WP Destek Hattı

Blog kategorileri

En son yorumlar

Oyuncu Koltuğu Renkleri Ve Modelleri Nasıl Olmalıdır?

Oyuncu Koltuğu Renkleri Ve Modelleri Nasıl Olmalıdır?

Oyuncu Koltuğu Renkleri Ve Modelleri Nasıl Olmalıdır?

 Oyuncu koltuğu farklı renk ve özelliklerde üretilebilir. Oyuncu koltuğu modelleri ve oyuncu koltuğu renkleri kişisel tercihtir. Ancak bazı alanlarda kullanılacak oyuncu koltuğu modelleri belli modelde ve renkte olmalıdır. Örneğin; yönetici koltuğu olarak oyuncu koltuğu kullanılacaksa renklerin siyah ağırlıklı olması önemlidir. Ayrıca konfor açısından bakıldığında ortopedik oyuncu koltuğu ya da profesyonel oyuncu koltuğu özellikleri olmalıdır. Aksi durumda ofislerde yönetici koltuğu olarak kullanılacak modellerin konfor seviyesi de düşer. 

XPrime, oyuncu koltuğu modelleri ve renklerini her alanda kullanmak için farklı model ve renk seçenekleri sunar. Oyuncu koltuğu modelleri, yönetici koltuğu modellerine yakın olan bazı ürünler vardır. Bu ürünlerin renkleri genelde daha koyu ve ofis ortamında kullanılabilecek özellikte olmalıdır.

Ofislerde Kullanacak Oyuncu Koltuğu Modelleri Ve Renkleri Nelerdir? 

Ofislerde kullanılacak oyuncu koltuğu, gamer koltuk yerine daha sade ve şık tasarımlar tercih edilmelidir. Konfor seviyesi en üst düzeyde oyuncu koltuğu olmalıdır.

 1. Ortopedik sünger yapısı 60 ya da 65 dansite sünger kalitesine sahip olması gerekir. 

 2. Oyuncu koltuk kumaşı silinebilen özellikte olmalıdır. Bu sayede uzun süreli kullanımda hijyen açısından problem ortaya çıkması engellenir. 

 3. Oyuncu koltuğu amortisörleri yönetici koltuğunda daha sağlam ve kaliteli olmalıdır. XPrime oyuncu koltuğu amortisörleri, profesyonel oyuncu koltuğu amortisörlerindeki gibidir. Kaliteli ve Avrupa standartlarında üretilir. Dolayısıyla yönetici koltuğunu uzun süre kullanırsanız ve yukarı ile aşağı yükseklik hareketini yapsanız bile yıllarca kullanabilirsiniz. 

 4. Ofislerde kullanılan oyuncu koltuğu renk seçenekleri daha koyu olarak tercih edilmelidir. Müşterilerin ve makamınızda ağırlayacağınız yöneticilerin bulunduğunuz konuma saygı duyması için önemlidir. Şık ve koyu renklerde oyuncu koltuğu kullanmalısınız. 

 5. Ofiste kullanılacak oyuncu koltuğu bel ve boyun destek kısımları mutlaka olmalıdır. Aksi durumda uzun süre ofiste çalışırken vücudunuzda yer yer ağrılar olabilir. Boyun desteği ve bel desteği ofislerde kullanılan oyuncu koltuğu modellerinde mutlaka Xprime tarafından kullanılır. Bu sayede günde 8 saatten daha uzun süre çalışan yöneticilerin, ofis çalışanlarının, vücut ağrıları yaşamasının önüne geçilir.

Günlük Yaşamda Kullanılacak Oyuncu Koltuğu Modelleri Ve Renkleri Nasıl Olmalıdır? 

Günlük yaşamda kullanılacak oyuncu koltuğu renk ve modellerinde kişisel tercihler söz konusudur. Evde kullanılacak gamer koltuklar ve diğerlerinde de aynı durum söz konusudur. 

 • Günlük yaşamda kullanılacak oyuncu koltuğu kumaş kalitesi oldukça önemlidir. Saatler süren turnuvalardan daha iyi sonuçlar alabilmek için oyuncu koltuğu kumaş kalitesi üst seviyelerde olmalıdır. Terletmeyen oyuncu koltuğu veya kumaş oyuncu koltuğu seçeneklerini değerlendirerek evde bu ürünleri kullanabilirsiniz. 

 • Evcil hayvanları olan kişiler fileli oyuncu koltuğu kullanmamalıdır. Evcil hayvanların tüylerinin ve kıllarının oyuncu koltuğunun derinine girmesi mümkündür. Dolayısı ile temizlenmesi de zorlaşacaktır. Bu gibi yerlerde kumaş seçimine özen gösterilmelidir. 

Evlerde kullanılacak oyuncu koltuğunun renkleri ve modelleri tamamen size kalmıştır. XPrime oyuncu koltuğu modelleri içerisinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Oyuncu koltuğu kullanım alanları olarak;

 • Evlerde kullanılacak oyuncu koltuğu 

 • İş yerinde kullanacak yönetici koltuğu 

 • Çalışma koltuğu olarak kullanılacak oyuncu koltuğu 

 • Ofislerde kullanılacak oyuncu koltuğu

ve daha fazla model için Ofisel.com resmi satış sitesine girerek ürünlere göz atabilirsiniz.

Konforlu ve Şık Oyuncu Koltuğu Modelleri Hangileridir?

Konfor oyuncu koltuğunda en çok tercih edilen özelliklerden biridir. Diğer oturma elemanlarından oyuncu koltuğunu ayıran en önemli özellik konfor ve ortopedikliktir. Oyuncu koltuğu konforu olmazsa olmazlar arasındadır. Konforlu ve şık oyuncu koltuğu modelleri daha çok ofislerde tercih edilir. Ofis ortamında yöneticilerin ve çalışanların ofisin itibarını zedelememek için kullandığı üründür. Aynı zamanda ortamın profesyonelliğine vurgu yapmak için de oyuncu koltuğu kullanılabilir. 

Konforlu ve şık oyuncu koltuğu modelleri çalışanların uzun süre otururken vücut ağrısı yaşamalarını engeller. Bu sayede oyuncu koltuğu diğer oturma elemanlarından daha fazla avantaj sunar. Günde en az 8 saatini ofiste ya da çalışma ortamında geçiren kişiler sadece döner koltuk ile çalışamaz. Ofis mobilyası içinde en gelişmiş özelliklere sahip ürünler kullanılmalıdır. Konforlu ve şık oyuncu koltuğu ile daha rahat çalışma ortamına sahip olabilirsiniz. 

Home officelerde konforlu ve şık oyuncu koltuğu ile ofisinizde yapacağınız görüşmelerin daha resmi ortamda yapılmasını sağlayabilirsiniz. Konforlu ve şık oyuncu koltuğu, ortopedik oyuncu koltuğu olmasına engel değildir. Xprime markası 100’den farklı renk ve model seçeneği ile oyuncu koltuğu modelleri üretir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığından farklı alanlara ve ihtiyaçlara göre oyuncu koltuğu üretimi yapılır. Döner koltuk, profesyonel oyuncu koltuğu, gamer koltuk, gaming koltuk, ortopedik oyuncu koltuğu gibi ürünlerin ortak noktası vardır. Profesyonel üretim yapan firmalarda konfor ve kalite önceliklidir. Xprime kalite odaklı üretim yaptığından ürünlerinin büyük bir kısmı Türkiye’nin dört bir tarafından satın alınır. En iyi fiyat garantisi sunması, konforlu ve şık oyuncu koltuğu modellerini üretmesi çok tercih edildiğini gösterir. Ledli oyuncu koltuğu, ortopedik oyuncu koltuğu gibi modeller en çok satan Xprime modelleri arasındadır.

Konforlu Ve Şık Oyuncu Koltuğu Özellikleri Nelerdir?

Konforlu ve şık oyuncu koltuğu sadece geniş ofis ortamları ve şirketlerde kullanılmaz. Aynı zamanda herhangi bir sektörün yönetim biriminde de kullanılabilir. Restoranın yönetim birimi, sanayi, ticaret ve birçok alanda kullanılır. Sandalye veya döner koltuk yerine profesyonel oyuncu koltuğu olarak Xprime modelleri kullanılabilir. 

 1. Farklı renk seçeneklerinin olması bel desteğinin ve boyun desteğinin bulunması da avantaj sağlar. 

 2. Yönetici koltuğu olarak şık ve konforlu oyuncu koltuğu tercih ediyorsanız XPrime modellerinden şaşmayın. 

 3. XPrime modelleri ayrıca kolçaklarda üç boyutlu yükseklik seçeneği sunar. Bu sayede kollarınızı masaya göre farklı konuma getirebilirsiniz. Sadece bel ve sırtınız değil aynı zamanda dirsekleriniz, kollarınız ve bilekleriniz de ağrımayacaktır. 

 4. Uygun fiyatlı oyuncu koltuğu arayanlar farklı modeller içinden kendileri dilediğini seçebilir. 

 5. XPrime özel seri oyuncu koltuğu, XPrime kumaş oyuncu koltuğu, deri oyuncu koltuğu arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. 

 6. Konforlu ve şık yönetici koltuğunun bulunduğunuz makamı daha iyi temsil etmesini istiyorsanız XPrime modellerin her birine göz atabilirsiniz. 

 7. Farklı renk seçeneklerinde konforlu ve şık oyuncu koltuğu modelleri de sunulur. Her biri makam koltuğu olarak da kullanılabilecek modelleri vardır.

Konforlu ve Şık Oyuncu Koltuğu Modelleri Nelerdir?

Xprime markasının çok sayıda konforlu ve şık oyuncu koltuğu modelleri vardır. Bu modeller;

 • Xprime Air Oyuncu Koltuğu

 • Ofisel Bulls Oyuncu Koltuğu

 • Xprime Hero Oyuncu Koltuğu

 • Xprime King Fabric Oyuncu Koltuğu 

 • Xprime Titan Oyuncu Koltuğu

 • Xprime Zeus Ve Zeus V2 Oyuncu Koltuğu

 • Xprime CLA Oyuncu Koltuğu

 • Ofisel Blody Oyuncu Koltuğu

 • Xprime Omega Oyuncu Koltuğu

 • Xprime Fabric Oyuncu Koltuğu

 • Xprime King ve King Extra Oyuncu Koltuğu

 • Xprime Cool Oyuncu Koltuğu

 • Xprime Pubg Oyuncu Koltuğu

 • Xprime Winner Oyuncu Koltuğu

Ofisel.com adresinden daha ayrıntılı olarak modelleri inceleyebilirsiniz. 

Yayınlanan 2023-02-08 Tarafından Mehmet Ayvaz Oyuncu Koltuğu 0 1221

Bir yorum bırakCevap bırak

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu