WP Destek Hattı

Blog kategorileri

En son yorumlar

En Rahat Oyuncu Koltuğu: Uzun Oyun Oturumları İçin Mükemmel Seçenekler

En Rahat Oyuncu Koltuğu: Uzun Oyun Oturumları İçin Mükemmel Seçenekler

En Rahat Oyuncu Koltuğu: Uzun Oyun Oturumları İçin Mükemmel Seçenekler

Bilgisayarın büyülü dünyasından uzak kalamayanlar için geliştirilenlerden biri de oyuncu koltuğudur. En rahat oyuncu koltuğu sayesinde uzun oyun oturumları için model seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. O nedenle oyuncu koltuğu modelleri ve renkleri fazla olan markalarla iletişime geçmelisiniz.  Oyuna kendinizi kaptırdığınızda dünya ile bağlantınız kesilir. Algınızı değiştirecek tek gerçeklik ağrılardır. O yüzden gamerlar, oyun severler gaming koltuk veya gamer koltuk ile hayal ettikleri performansı yakalayacaklardır. 4D kolçaklar, magne therapy yastık ve ayak uzatma aparatınız olduğu sürece uzun soluklu oyun oturumları sizinledir. Joy stick, klavye ve konsol kumandalarının etkili şekilde kullanımı için en rahat oyuncu koltukları alınmalıdır. Ofisel ve Xprime en rahat oyuncu koltukları modelleri ile artık turnuvaların birincisi olabilirsiniz. Twitch yayıncısı olmanız veya oyun videoları hazırlamanız en rahat oyuncu koltuğu seçenekleri ile daha da avantajlıdır.  Uzun oyun oturumları için mükemmel seçenek arayışında olanlara etkili çözümler sunacak Ofisel hayal ettiğinizden konforlu ve ortopediktir. 

En Rahat Oyuncu Koltuğu Avantajları Nelerdir?

Oyuncu koltuğu çeşitlerinin fazlalığı konforun farklılığını ortaya koyar. Konfor ne kadar çeşitlenirse oyuncu koltuğu modelleri de o ölçüde değişir. En rahat oyuncu koltuğu, masajlı oyuncu koltuğu, gamer koltuk, gaming koltuk, profesyonel oyuncu koltuğu, geniş oyuncu koltuğu düşünülebilecektir. Bu model ve seriler içerisinde yer alan en rahat oyuncu koltuğu avantajları nelerdir bildiğiniz sürece seçimlerinizde isabetli karar mümkündür.  En rahat oyuncu koltuğu ile sağlık problemlerinizin üstesinden gelirken uzun süre sorunla karşılaşmazsınız. En rahat oyuncu koltukları gençlerde, çocuklarda sıkça rastlanan sağlık problemlerini giderir. En rahat oyuncu koltuğu avantajları nelerdir diye bakarsanız aldığınız ürünün size sağladığı kazançları fark edebilirsiniz.  En rahat oyuncu koltuğu avantajları nelerdir?

 1. Rahat oyuncu koltukları iskeletinizin doğru pozisyonda duruşunu destekler. Bu amaçla hazırlanan aparatlar küçük yaşlarda iskeletin eğrilmesini, kamburluk sorunu yaşanmasını engeller. 
 2. Ayaklarınız şişmez ve istediğiniz zaman ayak uzatma aparatı ile havaya kaldırabilirsiniz. Ayaklarınızda hareketsizliğe bağlı gelişecek komplikasyonlar da en rahat oyuncu koltukları ile azalır. 
 3. Vücudu sardığından konfor ve ortopediklik özellikler daha fazla desteklenecektir. 
 4.  Oturmaya bağlı kalça ve basen ağrısı da yaşamazsınız. 
 5. Uzun soluklu oturma deneyimleri yaşarken turnuvalarda kazanacağınız galibiyetler de artacaktır. 
 6. Ödediğiniz ücreti karşılayacak konfora sahip olursunuz. 

En Rahat Oyuncu Koltukları Fiyatı Ne Kadar?

Oyuncu koltuğunun en rahat modelleri tasarlanırken diğerlerinden özenli davranılırsa sağlık problemleri azalır. Çalıştığınız yerlerde, çocuklarınız evlerde, oyun salonlarında, internet kafelerde en rahat oyuncu koltuklarının sağladığı fayda daha fazladır. Bunun bilincinde olan müşteriler en rahat oyuncu koltukları fiyatları araştırıp bu modellere yönelir. Fiyat performans oyuncu koltukları, ucuz oyuncu koltuğu, uygun fiyatlı oyuncu koltuğu saptamalarınızın niteliğini belirler. En rahat oyuncu koltukları fiyatları ne kadar bilirseniz değerlendirmede sorun yaşamazsınız.  En rahat oyuncu koltuğu fiyatları kavramı geniş bir alanı içine alır. Yerli oyuncu koltuğu fiyatları ve yabancı oyuncu koltuğu fiyatları açısından değerlendirme yapılabilir. Kaliteli oyuncu koltuğu ve masajlı oyuncu koltuğu fiyatları da o ölçüde değişecektir. 

En Rahat Oyuncu Koltukları Fiyatları  Yerli Oyuncu Koltuğu Fiyatları Yabancı Oyuncu Koltuğu Fiyatı
Aparatlar, yastık, 4D kolçaklar, therapy yastık oyuncu koltuğu fiyatını etkiler. Yerli firmaların büyük kısmında oyuncu koltuğu fiyatları ortalama seviyededir. Ancak en rahat modellerde Ofisel ve Xprime dışında yeterli konfor bulunmadığından yerli oyuncu koltuğu fiyatı performansa oranla yüksektir.  En pahalı oyuncu koltukları arasında yer alır.
Lüks ve kalite koşulları değiştikçe rahat oyuncu koltuğu fiyatı da çeşitlenir.  Lüks ve kalite unsurları yerli oyuncu koltuğu markalarında kullanıldığında fiyata ekstra ekleme yapılır. Ofisel ise lüks öğeler için ek talepte bulunmaz. Lojistik, vergi, ithalat ve ihracat  vergilerini tüketici olarak siz ödersiniz. 
En rahat oyuncu koltukları fiyatları Ofisel’de 3 bin TL ile 10 bin TL arasında değişir.  Yerli oyuncu koltuğu fiyatları 5 bin TL ile 12 bin TL arasındadır. Yabancı oyuncu koltuğu fiyatları 9 bin TL ile 15 bin TL arasındadır.
Yerli ve yabancı firmaların tasarladığı modellerde kalite standartları fiyat belirlemesinde etkendir. Lüksün seviye olarak artması yerli oyuncu koltuğu fiyatlarını da artırır.  Lüks oyuncu koltukları ve kaliteli oyuncu koltukları fiyatı pahalıdan daha yüksektir. 

  

Yayıncıların En Çok Kullandığı Oyuncu Koltuğu Hangileridir?

Yayıncılar ve Twitch videoları çekenler bazı modellerde istikrarlıdır. Gamerlar ve yayıncıların en çok kullandığı oyuncu koltuğu hangileridir bilirseniz o ürünlerin avantajlarından yararlanırsınız. Onlarca yayıncıların en çok kullandığı oyuncu koltuğu Ofisel ve Xprime markalarında fazladır. Yayın koltuğu olarak alabileceğiniz;

 • Winner oyuncu koltuğu
 • King oyuncu koltuğu
 • King Extra oyuncu koltuğu
 • PUBG oyuncu koltuğu
 • Xprime Tron oyuncu koltuğu
 • Xprime Team oyuncu koltuğu
 • Ofisel Blody oyuncu koltuğu
 • Ofisel Bulls oyuncu koltuğu
 • Xprime Bio oyuncu koltuğu
 • Xprime Royal Pro oyuncu koltuğu
 • Xprime Yeni Nesil oyuncu koltuğu
 • Xprime CLA RGB ledli oyuncu koltuğu

Uzun Oyun Oturumları İçin Oyuncu Koltuğu Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

Oyun oturumlarını uzun soluklu yaşamak için oyuncu koltuğu özellikleri göz önüne alınmalıdır. Oyun oturumları için tasarlanan modellerin çoğu bazı özelliklere sahip olmak zorundadır. Oyuncu koltuğu satan firmalara göre değişen özellikler çeşitlense de bazı kriterlere uyulmalıdır.  Uzun oyun oturumları için oyuncu koltuğu özellikleri nasıl olmalıdır?

 • Oyuncu koltuğu konforundan üst seviye konfora ihtiyaç vardır. 
 • Oyuncu koltuğu sünger dansitesi 60+ veya 65 dansite olmak zorundadır. 
 • Dökme sünger kullanımı ve smart sünger özelliği ön planda olmalıdır. 
 • 4D kolçaklar veya 3D kolçaklar tercih edilmelidir. Birden çok yöne ayarlanabilme avantajına sahiptir. 
 • 180 derece geriye yatırılabilmesi gerekmektedir.
 • Destek yastıkları ve magne therapy yastık ile sırt, boyun, bel desteklenmelidir. 
 • 7 kademeden daha az gövde yükseklik ayarı bulunmamalıdır. 
 • Döşemede terletmeyen özellikler yer almak zorundadır. 

Bu kriterlerin daha fazlasını karşılayan Ofisel ve Xprime oyuncu koltuğu modelleri uzun oyun oturumları için idealdir. ofisel.com adresi seçenekleri değerlendirebilme açısından avantajdır. 

Yayınlanan 2023-12-27 Tarafından Mehmet Ayvaz Oyuncu Koltuğu 317

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu