WhatsApp Destek Hattı
OFİSEL'i kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Banker Masa Lambası Eskitme Tabanlı Yeşil Camlı

Tahmini Persembe 1/10/2020 günü kargoda (Ortalama 3-7 iş günü)
 • Resmi tatiller ve Hafta sonları iş günü sayılmamaktadır.
 • Yurtiçi Kargo - Aras Kargo - Nak Kargo - Ege Ulaşım : 0,00 TL

Yeni ürün

Sınırlı Özel İndirim

199,90 TL

299,90 TL

-100,00 TL

Stokta Yok
Ofisel Ofis Koltukları | Yönetici Koltukları | Oyuncu Koltukları
Ofisel Ofis Koltukları | Yönetici Koltukları | Oyuncu Koltukları
 
Daha Fazla Bilgi

Banker Masa Lambası

Üfleme El Yapımı Cam olup en eski ve görkemli yılların izlerini taşıyan ve tüm klasiklerde yer alan Masa Lambasıdır. Ortama kattığı hava ve tarzı başka hiçbir üründe yer almamaktadır.

Eskitme kaplama çelik gövde

Renkli hareketli cam başlık

İpli açma kapama anahtarı

Devrilme emniyeti sağlayan ayak ağırlığı

Duy E-27

Genişlik: 266mm

Yükseklik: 324mm

Paket içeriğine Ampul Dahil Değildir.

BANKER MASA LAMBASINA UYGUN AMPUL ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ !

EAN-13 :8690042790827
UPC Barkodu: 869042790825

Banker Masa Lambası

Banker masa lambaları, hemen hemen her dekoru, yalnızca verebilecekleri ilave bir işlevsellikle birlikte tamamlayabilmektedirler. Hem vurgu hem de genel bir aydınlatma için kullanılabilen bu lambalar, gölgelemeyi dikkatlice seçerseniz, seçtiğiniz renk düzeniyle eşleşebilirler ya da kontrast oluşturabilirler. Yalnızca ışık sağlamak değil, aynı zamanda bir mobilya ve dekor ürünü olarak da değerlendirilebilmeleri söz konusudur. Pek çok farklı tasarıma sahip olsalar da, yeşil camlı klasik model uzun yıllardan beri tercih edilen en şık model olarak ön plana çıkıyor.

Ofis ve Masanızda Şıklık

Masa veya ofis alanı, şıklığı elde etmeniz için dikkatlice tasarlanan banker masa lambaları, geleneksel yeşil veya beyaz cam üretiminden, çok daha dekoratif ve ayrıntılı art deco seçeneklerine kadar mevcuttur. Fakat bir büronun klasik dekorasyonu ile bütünleşen en iyi tasarım, yeşil camın kullanıldığı banker masa lambalarıdır.

Elektrikli olan bu yeşil camlı ürün, 1870'lerde tanıtıldı ve adından da anlaşılacağı gibi, banka memurları ve muhasebeciler için uzun yıllar boyunca en iyi masa lambası işlevini gördü. İyi bir genel aydınlatmanın da sunulabildiği bu masa lambasıyla birlikte, ofis kullanımında yeşil camın etkisiyle birlikte ideal ve şık bir kullanım sağlanabilmektedir. Tasarımı, eldeki işe son derece iyi bir kalitede parlak ışığın yönlendirilebilmesini sağlayabiliyor ve kullanıcının ne yazdığını açıkça görmesini ve hataları en aza indirmesine imkan tanıyor. Tasarım, bu masa lambasında son 140 yılda neredeyse hiç değişmedi. Bu sebeple klasik kullanımlar için hala en iyi masa lambası modeli olarak görülüyor.

Masa Lambasında Orijinal Ürün Tasarımları 

Orijinal tasarım, mat bir ampul ile yeşil bir cam gölgeliğine yer veriyor. Kısa ve sağlam bir katı pirinç tabana sahip olan üründe, camın alt kısmı ışıkta herhangi bir kaybı en aza indirmek adına beyaz renkle kaplanmaktadır. Bu, ışığı masaya en iyi şekilde yönlendirmeyi sağlayan bir özelliktir. Bugün, yeşil cam gölgesi diğer tasarımlı banker masa lambalarına göre çok daha popülerdir ve tasarımlar orijinal tasarımlara hala sadıktırlar. Mevcut tasarımlarda, daha fazla krom kaplama bulunmasına rağmen, çoğu ürün pirinç kaplamayla klasik görünüme bağlı olarak üretiliyor.

Masa Lambasının Kullanım Alanları

Bir banker masa lambasının görünümü ve stili, çalışma alanı, masa ya da okuma odası için mükemmel bir kullanım oluşturur. Masanın üzerinde zümrüt yeşili camıyla birlikte yer alan tasarım, son derece çekici gözüken yumuşak bir ışığın dağılmasını sağlar. Bir odayı dekore etmek için son derece tatmin edici bir ürün seçeneği olabilmektedir. Özellikle günümüzde hala birçok ofiste bu ürüne yer veriliyor. Psikologlar, bankacılar, memurlar ve muhasebeciler bu kaliteli ve şık ürünün işlevselliğinden ve dekoratifliğinden yararlanıyor.

Banker Masa Lambası Tasarıma Eklenen Özellikler

Banker masa lambaları, yeşil gölgeli ve altın zincirin geleneksel görünümüne sahiptirler. Bankacıların masa lambası için oluşturdukları talebin temelindeki neden, bu masa lambasının işlevselliğin ve klasik görünümün mükemmel bir karışımı olmasıdır. Ayrıca kullanıcılara bu tarz masa lambaları çok daha kullanışlı görünmektedir.

Bankacılar bu lambayı günümüzden çok uzun bir süre önce de kullanıyorlardı ve bu harika lambanın aydınlatma yeteneklerinin ödün vermediğini belirtebiliriz. Pirinç ayak ve taban, altın zincirle açılıp kapatılabilen ışık, zümrüt yeşili gölgelik ve bu gölgelikle birlikte gerçekleşen yumuşak bir aydınlatma, ciddi bir çalışma ortamının olmazsa olmazı bir parça haline gelmesini sağlamıştır. Altın renkli olan tasarım, her zaman hem modern hem de klasik bir dekorasyona kolaylıkla uyum sağlamaktadır. Işığın yönünü ayarlamak ve gölgeliğin belli açılar ile ayarlanabiliyor olması, son derece kullanışlı bir masa lambasına sahip olmanıza imkan tanımaktadır.

Renkli Tasarım Banker Masa Lambası

Bu masa lambasında temel bileşenler, taban, ayaklık, ampul ve gölgeliktir. Renkli tasarımı sayesinde, masanıza ya da çalışma alanınıza renk katmanız kolaylaşmaktadır. İç kısmı beyaz renkle kaplandığından, bu masa lambasından istenilen aydınlatma sağlanabilmektedir. Böylelikle evraklarınızla uğraşırken, yazdıklarınızı yumuşak ışığın aydınlatması sayesinde kolaylıkla okuyabilme şansınız olur.

Boyun kısmından ve gölgelik kısmından ayarlanabilir bir kullanım sağlayan banker masa lambası ile, metal bir gövdeye yer vermektedir. Gölgeliğin iç kısmı, doğru ışığın sağlanabilmesi adına beyaz akrilikle renklendirilmiştir. Bu da yumuşak ışık alımını kolaylaştıran bir özelliktir. Okuma lambaları arasında kolay kullanımı ve şık tasarımı sayesinde idealdir.

Banker Masa Lambasının Cam Özellikleri

Çok yönlü, kullanışlı ve özel bir tasarıma sahip olan banker masa lambaları, özel üretimler sonucunda meydana getirilmektedir. Üfleme cam olarak bilinen cam tasarımlarıyla oluşturulan bu üründe, el emeğinin özel bir çalışmayla ortaya konulması söz konusudur. El emeği çalışmanın sonucunda ortaya son derece şık ve kaliteli bir ürün çıkmaktadır.

Banker masa lambalarının en temel özelliği, el işçiliğiyle üretiliyor olmalarıdır. Üfleme camdan üretilen zümrüt yeşili gölgelik, hemen hemen her ortamda şık bir seçenek olarak tercih edilebilmektedir. El emeğinin son derece önem verildiği ülkemizde, bu tip bir masa lambasını kullanmak da, sizlerin el emeğine verdiğiniz değeri ortaya koyacaktır.

2017 Yılında Türkiye'de Popülerlik Kazandı

Esasında 1800'lü yılların sonlarında tasarlanmış olan bu ürün, Türkiye'de de uzun yıllardır pek çok memur, bankacı ve psikolog tarafından kullanılmaktadır. Özellikle 2017 senesinde, bir televizyon dizisi ile popülerlik kazanan bu ürün, daha sonra pek çok ünlü tarafından da kullanılmaya başlamıştır. Ülkemizde tanınırlığını televizyon programları ile kazanan banker masa lambaları, şimdi neredeyse her ofis ortamında kullanılır hale gelmiştir. Zarafet ve şıklığın sembolü olması nedeniyle, bu ürünü ofisinizde veya evinizin güzel bir köşesinde aydınlatma elemanı olarak kullanmamanız için hiçbir sebep yoktur. Bulunduğu ortama bu lambanın kattığı en önemli özellik, şıklıktır.

Görünüm ve Özellikler

Taban ve gölgelik ile ampulün yerleştirildiği ayak kısmı altın sarısı renklidir. Ürünün fiyatına etki eden en önemli unsur, camdır. Bu, belirtildiği gibi üfleme cam teknikleriyle tamamen el emeğiyle elde edilen bir camdır. Cam, orijinal banker masa lambalarına sadık kalarak üretilir ve satışa çıkarılır. Ayrıca ürünün plastik gölgelikli modelleri de bulunmaktadır. Fakat bu plastik malzemeli modeller, uzun süreli bir kullanıma yer vermemektedirler. Ampulün ısınmasıyla birlikte, plastikten üretilen modellerde koku ya da yanma meydana gelebildiğinden, banker masa lambalarını cam üretimle temin etmeniz tavsiye edilmektedir. Böylelikle bu şık masa lambasını uzun süreli bir kullanım dahilinde ofisinizde veya evinizde bulundurma şansınız olacaktır.

Banker Masa Lambası Satışları

Banker masa lambaları, farklı ürün tasarımları ile piyasada yer almaktadır. Ürünler klasik yeşil gölgeliğin yanı sıra, mavi, beyaz ya da art deco tarzı tasarımlara da yer verebilmektedir. Siparişinizi beğendiğiniz bir tasarımı seçerek tercih edebilirsiniz. Fakat klasik bir kullanım tercih etmek istiyorsanız, o zaman zümrüt yeşili cam gölgelikli banker masa lambalarını sipariş etmenizi tavsiye edebiliriz. Uzun süreli kullanımlar ve şık bir görünüm açısından bu seçenek ofisinize ya da evinize tam bir uyum sağlayacaktır.

Banker masa lambalarının Türkiye'de son dönemlerde popüler olması sebebiyle, üretimleri de giderek artmıştır. Bu sebeple muhasebeciler, doktorlar, hakimler, memurlar ve öğretmenler tarafından sık sık tercih edilmektedir.

BANKER MASA LAMBASI NEDİR ? NEDEN BANKER MASA LAMBASI BU KADAR POPÜLER ?

         Banker Masa Lambası Modeli Çok eski yıllarda Patronların sıkça kullandığı hatta bir çok esnafın hala dükkanında yer alan "Peşin Satan - Veresiye Satan" Tablosunda Peşin satan esnafın masasında Banker Masa Lambası Modeli yer almaktadır. Banker Masa Lambasının diğer özelliği ise Yeşil Camıdır. Yeşil Camlı Masa Lambaları arasında görebileceğiniz En Otantik Masa Lambası ve En Modern Masa Lambası Kesinlikle Banker Masa Lambası Modelidir. Her ortama o kadar fazla uyum sağlayabilme gücüne sahip ki psikologların en tercih ettiği Masa Lambası Modelli arasında yer alır.

           Banker Masa Lambası'nın en önemli özelliklerinden biri Camının Üfleme Cam dediğimiz tamamen işçilik ve el emeği üzerine yapılan bir cam olmasıdır. Fiyatının %70'ini belirleyen Yeşil Cam'ıdır. Ürünün Alt Taban ve Gövdesinin Altın Sarısı olması ve Camındaki bu Zerafet ile bütünleşmesi ortama inanılmaz bir haya katmaktadır.

           Psikologlar Banker Masa Lambası ürününün Ortama verdiği enerji ile Ortama Güç ve Pozitif bir enerji verdiğini belirtmektedir. Çok Güzel Değil mi ? Düşünsenize Bir Masa Lambası alıyorsunuz ofisinize veya Çalışma Ortamınıza ve size İlham ve çalışma isteği uyandırıyor. Bu tamamen Banker Masa Lambasının Renk Tonları ile alakalı bir durumdur. 

              Banker Masa Lambasının Orjinali yukarıda da bahsettiğimiz gibi Cam olanıdır. Piyasada Benzer Banker Masa Lambaları da bazen türemektedir ve bunlar tamamen Plastik malzemeden Başlık üretimi yapmaktadır. Plastik olanların Fiyatları oldukça Makul seviyededir lakin Camın verdiği ışık hazzını kesinlikle vermez ayrıca uzun süreli kullanımlarda plastik olmasından dolayı ampulun ısısından yanma ve zaman ile koku dahii yapmaktadır.  Ofisel.com olarak İthalatını kendimizin yaptığı ve Tüm Türkiye'ye Banker Masa Lambası Tedarikçisi olmaktan gurur duyuyoruz. Banker Masa Lambası Modeli neredeyse tüm dizi ve filimler de görüyoruz. Ürün geçmişinden dolayı çok uzun yıllar Popüler Masa Lambası olarak hayatımızda yer alacaktır.

            Hakimler, Savcılar, Avukatlar, Doktorlar, Yazılımcılar, Muhasebeciler, Öğretmenler, Yazılımcılar, Memurlar'ın en çok tercih ettiği ve Masalarındaki en önemli etken olduğunu belirtmek isteriz.

BANKER MASA LAMBASI SATIN AL !

BANKER MASA LAMBASI HEMEN HIZLI AL !

BANKER MASA LAMBASINA UYGUN AMPUL ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ !

BANKER MASA LAMBASI 

EN UYGUN FİYAT

TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ KARGO

            Banker Masa Lambası Modeli sizlerin kişiliğinizi ortaya çıkarıyor. Masa Lambası Modelleri arasında En Karakterli ve Tüm Ortamlarda Rahatlıkla kullanabileceğiniz Banker Masa Lambası Modelli sizlerin aslında yer alanda gördüğünüz bir masa lambası modelidir.

PEKİ EN UYGUN BANKER MASA LAMBASINI NEREDE BULURUM ? 

            Banker Masa Lambası Modelli günümüzde tüm dizi ve filmlerde kullanılır hale geldi. Peki Onu Bir Masa Lambasında Bu Kadar Popüler Yapan Neydi ?

Belki bir Havasının olması, Belkide Tasarımındaki ve Yapımındaki Emek..

Gelelim Konunun özüne;

Banker Masa Lambasını En Uyguna Tabi ki onu Üreten veya İthalatını yapan firmadan bulabilirsiniz. Bunu 3 Yaşındaki çocuk bile biliyor artık; Neyse Konuyu Uzatmayalım ve Konuya Dönelim :)

BANKER MASA LAMBASI neredeyse Tüm Online Mağazalarda Satılmaktadır ve bunun Tek bir Tedarikçisi var ve Merkezden Tüm Satış kanallarına dağıtımı gerçekleşmektedir.

-Peki Banker Masa Lambasının Merkezi Kim ?

Cevap: Ofisel.com :)

Ürünün Alım yapacağınız linki en aşağıda aşağıda paylaşıyor Olacağım ama size biraz OFİSEL firmasından bahsetmek istiyorum.

OFİSEL BÜRO MOBİLYALARI KİMDİR ?

              Ofisel Büro Mobilyaları uzun yıllardır Ofis Mobilyası ve Ofis Malzemeleri Üretim ve İthalat/İhracat yapan 30 Yılı aşkın bir tecrübeye sahip Mobilya firmasıdır. Ofisel Büro Mobilya Banker Masa Lambasını ilk olarak 2002 Yılında Getirmeye başlamış lakin herhangi bir internet mağazası olmamasından ve ağırlıklı olarak sadece toptan satışları gerçekleştirdiği için büyük marketlerde bulabildiğiniz ürünü çok yüksek fiyata satışını gerçekleştirdiklerini fark etti ve 2015 yılı itibari ile Online Mağazası olan OFİSEL.COM online mağzasını açmaya karar verdi. Ofisel Büro Mobilyaları AŞ. Sizlere Üretimi gerçekleştirdikleri ürünleri ve Banker Masa Lambası Modellini En uygun Fiyata satın almanıza imkan veriyor. Bu şekilde Banker Masa Lambasına Olan ilgi bu denli büyük olunca bu durumdan Yüksek Karlılık gözeten firmalar fiyatlarnı Ofisel sayesinde geriye çekmek durumunda kalmıştır.

BANKER MASA LAMBASININ CAMININ ÖZELLİĞİ NEDİR ?

       Banker Masa Lambası Modelli Çok özel bir Masa Lambası ürünüdür ve Hayatınızda hiçbir masa lambasında bu denli kalite ve özen yer almamaktadır. Banker Masa Lambası ürünü sizlerin kişiliğini ortaya çıkarıyor derken şaka yapmamıştık :) Banker Masa Lambası çok özel bir üründür ve yapımı da bir o kadar meşakkatli bir masa lambası modelidir. Banker Masa Lambası Camı yapımı Üfleme Cam Yapımı dediğimiz özel ve el emeği olan bir çalışma ile yapılmaktadır.

camyapimi.jpg

     Banker Masa Lambası Yapımı özel ve emek gerektiren bir Cam El işçiliği söz konudur. Banker Masa lambasının Her Ortama bu kadar güzel uyum sağlaması bir çok mimar tarafından sihirli bir masa lambası olarak nitelendirilmektedir. Banker Masa Lambası ürünü ister Modern, İster Klasik, İsterseniz Akustik tüm ortamlar için ideal bir kullanım olanağı sunmaktadır. 

Banker Masa Lambası 2017 Yılının En Popüler Masa Lambası       

          Banker Masa Lambası Modeli 2017 Yılının Mimari Projelerde en çok kullanılan Dekorasyon Objesi Seçilmiştir. Türkiye İç Mimarlar Odası Tarafından en çok önerilen ve projelerde gönül rahatlığı ile kullanılan Banker Masa Lambası Modeli 2000 Yılı ilk Kurtlar Vadisi Dizisinde Polat Alemdar'ın masasında yer alması ve Türkiye'nin 10 Yıllık süredir en çok reyting alan dizisi olması ve Kurtlar Vadisi Dizisinin ilk başladığı dönemden bugüne dek Polat Alemdarın Masasında Yer Alan bir masa lambası modelidir. 2000-2010 yılları arasında Google tarafından Masa Lambası alakalı aramalarda Polat Alemdarın Masa Lambası ve Beyaz Şow Masa Lambası Araması en önde çıkması Banker Masa Lambasının Gün Geçtikçe Popüleritesini Hızlı bir şekilde arttırmıştır. Beyaz Şow 20 Yıllık Yayın Hayatında Beyaz'ın Masasından hiç ayırmadığı Banker Masa Lambası hala 2017 çekimlerinde kullanmaktadır.

               Yukarıda Beyaz'ın Gençliğinde Beyaz Şow'dan bir resmi yer almaktadır ve Banker Masa Lambası gene masanın en özel yerindedir. Beyazıt Öztürk yaptığı bir röportajda Banker Masa Lambasının kendisine Pozitif Enerji verdiğini ve evinde de çalışma odasında ve çalışma masasında kullandığının özellikle altını çizmiştir.

                 Mimarlarında özellikle belirttiği Banker Masa Lambasının Yeşil Camındaki büyüsü inanılmaz bir enerji ve Motivasyon kaynağıdır. Banker Masa Lambası ürününe aşağıdaki linkten alımını yapabilirsiniz.

 
Kargo

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

100 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo ücreti OFİSEL Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 5-7 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Kargo firmalarında yer alan kanun gereği 30 desi üzerindeki paketleri kargo firmalarının taşımaları yasaklanmış olup Lojistik (Ambar) Firmalarınca bu teslimat işlemleri yapılmaktadır. Özellikle 30 desi üzeri paketlerinizde Nak Kargo, Ege Ulaşım vb. Lojistik firmalarına teslimatta yapılmaktadır.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Üretici firma olmamızdan dolayı genellikle 5-7 iş gününde sağlanan teslimatlar belirli yoğun dönemlerde 15 iş gününe uzayabilir. Hafta sonu iş günü dahilinden sayılmamaktadır. Kargoya teslim edilmiş lakin ürün teslim alınmadan yaşanılacak iade işlemlerinde alıcıdan kargo ücretleri tahsil edilerek kalan tutarın iadesi ödeme şekline bağlı olarak aynı biçimde sağlanır. 

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Kurulum Klavuzu

Ofis Koltuğu, Oyuncu Koltuğu Kurulum Klavuzu OFİSEL

Yukarıdaki detaylar dahilinde Ofis Koltukları veya Oyuncu Koltuklarınızın kurulumlarını kolaylıkla yapabilirsiniz. Kurulum Klavuzunun Köşesindeki QR Kodu Telefonunuzla okutarak Youtube/OFİSEL kanalımızdaki Kurulum klavuzu videosuna erişebilirsiniz.

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde www.ofisel.com'a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Ofis koltukları ve çalışma koltukları talepler doğrultusunda üretim yapılmasından dolayı iadesi veya iptali yer almamaktadır.
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)
 • Kurulumu yapılmış ürünlerin iadesi yoktur. İade şartları için tıklayınız.

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

9.Toplu verilen siparişler sonrası iade işlemlerinde kargo ücreti alıcıya aittir. Sipariş ile sipariş sözleşmesinde yer alan tüm esasları kabul etmiş sayılır.

10- Özellikle Koltuk modelleri siparişinize göre Renk ve Model üretimi yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı size özel üretim olan ürünlerde iade ve sipariş iptali yer almamaktadır. Bu sebepten dolayı Nihai ve doğru karar vermeye özen gösteriniz.

11-Ürünleri teslim alırken paketleri kontrol ediniz, hasarlı veya yırtık paketleri lütfen teslim almayınız, teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz. Hasarlı paket teslim aldığınızda olabilecek sıkıntılardan firmamız sorumlu değildir.

12-Koltuk modellerinde; Plastik Ayak, Kolçağın kırılması, Tekerleklerin kırılması, deri yırtılması vb. kullanıma ve fiziksel müdahaleye bağlı hiçbir parça garanti kapsamına girmemektedir. Mekanik ve fabrikasyon arızalar 2 yıllık garanti kapsamına dahildir.

Bir Yorum Yaz

Banker Masa Lambası Eskitme Tabanlı Yeşil Camlı
Banker Masa Lambası Resmi Satış Sitesi

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menu