Banker Masa Lambası 1.Kalite Yeşil Camlı

En geç 18 Aralık Pazartesi günü kargoya verilir. Koltuk Modellerinde üretime Bağlı 7-10 iş gününü bulabilir.
 • Nakliye için toplam satın alma maliyeti:
 • Yurtiçi - Aras Kargo : 100 ₺ Üzerine - Ücretsiz Kargo

Yeni ürün

Efsane ve Kaliteli Çalışma Masa Lambası

Banker Masa Lambası

Daha Fazla Detaylar

Ofisel Ofis Koltukları | Yönetici Koltukları | Çalışma Koltukları
Ofisel Ofis Koltukları | Yönetici Koltukları | Çalışma Koltukları
 
Daha Fazla Bilgi

YOĞUN İLGİDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ. KISA SÜRE İÇİNDE TEKRAR Stoklarımıza girecektir.

DİKKAT ÖN SİPARİŞ:

05.12.2017 TARİHLİ ÇIKIŞ YAPILACAKTIR.

Banker Masa Lambası

Üfleme El Yapımı Cam olup en eski ve görkemli yılların izlerini taşıyan ve tüm klasiklerde yer alan Masa Lambasıdır. Ortama kattığı hava ve tarzı başka hiçbir üründe yer almamaktadır.

Pirinç kaplama çelik gövde

Renkli hareketli cam başlık

İpli açma kapama anahtarı

Devrilme emniyeti sağlayan ayak ağırlığı

Duy E-27

Genişlik: 266mm

Yükseklik: 414mm

Paket içeriğine Ampul Dahil Değildir.

BANKER MASA LAMBASINA UYGUN AMPUL ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ !

BANKER MASA LAMBASI NEDİR ? NEDEN BANKER MASA LAMBASI BU KADAR POPÜLER ?

         Banker Masa Lambası Modeli Çok eski yıllarda Patronların sıkça kullandığı hatta bir çok esnafın hala dükkanında yer alan "Peşin Satan - Veresiye Satan" Tablosunda Peşin satan esnafın masasında Banker Masa Lambası Modeli yer almaktadır. Banker Masa Lambasının diğer özelliği ise Yeşil Camıdır. Yeşil Camlı Masa Lambaları arasında görebileceğiniz En Otantik Masa Lambası ve En Modern Masa Lambası Kesinlikle Banker Masa Lambası Modelidir. Her ortama o kadar fazla uyum sağlayabilme gücüne sahip ki psikologların en tercih ettiği Masa Lambası Modelli arasında yer alır.

           Banker Masa Lambası'nın en önemli özelliklerinden biri Camının Üfleme Cam dediğimiz tamamen işçilik ve el emeği üzerine yapılan bir cam olmasıdır. Fiyatının %70'ini belirleyen Yeşil Cam'ıdır. Ürünün Alt Taban ve Gövdesinin Altın Sarısı olması ve Camındaki bu Zerafet ile bütünleşmesi ortama inanılmaz bir haya katmaktadır.

           Psikologlar Banker Masa Lambası ürününün Ortama verdiği enerji ile Ortama Güç ve Pozitif bir enerji verdiğini belirtmektedir. Çok Güzel Değil mi ? Düşünsenize Bir Masa Lambası alıyorsunuz ofisinize veya Çalışma Ortamınıza ve size İlham ve çalışma isteği uyandırıyor. Bu tamamen Banker Masa Lambasının Renk Tonları ile alakalı bir durumdur. 

              Banker Masa Lambasının Orjinali yukarıda da bahsettiğimiz gibi Cam olanıdır. Piyasada Benzer Banker Masa Lambaları da bazen türemektedir ve bunlar tamamen Plastik malzemeden Başlık üretimi yapmaktadır. Plastik olanların Fiyatları oldukça Makul seviyededir lakin Camın verdiği ışık hazzını kesinlikle vermez ayrıca uzun süreli kullanımlarda plastik olmasından dolayı ampulun ısısından yanma ve zaman ile koku dahii yapmaktadır.  Ofisel.com olarak İthalatını kendimizin yaptığı ve Tüm Türkiye'ye Banker Masa Lambası Tedarikçisi olmaktan gurur duyuyoruz. Banker Masa Lambası Modeli neredeyse tüm dizi ve filimler de görüyoruz. Ürün geçmişinden dolayı çok uzun yıllar Popüler Masa Lambası olarak hayatımızda yer alacaktır.

            Hakimler, Savcılar, Avukatlar, Doktorlar, Yazılımcılar, Muhasebeciler, Öğretmenler, Yazılımcılar, Memurlar'ın en çok tercih ettiği ve Masalarındaki en önemli etken olduğunu belirtmek isteriz.

BANKER MASA LAMBASI SATIN AL !

BANKER MASA LAMBASI HEMEN HIZLI AL !

BANKER MASA LAMBASINA UYGUN AMPUL ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ !

BANKER MASA LAMBASI 

EN UYGUN FİYAT

TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ KARGO

            Banker Masa Lambası Modeli sizlerin kişiliğinizi ortaya çıkarıyor. Masa Lambası Modelleri arasında En Karakterli ve Tüm Ortamlarda Rahatlıkla kullanabileceğiniz Banker Masa Lambası Modelli sizlerin aslında yer alanda gördüğünüz bir masa lambası modelidir.

PEKİ EN UYGUN BANKER MASA LAMBASINI NEREDE BULURUM ? 

            Banker Masa Lambası Modelli günümüzde tüm dizi ve filmlerde kullanılır hale geldi. Peki Onu Bir Masa Lambasında Bu Kadar Popüler Yapan Neydi ?

Belki bir Havasının olması, Belkide Tasarımındaki ve Yapımındaki Emek..

Gelelim Konunun özüne;

Banker Masa Lambasını En Uyguna Tabi ki onu Üreten veya İthalatını yapan firmadan bulabilirsiniz. Bunu 3 Yaşındaki çocuk bile biliyor artık; Neyse Konuyu Uzatmayalım ve Konuya Dönelim :)

BANKER MASA LAMBASI neredeyse Tüm Online Mağazalarda Satılmaktadır ve bunun Tek bir Tedarikçisi var ve Merkezden Tüm Satış kanallarına dağıtımı gerçekleşmektedir.

-Peki Banker Masa Lambasının Merkezi Kim ?

Cevap: Ofisel.com :)

Ürünün Alım yapacağınız linki en aşağıda aşağıda paylaşıyor Olacağım ama size biraz OFİSEL firmasından bahsetmek istiyorum.

OFİSEL BÜRO MOBİLYALARI KİMDİR ?

              Ofisel Büro Mobilyaları uzun yıllardır Ofis Mobilyası ve Ofis Malzemeleri Üretim ve İthalat/İhracat yapan 30 Yılı aşkın bir tecrübeye sahip Mobilya firmasıdır. Ofisel Büro Mobilya Banker Masa Lambasını ilk olarak 2002 Yılında Getirmeye başlamış lakin herhangi bir internet mağazası olmamasından ve ağırlıklı olarak sadece toptan satışları gerçekleştirdiği için büyük marketlerde bulabildiğiniz ürünü çok yüksek fiyata satışını gerçekleştirdiklerini fark etti ve 2015 yılı itibari ile Online Mağazası olan OFİSEL.COM online mağzasını açmaya karar verdi. Ofisel Büro Mobilyaları AŞ. Sizlere Üretimi gerçekleştirdikleri ürünleri ve Banker Masa Lambası Modellini En uygun Fiyata satın almanıza imkan veriyor. Bu şekilde Banker Masa Lambasına Olan ilgi bu denli büyük olunca bu durumdan Yüksek Karlılık gözeten firmalar fiyatlarnı Ofisel sayesinde geriye çekmek durumunda kalmıştır.

BANKER MASA LAMBASININ CAMININ ÖZELLİĞİ NEDİR ?

       Banker Masa Lambası Modelli Çok özel bir Masa Lambası ürünüdür ve Hayatınızda hiçbir masa lambasında bu denli kalite ve özen yer almamaktadır. Banker Masa Lambası ürünü sizlerin kişiliğini ortaya çıkarıyor derken şaka yapmamıştık :) Banker Masa Lambası çok özel bir üründür ve yapımı da bir o kadar meşakkatli bir masa lambası modelidir. Banker Masa Lambası Camı yapımı Üfleme Cam Yapımı dediğimiz özel ve el emeği olan bir çalışma ile yapılmaktadır.

camyapimi.jpg

     Banker Masa Lambası Yapımı özel ve emek gerektiren bir Cam El işçiliği söz konudur. Banker Masa lambasının Her Ortama bu kadar güzel uyum sağlaması bir çok mimar tarafından sihirli bir masa lambası olarak nitelendirilmektedir. Banker Masa Lambası ürünü ister Modern, İster Klasik, İsterseniz Akustik tüm ortamlar için ideal bir kullanım olanağı sunmaktadır. 

Banker Masa Lambası 2017 Yılının En Popüler Masa Lambası       

          Banker Masa Lambası Modeli 2017 Yılının Mimari Projelerde en çok kullanılan Dekorasyon Objesi Seçilmiştir. Türkiye İç Mimarlar Odası Tarafından en çok önerilen ve projelerde gönül rahatlığı ile kullanılan Banker Masa Lambası Modeli 2000 Yılı ilk Kurtlar Vadisi Dizisinde Polat Alemdar'ın masasında yer alması ve Türkiye'nin 10 Yıllık süredir en çok reyting alan dizisi olması ve Kurtlar Vadisi Dizisinin ilk başladığı dönemden bugüne dek Polat Alemdarın Masasında Yer Alan bir masa lambası modelidir. 2000-2010 yılları arasında Google tarafından Masa Lambası alakalı aramalarda Polat Alemdarın Masa Lambası ve Beyaz Şow Masa Lambası Araması en önde çıkması Banker Masa Lambasının Gün Geçtikçe Popüleritesini Hızlı bir şekilde arttırmıştır. Beyaz Şow 20 Yıllık Yayın Hayatında Beyaz'ın Masasından hiç ayırmadığı Banker Masa Lambası hala 2017 çekimlerinde kullanmaktadır.

4VDBSFZB.jpg

               Yukarıda Beyaz'ın Gençliğinde Beyaz Şow'dan bir resmi yer almaktadır ve Banker Masa Lambası gene masanın en özel yerindedir. Beyazıt Öztürk yaptığı bir röportajda Banker Masa Lambasının kendisine Pozitif Enerji verdiğini ve evinde de çalışma odasında ve çalışma masasında kullandığının özellikle altını çizmiştir.

                 Mimarlarında özellikle belirttiği Banker Masa Lambasının Yeşil Camındaki büyüsü inanılmaz bir enerji ve Motivasyon kaynağıdır. Banker Masa Lambası ürününe aşağıdaki linkten alımını yapabilirsiniz.

DİKKAT ÖN SİPARİŞ:

05.12.2017 TARİHLİ ÇIKIŞ YAPILACAKTIR.

 
Kargo

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

100 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo ücreti OFİSEL Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 5-7 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Üretici firma olmamızdan dolayı genellikle 5-7 iş gününde sağlanan teslimatlar belirli yoğun dönemlerde 15 iş gününe uzayabilir. Hafta sonu iş günü dahilinden sayılmamaktadır. Kargoya teslim edilmiş lakin ürün teslim alınmadan yaşanılacak iade işlemlerinde alıcıdan kargo ücretleri tahsil edilerek kalan tutarın iadesi ödeme şekline bağlı olarak aynı biçimde sağlanır. 

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Çalışma Koltuğu | Yönetici Koltuğu

ÇALIŞMA KOLTUĞU | YÖNETİCİ KOLTUKLARI MODELLERİ ve ÇALIŞMA SANDALYESİ FİYATLARI

           Çalışma Koltukları ve Çalışma Sandalyesi Modellerinde 1.Kalite ve Kullanım Rahatlığı ve Kullanım Koşulları itibari ile En iyi Çalışma Koltukları Modelleri yer almaktadır. Çalışma Koltukları alırken öncelikle fiyatlara değil, Kullanımı rahat ve Kolay Modeli Tercih etmektir. 

          ÇALIŞMA KOLTUKLARINDA | YÖNETİCİ KOLTUKLARINDA TÜM MARKALAR BURADA !

           Çalışma Koltuklarında BÜROSİM ÇALIŞMA KOLTUKLARI | ADORE ÇALIŞMA KOLTUKLARI BÜROTİME ÇALIŞMA KOLTUKLARIOFİSEL ÇALIŞMA KOLTUKLARI | BÜROCCİ ÇALIŞMA KOLTUKLARI | TÜRKSİT ÇALIŞMA KOLTUKLARI | EGESİT ÇALIŞMA KOLTUKLARI | A35 ÇALIŞMA KOLTUKLARI | FİYATLARI | MODELLERİNİ EN UYGUN FİYATA OFİSEL.COM MAĞAZAMIZDA BULABİLİRSİNİZ. 

            ÇALIŞMA KOLTUKLARINDA | YÖNETİCİ KOLTUĞU'nda ÖNCE KALİTE VE GÜVENLİK DİYORUZ !

            Çalışma Koltukları | Yönetici Koltuklarında Önce Kalite ve Güven diyoruz. Sektörün içerisinde 16 Yıldır Aktif üretim Yapan bir Firmayız ve yaşanan sorunlar ve problemler üzerine fazlasıyla tecrübeye sahip olduğumuzun Farkındayız. ÇALIŞMA KOLTUKLARI | YÖNETİCİ KOLTUKLARI Sadece bir Koltuk gözüyle bakmamak gerektiğinin farkında olan bir firmayız ve Her zaman ÇALIŞMA KOLTUKLARINDA KAlite ve Güven en ön planda olmuştur. Yaşanılan Bazı sorunlar, Denge Sorunu, Düşme Tehlikesi, Mekanizma Körüğünden Kırılması, Ana kolon iskeletin Zayıflığı ve kullanım esnasında Kırılması Ciddi Yaralanmalara yol açabilmektedir. OFİSEL Olarak Biz sizlere Özel Demir Konsükrasyon İskelet ile üretim yapmaktayız. Aynı şekilde ÇALIŞMA KOLTUKLARI | YÖNETİCİ KOLTUKLARI için en kaliteli ve Ergonomik Kullanım Sunmaktayız. Güvenlik en önce Hedefimizdir. Sizlerin ÇALIŞMA KOLTUĞU | YÖNETİCİ KOLTUĞU Kullanımlarınızda Güvenliği en önde Tutan OFİSEL.COM sizlere Fiyatta'da Avantaj Sağlamaktadır.

ÇALIŞMA KOLTUKLARI | YÖNETİCİ KOLTUKLARI | MAKAM KOLTUKLARI | MODELLERİ

             ÇALIŞMA KOLTUKLARI | Yönetici Koltukları | Makam Koltukları | Modelleri ve Fiyatları hususunda Kalite ile doğru orantılı Koltuk Modelleri yer almaktadır. Genel olarak MOBİLYA alımlarında akılda kalan EN Ucuz olsun ve En Kaliteli olsun mantığı Tamamen Hatalı ve Yanlıştır..  Ofisel.com Olarak Müşterilerimiz  Ofis veya Evde Kullanım Alanlarını ve ÇALIŞMA KOLTUKLARINI | MAKAM KOLTUKLARINI ne kadar süreler ve Şartlarda kullanacaklarını aktardıklarında onları en doğru ürününe Yönlendirmek bizim Görevimizdir. ÇALIŞMA KOLTUKLARI FİYATLARI | MAKAM KOLTUKLARI FİYATLARI | YÖNETİCİ KOLTUKLARI FİYATLARI üzerine yapılan genel incelemeler Kullanılan malzemenin kalitesi ve Genel olarak Fiyatları ile doğru orantılı Olduğunu Açıkça Ortaya Koymaktadır.

ÇALIŞMA KOLTUKLARI | MAKAM KOLTUKLARI | YÖNETİCİ KOLTUKLARI İNTERNETTEN ALINABİLİR Mİ?

      ÇALIŞMA KOLTUĞU | YÖNETİCİ KOLTUĞU Modellerinde İnternetten alımlar çok fazla tereddüt sebebidir lakin bu tereddütün hiçbir karşılığı yer almamaktadır. Öncelikle Güvenli ödemesi olan bir firma ile çalışma yapmanız gerekmektedir. ÇALIŞMA KOLTUĞU | YÖNETİCİ KOLTUĞU Alımlarınızda Kapıda ödemeli seçenekten kesinlikle uzak durmanız gerekmektedir. Kapıda ödeme seçeneklerinde Hak İbrazı olmamaktadır ve Yakın zamanda Kapıda Ödeme seçenekleri Tamamen Kaldırılması Gündemdedir. OFİS KOLTUKLARI ve OFİS MOBİLYASI ALIMINDA Ofisel.com sizlere Güvenilir ALışverişin Kapılarını açmakta olup 15 iş günü içerisinde iade hakkınıda sizlere sunmaktadır. ÇALIŞMA KOLTUKLARI | MAKAM KOLTUKLARI | YÖNETİCİ KOLTUKLARI Alımlarınızda OFİSEL.com Firmasını Güven ile Tercih Edebilirsiniz. 16 YILIN Tecrübesi Sizleri asla Mağdur etmiyecektir.

OFİSEL | ÇALIŞMA KOLTUKLARI | YÖNETİCİ KOLTUKLARI | MAKAM KOLTUKLARI FABRİKASI NEREDE !

             OFİSEL MOBİLYA ÜRETİM FABRİKAMIZ İZMİR | KARABAĞLAR ilçesinde yer almakta olup 7000 M2 üzerine kurulu alanda depo ve üretim yer almaktadır.

ÇALIŞMA KOLTUKLARI | MAKAM KOLTUKLARI | OFİS MOBİLYASI | YÖNETİCİ KOLTUKLARI ÜRÜNLERİMİZİN ÜRETİM YAPTIĞIMIZ TESİSLERİMİZ FOTOĞRAFLARINI SİZLER İLE PAYLAŞIYORUZ.

MAKAM KOLTUKLARI | YÖNETİCİ KOLTUKLARI

           Makam Koltukları ve Yönetici koltukları Modelleri üzerine yapılan araştırmalar, Ofislerde Kullanılan Mobilya ürünlerinin Şirketin ilerleyişindeki bakış açısını açıkça ortaya koyduğunu göstermiştir. Makam Koltukları Rahat kullanım ve uzun süreler Çalışma durumları gerektiren Mobilya ürünleridir. Bu tip Mobilya ürünlerinde Kullanılan Masa, Kitaplık veya Dolap gibi modellerin Renk uyumunun Koltuk ile tamamlanması Ortama Farklı bir hava katmaktadır. Bir şirketin ileriye dönük yapısı ve ergonomik Bakış açısı Mobilyalarına yansıması gerekmektedir.

               Şirketinizde ön planda tuttuğunuz NEDİR ?

     Şirketinizde ön Planda Tuttuğunuz YARATICILIK ise, Koltuklarınız ve Sandalyelerinizde Bu Yaratıcılığa açıkça destek olması gerekmektedir. Sadece Koltuk ile sınırlandırmak yanlış Olur aslında. Ofiste Bulunan bir MASA LAMBASI bile ortamı çok daha farklı alanlara taşıyabilmektedir. OFİSEL olarak biz Masa Lambasında Mimarların tercih ettiği Ağır bir duruşu olan ve Geçmişte kullanılan Yeşil Başlı Masa Lambası olarak bilinen BANKER MASA LAMBASI Modelinin Türkiyedeki ilk ithalatçısı olduğumuzu da belirtmek isteriz.

BANKER MASA LAMBASI | BANKER MASA LAMBASI ÖZELLİKLERİ

         Banker Masa Lambası ürünün özelliği ağır duruşu ve camının özel üfleme sanatı ile el işçiliği ile yapılmasıdır. Piyasada Çok Fazla Plastik Yeşil Başlıklı olarak üretildiği ve uygun fiyata satıldığı gözükmektedir. BANKER MASA LAMBASI Modelli Ofisel.com sitesinde ORJİNAL BANKER MASA LAMBASI modeli olarak bulmanız mümkündür. İthalatınız yapmış olduğumuz BANKER MASA LAMBASI Modelinde Özellikle Yeşil Cam Kısmında Kesinlikle Orjinal ÜFLEME CAM SANATI kullanılmaktadır. Bunun en güzel özelliği ise; Kullanılan ampulun ısınmasına bağlı Erime veya Yanma Kesinlikle yapmıyor olmasıdır.

HEMEN BANKER MASA LAMBASI ÜRÜNÜNÜ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ !

BANKER MASA LAMBASI MODELLERİ OFİSEL.COM'da

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde www.ofisel.com'a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Ofis koltukları ve çalışma koltukları talepler doğrultusunda üretim yapılmasından dolayı iadesi veya iptali yer almamaktadır.
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

9.Toplu verilen siparişler sonrası iade işlemlerinde kargo ücreti alıcıya aittir. Sipariş ile sipariş sözleşmesinde yer alan tüm esasları kabul etmiş sayılır.

Bir Yorum Yaz

Banker Masa Lambası 1.Kalite Yeşil Camlı

Efsane ve Kaliteli Çalışma Masa Lambası

Banker Masa Lambası

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(46)
2017-11-16

Gayet Güzel, Beklediğimizden Kaliteli Banker Masa Lambası

Beklediğimizden daha kaliteli olduğunu söylemek isterim. Ürünün Başlık Kısmını özellikle yeni alacaklar için belirtmek istiyorum. Kesinlikle %100 Cam. Van'dan alım yaptım ve en büyük korkum kırık gelir mi diye düşünürken ürün gayet sağlam bir şekilde tarafıma teslim edildi.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-11-16

Harika Masa Lambası

Banker Masa Lambasının alımı yaptık ve elimize ulaştı. Ürün kalitesi diğer firmaların ürünlerinden çok daha kaliteli.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-09-27

Banker masa lambası

Ürün oldukça güzel ve kaliteli müşteri temsilcisi özelden mesajlara kibar bir şekilde muallakta bırakmadan cevaplamaktadır, kutuda emniyetli bir şekilde ulaşmaktadır. Teşekkürler Ofisel ailesi..

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-08-24

Banker Masa Lambası İnceleme + Kesin Öneri :)

BANKER MASA LAMBASI İNCELEME RAPORUM;

Banker Masa lambası için iletişime geçtim Ofisel Müşteri Hizmetleri ile. Açıkçasını söylemek gerekirse sanki internetten değilde karşılıklı yıllardır tanışıyoruz gibi ilgili davrandılar. Ürün bilgilerine ve ürün özelliklerine Müşteri Hizmetlerindeki Arkadaşlar Fazlasıyla Hakim Olduklarını Belirtmek isterim.
Ürünü kendileri ithal ettiklerinden dolayı olarak düşündüm lakin kendi üretimindeki tüm Ürünlerde Çok iyi bilgili bir ekibe sahip. Özellikle bu bilgiyi sorduğumda, Ofisel Müşteri Hizmetlerine 30 Gün eğitim verdiklerini ve Üretim Fabrikasında 30 Gün boyunca Çalıştıklarını ve üretim ve İthalatın içinde tüm çalışmaları gözlemlediklerini belirttiler.

Kolay kolay İkna olan biri olmama rağmen 129,90 TL lik bir MASA LAMBASI ürünü için 20 Dk boyunca benim sorularıma sabırla cevap veren bir firma ile karşılaştım ve ikna oldum.

siparişim sonrası ertesi gün kargoya teslimat sağlandı. Kargo bilgisi ve sipariş onayları gibi tüm süreçler sadece Mail adresime değil, Cep telefonuma SMS olarak bilgilendirme yapılması, Kaldımı böyle Hizmet kelimesini kullanmama sebep oldu :)

Bu firma Alışveriş listemin başında yer alıyor. Çünkü ürün Aras Kargo tarafından ertesi gün elime Ulaştı. Ürün Paketi Orjinal. Yani Dışardan ek bir Paketleme Malzemesi kullanılmamış lakin içerisi komple Kalıp Köpük Şeklinde Kırılma ihtimali Yok denecek Sağlam bir kutuda Elime Ulaştı. Ürün Paketine Verdiğim Not 10 Üzerinden 10 :)
Gelelim ürüne; Özellikle Banker Masa Lambasının piyasada Plastik Yeşil Başlıklı Olan Modellerine bire bir şahit oldum. Bu fiyata görünce Tereddüt ettim ve Müşteri Hizmetleri Özel Üfleme Cam olduğunu Özellikle Belirtmesine Rağmen ürünü açana kadar içimde bir tereddüt vardı. Çünkü Fiyatı Hepsiburada sitesinde 289,90 TL gibi bir rakamdı. Diğer bir çok sitede ise gene kendi ürünleri vardı. Gittigidiyor Sitesinde 149, N11 Sitesinde 149 TL Banker Masa Lambası vardı ve zaten gene OFİSEL Dükkanı olarak yer alıyor. Direk kendisinden dışardaki sitelere Komisyon ödemeden almak daha cazip geldi. 20 TL Az para değil. :)

Banker Masa Lambasını Açtım ve Direk ilk baktığım alan Başlığı oldu ve Kesinlikle Cam olduğunu görünce içime su serpildi. Hatta cebimden bir bozuk para çıkardım ve Cama hafif vurdum. Cam sesini aldım :)

Ampul Paket içeriğinde yer almıyor, bunun sebebini sorduğumda çok makul bir cevap aldım :)
Herkesin istediği ışık şiddeti ve Renkleri farklı olduğu ve buna göre kendi talepleri üzerine kendilerinin ampul takmasının daha sağlıklı olduğunu paylaştılar.

Banker Masa Lambası isteyen Avukat ve Savcı arkadaşlarıma önerdim ve kendileride benim gibi memnun kaldılar. Bu sebepten dolayı Banker Masa Lambasına Bakıp tereddüt Yaşayan insanlara bir yol gösterici olması dileğiyle sizlere bu tecrübemi paylaşmak istedim.

Şimdiden Tekrar OFİSEL Firmasına Teşekkür ederiz. Avukatlık Büromuza 4 Adet Daha Her masaya alım yapıyoruz şimdi. :)

Hayırlı Satışlar ve Yorumu Okuyan Herkese İyi Alışverişler Dilerim..

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-08-04

Banker masa lambası

Kaliteli, güzel, hızlı ve güvenli paket. Teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-07-24

SÜPER

ilgi ve alakanız için teşekkürler. gayet şık ve hoş

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-07-24

SÜPER

ilgi ve alakanız için teşekkürler. gayet şık ve hoş

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-07-21

Banker masa lambası

Banker lamba müthiş. Gece gündüz yanıyor. Bir de faturası olsaydı.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-07-19

banker masa lambası

ürün bahsedildiği gibi göründüğünden büyük. Benim sipariş vermemde ki en önemli etmen başlığının cam olmasıydı camı son derece kaliteli. Tam bir ofis, yeni işe başlama hediyesi. Kargo konusunda biraz sıkıntı yaşadım ama sanrım o da siparişimi ters bir tarihte vermemden kaynaklandı piyasadaki muadillerinden çok daha orijinal ve kaliteli teşekkürler ofisel :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-07-04

Banker Masa Lambası Yeşil Camlı Harika Ürün Memnunum :)

Ürün beklediğimden daha iyi geldi. Boyut olarak görünenden daha büyük. paketleme gayet iyi yapılmış. herkese tavsiye ederim çok şık bir ürün.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-06-29

Banker Masa Lambası İstanbul'a Ulaştı

Ön sipariş ile vermiştim ve 6 Temmuz gibi kargoya verileceği söylenirken bir süpriz yaptılar ve ürünü daha erken bana ulaştırmayı başardılar. Ürün kalitesi çok iyi ve en önemli özelliği Yeşil şapkasının Orjinal Cam olması. Banker Masa lambalarında piyasadakilerde sıkıntı görmekteydim ama Ofiselin ürünü Çok iyi ve kaliteli. Üründen 1 Adette eşime sipariş vermeyi düşünüyorum hediye olarak. Bence her çalışma masa lambasında olması gereken Karakteri olan bir Masa Lambası. Banker masa Lambası :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-06-29

Ürün harika ve çok kaliteli Teşekkürler Ofisel, Banker Masa Lamb

Ön sipariş vermiştim ve stoklara girmesi ile hızlı şekilde gönderimler sağlandı. Arkadaşımla beraber 3 adet alım yaptık ve ürünler sapasağlam elime ulaştı ve beklediğimden çok daha kaliteli ve Harşka korunaklı bir kutusu var. Teşekkürler Ofisel Banker masa lambası alacak tüm arkadaşlarıma gönül rahatlığı ile sizi önereceğim. :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-05-31

Masa lambası

Çok iyi, kullanışlı ve kaliteli bir ürün; kargo ve paketleme de çok iyiydi, hiçbir sorun yaşamadım, teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-05-23

banker masa lambası

harika ürün ve güzel paketlenmişti. hızlı kargo için de ayrıca teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-05-20

Kaliteli Ürün

Ürün görsellerdekinin aynısı ve gayet kaliteli, güvenerek alabilirsiniz. Çok ikonik ve farklı bir ürün. Eşime doğum günü hediyesi olarak aldım, yıllardır filmlerde görüp arzu ettiği bir objeydi. Sipariş çok hızlı elime ulaştı. Bir de hediye paketi hizmeti sunabilseler dört dörtlük olurdu.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (1) (0)
2017-05-20

hızlı ve sağlam teslimat, güzel ürün

sitedeki sipariş takibi kısmında "hazırlanıyor" yazarken bana ulaşmıştı bile :) sağlam şekilde paketlenmiş kullanıma hazır süper ... teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-05-20

Gerçek Cam ve Piyasadaki en kaliteli Banker Masa lambası

Kesinlikle en kalitesi piyasanın, ürün paketi çok iyi ve kaliteli. Teşekkürler Ofisel.com

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-04-27

BANKER MASA LAMBASI

KISA SÜREDE EKSİKSİZ OLARAK TESLİM EDİLMİŞTİR.TEŞEKKÜR EDERİZ.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-04-25

Harika, Beklediğimden Çok daha güzel :)

Ürün beklentimin çok çok üzerinde geldi. Piyasada ipsiz modelini Orjinal Cam başlıklı 260 TL ye bulmuştum lakin bu fiyata Hem orjinal Cam hemde İpli gelmesi beni benden aldı. Ürün paketi komple kalın köpük vaziyette geldi. Orjinal Paketinde gönderiyorlar. Kırılma durumu kargoda top oynamadıkları takdirde imkansız görülüyor. Teşekkür ederiz işini hakkaniyet ile yapan herkese :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-04-24

Piyasadaki en Kaliteli Banker Masa lambası

Açık ve net konuşuyorum, 1 yıldır kız arkadaşıma bu ürünü hediye alacam diye kendimi paraladım desem yeridir lakin 5 ayrı firmadan 5 ayrı ürün aldım hepsinde fiyat buna yakındı lakin Cam olan kısım Cam değil Plastik malzeme geldi ve hepsini iade ettim. Ofisel.com'dan sipariş verdiğim banker Masa Lambası ilk kez Gerek Kutusu, Gerekse Camının kalitesi bir Muhteşem. En önemlisi Başlık kısmı Orjinal Cam olarak geldi. Orjinal Banker masa lambasını aldığım için çok mutluyum ve alacak arkadaşlara kesinlikle öneriyorum.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-04-21

Banker Masa Lambası Elime Ulaştı

Orjinal Cam Gayet güzel paketleme. Teşekkürler. Tam istediğim gibi

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-04-06

hızlı teslimat, kusursuz ürün

Hukuk bürolarının vazgeçilmezi "banker masa lambası"... Öncelikle ilginize samimiyetle teşekkür ederim. Zira ürünün hazırlık, paketleme, kargolama aşamalarında sık sık kısa mesaj ve e-mail ile bilgilendirildim. Siparişim 3 gün içinde teslim edildi. Ürün beklediğim kalitede geldi, ayrıca kırılmaması için itina ile paketlenmiş. En kısa zamanda çalışma odam için de bir tane satın almayı düşünüyorum.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-03-20

muhteşem

ürünün paketlenmesi ve kalitesi çok iyi.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-03-09

Teşekkürler

Hızlı kargo, özenle paketleme, bahsedilen ürünün aynı..

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-02-21

işte Budur kardeşim :)

Tam istediğim ürün geldi, Herkese öneriyorum arkadaşlar piyasadakiler pleksiglass oluyor. Orjinal Cam Banker Masa Lambası ürününü sonunda Ofisel'den buldum. Ürün stoklara gelsin diye 1 ay bekledim ve sonunda geldi. Kafanızı karıştırmayın hızlı kargo nitelikli ve güvenilir firma

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-12-13

Güzel Hızlı Kargo

Ürün hızlı şekilde konya'ya ulaştı, Sağlam ve güzel paketlenmişti.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-11-27

Harika ürün Süper fiyat

Fiyat ve kalite muhteşem, Gelen ürün kalitesi çok iyi en önemlisi paketleme bir harika;

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-11-24

Banker Masa Lambası İncelemesi !

Merhabalar;

OFİSEL sitesinden bu ürünü aldım ve yaptığım incelemeyi ve firmayı sonradan alışveriş yapacak kişiler için paylaşmak isterim.

Öncelikle firma güvenilir ve yardımsever, ne zaman aradıysam telefonlarına cevap veren ve sürekli telefon ucundaki insanlar değişsede yardım ve güler yüzlü samimi sıcaklıktan geri kalmıyorlar ve açıkçası kurumsal bir firmada bunu görmek ziyadesiyle memnun etti diyebilirim. Ofisel.com sitesinden satın aldığım ilk üründe değil üstelik Çalışma Koltukları satın almıştım ve aynı şekilde memnun kalmış ve memnuniyetimi belirtmiştim.

Gelelim Banker Masa Lambası ürününe, Yıllardır istediğim ancak piyasada gerçek cam diyebileceğimiz %100 Cam ürün bulamadım. Yani diğer piyasadaki ürünlerde şununla çok karşılaştım görüntü cam ancak dokunduğunuzda plastik eller gibi hissiyat veriyordu. Bunun sebebini diğer firmalara sorduğumda %80 Akrilik %20 Cam Maddesi kullanıldığından kaynaklandığını belirttiler ve bunun zararlarının yanı sıra ampul çok yanması sırasında sıcaklıktan dolayı erime dahi yapabilirdi lakin Ofisel'de bu ürünü görünce çok şaşırdım ve üstelik kendi ithalat ürünleri olduğunu öğrenince sevindim. Çünkü diğer alışverişlerimdeki Kaliteli Koltuk deneyiminden sonra Banker Masa Lambası ürününe direk olumlu yaklaştım ancak bu sefer işimi garantiye almak için kendilerini aradım ve ilk aramamda Ofisel Müşteri Hizmetlerine ulaşım sağladım. Ürünün Yeşil Başlık Kısmı hakkında bilgi aldım ve kendilerinin getirdiği Banker Masa Lambası ürününün özellikle %100 Cam Malzeme olduğunu ve kullandıkları Gold Kaplamanın özelliği ve 10 Yıl doğru temizleme koşullarında asla atma ve paslanma olmicağını belirttiler. Önceki ALışverişlerimden dolayı sorgusuz güvendim ve siparişimi verdim. Gelen ürün açıkçası dışarıda 260 TL ye bulduğum ancak ipli sviçi olmayan masa lambaları kalitesindeydi. Bu denli bir kaliteyi bu fiyata hayal etmiyordum açıkçası. Ürünün Başlık kısmı dedikleri gibi Cam Malzemele ve dokunduğunuzda veya yüzüğünüzü biraz vurursanız sesten anlaşılıyor dahii. Ofisel'den yaptığım bir alışverişten daha mutlu ve paramın karşılığını fazlasıyla aldığımı belirtmek isterim.

Ürün üzerindeki Notu dikkate alın !
Ofise bu ürünler hassas olmasından dolayı kargo ile özel bir anlaşma yapmış ve sigortalı olarak göndermektedir. Bu sebepten dolayı ürün size ulaştığında kargocunun yanında kontrol edin ve sağlam ise teslim alın, asar veya arıza var ise teslim almadan iade edin. Bunu kutu üzerinde ki notta yer aldığını gördüm ve bende dikkate alarak kargocunun yanında açtım ve kontrol ettim. Sorun olmadığını farkedince alımı onayladım.

Ofisel Müşteri Hizmetleri ve Ofisel firmasına teşekkürlerimi sunuyorum. Köşe yazımda sizlerede yer vermeyi ilerleyen zamanlarda planlamaktayım :)

Bu günkü iş bağlılığınızın devamlılığını dilerim.

Mutlu YÜCEL

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-11-17

Kesinlikle tavsiye ediyorum

Ürün yaklaşık bir hafta gibi bir sürede elime ulaştı. Gönderim esnasında ürünün zarar görmesinden endişe ediyordum fakat daha önceki yorumlarda da dendiği gibi gayet güzel paketlenmiş olduğu için bir sorunla karşılaşmadım. Ürün beklediğimden de iyi diyebilirim, camı gerçekten kaliteli görünüyor. Özellikle kullanacağınız oda ahşap renkte mobilyalı ise ürün odaya farklı bir hava katıyor.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-11-09

GREENLİFE BANKER MASA LAMBASI

İŞTE ARADIĞIM GREENLİFE BANKER MASA LAMBASI ÜRÜNÜ BEKLEDİĞİMDEN DAHA KALİTELİ

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-11-09

Gayet Güzel

Ürün kalitesi ve paketleme muhteşem, Ürün Orjinal paketinde köpükler içinde gelmektedir. Ürün çok güzel sıkıntısız. Tel sıkıntım kargo kaynaklı oldu 2 gün geç getirdiler, onun dışında Ofisel den yana çok memnun kaldım. Teşekkürler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-11-07

Harika

Güzel ürün hızlı ulaştı teşekkürler;

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-10-14

Elime Ulaştı Güzel

Ürün kısa sürede elime ulaştı, Güzel paketleme, beklediğimden iyi ürüni piyasadakilerden farklı ve yüksek kalite olduğu belli ediyor kendini.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-10-12

güzel

ürün elime geçti, gayet güzel beklediğimden daha iyi

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-09-07

Banker Masa Lambası 1.Kalite Yeşil Camlı

İyi paketlenmiş, sağlam şekilde ve hızlı geldi. Orjinal ayrıca piayasadakiler gibi kalitesiz değil öneririm almak isteyenlere

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-09-07

Banker Masa Lambası

Ürün çok kısa sürede iyi ambalajlanmış ve sağlam şekilde elimize ulaştı. Kurulumu oldukça basit, evde olan tasarruflu bir ampul ile hemen çalıştırdık. Almak isteyenler kaçırmasın... Emsallerine göre çok çok iyi ve kaliteli

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-09-07

Banker Masa Lambası

Gelen ürünün paketlenmesini güvenliği , içindekileri ve ürünün kalitesini gördükten sonra sonra çok mutlu olduk. Memnuniyet ve güven alışverişin devamlılığını sağlar.Teşekkür ederi

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-09-07

Banker Masa Lambası

beklediğimden daha şık ve kaliteli geldi, piyasada ki gibi yeşil kısmı plastik değil ince ve güzel bir camdan yapılmış, boyaması özellikle her yerine eşit dağıtılmıştı. göstermiş oldukları bu özenli ürün seçimi için teşekkürler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-09-07

Banker Masa Lambası 1.Kalite Yeşil Camlı

Kargo çok hızlı geldi, ürün kalitesi süper. Önümüzdeki ay bir tane de ofisim için almayı düşünüyorum :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-09-07

Orijinal Banker Masa Lambası

Masada harika durdu ya ofise renk ışık kattı :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-09-07

Orijinal Banker Masa Lambası

Masada harika durdu ya ofise renk ışık kattı :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-09-07

Banker Masa Lambası

Bunların orijinal olan yeşil olduğunu çevremdekilere söylemekten yoruldum almışlar başka renklerden , sonra sizden aldığımı görünce inanamadılar gözle görülen fark bu kadar olur mu demek ki oluyormuş teşekkür ederim sizlere .

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-09-07

Banker Masa Lambası

Piyasada satılanlardan çok çok farklı çünkü orjinal teşekkür ederim ofisel.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-09-07

Aramaktan Yorulmuştum

Evet bir sürü intenet sitesinde var ama geçen sene 2 defa alım yaptım kırık geldi ve orijinal değilmiş. Ofisel den denemek için önce bir tane aldım harika ya işte orjinalı bu sapa sağlam da geldi daha ne olsun şimdi 7 tane siparişim şuan kargoda herkese söz verdiğim üzere masalarına aldım. Hadi bakalım hayırlı olsun.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-09-03

Yeşil Camlı Banker Masa Lambası

Yeşil Camlı banker masa lambası ürününden 3 adet alım yaptık harika ve kaliteli bir ürün. Üfleme camlı ürünü her yerde araştırdım ve gerek orjinal gerekse kaliteli ürünü bulmak bu ürün bazında oldukça zordu. Ancak inat etmiştim ve bu Yeşil Camlı Banker masa lambasını ofisimde masamda görmek istiyordum. Ürünü buldum ve ofisteki masayada lım gerçekleştirdim.

Teşekkürler ofisel.com..

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-08-29

Banker Masa Lambası

Kaşiteli ve oldukça kullanışlı banker masa lambası. Ücretsiz kargo olması ve ürün paketinin sağlamlığı muhteşem.

Teşekkürler Ofisel her ofiste gerekli banker masa lambasını orjinal olarak satışını gerçekleştirdiği için, piyasada çok fala yan sanayi modeli var, Gerçek Banker Masa Lambası Yeşil Camlı.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menu