WP Destek Hattı

Müşteri Yorumları ( 398 ) RSS
(5,0/5)

İncelemesi Efe Berk,
Efe Berk
XPrime Markus RGB Ledli Oyuncu Masası bu fiyata montaj dahil midir?
10-12-2022
İncelemesi MURAT ERTÜRK,
MURAT ERTÜRK
Merhaba , Alpha oyuncu koltuğu almadan önce yorumları okuduğumda olumlu yorumların yanında olu ...
07-12-2022
Doğrulanan Satın Alma
İncelemesi Mustafa babacan,
Mustafa  babacan
Tesekkürler.Fiyat performans ürünü arıyorsanız XPrime King Modelini tercih edebilirsiniz.Gerek ...
21-12-2021
İncelemesi Yunus Emre,
Yunus Emre
15 Temmuz 2021 Perşembe günü siparişlerini vermiş olduğum; 1- Xprime Fab Pad Oyuncu Koltuğu ...
18-07-2021
Doğrulanan Satın Alma
İncelemesi ilhan,
ilhan
king fabric modeli tercih ettim teslimat için kapıya kadar gelen teknik servis bölümünüzdeki F ...
31-05-2021

Elektronik Terazi Modelleri 

ELEKTRONİK TERAZİ MODELLERİ VE FİYATLARI BURADA !

Elektronik Terazi Modellerinde Onaylı Elektronik Terazi ve Normal Günlük Kullanıma uygun Elektronik Terazi Modelleri yer almaktadır. Elektronik Terazi Hayatımızda neredeyse her alanda en çok kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Mutfakta Yemek Hazırlama esnasında ihtiyaç duyulan ölçümleme aracıdır terazi ve Mutfakta kullanılan Terazi Modelleri Normal Manav Terazilerine göre daha hassastır. Manav, Bakkal, Alışveriş Merkezleri, Hobi Ürünleri Mağazaları, Boncuk ve Aksesuar Marketleri gibi bir çok alanda kullanılan Elektronik Terazi Modelleri Standart Terazi Modellerinden Pekte farklı değildir fakat bu ürünler Özel Maliye belgesi olan Yeşil "M" Belgesine Sahip Elektronik Terazi Modelleridir. Maliye Bakanlığı izinli Elektronik Terazi Modellerine Ofisel.com sitemizde Elektronik Terazi Modelleri Kategorimizden ulaşabilirsiniz. Maliye onaylı Yeşil "M" Onaylı Terazi Modelleri Alım Satım için Kullanılan Terazi Modelleridir.

MALİYE ONAYLI ELEKTRONİK TERAZİ NASIL ANLAŞILIR !

Maliye Bakanlığı; Ülkemizin Ticaret ve Alışveriş cirolarının ve vergi denetlemelerinin devlet bünyesinde şekil almış halidir. Maliye Bakanlığı bir ülkenin Temel Yapı taşlarını oluşturmaktadır ve Devletin Halkını Ticari Haksızlık ve Dolandırıcılık gibi mağduriyetlerden korumaktadır. Örneğin Pazara gittiniz ve 3 kilo Domates veya 2 kilo Patates almak istediniz. Pazar Esnafına bu durumu ilettiğinizde yaptığı ilk durum Domatesleri poşete doldurup hızlı şekilde Terazide tartmasıdır. Terazilerde oynama yapıldığı ve onaysız terazilerde elektronik yazılımında dahi oynama yapılabilmektedir. Bu sebepten dolayı Maliye ve Pazarlarda Zabıta görevlileri, Pazar esnafının Terazilerini kontrol eder ve onaysız terazilere el koyar. Onaylı Terazilerin ise Onaysız Terazilerden Farkı şudur; Onaylı Teraziler elektronik bölümleri mühürlüdür ve kesinlikle müdahale edilemez. Bu sebepten alım satımda kullanılan modeller Maliye Onaylı Terazilerdir.

EN UYGUN ELEKTRONİK TERAZİ MODELLERİ BURADA !

OFİSEL olarak sizlere En Uygun Elektronik Terazi Modellerinin Tedariğini ve belirli ürünlerin ithalatını sağlamaktayız. 17 Yıllık Tecrübemiz ile Türkiye'nin En Büyük Elektronik Terazi satıcısı olmaktan gurur duyar müşterilerimizden gelen güzel yorumlar ile Onur duymaktayız. Elektronik Terazi Modelleri hayatımızın vazgeçilmezidir ve Ofisel olarak bunun farkındayız. Bu sebepten dolayı Müşterilerimize en Kaliteli Hizmeti sağlamak OFİSEL olarak vizyonumuzdur. Tüm büyük markaların Elektronik Terazi Modelleri burada sizlere en uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile siparişinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Tüm Elektronik Terazi Modelleri Ücretsiz Kargo ile kapınıza kadar gelmektedir.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu