WP Destek Hattı

Blog kategorileri

En son yorumlar

Ortopedik Oyuncu Koltukları Sağlıklı Oyun Deneyiminin Anahtarı

Ortopedik Oyuncu Koltukları Sağlıklı Oyun Deneyiminin Anahtarı

Ortopedik Oyuncu Koltukları: Sağlıklı Oyun Deneyiminin Anahtarı Sağlığımızı etkileyen olumsuzluklar içerisinde onu koruyacak bir mobilyalara ihtiyaç vardır. Ortopedik oyuncu koltuğu bunu sağlayacak yeni oturma elemanlarından biridir. Ortopedik oyuncu koltukları sağlıklı oyun deneyimi yaşamanızı, yaşamınıza dinç ve sağlıklı olarak devam etmenizi sağlar.  Oyun tutkunları, bilgisayar başından kalkmayan veya masada tüm işlerini halledenlerin ortopedik oyuncu koltuklarına ihtiyacı fazladır. Gamer, yayıncı ve oyun tutkunlarının sağlıklı oyun deneyimi yaşayabilmeleri ve oyunun uzun soluklu olması için ortopedik oyuncu koltuğu alın. Sağlığınızı korurken oyun kazanmak için verilen emekler de boşa gitmeyecektir. Uzun soluklu oyun deneyimi sizi her açıdan iyi hissettirecek ortopedik oyuncu koltukları ile mümkün olacaktır. Ortopedik Oyuncu Koltuğu Avantajları Oyuncu koltuğunun masajlı, ortopedik veya farklı unsurlarla donatılması kullanım alanını değiştirebilir. Oyuncu koltuğu modelleri kullanım alanı genişse de kullanıcılar ortopedik oyuncu koltuğu avantajlarına bakarak burayı tercih eder. Ortopedik özellikli ürünler sağlığınızı korurken diğer yandan var olan sağlık problemlerini de zaman içinde azaltır. Satın alacağınız ortopedik oyuncu koltuğu kullanım süresinin daha uzun olduğu mobilyalardır.  Peki, ortopedik oyuncu koltuğu avantajları nelerdir?

 • Ortopedik oyuncu koltuğu başınızdan ayak ucunuza kadar her konfor öğelerini barındırır. Aldığınız ortopedik oyuncu koltukları bir mobilyadan daha fazlası olacak şekilde tasarlanmıştır.
 • Ortopedik oyuncu koltukları döşemesi, süngeri, tekerlekleri ve diğerleri için endişe etmeyeceğiniz türdendir. Uzun soluklu çalışma veya oyun süreleri konusunda endişe edenlerin tercih ettiği oyuncu koltuğudur.
 • Ortopedik oyuncu koltukları tam bir fiyat performans ürünüdür. Yalnız burada dikkat etmeniz gereken her markanın oyuncu koltuğunun ortopedik özellikler taşıyıp taşımadığıdır. 
 • Bazı markaların ortopedik oyuncu koltuğu yeteri kadar destek sağlamaz. Bu da ortopedik özellikleri olmayan herhangi bir döner koltuk veya çalışma koltuğu almanız anlamı taşır.
 • Ortopedik oyuncu koltuğu ergonomik olduğundan vücudunuzu sarar. Oturduğunuzda konfor için kullanılan malzemeler vücudunuzu saran yapıdadır.

Oyuncu Koltuğunda Kullanılan Ortopedik Unsurlar Nelerdir? Oyuncu koltuğunun ortopedik olması için çeşitli veriler kullanılmıştır. Oyuncu koltuğunda kullanılan ortopedik unsurlar nelerdir bilirseniz ürün seçimine de özen gösterebilirsiniz. Çoğu zaman ortopedik oyuncu koltuğu yorumları yeterli bilgi vermez. Bir de oyuncu koltuğunda konfor oluşturacak öğelerde eksiklik vardır. Ortopedik oyuncu koltuğu olduğunu düşünüp işe yaramayan ürünleri ücret ödemek yerine bu bilgileri kullanabilirsiniz. Oyuncu koltuğunda kullanılan ortopedik unsurlar nelerdir?

 • Oyuncu koltuğu süngeri ve sünger kalınlığı
 • Smart sünger özelliği
 • Aşınmaz, yırtılmaz ve darbelere dayanıklı oyuncu koltuğu döşemesi
 • Yükseklik ayarlarını yapan ve 180° geriye yatırılabilmesinde etkili olan oyuncu koltuğu amortisörleri
 • 3D ve 4D kolçaklar
 • Oyuncu koltuğu tekerlekleri
 • Oyuncu koltuğu gövde şekli
 • Oyuncu koltuğu destek yastıkları ve terapi yastıkları
 • Oyuncu koltuğunun geriye doğru yatırıp yatırılmadığı
 • Kolçakların kolayca hareket ettirilebilmesi

Ortopedik Oyuncu Koltuğu Ve Gaming Koltuk Farkları Nelerdir? Hayalinizde tasarladığınız ve size faydası olacak ürünleri seçmeniz ürüne bağlı pişmanlık duymamanızı sağlar. Ortopedik oyuncu koltuğu ve gaming koltuk farkları nelerdir bilirseniz uzun soluklu oyun deneyimi yaşarsınız. Ofisel ve XPrime ortopedik oyuncu koltuğu ile gaming koltuk arasında özellik açısından kesin çizgiler vardır. Bunun sebebi ise her kategorideki ürünlerin kendine özgü alanda daha iyi olmasıdır. 

Ortopedik Oyuncu Koltuğu Gaming Koltuk
3D kolçak kullanımı yeterlidir. 3D ve 4D kolçaklar kullanılmak zorundadır.
60+ DNS dökme süngerden aşağıda oyuncu koltuğu üretilmez.  65 DNS dökme sünger dışında başkaca malzeme kullanılmaz.
Gövde yüksekliği ve kolçak yüksekliği mutlaka olmalıdır.  7 kademeli gövde yüksekliği ve 3 kademeli kolçak yüksekliği olmalıdır. 
Deri veya kumaş malzeme ortopedik oyuncu koltuğu üretiminde kıstas değildir. Kumaş ve fileli kumaş oyuncu koltuğu modelleri üretimi çok daha fazladır.
Ortopedik oyuncu koltuğu fiyatları Ofisel ve Xprime dışında bazı markaların eklentilerine göre yükselecektir.  Gaming koltuk fiyatları ayak uzatma aparatı, magne therapy yastık gibi eklentilerde daha da artar. 
140 dereceden 180 dereceye kadar geri yatırılabilir. 180 dereceye kadar geriye yatırılabilmesi gerekir. 

  Sünger Kalınlığı Ortopedik Oyuncu Koltuğunda Ne Kadar Olmalıdır? Oyuncu koltuğu seçilirken ilk bakmamız gerekenlerden biri de sünger kalınlığı ve kalitesidir. Sadece oyuncu koltuğunda değil döner koltuk, çalışma koltuğu, yönetici koltuğunda ortopediklik, sünger önemli unsurlarla tamamlanır. Sünger kalınlığı ortopedik oyuncu koltuğunda ne kadar olmalıdır konusunu gündeme getirir. 

 • Oyuncu koltuğu üreten firmalar bütçelerini veya üretim anlayışlarını sünger kalınlıklarına göre tercih eder. Ortopedik oyuncu koltuğunda sünger kalınlığı yeterince önemli bir konudur.
 • 60+ DNS veya 65 DNS dökme sünger kullanılan oyuncu koltukları ortopedik oyuncu koltuğu özelliği taşır. Çoğu zaman masajlı oyuncu koltuğu çeşitlerinde de bu aralıktaki sünger kullanılır. Bütün sünger yerine tercih edilen dökme sünger oyuncu koltuğu sünger kalınlığında büyük bir etkendir.
 • 60+ DNS veya 65 DNS’ den küçük sünger kalınlığı oyuncu koltuğu çökmesine neden olur. Ne kadar kaliteli oyuncu koltuğu satın alırsanız alın bu kalınlıktan düşük oyuncu koltukları sizi rahatsız eder.
 • Oyuncu koltuğundan verim almanız çok daha kısa sürecektir. Bütün sünger kullanımında oyuncu koltuğunun bir yerindeki ağırlık diğer yeri etkilemez. Bu da sadece oyuncu koltuğunun oturma yerlerinin çökmesine neden olur. Oyuncu koltuğu dışında ofis mobilyası ve döner koltuk, çalışma sandalyesi, çalışma koltuğu gibi ürünlerde de bu durum geçerlidir. Vücudunuzun değdiği veya koltuğun oturma yerinde konfor devam eder. Kullanılan ve uzun süre ağırlık taşıyan alanlarda kullanım süresi de fazladır. Çöken ve konforu tükenen oyuncu koltuğu her zaman yeterli verim sağlamayacaktır.

En İyi Ortopedik Oyuncu Koltuğu Sahibinden Seçenekleri Var Mı? Ortopedik oyuncu koltuğu fiyatları ortalama bir oyuncu koltuğundan fazladır. Ofis mobilyasına bir sandalye ücreti vermeyin. Daha fazlasını ödemek sizi zorlar. O yüzden de ortopedik oyuncu koltuğu sahibinden seçenekleri var mı diye düşünebilirsiniz. Sahibinden oyuncu koltuğu veya ortopedik oyuncu koltuğu ikinci el almanızın hiçbir açıdan kazancı yoktur.  İlk başlarda bu durumdan kazanç sağladığınız düşünülürse de uzun vadede zarar ettiğinizi görebilirsiniz. Ortopedik oyuncu koltuğu sahibinden seçenekleri var mı araştırması size çoğu açıdan zaman kaybettirir.  Ortopedik oyuncu koltukları sahibinden garantisi bulunmadığı gibi sorun yaşadığınızda muhatap bulamayacaksınız. Mobilyaların sorunsuz görünmemesi sorun olmaması büyük çaplı problemlere neden olmayacağı anlamına gelmez.  Oyuncu koltuğu; geriye yatma özelliği, kolçak yükseklik ayarları ve tekerlek özelliği ile daha karmaşık ofis mobilyasıdır. Ortopedik oyuncu koltuğu sahibinden seçenekleri var mı diye baktığınızda almak istediğiniz ürünlerin yeteneksiz olduğunu görebilirsiniz.  Sahibinden oyuncu koltuğu yorumları veya ikinci el oyuncu koltukları yorumları yeteri kadar iyi değildir. Koltuk amortisörlerinde veya sünger kalınlığında konfor azalmış olabilir. Bunlar içinde en önemlisi ise amortisörlerdir. Amortisörler oyuncu koltuğu iç aksamında bulunup görünmediğinden ötürü ömrü bitene ve avantajları tükenene kadar şanslısınız. Ortopedik oyuncu koltuğu sahibinden almak yerine www.ofisel .com indirimlerine bakın. 

Yayınlanan 2023-12-05 Tarafından Mehmet Ayvaz Oyuncu Koltuğu 391

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu