Banker Masa Lambası 1.Kalite Yeşil Camlı

Tahmini 02 Kasım Cuma günü kargoya verilir.
 • Koltuk ve Sandalye Modelleri 5-7 iş günü (Hafta Sonu iş günü sayılmamaktadır)
 • Yurtiçi - Aras Kargo : 100 ₺ Üzerine - Ücretsiz Kargo

Çok fazla tercih ediliyor

555
Adet Satıldı !

Yeni ürün

Efsane ve Kaliteli Çalışma Masa Lambası

Banker Masa Lambası

Dikkat Ön Sipariş Ürünü olup Gönderim süresi 15 iş GÜNÜ

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı Özel İndirim

189,00 TL

289,00 TL

-100,00 TL

+10.000 Adet Satıldı
Ofisel Ofis Koltukları | Yönetici Koltukları | Çalışma Koltukları
Ofisel Ofis Koltukları | Yönetici Koltukları | Çalışma Koltukları
 
Daha Fazla Bilgi

Banker Masa Lambası

Dikkat Ön Sipariş Ürünü olup Gönderim süresi 15 iş GÜNÜ

Üfleme El Yapımı Cam olup en eski ve görkemli yılların izlerini taşıyan ve tüm klasiklerde yer alan Masa Lambasıdır. Ortama kattığı hava ve tarzı başka hiçbir üründe yer almamaktadır.

Pirinç kaplama çelik gövde

Renkli hareketli cam başlık

İpli açma kapama anahtarı

Devrilme emniyeti sağlayan ayak ağırlığı

Duy E-27

Genişlik: 266mm

Yükseklik: 414mm

Paket içeriğine Ampul Dahil Değildir.

MADE İN AVUSTRALYA

BANKER MASA LAMBASINA UYGUN AMPUL ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ !

BANKER MASA LAMBASI ÜRÜN İNCELEME VİDEOSU

BANKER MASA LAMBASI NEDİR ? NEDEN BANKER MASA LAMBASI BU KADAR POPÜLER ?

         Banker Masa Lambası Modeli Çok eski yıllarda Patronların sıkça kullandığı hatta bir çok esnafın hala dükkanında yer alan "Peşin Satan - Veresiye Satan" Tablosunda Peşin satan esnafın masasında Banker Masa Lambası Modeli yer almaktadır. Banker Masa Lambasının diğer özelliği ise Yeşil Camıdır. Yeşil Camlı Masa Lambaları arasında görebileceğiniz En Otantik Masa Lambası ve En Modern Masa Lambası Kesinlikle Banker Masa Lambası Modelidir. Her ortama o kadar fazla uyum sağlayabilme gücüne sahip ki psikologların en tercih ettiği Masa Lambası Modelli arasında yer alır.

           Banker Masa Lambası'nın en önemli özelliklerinden biri Camının Üfleme Cam dediğimiz tamamen işçilik ve el emeği üzerine yapılan bir cam olmasıdır. Fiyatının %70'ini belirleyen Yeşil Cam'ıdır. Ürünün Alt Taban ve Gövdesinin Altın Sarısı olması ve Camındaki bu Zerafet ile bütünleşmesi ortama inanılmaz bir haya katmaktadır.

           Psikologlar Banker Masa Lambası ürününün Ortama verdiği enerji ile Ortama Güç ve Pozitif bir enerji verdiğini belirtmektedir. Çok Güzel Değil mi ? Düşünsenize Bir Masa Lambası alıyorsunuz ofisinize veya Çalışma Ortamınıza ve size İlham ve çalışma isteği uyandırıyor. Bu tamamen Banker Masa Lambasının Renk Tonları ile alakalı bir durumdur. 

              Banker Masa Lambasının Orjinali yukarıda da bahsettiğimiz gibi Cam olanıdır. Piyasada Benzer Banker Masa Lambaları da bazen türemektedir ve bunlar tamamen Plastik malzemeden Başlık üretimi yapmaktadır. Plastik olanların Fiyatları oldukça Makul seviyededir lakin Camın verdiği ışık hazzını kesinlikle vermez ayrıca uzun süreli kullanımlarda plastik olmasından dolayı ampulun ısısından yanma ve zaman ile koku dahii yapmaktadır.  Ofisel.com olarak İthalatını kendimizin yaptığı ve Tüm Türkiye'ye Banker Masa Lambası Tedarikçisi olmaktan gurur duyuyoruz. Banker Masa Lambası Modeli neredeyse tüm dizi ve filimler de görüyoruz. Ürün geçmişinden dolayı çok uzun yıllar Popüler Masa Lambası olarak hayatımızda yer alacaktır.

            Hakimler, Savcılar, Avukatlar, Doktorlar, Yazılımcılar, Muhasebeciler, Öğretmenler, Yazılımcılar, Memurlar'ın en çok tercih ettiği ve Masalarındaki en önemli etken olduğunu belirtmek isteriz.

BANKER MASA LAMBASI SATIN AL !

BANKER MASA LAMBASI HEMEN HIZLI AL !

BANKER MASA LAMBASINA UYGUN AMPUL ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ !

BANKER MASA LAMBASI 

EN UYGUN FİYAT

TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ KARGO

            Banker Masa Lambası Modeli sizlerin kişiliğinizi ortaya çıkarıyor. Masa Lambası Modelleri arasında En Karakterli ve Tüm Ortamlarda Rahatlıkla kullanabileceğiniz Banker Masa Lambası Modelli sizlerin aslında yer alanda gördüğünüz bir masa lambası modelidir.

PEKİ EN UYGUN BANKER MASA LAMBASINI NEREDE BULURUM ? 

            Banker Masa Lambası Modelli günümüzde tüm dizi ve filmlerde kullanılır hale geldi. Peki Onu Bir Masa Lambasında Bu Kadar Popüler Yapan Neydi ?

Belki bir Havasının olması, Belkide Tasarımındaki ve Yapımındaki Emek..

Gelelim Konunun özüne;

Banker Masa Lambasını En Uyguna Tabi ki onu Üreten veya İthalatını yapan firmadan bulabilirsiniz. Bunu 3 Yaşındaki çocuk bile biliyor artık; Neyse Konuyu Uzatmayalım ve Konuya Dönelim :)

BANKER MASA LAMBASI neredeyse Tüm Online Mağazalarda Satılmaktadır ve bunun Tek bir Tedarikçisi var ve Merkezden Tüm Satış kanallarına dağıtımı gerçekleşmektedir.

-Peki Banker Masa Lambasının Merkezi Kim ?

Cevap: Ofisel.com :)

Ürünün Alım yapacağınız linki en aşağıda aşağıda paylaşıyor Olacağım ama size biraz OFİSEL firmasından bahsetmek istiyorum.

OFİSEL BÜRO MOBİLYALARI KİMDİR ?

              Ofisel Büro Mobilyaları uzun yıllardır Ofis Mobilyası ve Ofis Malzemeleri Üretim ve İthalat/İhracat yapan 30 Yılı aşkın bir tecrübeye sahip Mobilya firmasıdır. Ofisel Büro Mobilya Banker Masa Lambasını ilk olarak 2002 Yılında Getirmeye başlamış lakin herhangi bir internet mağazası olmamasından ve ağırlıklı olarak sadece toptan satışları gerçekleştirdiği için büyük marketlerde bulabildiğiniz ürünü çok yüksek fiyata satışını gerçekleştirdiklerini fark etti ve 2015 yılı itibari ile Online Mağazası olan OFİSEL.COM online mağzasını açmaya karar verdi. Ofisel Büro Mobilyaları AŞ. Sizlere Üretimi gerçekleştirdikleri ürünleri ve Banker Masa Lambası Modellini En uygun Fiyata satın almanıza imkan veriyor. Bu şekilde Banker Masa Lambasına Olan ilgi bu denli büyük olunca bu durumdan Yüksek Karlılık gözeten firmalar fiyatlarnı Ofisel sayesinde geriye çekmek durumunda kalmıştır.

BANKER MASA LAMBASININ CAMININ ÖZELLİĞİ NEDİR ?

       Banker Masa Lambası Modelli Çok özel bir Masa Lambası ürünüdür ve Hayatınızda hiçbir masa lambasında bu denli kalite ve özen yer almamaktadır. Banker Masa Lambası ürünü sizlerin kişiliğini ortaya çıkarıyor derken şaka yapmamıştık :) Banker Masa Lambası çok özel bir üründür ve yapımı da bir o kadar meşakkatli bir masa lambası modelidir. Banker Masa Lambası Camı yapımı Üfleme Cam Yapımı dediğimiz özel ve el emeği olan bir çalışma ile yapılmaktadır.

camyapimi.jpg

     Banker Masa Lambası Yapımı özel ve emek gerektiren bir Cam El işçiliği söz konudur. Banker Masa lambasının Her Ortama bu kadar güzel uyum sağlaması bir çok mimar tarafından sihirli bir masa lambası olarak nitelendirilmektedir. Banker Masa Lambası ürünü ister Modern, İster Klasik, İsterseniz Akustik tüm ortamlar için ideal bir kullanım olanağı sunmaktadır. 

Banker Masa Lambası 2017 Yılının En Popüler Masa Lambası       

          Banker Masa Lambası Modeli 2017 Yılının Mimari Projelerde en çok kullanılan Dekorasyon Objesi Seçilmiştir. Türkiye İç Mimarlar Odası Tarafından en çok önerilen ve projelerde gönül rahatlığı ile kullanılan Banker Masa Lambası Modeli 2000 Yılı ilk Kurtlar Vadisi Dizisinde Polat Alemdar'ın masasında yer alması ve Türkiye'nin 10 Yıllık süredir en çok reyting alan dizisi olması ve Kurtlar Vadisi Dizisinin ilk başladığı dönemden bugüne dek Polat Alemdarın Masasında Yer Alan bir masa lambası modelidir. 2000-2010 yılları arasında Google tarafından Masa Lambası alakalı aramalarda Polat Alemdarın Masa Lambası ve Beyaz Şow Masa Lambası Araması en önde çıkması Banker Masa Lambasının Gün Geçtikçe Popüleritesini Hızlı bir şekilde arttırmıştır. Beyaz Şow 20 Yıllık Yayın Hayatında Beyaz'ın Masasından hiç ayırmadığı Banker Masa Lambası hala 2017 çekimlerinde kullanmaktadır.

4VDBSFZB.jpg

               Yukarıda Beyaz'ın Gençliğinde Beyaz Şow'dan bir resmi yer almaktadır ve Banker Masa Lambası gene masanın en özel yerindedir. Beyazıt Öztürk yaptığı bir röportajda Banker Masa Lambasının kendisine Pozitif Enerji verdiğini ve evinde de çalışma odasında ve çalışma masasında kullandığının özellikle altını çizmiştir.

                 Mimarlarında özellikle belirttiği Banker Masa Lambasının Yeşil Camındaki büyüsü inanılmaz bir enerji ve Motivasyon kaynağıdır. Banker Masa Lambası ürününe aşağıdaki linkten alımını yapabilirsiniz.

BANKER MASA LAMBASI GALERİ

 
Kargo

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

100 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo ücreti OFİSEL Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 5-7 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Üretici firma olmamızdan dolayı genellikle 5-7 iş gününde sağlanan teslimatlar belirli yoğun dönemlerde 15 iş gününe uzayabilir. Hafta sonu iş günü dahilinden sayılmamaktadır. Kargoya teslim edilmiş lakin ürün teslim alınmadan yaşanılacak iade işlemlerinde alıcıdan kargo ücretleri tahsil edilerek kalan tutarın iadesi ödeme şekline bağlı olarak aynı biçimde sağlanır. 

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Banker Masa Lambası

BANKER MASA LAMBASININ TÜRKİYE TEK İTHALATÇISI OFİSEL

NEDEN BANKER MASA LAMBASI ?

         Banker Masa Lambası Modelinin bu kadar talep görmesi ve neredeyse tüm dizi ve filmlerde de kullanılması ürünün ofisel banker masa lambasi Modelini tercih etmeye yönlendirmektedir. Ofisel olarak banker masa lambası modellerinin Türkiye'de bir çok Alışveriş sitesinde yer almaktadır ve Tüm Hepsiburada, N11, Gittigidiyor gibi Alışveriş sitelerinde yer alan Banker Masa Lambası Modeli OfİSEL.COM tarafından satışı yapılmaktadır. Banker Masa Lambası Modelinin en çok Tercih edilen bir masa lambası modeli olmasında Mimarların Payı Yok sayılamaz. Tüm Filimlerde kullanılan dekorasyon ve ürün seçimleri Mimarlar tarafından yapılmaktadır ve Mimarların Banker Masa Lambası modeline olan ilgisini mimar Şeyma Hanımdan Dinledik ve Röportajını Aşağıda Paylaştık.

İÇ MİMAR ŞEYMA ZEYBEKÇİ BANKER MASA LAMBASINI ANLATIYOR

-Şeyma Hanım Merhaba; Şimdi burada çalıştığınınız Kanalı söylemek istemiyoruz lakin tüm dizilerde kullandığınız Banker Masa Lambası Modelini bu kadar tercih etmenizdeki neden nedir ? Ürünü Almak isteyen veya fikir sahibi olmak isteyen müşterilerimiz için faydalı bir söyleşi olacağına inanıyoruz :)

Şeyma: Merhaba Arkadaşlar Hoşgeldiniz :) Evet; Dizilerde hatta bazı sinema filimlerinde de kullandığım Banker Masa Lambası modeli hakkında şunu söylemek istiyorum. Bir İç Dekorasyon Tasarımcısı olarak Banker Masa Lambası Modelinin enerjisine inanıyorum. Bu modeli İş yerindeki ofisimde, Evimdeki Çalışma odamda dahi kullandığım bir modeldir ve bunun sebebi ürünün insana verdiği enerjidir. Öncelikle ürünü tanımak gerekir ben buna inanıyorum arkadaşlar. Banker Masa Lambasının Camının El Yapımı Üfleme Cam olduğunu biliyorum. Bu demek oluyor ki bu camın yapımında bir insan nefesi var. Sanırım ürüne en büyük enerjiyi yükleyen bunun olduğunu düşünüyorum Yani EMEK. bir masa lambası alıyorsunuz belki sadece bir köşeye koyuyorsunuz ama bu masa lambasının yapımında geçen vakit ve emek yok sayılamaz kadar fazla. Ayrıca Yeşil renk o kadar tehlikeli bir tondur ki iç mimari ve dekorasyonda tonunu yakalamanız gerekmektedir. Yeşil tonunu 1 tık açık veya koyu olduğu zaman inanın ortamı toparlamak imkansız hale gelebiliyor. Banker Masa Lambası Modelinin Alt tabanının parlak sarı ve başlığındaki Yeşil camının tonu inanılmaz güzel. Bu ton benim altından kalkamadığım bir çok ortamda dahii ön plana çıkmakta ve ortama inanılmaz güzel bir pozitif enerji vermektedir.

-Şeyma Hanım Peki neden Bu ürünün ismi Banker Masa Lambası ? :)

Şeyma: Evet, inanın bu kadar güzel bir ürüne neden Banker Masa Lambası denildiğini bende çok düşündüm ve düşünmek ile yetinmedim araştırdım ve sizler ile bu durumu paylaşmak isterim. Banker kelimesi 19. Yüzyıldan gelen Bankacı anlamına gelen bir kelimedir. Yani ilk bankalarda ki Türkiye'nin ilk bankası biliyorsunuz İş Bankasıdır ve günümüzde geçmiş banka görüntüsünün yer aldığı resimler yer alır bazı şubelerinde ve inanın tüm bankacıların masalarında Banker Masa Lambası modeli yer alıyor. Yani bu ürün çok eskiden gelen bir ürün modeli ve kaliteye sahip. Ürüne baktığımda Otantik bir ortam algısı hissederken en modern ortamda kullandığımda ortama aykırı gelmesini beklerken inanılmaz güzel bir uyum yakalıyor ve şu ayrıntıyı iletmek istiyorum özellikle; Biliyorsunuz çok fazla modern tasarıma sahip ortamlar gelen insanları kasar ve hata yapma korkusu verir fakat en modern ve kasıntı olunun ortama Banker Masa Lambası kullanın ortam bir anda huzurlu ve daha rahat davranış sağlayan bir enerji vermeye başlıyor. Ben Banker Masa Lambasına; Tüm Mekanların Dinamosu diyorum ve şu anda bu röportajı yapıyorsak ne kadar doğru bir seçim yaptığımı anlıyorum.

-Peki Şeyma hanım; Banker Masa Lambası modelini en çok kimlere önerirsiniz ?

Şeyma: Bir iç mimar olarak hatta ben iç mimar kelimesinden ziyade dekorasyon uzmanı kelimesini daha çok seviyorum ve bir dekorasyon uzmanı olarak her ortamda abartmadan kullanılmasını öneriyorum. Şimdi burada bu kadar özelliğini anlattık diye 50 m2 bir alana 4 tane koymaya da gerek yok :) Ama özellikle çalışma ortamlarında ve Tüm Çalışma Masalarında Banker Masa Lambasının olmasını ve kullanılmasını öneriyorum. Çünkü ortama kattığı huzur ve rahatlık ile daha rahat çalışıyorsunuz ve daha verimli bir çalışma sağlıyorsunuz. Banker Masa Lambasında en uygun fiyat olarak sanırım sizi önermeye gerek yok, fiyat avantajı sizde ve ürünün Türkiye'deki tek ithalatçısı siz olduğunuzu biliyorum. :) 

-Çok Teşekkürler Şeyma Hanım bu değerli ve eğlenceli söyleşimiz için :)

Şeyma: Ben Teşekkür ederim Arkadaşlar, Ofisel Mağazanıza en kısa sürede bir çaya gelicem :)

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde www.ofisel.com'a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Ofis koltukları ve çalışma koltukları talepler doğrultusunda üretim yapılmasından dolayı iadesi veya iptali yer almamaktadır.
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

9.Toplu verilen siparişler sonrası iade işlemlerinde kargo ücreti alıcıya aittir. Sipariş ile sipariş sözleşmesinde yer alan tüm esasları kabul etmiş sayılır.

10- Özellikle Koltuk modelleri siparişinize göre Renk ve Model üretimi yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı size özel üretim olan ürünlerde iade ve sipariş iptali yer almamaktadır. Bu sebepten dolayı Nihai ve doğru karar vermeye özen gösteriniz.

Bir Yorum Yaz

Banker Masa Lambası 1.Kalite Yeşil Camlı

Efsane ve Kaliteli Çalışma Masa Lambası

Banker Masa Lambası

Dikkat Ön Sipariş Ürünü olup Gönderim süresi 15 iş GÜNÜ

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(105)
2018-09-08

Banker Masa Lambası Camlı Model Orjinal Cam Teyit Edildi Öneriyo

n11 den daha önce 3 tane farklı mağazadan Banker Masa Lambası Alımı yaptım lakin hiçbiri başlık kısmı Cam olarak gelmedi. Ofiselden aldığım ürün ise %100 Cam başlık olarak geldi. Ürün çok güzel bir arkadaşımda gördüm ve açıkçası işi inada bindirdim ve Cam modelini bulmaya çalıştım. n11 de soru sorduğumda Cam dedikler ürünler geldiğinde açıkca plastik olduğunu gördüm. Sonra Kendilerine söylediğimde Plastik değil Cam diyorlar, insanı kendinden şüphe ettiriyorlar. Bu arada aynı durumu 1 kerede Hepsiburada da yaşamıştım. Bu arada bana cam diye verdikleri tüm ürünleri iade etmeyi başardım :)

OFİSEL'den alım yapmadan önce Müşteri Hizmetlerinden bilgi aldım ve aldığım bilgide yardımcı olan Nehir Hanım çok yardımcı oldu ve benim yaşadıklarımı anlatınca depodaki arkadaşlar cam demesine rağmen tekrar aynı durumu yaşamamak adına Şahsi olarak depodan kontrol sağladı ve bana güvenebilirsiniz ürünü test ettim %100 Cam dedi. Nehir Hanıma buradan tekrar Teşekkür etmek istiyorum yardımlarından dolayı. Ürün 3 iş gününde kargoya verildi ve gelen ürün zaten önceki aldığım ürünlerden bambaşka paket ve kalitedeydi. Komple Orjinal Köpük korumalı iç yapısı ve Kutu kalitesini çok beğendim. Ürünü açıp hemen Cam bölümünü bozuk para ile test ettim ve Cam sesini duyduktan sonraki mutluluğum çok iyiydi.

OFİSEL.com çalışanlarının ve firmanın genel Şeffaf ve Dürüst çalışma Prensiplerinden dolayı Teşekkür ederim. Yardımları ve destekleri için.

Nihal ZEYPEKÇİ / İSTANBUL

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-08-25

Banker Masa Lambasi Bankacı Lambasi degilmiydi ?

Banker masa Lambasi ismini Türkiye’de gördüm normalde bankacı Lambasi diye geçiyordu. Yurt dışındaki evimde Amazon’dan alım yapmıştım ve açıkcası 2 kati fiyatına satın almışım ve Türkiye pahalı derler lakin fiyat ofisel’de yarı yarıya resmen. Gelelim Banker Masa lambasının kalitesine, Amazon’dan aldığım Bankacı Masa lambası artık gözüme gelmiyor. Resmen Ofiselin banker masa Lambasi kalitesi çok yüksek ve kesin önerimdir. Bilgilendirme sisteminden ayrıca etkilendim, yurt dışındaki Online mağazalardan çok daha ilerde ve güvenli olduğunu belirtmek isterim. Teşekkürler Ofisel sizler gibi güvenilirliği yüksek firmalara çok daha fazla ihtiyaç var.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-08-25

2 tane aldım memnunum

Üründen farklı zamanlarda 2 adet alım sağladım ve ikisinde de hizmet kalitesi ve hızlarından etkilendim. Kalite Muhtesem ve hızlı kargo

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-08-25

Banker Masa Lambası Sağlam ve kaliteli

Ürün elime sağlam ve hızlı şekilde ulaştı, satın almak isteyenlere korkmadan satın alabilir, Ofisel yılların tecrübesi ve kalitesini internet mağazasında da sunmuş resmen. Daha önce mağazadan hizmet almıştım çok güzeldi. Bilgilendirme merkezi çok iyi çalışıyor. Banker Masa Lambasını Satın almanın en güvenilir adresi Ofisel.com dur

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-08-25

Masa Lambasi guzel

Masa Lambasi çok güzel ve hızlı ulaştı, teşekkürler. Av.Fuat Çalışkan

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-08-25

Banker masa Lambasi kesin tercih ve önerimdir

Masa Lambasi arayanlar kesin Öner’im Banker Masa Lambasi modelidir ve Banker Masa Lambasi modelinin yeşil camlı olan tarzıdır. Bana göre ürün kalitesi çok güzel. Paketlemesinden çok korkuyordum lakin ürün orjinal paketi Harika seviyede, kolay kolay kırılacağına inanmıyorum. Komple köpüklü orjinal paketinde gönderiliyor lakin sizler genede ürünü teslim alırken kontrol etmenizi öneririm.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-08-25

Cam başlık banker masa lambasi

Ürün yeşil camlı olarak ve Orjinal kutusunda gönderilmiş olup kalitesi mükemmel seviyede olduğunu belirtmek isterim. Ürün elime vana 3 günde ulaştı. Firma çok hızlı siparişim sonrası ertesi gün kargoya verildi. Koltuk modellerinde de durmadan destek kesinlikle alicam firmanın kalitesi ve bilgilendirme sistemleri çok güzel.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-08-25

Masa Lambasi Modelleri

Masa Lambasi modellerinde Ofisel çok iyi bir firma, gerek firmanın sms bilgilendirmeleri gerekse firma müşteri hizmetleri çok hızlı ve kibar nazik. Ürün banker masa Lambasi ise kesinlikle bir efsane, inanılmaz bir enerjisi olduğu kesindir.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-08-25

Yıllardır aradığım ürün teşekkürler Ofisel

Ürün kalitesi beklediğimden çok daha yüksek ve başlık bölümü özellikle kesinlikle cam olarak geliyor. Ürün elime hızlı şekilde ulaştı

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-08-25

Banker Masa Lambasi Orjinal urun

Ürün kesinlikle Orjinal ve 2 günde elime ulaştı herkese tavsiye ediyorum

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-08-01

Orjinal Banker Masa Lambası Olması Süperrr

Daha önce bu fiyatlara yakın bir banker lamba aldım, Cam olarak beklediğim kısmı Plastik geldi, Tereddüt ettim lakin Ofisel Müşteri Hizmetlerinden aldığım bilgi ve güven ile satın aldım. Ürün elime 2 Günde ulaştı ve Ürün %100 CAM olduğunu gördüğümde içimin yağları eridi :) Ürün tam istediğim gibi ve istediğim kalitenin üstünde geldi açıkçası. Önceden aldığım ürünü 130 TL verdim lakin gelen ürün o kadar dandikti ki paketine kadar fiyaskoydu, Şimdi ise 149 TL ye Banker Masa Lambasını Ofisel.com'dan tedarik edince bana üst düzey kalite geldi. :)

Teşekkürler Ofisel ve Ofisel.com Müşteri Hizmetleri :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-08-01

Ürün Kalitesi Muazzam

Ürün kalitesi çok iyi, ürün elime 3 günde ulaştı; NOT: İZMİR den çıkışı yapılmış Hakkariye 3 Günde geldi)
Ürün Cam olmasından dolayı kırılmasından korkuyordum lakin paketleme çok iyi olmuş, Kırılma ihtimalini çok düşürmüşler. Tebrik ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-08-01

Masa Lambası ALdım

Masa Lambası olarak hediye göndericektim ve bende bu ürünün namını bilmeyip hediye olarak gönderip, Hediye aldığım kişinin büyük sevinç içinde olmasını izledim.
Öncelikle firma ilgi alakası çok yüksek ve sizler ile ilgileniyor.
Ürün Paketlemesi çok iyi, Teşekkürler , Herşey Dört Dörtlük oldu benim için.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-08-01

Banker Masa Lambası Yeşil Camlı

Ürün Çok güzel;
Hızlı Şekilde elime ulaştı, Ürün kalitesi beklediğimden daha iyi,
Banker Masa Lambasının satıcısı OFİSEL.com'a Teşekkürler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-08-01

Hızlı Kargo Güzel ürün :)

Kargo 2 günde elime ulaştı, Paketleme muhteşem, Firma ilgili ve alakalı

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-07-25

Harika bir Masa Lambası

Hediye olarak gönderim yaptırdım ve Firma müşteri hizmetlerini epeyce yordum bu noktada. Anlayışları ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim. ürünü ben masa lambası olarak sipariş verdim lakin Banker Masa Lambası Meşhur ve neredeyse her dizi ve filimde yer alan bir lamba olduğunu sevgilimden öğrendim. Şans ile de olsa nokta atışı bir ürün tercih etmekten ve firmanın hassasiyeti ve sabırlı tutumundan dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-07-25

Banker Masa Lambası Aldık ve elimize 24 Saatten önce ulaştı, Şaş

Banker masa Lambası ürününü aldık ve ertesi gün elimize ulaştı. Satın alma işlemi üzerinden 24 Saat geçmeden teslimat yapılması bizi şaşırttı.
Tebrikler;

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-07-25

Karakteristik bir Masa Lambası Bence

Ürün duruşu ve kullanımı itibari ile tam bir karakteristik masa lambası olduğunu düşünüyorum. Açıklamaları okuyarak tercih ettim ve Banker Masa Lambası ile alakalı açıklamalarda ve yorumlarda yer alan Pozitif Enerji verdiği kesinlikle doğru.
Yeşil Başlık kısmı ile alakalı bazı yerlerde plastik ürünün satıldığı bilgisi yer alıyor. Gelen ürün %100 CAM olduğunu teğit ederek sipariş verdik ve kesinlikle Cam olarak ulaştı.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-07-25

Hızlı Kargo

Ürün elime 2 iş gününde Ulaştı. Aradığım ismi aslında Bankacı Masa Lambasıydı lakin Türkiye'de Banker Masa Lambası olarak geçiyormuş ve ürün orjinal cam ve çok memnun kaldık.
SMS ile bilgilendirme hizmetleri bir harika..

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-07-25

Banker Masa Lambası İncelemem

Ürün Gayet kullanışlı ve hızlı şekilde kargoya teslimatı sağlandı. Müşteri Hizmetleri kibar ve yardımsever.
Ürün resimde görülenden daha kaliteli ve Hoş diyebilirim.
Banker Masa Lambası almak isteyenlere öneriyorum.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-07-25

Ürün Orjinal Banker Masa Lambası

Banker Masa Lambası ürünü elime sağlam bir şekilde ulaştı, Kalitesi Muazzam hizmetinizden çok memnun kaldık. Teşekkürler;

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-05-02

Banker Masa Lambası İncelemesi (MUTLU YÜCEL Köşe Yazarı)

Banker Masa Lambası İncelemesi

Merhabalar;

OFİSEL sitesinden bu ürünü aldım ve yaptığım incelemeyi ve firmayı sonradan alışveriş yapacak kişiler için paylaşmak isterim.

Öncelikle firma güvenilir ve yardımsever, ne zaman aradıysam telefonlarına cevap veren ve sürekli telefon ucundaki insanlar değişsede yardım ve güler yüzlü samimi sıcaklıktan geri kalmıyorlar ve açıkçası kurumsal bir firmada bunu görmek ziyadesiyle memnun etti diyebilirim. Ofisel.com sitesinden satın aldığım ilk üründe değil üstelik Çalışma Koltukları satın almıştım ve aynı şekilde memnun kalmış ve memnuniyetimi belirtmiştim.

Gelelim Banker Masa Lambası ürününe, Yıllardır istediğim ancak piyasada gerçek cam diyebileceğimiz %100 Cam ürün bulamadım. Yani diğer piyasadaki ürünlerde şununla çok karşılaştım görüntü cam ancak dokunduğunuzda plastik eller gibi hissiyat veriyordu. Bunun sebebini diğer firmalara sorduğumda %80 Akrilik %20 Cam Maddesi kullanıldığından kaynaklandığını belirttiler ve bunun zararlarının yanı sıra ampul çok yanması sırasında sıcaklıktan dolayı erime dahi yapabilirdi lakin Ofisel'de bu ürünü görünce çok şaşırdım ve üstelik kendi ithalat ürünleri olduğunu öğrenince sevindim. Çünkü diğer alışverişlerimdeki Kaliteli Koltuk deneyiminden sonra Banker Masa Lambası ürününe direk olumlu yaklaştım ancak bu sefer işimi garantiye almak için kendilerini aradım ve ilk aramamda Ofisel Müşteri Hizmetlerine ulaşım sağladım. Ürünün Yeşil Başlık Kısmı hakkında bilgi aldım ve kendilerinin getirdiği Banker Masa Lambası ürününün özellikle %100 Cam Malzeme olduğunu ve kullandıkları Gold Kaplamanın özelliği ve 10 Yıl doğru temizleme koşullarında asla atma ve paslanma olmicağını belirttiler. Önceki ALışverişlerimden dolayı sorgusuz güvendim ve siparişimi verdim. Gelen ürün açıkçası dışarıda 260 TL ye bulduğum ancak ipli sviçi olmayan masa lambaları kalitesindeydi. Bu denli bir kaliteyi bu fiyata hayal etmiyordum açıkçası. Ürünün Başlık kısmı dedikleri gibi Cam Malzemele ve dokunduğunuzda veya yüzüğünüzü biraz vurursanız sesten anlaşılıyor dahii. Ofisel'den yaptığım bir alışverişten daha mutlu ve paramın karşılığını fazlasıyla aldığımı belirtmek isterim.

Ürün üzerindeki Notu dikkate alın !
Ofise bu ürünler hassas olmasından dolayı kargo ile özel bir anlaşma yapmış ve sigortalı olarak göndermektedir. Bu sebepten dolayı ürün size ulaştığında kargocunun yanında kontrol edin ve sağlam ise teslim alın, asar veya arıza var ise teslim almadan iade edin. Bunu kutu üzerinde ki notta yer aldığını gördüm ve bende dikkate alarak kargocunun yanında açtım ve kontrol ettim. Sorun olmadığını farkedince alımı onayladım.

Ofisel Müşteri Hizmetleri ve Ofisel firmasına teşekkürlerimi sunuyorum. Köşe yazımda sizlerede yer vermeyi ilerleyen zamanlarda planlamaktayım :)

Bu günkü iş bağlılığınızın devamlılığını dilerim.

Mutlu YÜCEL

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-05-02

Banker Masa Lambası Perfect bir ürün :)

Ürünü 1 Aydır bekledim ve elime ulaştı. Ürün kalitesi çok iyi, Ampul ve Küçük Hediye geldi, Çok teşekkürler; uzun zaman beklediğimiz için ayrıca gönderdiğiniz not ise bir harika.
Çok teşekkürler;
Alıcak olanlara şimdiden altıma imzamı atarım, Ben bir mimar olarak şimdi 3-4 adet daha alım yapıyorum. Kullanılacak alan çok :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-05-02

OYYYYYYY HARİKASINIZ VE ÇOK KİBARSINIZ :) BANKER MASA LAMBASI VE

çok sevnindim, çünkü ürünü 2,5 aydır bekliyordum. gelmiceğini hatta sizler hakkında kötü bile düşündüm bazen, itiraf ediyorum lakin sizden daha önce yapmış olduğum alışverişlerden dolayı her defasında bu düşünceleri def ettim :) Ürünüm sağlam şekilde ulaştı, Paketleme Muazzam, Kırılma ihtimali neredeyse Sıfır diyebilirim. Yaşanan gecikmeden dolayı gönderdiğiniz küçük hediye için teşekkürler çok zarifsiniz. Ayrıca güze mesajınız için çok teşekkür ederim.

Herkese öneriyorum, Harika bir firma, Orjinal Cam olarak Banker Masa Lambası talebinizin tam karşılığı.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-05-02

Beklediğime Değdi :) Hediyeler ve Güzel Mesajınız için Teşekkürl

Ürün beklediğimden çok daha güzel, Ortalama 2 Ay bekledim lakin beklediğime değdi. Ürün kalitesi ve kutulaması bir harika. Paketleme Muazzam. İçerisinde gönderdiğiniz naif hediye için ayrıca teşekkürler; Güzel mesajınız içinde ayrıca teşekkürler;

Kesinlikle herkese öneriyorum. Kaliteniz ve yaklaşımınız bir Harika;

Teşekkürler OFİSEL

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-04-20

Geç oldu Ama Güzel oldu

Ürünü alalım 1,5 Ay oldu, Gümrük kaynaklı bazı gecikmeler yaşandı lakin firma ilgili ve destek olan bir firma. Banker Masa Lambasının Yeşil Renginden satın aldım, Çok memnun kaldım. Ürün kalitesi Muhteşem. Beklediğime değmiş diyorum şimdi. :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-03-01

Banker Masa Lambası Harika Firma Alakalı ve Güvenilir

BANKER MASA LAMBASI ALDIM :)

Bu kadar popüler olduğunu açıkçası bilmiyordum lakin ürünü satın aldıktan sonra Ofisime gelen herkesin şaşkınlık ve nereden aldığımı sorması üzerine 10 Adet alım yaptım ve ofisimde depoya koydum. İsteyene dağıtıyorum :) Bir çoğunu dostlarıma hediye olarak verdim.

Masa Lambası araştırma sürecinde Banker Masa Lambası ürününe denk geldim ve Çocuklar Duymasın ve yeni dizi olan Yalan Dünya Dizisi muadili olan Jet Sosyete dizisinde gördüm ve bir dostumdan OFİSEL sitesini önerdiler.

Ürünü satın aldım ve tarafıma ulaşan Banker Masa Lambası ürününün Cam kısmından çok fazla kokuyordum taşıma esnasında kırılmasından lakin firma bana bu konuda güven verdi ve gelen ürün komple Köpük İçerisinde ulaştı ve açıkçası kırılma ihtimali neredeyse Yok denecek kadar düşük İhtimaldi.

Satın Almayı Düşünen herkese kesinlikle öneriyorum. Ürün kalitesi Muhteşem ve Orjinal Cam Kullanılmış.

Teşekkürler Ofisel.com Çalışanları..

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-01-19

Harika

Çok şık bir masa lambası ve malzemesi çok kaliteli. Bu fiyata muazzam.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-01-19

Kırılmasından Korkanlar için :) Sakın Korkmayın.

Köpüklü ve baya büyük bi kutuda geldiğinden kırılma pek olası değil zaten ürün de baya tatlı bişey

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-01-19

Mükemmel - BANKER MASA LAMBASI YEŞİL CAMLI

BEklediğimden ağır ve sağlamm

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-01-19

BANKER MASA LAMBASI

urun cidden kaliteli. metal govdeli ve yesin bolgesi camdan imal edilmis. agirligi 2kg civari. aldığım için doğal olara ampulsuz geldi :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-01-16

Süpper Kalite, Tam anlatıldığı ve görselde olduğu gibi :)

Ürün elime 4 günde ulaştı. Ürün kalitesi süpper, Tam anlatıldığı gibi.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-01-13

Banker Masa Lambası İncelemesi

Merhabalar;

OFİSEL sitesinden bu ürünü aldım ve yaptığım incelemeyi ve firmayı sonradan alışveriş yapacak kişiler için paylaşmak isterim.

Öncelikle firma güvenilir ve yardımsever, ne zaman aradıysam telefonlarına cevap veren ve sürekli telefon ucundaki insanlar değişsede yardım ve güler yüzlü samimi sıcaklıktan geri kalmıyorlar ve açıkçası kurumsal bir firmada bunu görmek ziyadesiyle memnun etti diyebilirim. Ofisel.com sitesinden satın aldığım ilk üründe değil üstelik Çalışma Koltukları satın almıştım ve aynı şekilde memnun kalmış ve memnuniyetimi belirtmiştim.

Gelelim Banker Masa Lambası ürününe, Yıllardır istediğim ancak piyasada gerçek cam diyebileceğimiz %100 Cam ürün bulamadım. Yani diğer piyasadaki ürünlerde şununla çok karşılaştım görüntü cam ancak dokunduğunuzda plastik eller gibi hissiyat veriyordu. Bunun sebebini diğer firmalara sorduğumda %80 Akrilik %20 Cam Maddesi kullanıldığından kaynaklandığını belirttiler ve bunun zararlarının yanı sıra ampul çok yanması sırasında sıcaklıktan dolayı erime dahi yapabilirdi lakin Ofisel'de bu ürünü görünce çok şaşırdım ve üstelik kendi ithalat ürünleri olduğunu öğrenince sevindim. Çünkü diğer alışverişlerimdeki Kaliteli Koltuk deneyiminden sonra Banker Masa Lambası ürününe direk olumlu yaklaştım ancak bu sefer işimi garantiye almak için kendilerini aradım ve ilk aramamda Ofisel Müşteri Hizmetlerine ulaşım sağladım. Ürünün Yeşil Başlık Kısmı hakkında bilgi aldım ve kendilerinin getirdiği Banker Masa Lambası ürününün özellikle %100 Cam Malzeme olduğunu ve kullandıkları Gold Kaplamanın özelliği ve 10 Yıl doğru temizleme koşullarında asla atma ve paslanma olmicağını belirttiler. Önceki ALışverişlerimden dolayı sorgusuz güvendim ve siparişimi verdim. Gelen ürün açıkçası dışarıda 260 TL ye bulduğum ancak ipli sviçi olmayan masa lambaları kalitesindeydi. Bu denli bir kaliteyi bu fiyata hayal etmiyordum açıkçası. Ürünün Başlık kısmı dedikleri gibi Cam Malzemele ve dokunduğunuzda veya yüzüğünüzü biraz vurursanız sesten anlaşılıyor dahii. Ofisel'den yaptığım bir alışverişten daha mutlu ve paramın karşılığını fazlasıyla aldığımı belirtmek isterim.

Ürün üzerindeki Notu dikkate alın !
Ofise bu ürünler hassas olmasından dolayı kargo ile özel bir anlaşma yapmış ve sigortalı olarak göndermektedir. Bu sebepten dolayı ürün size ulaştığında kargocunun yanında kontrol edin ve sağlam ise teslim alın, asar veya arıza var ise teslim almadan iade edin. Bunu kutu üzerinde ki notta yer aldığını gördüm ve bende dikkate alarak kargocunun yanında açtım ve kontrol ettim. Sorun olmadığını farkedince alımı onayladım.

Ofisel Müşteri Hizmetleri ve Ofisel firmasına teşekkürlerimi sunuyorum. Köşe yazımda sizlerede yer vermeyi ilerleyen zamanlarda planlamaktayım :)

Bu günkü iş bağlılığınızın devamlılığını dilerim.

Mutlu YÜCEL

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-01-13

Yeşil Camlı Masa Lambası Banker

Yeşil camlı masa lambası ürününden satın aldım, 3 günde elime ulaştı. Firma ilgili ve alakalı Sms ile bilgilendirme sistemi bir harika.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-01-13

Banker Masa Lambası

Elime ürün bugün ulaştı ve harika, beklediğimden çok daha güzel. Tamamen Orjinal Banker Masa Lambası

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-01-11

BANKER MASA LAMBASI YEŞİL CAMLI MODELİ

ÜRÜNDEN 3 ADET GERÇEKLEŞTİRDİM. MUHASEBE OFİSİMİZDE TÜM MASALARA 1'ER BANKER MASA LAMBASI ALDIK. İNANILMAZ GÜZEL OLDU. BANKER MASA LAMBASI FİLİMLERDE GÖZÜKTÜĞÜ GİBİ GÜZEL VE KALİTELİ. KESİNLİKLE ÖNERİYORUM. OFİSEL'DE ÇOK İYİ VE KALİTELİ BİR FİRMA ZATEN ÜRÜNÜ ARAŞTIRDIM ÜRÜNÜ GETİREN FİRMANIN KENDİSİ OFİSEL OLDUĞUNU GÖRDÜM. KESİNLİKLE ÖNERİYORUM.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-01-06

Banker Masa Lambası 1.Kalite Yeşil Camlı

ÜRÜNÜ ÇOK BEĞENDİM. GERÇEKTEN KALİTELİ BİR ÜRÜN. OFİSEL'E ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. BU LAMBAYI ALMADAN ÖNCE UZUN SÜRE ARAŞTIRMA YAPMIŞTIM. EN UYGUN FİYATI OFİSEL'DE BULDUM.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-01-04

masa lambası

sayfada belirtildiği gibi oldukça kullanışlı ve orijinal bir ürün

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-12-24

Orjinal Cam Banker Masa Lambası Üstelik Çok Hızlı Kargo

Tebrikler Ofisel !

Üründe sunduğunuz hizmet çok iyi ve kaliteli olduğunu düşünüyorum. Banker Masa Lambasını neredeyse Türk, Yabancı Filim Farketmeksizin gördüğüm bir masa lambası modeliydi ve çok fazla etkilendiğim ve aradığım bir modeldi. Ürünü intagram sayfanızda gördüm ve hemen sitenizi ziyaret ettim ve benim gibi bir çok kişinin Banker Masa Lambası ürününü aradığını farkettim. Satın alan kişilerin yorumlarının yayınlandığını görünce bende sizlere Banker Masa Lambası hakkındaki yorumlarımı paylaşmak istedim.

Ürün boyutu öok iyi seviyede ve açıklamalarında yer alan tüm detaylar eksiksiz üründe yer alıyor. En Çok korktuğum konu ürünün camının kargo esnasında kırılmasıydı lakin ürün paketi ürün ulaşınca gördüm ki, Ofisel özel olarak kutu yaptırmış ve içerisi komple Kalıp Köpük vaziyette ulaşıyor. Kırılma ihtimali imkansız değil ama çok zor. Biliyorsunuz Kargo firmalarında İmkansız diye birşey yoktur lakin firma çok ilgili ve destek olmakta.

Ürünün Yeşil Camı Özelllikle Cam Olduğunu ve plastik malzeme olmadığını hatırlatmak isteriz.
Ücretsiz kargo ile Tarafıma ulaştı. Ampul Talebim olmuştu ürün ile birlikte, Sarı olarak tercih ettim ve ürünler birlikte ampulde ulaştı.

Ürün faturasını sistemden indirdim ve karşınızdaki firmanın aklitesi ve kurumsallığı çok belli oluyor. SMS ile bilgilendirme Mail ile Bilgilendirme, Kusura bakmayın ama belki firmayı bu arada biraz şımartmış gibi olunacak ama bu dönem bu kadar müşteri odaklı bir firma ile karşılaşmadım.

Ürünü alacak kişileri özellikle Tavsiyemdir. Ürünü Güvenle satın alabilirsiniz.

Teşekkürler;

Haldun TÜRKCAN
Yazar

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-12-10

Masa lambası

Siparişi geçerken tereddütlerim vardı ama ürünün gelişi paketlenişi ve ürün kalitesi o kadar muhteşem ki tek kelime ile şahane. Almayı düşünenler için tavsiye ederim

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-12-09

Efsane ve Kaliteli Çalışma Masa Lambası

Efsane masa lambası diye bu üründen bahsederken o kadar değil demiştim ama gerçekten harika bir ürün. Asil bir duruşu var.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-12-09

Yeşil Camlı Banker Masa Lambası

Banker Masa Lambası modeli ve kalitesi çok iyi. Ürün Kalitesi fiyatından çok daha üst seviyede.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-12-09

Masa Lambası Yeşil Camlı

Masa lambası tam istediğim gibi elime ulaştı. Kalitesi çok iyi firma ilgili. Öneriyorum.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-12-09

Banker Masa Lambası 1.Kalite Yeşil Camlı

Güzel ürün, Muhteşem görüntü

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-12-09

Banker Masa Lambası Alımı

Banker Masa lambası ürünü satın alırken camından çok şüphelenmiştim ama orjinal %100 Cam olarak elimize ulaştı.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-12-09

Banker Masa Lambası Yeşil Camlı

Ürün ücretsiz kargo olarak elime 2 günde ulaştı. Gayet başarılı ve kaliteli bir ürün. Üstelik Fiyat performansı çok iyi bir Masa Lambası Modeli.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-12-09

Güzel Lamba

Senelerdir kullandığım ve sürekli isteyene Ofisel sitesinden aldığım bir lamba. Yıllarda geçse modası geçmiyecek bir masa lambası

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-12-09

Yeşil Camlı Masa Lambası

Yeşil Camlı Masa Lambası olan Banker masa lambası elime 1 günde ulaştı ve kalitesi muhteşem.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-12-09

Güzel

Güzel sorunsuz elime ulaştı

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-12-09

FANTASTİK BİR MASA LAMBASI

yıllardır aradığım masa lambası hatta 5 yıl önce aldığım ve camı kırılan masa lambasının camını bulamıyordum. Şimdi sevgilime 1 tane Masa Lambası, kendimede cam satın aldım. Ürünler hızlı şekilde ulaştı. Problem yok ve kalite harika.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-12-09

Gazeteye Haber Olan Masa lambası Banker Masa Lambası

Çok güzel bir ürün. Kalitesi harika ve çok hızlı şekilde teslimat yapılıyor. Firma ilgili alakalı ve gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Paketi çok iyi.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-12-09

Banker Masa Lambası bir efsane gerçekten

Ürün harika bir ürün. En çok korktuğum sağlam gelir mi korkusu lakin ürün elime ulaşınca orjinal kutusunda komple köpük halinde görünce içimin yağları eridi. Ürün Paketi gerçekten muhteşem ve ürünü zaten söylemiyorum bile harika oldu ve kullanıyorum. :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-12-09

Banker Lamp

Gayet hızlı satıcı Güzel Ürün teşekkürler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-12-09

Mükemmel Banker Masa Lambası

Teşekkürler bu güzel ürün için severek kullanmaya başladım çok şık ve asil duruyor. Herkese tavsiye ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-12-09

Yeşil Banker Masa Lambası

Siparişi verdikten sonraki günün sabahı ürün elime ulaştı. Piyasadaki taklit ürünlerden kesinlikle değil. Mağaza çok ilgili ve paketleme muhteşem. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-12-09

Banker Masa Lambası Kalitesi tartışılmaz.

Çok güzel. Fiyatının kat kat üzerinde bir kalitede.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-12-09

Hızlı Kargo, İlgili Firma, kaliteli Banker Masa Lambası :)

Ürün anlatıldığı gibi. Çok güzel bir şekilde kargolanmış. Sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-12-09

Çok şık bir banker masa lambası

Çok şık bir masa lambası ve malzemesi çok kaliteli. Bu fiyata muazzam bir ürün diyebilirim

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-12-09

Harika ürün, Aradığım Masa lambası Budur işte

Her yerde aradığım ve Flimlerde ve dizilerde rast geldiğim ve her gördüğümde içimi çektiğim masa lambasının adı Banker Masa Lambası olarak geçiyormuş Neden Banker demişler bilmiyorum ama ürün çok iyi. Hızlı şekilde elime ulaştı ve paketi çok iyi.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-11-16

Gayet Güzel, Beklediğimizden Kaliteli Banker Masa Lambası

Beklediğimizden daha kaliteli olduğunu söylemek isterim. Ürünün Başlık Kısmını özellikle yeni alacaklar için belirtmek istiyorum. Kesinlikle %100 Cam. Van'dan alım yaptım ve en büyük korkum kırık gelir mi diye düşünürken ürün gayet sağlam bir şekilde tarafıma teslim edildi.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-11-16

Harika Masa Lambası

Banker Masa Lambasının alımı yaptık ve elimize ulaştı. Ürün kalitesi diğer firmaların ürünlerinden çok daha kaliteli.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-09-27

Banker masa lambası

Ürün oldukça güzel ve kaliteli müşteri temsilcisi özelden mesajlara kibar bir şekilde muallakta bırakmadan cevaplamaktadır, kutuda emniyetli bir şekilde ulaşmaktadır. Teşekkürler Ofisel ailesi..

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-08-24

Banker Masa Lambası İnceleme + Kesin Öneri :)

BANKER MASA LAMBASI İNCELEME RAPORUM;

Banker Masa lambası için iletişime geçtim Ofisel Müşteri Hizmetleri ile. Açıkçasını söylemek gerekirse sanki internetten değilde karşılıklı yıllardır tanışıyoruz gibi ilgili davrandılar. Ürün bilgilerine ve ürün özelliklerine Müşteri Hizmetlerindeki Arkadaşlar Fazlasıyla Hakim Olduklarını Belirtmek isterim.
Ürünü kendileri ithal ettiklerinden dolayı olarak düşündüm lakin kendi üretimindeki tüm Ürünlerde Çok iyi bilgili bir ekibe sahip. Özellikle bu bilgiyi sorduğumda, Ofisel Müşteri Hizmetlerine 30 Gün eğitim verdiklerini ve Üretim Fabrikasında 30 Gün boyunca Çalıştıklarını ve üretim ve İthalatın içinde tüm çalışmaları gözlemlediklerini belirttiler.

Kolay kolay İkna olan biri olmama rağmen 129,90 TL lik bir MASA LAMBASI ürünü için 20 Dk boyunca benim sorularıma sabırla cevap veren bir firma ile karşılaştım ve ikna oldum.

siparişim sonrası ertesi gün kargoya teslimat sağlandı. Kargo bilgisi ve sipariş onayları gibi tüm süreçler sadece Mail adresime değil, Cep telefonuma SMS olarak bilgilendirme yapılması, Kaldımı böyle Hizmet kelimesini kullanmama sebep oldu :)

Bu firma Alışveriş listemin başında yer alıyor. Çünkü ürün Aras Kargo tarafından ertesi gün elime Ulaştı. Ürün Paketi Orjinal. Yani Dışardan ek bir Paketleme Malzemesi kullanılmamış lakin içerisi komple Kalıp Köpük Şeklinde Kırılma ihtimali Yok denecek Sağlam bir kutuda Elime Ulaştı. Ürün Paketine Verdiğim Not 10 Üzerinden 10 :)
Gelelim ürüne; Özellikle Banker Masa Lambasının piyasada Plastik Yeşil Başlıklı Olan Modellerine bire bir şahit oldum. Bu fiyata görünce Tereddüt ettim ve Müşteri Hizmetleri Özel Üfleme Cam olduğunu Özellikle Belirtmesine Rağmen ürünü açana kadar içimde bir tereddüt vardı. Çünkü Fiyatı Hepsiburada sitesinde 289,90 TL gibi bir rakamdı. Diğer bir çok sitede ise gene kendi ürünleri vardı. Gittigidiyor Sitesinde 149, N11 Sitesinde 149 TL Banker Masa Lambası vardı ve zaten gene OFİSEL Dükkanı olarak yer alıyor. Direk kendisinden dışardaki sitelere Komisyon ödemeden almak daha cazip geldi. 20 TL Az para değil. :)

Banker Masa Lambasını Açtım ve Direk ilk baktığım alan Başlığı oldu ve Kesinlikle Cam olduğunu görünce içime su serpildi. Hatta cebimden bir bozuk para çıkardım ve Cama hafif vurdum. Cam sesini aldım :)

Ampul Paket içeriğinde yer almıyor, bunun sebebini sorduğumda çok makul bir cevap aldım :)
Herkesin istediği ışık şiddeti ve Renkleri farklı olduğu ve buna göre kendi talepleri üzerine kendilerinin ampul takmasının daha sağlıklı olduğunu paylaştılar.

Banker Masa Lambası isteyen Avukat ve Savcı arkadaşlarıma önerdim ve kendileride benim gibi memnun kaldılar. Bu sebepten dolayı Banker Masa Lambasına Bakıp tereddüt Yaşayan insanlara bir yol gösterici olması dileğiyle sizlere bu tecrübemi paylaşmak istedim.

Şimdiden Tekrar OFİSEL Firmasına Teşekkür ederiz. Avukatlık Büromuza 4 Adet Daha Her masaya alım yapıyoruz şimdi. :)

Hayırlı Satışlar ve Yorumu Okuyan Herkese İyi Alışverişler Dilerim..

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-08-04

Banker masa lambası

Kaliteli, güzel, hızlı ve güvenli paket. Teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-07-24

SÜPER

ilgi ve alakanız için teşekkürler. gayet şık ve hoş

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-07-24

SÜPER

ilgi ve alakanız için teşekkürler. gayet şık ve hoş

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-07-21

Banker masa lambası

Banker lamba müthiş. Gece gündüz yanıyor. Bir de faturası olsaydı.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-07-19

banker masa lambası

ürün bahsedildiği gibi göründüğünden büyük. Benim sipariş vermemde ki en önemli etmen başlığının cam olmasıydı camı son derece kaliteli. Tam bir ofis, yeni işe başlama hediyesi. Kargo konusunda biraz sıkıntı yaşadım ama sanrım o da siparişimi ters bir tarihte vermemden kaynaklandı piyasadaki muadillerinden çok daha orijinal ve kaliteli teşekkürler ofisel :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-07-04

Banker Masa Lambası Yeşil Camlı Harika Ürün Memnunum :)

Ürün beklediğimden daha iyi geldi. Boyut olarak görünenden daha büyük. paketleme gayet iyi yapılmış. herkese tavsiye ederim çok şık bir ürün.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-06-29

Banker Masa Lambası İstanbul'a Ulaştı

Ön sipariş ile vermiştim ve 6 Temmuz gibi kargoya verileceği söylenirken bir süpriz yaptılar ve ürünü daha erken bana ulaştırmayı başardılar. Ürün kalitesi çok iyi ve en önemli özelliği Yeşil şapkasının Orjinal Cam olması. Banker Masa lambalarında piyasadakilerde sıkıntı görmekteydim ama Ofiselin ürünü Çok iyi ve kaliteli. Üründen 1 Adette eşime sipariş vermeyi düşünüyorum hediye olarak. Bence her çalışma masa lambasında olması gereken Karakteri olan bir Masa Lambası. Banker masa Lambası :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-06-29

Ürün harika ve çok kaliteli Teşekkürler Ofisel, Banker Masa Lamb

Ön sipariş vermiştim ve stoklara girmesi ile hızlı şekilde gönderimler sağlandı. Arkadaşımla beraber 3 adet alım yaptık ve ürünler sapasağlam elime ulaştı ve beklediğimden çok daha kaliteli ve Harşka korunaklı bir kutusu var. Teşekkürler Ofisel Banker masa lambası alacak tüm arkadaşlarıma gönül rahatlığı ile sizi önereceğim. :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-05-31

Masa lambası

Çok iyi, kullanışlı ve kaliteli bir ürün; kargo ve paketleme de çok iyiydi, hiçbir sorun yaşamadım, teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-05-23

banker masa lambası

harika ürün ve güzel paketlenmişti. hızlı kargo için de ayrıca teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-05-20

Kaliteli Ürün

Ürün görsellerdekinin aynısı ve gayet kaliteli, güvenerek alabilirsiniz. Çok ikonik ve farklı bir ürün. Eşime doğum günü hediyesi olarak aldım, yıllardır filmlerde görüp arzu ettiği bir objeydi. Sipariş çok hızlı elime ulaştı. Bir de hediye paketi hizmeti sunabilseler dört dörtlük olurdu.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (1) (0)
2017-05-20

hızlı ve sağlam teslimat, güzel ürün

sitedeki sipariş takibi kısmında "hazırlanıyor" yazarken bana ulaşmıştı bile :) sağlam şekilde paketlenmiş kullanıma hazır süper ... teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-05-20

Gerçek Cam ve Piyasadaki en kaliteli Banker Masa lambası

Kesinlikle en kalitesi piyasanın, ürün paketi çok iyi ve kaliteli. Teşekkürler Ofisel.com

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-04-27

BANKER MASA LAMBASI

KISA SÜREDE EKSİKSİZ OLARAK TESLİM EDİLMİŞTİR.TEŞEKKÜR EDERİZ.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-04-25

Harika, Beklediğimden Çok daha güzel :)

Ürün beklentimin çok çok üzerinde geldi. Piyasada ipsiz modelini Orjinal Cam başlıklı 260 TL ye bulmuştum lakin bu fiyata Hem orjinal Cam hemde İpli gelmesi beni benden aldı. Ürün paketi komple kalın köpük vaziyette geldi. Orjinal Paketinde gönderiyorlar. Kırılma durumu kargoda top oynamadıkları takdirde imkansız görülüyor. Teşekkür ederiz işini hakkaniyet ile yapan herkese :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-04-24

Piyasadaki en Kaliteli Banker Masa lambası

Açık ve net konuşuyorum, 1 yıldır kız arkadaşıma bu ürünü hediye alacam diye kendimi paraladım desem yeridir lakin 5 ayrı firmadan 5 ayrı ürün aldım hepsinde fiyat buna yakındı lakin Cam olan kısım Cam değil Plastik malzeme geldi ve hepsini iade ettim. Ofisel.com'dan sipariş verdiğim banker Masa Lambası ilk kez Gerek Kutusu, Gerekse Camının kalitesi bir Muhteşem. En önemlisi Başlık kısmı Orjinal Cam olarak geldi. Orjinal Banker masa lambasını aldığım için çok mutluyum ve alacak arkadaşlara kesinlikle öneriyorum.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-04-21

Banker Masa Lambası Elime Ulaştı

Orjinal Cam Gayet güzel paketleme. Teşekkürler. Tam istediğim gibi

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-04-06

hızlı teslimat, kusursuz ürün

Hukuk bürolarının vazgeçilmezi "banker masa lambası"... Öncelikle ilginize samimiyetle teşekkür ederim. Zira ürünün hazırlık, paketleme, kargolama aşamalarında sık sık kısa mesaj ve e-mail ile bilgilendirildim. Siparişim 3 gün içinde teslim edildi. Ürün beklediğim kalitede geldi, ayrıca kırılmaması için itina ile paketlenmiş. En kısa zamanda çalışma odam için de bir tane satın almayı düşünüyorum.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-03-20

muhteşem

ürünün paketlenmesi ve kalitesi çok iyi.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-03-09

Teşekkürler

Hızlı kargo, özenle paketleme, bahsedilen ürünün aynı..

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-02-21

işte Budur kardeşim :)

Tam istediğim ürün geldi, Herkese öneriyorum arkadaşlar piyasadakiler pleksiglass oluyor. Orjinal Cam Banker Masa Lambası ürününü sonunda Ofisel'den buldum. Ürün stoklara gelsin diye 1 ay bekledim ve sonunda geldi. Kafanızı karıştırmayın hızlı kargo nitelikli ve güvenilir firma

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-12-13

Güzel Hızlı Kargo

Ürün hızlı şekilde konya'ya ulaştı, Sağlam ve güzel paketlenmişti.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-11-27

Harika ürün Süper fiyat

Fiyat ve kalite muhteşem, Gelen ürün kalitesi çok iyi en önemlisi paketleme bir harika;

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-11-24

Banker Masa Lambası İncelemesi !

Merhabalar;

OFİSEL sitesinden bu ürünü aldım ve yaptığım incelemeyi ve firmayı sonradan alışveriş yapacak kişiler için paylaşmak isterim.

Öncelikle firma güvenilir ve yardımsever, ne zaman aradıysam telefonlarına cevap veren ve sürekli telefon ucundaki insanlar değişsede yardım ve güler yüzlü samimi sıcaklıktan geri kalmıyorlar ve açıkçası kurumsal bir firmada bunu görmek ziyadesiyle memnun etti diyebilirim. Ofisel.com sitesinden satın aldığım ilk üründe değil üstelik Çalışma Koltukları satın almıştım ve aynı şekilde memnun kalmış ve memnuniyetimi belirtmiştim.

Gelelim Banker Masa Lambası ürününe, Yıllardır istediğim ancak piyasada gerçek cam diyebileceğimiz %100 Cam ürün bulamadım. Yani diğer piyasadaki ürünlerde şununla çok karşılaştım görüntü cam ancak dokunduğunuzda plastik eller gibi hissiyat veriyordu. Bunun sebebini diğer firmalara sorduğumda %80 Akrilik %20 Cam Maddesi kullanıldığından kaynaklandığını belirttiler ve bunun zararlarının yanı sıra ampul çok yanması sırasında sıcaklıktan dolayı erime dahi yapabilirdi lakin Ofisel'de bu ürünü görünce çok şaşırdım ve üstelik kendi ithalat ürünleri olduğunu öğrenince sevindim. Çünkü diğer alışverişlerimdeki Kaliteli Koltuk deneyiminden sonra Banker Masa Lambası ürününe direk olumlu yaklaştım ancak bu sefer işimi garantiye almak için kendilerini aradım ve ilk aramamda Ofisel Müşteri Hizmetlerine ulaşım sağladım. Ürünün Yeşil Başlık Kısmı hakkında bilgi aldım ve kendilerinin getirdiği Banker Masa Lambası ürününün özellikle %100 Cam Malzeme olduğunu ve kullandıkları Gold Kaplamanın özelliği ve 10 Yıl doğru temizleme koşullarında asla atma ve paslanma olmicağını belirttiler. Önceki ALışverişlerimden dolayı sorgusuz güvendim ve siparişimi verdim. Gelen ürün açıkçası dışarıda 260 TL ye bulduğum ancak ipli sviçi olmayan masa lambaları kalitesindeydi. Bu denli bir kaliteyi bu fiyata hayal etmiyordum açıkçası. Ürünün Başlık kısmı dedikleri gibi Cam Malzemele ve dokunduğunuzda veya yüzüğünüzü biraz vurursanız sesten anlaşılıyor dahii. Ofisel'den yaptığım bir alışverişten daha mutlu ve paramın karşılığını fazlasıyla aldığımı belirtmek isterim.

Ürün üzerindeki Notu dikkate alın !
Ofise bu ürünler hassas olmasından dolayı kargo ile özel bir anlaşma yapmış ve sigortalı olarak göndermektedir. Bu sebepten dolayı ürün size ulaştığında kargocunun yanında kontrol edin ve sağlam ise teslim alın, asar veya arıza var ise teslim almadan iade edin. Bunu kutu üzerinde ki notta yer aldığını gördüm ve bende dikkate alarak kargocunun yanında açtım ve kontrol ettim. Sorun olmadığını farkedince alımı onayladım.

Ofisel Müşteri Hizmetleri ve Ofisel firmasına teşekkürlerimi sunuyorum. Köşe yazımda sizlerede yer vermeyi ilerleyen zamanlarda planlamaktayım :)

Bu günkü iş bağlılığınızın devamlılığını dilerim.

Mutlu YÜCEL

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-11-17

Kesinlikle tavsiye ediyorum

Ürün yaklaşık bir hafta gibi bir sürede elime ulaştı. Gönderim esnasında ürünün zarar görmesinden endişe ediyordum fakat daha önceki yorumlarda da dendiği gibi gayet güzel paketlenmiş olduğu için bir sorunla karşılaşmadım. Ürün beklediğimden de iyi diyebilirim, camı gerçekten kaliteli görünüyor. Özellikle kullanacağınız oda ahşap renkte mobilyalı ise ürün odaya farklı bir hava katıyor.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-11-09

GREENLİFE BANKER MASA LAMBASI

İŞTE ARADIĞIM GREENLİFE BANKER MASA LAMBASI ÜRÜNÜ BEKLEDİĞİMDEN DAHA KALİTELİ

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-11-09

Gayet Güzel

Ürün kalitesi ve paketleme muhteşem, Ürün Orjinal paketinde köpükler içinde gelmektedir. Ürün çok güzel sıkıntısız. Tel sıkıntım kargo kaynaklı oldu 2 gün geç getirdiler, onun dışında Ofisel den yana çok memnun kaldım. Teşekkürler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-11-07

Harika

Güzel ürün hızlı ulaştı teşekkürler;

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-10-14

Elime Ulaştı Güzel

Ürün kısa sürede elime ulaştı, Güzel paketleme, beklediğimden iyi ürüni piyasadakilerden farklı ve yüksek kalite olduğu belli ediyor kendini.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-10-12

güzel

ürün elime geçti, gayet güzel beklediğimden daha iyi

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-09-07

Banker Masa Lambası 1.Kalite Yeşil Camlı

İyi paketlenmiş, sağlam şekilde ve hızlı geldi. Orjinal ayrıca piayasadakiler gibi kalitesiz değil öneririm almak isteyenlere

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-09-07

Banker Masa Lambası

Ürün çok kısa sürede iyi ambalajlanmış ve sağlam şekilde elimize ulaştı. Kurulumu oldukça basit, evde olan tasarruflu bir ampul ile hemen çalıştırdık. Almak isteyenler kaçırmasın... Emsallerine göre çok çok iyi ve kaliteli

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-09-07

Banker Masa Lambası

Gelen ürünün paketlenmesini güvenliği , içindekileri ve ürünün kalitesini gördükten sonra sonra çok mutlu olduk. Memnuniyet ve güven alışverişin devamlılığını sağlar.Teşekkür ederi

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-09-07

Banker Masa Lambası

beklediğimden daha şık ve kaliteli geldi, piyasada ki gibi yeşil kısmı plastik değil ince ve güzel bir camdan yapılmış, boyaması özellikle her yerine eşit dağıtılmıştı. göstermiş oldukları bu özenli ürün seçimi için teşekkürler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-09-07

Banker Masa Lambası 1.Kalite Yeşil Camlı

Kargo çok hızlı geldi, ürün kalitesi süper. Önümüzdeki ay bir tane de ofisim için almayı düşünüyorum :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-09-07

Orijinal Banker Masa Lambası

Masada harika durdu ya ofise renk ışık kattı :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-09-07

Orijinal Banker Masa Lambası

Masada harika durdu ya ofise renk ışık kattı :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-09-07

Banker Masa Lambası

Bunların orijinal olan yeşil olduğunu çevremdekilere söylemekten yoruldum almışlar başka renklerden , sonra sizden aldığımı görünce inanamadılar gözle görülen fark bu kadar olur mu demek ki oluyormuş teşekkür ederim sizlere .

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-09-07

Banker Masa Lambası

Piyasada satılanlardan çok çok farklı çünkü orjinal teşekkür ederim ofisel.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-09-07

Aramaktan Yorulmuştum

Evet bir sürü intenet sitesinde var ama geçen sene 2 defa alım yaptım kırık geldi ve orijinal değilmiş. Ofisel den denemek için önce bir tane aldım harika ya işte orjinalı bu sapa sağlam da geldi daha ne olsun şimdi 7 tane siparişim şuan kargoda herkese söz verdiğim üzere masalarına aldım. Hadi bakalım hayırlı olsun.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-09-03

Yeşil Camlı Banker Masa Lambası

Yeşil Camlı banker masa lambası ürününden 3 adet alım yaptık harika ve kaliteli bir ürün. Üfleme camlı ürünü her yerde araştırdım ve gerek orjinal gerekse kaliteli ürünü bulmak bu ürün bazında oldukça zordu. Ancak inat etmiştim ve bu Yeşil Camlı Banker masa lambasını ofisimde masamda görmek istiyordum. Ürünü buldum ve ofisteki masayada lım gerçekleştirdim.

Teşekkürler ofisel.com..

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2016-08-29

Banker Masa Lambası

Kaşiteli ve oldukça kullanışlı banker masa lambası. Ücretsiz kargo olması ve ürün paketinin sağlamlığı muhteşem.

Teşekkürler Ofisel her ofiste gerekli banker masa lambasını orjinal olarak satışını gerçekleştirdiği için, piyasada çok fala yan sanayi modeli var, Gerçek Banker Masa Lambası Yeşil Camlı.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menu