WP Destek Hattı

Blog kategorileri

En son yorumlar

LED'li Oyuncu Koltuğu ile Oyun Alanınızı Aydınlatın

LED'li Oyuncu Koltuğu ile Oyun Alanınızı Aydınlatın

LED'li Oyuncu Koltukları: Oyun Alanınızı Aydınlatın

Aydınlatmaların kullanıldığı ve oyun zevkini birkaç kat arttıran ledli oyuncu koltukları teknolojik harikalar arasındadır. Oyun alanınızı aydınlatırken sizi farklı havaya sokacak oyuncu koltukları vardır. Oyun alanınızı rengarenk donatmak ve bunu telefonunuzdan kontrol etmek artık çok kolay. Ledli oyuncu koltukları oyuna farklı bir anlayış getirerek bilgisayar oyunlarının zevkini katlıyor. Oyun alanınızı aydınlatırken bir yandan konforu, ortopedikliği, kaliteyi ayaklarınıza seriyor.  Ledli oyuncu koltukları Ofisel ve XPrime ile sandığınızdan çok daha konforlu ve ortopediktir. 100’den fazla ve farklı renklerle tasarlanmış rengarenk görünüm ile 12 saat kesintisiz destek sunar. Ledli oyuncu koltuğu alırken bir güç elemanına bağlı olmak zorunda olduğunuzu sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Ledli oyuncu koltuğu şarj adaptörlü olarak üretildiğinden herhangi bir güç mekanizmasına bağlı olmamanızı gerektirir. Oyun heyecanıyla atlayıp zıpladığınızda veya oyuncu koltuğu tekerlekleri ile hareket edeceğinizde sizi engellemez.

Ledli Oyuncu Koltuğu Nedir?

Ledli olarak bilinen aydınlatma elemanı ekonomik ve tasarrufludur. Ledli oyuncu koltuğu tasarlanmasının en önemli sebebi de bu ucuzluk ve tasarruftur. Led aydınlatma, kullanıldığı ortamda işlevsellik dışında fazla ışık saçması ile bilinir. Az enerji ile daha fazla ışık elde edebilirsiniz. Led aydınlatmaların renklendirilmesi ve farklı renk seçeneklerinin bulunması kolaydır. Halojen lambalar veya florasan gibi tek bir tip renk kullanılmaz. Ledli oyuncu koltuğu nedir diye baktığınızda renk kombinasyonlarının çeşitlendiğini ve seçeneklerin çoğaldığını görürsünüz.  Oyuncu koltuğuna eklenen led sistemi güç elemanı batarya ile desteklenir. Bu batarya sistemi batarya ömrüne göre kesintisiz güç sağlar. Bu da 5 saat, 10 saat ve 12 saat gibi kesinti yaşamadan aydınlatması anlamı taşır. Şu ana kadar en fazla 12 saat kesintisiz güç desteği sağlayan ledli oyuncu koltuğu vardır. Xprime CLA RGB ledli oyuncu koltuğu gibi modellerden satın alın. Uzun soluklu oyun oturumlarınızı sonlandırmadan, oyun zevkinizi bölmeden ürününü kullanabilirsiniz.

Ledli Oyuncu Koltuğu Hangi Amaçla Kullanılır?

Oyuncu koltuğunda ledin bulunması konforlu ve ortopedik mobilyaya ek özellikler sunmak için tasarlanmıştır. Ledli oyuncu koltuğu hangi amaçla kullanılır diye merak edebilirsiniz. 

 • Kullanıcı ve müşterilerin ledli oyuncu koltuğu alırken çeşitli istekleri vardır. Bunlardan en yaygın ise bilgisayar oyunlarının, oyun turnuvalarının, uzun soluklu oyunların keyfini katlamaktır.
 • İnternet kafelerde, oyun salonlarında, eğlence yerlerinde ledli oyuncu koltuğu oyuna farklı bir bakış açısı sunar. Bu da o mekana gelen kişilerin ilk tercihini bu mekanlardan yana kullanmasını sağlar. 
 • Ledli oyuncu koltuğu; internet kafe ve oyun salonlarında müşteri potansiyelini arttırır.
 • Evinde oyun salonu algısı isteyenlerin tercih ettiği oyuncu koltuğu modellerindendir.
 • Led sistemi ile tasarruflu oyun zevki yaşamak kolaydır. 

Gamerların Ve Yayıncıların En Çok Kullandığı Oyuncu Koltuğu Hangisidir?

Oyuncu koltuğu kullanım alanı çeşitli olsa da bazı gruplar modellerin bir kısmını özellikle tercih eder. Gamerların ve yayıncıların en çok kullandığı oyuncu koltuğu hangisidir diye baktığınızda marka ve modele göre çeşitli seçenekleri bulabilirsiniz. Yayıncıların video çekerken içerik etkisini artırması için ledli oyuncu koltuğu kullanılabilir. Gamerlar ve yayıncılar arasında yaygın olan gamer koltuk veya gaming koltuk denilebilecek ürünler vardır. Bunlardan en önemlisi ise XPrime CLA RGB ledli oyuncu koltuğudur. XPrime CLA RGB ledli oyuncu koltuğu; fiyatı, tasarımı, özellikleri ve konforuyla içlerinde en iyisidir. Gamerlar ve yayıncıların en çok kullanıldığı oyuncu koltuğu modellerindendir.  Xprime CLA RGB ledli oyuncu koltuğunda sadece aydınlatma bulunmaz. Aynı zamanda masajlı ve profesyonel oyuncu koltuğu özelliklerinin bulunması tercih edilmesinde etkendir.

Ledli Oyuncu Koltuğu Fiyatları Ne Kadar?

Led aydınlatmalı oyuncu koltuğu veya oyun oynama koltukları ek özelliklerle donatılmıştır. Tercih edilen özelliklere göre ledli oyuncu koltuğu fiyatları diğerlerinden biraz farklıdır. Oyuncu koltuğu fiyatları ödediğiniz miktarı hak edecek düzeydeyse çekinmeden bu ürünleri satın alabilirsiniz. Bunun için kaliteli, ortopedik, konforlu ve özellikli modelleri düşünün.  Ledli oyuncu koltuğu fiyatları kimi zaman ortalama üzerinde yer alsa da kalite açısından kusurlu olabiliyor. Bunun sebebi ise markanın tamamen kalite anlayışıdır. Ledli oyuncu koltuğu fiyatları ne kadar diye baktığınızda XPrime ve Ofisel oyun oynama koltukları fiyatlarına bakın. Bu markanın ledli oyuncu koltuğu fiyatı makul, tasarım özellikleri Avrupa kalitesindedir. Döner koltuk ve yönetici sandalyesi ile kıyas yapıldığında sizi kendine aşık edecek düzeydedir. Yayıncılar ve gamerlarca vazgeçilmezler arasında yerini almasının sebebi de budur.

Oyun Tutkunlarının Vazgeçilmezleri Arasındaki Oyuncu Koltukları Hangileridir?

Oyun tutkunları, oynadıkları oyunla yakından ilgili veya ledli oyuncu koltuğu gibi modelleri en çok tercih eder. Oyun tutkunlarının vazgeçilmezleri arasındaki oyuncu koltukları hangileridir diye baktığınızda istisnasız bu ürünlerin öne çıktığını görebilirsiniz. Oyun tutkunları, ortam rengini ve ambiyansını gereğinden fazla önemser. Bu yöne doğru eğilim ise oyuncu koltuğu satışlarının patlamasının sağlar. Telefonunuzdan kontrol edebileceğiniz ve renklerini ayarlayabileceğiniz oyun oynama koltukları ortalama üzeri özelliklerdedir. Masajlı oyuncu koltuğu, en iyi oyuncu koltuğu modelleri olarak da satılır. Oyun tutkunlarının vazgeçilmezleri arasındaki oyuncu koltukları hangileridir diye baktığınızda aşağıdaki serileri Ofisel.com üzerinden görebilirsiniz.

 • Xprime Winner oyuncu koltuğu
 • Xprime King oyuncu koltuğu
 • King Extra oyuncu koltuğu
 • Xprime PUBG oyuncu koltuğu
 • Xprime Yeni Nesil oyuncu koltuğu
 • Xprime CLA RGB ledli oyuncu koltuğu
 • Xprime Tron oyuncu koltuğu
 • Xprime Team oyuncu koltuğu
 • Ofisel Blody oyuncu koltuğu
 • Xprime Bio oyuncu koltuğu
 • Xprime Royal Pro oyuncu koltuğu
Gaming Koltuk Veya Gamer Koltuk Ledli Oyuncu Koltuğu
Oyun severler için özel üretimdir. Led aydınlatma farkını oyun alanlarına taşıyanların tercihidir.
Ortopedik, kaliteli, profesyonel özelliklere sahiptir. 12 saat kesintisiz güç desteği sağalayabilen bataryası vardır.
Ayak uzatma aparatı, hybrid kumaş, fileli kumaş ve magne therapy yastık gibi eklemeler yapılabilir. Konfor, ortopedik öğeleri ve kalite açısından kusursuzdur.
Gamer koltuk fiyatları ledli ve ayak uzatmalı oyuncu koltuğu modellerine göre daha düşüktür. Ledli oyuncu koltuğu fiyatları kimi zaman gamer koltuklara göre fazladır.

Xprime RGB Ledli Oyuncu Koltuğu Özellikleri Nelerdir?

Oyuncular ve gamerlar sevilen, satış rekorları kıran oyuncu koltuğu arıyorsanız Xprime CLA RGB ledli oyuncu koltuğu en iyi tercihtir. XPrime CLA RGB ledli oyuncu koltuğu özellikleri nelerdir diye incelerseniz ürünü satın almamakta zorlanabilirsiniz. XPrime CLA RGB ledli oyuncu koltuğu yorumları okunduğunda bu üründen ne kadar memnun kalındığını da görebilirsiniz.

 • XPrime CLA RGB ledli oyuncu koltuğu kolçakları 3 boyutlu olup 3 kademeli şekilde ayarlanabilir. Sağa sola, yukarı aşağı, öne arkaya hareket ettirilebilir. XPrime 4D kolçak da bu ürüne ekletilebilir. 
 • Oyuncu koltuğu destek yastıkları 2 adettir. Bel ve boyun desteklenir. Magne therapy yastık özelliğini de eklemek mümkündür. Magne therapy yastık ile oyun sırasında stresinizi, sıkıntınızı ve heyecanınızı da atarsınız. Vücudunuzu desteklemek dışında ruhsal olarak da kendinizi çok iyi hissedersiniz.
 • Xprime CLA RGB ledli oyuncu koltuğu 180° geriye doğru yatırma avantajına sahiptir. Ürünün ağırlık ve denge merkezi çok iyi hazırlandığından geriye doğru yatırdığınızda ağırlık farkı koltuğu devirmez. Korkmadan ve yaralanmadan masajlı oyuncu koltuğu avantajından da faydalanırsınız. 
 • İsterseniz oyuncu koltuğu için ayak uzatma aparatı da eklenir. Oyun sırasında kendinizi yorgun hissettiğinizde ayaklarınızı yukarı doğru kaldırıp dinlenebilirsiniz. 1. kalite kumaş veya euro kumaş kullanılan oyuncu koltuğu konforuna sahip olursunuz. 65 dansite dökme sünger kullanılan üründe smart sünger özelliği vardır. Ne kadar kullanırsanız kullanın aynı konforu her zaman ve yeniden yaşayabilirsiniz.
 • Tekerleklerin ağ şeklinde tasarlanması, krom ayaklarının olması ve dayanıklılığı öne çıkan özelliğidir. Dayanıklılık ve sağlamlık açısından tekerlikleri açık ara tartışılmaz, birincidir.
 • 120 kg’a kadar ağırlık taşıyan tekerlekler toplamda 160 kg ağırlık kaldırabilir. Bu da bir oyuncu koltuğunun taşıyacağı en iyi ağırlıktır.
 • Ergonomik yapısı vücudunuzu sardığından destek yastıkları, kolçaklar ve aparatı ile konforu yakından deneyimleyin.
Yayınlanan 2024-01-01 Tarafından Mehmet Ayvaz Oyuncu Koltuğu 0 340

Bir yorum bırakCevap bırak

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu