WP Destek Hattı

Müşteri Yorumları ( 395 ) RSS
(5,0/5)

İncelemesi Yunus Emre,
Yunus Emre
15 Temmuz 2021 Perşembe günü siparişlerini vermiş olduğum; 1- Xprime Fab Pad Oyuncu Koltuğu ...
18-07-2021
Doğrulanan Satın Alma
İncelemesi ilhan,
ilhan
king fabric modeli tercih ettim teslimat için kapıya kadar gelen teknik servis bölümünüzdeki F ...
31-05-2021
İncelemesi enes erkan sarı,
enes erkan sarı
...
04-05-2021
Doğrulanan Satın Alma
İncelemesi Eren,
Eren
XPRİME KİNG modelini aldım. Kargolama için 7-10 İş günü diyordu, bu gün daha 3.gün ve elim ...
29-01-2021
Doğrulanan Satın Alma
İncelemesi Samet OKUTAN,
Samet OKUTAN
Öncelikle herkese merhabalar dilerim, Ben yaklaşık olarak 1 seneden beridir araştırma içindey ...
28-01-2021
Doğrulanan Satın Alma

Ev | Yaşam | Dekorasyon 

Ev | Yaşam | Dekorasyon

Ev Dekorasyon alanında kullanılabilecek ve aklınıza gelen herşey OFİSEL.com online mağazamızda sileri bekliyor. Ev, Yaşam ve Dekorasyon alanında bulabileceğiniz başlıca ürünler eviniz, Ofisiniz, Oteller, Restaurantlar vb. Tüm Yaşam Alanlarınız için en yaygın ve aradığınız tüm Modelleri Ev | Yaşam | Dekorasyon Kategorimizde rahatlıkla bulabilirsiniz. OFİSEL olarak sizlere Mobilya ve Dekorasyon alanında bir çok kaliteli Markanın ürünlerini Doğrudan veya Depolarımızdan Sevkiyatlarını hızlı şekilde sağlamak konusunda elimizden gelen hayreti fazlasıyla göstermekten memnuniyet duyarız.

EV DEKORASYON MODELLERİ NELERDİR ?

Evlerimizde Dekorasyon ve Yaşam alanımızı güzelleştiren ve bizlere pozitif enerji veren her ortamda Dekorasyon ürünlerine önem verilmektedir. Örneğin bir Yatak Odasını ele alalım. Bir Yatak Odası Uyumaktan daha fazlası olmalıdır. İnsanı rahatlatan dinginleştiren ve düşünmeye sevk eden ortamlardan bir tanesidir. Çoğu sefer en güzel fikirler uyumak üzere iken gelmez mi ? Bu yüzden uykum kaçtı ve şu kararları aldım diyerek söze Başlarız. Yatak Odası Mobilyası ve Yatak odasında Kullanılan Dekorasyon ve Aksesuar Malzemelerinin tümü Yatak Odası Dekorasyon Kategorimizde yer almaktadır. Mimari müşterilerimiz ile çok fazla çalışmaya imza atan OFİSEL sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı amaçlamaktadır.

          

Oturma Odasında Kullanılan Aksesuarlar ve Dekorasyon Modelleri çok daha Hareketlidir. Oturma odası günlük yaşam alanımız diyebiliriz. Eskilerde oturma odası gündelik kullanım alanı ile salonlar misafir odası durumundaydı ve kapısı her zaman kilitli durumdaydı :) Biraz nostaljide yaptıktan sonra şunu söylemekte fayda var ki Günümüzde artık Misafir odası kavramı kalmadı. Salonlarda Gündelik kullanıma açıldı, buda bizlere hayırlı olsun :)

Misafir odaları evin en güzel Mobilya ve Dekorasyon Malzemelerinin hatta aksesuar malzemelerinin resmen saklandığı bir alan gibiydi. Bu sebepten dolayı bir kere sağlam yapılan Mobilya ve Dekorasyon Kategorisi alışverişleri çok uzun yıllar kullanıma uygun ve verimli şekilde kullanılırdı lakin artık Misafir odası gibi evin dekorasyon ve mobilyalarının saklandığı bir oda kalmamasından dolayı Tüm Mobilya ve Dekorasyon malzemeleri çok daha kısa sürede bozulabiliyor veya kırılmalara daha açık halinde olabiliyor. Bu durumda Ev Dekorasyon alanında satış yapan firmaların daha çok yaratıcılık ile ürün gamını sürekli arttırmasını hedeflediğini söyleyebiliriz.

EV DEKORASYON ve AKSESUAR MODELLERİ

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Dekorasyon ürünleri sadece yaşam alanımızda bizlerin hayatını kolaylaştırmak amacına hizmet etmemeli Ayrıca Bizleri Evlerimizde Huzurlu ve Pozitif olarak tutmayı amaçlamalıdır. Genelde Ev Dekorasyon ürünlerinde Mimarlardan fikir alırız. Mimarlar Bu Ev Dekorasyon ve Aksesuar alanındaki ürünlerde fikirlerini sizlere açarken tabiki yılların tecrübesini de sizlere Fatura eder. Peki Şöyle Düşünün, Sizler evinize Ev Dekorasyon ve Aksesuarları kategorisinde ürün satın almak istiyorsunuz ve Ofisel size sadece Mimarların Seçimleri dahilindeki ürünleri sunuyor. Kulağa çok hoş geliyor dimi ? Heyecanlandık ve hemen Ev Dekorasyon ürünleri ve Kategorilerini gezmek istiyorsunuz. OFİSEL olarak iç mimarlarımız ve sizlere birebir destek olan eğitimli Müşteri Hizmetleri Departmanımız ile Sabırla ve özverili şekilde hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Ofisel.com Olarak Ortalama 500 Kişinin sitemizdeki kullanıcı deneyimlerini inceledik ve sizlere sitemizde en rahat şekilde alışveriş imkanı sağlayacak sade düzenleme ile her alandan reklam ve ilgisiz ürün olmayacak şekilde 16 Yıllık Ev Dekorasyon alanındaki Tecrübelerimizi Online Alışveriş Dünyası ile buluşturduk.

         

Mutfak Mobilyaları Modelleri

Mutfak Mobilyası Modelleri de en çok seçerken tereddüt yaşadığımız ürünler arasındadır. Ne kadar çok fazla zaman geçiriyorsanız o alana Mobilya ve Dekorasyon ürünleri alırken zorlanır hatta genelde kararsızlıktan Dolayı alamazsınız. Mutfakta işte Tam böyle bir Kategori dahilinde yer alıyor. Evi dişi kuş yapar Atasözünün içerisindeki Kadınlarımız Mutfakta vakit geçirmekten hem büyük zevk alıyor hemde Mutfak onların en büyük hükümdarlık alanları olmasından ve Mutfak içerisinde Erkeklerin Mutlak itaat ettikleri bölge olmasından dolayı üzerine yorum dahii yapılamayacak Alanlardan biridir. :) Umarım Toparlaya bilmişimdir? :)

Yemek Yapmak ve Yemek Hazırlarken Kullanılan Malzemeler çok fazladır. Mutfak Malzemeleri nelerdir? Örneğin Kaşık, Çatal, Bıçak, Kepçe, Zamanlayıcı, Tabak, Kase, Çerezlik, Havlu, Önlük, Eldiven, Tuzluk, Sabunluk vb. saymak ile listeyi epey arttırabileceğimiz çeşitlilik söz konusudur ve Tüm bu çeşitleri en uygun fiyat ve Tasarım Modeller ile www.OfİSEL.com adresinde bulabilirsiniz.

Yemek Yapmak bir sanattır.. Kadınlarımızın çocuklarından gelen hatta genlerine kodlanan Yemek marifetleri saygı duyulacak boyuttadır. Yemek Tarifi sitelerinin fazla olmasından da ne kadar Mutfağa düşkün bir toplum olduğumuzu anlayabilirsiniz. Yemek yapmak kadar, Yemeği nerede yiyeceğiniz de son derece önemlidir. Bunun için bir Yemek Masasına ve Sandalye setlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Tam bu noktada sizin yardımınıza OFİSEL olarak bizler yetişiyoruz. Uzman ekibimizi Müşteri Hizmetlerinden arayarak Kullanım sağlanacak alanı tarif edebilir onlarda sizler doğru ürüne yönlendirebilir. Üstelik bu Hizmet ÜCRETSİZ :)

Ofisel.com olarak sizlere tüm kategorilerde verdiğimiz özenli ve kaliteli hizmeti aynı şekilde EV Dekorasyon Kategorilerinde vermeye devam ediyoruz. Uzman ekibimiz sürekli eğitim durumundadır ve kendilerini geliştirmektedir lakin bazen öyle ortamlar geliyor ki yorum yapamadığımız durumlar oluşabiliyor. Mobilya ürünleri özellikle büyük ürünler olmasından dolayı kimseyi mağdur etmemeye çalışıyoruz lakin burada tüm Sorumluluk Müşterilerimize aittir. Bizlerin yaptığı sizlere iyi niyetli ürün önermek ve bu kadar çeşitli ürün arasında kaybolmanızı engellemek ve filtrelemektir.

Banyo Aksesuarları Modelleri ve Fiyatları Burada !

Banyo Aksesuarlarında en iyi tasarım modelleri OFİSEL mağazamızda sizleri bekliyor. Banyolarda ve Lavabolarda kullanılmak üzere Batarya Modelleri, Musluk Çeşitleri, Taharet Musluğu, Klozet Kapakları, Duş Setleri, Banyo Aksesuarları, Banyo Dolapları, Duşakabin Modelleri, Banyo Tekstili, Banyo Paspası, Banyo Çöp Kovası Modelleri, Eviye Batarya Modelleri vb. Birçok kategoride Banyo ürün ve Modellerine en Uygun Fiyat ile OFİSEL.com Banyo Kategorisinden Ulaşabilirsiniz. 

Batarya Modellerimizde çalıştığımız firmaların garantileri 5-10 Yıl Arasındadır. Bu Garanti çok önemli olup ileride yaşanacak sıkıntılara karşı sizler de garanti altına almaktadır. 

Banyo Aksesuarları arasında en çok tercih edilen Batarya Modellerinin yanı sıra Duş Başlıkları ve Duş Setleridir. Bir çok farklı tasarım ve kalitede yer almaktadır. Banyo Aksesuarları Modellerinde Diş Fırçalık, Sabunluk, Sıvı Sabunluk, Ayna Modelleri yer almaktadır. Ayna Modelleri OFİSEL olarak iddialı olduğumuz kategoriler arasındadır. Özel Tasarım Makyaj Aynası Modellerini Makyaj Aynaları Kategorisinden tedarik edebilirsiniz.    

ÇALIŞMA KOLTUKLARI VE ÇALIŞMA MASALARI MODELLERİ

Ofislerde, Genç Odalarında en çok Tercih edilen Çalışma Koltukları Modelleri yer almaktadır. OFİSEL olarak Çalışma Koltukları, Ofis Sandalyesi Modellerinin üretimlerini fason olarak yaptırmaktayız. Ofisel olarak Türkiye'nin en geniş Çalışma Koltukları ve Çalışma Masaları ürün yelpazesi bizlerde yer almaktadır. Özellikle Ofis Koltuğu, Toplantı Masası Koltukları, Çalışma Koltukları Modellerinde iddialı olduğumuzu belirtmekte fayda var. Tüm Çalışma Koltuğu ve Ofis Sandalyesi Modellerinde 7 Yıl Parça tedarik garantisi veriyoruz ve standart 2 Yıllık Fabrikasyon hatalara karşı garantisi yer almaktadır. 

Çalışma Masalarında Modern ve Klasik Tarz Modeller, Ofisel.com sitemizde Çalışma Alanları kategorisi altında yer almaktadır.Çalışma Koltuğu Modellerinin %90'ı üretim yapılmakta olup ürünlerde Renk Seçenekleri yer almaktadır. Bu renk Seçenekleri dahilinde özel üretim yapılmaktadır. Koltuk ve sandalye modellerinde seçimi doğru yapmakta fayda yer almaktadır. Üretim yapılmasından dolayı sonrasında iptal veya iade yer almamaktadır. Tüm Bu çalışma Koltukları ve Ofis sandalyeleri dışında Oyuncu Koltuğu modellerimizde yer almaktadır. Oyuncu Koltuğu Modellerini Oyuncu Koltukları Kategorisinden ulaşabilirsiniz.

EV MOBİLYASI VE EV DEKORASYONUNDA İNDİRİMLİ FİYATLAR !

Ev Mobilyasında Oturma Takımları, Ardiye Alanları, Kitaplık, Kütüphanelik, Aydınlatma, Lambader gibi tüm Kategorilerde kaliteyi ve en iyi fiyat politikasını uygulayan OFİSEL sizlere en iyi hizmeti sağlamaktadır. Sehpa, Orta Sehpa Modellerine kadar Milyonlarca Ev Dekorasyon ve Mobilya Modelleri www.ofisel.com adresinde sizleri bekliyor. Tüm Ürünlerde kampanyalar ve fırsatlar devam etmektedir. Ev Dekorasyon ve Mobilya alanında Fırsatları Kaçırmayınız.

TV KOLTUKLARI, TEKLİ KANEPE, İKİLİ KANEPE, ÜÇLÜ KANEPE, YATAKLI ÇEKYAT KANEPE, TV ÜNİTESİ vb daha sayamadığımız bir çok kategori Burada sizleri bekliyor. 

MAKYAJ AYNA MODELLERİ BURADA !

Makyaj Aynası Nedir ?

Makyaj Aynasını kimler kullanır ?

Makyaj Aynası ne işe yarar ?

Evet, Yukarıdaki Tüm Soruların cevaplarını ayrıntıları ile sizler ile paylaşmaktan gurur duyarız. Makyaj Aynası; Yüzümüzde Renk veya Boya uygulamaları yaparken en sık kullandığımız, Erkeklerin ve Bayanlarında bazı bölgelerdeki kılları daha net görmeleri için Büyüteçli Makyaj Aynası Modelleri tercih edilmektedir. Makyaj Aynaları Banyolarda Aynanın yan tarafından Akordiyon şeklinde öne doğru uzanan ayna modellerinden en çok tercih edilse bile şimdi sizlere yepyeni bir Makyaj Aynası Modelinden Bahsetmek istiyoruz. 

360 Derece Başınızı Görebildiğiniz bir Makyaj Aynası Hayal edin.=) Hayal etmekte dahi zorlandığınız Makyaj aynası OFİSEL tarafından çok yakında Türkiye'de satışa açılacaktır. Başınızın Arka tarafına kadar net şekilde görebildiğiniz ve Makyajınız yanı sıra Saçlarınızıda her açıdan kontrol edebildiğiniz bir Makyaj Aynası Modeli Burada.

Türkiye'de Ayna Modelleri arasında en çok tüketilen ve ilgi odağı olan Makyaj Aynası Modelidir. Işıklı Makyaj Aynası Modelleri çok fazla talep görmektedir. Işıklı Makyaj Aynalarının Hem Abajur Aydınlatma hemde Makyaj Aynası Olarak kullanılan modellerine de Makyaj Aynaları Kategorimizden ulaşabilirsiniz. 

Makyaj Aynası Modelleri Akordiyon Makyaj Aynası, Mafsallı Makyaj Aynası, Işıklı Makyaj Aynası, Ayaklı Makyaj Aynası, Masaüstü Makyaj Aynası Modelleri olmak üzere 5 Kategori altında toplayabiliriz. Bazı Makyaj Aynası Modelleri görsellerine aşağıda yer almaktadır.

  

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu