WP Destek Hattı

Müşteri Yorumları ( 395 ) RSS
(5,0/5)

İncelemesi Yunus Emre,
Yunus Emre
15 Temmuz 2021 Perşembe günü siparişlerini vermiş olduğum; 1- Xprime Fab Pad Oyuncu Koltuğu ...
18-07-2021
Doğrulanan Satın Alma
İncelemesi ilhan,
ilhan
king fabric modeli tercih ettim teslimat için kapıya kadar gelen teknik servis bölümünüzdeki F ...
31-05-2021
İncelemesi enes erkan sarı,
enes erkan sarı
...
04-05-2021
Doğrulanan Satın Alma
İncelemesi Eren,
Eren
XPRİME KİNG modelini aldım. Kargolama için 7-10 İş günü diyordu, bu gün daha 3.gün ve elim ...
29-01-2021
Doğrulanan Satın Alma
İncelemesi Samet OKUTAN,
Samet OKUTAN
Öncelikle herkese merhabalar dilerim, Ben yaklaşık olarak 1 seneden beridir araştırma içindey ...
28-01-2021
Doğrulanan Satın Alma

Çalışma Koltuğu 

sayfa başına
Gösterilen 57 - 112 ile 146 arasındaki öğeler
Gösterilen 57 - 112 ile 146 arasındaki öğeler
En İyi Çalışma Koltuğu Nasıl Anlaşılır?
   

En iyi çalışma koltuğu, ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan, uzun çalışma saatlerinde sizi rahat ettiren çalışma sandalyeleridir. Yumuşak minderli, bel desteği olan ve iskeleti çelik ya da kromdan imal edilen koltuklar en iyi çalışma koltuklarıdır. Ayrıca koltuğun sırt ve yükseklik ayarlamasının elle (manuel) yapılabilmesi önemlidir.

Ofisel en iyi çalışma koltuklarını uygun fiyat, hızlı kargo ve kolay kurulum avantajları ise sizlere sunmaktadır.

Ucuz Çalışma Koltuğu Modelleri Hangisidir?
   

Aksamı plastik olan ve tek minderden meydana gelen çalışma koltukları ekonomik ürünlerdir. Ofisel ucuz çalışma koltuğu modellerinin pek çoğunda sırt desteği bulunur. Kol dayanaklarının olmadığı çalışma sandalyesi modelleri, kollu modellere göre daha uygun fiyata satışa sunulmaktadır. Ayrıca bu ürünlerin yüksekliği ayarlanabilmektedir.

Bu koltuk modelleri genelde uzun süre oturulmayan karşılama, kasa, danışma gibi konumlarda tercih edilen çalışma koltuğu modellerindendir. Ofisel çalışma koltuğu modellerini “Fiyat: Artan” şeklinde sıralayarak en ucuz çalışma koltuğu modellerine ulaşabilirsiniz.

Çalışma Koltuğu Fiyatları Neye Göre Belirlenir?
   

Çalışma koltuğu fiyatları, mobilyada kullanılan malzeme çeşidine, malzemenin yoğunluğuna ve materyal cinsine göre belirlenir. Bir sandalyede ne kadar çok seçenek varsa fiyatı da o özelliklerle doğru orantılı olarak artar. Sırt ayarı ve yükseklik kontrolü olan bir sandalye, sadece yükseklik ayarı olandan daha pahalı olacaktır.

Çalışma sandalyesinde ayaklarının demir, alaşım ya da plastik olması fiyatı etkilemektedir. Ayrıca çalışma koltuğu döşemesinin yoğunluğu, döşemede pamuk, deri gibi kumaşların kullanılması ürünün fiyatını belirleyen en önemli unsurlardandır.

Çalışma Koltuğu Minderi Hangi Modeller içi Gereklidir?
   

Bu durum çalışma koltuğunun tasarımı kadar sizin beklentiniz ile de ilgilidir. Masa başı çalışılan işlerde, uzun süre oturulacağı için omurga sağlığına en yararlı olan model, çift minderli modellerdir. Bunun dışında koltukta oturma süresi 1 -2 saati geçmiyorsa tek minderli modeller tercih edilebilir. Bekleme koltukları buna en iyi örnektir.

Süngeri tek parça ve çift katlı olan çalışma koltuklarında fazladan mindere ihtiyaç yoktur. Aynı durum masalı çalışma koltukları için de geçerlidir. Oturma alanındaki sünger iki parmak yüksekliğini geçiyorsa minderli modele ihtiyaç yoktur.

Ofisel çalışma koltuğu modellerinde minderli, çift minderli, kalın minderli modeller ve daha fazla çeşit bulunmaktadır.

Çalışma Koltuğu Parçaları Hangi Materyallerden Olmalıdır?
   

Çalışma koltuklarının materyallerinin cinsi, fiyatı ve ömrü doğrudan etkiler. Genelde çalışma koltuklarında plastik, krom ya da alaşım kullanılır. İskeleti çelik panel olan koltuklar, daha uzun ömürlüdür ama ayaklarının plastik olması iskeletinin çelik olmadığını göstermez.

Kol kısımları ve dayanakları krom olan çalışma koltukları esneme yapmazlar, ağırlık taşıma kapasiteleri daha fazladır. Ayrıca bunlar darbeye, kırılmaya karşı dayanıklıdır. Plastiklerin ise azami ağırlıkları kromlar kadar fazla değildir. Plastiklerinin avantaj ise fiyattır. Tamamen krom olan modellere göre plastik ayaklı modeller daha ekonomiktir. Tamamen krom olan modellerin bazıları şu şekildedir:

o   Forza Çalışma Koltuğu Fr174

o   Brosat Çalışma Koltuğu BRT170

o   Kasko Çalışma Koltuğu KSO150

o   Destüm Çalışma Koltuğu DST142

Çalışma Koltuğu Ayağı Hani Materyallerden Olmalıdır?
   

Çalışma koltuğunun tekerlek kısmı her modelde plastikten yapılır, sadece plastiğin kapak kısmı krom olan tekerlekler vardır. Bunun dışında genelde iskeletler kromdur. Plastik olan kısım, ayak, dayanak ve ayak ile koltuk arasıdır.

Plastik ayaklı çalışma koltukları ekonomiktir. Yük taşıma kapasitesi krom olanlara göre daha azdır ama aralarında önemli farklar yoktur. Ayakları tamamen krom olan ve en çok tercih edilen çalışma koltuğu modelleri şunlardır:

o   Thom Çalışma Koltuğu THM146

o   Love Çalışma Koltuğu LVE130

o   Konfor Çalışma Koltuğu KNF114

o   Trio Çalışma Koltuğu TR102

Alt kısmı plastik olan çalışma koltuk modelleri şu şekildedir:

-        Ecem Çalışma Koltuğu ECK194

-        Kino Çalışma Koltuğu KN202

-        Yönsit Çalışma Koltuğu YNST198

-        Prestij Makam Koltuğu

Bu modellerin bir kısmında ayakların materyallerini seçebilirsiniz.

Çalışma Koltuğu Kargoya Nasıl Verilir?
   

Çalışma koltukları 2 ila 7 gün arasında kargoya verilir.

Çalışma Koltuğu Kurulumu Nasıl Yapılır?
   

Ofisel, çalışma koltuklarının kurulumunu kolaylaştırmak için koltukları üç ya da dört parça olarak kargolar. Ayrıca her ürünün altında kurulum kılavuzunu görebilirsiniz. Eğer kurulumu daha ayrıntılı görmek isterseniz Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

2021 En Çok Satan Çalışma Koltuk Modelleri Nelerdir?
   

2021 en çok satan çalışma koltuk modelleri makam koltukları ve sırt destekli çalışma sandalyeleridir. En çok tercih edilen bazı modeller şu şekildedir:

-        Tomara Operasyonel Çalışma Koltuğu Siyah Tmr6041

-        Ergon Çalışma Koltuğu ERG511

-        Joying Çalışma Koltuğu JYNG409

-        Zidan Çalışma Koltuğu ZDN405

-        Efe Fileli Çalışma Koltuğu EFP348

-        Cely Fileli Yönetici Koltuğu CLY343

ÇALIŞMA SANDALYESİ

Çalışma Koltukları alırken Sünger doygunluğuna dikkat edilmesi gerekmektedir. Artık her ortamda kullanılan Çalışma Sandalyesi Modelleri hayatımızın vazgeçilmez ürünü haline gelmiştir. İşte size Çalışma Koltukları alımı yapacağınız zaman dikkat etmeniz gereken bazı önemli hususlar. Çalışma Sandalyesi Alırken tatbiki ki her kullanıcı gibi en kaliteli Çalışma Koltuğu alayım lakin en uygun fiyata alayım. Bu artık Alışverişteki felsefemiz haline gelmiş ve aklımızda yer edinmiştir. OFİSEL olarak sizlere ÇALIŞMA KOLTUĞU ürünlerini 1.KALİTE ve EN UYGUN FİYAT garantisi ile sunmanın gururunu yaşıyoruz. OfİSEL olarak Çalışma Koltuğunda ne istediğinizi ve beklentilerinizi çok iyi biliyoruz.

KUMAŞ ÇALIŞMA KOLTUKLARI ve DERİ ÇALIŞMA KOLTUKLARI olarak 2 çeşit döşeme şeklinde üretim yapılmaktadır. Deri Çalışma Koltukları Parlak ve canlı görünümü ile genelde Ofislerde en sık kullanılan ve talep edilen modeller arasında yer almaktadır lakin Sekreter, Memur, Gişe Görevlisi, Öğrenci, Call Center gibi mekanlarda kullanılan Koltuk Modelleri KUMAŞ KAPLAMA ÇALIŞMA KOLTUKLARI modelleridir. Peki neden Kumaş Döşeme Tercih ediyorlar ? Çünkü yukarıda saydığımız Mekanlarda Ortalama Günlük 8-10 Saatlik kullanım yer alıyor ve Deri Çalışma Koltukları bu kadar fazla kullanımlarda aşırı terleme yapmaktadır. Basit bir terlemeden bahsetmiyoruz, Yüksek bir terleme yapacak ürünler olmasından dolayı uzun zamanlı kullanımlarda kullanıcıyı özellikle Yaz Aylarında Rahatsız edecek seviyeye gelmektedir. Tabi bu Terleme Yaz Aylarında özellikle koku olarak ta dönüş yapacaktır. Bu sebepten dolayı Çalışma Koltuğu alırken kullanım saatleri de dikkate alınmalıdır. Örneğin Ofislerde Toplantı Salonlarına güzel görünmesi açısından Deri Çalışma Koltukları Tercih edilebilir çünkü kısa süreli kullanımlar yer almaktadır. Fakat fazla vakit kullanım olacak alanlarda kesinlikle Kumaş Çalışma Koltukları Tercih edilmelidir.

ÇALIŞMA KOLTUĞU

En Uygun Çalışma Koltukları Ofisel.com’da sizleri bekliyor. Ofisel sizlere 2500 m2 Tesisinde üretim yapmış olduğu Çalışma Koltuğu Modellerine en uygun fiyat avantajı ile sahip olma imkanı sunuyor. Türkiye’nin En Büyük Çalışma Koltuğu Üretici Firması olan OFİSEL sizlere fırsatları ve kaliteyi sunuyor. Sizde Ofisel Büro Mobilyalarını tanımak istiyorsanız Referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

OFİS SANDALYELERİ

Ofislerin en çok tercih edilen Ofis Koltuğu Modelleri ve Koltuk Modelleri Çalışma Koltukları Kategorimizde sizler beklemektedir. Ofislerde ve İş Merkezlerinde en çok tercih edilen Koltuk Modelleri Sadece Ofisel.Com Online Ofis Malzemeleri satış mağazasında sizleri bekliyor. Ofis Koltuğu Modelleri ve Fırsatları OFİSEL markalı ve Bürocci Markalı Koltuk Modelleri satıcı, Üretici ve Tedarikçi firmasıdır.

ÇALIŞMA KOLTUĞUNDA FIRSATLARI HEMEN YAKALAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

OFİS KOLTUĞU

OFİSEL çalışma koltuğu kaliteli üretim esaslarına göre ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmektedir.

Çalışma koltukları ofisimizde kullandığımız önemli mobilyalardan biridir. Çalışma koltuğu seçiminizde dikkat etmeniz gereken bir çok özellik vardır. Bütçenize en uygun OFİS SANDALYESİ seçerken kumaş özelliği, kalitesi, kullanılan mekanizma, metal ve plastik aksamlar, boyutları. gibi özellikleri göz önünde bulundurmanız gerekir. 360 derece sağa-sola dönmesi, yukarı aşağı hareket etmesi size ofisinizde hareket kolaylığı sağlayacaktır. Ofis koltukları seçiminizde ofis masanızla boyut olarak uyumlu olması gerekir. Bilgisayar başında, ya da herhangi bir tezgahta çalışırken uygun pozisyonda olmanız sizi bel,omuz boyun gibi ağrılardan kurtaracaktır. Uzun yıllar kullanmanız için kalite malzemeler kullanarak kontrol ederek üretiyoruz çalışma koltuklarımızı. Ofis mobilyalarınız uyumlu olarak bir çok renk seçeneği ve bir çok malzeme seçeneği mevcuttur. Metal kol, ahşap kol, metal ayak, plastik ayak gibi seçenekler. Deri ve fileli kumaş seçenekleri. Bir çok renk alternatifi sizlerin zevkine göre uygun çalışma koltuğuna uygulanabilir. Poliüretan dökme sünger ofis koltuğu, kontra üzerine gri sünger kullanılarak üretilen ofis sandalyesi metal iskelek üzerine döşeme seçenekleri çalışma koltuklarında farklı tercihler için zevkinize sunulmuştur. Çalışma koltukları sırt kısımları yönetici koltuklarına göre biraz daha kısadır. 

Ergonomik, rahat çalışma koltuğu modelleri ve size uygun çalışma koltuğu fiyatları için birçok ürünümüz sizleri bekliyor. 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu