WhatsApp Destek Hattı

Çalışma Koltukları 

sayfa başına
Gösterilen 1 - 23 ile 422 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 23 ile 422 arasındaki öğeler

ÇALIŞMA SANDALYESİ

*Çalışma Sandalyesi Modelleri

Çalışma Sandalyesi Modellerinde Kampanyalara OFİSEL.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Çalışma Sandalyesi modellerinde Maximum çeşitlik ve 16 Yıllık Tecrübe burada sizleri bekliyor. Çalışma Sandalyesi Modellerimizde son derece iddialı olduğumuzu söylemek isteriz. Ofis Koltukları, Toplantı Masası Koltuğu, Sekreter Koltuğu, Çalışma Koltuğu, Çalışma Sandalyesi gibi Modellerimize ve en çok Tercih edilen Malzeme cinsi olarak FİLELİ ÇALIŞMA Sandalyesi Modellerimize en uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Çalışma Koltuklarında uzun zaman geçirilmesinden dolayı kullanılacak malzeme kalitesi oldukça önemlidir. Çalışma Sandalyesinde Ortopedik ve Terletme yapmaması en önemli konulardandır. Bu Noktada en büyük desteği gene Ofisel vermektedir. Ofisel Çalışma Sandalyesi Kategorisinde yer alan Sol Sütundaki filtreleme alanından Talep ettiğiniz koltuğun Rengini seçebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz Ayak Modelini seçebilirsiniz. Krom Ayak Tercih edilmesi her zaman daha uzun ömürlü olduğunun özellikle altını çizmek isteriz.

Çalışma Sandalyesi Modellerinde Kalite Çok önemlidir. Herkes Sanal almış olduğu bir Çalışma Sandalyesi Modelinde sıkıntı yaşamak istemez. Ofisel olarak Müşterilerimize her zaman destek halindeyiz. Çalışma Sandalyeleri veya Ofis Sandalyesi Modellerinde aklına takılan Tüm soruları 0850 302 10 83 Müşteri Hizmetleri servisimize iletebilirsiniz. Sizlere talep ettiklerinizi ve sormak istedikleriniz ile alakalı en iyi şekilde destek olmak için telefonun diğer ucunda oluyor olacağız. Tüm Koltuk Modellerimizde üretimin içindeyiz. Üretim ve Tedarik işlemlerinde en iyi hizmeti ve gecikmeyi ortadan kaldırmanın peşindeyiz. Tüm Çalışma Sandalyeleri ve Ofis Sandalyesi Modellerinde sipariş vermiş olduğunuz renk ve modele göre üretime alınmasından dolayı 5-7 iş günü içinde kargoya teslimatını sağlıyoruz.

Sandalye ve Koltuk Modellerinde Kargo Riskleri ve Sigortalı Gönderim Faydaları Nelerdir ? 

Çalışma Sandalyesi Modelleri sadece değil Tüm Sandalye Modellerinin özellikle  Kargo Riskleri yer Almaktadır. Bu riskler E-Ticaret içerisinde tüm ürün grubunda yer almaktadır. Bu sebepten dolayı Tüm Sandalye ve Koltuk Gönderimlerimiz Sigortalı olarak yapılmaktadır. Bunun faydası Satıcıyı ve Müşteriyi korumasıdır. Müşterilerimiz ellerine ulaşan ürünü Kargodan teslim alırken kontrol etmek mecburiyetindedir. Bu sorumluluk devlet tarafından Mesafeli Satış Sözleşmesi kapsamında yer almaktadır. Ürünü Kargo görevlisinin yanında kontrol ederek teslim alınırken ürün Paketinde Bozulma veya Paketinde Bozulma yer almasa dahi Sandalye Kolisi sert bir şekilde yere düşmüş olabilir ve bu durumlarda kolide hasar olmaksızın ürün kırık ulaşmış olabilir bu sebepten dolayı paketinde hasar görmemenizden dolayı kontrol etmekten kaçmayınız. Üründe hasar tespit edilmesi halinde Hasar Tespit Tutanağı ile Sandalye iade etmeniz gerekmektedir. Aksi durumlarda Teslim alınan ürünlere ilişkin Sandalye Modellerinde sonrasında hasar ile alakalı işlem yapılmamaktadır. İade veya Değişim için ürünün sağlam olması zorunludur aksi halde iade ve değişim dışında kalmaktadır.

Tüm Sandalye Modellerimiz Sigortalı Olarak Gönderilmektedir.

   

OFİSEL.COM ÇALIŞMA KOLTUĞU MODELLERİ

OFİSEL çalışma koltuğu kaliteli üretim esaslarına göre ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmektedir.

Çalışma koltukları ofisimizde kullandığımız önemli mobilyalardan biridir. Çalışma koltuğu seçiminizde dikkat etmeniz gereken bir çok özellik vardır. Bütçenize en uygun OFİS SANDALYESİ seçerken kumaş özelliği, kalitesi, kullanılan mekanizma, metal ve plastik aksamlar, boyutları. gibi özellikleri göz önünde bulundurmanız gerekir. 360 derece sağa-sola dönmesi, yukarı aşağı hareket etmesi size ofisinizde hareket kolaylığı sağlayacaktır. Ofis koltukları seçiminizde ofis masanızla boyut olarak uyumlu olması gerekir. Bilgisayar başında, ya da herhangi bir tezgahta çalışırken uygun pozisyonda olmanız sizi bel,omuz boyun gibi ağrılardan kurtaracaktır. Uzun yıllar kullanmanız için kalite malzemeler kullanarak kontrol ederek üretiyoruz çalışma koltuklarımızı. Ofis mobilyalarınız uyumlu olarak bir çok renk seçeneği ve bir çok malzeme seçeneği mevcuttur. Metal kol, ahşap kol, metal ayak, plastik ayak gibi seçenekler. Deri ve fileli kumaş seçenekleri. Bir çok renk alternatifi sizlerin zevkine göre uygun çalışma koltuğuna uygulanabilir. Poliüretan dökme sünger ofis koltuğu, kontra üzerine gri sünger kullanılarak üretilen ofis sandalyesi metal iskelek üzerine döşeme seçenekleri çalışma koltuklarında farklı tercihler için zevkinize sunulmuştur. Çalışma koltukları sırt kısımları yönetici koltuklarına göre biraz daha kısadır. 

Ergonomik, rahat çalışma koltuğu modelleri ve size uygun çalışma koltuğu fiyatları için birçok ürünümüz sizleri bekliyor. 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu