WP Destek Hattı
Banker Masa Lambası 1.Kalite Yeşil Camlı
Banker Masa Lambası 1.Kalite Yeşil Camlı Banker Masa Lambası 1.Kalite Yeşil Camlı Banker Masa Lambası 1.Kalite Yeşil Camlı Banker Masa Lambası 1.Kalite Yeşil Camlı Banker Masa Lambası 1.Kalite Yeşil Camlı Banker Masa Lambası 1.Kalite Yeşil Camlı Banker Masa Lambası 1.Kalite Yeşil Camlı Banker Masa Lambası 1.Kalite Yeşil Camlı Banker Masa Lambası 1.Kalite Yeşil Camlı

Banker Masa Lambası 1.Kalite Yeşil Camlı

Tahmini Pazartesi 9/10/2023 günü kargoda (Ortalama 2-7 iş günü)
 • Resmi tatiller ve Hafta sonları iş günü sayılmamaktadır.
 • Aras Kargo : Ücretsiz Kargo

Yeni ürün

Banker Masa Lambası Resmi Satış Sitesi

Banker Masa Lambası

Daha Fazla Detaylar

850,31 TL

Stokta Yok
 
Daha Fazla Bilgi

Banker Masa Lambası

Üfleme El Yapımı Cam olup en eski ve görkemli yılların izlerini taşıyan ve tüm klasiklerde yer alan Masa Lambasıdır. Ortama kattığı hava ve tarzı başka hiçbir üründe yer almamaktadır.

Gold Pirinç kaplama çelik gövde

Renkli hareketli cam başlık

İpli açma kapama anahtarı

Devrilme emniyeti sağlayan ayak ağırlığı

Duy E-27

Genişlik: 266mm

Yükseklik: 33,50 cm

Paket içeriğine Ampul Dahil Değildir.

BANKER MASA LAMBASINA UYGUN AMPUL ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ !

EAN-13 :8690042790827
UPC Barkodu: 869042790825

banker masa lambası

BANKER MASA LAMBASI ÜRÜN İNCELEME VİDEOSU

Banker Masa Lambası

Banker masa lambaları, hemen hemen her dekoru, yalnızca verebilecekleri ilave bir işlevsellikle birlikte tamamlayabilmektedirler. Hem vurgu hem de genel bir aydınlatma için kullanılabilen bu lambalar, gölgelemeyi dikkatlice seçerseniz, seçtiğiniz renk düzeniyle eşleşebilirler ya da kontrast oluşturabilirler. Yalnızca ışık sağlamak değil, aynı zamanda bir mobilya ve dekor ürünü olarak da değerlendirilebilmeleri söz konusudur. Pek çok farklı tasarıma sahip olsalar da, yeşil camlı klasik model uzun yıllardan beri tercih edilen en şık model olarak ön plana çıkıyor.

Ofis ve Masanızda Şıklık

Masa veya ofis alanı, şıklığı elde etmeniz için dikkatlice tasarlanan banker masa lambaları, geleneksel yeşil veya beyaz cam üretiminden, çok daha dekoratif ve ayrıntılı art deco seçeneklerine kadar mevcuttur. Fakat bir büronun klasik dekorasyonu ile bütünleşen en iyi tasarım, yeşil camın kullanıldığı banker masa lambalarıdır.

Elektrikli olan bu yeşil camlı ürün, 1870'lerde tanıtıldı ve adından da anlaşılacağı gibi, banka memurları ve muhasebeciler için uzun yıllar boyunca en iyi masa lambası işlevini gördü. İyi bir genel aydınlatmanın da sunulabildiği bu masa lambasıyla birlikte, ofis kullanımında yeşil camın etkisiyle birlikte ideal ve şık bir kullanım sağlanabilmektedir. Tasarımı, eldeki işe son derece iyi bir kalitede parlak ışığın yönlendirilebilmesini sağlayabiliyor ve kullanıcının ne yazdığını açıkça görmesini ve hataları en aza indirmesine imkan tanıyor. Tasarım, bu masa lambasında son 140 yılda neredeyse hiç değişmedi. Bu sebeple klasik kullanımlar için hala en iyi masa lambası modeli olarak görülüyor.

Masa Lambasında Orijinal Ürün Tasarımları 

Orijinal tasarım, mat bir ampul ile yeşil bir cam gölgeliğine yer veriyor. Kısa ve sağlam bir katı pirinç tabana sahip olan üründe, camın alt kısmı ışıkta herhangi bir kaybı en aza indirmek adına beyaz renkle kaplanmaktadır. Bu, ışığı masaya en iyi şekilde yönlendirmeyi sağlayan bir özelliktir. Bugün, yeşil cam gölgesi diğer tasarımlı banker masa lambalarına göre çok daha popülerdir ve tasarımlar orijinal tasarımlara hala sadıktırlar. Mevcut tasarımlarda, daha fazla krom kaplama bulunmasına rağmen, çoğu ürün pirinç kaplamayla klasik görünüme bağlı olarak üretiliyor.

Masa Lambasının Kullanım Alanları

Bir banker masa lambasının görünümü ve stili, çalışma alanı, masa ya da okuma odası için mükemmel bir kullanım oluşturur. Masanın üzerinde zümrüt yeşili camıyla birlikte yer alan tasarım, son derece çekici gözüken yumuşak bir ışığın dağılmasını sağlar. Bir odayı dekore etmek için son derece tatmin edici bir ürün seçeneği olabilmektedir. Özellikle günümüzde hala birçok ofiste bu ürüne yer veriliyor. Psikologlar, bankacılar, memurlar ve muhasebeciler bu kaliteli ve şık ürünün işlevselliğinden ve dekoratifliğinden yararlanıyor.

Banker Masa Lambası Tasarıma Eklenen Özellikler

Banker masa lambaları, yeşil gölgeli ve altın zincirin geleneksel görünümüne sahiptirler. Bankacıların masa lambası için oluşturdukları talebin temelindeki neden, bu masa lambasının işlevselliğin ve klasik görünümün mükemmel bir karışımı olmasıdır. Ayrıca kullanıcılara bu tarz masa lambaları çok daha kullanışlı görünmektedir.

Bankacılar bu lambayı günümüzden çok uzun bir süre önce de kullanıyorlardı ve bu harika lambanın aydınlatma yeteneklerinin ödün vermediğini belirtebiliriz. Pirinç ayak ve taban, altın zincirle açılıp kapatılabilen ışık, zümrüt yeşili gölgelik ve bu gölgelikle birlikte gerçekleşen yumuşak bir aydınlatma, ciddi bir çalışma ortamının olmazsa olmazı bir parça haline gelmesini sağlamıştır. Altın renkli olan tasarım, her zaman hem modern hem de klasik bir dekorasyona kolaylıkla uyum sağlamaktadır. Işığın yönünü ayarlamak ve gölgeliğin belli açılar ile ayarlanabiliyor olması, son derece kullanışlı bir masa lambasına sahip olmanıza imkan tanımaktadır.

Renkli Tasarım Banker Masa Lambası

Bu masa lambasında temel bileşenler, taban, ayaklık, ampul ve gölgeliktir. Renkli tasarımı sayesinde, masanıza ya da çalışma alanınıza renk katmanız kolaylaşmaktadır. İç kısmı beyaz renkle kaplandığından, bu masa lambasından istenilen aydınlatma sağlanabilmektedir. Böylelikle evraklarınızla uğraşırken, yazdıklarınızı yumuşak ışığın aydınlatması sayesinde kolaylıkla okuyabilme şansınız olur.

Boyun kısmından ve gölgelik kısmından ayarlanabilir bir kullanım sağlayan banker masa lambası ile, metal bir gövdeye yer vermektedir. Gölgeliğin iç kısmı, doğru ışığın sağlanabilmesi adına beyaz akrilikle renklendirilmiştir. Bu da yumuşak ışık alımını kolaylaştıran bir özelliktir. Okuma lambaları arasında kolay kullanımı ve şık tasarımı sayesinde idealdir.

Banker Masa Lambasının Cam Özellikleri

Çok yönlü, kullanışlı ve özel bir tasarıma sahip olan banker masa lambaları, özel üretimler sonucunda meydana getirilmektedir. Üfleme cam olarak bilinen cam tasarımlarıyla oluşturulan bu üründe, el emeğinin özel bir çalışmayla ortaya konulması söz konusudur. El emeği çalışmanın sonucunda ortaya son derece şık ve kaliteli bir ürün çıkmaktadır.

Banker masa lambalarının en temel özelliği, el işçiliğiyle üretiliyor olmalarıdır. Üfleme camdan üretilen zümrüt yeşili gölgelik, hemen hemen her ortamda şık bir seçenek olarak tercih edilebilmektedir. El emeğinin son derece önem verildiği ülkemizde, bu tip bir masa lambasını kullanmak da, sizlerin el emeğine verdiğiniz değeri ortaya koyacaktır.

2017 Yılında Türkiye'de Popülerlik Kazandı

Esasında 1800'lü yılların sonlarında tasarlanmış olan bu ürün, Türkiye'de de uzun yıllardır pek çok memur, bankacı ve psikolog tarafından kullanılmaktadır. Özellikle 2017 senesinde, bir televizyon dizisi ile popülerlik kazanan bu ürün, daha sonra pek çok ünlü tarafından da kullanılmaya başlamıştır. Ülkemizde tanınırlığını televizyon programları ile kazanan banker masa lambaları, şimdi neredeyse her ofis ortamında kullanılır hale gelmiştir. Zarafet ve şıklığın sembolü olması nedeniyle, bu ürünü ofisinizde veya evinizin güzel bir köşesinde aydınlatma elemanı olarak kullanmamanız için hiçbir sebep yoktur. Bulunduğu ortama bu lambanın kattığı en önemli özellik, şıklıktır.

Görünüm ve Özellikler

Taban ve gölgelik ile ampulün yerleştirildiği ayak kısmı altın sarısı renklidir. Ürünün fiyatına etki eden en önemli unsur, camdır. Bu, belirtildiği gibi üfleme cam teknikleriyle tamamen el emeğiyle elde edilen bir camdır. Cam, orijinal banker masa lambalarına sadık kalarak üretilir ve satışa çıkarılır. Ayrıca ürünün plastik gölgelikli modelleri de bulunmaktadır. Fakat bu plastik malzemeli modeller, uzun süreli bir kullanıma yer vermemektedirler. Ampulün ısınmasıyla birlikte, plastikten üretilen modellerde koku ya da yanma meydana gelebildiğinden, banker masa lambalarını cam üretimle temin etmeniz tavsiye edilmektedir. Böylelikle bu şık masa lambasını uzun süreli bir kullanım dahilinde ofisinizde veya evinizde bulundurma şansınız olacaktır.

Banker Masa Lambası Satışları

Banker masa lambaları, farklı ürün tasarımları ile piyasada yer almaktadır. Ürünler klasik yeşil gölgeliğin yanı sıra, mavi, beyaz ya da art deco tarzı tasarımlara da yer verebilmektedir. Siparişinizi beğendiğiniz bir tasarımı seçerek tercih edebilirsiniz. Fakat klasik bir kullanım tercih etmek istiyorsanız, o zaman zümrüt yeşili cam gölgelikli banker masa lambalarını sipariş etmenizi tavsiye edebiliriz. Uzun süreli kullanımlar ve şık bir görünüm açısından bu seçenek ofisinize ya da evinize tam bir uyum sağlayacaktır.

Banker masa lambalarının Türkiye'de son dönemlerde popüler olması sebebiyle, üretimleri de giderek artmıştır. Bu sebeple muhasebeciler, doktorlar, hakimler, memurlar ve öğretmenler tarafından sık sık tercih edilmektedir.

BANKER MASA LAMBASI NEDİR ? NEDEN BANKER MASA LAMBASI BU KADAR POPÜLER ?

         Banker Masa Lambası Modeli Çok eski yıllarda Patronların sıkça kullandığı hatta bir çok esnafın hala dükkanında yer alan "Peşin Satan - Veresiye Satan" Tablosunda Peşin satan esnafın masasında Banker Masa Lambası Modeli yer almaktadır. Banker Masa Lambasının diğer özelliği ise Yeşil Camıdır. Yeşil Camlı Masa Lambaları arasında görebileceğiniz En Otantik Masa Lambası ve En Modern Masa Lambası Kesinlikle Banker Masa Lambası Modelidir. Her ortama o kadar fazla uyum sağlayabilme gücüne sahip ki psikologların en tercih ettiği Masa Lambası Modelli arasında yer alır.

           Banker Masa Lambası'nın en önemli özelliklerinden biri Camının Üfleme Cam dediğimiz tamamen işçilik ve el emeği üzerine yapılan bir cam olmasıdır. Fiyatının %70'ini belirleyen Yeşil Cam'ıdır. Ürünün Alt Taban ve Gövdesinin Altın Sarısı olması ve Camındaki bu Zerafet ile bütünleşmesi ortama inanılmaz bir haya katmaktadır.

           Psikologlar Banker Masa Lambası ürününün Ortama verdiği enerji ile Ortama Güç ve Pozitif bir enerji verdiğini belirtmektedir. Çok Güzel Değil mi ? Düşünsenize Bir Masa Lambası alıyorsunuz ofisinize veya Çalışma Ortamınıza ve size İlham ve çalışma isteği uyandırıyor. Bu tamamen Banker Masa Lambasının Renk Tonları ile alakalı bir durumdur. 

              Banker Masa Lambasının Orjinali yukarıda da bahsettiğimiz gibi Cam olanıdır. Piyasada Benzer Banker Masa Lambaları da bazen türemektedir ve bunlar tamamen Plastik malzemeden Başlık üretimi yapmaktadır. Plastik olanların Fiyatları oldukça Makul seviyededir lakin Camın verdiği ışık hazzını kesinlikle vermez ayrıca uzun süreli kullanımlarda plastik olmasından dolayı ampulun ısısından yanma ve zaman ile koku dahii yapmaktadır.  Ofisel.com olarak İthalatını kendimizin yaptığı ve Tüm Türkiye'ye Banker Masa Lambası Tedarikçisi olmaktan gurur duyuyoruz. Banker Masa Lambası Modeli neredeyse tüm dizi ve filimler de görüyoruz. Ürün geçmişinden dolayı çok uzun yıllar Popüler Masa Lambası olarak hayatımızda yer alacaktır.

            Hakimler, Savcılar, Avukatlar, Doktorlar, Yazılımcılar, Muhasebeciler, Öğretmenler, Yazılımcılar, Memurlar'ın en çok tercih ettiği ve Masalarındaki en önemli etken olduğunu belirtmek isteriz.

BANKER MASA LAMBASI SATIN AL !

BANKER MASA LAMBASI HEMEN HIZLI AL !

BANKER MASA LAMBASINA UYGUN AMPUL ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ !

BANKER MASA LAMBASI 

EN UYGUN FİYAT

TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ KARGO

            Banker Masa Lambası Modeli sizlerin kişiliğinizi ortaya çıkarıyor. Masa Lambası Modelleri arasında En Karakterli ve Tüm Ortamlarda Rahatlıkla kullanabileceğiniz Banker Masa Lambası Modelli sizlerin aslında yer alanda gördüğünüz bir masa lambası modelidir.

PEKİ EN UYGUN BANKER MASA LAMBASINI NEREDE BULURUM ? 

            Banker Masa Lambası Modelli günümüzde tüm dizi ve filmlerde kullanılır hale geldi. Peki Onu Bir Masa Lambasında Bu Kadar Popüler Yapan Neydi ?

Belki bir Havasının olması, Belkide Tasarımındaki ve Yapımındaki Emek..

Gelelim Konunun özüne;

Banker Masa Lambasını En Uyguna Tabi ki onu Üreten veya İthalatını yapan firmadan bulabilirsiniz. Bunu 3 Yaşındaki çocuk bile biliyor artık; Neyse Konuyu Uzatmayalım ve Konuya Dönelim :)

BANKER MASA LAMBASI neredeyse Tüm Online Mağazalarda Satılmaktadır ve bunun Tek bir Tedarikçisi var ve Merkezden Tüm Satış kanallarına dağıtımı gerçekleşmektedir.

-Peki Banker Masa Lambasının Merkezi Kim ?

Cevap: Ofisel.com :)

Ürünün Alım yapacağınız linki en aşağıda aşağıda paylaşıyor Olacağım ama size biraz OFİSEL firmasından bahsetmek istiyorum.

OFİSEL BÜRO MOBİLYALARI KİMDİR ?

              Ofisel Büro Mobilyaları uzun yıllardır Ofis Mobilyası ve Ofis Malzemeleri Üretim ve İthalat/İhracat yapan 30 Yılı aşkın bir tecrübeye sahip Mobilya firmasıdır. Ofisel Büro Mobilya Banker Masa Lambasını ilk olarak 2002 Yılında Getirmeye başlamış lakin herhangi bir internet mağazası olmamasından ve ağırlıklı olarak sadece toptan satışları gerçekleştirdiği için büyük marketlerde bulabildiğiniz ürünü çok yüksek fiyata satışını gerçekleştirdiklerini fark etti ve 2015 yılı itibari ile Online Mağazası olan OFİSEL.COM online mağzasını açmaya karar verdi. Ofisel Büro Mobilyaları AŞ. Sizlere Üretimi gerçekleştirdikleri ürünleri ve Banker Masa Lambası Modellini En uygun Fiyata satın almanıza imkan veriyor. Bu şekilde Banker Masa Lambasına Olan ilgi bu denli büyük olunca bu durumdan Yüksek Karlılık gözeten firmalar fiyatlarnı Ofisel sayesinde geriye çekmek durumunda kalmıştır.

BANKER MASA LAMBASININ CAMININ ÖZELLİĞİ NEDİR ?

       Banker Masa Lambası Modelli Çok özel bir Masa Lambası ürünüdür ve Hayatınızda hiçbir masa lambasında bu denli kalite ve özen yer almamaktadır. Banker Masa Lambası ürünü sizlerin kişiliğini ortaya çıkarıyor derken şaka yapmamıştık :) Banker Masa Lambası çok özel bir üründür ve yapımı da bir o kadar meşakkatli bir masa lambası modelidir. Banker Masa Lambası Camı yapımı Üfleme Cam Yapımı dediğimiz özel ve el emeği olan bir çalışma ile yapılmaktadır.

camyapimi.jpg

     Banker Masa Lambası Yapımı özel ve emek gerektiren bir Cam El işçiliği söz konudur. Banker Masa lambasının Her Ortama bu kadar güzel uyum sağlaması bir çok mimar tarafından sihirli bir masa lambası olarak nitelendirilmektedir. Banker Masa Lambası ürünü ister Modern, İster Klasik, İsterseniz Akustik tüm ortamlar için ideal bir kullanım olanağı sunmaktadır. 

Banker Masa Lambası 2017 Yılının En Popüler Masa Lambası       

          Banker Masa Lambası Modeli 2017 Yılının Mimari Projelerde en çok kullanılan Dekorasyon Objesi Seçilmiştir. Türkiye İç Mimarlar Odası Tarafından en çok önerilen ve projelerde gönül rahatlığı ile kullanılan Banker Masa Lambası Modeli 2000 Yılı ilk Kurtlar Vadisi Dizisinde Polat Alemdar'ın masasında yer alması ve Türkiye'nin 10 Yıllık süredir en çok reyting alan dizisi olması ve Kurtlar Vadisi Dizisinin ilk başladığı dönemden bugüne dek Polat Alemdarın Masasında Yer Alan bir masa lambası modelidir. 2000-2010 yılları arasında Google tarafından Masa Lambası alakalı aramalarda Polat Alemdarın Masa Lambası ve Beyaz Şow Masa Lambası Araması en önde çıkması Banker Masa Lambasının Gün Geçtikçe Popüleritesini Hızlı bir şekilde arttırmıştır. Beyaz Şow 20 Yıllık Yayın Hayatında Beyaz'ın Masasından hiç ayırmadığı Banker Masa Lambası hala 2017 çekimlerinde kullanmaktadır.

4VDBSFZB.jpg

               Yukarıda Beyaz'ın Gençliğinde Beyaz Şow'dan bir resmi yer almaktadır ve Banker Masa Lambası gene masanın en özel yerindedir. Beyazıt Öztürk yaptığı bir röportajda Banker Masa Lambasının kendisine Pozitif Enerji verdiğini ve evinde de çalışma odasında ve çalışma masasında kullandığının özellikle altını çizmiştir.

                 Mimarlarında özellikle belirttiği Banker Masa Lambasının Yeşil Camındaki büyüsü inanılmaz bir enerji ve Motivasyon kaynağıdır. Banker Masa Lambası ürününe aşağıdaki linkten alımını yapabilirsiniz.

BANKER MASA LAMBASI GALERİ

 
Kargo

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

100 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo ücreti OFİSEL Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi, ürünün üretim ve tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Kargo şirketlerinin tümünde yer alan 35 Desi ve üzeri kapıya teslim etmeme hakkı yer almakta olup bu hak Türkiye Çalışma Bakanlığı tarafından kendilerine verilmiştir. Ürünlerimiz 35 Desi üzeri olmasından dolayı kargoların teslimatları bina kapısı olarak gerçekleşmektedir. (Bu durum kargo anlaşması farketmeksizin tüm firmalar için geçerli kanundur) Bu sebepten dolayı kapıya teslim edilmesini talep etmeyiniz veya bu duruma göre siparişinizi oluşturunuz. Bu tip sebepten dolayı teslim alınmayan ürünlerde kargo bedeli tahsil edilip kalan ücretin müşteri hesabına iade hakkı OFİSEL'de saklıdır.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Üretici firma olmamızdan dolayı genellikle 5-7 iş gününde sağlanan teslimatlar belirli yoğun dönemlerde 10-15 iş gününe uzayabilir. Hafta sonu iş günü dahilinden sayılmamaktadır. Kargoya teslim edilmiş lakin ürün teslim alınmadan yaşanılacak iade işlemlerinde alıcıdan kargo ücretleri tahsil edilerek kalan tutarın iadesi ödeme şekline bağlı olarak aynı biçimde sağlanır. 

PANDEMİ DÖNEMİNDE ORTALAMA TESLİMATLAR 10-13 iş günüdür.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. 

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Banker Masa Lambası

BANKER MASA LAMBASININ TÜRKİYE TEK İTHALATÇISI OFİSEL

NEDEN BANKER MASA LAMBASI ?

         Banker Masa Lambası Modelinin bu kadar talep görmesi ve neredeyse tüm dizi ve filmlerde de kullanılması ürünün ofisel banker masa lambasi Modelini tercih etmeye yönlendirmektedir. Ofisel olarak banker masa lambası modellerinin Türkiye'de bir çok Alışveriş sitesinde yer almaktadır ve Tüm Hepsiburada, N11, Gittigidiyor gibi Alışveriş sitelerinde yer alan Banker Masa Lambası Modeli OfİSEL.COM tarafından satışı yapılmaktadır. Banker Masa Lambası Modelinin en çok Tercih edilen bir masa lambası modeli olmasında Mimarların Payı Yok sayılamaz. Tüm Filimlerde kullanılan dekorasyon ve ürün seçimleri Mimarlar tarafından yapılmaktadır ve Mimarların Banker Masa Lambası modeline olan ilgisini mimar Şeyma Hanımdan Dinledik ve Röportajını Aşağıda Paylaştık.

İÇ MİMAR ŞEYMA ZEYBEKÇİ BANKER MASA LAMBASINI ANLATIYOR

-Şeyma Hanım Merhaba; Şimdi burada çalıştığınınız Kanalı söylemek istemiyoruz lakin tüm dizilerde kullandığınız Banker Masa Lambası Modelini bu kadar tercih etmenizdeki neden nedir ? Ürünü Almak isteyen veya fikir sahibi olmak isteyen müşterilerimiz için faydalı bir söyleşi olacağına inanıyoruz :)

Şeyma: Merhaba Arkadaşlar Hoşgeldiniz :) Evet; Dizilerde hatta bazı sinema filimlerinde de kullandığım Banker Masa Lambası modeli hakkında şunu söylemek istiyorum. Bir İç Dekorasyon Tasarımcısı olarak Banker Masa Lambası Modelinin enerjisine inanıyorum. Bu modeli İş yerindeki ofisimde, Evimdeki Çalışma odamda dahi kullandığım bir modeldir ve bunun sebebi ürünün insana verdiği enerjidir. Öncelikle ürünü tanımak gerekir ben buna inanıyorum arkadaşlar. Banker Masa Lambasının Camının El Yapımı Üfleme Cam olduğunu biliyorum. Bu demek oluyor ki bu camın yapımında bir insan nefesi var. Sanırım ürüne en büyük enerjiyi yükleyen bunun olduğunu düşünüyorum Yani EMEK. bir masa lambası alıyorsunuz belki sadece bir köşeye koyuyorsunuz ama bu masa lambasının yapımında geçen vakit ve emek yok sayılamaz kadar fazla. Ayrıca Yeşil renk o kadar tehlikeli bir tondur ki iç mimari ve dekorasyonda tonunu yakalamanız gerekmektedir. Yeşil tonunu 1 tık açık veya koyu olduğu zaman inanın ortamı toparlamak imkansız hale gelebiliyor. Banker Masa Lambası Modelinin Alt tabanının parlak sarı ve başlığındaki Yeşil camının tonu inanılmaz güzel. Bu ton benim altından kalkamadığım bir çok ortamda dahii ön plana çıkmakta ve ortama inanılmaz güzel bir pozitif enerji vermektedir.

-Şeyma Hanım Peki neden Bu ürünün ismi Banker Masa Lambası ? :)

Şeyma: Evet, inanın bu kadar güzel bir ürüne neden Banker Masa Lambası denildiğini bende çok düşündüm ve düşünmek ile yetinmedim araştırdım ve sizler ile bu durumu paylaşmak isterim. Banker kelimesi 19. Yüzyıldan gelen Bankacı anlamına gelen bir kelimedir. Yani ilk bankalarda ki Türkiye'nin ilk bankası biliyorsunuz İş Bankasıdır ve günümüzde geçmiş banka görüntüsünün yer aldığı resimler yer alır bazı şubelerinde ve inanın tüm bankacıların masalarında Banker Masa Lambası modeli yer alıyor. Yani bu ürün çok eskiden gelen bir ürün modeli ve kaliteye sahip. Ürüne baktığımda Otantik bir ortam algısı hissederken en modern ortamda kullandığımda ortama aykırı gelmesini beklerken inanılmaz güzel bir uyum yakalıyor ve şu ayrıntıyı iletmek istiyorum özellikle; Biliyorsunuz çok fazla modern tasarıma sahip ortamlar gelen insanları kasar ve hata yapma korkusu verir fakat en modern ve kasıntı olunun ortama Banker Masa Lambası kullanın ortam bir anda huzurlu ve daha rahat davranış sağlayan bir enerji vermeye başlıyor. Ben Banker Masa Lambasına; Tüm Mekanların Dinamosu diyorum ve şu anda bu röportajı yapıyorsak ne kadar doğru bir seçim yaptığımı anlıyorum.

-Peki Şeyma hanım; Banker Masa Lambası modelini en çok kimlere önerirsiniz ?

Şeyma: Bir iç mimar olarak hatta ben iç mimar kelimesinden ziyade dekorasyon uzmanı kelimesini daha çok seviyorum ve bir dekorasyon uzmanı olarak her ortamda abartmadan kullanılmasını öneriyorum. Şimdi burada bu kadar özelliğini anlattık diye 50 m2 bir alana 4 tane koymaya da gerek yok :) Ama özellikle çalışma ortamlarında ve Tüm Çalışma Masalarında Banker Masa Lambasının olmasını ve kullanılmasını öneriyorum. Çünkü ortama kattığı huzur ve rahatlık ile daha rahat çalışıyorsunuz ve daha verimli bir çalışma sağlıyorsunuz. Banker Masa Lambasında en uygun fiyat olarak sanırım sizi önermeye gerek yok, fiyat avantajı sizde ve ürünün Türkiye'deki tek ithalatçısı siz olduğunuzu biliyorum. :) 

-Çok Teşekkürler Şeyma Hanım bu değerli ve eğlenceli söyleşimiz için :)

Şeyma: Ben Teşekkür ederim Arkadaşlar, Ofisel Mağazanıza en kısa sürede bir çaya gelicem :)

 
Kurulum Klavuzu

Kurulum ile alakalı Aşağıdaki linki Tıklayınız;

Oyuncu koltuğu ve Ofis Koltuğu Kurulum Şeması

 
İade Koşulları

Ofisel İade Politikası

Alışverişinizden herhangi bir nedenle memnun kalmadığınızda, para iadesi veya değiştirme için öncelikli yapmanız gereken, teslim alma tarihinden itibaren 14 gün içinde bize talebinizi yazılı veya müşteri hizmetleri aracılığıyla sözlü olarak iletmenizdir.

İade talebiniz bize ulaştıktan sonra, OFİSEL tarafından aşağıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir. Onaylandığı takdirde ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz nakliye firması aracılığı ile geri alınır. İade edeceğiniz ürün veya ürünlerin geri gönderim bedeli tarafımızca karşılanır. Dilerseniz iade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri size en yakın OFİSEL mağazasına kendiniz getirebilir veya kargo masrafını karşılamak kaydı ile sizin tercih ettiğiniz bir kargo firması ile bize gönderebilirsiniz.

İnternetten yapılan alışverişlerde de mağazalarımızda olduğu gibi ürünü orijinal ambalajında ve e-arşiv faturası ile birlikte, üzerindeki gider pusulası bölümü ıslak imzalı olarak göndermeniz/getirmeniz gerekmektedir.

Ürünlerinizin, bize ulaşmasını takip eden 14 gün içerisinde size ödeme yaptığınız yol ile iade işlemi gerçekleştirilir. Kredi kartınıza iade işleminin yansıması, normal koşullar altında 2-5 iş günü sürmekle beraber bankanızın prosedürlerine bağlı olarak değişebilmektedir.

Genel İade Koşulları

1. İadeler mutlak suretle orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
2. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
3. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal faturadaki iade ile ilgili alanların yer alan iade formu eksiksiz doldurulmuş şekilde ve imzalandıktan sonra tarafımıza gönderilmelidir.
4. İade etmek istediğiniz ürünlerin geri alım planlamasını sizin için yapabiliriz. Bizim aracılığımız ile anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca taşınan iadelerin geri nakliye ücreti tarafımızca karşılanır. Aksi takdirde kargo firması sizden taşıma ücreti talep edecektir.
5. Mobilya, Koltuk, Sandalye, Oyuncu Koltuğu kategorisinde yer alan demonte ürünlerde montaj yapıldıktan sonra iade kabul edilmemektedir.

Hasarlı veya Ayıplı Ürünlerin İadesi

Siparişinizi teslim alırken, kolilerin EKSİKSİZ ve SAĞLAM olduğunu mutlaka kontrol ediniz. Ürünleriniz sevk irsaliyesi ile teslim edilir. E-arşiv uygulaması kapsamında, faturanız sadece elektronik ortamda oluşturulur ve e-posta adresinize otomatik olarak gönderilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır. Firma adına kesilen faturalarda ise, satın alan firmanın iade faturası ile değişim veya iade işlemi yapılabilir.

Kargo yetkilisi, sizden kolileri eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınıza dair imza alacaktır. Koli dışında hasar bulunması durumunda, bu ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız. Bu ürünlerin değişimi 14 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Bu durumda, sizden ek bir nakliye veya ürün bedeli talep edilmeyecektir.

Teslim esnasında fark edilmeyerek teslim alınan hasarlı veya ayıplı ürünlerin iadesi için Müşteri Hizmetleri bölümümüz, ürünün hasar veya ayıbını gösteren fotoğraf göndermenizi talep edebilir. Yapılan inceleme sonucunda tüketici kaynaklı olmadığı tespit edilmesi durumunda birebir değişim işlemi yapılacaktır. Değişimi yapılacak olan ürün ile birlikte orijinal faturada yer alan iade alanları eksiksiz doldurulmuş şekilde ve imzalandıktan sonra tarafımıza gönderilmelidir.

Eksik veya Yanlış Ürünlerin İadesi

Siparişinizde eksik ürün var ise, diğer ürünlerinizi teslim alarak, eksik ürünler için imza atmadan önce bunu not olarak belirtmelisiniz. Öte yandan, siparişinizde yanlış ürün bulunuyorsa, bu ürünü teslim almamalı ve teslimat irsaliyesinde yazılı olarak belirtmelisiniz.

Siparişiniz ile ilgili iade ve değişim talepleriniz için Bize Ulaşın formunu kullanarak veya 0850 302 10 83 nolu telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız, tam olarak orjinal paketleri ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

*Sipariş vermeniz durumunda yer alan iade/değişim politikasını kabul etmiş olursunuz.

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde www.ofisel.com'a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Kurulumu yapılmış ürünlerin iadesi yoktur. İade şartları için tıklayınız.

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için teslimat tarihi sonrası 14 günlük süre içinde olması ve satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5- Özellikle Koltuk modelleri siparişinize göre Renk ve Model üretimi yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı size özel üretim olan ürünlerde iade ve sipariş iptali yer almamaktadır. Bu sebepten dolayı Nihai ve doğru karar vermeye özen gösteriniz.

6-Ürünleri teslim alırken paketleri kontrol ediniz, hasarlı veya yırtık paketleri lütfen teslim almayınız, teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz. Hasarlı paket teslim aldığınızda olabilecek sıkıntılardan firmamız sorumlu değildir.

7-Koltuk modellerinde; Plastik Ayak, Kolçağın kırılması, Tekerleklerin kırılması, deri yırtılması vb. kullanıma ve fiziksel müdahaleye bağlı hiçbir parça garanti kapsamına girmemektedir. Mekanik ve fabrikasyon arızalar 2 yıllık garanti kapsamına dahildir.

*Sipariş vermeniz durumunda yer alan iade/değişim politikasını kabul etmiş olursunuz.

Bir Yorum Yaz

Banker Masa Lambası 1.Kalite Yeşil Camlı
Banker Masa Lambası Resmi Satış Sitesi

Banker Masa Lambası

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(274)
Olcay Derman 2020-06-06

ürün çok güzel fakat Kargo kötü diyebilirim

Banker Masa lambası çok iyi ve kaliteli, kesinlikle alacak kimse sıkıntı yaşamaz fakat Aras kargo bana teslimatı 4 gün geciktirdi. firma bu arada her aradığımda destek oldu ve sabırla beni dinledi. Çok profesyonel ve işini hakkıyla yapan bir firma. Ürün Kalitesi ise kargo ne kadar geciktirirse geciktirsin ürünü görünce tüm öfkem ve sinirim kayboldu :) Beklediğimden çok iyi çıktı.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Yusuf Gediklioğlu 2020-06-06

banker masa lambası 3 adet aldık

Avukatlık bürosuna 3 adet alım yaptık, tüm masalara koymak için satın aldık. Akşam saatlerinde extra çok fazla çalışıyorduk ve beyaz tavandaki ışıklar çok fazla rahatsız ediyordu fakat Ofisel.com adresinden satın aldığım Banker Masa Lambası ürünü Yeşil Camlı Modeli gece olunca tavandaki beyaz ışıkları kapatıyoruz ve sarı ışık olarak hem göz yormuyor hemde çok otantik bir ortam haline getiriyor. ürünler kaliteli ve güzel ürünler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ceren 2020-06-06

Harika

Banker Masa lambası ofisel.com dan alınır, bu net. hem hızlı gönderim hemde firma çok ilgili ve alakalı.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Gizem Kalamış 2019-12-21

Masaya en yakışan Masa Lambasıdır Banker Masa Lambası

Odamdaki masaya bugüne dek sanırım 50 tane farklı masa lambası denemişimdir lakin en yakışanı Banker Masa Lambası oldu. Ofisel.com siparişleri zamanında kargoya verdi. Teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Oya Derman 2019-12-21

Beğenerek Satın Aldım, PişMan Değilim

Ürünü çok beğenerek satın aldım ve gelen ürün çok güzel. Teşekkürler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Uğur Tartan 2019-12-21

Hızlı ve Özenli Kargo

Ürün ertesi gün kargoya verildi. özenli paketleme için teşekkür ederim. En Uygun fiyat ofisel.com'da kesinlikle.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Bünyamin Sezer 2019-12-21

Kaliteli Banker Masa Lambası

Hem Fiyat hemde Kalite. Resmen adamlar king arkadaş. Teşekkürler Ofisel.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Kemal Zennur 2019-12-20

Kaliteli

ürün kalitesine laf edenin ağzına kürekle vururum vallahi :)) Banker Masa Lambası gördüğüm en iyi masa lambası diyebilirim. Diğer renklerinide şimdi gördüm. Kardeşime de Krom ayaklı olan banker masa lambasını almayı planlıyorum. Teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Turna Sercan 2019-12-20

Ürün çok iyi ya

Ürünü ciddi anlamda beğendim. muhasebe ofisiyiz ve herkes ürünü beğendi. her masaya birer adet almaya karar verdik. Hepsi elimize sağlam bir şekilde ulaştı ve ofisin ve ortamın ciddi anlamda havası değişti. Yıl sonu geceleride yoğun şekilde çalışıyoruz ve sadece masa lambalarının ışıklarını açıyoruz. Hem gözlerimizi yormuyor hemde ortama sağladığı hava daha performanslı çalışmamızı sağladığı inancındayız :)) Banker masa lambası gerçekten en iyi masa lambası modelidir.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Derya Haksan 2019-12-20

Kalite Muhteşem, Ürün biraz gecikti ama firma ilgili ve alakalı

Ofisel firmasından ürünü aldım 1 hafta kadar yoğunluktan dolayı gecikme oldu lakin ürün geldi ve Kalitesine bayıldık. Eşim Avukat olmasından dolayı oda kendisine eskitme taban yeşil camlı olan banker masa lambasını satın alıyor.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ferda Can 2019-12-20

Ofisel'e Teşekkür ederim

Ürünü n11'den gördüm. Kalitesi güzel bir ürün beğendim. Banker masa lambası en uygun fiyat ve hızlı kargo kesinlikle ofisel.com'da

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Gündam Eser 2019-12-20

Banker Masa Lambası

Orjinal banker masa lambası geldi. Cam kısmı orjinal gerçek cam. Daha önce başka bir firmadan almıştım plastik olarak gelmişti. Ofiselin ürünleri çok kaliteli. Teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Nilah KOÇAK 2019-12-20

Kaliteli

Ürün paketlemesi muhteşem. Ürün sağlam şekilde elime ulaştı. Çok beğendim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Hayri Kalamış 2019-09-05

Ampullu Banker Masa Lambası Aldım

Ürünü Ampullu aldık, ve çok hızlı şekilde eksiksiz olarak geldi. Teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Nilay DOĞMAZ 2019-09-05

Kaliteli ve güzel

Ürün kalitesini beğendim, SMS bilgilendirmesi çok iyi.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ümit ARKAS 2019-09-05

Masa Lambası Çok Güzel

Masama çok yakıştı, Fiyatıda üründe çok iyi. Teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Soner Şen 2019-09-05

Mükemmel

Ürün kalitesi güzel, Paketleme çok iyi. Hızlı geldi.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Esra S. 2019-09-05

Paketleme çok güzel

Paketi açmak için 20 dakika uğraştım, Paket çok sağlam. Ürün 2 günde elime ulaştı.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ata Ertan 2019-09-05

Güzel

Ürün kalitesi güzel.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Melek Eysa 2019-09-05

Güzel ürün, Kargo sorun çıkardı

Bizim bölge ile ilgilenen aras kargo maalesef sorunlu. Aramızda 200 metre olmasına rağmen 2günde teslimat yaptılar. Ne zaman şubeye gitsek dağıtımda diyorlar lakin 200 metrelik yere teslimatı 2 günde anca yapabildiler. Ofisel firması bu gecikmede bize çok fazla destek oldu. Teşekkür ederiz.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Gamze KızılKan 2019-09-05

Kalitesi Çok Güzel, Paketleme iyi

Paketlemeyi çok beğendim, Kalitesi de çok iyi

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Meral Bilge 2019-09-05

Ürün Hızlı geldi

Ürün çok hızlı bir şekilde elimize ulaştı. Teşekkür ederiz.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Gülperi Kızılkanat 2019-09-05

Sarı Masa Lambası

Sarı tabanlı Yeşil camlı üründen satın aldım. Ürün çok güzel. Beğendik..

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Osman U. 2019-09-05

Çok güzel

Ürünü beğendik, Teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Halide Kaya 2019-09-05

Hızlı ve Eksiksiz geldi

Ürün ampullu olarak satın aldım, Eksiksiz olarak geldi. Teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Derin ECE 2019-09-05

Banker Masa Lambasını Çok Beğendim

Ürün kalitesini çok beğendim. En uygun fiyata en iyi ürünü almanın hazzını yaşıyorum :))

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Derin ECE 2019-09-05

Banker Masa Lambasını Çok Beğendim

Ürün kalitesini çok beğendim. En uygun fiyata en iyi ürünü almanın hazzını yaşıyorum :))

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Derin ECE 2019-09-05

Banker Masa Lambasını Çok Beğendim

Ürün kalitesini çok beğendim. En uygun fiyata en iyi ürünü almanın hazzını yaşıyorum :))

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Yasir Akman 2019-09-05

Fiyat ve Ürün performansı Budur

Fiyatına göre çok üst kalite bir ürün olduğunu söylemek yanlış olmaz. Çok Kaliteli, Ürünü hediye olarak almıştım lakin kendime de almayı planlıyorum.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Irmak Derin 2019-09-05

3 Günde ürün geldi

Ürün elime 3 günde ulaştı kalitesi çok iyi. Beklediğimden çok daha güzel geldi.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ürün kalitesi muhteşem, Teşekkürler 2019-09-05

Güzel

Ürün güzel, Hızlı Kargo

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Selin Helvin 2019-09-05

Camı kırık geldi, Değişim hızlı şekilde yapıldı

Müşteri Memnuniyeti üst seviyede, paketleme harikaydı ve çok sağlamdı lakin kargo camı kırık teslim etti, Firmaya durumu ilettim, Hiçbir tutanak vb şekilde zorluk çıkarmadan Destek oldular. Ofisel firmasından tüm alışverişlerimi yapmayı planlıyorum. SMS ile bilgilendirme çok güzel. Teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ahmet K. 2019-09-05

Hızlı Kargo

Ürün 2 günde elime ulaştı, ürün görsellerinden daha güzel gözüküyor. Banker masa lambası alacaklara kesin öneridir.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Nermin PELTİ 2019-08-22

Wowww Mükemmel ürün :)

Ürünü Hediye olarak aldım lakin kontrol etmek için açtığımda ürünü çok beğendim ve hediye veremedim kendim kullanmaya başladım :-) Ürün Kalitesi ve tarzı muhteşem. Ürün açıklamasında videolu anlatım çok güzel olmuş ve ürün kesinlikle videodaki halinden çok daha güzel gözüküyor. Teşekkürler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Serap Sertip 2019-08-22

Banker Masa Lambası Efsane

Masa Lambaları bir ülke olsaymış bu ürün kral olurmuş. Banker Masa Lambası neden ismine söylemişler bilmiyorum lakin Bu kadar Ağır ve Asil bir ürün bilmiyorum. Masamın enerjisini arttırdığını hissettim. Ürün Harika ve herkes soruyor nereden aldın diye. Sizi herkese önereceğim. Teşekkürler ilgi ve alakanıza.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Mahiran Gürel 2019-08-22

3 Günde elime ulaştı

Ürün kalitesi çok güzel, Sağlam şekilde elimize ulaştı. Çok teşekkür ederiz.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Mehmet AKÇAY 2019-08-22

Mükemmel Banker Masa Lambası

Hızlı Kargo güzel ürün. Resimdekinden çok daha kaliteli

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ramia Bouchala 2019-07-15

Fiyatına Göre Harika bir ürün Bayıldım

Banker Masa Lambası ürününden daha önce'de ofisel.com'dan satın aldım. Tüm siparişlerimde olduğu gibi bu siparişimde de ürünler çok sıkı paketli ve kaliteli şekilde ulaştı. Teşekkürler Ofisel. SMS bilgilendirmeleriniz ise harika.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Işık Selvi 2019-07-15

Mas Lambası Resimdekinden Daha Güzel

Ürün resimdekinden çok daha güzel. Teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Hafize G 2019-06-22

Banker Masa Lambası

Ürün resimde görüldüğü gibi çok kaliteli ve çok güzel.3 günde teslimat yapıldı ve sorunsuz bir şekilde elime ulaştı.kargo o kadar güzel korunaklı bir şekilde paketlenmiş ki hiçbir yerinde bir hasar yoktu.Almayı düşünenler için tavsiye ederim piyasaya göre fiyatı hem uygun ve çok kaliteli.Teşekkürler ofisel ☺

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
sena ö 2019-06-11

masa lambası

ürün ilk siparişimde kırık geldi. ama sorunsuz bir şekilde değişim yaptılar ve yeni sağlam ürün elime ulaştı. ürünün kalitesi oldukça iyi teşekkürler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Mutlu Yücel ( Köşe Yazarı) 2019-05-21

Banker Masa Lambası İncelemesi Yorumum !

Merhabalar;

OFİSEL sitesinden bu ürünü aldım ve yaptığım incelemeyi ve firmayı sonradan alışveriş yapacak kişiler için paylaşmak isterim.

Öncelikle firma güvenilir ve yardımsever, ne zaman aradıysam telefonlarına cevap veren ve sürekli telefon ucundaki insanlar değişsede yardım ve güler yüzlü samimi sıcaklıktan geri kalmıyorlar ve açıkçası kurumsal bir firmada bunu görmek ziyadesiyle memnun etti diyebilirim. Ofisel.com sitesinden satın aldığım ilk üründe değil üstelik Çalışma Koltukları satın almıştım ve aynı şekilde memnun kalmış ve memnuniyetimi belirtmiştim.

Gelelim Banker Masa Lambası ürününe, Yıllardır istediğim ancak piyasada gerçek cam diyebileceğimiz %100 Cam ürün bulamadım. Yani diğer piyasadaki ürünlerde şununla çok karşılaştım görüntü cam ancak dokunduğunuzda plastik eller gibi hissiyat veriyordu. Bunun sebebini diğer firmalara sorduğumda %80 Akrilik %20 Cam Maddesi kullanıldığından kaynaklandığını belirttiler ve bunun zararlarının yanı sıra ampul çok yanması sırasında sıcaklıktan dolayı erime dahi yapabilirdi lakin Ofisel'de bu ürünü görünce çok şaşırdım ve üstelik kendi ithalat ürünleri olduğunu öğrenince sevindim. Çünkü diğer alışverişlerimdeki Kaliteli Koltuk deneyiminden sonra Banker Masa Lambası ürününe direk olumlu yaklaştım ancak bu sefer işimi garantiye almak için kendilerini aradım ve ilk aramamda Ofisel Müşteri Hizmetlerine ulaşım sağladım. Ürünün Yeşil Başlık Kısmı hakkında bilgi aldım ve kendilerinin getirdiği Banker Masa Lambası ürününün özellikle %100 Cam Malzeme olduğunu ve kullandıkları Gold Kaplamanın özelliği ve 10 Yıl doğru temizleme koşullarında asla atma ve paslanma olmicağını belirttiler. Önceki ALışverişlerimden dolayı sorgusuz güvendim ve siparişimi verdim. Gelen ürün açıkçası dışarıda 260 TL ye bulduğum ancak ipli sviçi olmayan masa lambaları kalitesindeydi. Bu denli bir kaliteyi bu fiyata hayal etmiyordum açıkçası. Ürünün Başlık kısmı dedikleri gibi Cam Malzemele ve dokunduğunuzda veya yüzüğünüzü biraz vurursanız sesten anlaşılıyor dahii. Ofisel'den yaptığım bir alışverişten daha mutlu ve paramın karşılığını fazlasıyla aldığımı belirtmek isterim.

Ürün üzerindeki Notu dikkate alın !
Ofise bu ürünler hassas olmasından dolayı kargo ile özel bir anlaşma yapmış ve sigortalı olarak göndermektedir. Bu sebepten dolayı ürün size ulaştığında kargocunun yanında kontrol edin ve sağlam ise teslim alın, asar veya arıza var ise teslim almadan iade edin. Bunu kutu üzerinde ki notta yer aldığını gördüm ve bende dikkate alarak kargocunun yanında açtım ve kontrol ettim. Sorun olmadığını farkedince alımı onayladım.

Ofisel Müşteri Hizmetleri ve Ofisel firmasına teşekkürlerimi sunuyorum. Köşe yazımda sizlerede yer vermeyi ilerleyen zamanlarda planlamaktayım :)

Bu günkü iş bağlılığınızın devamlılığını dilerim.

Mutlu YÜCEL

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Serkan ER 2019-05-15

Banker Masa Lambası Mükemmel

paketleme inanılmaz sağlam yapılmış, ürün çok hızlı elime sağlam hasarsız ulaştı. Talebim olmadığı halde içine hediye ampul koymuşlar :) ürün tek kelime ile muhteşem. Çok memnun kaldım herkese öneririm. Çok kaliteli ürün. Bu paranın çok üstünü hak eden bir ürün. Teşekkürler :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Önder B 2019-04-19

Mükemmel ürün

Kalitei çok güzel, beklediğimden ve görselde gözükenden daha ihtişamlı bir ürün.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Şadi yıldırım 2019-04-18

Banker Masa Lambası Kaliteli

Ürün hızlı şekilde elime ulaştı, kalitesi güzel.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Recep Hünkar Selvi 2019-04-15

Hızlı kargo, güzel paketleme

Banker Masa Lambasından daha önce satın almıştım. Kalitesi çok hoşuma gittiğinden ve herkesin modeli beğenmesinden dolayı ofisimizde diğer masalarımıza da almak istedik. 3 adet daha alım yaptık ve ürünler geldi. Her zamanki gibi mükemmel paketleme ile ürünler sapasağlam elimize 2 günde ulaştı. Teşekkür ederiz, etik ve kaliteli bir firma olmanızdan dolayı.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Halil Oya Gürbüz 2019-04-15

Mükemmel ürün

Ürün çok güzel, 2 günde teslim edildi. Teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Yahya Kale 2019-04-13

Banker Masa Lambası Orjinal

Banker Masa Lambası elime 2 günde ulaştı, kalitesi muazzam. Paketlemesi çok güzel olmuş ve Yeşil şapka bölümü Orjinal Cam. Kalitesini çok beğendim ve her gören kendisi de istiyor. :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ferhat Ş. 2019-03-26

Orjinal Yeşil Camlı Banker Masa Lambası, Ürünü beğendim

Banker masa lambası Yeşil camlı olarak geldi. 2 günde elime ulaştı. Kalitesi görsellerden daha güzel.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Bankacı Begüm 2019-03-15

Hızlı Kargo Güzel Paketleme

Kargo çok hızlı şekilde sağlam bir şekilde geldi. Teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Serpil H. 2019-03-13

Banker Masa Lambası Harika

Görselde ve ürün açıklamasında yer aldığı Gibi, Ölçüleri büyük ve güvenilir bir firma. Müşteri Hizmetleri ve Whatsaap destek hattından alper beye teşekkür ederim desteğinden dolayı.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Sevgi 2019-03-13

Ürün Mükemmel Müşteri Hizmetleri Harika

Banker Masa lambası ürünü videolarında tanıtıldığı gibi ve çok güzel paketlenmiş şekilde elime ulaştı. Müşteri Hizmetleri hediye olmasından dolayı hassas davranmaları ve whatsaap destek hattından saat kaç olursa olsun hızlı cevap vermeleri muazzam.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Hakan Devrim 2019-03-12

Görsellerinde çok daha kaliteli ve güzel

Ürün muhteşem, beklediğimden büyük geldi açıkçası, oturaklı ve ağır bir masa lambası. Bu kadar kaliteli ve güzel olucağını hayal etmemiştim açıkçası. Ertesi iş günü kargoya verildi ve 2 günde teslimat yapıldı. Paketleme muazzam olmuştu. Teşekkür ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Meltem P. 2019-03-02

Orjinal ürün

Sarı Taban Yeşil Cam, En sevdiğim Masa Lambası Banker Masa Lambası :) Ürün Açıklamasındaki Banker Masa Lambası ürün inceleme videosu birebir olup mükemmel bir paketleme ile ürün gelmektedir. Sadece paketini açmak için makas vs kullanmama rağmen 15 Dk uğraştım. Kırılması mucize bir paket yapmışlar. Önceki satın aldığımda Aras Kargo ile gönderdiler, en son Banker masa lambası alımımda MNG Kargo ile gönderdiler. 1 günde elime ulaştı.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Gurbet 2019-02-26

Bayıldım

Başta tereddütlü sipariş versemde beklediğimden daha güzel ürünümüze bayıldım

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ali 2019-02-26

Hızlı Kargo

Sipariş sonrası 48 saat içinde eksiksiz teslim aldım

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Şükrü CAN B 2019-02-26

Yeşilin eskimeyen asaleti

Her ne kadar ürünü teslim eden kargo firması Aras olsa da, ürünün paketlenmesi ve kendisi oldukça kaliteli.
Tavsiyedir!

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
emmo21 2019-02-26

lamba guzel

Lamba guzel anlatildigi gibi.Ampul gereksiz pahali

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ebru Cakir 2019-02-26

Banker masa lambasu

MERHABALAR..Urun gercekten tanitildigi gibi cok basarili geldi kalitesi istedigim ve de bekledigim gibiydi cok begendim tesekkurler..

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ali AKGÜN 2019-02-18

Hızlı Kargo, Güzel Paketleme

Daha önceden sipariş vermiştim başka bir firmadan ve ürün bana çok kötü bir paketleme ile kırık şekilde ulaşmıştı lakin Ofisel'den satın aldığım Banker Masa Lambası çok güzel Paketlenmiş ve kırılma ihtimali resmen ortadan kalkmış şekilde ulaştı. Teşekkürler;

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Halis Akdemir 2019-02-18

Banker Masa Lambası Orjinal ve Yeşil Camlı

Ürün orjinal Yeşil camlı olarak geldi, ertesi gün kargoya verildi. Paketleme muazzam sevide. Ürün Sağlam bir şekilde ulaştı. Hediye almıştım, Hediye Aldığım kişi ürünü çok beğendi ve nereden aldığımı sordu kendide bir tane sipariş verecekti. Fiyatını görmesin diye 1 adet daha sipariş verdim :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Namık F. 2019-02-18

Masa Lambalarının Babası gibi :)

Ürün kalitesi çok güzel, Adeta Masa lambalarının büyük babası gibi asil bir duruşu var. Banker Masa lambası görseldeki ürün ile birebir gelmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Aslı Canikli 2019-02-18

Sevgililer günü hediyesi olarak aldım

Sevgililer günü hediyesi olarak nişanlıma aldım, kendisi avukat ve masasında çok güzel durdu. Çok kaliteli bir ürün. SOn dk sipariş vermeme rağmen müşteri hizmetleri çok güzel destek oldu ve aynı gün kargoya teslimatı gerçekleştirdi.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Nazlı G. 2019-02-18

OrjiNal Banker Masa Lambası

Ürün açıklamasında yer alan Videodaki ürün ile birrebir ürün geldi. Kaliteli ve Güzel paketleme. Aynı gün Kargoya verildi ertesi gün geldi. Teşekkürler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
İlknur Telli 2019-02-11

Hızlı Kargo, Kaliteli ürün

Ürün çok hızlı şekilde elime ulaştı, Kalitesi muhteşem, çok beğendim. Hediye olarak almıştım lakin kendime de almayı istiyorum. Teşekkürler Ofisel, Zamanında ve söz verdikleri gibi kargolama ve güzel paketleme.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ümmühan Arslan 2019-02-11

Orjinal Camlı Banker Masa Lambası :)

Ürünün camı orjinal ve en önemlisi cam yani, daha önce daha yüksek fiyata almıştım plastik çıktı, Ofisel Banker masa lambasının ithalatçısı konumunda olmasından dolayı uygun fiyatlı alınabiliyor. Sms hizmeti harika, Anlık bilgilendirme müthiş. Beğendiğim bir alışveriş oldu, diğer alışverişlerimde de buradan alım yapmayı istiyorum. Teşekkürler Ofisel.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Hayriye Akça 2019-02-11

Camından korkuyordum ama Sağlam bir şekilde ulaştı

Camının hassas olduğunu biliyordum ve çok korkuyordum lakin ürün sapasağlam elime ulaştı ve çok güzel bir Masa lambası. Teşekkürler ofisel

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Tuna Boylu 2019-02-11

Banker Masa Lambası Kaliteli alacaklara öneririm

Ürün siparişim sonrası ertesi gün teslimata geldi, Kalitesi çok güzel,

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Miray uysal 2019-02-11

Harika ürün

Orjinal ürün beklediğimden çok daha güzel. Hızlı şekilde ulaştı.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Halis D. 2018-12-26

Güzel şık bir ürün

Sipariş ve tedarik süreci diğer sitelere oranla biraz daha uzun sürse de kaliteyi ucuza almak adına beklemeye değer.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Alparslan 2018-12-26

BANKER MASA LAMBASI

Öncelikle ilgili ve güvenilir bir firma imajını aldım. Gönderi süresi ve paketleme tatmin edici. Ancak ürünü kullanmaya başladıktan sonra, üretim kaynaklı olduğunu düşündüğüm, cam başlığın sol tarafında minör kırıklıklar var ve 3 -4 cm civarında kırıklık izi değil belki ama oval bir çizgi olduğunu farkettim. Benim gibi kısmen takıntılı bir kimseyi zaman zaman rahatsız ediyor. Firmaya da mesaj atıyorum. Dönüte göre bilgi veririm. Bunun dışında şık ve orjinal görünüyor.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Üzeyir Arslan 2018-12-26

Beğenerek sipariş verdim ama pişman olmadım :)

Ürünü beğenerek ve tereddüt içinde sipariş verdim, camından dolayı kırılır mı diye lakin ürün kalitesi muazzam ve paketlemesi çok güzel. Kırılma ihtimali resmen yok denebilir.
Teşekkürler Ofisel

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Gizem Uzay 2018-12-26

Güzel

Kaliteli ve güzel

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Şener Zafer 2018-12-26

Banker Masa lambası Ofiselden alınır :)

Ofiselin desteği ve müşteri ilişkilerini çok beğendim. Kaliteli ve her zaman whatsaap destek hattından dahii yazıyorlar. Gece 3'te yazdım ve yanıt vermelerini beklemiyordum ama dakkasında geri dönüş yaptılar. Banker Masa lambasından bahsetmiyorum bile, Harika bir ürün.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Gökhan ÇAĞAN 2018-12-26

Banker Masa Lambası Yeşil Camlı 3 Adet alım yaptık

Kiliste okulumuzda öğretmenlerimizin masasına 3 adet Banker Masa Lambası hediye olarak aldık. Çok beğenildi ve harika durdu.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ulaş Kayra 2018-12-26

Güzel

Ürün güzel ve hızlı şekilde ulaştı

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Hakan 2018-12-25

Banker masa lambası

Ürün çok güzel kutulanmıştı üzerine basmadan kırılmaz yazıldığı gibiydi yalnız ben ampulu led diye almıştım normal tasarruflu imiş benim hatam ampulsuzda alınabilir iyi satıcı

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Emre kandemşr 2018-12-25

Masa lambası

Siparişim Zamanında, hasarsız geldi.
Aynen resimde görüldüğü gibiydi. Çok hoşuma gitti

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Tuna Seçkin 2018-12-25

Efsane Masa Lambası diyorlar, Haklılar.

Banker masa lambasını çok beğendim. Öğretmen arkadaşıma hediye almayı planıyorum

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Kahraman Lale 2018-12-25

Kaliteli Banker Masa Lambası

Ürün kalitesi çok güzel beğendim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Kemal Selvi 2018-12-25

Güzel ve Hızlı Kargo

Ürün kalitesini beğendim, Çok güzel bir ürün. Banker Masa Lambası bana göre Tüm Masa Lambalarının babasıdır :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ceren Hilal 2018-12-25

Banker Masa Lambası Kaliteli Paketleme

Paketleme harika, ürün kalitesi çok güzel.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Hayri CAN 2018-12-25

Kaliteli Yeşil Camlı Banker Masa Lambası

2 günde ürün elime ulaştı. Kalitesi beklediğimden güzel, Sms bilgilendirmeleri çok iyi. Kaliteli ve Güvenli bir alışveriş oldu, teşekkürler;

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Deniz Pala 2018-12-19

Banker Masa Lambası harika paketleme müşteri hizmetleri ilgili v

Hediye olarak aldım ve Ofisel müşteri Hizmetleri desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Başlarını ağrıtmış olabilirim lakin Tam bir esnaflık örneği ve kibarlıklarından asla taviz vermediler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Kerim Arslan 2018-12-19

Kaliteli Banker Masa Lambası

Tam istediğim gibi ve Kalitesi fiyatına göre çok daha iyi.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Kemal Oğur 2018-12-18

Banker Masa Lambası

Kalitesi güzel beğendim. Eşime de yılbaşı hediyesi olarak almayı planlıyorum

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Nilay Peri 2018-12-18

Hızlı Kargo

Ürün elime hızlı şekilde ve görseldeki gibi birebir ulaştı. Paketi çok güzel.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Gülay Turan 2018-12-18

İnternetteki Şikayetlere Aldırış etmeyin, Hızlı Kargo ile Geliyo

Şikayet sitesinde ürünün 20 günde hatta bir tane yorumda 25 günde hala gelmediğinden bahsedilmiş. Bende haliyle tereddüt ettim ve Ofiselin müşteri hizmetleri olan 08503021083 olu numarasından iletişime geçtim. Ürünü stok olmadığında ve gümrükte beklediğinde ön sipariş durumuna aldıklarını lakin bu durumun ürün açıklamalarında büyük puntalar ile 25 iş günü yazdıklarını belirtti müşteri hizmetlerinden Alper Bey fakat müşteriler bunu görerek ve bilerek satın aldıklarını ancak gene şikayet oluşturduklarına anlam veremediklerini belirttiler ve ardından ürünün şu anda adetli miktarda stoklarında olduğunu ve gönül rahatlığı ile bu şekilde beklemeden hızlı şekilde kargoya teslimatının sağlanılacağını ilettiler.

Sonuç: Siparişim aynı gün kargoya verildi ve siparişim üzerinden 24 Saat geçmeden ürün elime Sağlam bir paketi ile teslim edildi. Ofisel kesinlikle güvenilir ve kaliteli ürün satışı yapan ender firmalardan olduğuna kanaat getirdim.
Banker Masa Lambası almak isteyen herkese kesinlikle öneriyorum.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Hasan K. 2018-12-18

Hızlı Kargo bu olsa gerek Banker Masa Lambasında

Banker Masa Lambası siparişim sonrası ertesi gün kargoya verildi. Tam istediğim Model Banker Masa Lambası. Şapka kısmı orjinal Cam olarak geldi. tereddüt etmeden sipariş verebilirsiniz.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Nermin ACAR 2018-12-18

2 günde ürün geldi

Ürünü sipariş verdikten sonra 2 günde elime ulaştı. Kaliteli Paketleme, özenli işlem. Sms ile bilgilendirmeye bayıldım. Tüm adımlar Sms ve Mail ile geldi. Harikasınız.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Mutlu Yücel (Köşe Yazarı) 2018-12-02

Banker Masa Lambası İncelemesi (MUTLU YÜCEL Köşe Yazarı)

Merhabalar;

OFİSEL sitesinden bu ürünü aldım ve yaptığım incelemeyi ve firmayı sonradan alışveriş yapacak kişiler için paylaşmak isterim.

Öncelikle firma güvenilir ve yardımsever, ne zaman aradıysam telefonlarına cevap veren ve sürekli telefon ucundaki insanlar değişsede yardım ve güler yüzlü samimi sıcaklıktan geri kalmıyorlar ve açıkçası kurumsal bir firmada bunu görmek ziyadesiyle memnun etti diyebilirim. Ofisel.com sitesinden satın aldığım ilk üründe değil üstelik Çalışma Koltukları satın almıştım ve aynı şekilde memnun kalmış ve memnuniyetimi belirtmiştim.

Gelelim Banker Masa Lambası ürününe, Yıllardır istediğim ancak piyasada gerçek cam diyebileceğimiz %100 Cam ürün bulamadım. Yani diğer piyasadaki ürünlerde şununla çok karşılaştım görüntü cam ancak dokunduğunuzda plastik eller gibi hissiyat veriyordu. Bunun sebebini diğer firmalara sorduğumda %80 Akrilik %20 Cam Maddesi kullanıldığından kaynaklandığını belirttiler ve bunun zararlarının yanı sıra ampul çok yanması sırasında sıcaklıktan dolayı erime dahi yapabilirdi lakin Ofisel'de bu ürünü görünce çok şaşırdım ve üstelik kendi ithalat ürünleri olduğunu öğrenince sevindim. Çünkü diğer alışverişlerimdeki Kaliteli Koltuk deneyiminden sonra Banker Masa Lambası ürününe direk olumlu yaklaştım ancak bu sefer işimi garantiye almak için kendilerini aradım ve ilk aramamda Ofisel Müşteri Hizmetlerine ulaşım sağladım. Ürünün Yeşil Başlık Kısmı hakkında bilgi aldım ve kendilerinin getirdiği Banker Masa Lambası ürününün özellikle %100 Cam Malzeme olduğunu ve kullandıkları Gold Kaplamanın özelliği ve 10 Yıl doğru temizleme koşullarında asla atma ve paslanma olmicağını belirttiler. Önceki ALışverişlerimden dolayı sorgusuz güvendim ve siparişimi verdim. Gelen ürün açıkçası dışarıda 260 TL ye bulduğum ancak ipli sviçi olmayan masa lambaları kalitesindeydi. Bu denli bir kaliteyi bu fiyata hayal etmiyordum açıkçası. Ürünün Başlık kısmı dedikleri gibi Cam Malzemele ve dokunduğunuzda veya yüzüğünüzü biraz vurursanız sesten anlaşılıyor dahii. Ofisel'den yaptığım bir alışverişten daha mutlu ve paramın karşılığını fazlasıyla aldığımı belirtmek isterim.

Ürün üzerindeki Notu dikkate alın !
Ofise bu ürünler hassas olmasından dolayı kargo ile özel bir anlaşma yapmış ve sigortalı olarak göndermektedir. Bu sebepten dolayı ürün size ulaştığında kargocunun yanında kontrol edin ve sağlam ise teslim alın, asar veya arıza var ise teslim almadan iade edin. Bunu kutu üzerinde ki notta yer aldığını gördüm ve bende dikkate alarak kargocunun yanında açtım ve kontrol ettim. Sorun olmadığını farkedince alımı onayladım.

Ofisel Müşteri Hizmetleri ve Ofisel firmasına teşekkürlerimi sunuyorum. Köşe yazımda sizlerede yer vermeyi ilerleyen zamanlarda planlamaktayım :)

Bu günkü iş bağlılığınızın devamlılığını dilerim.

Mutlu YÜCEL

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ramazan BKIR 2018-12-02

Banker Masa Lambası'nı beğendim

Banker Masa Lambası'nın kalitesi ve zarifliği hoşuma gitti. Hızlı şekilde teslim edildi

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Aytekin ESER 2018-12-02

Mükemmel

Banker MAsa lambasını çok beğendim, samimi ve içten bir ürün.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Burcu PAK 2018-12-02

hızlı gönderi ve çok memnunuz

Ürün kalitesi tam istediğimiz gibi, firmada ilgili ve alakalı olarak ürünü siparişimizin ertesi günü kargoya teslim ettiler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Hakan Yıldırım 2018-12-02

Banker Masa Lambası Kalitesi

Kalitesi muhteşem ve beklediğimden daha güzel bir masa lambası geldi. Banker masa lambasını izlediğim yabancı dizilerde dahii hep çok görürdüm ve beğenirdim. Ofisel'in instagram hesaplarında görünce siteye girdim ve yorumları okudum hemen sipariş verdim hızlı şekilde elime ulaştı.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Mehmet 2018-12-02

Banker masa lambası

Banker lambası modellerinde ofiselin ürünü ve kalitesi çok güzel

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Kemal TIĞ 2018-12-02

Hızlı teslimat

Ürün hızlı şekilde teslim edldi, çok güzel bir masa lambası modeli

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Cemil korutürk 2018-12-02

Çok tarz bir masa lambası

Tarzı çok güzel bir masa lambası Banker Lambası

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Hüseyin GÖK 2018-12-02

Şık bir Masa lambası Banker Masa Lambası

Ürün çok şık ve gösterişli,

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Meltem YILDIZ 2018-12-02

Beğenerek sipariş verdik memnun kaldık

Banker masa lambasını resmine bakarak sipariş verdik gelen ürün çok daha güzel oldu.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Serkan AKÇA 2018-12-02

Güzel bir Masa lambası

Banker masa lambasından öğretmen odasına 3 adet alım yaptık, hızlı şekilde ulaştı kalitesi güzel.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Merve UĞUR 2018-12-02

Banker Masa Lambası

Banker masa lambası kalitesi güzel, herkese öneriyoruz.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Selin ÇALLI 2018-12-02

Güzel

Ürün kalitesi çok güzel,

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Eren DEMİR 2018-12-02

Güvenilir ve Sağlam gönderimli

Ürün cam olmasından dolayı çekindiğim bir alışverişti lakin paketi çok kaliteli ve komple köpük çeklinde geldi resmen kırılma ihtimalini ortadan kaldırmıştır. Güzel paketleme ve harika bir mas lambası.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Nazif Çağlar 2018-12-02

Hızlı şekilde ulaştı, Kalitesi çok iyi

Banker masa lambası 1 günde elime ulaştı. Teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Derya GÜLER 2018-12-02

Kaliteli ve Güzel Banker Masa Lambası

Kalitesini beğendik, Kargoda Ehemniyeti şekilde ulaştı. Önerimizdir.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Halis TALAN 2018-12-02

Kaliteli vr çok güzel bir masa lambası

kalitesi çok güzel bir masa lambası beğendik.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ömer Zengin 2018-12-02

Güzel Masa LAmbası

Banker masa lambası kalitesini çok beğendik.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Rahmi Yıldırım 2018-12-02

Her ofise ve Her Masaya Gerekli bir masa lambası Banker Masa Lam

Tasarımı ortama güven veriyor, Beğenerek ofisimizde yer alan tüm masalara 1'er adet alım yaptık, Hızlı şekilde elimize ulaştı ve hepsi sağlamdı.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ünal Akdemir 2018-12-02

Kaliteli bir banker masa lambası

Ürün kalitesi muazzami Efsane cuma kampanyasından almıştım, çok beğendim

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Aslı İşler 2018-12-02

Banker Masa Lambası Kalitesini beğendim

Banker Masa Lambasını gerçekten çok beğendim, Renk tonları çok güzel seçilmiş.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Av.Ahmet EFE 2018-12-02

Çok Güzel Banker Masa Lambası

Ürünü çok beğendim, Herkese tavsiye ediyorum

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Seda ZOR 2018-12-02

Banker Masa Lambası 1.Kalite Yeşil Camlı

Ürün kalitesi çok güzel, hızlı şekilde teslim edildi. Kargo ile alakalı sıkıntı yaşadık lakin yoğunluktan dolayı Aras Kargo ürünü bize getirmekte 1 gün gecikti fakat hayati önemlik bir ürün değil sonuçta Altı üstü masa lambası 10 gün gecikse ne olur diyesi geliyor insanın ama sabırsızlıkta ayrı birşey :))

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Deniz Maskan 2018-12-02

Masa Lambası

Kaliteli ve tasarımı hoş bir masa lambası

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
İbrahim ÇİNİ 2018-12-02

Beklediğimden Güzel

Beklediğimden hızlı ve çok güzel geldi. Teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Meryem Başdağ 2018-12-02

Banker masa lambası Ofiselden alınır

Aynı ürün diğer alışveriş sitelerinde 30-50 tl arasında pahalı iken en uygun fiyat Ofisel.com'da yer alıyor. Banker Masa Lambası alacaklara önerimdir. En uygun fiyat ofisel'de

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Cem Baldane 2018-12-02

Kaliteli Çalışma Masa Lambası

Kalitesi çok güzel ve tasarımı ile birleşince zevkle aldığım bir masa lambasıdır banker masa lambası

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Baran Akdeniz 2018-12-02

Efsane Banker masa lambası :)

Gerçekten Masa lambalarının babasıdır Banker Masa Lambası.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Gamze Kızılyel 2018-12-02

Banker Masa Lambası Güzel

Ürün gayet güzel ve önerdiğim bir model

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ayşe Arslan 2018-12-02

Banker masa lambası

Sağlam ve eksiksiz ulaştı, ürün güzel frma ilgili ve alakalı

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Okan TÜZEL 2018-12-02

Gerçekten efsane bir lamba

Yurt dışında her zaman denk gelen ve alamadığım bir modeldi, Hem fiyat hemde kalite muhteşem.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Habip Şaşmaz 2018-12-02

Masa Lambasında Bana göre 1 Numara

Ürün kalitesi muazzam ve kalitesi çok iyi durumda.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ekrem Çakmak 2018-12-02

Banker Masa lambası

Tasarımı harika hızlı şekilde elime ulaştı, Ampullu alım yaptım lakin ampulsuz ulaştı, firmaya ilettim derhal destek oldular ve gönderdiler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Filiz Çiçek 2018-12-02

Banker masa lambası Çok güzel

Çok güzel bir banker masa lambası modeli

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Halise CAN 2018-12-02

Güzel kaliteli

Ürün hızlı şekilde ulaştı, kalitesini beğendim

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Barış Durak 2018-12-02

Mükemmel bir banker masa lambası

Banker masa lambası geldi, beğendim öneririm

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Recep GÖK 2018-12-02

Banker Masa lambası Satın aldık

Banker masa lambası satın aldım ve çok memnunum, hızlı şekilde geldi.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Tuna Sirek 2018-12-02

Kaliteli Banker masa lambası

Güzel ve kaliteli, ışığı mükemmel. Tasarımı ve enerjisi muhteşem bir masa lambası

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Emrah K. 2018-12-02

Güzel ürün

Banker masa lambası hızlı şekilde ve sağlam ulaştı. teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Hasan Gülenç 2018-12-02

Banker Masa Lambası Paketleme Harika

Banker Masa lambası alırken en korktuğum olay ürünün cam olmasından dolayı kırılmasıydı ve kırık olarak ulaşmasından çok korkuyordum açıkçası lakin gelen paket muazzam ve orjinal paketi komple Kalıp Köpük şekilde geldi ve üzerinde kalın et kalınlığı olan bir Karton. Ampullu alma seçeneği çok güzel olmuş ve paketinde ampul için dahii özel yer yapmışlar. Beğenerek sipariş verdik ve çok memnun kaldım.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Perihan Hanedan 2018-12-02

Masa lambasında en iyisi diyebilirim

Banker masa lambasını kendi çalışma odamdaki çalışma masasının üzerine Masa lambası olarak aradığımda karşıma çıktı ve açıkçası ilk gördüğüm andan itibaren Banker masa lambasının özellikle Yeşil Cam bölümünü çok sevdim, içimden şunu söyledim görselde bu kadar etkilendiysem ürün canlı olarak nasıl güzeldir ve sipariş verdim. Ürün gerçekten görseldekinden daha güzel bir ürün ve kalitesi muazzam. Çok beğenerek sipariş verdiğim bu ürün hızlı şekilde elime ulaştı hatta internette Banker Masa Lambası hakkında geç ulaşıyor şeklinde şikayetleri okudum ve ona göre Ofisel müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim. Ofisel müşteri hizmetleri çok hızlı şekilde ulaştım ve ürünün bazı dönemler stoklarında tükendiğinde ön sipariş aldıklarını ve 25-30 iş günü gibi geç tarihler verdiklerini belirttiler lakin bazı müşteriler bunu okuyarak sipariş vermelerine rağmen şikayet ettiklerini ve bu duruma kendileri de anlam veremediğini belirttiler ve şu anda ürünün stoklarında olduğunu ve hızlı şekilde gönderim yaptıklarını belirttiler..

Nitekim sipariş verdiğim Banker Masa Lambası 2 günde teslim edildi. Kalitesi görseldekinlerden çok daha güzel.

Ayrıca şunu belirtmeden geçmek istemiyorum; Bir çok internet sitesinden alışveriş yaptım bunlar arasında dünyanın en büyük firmaları ve tükiyede önde gelen firmalarda yer alıyordu lakin hiçbirinde OFİSEL.com'daki gibi bir SMS bildirimi görmedim. Ürünün Tüm durumları tarafıma sms ile iletildi. Sİpariş onaylandığında Ödeme onay mesajı aldım, Banker Masa lambası Hazırlama Aşamasına alındığında Sms Aldım. Kargoya verildiğinde gene sms aldım. Sonra Kargo bilgisi gene sms ile tarafıma ulaştı. Sanırım işini severek ve hakkıyla yapmak buydu. Ofisel firma olarak ve Hizmet Sektöründe olduğunun farkında olan ve hizmetlerini bana göre üst düzey gerçekleştiren bir firma.

Banker Masa Lambası yanında Kendi Ofisel olarak hizmetlerinizden dolayı ayrıca teşekkür etmek isterim. Kalite ve Masa lambasının özellikle cam olarak gönderilmesi ve fiyatının bu denli iyi olması çok memnun edici olduğunu düşünüyorum.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ayşe Serdar ÇOLAK 2018-12-02

Banker masa lambası hızlı şekilde geldi

Banker masa lambası alımı yaptım, ürün elime 2 günde ulaştı. Ofisel Banker Masa lambasını en uygun fiyata ve kaliteli ürün ile alabileceğiniz yer olarak görmekteyim ve almak isteyen herkese kesin önerimdir. Gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz banker masa lambasını

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Doğukan Derin 2018-11-30

En uygun banker masa lambası burada

diğer siteleri ve bir çok kanalı araştırma yaptım ve en uygun fiyat ile ofisel.com adresinde banker masa lambasını buldum. 3 adet alım yaptık, 2 günde elimize ulaştı. Teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Sevgi Parlak 2018-11-30

Banker Masa Lambası Yeşil Camlı Aldım

Yeşil Camlı Banker Masa Lambası alımı yaptım, ürün kalitesi muazzam ve çok beğendim, gören herkes nereden aldığımı söylüyor lakin kusura bakmayın söylemiyorum, herkeste olmasına gerek yok :)))

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Hüseyin P. 2018-11-30

Tam istediğim Banker Masa Lambası

İstediğim banker masa lambası gönderildi. Çok hızlı şekilde ulaştı. Teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Halide Çakmak 2018-11-30

Banker Masa Lambasını Savcı arkadaşıma Hediye olarak aldım ÇOK B

Ürünü yeni savcı olmuş arkadaşıma hediye olarak aldım ve ürünün siparişini Öğlen 14:00 sıralarında verdim, teslimat sabah 10 civarında yapıldı yani siparişimden 24 saat geçmeden teslim aldım, işini severek ve özenli yapan firmalara her platformda yorum yapmak lazım. Teşekkürler Ofisel.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Burcu Karadağ 2018-11-30

Harika bir ürün çok kısa sürede elime ulaştı

Banker masa lambası olarak bu kaliteyi beklemiyordum, ürün çok güzel ve 2 günde elime ulaştı. Teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Okan S 2018-11-08

Masa lambası

Rengi ve boyutu gayet iyiydi çok beğendim

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Deniz Selvi 2018-11-08

Dikkat Piyasada bu fiyatlara Plastik satılırken Ofiselden Aldığı

Ürünün başlık kısmı önemli bu ürünlerde, çünkü piyasada bu fiyatlara plastik başlıklı satılırken plastik gelirse nasıl olsa iade ederim mantığı ile şansımı denedim fakat ürün yorumlarında bir çok müşteri cam olduğunu özellikle yazmıştı fakat ben bu yorumlardan da şüphelendim veya sonraki sevkiyatta malı bozmuş olabilirler diye tereddütüm vardı lakin Banker Masa Lambası Piyasada bu fiyata Plastik Başlıklı satılıyor. Ofisel.com Sitesi bu ürünü getiren ithalatçısı ve fiyatı toptan fiyatına sattıkları için bu kadar uygun. Ürün %100 CAM olarak geliyor. Güvenerek ve içiniz rahat olarak sipariş verebilirsiniz.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (1) (0)
Halit E. 2018-11-08

daha önce satın almıştık. Taban rengi değişmiş ama daha güzel ol

Güzel

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (1) (0)
Oktay Şen 2018-11-08

Güzel bir masa lambası

masa lambası işte :) Gayet başarılı

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (1) (0)
Uğur 2018-11-08

Banker Masa lambası güzel ve kaliteli

Ürün kalitesi muazzam beğendik.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Emel Oktan 2018-11-08

Hukuk Bürosuna Masa Lambası tercihinde Banker Masa Lambası Başı

Hukuk bürosuna alım yaptım toplamda 4 adet, ürünler çok güzel. Her alan Ahşap ve Parke olmasından dolayı mı bilmiyorum ama ürün hem masamız ile hemde ortam ile bütünlük sağladı. Hukuk büroları ve Ofislerde kesinlikle tarz bir masa lambası modeli diyebilirim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Hakan 2018-11-08

Yeşil Camlı Masa Lambası

Ürün elime hızlı ulaştı. Teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Nihal AKSU 2018-11-08

Ofisel ile yaşadığım alışverişin Tadı güzel :)

Ortalama 7 yıldır tüm alışverişlerimi internetten yaparım lakin ilk kez ofisel.com firmasından Banker Masa Lambası ürününü satın aldım. Sipariş ilk verdiğim andan ürün kargoya teslim edilene kadar tarafıma Sms ve Mail ile gelen bilgilendirmeler çok iyiydi. Müşteri hizmetleri departmanı ilgi alakası ayrıca güzeldi. Banker Masa Lambası Paketleme Muhteşem, ürün faturası üzerinde geldi. Siparişim sonrasında 2 günde ürün İzmir'den Antalya'ya teslimatı sağlandı. Almacak veya Almayı düşünen herkese öneriyorum, paketlemeden korkmayın kendi paketi çok iyi..

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Önder B 2018-11-08

Güzel ürün 2 günde elime ulaştı

Paketi komple köpük şeklinde geldi gayet başarılı. Banker Masa Lambasında camından dolayı en büyük sıkıntı ve tereddüt ettiğim nokta kırık ulaşmasından korkuyordum. Ürün sağlam şekilde tarafıma ulaştı. Kalite Buisness :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Mutlu Yücel (Köşe Yazarı) 2018-10-25

Banker Masa Lambası İncelemesi (MUTLU YÜCEL Köşe Yazarı)

Merhabalar;

OFİSEL sitesinden bu ürünü aldım ve yaptığım incelemeyi ve firmayı sonradan alışveriş yapacak kişiler için paylaşmak isterim.

Öncelikle firma güvenilir ve yardımsever, ne zaman aradıysam telefonlarına cevap veren ve sürekli telefon ucundaki insanlar değişsede yardım ve güler yüzlü samimi sıcaklıktan geri kalmıyorlar ve açıkçası kurumsal bir firmada bunu görmek ziyadesiyle memnun etti diyebilirim. Ofisel.com sitesinden satın aldığım ilk üründe değil üstelik Çalışma Koltukları satın almıştım ve aynı şekilde memnun kalmış ve memnuniyetimi belirtmiştim.

Gelelim Banker Masa Lambası ürününe, Yıllardır istediğim ancak piyasada gerçek cam diyebileceğimiz %100 Cam ürün bulamadım. Yani diğer piyasadaki ürünlerde şununla çok karşılaştım görüntü cam ancak dokunduğunuzda plastik eller gibi hissiyat veriyordu. Bunun sebebini diğer firmalara sorduğumda %80 Akrilik %20 Cam Maddesi kullanıldığından kaynaklandığını belirttiler ve bunun zararlarının yanı sıra ampul çok yanması sırasında sıcaklıktan dolayı erime dahi yapabilirdi lakin Ofisel'de bu ürünü görünce çok şaşırdım ve üstelik kendi ithalat ürünleri olduğunu öğrenince sevindim. Çünkü diğer alışverişlerimdeki Kaliteli Koltuk deneyiminden sonra Banker Masa Lambası ürününe direk olumlu yaklaştım ancak bu sefer işimi garantiye almak için kendilerini aradım ve ilk aramamda Ofisel Müşteri Hizmetlerine ulaşım sağladım. Ürünün Yeşil Başlık Kısmı hakkında bilgi aldım ve kendilerinin getirdiği Banker Masa Lambası ürününün özellikle %100 Cam Malzeme olduğunu ve kullandıkları Gold Kaplamanın özelliği ve 10 Yıl doğru temizleme koşullarında asla atma ve paslanma olmicağını belirttiler. Önceki ALışverişlerimden dolayı sorgusuz güvendim ve siparişimi verdim. Gelen ürün açıkçası dışarıda 260 TL ye bulduğum ancak ipli sviçi olmayan masa lambaları kalitesindeydi. Bu denli bir kaliteyi bu fiyata hayal etmiyordum açıkçası. Ürünün Başlık kısmı dedikleri gibi Cam Malzemele ve dokunduğunuzda veya yüzüğünüzü biraz vurursanız sesten anlaşılıyor dahii. Ofisel'den yaptığım bir alışverişten daha mutlu ve paramın karşılığını fazlasıyla aldığımı belirtmek isterim.

Ürün üzerindeki Notu dikkate alın !
Ofise bu ürünler hassas olmasından dolayı kargo ile özel bir anlaşma yapmış ve sigortalı olarak göndermektedir. Bu sebepten dolayı ürün size ulaştığında kargocunun yanında kontrol edin ve sağlam ise teslim alın, asar veya arıza var ise teslim almadan iade edin. Bunu kutu üzerinde ki notta yer aldığını gördüm ve bende dikkate alarak kargocunun yanında açtım ve kontrol ettim. Sorun olmadığını farkedince alımı onayladım.

Ofisel Müşteri Hizmetleri ve Ofisel firmasına teşekkürlerimi sunuyorum. Köşe yazımda sizlerede yer vermeyi ilerleyen zamanlarda planlamaktayım :)

Bu günkü iş bağlılığınızın devamlılığını dilerim.

Mutlu YÜCEL

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Av.Kerim D. 2018-10-25

Banker masa lambası harika Aras kargo hizmeti yerlerde

Ürün kalitesi muazzam ve kaliteli lakin aras kargonun bulunduğum bölgedeki şubesi ürünü bana 5 günde getiremedi. Ofiselde çok fazla destek oldu lakin tüm aras kargoyu ele almak istemiyorum lakin istanbul mecidiyeköy şubesi gerçekten allahlık. Ürün elime ulaştı kalitesi çok güzel

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Lara F. 2018-10-25

Banker Masa Lambası Hızlı Kargo

Orjinal ürün hızlı kargo ile ulaştı

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Derya 2018-10-25

iyi

kalite iyi, muhteşem.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Nihat S. 2018-10-25

sadece Çalışma masa lambası değil adeta yaşam koçu :)

evet banker masa lambası ürünü inanılmaz pozitif enerjiye sahip bir ürün. Çalışma masa lambası olarak kalitesine tek lafım olamaz lakin verdiği enerji çok daha güzel geldi bana :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
osman t. 2018-10-25

ürün kalitesi güzel, alamak isteyenlere öneriyorum

satın almak isteyenlere öneriyorum, beğendim ve çok güzel

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Sevda Derin 2018-10-25

Kaliteli masa lambası

ürün kalitesi güzel temrin ettikleri tarihte kargolama yapıldı

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ferhat G. 2018-10-25

Güzel

Güzel bir ürün hızlı şekilde elime ulaştı

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ümit Çelik 2018-10-25

Yeşil Camlı Masa lambası

daha önce kullanıyordum fakat camını bulamadığım için komple ürün alımını yaptım. Kalitesi çok güzel ve ofisel bilgilendirmeleri harika.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Derya 2018-10-25

Güzel ürün

ürün çok güzel beğendim

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Uğur Deniz. 2018-10-25

OOOOO banker masa lambası :)

Bu ürünü sevgilim bana hediye olarak almıştı camı kırıldıktan sonra kullanamamıştım ve kırıldığına çok üzüldüğüm bir masa lambasıydı. Sevgilime bile utancımdan nereden aldın diyememiştim reklamınızı radyoda dinledim ve merak ettim sitenize girdim. Bu ürün ile yüz yüze gelince çok sevindim ve alırım bir dal misali 1 adet alımı hemen yaptım. 3 iş gününde kargoya verildi ve hızlı şekilde elime ulaştı. güzel ve kaliteli bir ürün. aramızda kalsın satın alacaklar için söylüyorum, sevgilimin aldığından çok daha kaliteli :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Yonca D. 2018-10-25

Hoşuma gitti, firma ilgili ve alakalı

bu ürünü daha önce çok fazla dizi ve filimlerde görmüştüm ama isminin neden banker masa lambası olduğunu hala sorgulamıyor değilim :) Kalitesi çok hoşuma gitti, 2 senedir dizilerde görüp isminden dolayı bulamadım yeşil başlı ördek misali Yeşil camlı banker masa lambası :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Zeynel 2018-10-25

Hızlı Kargo

Banker masa lambası orjinal cam olarak elime ulaştı. Kalitesi çok iyi.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Serkan P. 2018-10-25

Favori Masa Lambası ürünü Banker Masa Lambası

Masa lambasında aradığım tüm özellikle banker masa lambasında. Tüm Ortamlara uygun olması, kalitesi ve ışık yoğunluğu çok güzel. Rahatsız etmiyor gözü dinlendiriyor

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
recep 2018-10-25

Banker masa lambası çok güzel

Banker masa lambasını bir arkadaşımda denk geldim ve satın aldım, ürün kalitesi hoşuma gitti, dayımlara da almayı planlıyorum. Hakkariye gönderim yapılıyor mu ?

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ali A. 2018-10-25

gerçekten pozitif bir masa lambası

yeşil camının kalitesi çok güzel ve özellikle enerjisi çok iyi

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
gülay d. 2018-10-25

banker masa lambası incelemesindeki ürün

youtube'da banker masa lambası inceleme videosunu izledim ve firma ile görüştüm. birebir ürün olduğunu ilettiler ve çok memnun kaldım. Kalitesi çok güzel.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Pelin 2018-10-25

Güzel ürün

güzel ürün hızlı kargo

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Nilay Ferit Beygül 2018-10-25

Tabanı Sarı cam kısmı Yeşil Masa Lambası Banker Masa lambası Mod

ürün kalitesi açıkçası fiyatına göre çok iyi olduğunu düşünüyorum, almanyada masamda kullandığım bu model bir banker masa lambasıydı ve kalitesinden yana oldukça memnun kaldım. türkiye'den ofisel.com adresinden satın almış olduğum banker masa lambası modeli kalitesi almanyadaki ofisimdekinden daha yüksek diyebilirim. hem kalite hemde fiyat performansı açısından ofiseli tebrik ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Av.Ayşe BEDİR 2018-10-25

Yeşil camlı banker masa lambası

banker masa lambasından hukuk ofisimize 2 adet alım yaptık, kalitesi çok güzel başka bir arkadaşımın tavsiyesi ile ofisel.com adresini tercih ettik, bilgilendirmeler ve müşteri hizmetleri kalitesi arasındaki ilişkiler muazzam. Av.Ayşe BEDİR

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Yeliz F. 2018-10-25

Hızlı Kargo Banker Masa Lambası

Ürün Elime hızlı bir şekilde ulaştı, Kalitesi çok güzel ve Başlık orjinal Cam Banker Masa Lambası

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Gizem ALTU 2018-10-25

Banker Masa Lambası Yeşil Renk Camlı Modeli

Yeşil Renk Banker Masa Lambası Modellinden ön Sipariş olarak vermiştim. Ürün elime ulaştı, Kalitesi Muazzam, Beklediğimden çok daha iyi diyebilirim. Teşekkürler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Hüseyin 2018-10-25

Harika ürün

Banker Masa lambası ön sipariş vermiştim ürün elime ulaştı Kalitesi harika. Çok kaliteli bir ürün. Kesinlikle öneriyorum

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Nihal Zeypekçi 2018-09-08

Banker Masa Lambası Camlı Model Orjinal Cam Teyit Edildi Öneriyo

n11 den daha önce 3 tane farklı mağazadan Banker Masa Lambası Alımı yaptım lakin hiçbiri başlık kısmı Cam olarak gelmedi. Ofiselden aldığım ürün ise %100 Cam başlık olarak geldi. Ürün çok güzel bir arkadaşımda gördüm ve açıkçası işi inada bindirdim ve Cam modelini bulmaya çalıştım. n11 de soru sorduğumda Cam dedikler ürünler geldiğinde açıkca plastik olduğunu gördüm. Sonra Kendilerine söylediğimde Plastik değil Cam diyorlar, insanı kendinden şüphe ettiriyorlar. Bu arada aynı durumu 1 kerede Hepsiburada da yaşamıştım. Bu arada bana cam diye verdikleri tüm ürünleri iade etmeyi başardım :)

OFİSEL'den alım yapmadan önce Müşteri Hizmetlerinden bilgi aldım ve aldığım bilgide yardımcı olan Nehir Hanım çok yardımcı oldu ve benim yaşadıklarımı anlatınca depodaki arkadaşlar cam demesine rağmen tekrar aynı durumu yaşamamak adına Şahsi olarak depodan kontrol sağladı ve bana güvenebilirsiniz ürünü test ettim %100 Cam dedi. Nehir Hanıma buradan tekrar Teşekkür etmek istiyorum yardımlarından dolayı. Ürün 3 iş gününde kargoya verildi ve gelen ürün zaten önceki aldığım ürünlerden bambaşka paket ve kalitedeydi. Komple Orjinal Köpük korumalı iç yapısı ve Kutu kalitesini çok beğendim. Ürünü açıp hemen Cam bölümünü bozuk para ile test ettim ve Cam sesini duyduktan sonraki mutluluğum çok iyiydi.

OFİSEL.com çalışanlarının ve firmanın genel Şeffaf ve Dürüst çalışma Prensiplerinden dolayı Teşekkür ederim. Yardımları ve destekleri için.

Nihal ZEYPEKÇİ / İSTANBUL

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Oya Ferman 2018-08-25

Banker Masa Lambasi Bankacı Lambasi degilmiydi ?

Banker masa Lambasi ismini Türkiye’de gördüm normalde bankacı Lambasi diye geçiyordu. Yurt dışındaki evimde Amazon’dan alım yapmıştım ve açıkcası 2 kati fiyatına satın almışım ve Türkiye pahalı derler lakin fiyat ofisel’de yarı yarıya resmen. Gelelim Banker Masa lambasının kalitesine, Amazon’dan aldığım Bankacı Masa lambası artık gözüme gelmiyor. Resmen Ofiselin banker masa Lambasi kalitesi çok yüksek ve kesin önerimdir. Bilgilendirme sisteminden ayrıca etkilendim, yurt dışındaki Online mağazalardan çok daha ilerde ve güvenli olduğunu belirtmek isterim. Teşekkürler Ofisel sizler gibi güvenilirliği yüksek firmalara çok daha fazla ihtiyaç var.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Cemre Saygun 2018-08-25

2 tane aldım memnunum

Üründen farklı zamanlarda 2 adet alım sağladım ve ikisinde de hizmet kalitesi ve hızlarından etkilendim. Kalite Muhtesem ve hızlı kargo

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Gizem Durmaz 2018-08-25

Banker Masa Lambası Sağlam ve kaliteli

Ürün elime sağlam ve hızlı şekilde ulaştı, satın almak isteyenlere korkmadan satın alabilir, Ofisel yılların tecrübesi ve kalitesini internet mağazasında da sunmuş resmen. Daha önce mağazadan hizmet almıştım çok güzeldi. Bilgilendirme merkezi çok iyi çalışıyor. Banker Masa Lambasını Satın almanın en güvenilir adresi Ofisel.com dur

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Fuat Çalışkan 2018-08-25

Masa Lambasi guzel

Masa Lambasi çok güzel ve hızlı ulaştı, teşekkürler. Av.Fuat Çalışkan

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Tuna Acar 2018-08-25

Banker masa Lambasi kesin tercih ve önerimdir

Masa Lambasi arayanlar kesin Öner’im Banker Masa Lambasi modelidir ve Banker Masa Lambasi modelinin yeşil camlı olan tarzıdır. Bana göre ürün kalitesi çok güzel. Paketlemesinden çok korkuyordum lakin ürün orjinal paketi Harika seviyede, kolay kolay kırılacağına inanmıyorum. Komple köpüklü orjinal paketinde gönderiliyor lakin sizler genede ürünü teslim alırken kontrol etmenizi öneririm.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Dilan Tara 2018-08-25

Cam başlık banker masa lambasi

Ürün yeşil camlı olarak ve Orjinal kutusunda gönderilmiş olup kalitesi mükemmel seviyede olduğunu belirtmek isterim. Ürün elime vana 3 günde ulaştı. Firma çok hızlı siparişim sonrası ertesi gün kargoya verildi. Koltuk modellerinde de durmadan destek kesinlikle alicam firmanın kalitesi ve bilgilendirme sistemleri çok güzel.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Halil kavak 2018-08-25

Masa Lambasi Modelleri

Masa Lambasi modellerinde Ofisel çok iyi bir firma, gerek firmanın sms bilgilendirmeleri gerekse firma müşteri hizmetleri çok hızlı ve kibar nazik. Ürün banker masa Lambasi ise kesinlikle bir efsane, inanılmaz bir enerjisi olduğu kesindir.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
YAsemin Gonca 2018-08-25

Yıllardır aradığım ürün teşekkürler Ofisel

Ürün kalitesi beklediğimden çok daha yüksek ve başlık bölümü özellikle kesinlikle cam olarak geliyor. Ürün elime hızlı şekilde ulaştı

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ragıp 2018-08-25

Banker Masa Lambasi Orjinal urun

Ürün kesinlikle Orjinal ve 2 günde elime ulaştı herkese tavsiye ediyorum

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Gülhan Ak 2018-08-01

Orjinal Banker Masa Lambası Olması Süperrr

Daha önce bu fiyatlara yakın bir banker lamba aldım, Cam olarak beklediğim kısmı Plastik geldi, Tereddüt ettim lakin Ofisel Müşteri Hizmetlerinden aldığım bilgi ve güven ile satın aldım. Ürün elime 2 Günde ulaştı ve Ürün %100 CAM olduğunu gördüğümde içimin yağları eridi :) Ürün tam istediğim gibi ve istediğim kalitenin üstünde geldi açıkçası. Önceden aldığım ürünü 130 TL verdim lakin gelen ürün o kadar dandikti ki paketine kadar fiyaskoydu, Şimdi ise 149 TL ye Banker Masa Lambasını Ofisel.com'dan tedarik edince bana üst düzey kalite geldi. :)

Teşekkürler Ofisel ve Ofisel.com Müşteri Hizmetleri :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Figen barış 2018-08-01

Ürün Kalitesi Muazzam

Ürün kalitesi çok iyi, ürün elime 3 günde ulaştı; NOT: İZMİR den çıkışı yapılmış Hakkariye 3 Günde geldi)
Ürün Cam olmasından dolayı kırılmasından korkuyordum lakin paketleme çok iyi olmuş, Kırılma ihtimalini çok düşürmüşler. Tebrik ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Umut KALAYLI 2018-08-01

Masa Lambası ALdım

Masa Lambası olarak hediye göndericektim ve bende bu ürünün namını bilmeyip hediye olarak gönderip, Hediye aldığım kişinin büyük sevinç içinde olmasını izledim.
Öncelikle firma ilgi alakası çok yüksek ve sizler ile ilgileniyor.
Ürün Paketlemesi çok iyi, Teşekkürler , Herşey Dört Dörtlük oldu benim için.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Murat PALA 2018-08-01

Banker Masa Lambası Yeşil Camlı

Ürün Çok güzel;
Hızlı Şekilde elime ulaştı, Ürün kalitesi beklediğimden daha iyi,
Banker Masa Lambasının satıcısı OFİSEL.com'a Teşekkürler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Selin 2018-08-01

Hızlı Kargo Güzel ürün :)

Kargo 2 günde elime ulaştı, Paketleme muhteşem, Firma ilgili ve alakalı

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Hayri Ünalan 2018-07-25

Harika bir Masa Lambası

Hediye olarak gönderim yaptırdım ve Firma müşteri hizmetlerini epeyce yordum bu noktada. Anlayışları ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim. ürünü ben masa lambası olarak sipariş verdim lakin Banker Masa Lambası Meşhur ve neredeyse her dizi ve filimde yer alan bir lamba olduğunu sevgilimden öğrendim. Şans ile de olsa nokta atışı bir ürün tercih etmekten ve firmanın hassasiyeti ve sabırlı tutumundan dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Hümeyra Kalamış 2018-07-25

Banker Masa Lambası Aldık ve elimize 24 Saatten önce ulaştı, Şaş

Banker masa Lambası ürününü aldık ve ertesi gün elimize ulaştı. Satın alma işlemi üzerinden 24 Saat geçmeden teslimat yapılması bizi şaşırttı.
Tebrikler;

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Cem Kayra 2018-07-25

Karakteristik bir Masa Lambası Bence

Ürün duruşu ve kullanımı itibari ile tam bir karakteristik masa lambası olduğunu düşünüyorum. Açıklamaları okuyarak tercih ettim ve Banker Masa Lambası ile alakalı açıklamalarda ve yorumlarda yer alan Pozitif Enerji verdiği kesinlikle doğru.
Yeşil Başlık kısmı ile alakalı bazı yerlerde plastik ürünün satıldığı bilgisi yer alıyor. Gelen ürün %100 CAM olduğunu teğit ederek sipariş verdik ve kesinlikle Cam olarak ulaştı.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Paula 2018-07-25

Hızlı Kargo

Ürün elime 2 iş gününde Ulaştı. Aradığım ismi aslında Bankacı Masa Lambasıydı lakin Türkiye'de Banker Masa Lambası olarak geçiyormuş ve ürün orjinal cam ve çok memnun kaldık.
SMS ile bilgilendirme hizmetleri bir harika..

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
CEYLAN P. (İSTANBUL) 2018-07-25

Banker Masa Lambası İncelemem

Ürün Gayet kullanışlı ve hızlı şekilde kargoya teslimatı sağlandı. Müşteri Hizmetleri kibar ve yardımsever.
Ürün resimde görülenden daha kaliteli ve Hoş diyebilirim.
Banker Masa Lambası almak isteyenlere öneriyorum.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Adem 2018-07-25

Ürün Orjinal Banker Masa Lambası

Banker Masa Lambası ürünü elime sağlam bir şekilde ulaştı, Kalitesi Muazzam hizmetinizden çok memnun kaldık. Teşekkürler;

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Mutlu Yücel (Köşe Yazarı) 2018-05-02

Banker Masa Lambası İncelemesi (MUTLU YÜCEL Köşe Yazarı)

Banker Masa Lambası İncelemesi

Merhabalar;

OFİSEL sitesinden bu ürünü aldım ve yaptığım incelemeyi ve firmayı sonradan alışveriş yapacak kişiler için paylaşmak isterim.

Öncelikle firma güvenilir ve yardımsever, ne zaman aradıysam telefonlarına cevap veren ve sürekli telefon ucundaki insanlar değişsede yardım ve güler yüzlü samimi sıcaklıktan geri kalmıyorlar ve açıkçası kurumsal bir firmada bunu görmek ziyadesiyle memnun etti diyebilirim. Ofisel.com sitesinden satın aldığım ilk üründe değil üstelik Çalışma Koltukları satın almıştım ve aynı şekilde memnun kalmış ve memnuniyetimi belirtmiştim.

Gelelim Banker Masa Lambası ürününe, Yıllardır istediğim ancak piyasada gerçek cam diyebileceğimiz %100 Cam ürün bulamadım. Yani diğer piyasadaki ürünlerde şununla çok karşılaştım görüntü cam ancak dokunduğunuzda plastik eller gibi hissiyat veriyordu. Bunun sebebini diğer firmalara sorduğumda %80 Akrilik %20 Cam Maddesi kullanıldığından kaynaklandığını belirttiler ve bunun zararlarının yanı sıra ampul çok yanması sırasında sıcaklıktan dolayı erime dahi yapabilirdi lakin Ofisel'de bu ürünü görünce çok şaşırdım ve üstelik kendi ithalat ürünleri olduğunu öğrenince sevindim. Çünkü diğer alışverişlerimdeki Kaliteli Koltuk deneyiminden sonra Banker Masa Lambası ürününe direk olumlu yaklaştım ancak bu sefer işimi garantiye almak için kendilerini aradım ve ilk aramamda Ofisel Müşteri Hizmetlerine ulaşım sağladım. Ürünün Yeşil Başlık Kısmı hakkında bilgi aldım ve kendilerinin getirdiği Banker Masa Lambası ürününün özellikle %100 Cam Malzeme olduğunu ve kullandıkları Gold Kaplamanın özelliği ve 10 Yıl doğru temizleme koşullarında asla atma ve paslanma olmicağını belirttiler. Önceki ALışverişlerimden dolayı sorgusuz güvendim ve siparişimi verdim. Gelen ürün açıkçası dışarıda 260 TL ye bulduğum ancak ipli sviçi olmayan masa lambaları kalitesindeydi. Bu denli bir kaliteyi bu fiyata hayal etmiyordum açıkçası. Ürünün Başlık kısmı dedikleri gibi Cam Malzemele ve dokunduğunuzda veya yüzüğünüzü biraz vurursanız sesten anlaşılıyor dahii. Ofisel'den yaptığım bir alışverişten daha mutlu ve paramın karşılığını fazlasıyla aldığımı belirtmek isterim.

Ürün üzerindeki Notu dikkate alın !
Ofise bu ürünler hassas olmasından dolayı kargo ile özel bir anlaşma yapmış ve sigortalı olarak göndermektedir. Bu sebepten dolayı ürün size ulaştığında kargocunun yanında kontrol edin ve sağlam ise teslim alın, asar veya arıza var ise teslim almadan iade edin. Bunu kutu üzerinde ki notta yer aldığını gördüm ve bende dikkate alarak kargocunun yanında açtım ve kontrol ettim. Sorun olmadığını farkedince alımı onayladım.

Ofisel Müşteri Hizmetleri ve Ofisel firmasına teşekkürlerimi sunuyorum. Köşe yazımda sizlerede yer vermeyi ilerleyen zamanlarda planlamaktayım :)

Bu günkü iş bağlılığınızın devamlılığını dilerim.

Mutlu YÜCEL

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Mehmet S. 2018-05-02

Banker Masa Lambası Perfect bir ürün :)

Ürünü 1 Aydır bekledim ve elime ulaştı. Ürün kalitesi çok iyi, Ampul ve Küçük Hediye geldi, Çok teşekkürler; uzun zaman beklediğimiz için ayrıca gönderdiğiniz not ise bir harika.
Çok teşekkürler;
Alıcak olanlara şimdiden altıma imzamı atarım, Ben bir mimar olarak şimdi 3-4 adet daha alım yapıyorum. Kullanılacak alan çok :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Yelda 2018-05-02

OYYYYYYY HARİKASINIZ VE ÇOK KİBARSINIZ :) BANKER MASA LAMBASI VE

çok sevnindim, çünkü ürünü 2,5 aydır bekliyordum. gelmiceğini hatta sizler hakkında kötü bile düşündüm bazen, itiraf ediyorum lakin sizden daha önce yapmış olduğum alışverişlerden dolayı her defasında bu düşünceleri def ettim :) Ürünüm sağlam şekilde ulaştı, Paketleme Muazzam, Kırılma ihtimali neredeyse Sıfır diyebilirim. Yaşanan gecikmeden dolayı gönderdiğiniz küçük hediye için teşekkürler çok zarifsiniz. Ayrıca güze mesajınız için çok teşekkür ederim.

Herkese öneriyorum, Harika bir firma, Orjinal Cam olarak Banker Masa Lambası talebinizin tam karşılığı.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Damla BERGÜZ 2018-05-02

Beklediğime Değdi :) Hediyeler ve Güzel Mesajınız için Teşekkürl

Ürün beklediğimden çok daha güzel, Ortalama 2 Ay bekledim lakin beklediğime değdi. Ürün kalitesi ve kutulaması bir harika. Paketleme Muazzam. İçerisinde gönderdiğiniz naif hediye için ayrıca teşekkürler; Güzel mesajınız içinde ayrıca teşekkürler;

Kesinlikle herkese öneriyorum. Kaliteniz ve yaklaşımınız bir Harika;

Teşekkürler OFİSEL

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Eylül A. 2018-04-20

Geç oldu Ama Güzel oldu

Ürünü alalım 1,5 Ay oldu, Gümrük kaynaklı bazı gecikmeler yaşandı lakin firma ilgili ve destek olan bir firma. Banker Masa Lambasının Yeşil Renginden satın aldım, Çok memnun kaldım. Ürün kalitesi Muhteşem. Beklediğime değmiş diyorum şimdi. :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Av.Büşra AKAT 2018-03-01

Banker Masa Lambası Harika Firma Alakalı ve Güvenilir

BANKER MASA LAMBASI ALDIM :)

Bu kadar popüler olduğunu açıkçası bilmiyordum lakin ürünü satın aldıktan sonra Ofisime gelen herkesin şaşkınlık ve nereden aldığımı sorması üzerine 10 Adet alım yaptım ve ofisimde depoya koydum. İsteyene dağıtıyorum :) Bir çoğunu dostlarıma hediye olarak verdim.

Masa Lambası araştırma sürecinde Banker Masa Lambası ürününe denk geldim ve Çocuklar Duymasın ve yeni dizi olan Yalan Dünya Dizisi muadili olan Jet Sosyete dizisinde gördüm ve bir dostumdan OFİSEL sitesini önerdiler.

Ürünü satın aldım ve tarafıma ulaşan Banker Masa Lambası ürününün Cam kısmından çok fazla kokuyordum taşıma esnasında kırılmasından lakin firma bana bu konuda güven verdi ve gelen ürün komple Köpük İçerisinde ulaştı ve açıkçası kırılma ihtimali neredeyse Yok denecek kadar düşük İhtimaldi.

Satın Almayı Düşünen herkese kesinlikle öneriyorum. Ürün kalitesi Muhteşem ve Orjinal Cam Kullanılmış.

Teşekkürler Ofisel.com Çalışanları..

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ümmühan 2018-01-19

Harika

Çok şık bir masa lambası ve malzemesi çok kaliteli. Bu fiyata muazzam.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Serap 2018-01-19

Kırılmasından Korkanlar için :) Sakın Korkmayın.

Köpüklü ve baya büyük bi kutuda geldiğinden kırılma pek olası değil zaten ürün de baya tatlı bişey

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Fatma 2018-01-19

Mükemmel - BANKER MASA LAMBASI YEŞİL CAMLI

BEklediğimden ağır ve sağlamm

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ahmet 2018-01-19

BANKER MASA LAMBASI

urun cidden kaliteli. metal govdeli ve yesin bolgesi camdan imal edilmis. agirligi 2kg civari. aldığım için doğal olara ampulsuz geldi :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Burcu Y. 2018-01-16

Süpper Kalite, Tam anlatıldığı ve görselde olduğu gibi :)

Ürün elime 4 günde ulaştı. Ürün kalitesi süpper, Tam anlatıldığı gibi.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Mutlu Yücel (Köşe Yazarı) 2018-01-13

Banker Masa Lambası İncelemesi

Merhabalar;

OFİSEL sitesinden bu ürünü aldım ve yaptığım incelemeyi ve firmayı sonradan alışveriş yapacak kişiler için paylaşmak isterim.

Öncelikle firma güvenilir ve yardımsever, ne zaman aradıysam telefonlarına cevap veren ve sürekli telefon ucundaki insanlar değişsede yardım ve güler yüzlü samimi sıcaklıktan geri kalmıyorlar ve açıkçası kurumsal bir firmada bunu görmek ziyadesiyle memnun etti diyebilirim. Ofisel.com sitesinden satın aldığım ilk üründe değil üstelik Çalışma Koltukları satın almıştım ve aynı şekilde memnun kalmış ve memnuniyetimi belirtmiştim.

Gelelim Banker Masa Lambası ürününe, Yıllardır istediğim ancak piyasada gerçek cam diyebileceğimiz %100 Cam ürün bulamadım. Yani diğer piyasadaki ürünlerde şununla çok karşılaştım görüntü cam ancak dokunduğunuzda plastik eller gibi hissiyat veriyordu. Bunun sebebini diğer firmalara sorduğumda %80 Akrilik %20 Cam Maddesi kullanıldığından kaynaklandığını belirttiler ve bunun zararlarının yanı sıra ampul çok yanması sırasında sıcaklıktan dolayı erime dahi yapabilirdi lakin Ofisel'de bu ürünü görünce çok şaşırdım ve üstelik kendi ithalat ürünleri olduğunu öğrenince sevindim. Çünkü diğer alışverişlerimdeki Kaliteli Koltuk deneyiminden sonra Banker Masa Lambası ürününe direk olumlu yaklaştım ancak bu sefer işimi garantiye almak için kendilerini aradım ve ilk aramamda Ofisel Müşteri Hizmetlerine ulaşım sağladım. Ürünün Yeşil Başlık Kısmı hakkında bilgi aldım ve kendilerinin getirdiği Banker Masa Lambası ürününün özellikle %100 Cam Malzeme olduğunu ve kullandıkları Gold Kaplamanın özelliği ve 10 Yıl doğru temizleme koşullarında asla atma ve paslanma olmicağını belirttiler. Önceki ALışverişlerimden dolayı sorgusuz güvendim ve siparişimi verdim. Gelen ürün açıkçası dışarıda 260 TL ye bulduğum ancak ipli sviçi olmayan masa lambaları kalitesindeydi. Bu denli bir kaliteyi bu fiyata hayal etmiyordum açıkçası. Ürünün Başlık kısmı dedikleri gibi Cam Malzemele ve dokunduğunuzda veya yüzüğünüzü biraz vurursanız sesten anlaşılıyor dahii. Ofisel'den yaptığım bir alışverişten daha mutlu ve paramın karşılığını fazlasıyla aldığımı belirtmek isterim.

Ürün üzerindeki Notu dikkate alın !
Ofise bu ürünler hassas olmasından dolayı kargo ile özel bir anlaşma yapmış ve sigortalı olarak göndermektedir. Bu sebepten dolayı ürün size ulaştığında kargocunun yanında kontrol edin ve sağlam ise teslim alın, asar veya arıza var ise teslim almadan iade edin. Bunu kutu üzerinde ki notta yer aldığını gördüm ve bende dikkate alarak kargocunun yanında açtım ve kontrol ettim. Sorun olmadığını farkedince alımı onayladım.

Ofisel Müşteri Hizmetleri ve Ofisel firmasına teşekkürlerimi sunuyorum. Köşe yazımda sizlerede yer vermeyi ilerleyen zamanlarda planlamaktayım :)

Bu günkü iş bağlılığınızın devamlılığını dilerim.

Mutlu YÜCEL

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
İsmail Aslı Kara 2018-01-13

Yeşil Camlı Masa Lambası Banker

Yeşil camlı masa lambası ürününden satın aldım, 3 günde elime ulaştı. Firma ilgili ve alakalı Sms ile bilgilendirme sistemi bir harika.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ebru 2018-01-13

Banker Masa Lambası

Elime ürün bugün ulaştı ve harika, beklediğimden çok daha güzel. Tamamen Orjinal Banker Masa Lambası

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
HALİL P. 2018-01-11

BANKER MASA LAMBASI YEŞİL CAMLI MODELİ

ÜRÜNDEN 3 ADET GERÇEKLEŞTİRDİM. MUHASEBE OFİSİMİZDE TÜM MASALARA 1'ER BANKER MASA LAMBASI ALDIK. İNANILMAZ GÜZEL OLDU. BANKER MASA LAMBASI FİLİMLERDE GÖZÜKTÜĞÜ GİBİ GÜZEL VE KALİTELİ. KESİNLİKLE ÖNERİYORUM. OFİSEL'DE ÇOK İYİ VE KALİTELİ BİR FİRMA ZATEN ÜRÜNÜ ARAŞTIRDIM ÜRÜNÜ GETİREN FİRMANIN KENDİSİ OFİSEL OLDUĞUNU GÖRDÜM. KESİNLİKLE ÖNERİYORUM.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ahmet Nuri k 2018-01-06

Banker Masa Lambası 1.Kalite Yeşil Camlı

ÜRÜNÜ ÇOK BEĞENDİM. GERÇEKTEN KALİTELİ BİR ÜRÜN. OFİSEL'E ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. BU LAMBAYI ALMADAN ÖNCE UZUN SÜRE ARAŞTIRMA YAPMIŞTIM. EN UYGUN FİYATI OFİSEL'DE BULDUM.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
hali 2018-01-04

masa lambası

sayfada belirtildiği gibi oldukça kullanışlı ve orijinal bir ürün

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Haldun TÜRKCAN - İSTANBUL 2017-12-24

Orjinal Cam Banker Masa Lambası Üstelik Çok Hızlı Kargo

Tebrikler Ofisel !

Üründe sunduğunuz hizmet çok iyi ve kaliteli olduğunu düşünüyorum. Banker Masa Lambasını neredeyse Türk, Yabancı Filim Farketmeksizin gördüğüm bir masa lambası modeliydi ve çok fazla etkilendiğim ve aradığım bir modeldi. Ürünü intagram sayfanızda gördüm ve hemen sitenizi ziyaret ettim ve benim gibi bir çok kişinin Banker Masa Lambası ürününü aradığını farkettim. Satın alan kişilerin yorumlarının yayınlandığını görünce bende sizlere Banker Masa Lambası hakkındaki yorumlarımı paylaşmak istedim.

Ürün boyutu öok iyi seviyede ve açıklamalarında yer alan tüm detaylar eksiksiz üründe yer alıyor. En Çok korktuğum konu ürünün camının kargo esnasında kırılmasıydı lakin ürün paketi ürün ulaşınca gördüm ki, Ofisel özel olarak kutu yaptırmış ve içerisi komple Kalıp Köpük vaziyette ulaşıyor. Kırılma ihtimali imkansız değil ama çok zor. Biliyorsunuz Kargo firmalarında İmkansız diye birşey yoktur lakin firma çok ilgili ve destek olmakta.

Ürünün Yeşil Camı Özelllikle Cam Olduğunu ve plastik malzeme olmadığını hatırlatmak isteriz.
Ücretsiz kargo ile Tarafıma ulaştı. Ampul Talebim olmuştu ürün ile birlikte, Sarı olarak tercih ettim ve ürünler birlikte ampulde ulaştı.

Ürün faturasını sistemden indirdim ve karşınızdaki firmanın aklitesi ve kurumsallığı çok belli oluyor. SMS ile bilgilendirme Mail ile Bilgilendirme, Kusura bakmayın ama belki firmayı bu arada biraz şımartmış gibi olunacak ama bu dönem bu kadar müşteri odaklı bir firma ile karşılaşmadım.

Ürünü alacak kişileri özellikle Tavsiyemdir. Ürünü Güvenle satın alabilirsiniz.

Teşekkürler;

Haldun TÜRKCAN
Yazar

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Selim B 2017-12-10

Masa lambası

Siparişi geçerken tereddütlerim vardı ama ürünün gelişi paketlenişi ve ürün kalitesi o kadar muhteşem ki tek kelime ile şahane. Almayı düşünenler için tavsiye ederim

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
İsmail 2017-12-09

Efsane ve Kaliteli Çalışma Masa Lambası

Efsane masa lambası diye bu üründen bahsederken o kadar değil demiştim ama gerçekten harika bir ürün. Asil bir duruşu var.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ferit 2017-12-09

Yeşil Camlı Banker Masa Lambası

Banker Masa Lambası modeli ve kalitesi çok iyi. Ürün Kalitesi fiyatından çok daha üst seviyede.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Murat 2017-12-09

Masa Lambası Yeşil Camlı

Masa lambası tam istediğim gibi elime ulaştı. Kalitesi çok iyi firma ilgili. Öneriyorum.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ali KALDIRIM 2017-12-09

Banker Masa Lambası 1.Kalite Yeşil Camlı

Güzel ürün, Muhteşem görüntü

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Meriç lale 2017-12-09

Banker Masa Lambası Alımı

Banker Masa lambası ürünü satın alırken camından çok şüphelenmiştim ama orjinal %100 Cam olarak elimize ulaştı.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Oya 2017-12-09

Banker Masa Lambası Yeşil Camlı

Ürün ücretsiz kargo olarak elime 2 günde ulaştı. Gayet başarılı ve kaliteli bir ürün. Üstelik Fiyat performansı çok iyi bir Masa Lambası Modeli.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Pelin Suadiye 2017-12-09

Güzel Lamba

Senelerdir kullandığım ve sürekli isteyene Ofisel sitesinden aldığım bir lamba. Yıllarda geçse modası geçmiyecek bir masa lambası

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Uğur 2017-12-09

Yeşil Camlı Masa Lambası

Yeşil Camlı Masa Lambası olan Banker masa lambası elime 1 günde ulaştı ve kalitesi muhteşem.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Gülay 2017-12-09

Güzel

Güzel sorunsuz elime ulaştı

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Hasan 2017-12-09

FANTASTİK BİR MASA LAMBASI

yıllardır aradığım masa lambası hatta 5 yıl önce aldığım ve camı kırılan masa lambasının camını bulamıyordum. Şimdi sevgilime 1 tane Masa Lambası, kendimede cam satın aldım. Ürünler hızlı şekilde ulaştı. Problem yok ve kalite harika.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Jale 2017-12-09

Gazeteye Haber Olan Masa lambası Banker Masa Lambası

Çok güzel bir ürün. Kalitesi harika ve çok hızlı şekilde teslimat yapılıyor. Firma ilgili alakalı ve gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Paketi çok iyi.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Derya 2017-12-09

Banker Masa Lambası bir efsane gerçekten

Ürün harika bir ürün. En çok korktuğum sağlam gelir mi korkusu lakin ürün elime ulaşınca orjinal kutusunda komple köpük halinde görünce içimin yağları eridi. Ürün Paketi gerçekten muhteşem ve ürünü zaten söylemiyorum bile harika oldu ve kullanıyorum. :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Aslı PALA 2017-12-09

Banker Lamp

Gayet hızlı satıcı Güzel Ürün teşekkürler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Tuna SELVİ 2017-12-09

Mükemmel Banker Masa Lambası

Teşekkürler bu güzel ürün için severek kullanmaya başladım çok şık ve asil duruyor. Herkese tavsiye ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Cihan Ergül 2017-12-09

Yeşil Banker Masa Lambası

Siparişi verdikten sonraki günün sabahı ürün elime ulaştı. Piyasadaki taklit ürünlerden kesinlikle değil. Mağaza çok ilgili ve paketleme muhteşem. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Muammer BAŞ 2017-12-09

Banker Masa Lambası Kalitesi tartışılmaz.

Çok güzel. Fiyatının kat kat üzerinde bir kalitede.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ertuğrul ERSİN 2017-12-09

Hızlı Kargo, İlgili Firma, kaliteli Banker Masa Lambası :)

Ürün anlatıldığı gibi. Çok güzel bir şekilde kargolanmış. Sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Kaan Yılmazlar 2017-12-09

Çok şık bir banker masa lambası

Çok şık bir masa lambası ve malzemesi çok kaliteli. Bu fiyata muazzam bir ürün diyebilirim

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Yasemin 2017-12-09

Harika ürün, Aradığım Masa lambası Budur işte

Her yerde aradığım ve Flimlerde ve dizilerde rast geldiğim ve her gördüğümde içimi çektiğim masa lambasının adı Banker Masa Lambası olarak geçiyormuş Neden Banker demişler bilmiyorum ama ürün çok iyi. Hızlı şekilde elime ulaştı ve paketi çok iyi.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Kemal URAL 2017-11-16

Gayet Güzel, Beklediğimizden Kaliteli Banker Masa Lambası

Beklediğimizden daha kaliteli olduğunu söylemek isterim. Ürünün Başlık Kısmını özellikle yeni alacaklar için belirtmek istiyorum. Kesinlikle %100 Cam. Van'dan alım yaptım ve en büyük korkum kırık gelir mi diye düşünürken ürün gayet sağlam bir şekilde tarafıma teslim edildi.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ayla ACAR 2017-11-16

Harika Masa Lambası

Banker Masa Lambasının alımı yaptık ve elimize ulaştı. Ürün kalitesi diğer firmaların ürünlerinden çok daha kaliteli.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Cemal c 2017-09-27

Banker masa lambası

Ürün oldukça güzel ve kaliteli müşteri temsilcisi özelden mesajlara kibar bir şekilde muallakta bırakmadan cevaplamaktadır, kutuda emniyetli bir şekilde ulaşmaktadır. Teşekkürler Ofisel ailesi..

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Av.DİLEK GÖRMEZ 2017-08-24

Banker Masa Lambası İnceleme + Kesin Öneri :)

BANKER MASA LAMBASI İNCELEME RAPORUM;

Banker Masa lambası için iletişime geçtim Ofisel Müşteri Hizmetleri ile. Açıkçasını söylemek gerekirse sanki internetten değilde karşılıklı yıllardır tanışıyoruz gibi ilgili davrandılar. Ürün bilgilerine ve ürün özelliklerine Müşteri Hizmetlerindeki Arkadaşlar Fazlasıyla Hakim Olduklarını Belirtmek isterim.
Ürünü kendileri ithal ettiklerinden dolayı olarak düşündüm lakin kendi üretimindeki tüm Ürünlerde Çok iyi bilgili bir ekibe sahip. Özellikle bu bilgiyi sorduğumda, Ofisel Müşteri Hizmetlerine 30 Gün eğitim verdiklerini ve Üretim Fabrikasında 30 Gün boyunca Çalıştıklarını ve üretim ve İthalatın içinde tüm çalışmaları gözlemlediklerini belirttiler.

Kolay kolay İkna olan biri olmama rağmen 129,90 TL lik bir MASA LAMBASI ürünü için 20 Dk boyunca benim sorularıma sabırla cevap veren bir firma ile karşılaştım ve ikna oldum.

siparişim sonrası ertesi gün kargoya teslimat sağlandı. Kargo bilgisi ve sipariş onayları gibi tüm süreçler sadece Mail adresime değil, Cep telefonuma SMS olarak bilgilendirme yapılması, Kaldımı böyle Hizmet kelimesini kullanmama sebep oldu :)

Bu firma Alışveriş listemin başında yer alıyor. Çünkü ürün Aras Kargo tarafından ertesi gün elime Ulaştı. Ürün Paketi Orjinal. Yani Dışardan ek bir Paketleme Malzemesi kullanılmamış lakin içerisi komple Kalıp Köpük Şeklinde Kırılma ihtimali Yok denecek Sağlam bir kutuda Elime Ulaştı. Ürün Paketine Verdiğim Not 10 Üzerinden 10 :)
Gelelim ürüne; Özellikle Banker Masa Lambasının piyasada Plastik Yeşil Başlıklı Olan Modellerine bire bir şahit oldum. Bu fiyata görünce Tereddüt ettim ve Müşteri Hizmetleri Özel Üfleme Cam olduğunu Özellikle Belirtmesine Rağmen ürünü açana kadar içimde bir tereddüt vardı. Çünkü Fiyatı Hepsiburada sitesinde 289,90 TL gibi bir rakamdı. Diğer bir çok sitede ise gene kendi ürünleri vardı. Gittigidiyor Sitesinde 149, N11 Sitesinde 149 TL Banker Masa Lambası vardı ve zaten gene OFİSEL Dükkanı olarak yer alıyor. Direk kendisinden dışardaki sitelere Komisyon ödemeden almak daha cazip geldi. 20 TL Az para değil. :)

Banker Masa Lambasını Açtım ve Direk ilk baktığım alan Başlığı oldu ve Kesinlikle Cam olduğunu görünce içime su serpildi. Hatta cebimden bir bozuk para çıkardım ve Cama hafif vurdum. Cam sesini aldım :)

Ampul Paket içeriğinde yer almıyor, bunun sebebini sorduğumda çok makul bir cevap aldım :)
Herkesin istediği ışık şiddeti ve Renkleri farklı olduğu ve buna göre kendi talepleri üzerine kendilerinin ampul takmasının daha sağlıklı olduğunu paylaştılar.

Banker Masa Lambası isteyen Avukat ve Savcı arkadaşlarıma önerdim ve kendileride benim gibi memnun kaldılar. Bu sebepten dolayı Banker Masa Lambasına Bakıp tereddüt Yaşayan insanlara bir yol gösterici olması dileğiyle sizlere bu tecrübemi paylaşmak istedim.

Şimdiden Tekrar OFİSEL Firmasına Teşekkür ederiz. Avukatlık Büromuza 4 Adet Daha Her masaya alım yapıyoruz şimdi. :)

Hayırlı Satışlar ve Yorumu Okuyan Herkese İyi Alışverişler Dilerim..

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Fatma Ş 2017-08-04

Banker masa lambası

Kaliteli, güzel, hızlı ve güvenli paket. Teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
BÜŞRA 2017-07-24

SÜPER

ilgi ve alakanız için teşekkürler. gayet şık ve hoş

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
BÜŞRA 2017-07-24

SÜPER

ilgi ve alakanız için teşekkürler. gayet şık ve hoş

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Gökhan A 2017-07-21

Banker masa lambası

Banker lamba müthiş. Gece gündüz yanıyor. Bir de faturası olsaydı.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Dilan K 2017-07-19

banker masa lambası

ürün bahsedildiği gibi göründüğünden büyük. Benim sipariş vermemde ki en önemli etmen başlığının cam olmasıydı camı son derece kaliteli. Tam bir ofis, yeni işe başlama hediyesi. Kargo konusunda biraz sıkıntı yaşadım ama sanrım o da siparişimi ters bir tarihte vermemden kaynaklandı piyasadaki muadillerinden çok daha orijinal ve kaliteli teşekkürler ofisel :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Hülya güner ertemoğlu 2017-07-04

Banker Masa Lambası Yeşil Camlı Harika Ürün Memnunum :)

Ürün beklediğimden daha iyi geldi. Boyut olarak görünenden daha büyük. paketleme gayet iyi yapılmış. herkese tavsiye ederim çok şık bir ürün.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Kemal GİRGİN - İSTANBUL 2017-06-29

Banker Masa Lambası İstanbul'a Ulaştı

Ön sipariş ile vermiştim ve 6 Temmuz gibi kargoya verileceği söylenirken bir süpriz yaptılar ve ürünü daha erken bana ulaştırmayı başardılar. Ürün kalitesi çok iyi ve en önemli özelliği Yeşil şapkasının Orjinal Cam olması. Banker Masa lambalarında piyasadakilerde sıkıntı görmekteydim ama Ofiselin ürünü Çok iyi ve kaliteli. Üründen 1 Adette eşime sipariş vermeyi düşünüyorum hediye olarak. Bence her çalışma masa lambasında olması gereken Karakteri olan bir Masa Lambası. Banker masa Lambası :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Pelin Suadiye 2017-06-29

Ürün harika ve çok kaliteli Teşekkürler Ofisel, Banker Masa Lamb

Ön sipariş vermiştim ve stoklara girmesi ile hızlı şekilde gönderimler sağlandı. Arkadaşımla beraber 3 adet alım yaptık ve ürünler sapasağlam elime ulaştı ve beklediğimden çok daha kaliteli ve Harşka korunaklı bir kutusu var. Teşekkürler Ofisel Banker masa lambası alacak tüm arkadaşlarıma gönül rahatlığı ile sizi önereceğim. :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Duygu Sipahi 2017-05-31

Masa lambası

Çok iyi, kullanışlı ve kaliteli bir ürün; kargo ve paketleme de çok iyiydi, hiçbir sorun yaşamadım, teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Seyhan Keserci 2017-05-23

banker masa lambası

harika ürün ve güzel paketlenmişti. hızlı kargo için de ayrıca teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
T.Koc 2017-05-20

Kaliteli Ürün

Ürün görsellerdekinin aynısı ve gayet kaliteli, güvenerek alabilirsiniz. Çok ikonik ve farklı bir ürün. Eşime doğum günü hediyesi olarak aldım, yıllardır filmlerde görüp arzu ettiği bir objeydi. Sipariş çok hızlı elime ulaştı. Bir de hediye paketi hizmeti sunabilseler dört dörtlük olurdu.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (1) (0)
Evrim Ş 2017-05-20

hızlı ve sağlam teslimat, güzel ürün

sitedeki sipariş takibi kısmında "hazırlanıyor" yazarken bana ulaşmıştı bile :) sağlam şekilde paketlenmiş kullanıma hazır süper ... teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Asel Zeynep 2017-05-20

Gerçek Cam ve Piyasadaki en kaliteli Banker Masa lambası

Kesinlikle en kalitesi piyasanın, ürün paketi çok iyi ve kaliteli. Teşekkürler Ofisel.com

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
BATUHAN I 2017-04-27

BANKER MASA LAMBASI

KISA SÜREDE EKSİKSİZ OLARAK TESLİM EDİLMİŞTİR.TEŞEKKÜR EDERİZ.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Aylin Girdap 2017-04-25

Harika, Beklediğimden Çok daha güzel :)

Ürün beklentimin çok çok üzerinde geldi. Piyasada ipsiz modelini Orjinal Cam başlıklı 260 TL ye bulmuştum lakin bu fiyata Hem orjinal Cam hemde İpli gelmesi beni benden aldı. Ürün paketi komple kalın köpük vaziyette geldi. Orjinal Paketinde gönderiyorlar. Kırılma durumu kargoda top oynamadıkları takdirde imkansız görülüyor. Teşekkür ederiz işini hakkaniyet ile yapan herkese :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Bayram Usta - İstanbul / Beşiktaş 2017-04-24

Piyasadaki en Kaliteli Banker Masa lambası

Açık ve net konuşuyorum, 1 yıldır kız arkadaşıma bu ürünü hediye alacam diye kendimi paraladım desem yeridir lakin 5 ayrı firmadan 5 ayrı ürün aldım hepsinde fiyat buna yakındı lakin Cam olan kısım Cam değil Plastik malzeme geldi ve hepsini iade ettim. Ofisel.com'dan sipariş verdiğim banker Masa Lambası ilk kez Gerek Kutusu, Gerekse Camının kalitesi bir Muhteşem. En önemlisi Başlık kısmı Orjinal Cam olarak geldi. Orjinal Banker masa lambasını aldığım için çok mutluyum ve alacak arkadaşlara kesinlikle öneriyorum.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Önder B 2017-04-21

Banker Masa Lambası Elime Ulaştı

Orjinal Cam Gayet güzel paketleme. Teşekkürler. Tam istediğim gibi

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
derya c 2017-04-06

hızlı teslimat, kusursuz ürün

Hukuk bürolarının vazgeçilmezi "banker masa lambası"... Öncelikle ilginize samimiyetle teşekkür ederim. Zira ürünün hazırlık, paketleme, kargolama aşamalarında sık sık kısa mesaj ve e-mail ile bilgilendirildim. Siparişim 3 gün içinde teslim edildi. Ürün beklediğim kalitede geldi, ayrıca kırılmaması için itina ile paketlenmiş. En kısa zamanda çalışma odam için de bir tane satın almayı düşünüyorum.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Gökhan y 2017-03-20

muhteşem

ürünün paketlenmesi ve kalitesi çok iyi.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Pınar G 2017-03-09

Teşekkürler

Hızlı kargo, özenle paketleme, bahsedilen ürünün aynı..

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Hakkı Sezgin 2017-02-21

işte Budur kardeşim :)

Tam istediğim ürün geldi, Herkese öneriyorum arkadaşlar piyasadakiler pleksiglass oluyor. Orjinal Cam Banker Masa Lambası ürününü sonunda Ofisel'den buldum. Ürün stoklara gelsin diye 1 ay bekledim ve sonunda geldi. Kafanızı karıştırmayın hızlı kargo nitelikli ve güvenilir firma

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Canbey ACAR 2016-12-13

Güzel Hızlı Kargo

Ürün hızlı şekilde konya'ya ulaştı, Sağlam ve güzel paketlenmişti.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Aslı 2016-11-27

Harika ürün Süper fiyat

Fiyat ve kalite muhteşem, Gelen ürün kalitesi çok iyi en önemlisi paketleme bir harika;

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Mutlu YÜCEL (Hürriyet Köşe Yazarı ) 2016-11-24

Banker Masa Lambası İncelemesi !

Merhabalar;

OFİSEL sitesinden bu ürünü aldım ve yaptığım incelemeyi ve firmayı sonradan alışveriş yapacak kişiler için paylaşmak isterim.

Öncelikle firma güvenilir ve yardımsever, ne zaman aradıysam telefonlarına cevap veren ve sürekli telefon ucundaki insanlar değişsede yardım ve güler yüzlü samimi sıcaklıktan geri kalmıyorlar ve açıkçası kurumsal bir firmada bunu görmek ziyadesiyle memnun etti diyebilirim. Ofisel.com sitesinden satın aldığım ilk üründe değil üstelik Çalışma Koltukları satın almıştım ve aynı şekilde memnun kalmış ve memnuniyetimi belirtmiştim.

Gelelim Banker Masa Lambası ürününe, Yıllardır istediğim ancak piyasada gerçek cam diyebileceğimiz %100 Cam ürün bulamadım. Yani diğer piyasadaki ürünlerde şununla çok karşılaştım görüntü cam ancak dokunduğunuzda plastik eller gibi hissiyat veriyordu. Bunun sebebini diğer firmalara sorduğumda %80 Akrilik %20 Cam Maddesi kullanıldığından kaynaklandığını belirttiler ve bunun zararlarının yanı sıra ampul çok yanması sırasında sıcaklıktan dolayı erime dahi yapabilirdi lakin Ofisel'de bu ürünü görünce çok şaşırdım ve üstelik kendi ithalat ürünleri olduğunu öğrenince sevindim. Çünkü diğer alışverişlerimdeki Kaliteli Koltuk deneyiminden sonra Banker Masa Lambası ürününe direk olumlu yaklaştım ancak bu sefer işimi garantiye almak için kendilerini aradım ve ilk aramamda Ofisel Müşteri Hizmetlerine ulaşım sağladım. Ürünün Yeşil Başlık Kısmı hakkında bilgi aldım ve kendilerinin getirdiği Banker Masa Lambası ürününün özellikle %100 Cam Malzeme olduğunu ve kullandıkları Gold Kaplamanın özelliği ve 10 Yıl doğru temizleme koşullarında asla atma ve paslanma olmicağını belirttiler. Önceki ALışverişlerimden dolayı sorgusuz güvendim ve siparişimi verdim. Gelen ürün açıkçası dışarıda 260 TL ye bulduğum ancak ipli sviçi olmayan masa lambaları kalitesindeydi. Bu denli bir kaliteyi bu fiyata hayal etmiyordum açıkçası. Ürünün Başlık kısmı dedikleri gibi Cam Malzemele ve dokunduğunuzda veya yüzüğünüzü biraz vurursanız sesten anlaşılıyor dahii. Ofisel'den yaptığım bir alışverişten daha mutlu ve paramın karşılığını fazlasıyla aldığımı belirtmek isterim.

Ürün üzerindeki Notu dikkate alın !
Ofise bu ürünler hassas olmasından dolayı kargo ile özel bir anlaşma yapmış ve sigortalı olarak göndermektedir. Bu sebepten dolayı ürün size ulaştığında kargocunun yanında kontrol edin ve sağlam ise teslim alın, asar veya arıza var ise teslim almadan iade edin. Bunu kutu üzerinde ki notta yer aldığını gördüm ve bende dikkate alarak kargocunun yanında açtım ve kontrol ettim. Sorun olmadığını farkedince alımı onayladım.

Ofisel Müşteri Hizmetleri ve Ofisel firmasına teşekkürlerimi sunuyorum. Köşe yazımda sizlerede yer vermeyi ilerleyen zamanlarda planlamaktayım :)

Bu günkü iş bağlılığınızın devamlılığını dilerim.

Mutlu YÜCEL

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Görkem K 2016-11-17

Kesinlikle tavsiye ediyorum

Ürün yaklaşık bir hafta gibi bir sürede elime ulaştı. Gönderim esnasında ürünün zarar görmesinden endişe ediyordum fakat daha önceki yorumlarda da dendiği gibi gayet güzel paketlenmiş olduğu için bir sorunla karşılaşmadım. Ürün beklediğimden de iyi diyebilirim, camı gerçekten kaliteli görünüyor. Özellikle kullanacağınız oda ahşap renkte mobilyalı ise ürün odaya farklı bir hava katıyor.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
NİDA GÜLEN 2016-11-09

GREENLİFE BANKER MASA LAMBASI

İŞTE ARADIĞIM GREENLİFE BANKER MASA LAMBASI ÜRÜNÜ BEKLEDİĞİMDEN DAHA KALİTELİ

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Gökhan Zengin 2016-11-09

Gayet Güzel

Ürün kalitesi ve paketleme muhteşem, Ürün Orjinal paketinde köpükler içinde gelmektedir. Ürün çok güzel sıkıntısız. Tel sıkıntım kargo kaynaklı oldu 2 gün geç getirdiler, onun dışında Ofisel den yana çok memnun kaldım. Teşekkürler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Jale uysal 2016-11-07

Harika

Güzel ürün hızlı ulaştı teşekkürler;

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Uğur 2016-10-14

Elime Ulaştı Güzel

Ürün kısa sürede elime ulaştı, Güzel paketleme, beklediğimden iyi ürüni piyasadakilerden farklı ve yüksek kalite olduğu belli ediyor kendini.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Mikail 2016-10-12

güzel

ürün elime geçti, gayet güzel beklediğimden daha iyi

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Bülent ALPTEKİN 2016-09-07

Banker Masa Lambası 1.Kalite Yeşil Camlı

İyi paketlenmiş, sağlam şekilde ve hızlı geldi. Orjinal ayrıca piayasadakiler gibi kalitesiz değil öneririm almak isteyenlere

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Zeliha KARA 2016-09-07

Banker Masa Lambası

Ürün çok kısa sürede iyi ambalajlanmış ve sağlam şekilde elimize ulaştı. Kurulumu oldukça basit, evde olan tasarruflu bir ampul ile hemen çalıştırdık. Almak isteyenler kaçırmasın... Emsallerine göre çok çok iyi ve kaliteli

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Sevinç Kahraman 2016-09-07

Banker Masa Lambası

Gelen ürünün paketlenmesini güvenliği , içindekileri ve ürünün kalitesini gördükten sonra sonra çok mutlu olduk. Memnuniyet ve güven alışverişin devamlılığını sağlar.Teşekkür ederi

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ceylan Turhan 2016-09-07

Banker Masa Lambası

beklediğimden daha şık ve kaliteli geldi, piyasada ki gibi yeşil kısmı plastik değil ince ve güzel bir camdan yapılmış, boyaması özellikle her yerine eşit dağıtılmıştı. göstermiş oldukları bu özenli ürün seçimi için teşekkürler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Murat Gürler 2016-09-07

Banker Masa Lambası 1.Kalite Yeşil Camlı

Kargo çok hızlı geldi, ürün kalitesi süper. Önümüzdeki ay bir tane de ofisim için almayı düşünüyorum :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Arzu Aydın 2016-09-07

Orijinal Banker Masa Lambası

Masada harika durdu ya ofise renk ışık kattı :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Arzu Aydın 2016-09-07

Orijinal Banker Masa Lambası

Masada harika durdu ya ofise renk ışık kattı :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Gülistan Erkmen 2016-09-07

Banker Masa Lambası

Bunların orijinal olan yeşil olduğunu çevremdekilere söylemekten yoruldum almışlar başka renklerden , sonra sizden aldığımı görünce inanamadılar gözle görülen fark bu kadar olur mu demek ki oluyormuş teşekkür ederim sizlere .

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Murat Kırağaç 2016-09-07

Banker Masa Lambası

Piyasada satılanlardan çok çok farklı çünkü orjinal teşekkür ederim ofisel.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Serap Sevgi Özince 2016-09-07

Aramaktan Yorulmuştum

Evet bir sürü intenet sitesinde var ama geçen sene 2 defa alım yaptım kırık geldi ve orijinal değilmiş. Ofisel den denemek için önce bir tane aldım harika ya işte orjinalı bu sapa sağlam da geldi daha ne olsun şimdi 7 tane siparişim şuan kargoda herkese söz verdiğim üzere masalarına aldım. Hadi bakalım hayırlı olsun.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ferda Yasemin 2016-09-03

Yeşil Camlı Banker Masa Lambası

Yeşil Camlı banker masa lambası ürününden 3 adet alım yaptık harika ve kaliteli bir ürün. Üfleme camlı ürünü her yerde araştırdım ve gerek orjinal gerekse kaliteli ürünü bulmak bu ürün bazında oldukça zordu. Ancak inat etmiştim ve bu Yeşil Camlı Banker masa lambasını ofisimde masamda görmek istiyordum. Ürünü buldum ve ofisteki masayada lım gerçekleştirdim.

Teşekkürler ofisel.com..

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Nuray Sezgin 2016-08-29

Banker Masa Lambası

Kaşiteli ve oldukça kullanışlı banker masa lambası. Ücretsiz kargo olması ve ürün paketinin sağlamlığı muhteşem.

Teşekkürler Ofisel her ofiste gerekli banker masa lambasını orjinal olarak satışını gerçekleştirdiği için, piyasada çok fala yan sanayi modeli var, Gerçek Banker Masa Lambası Yeşil Camlı.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

 
Taksit Seçenekleri

Bu Kategoride Sepete En Çok Atılan Ürünler: 30

Menu