WP Destek Hattı

Blog kategorileri

En son yorumlar

Oyuncu Koltuğu Modellerinde Efsane Kasım kampanyaları Başladı!

Oyuncu Koltuğu Modellerinde Efsane Kasım kampanyaları Başladı!

Oyuncu Koltuğu Modellerinde Kasım Ayı Kampanyaları Başladı!

XPrime Deposunda Binler Oyuncu Koltuğu Kampanyalı Sizi Bekliyor

Kasım ayı geldi çattı; Sonra Aralık Black Friday Kampanyaları geliyor derken Herkes Alışverişleri için beklettiği ürünleri satın almaya başladı. Bu Kampanya Dönemlerinde en çok aranan ve tercih edilen ürünlerin başında Oyuncu Koltuğu Modelleri gelmektedir. Çünkü Oyuncu Koltuğu ürünleri hem iş hem de Oyun Alanında herkesin ihtiyacı olan bir Mobilya ürünüdür. Oyuncu Koltuğu Modelleri bir çok Ofislerde Çalışma Sandalyesi olarak da yoğun şekilde tercih edilmektedir.

         Özellikle 2020 Yıllarında Popüleritesini kazanan Oyuncu Koltuğu Ürünlerini bu kadar özel yapan nedir?

Oyuncu Koltuğu Modelleri Sağlık Açısında en önemli kullanıcı ürünlerinden bir tanesidir. Bel ve Boyun Yastığı yanında ürün içerisinde kullanılan sünger kalitesi de çok önemli faktör olarak karşımıza çıkmaktadır. Oyuncu Koltuklarında kullanılan Multi Tilt Mekanizma sayesinde ve Spor Mekanizma ile hareket Kabiliyetinin sınırlarını zorlayan bir koltuk haline gelmektedir. Multi Tilt mekanizmaya Sahip Oyuncu Koltuğu Modelleri ile Spor mekanizmaya sahip Oyuncu Koltuğu özelliklerinde salınım yani salıncak fonksiyonu bir çok kişinin anlık dinlenme aralarını keyifli ve daha verimli hale getirebiliyor. Oyuncu Koltuğu ürünlerinin en önemli amacı iş ve oyun deneyimlerinizin en sağlıklı ve verimli hale getirmek olduğunu biliyoruz fakat dinlenme aralarında sizi kendine bağlayacak ve dinlenme zamanınızı da en verimli hale getirecek bir Oyuncu koltuğu Hayal edebilir misiniz?

Peki Günün en önemli sorusunu sormaya gelirsek eğer, Bir oyuncu Koltuğu Satın Almak istesek Son teknoloji ve Yüksek kaliteye bir oyuncu koltuğu nasıl ve hangi markadan alırız?

Tüm Bu Oyuncu Koltuğunda Yüksek Konfor ve Ergonomi yanında Türkiye Ekonomi Şartlarını göz önüne alarak Fiyat Performans Oyuncu Koltuğunu Hangi Markadan Satın Alabiliriz?

       Ofisel Ticaret A.Ş. olarak İZMİR, İSTANBUL ve ANKARA illerinde Fiziksel mağazamız yanında www.ofisel.com olarak Online Satış mağazamız yer almaktadır. Online Mağazalarımız yanı sıra mevcutta olan illerimizden Oyuncu Koltuğu Modellerini en iyi şekilde deneyimleme imkânı sunan OFİSEL size en iyi fiyat avantajını sağlamaktadır. Fiyat Performans Oyuncu Koltuğu araştırırken karşımıza çıkan ve Türkiye’nin Oyuncu Koltuğu markaları arasında en iyi markası olan XPRİME ürünlerinin özellikle üzerinde durmakta fayda var. Nedeni ise çok basit. Konfor ve Ergonomi yanında Yüksek Kaliteli Oyuncu Koltuğu Modellerini üretmekte ve bu Oyuncu Koltuğu Modellerinin en uygun fiyat avantajı ile size sunmaktadır. Üretici olmanın gücü yanında Teknolojiyi ve Bilimin ışığından ayrılmayan Tek marka XPrime Oyuncu Koltuğu Markasıdır. XPrime Oyuncu Koltuğu ürünleri kendi Laboratuvar ortamlarında geliştirmiş olduğu Moleküler Smart Sünger Teknolojisini sunmaktadır.

OYUNCU KOLTUĞUNDA MOLEKÜLER SMART SÜNGER TEKNOLOJİSİ NEDİR?

Oyuncu Koltuğu Modellerinde Smart sünger Teknolojisi

            Oyuncu Koltuğu Modelleri ve Markaları arasında kendi laboratuvar teknolojisi ile özel destek alan ve kimya mühendisleri ile yapılmış olan Moleküler Sünger Teknolojisi Sadece XPrime Oyuncu Koltuğu Markasına ait bir özelliktir. Sadece Profesyonel Seri Oyuncu Koltuğu Modellerinde yer alan Smart Sünger Teknolojisi şu anda xPrime Oyuncu Koltuğu Modellerinin de Avrupa’da en çok satan oyuncu koltuğu özellikleri için yapı taşıdır. Moleküler Smart Sünger Teknolojisi; Süngerin içerisine ilk basım esnasında uygulanan özel yapışkanlı moleküler hava kabarcıklarıdır. Bu Hava Kabarcıkları Koltuğu kullanan kişinin 1 aylık düzenli kullanımına istinaden kemik ve vücut yapısına göre ürünün dışında hiçbir şekilde Kozmetik değişiklik ve bozukluk olmadan vücuduna göre şekil alan bir yapıdır. Bu şekilde Oyuncu Koltuğunun Kişisel ve size özel bir Koltuk halini almaktadır. XPrime Oyuncu Koltukları sunmuş oldukları ergonomi ve yüksek konfor teknolojisi ile sizin rahatınızı ve konforunuzu en çok düşünen yapıdadır.

2023 Yılının En Çok Tercih Edilen Oyuncu Koltuğu Modelleri Nelerdir?

En çok sorulan soruya en net cevabı vermek gerekirse Aşağıda Maddeler halinde verilmiştir.

1-      XPrime King Oyuncu Koltuğu

2-      XPrime King Fabric Oyuncu Koltuğu

3-      XPrime Cool Profesyonel Oyuncu Koltuğu

4-      XPrime Titan Profesyonel Oyuncu Koltuğu

5-      XPrime Vision Profesyonel Oyuncu Koltuğu

6-      Ofisel Alpha Fab1 Oyuncu Koltuğu (Kumaş En Uygun Oyuncu Koltuğu)

7-      XPrime Leon Oyuncu Koltuğu

8-      XPrime Tyler Profesyonel Oyuncu Koltuğu

9-      XPrime Ower Profesyonel Oyuncu Koltuğu

10-   XPrime Soft Oyuncu Koltuğu

Yayınlanan 2023-11-07 Tarafından Gamer Chair Uzmanı Oyuncu Koltuğu 1 442

1 Yorum

  • Ahmet Derman

    Ahmet Derman 2023-11-08 Yanıt

    xPirme Oyuncu Koltuklarını 2 Yıldır Kullanıyorum ve çok memnunum. Kalitesi ve rahatlığı muhteşem. Daha önce kullandığım koltuktan sonra resmen koltuğa oturmuyor muşum dedim. :)

    Xprime Kalitesini herkese öneriyorum. Ayrınca Twitch kanaında da yayıncıyım ve herkese tavsiye ediyorum.

Bir yorum bırakCevap bırak

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu