WP Destek Hattı

Müşteri Hizmetleri - İletişim

 

Türkiye'nin neresinde olursanız olun, Sizde ürünlerimizi satmak istemezmisiniz ? Ofisel.com olarak sizlere bu şansı sunuyor ve Bayilik Anlaşmamız ile Fırsatlardan faydalanma yolunuzu açıyoruz. En kısa zamanda detaylı bilgi için (0850)302 10 83 OFİSEL MÜŞTERİ HİZMETLERİ ile görüşebilir, bu fiş üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Tarafımıza iade veya değişim olarak göndermiş olduğunuz ürünlere ait kargo bilgilerini "İade/Değişim Kargo Bilgisi Bildirimi" bölümünden tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Tarafımıza bildirimi yer almayan işlemler iade/değişim olarak değerlendirilmez.

Satın aldığınız ürünleriniz hakkında yaşadığınız sorun ve arızaları ve iade taleplerinizi "İADE TALEBİ" Konu başlığından tarafımıza iletebilirsiniz. Sıkça Sorulan Sorular:Soru1: Satın Aldığım Koltuğu iade etmek istiyorum ? Cevap1: Koltuk ve Sandalye Modellerinde Sipariş bazlı üretim yapılmasından dolayı sipariş iptal/iadesi yapılamamaktadır. Bu Durum Satış Sözleşmesi ve ürün açıklamasında belirtilmektedir.Soru2: Satın aldığım ofis aksesuarında sorun yaşıyorum ve iade etmek istiyorum ? Cevap2: Ürünleri tarafınıza getiren kargo firmasına size geldiği şekilde orjinal paketinde ve ürünler hasar almayacak şekilde bize göndermenizi ve sonrasında tekrar müşteri hizmetlerinden iade kargo bilgisi bildirimi bölümünden tarafımıza kargo bilgisini iletmenizi rica ederiz.

Tüm Muhasebesel işlemleriniz için "MUHASEBE DEP." Kategorisinden destek alabilirsiniz. Örn. Fatura Talepleriniz, Fatura Kayıp veya bilgi aktarımı.

Tüm öneri ve şikayetlerinizi tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Tüm öneri ve şikayet mesajlarınız sadece yönetime iletilmektedir. OFİSEL

Siparişleriniz hakkında bilgi talebinize sipariş numaranızı mutlaka iletmenizi rica ederiz. OFİSEL

Tüm Teknik Destek Taleplerinizi buradan tarafımıza iletebilirsiniz.

Tüm Toplu ürün fiyat talepleriniz için ürün kodu ile birlikte satın almak istediğiniz adet miktarını iletiniz. Satın alma departmanımız tarafınıza en kısa süre içinde dönüş sağlayacaktır. OFİSEL

Tüm Ürünlerimiz hakkında sormak istediklerinizi iletiniz. En kısa zamanda dönüş yapılacaktır. OFİSEL

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu