WP Destek Hattı

Blog kategorileri

En son yorumlar

Beyaz Oyuncu Koltukları: Şıklık Ve Minimalizm

Beyaz Oyuncu Koltukları: Şıklık Ve Minimalizm

Beyaz Oyuncu Koltukları: Şıklık Ve Minimalizm

Oyuncu koltuklarında kalite ve konfor unsurları kadar renk de önemlidir. Ortopedik unsurları etkilemese de şıklık ve dekorasyon algısını yönlendirme gücüne sahiptir. Yaşam alanlarında şıklık sağlayacak beyaz oyuncu koltukları diğer mobilyaların tamamlayıcı parçası olacaktır. Döner koltuk, sandalye, yönetici koltuğu ve çalışma sandalyesi için en iyi alternatiftir. Kaba ve iş görmez mobilyalar yerine konforlu ve ortopedik seçenekler tercih edilir.  Minimalizm, son yılların dekorasyon ve iç mekan tasarımlarının yükselen yıldızdır. Özellikle ofis ve iş yerlerinde şıklık, minimalizm ile çalışanlarınıza pozitif ortam sağlayabilirsiniz. Çalıştıkça, ortamda vakit geçirdikçe rahat olmanızı destekler. Minimalist oyuncu koltuğu, şık oyuncu koltuğu ile bir arada güzel bir ikilidir. Özellikle daha küçük ofis ve iş yerlerinde sıklıkla minimalist tasarımlar tercih edilir. Hem mekandan hem de dekorasyondan tasarruf sağlarken görünüme katkıları büyüktür. Ucuz ve beyaz oyuncu koltukları ile ortam bir anda şıklığa bürünecektir.  Ofisel ve Xprime şıklık ile minimalizmi her yere taşımanız rahattır. Beyaz oyuncu koltukları olarak satın alacaklarınız burada fazladır. Markanın ucuz ve beyaz oyuncu koltukları fiyat performans olarak da iyidir.    

Oyuncu Koltuğunda Şıklığı Sağlayan Unsurlar Nelerdir?

Şık mobilyalar kullanıldığı her ortamda göz doldurur. Siyah ve beyazın şıklık ile lüksü sağlaması daha kolaydır. Oyuncu koltuğunda şıklığı sağlayan unsurlar nelerdir bilirseniz seçimlerde karar kılmanız kolaydır.  Oyuncu koltuğunda şıklığı sağlayan unsurlara dair çekincelerinizi için müşteri yorumları ve ürün yorumları yol göstericidir. Oyuncu koltuğunda şıklığı sağlayan unsurlar çeşitli olduğundan bunlar içinden seçim yapmalısınız. 

 • Şıklığı öne çıkaran en önemli kriterlerden biri malzeme kalitesidir. Kaliteli ve görünüm itibari ile eşsiz ürünler bulabilirsiniz. 
 • Oyuncu koltuğu döşemesi kalite çeşitlerine göre şekillendirilebilir. Döşeme ve astarın euro kalite veya 1. kalite olması lüksün en iyi şekilde yansıtılmasını sağlar. 
 • Oyuncu koltuğu dökme süngeri görünmez şıklık katan unsurlar arasındadır. 
 • Dayanıklı, kaliteli ve sağlam tekerlekler şık olduğu kadar minimalisttir. Örümcek ağı görünümü tekerleklerin yer kaplamamasını ve şık görünmesini sağlar.   
 • Renklerle şıklık yakalanması çok daha rahattır.    

Oyuncu Koltuğu Renk Seçimi Performansı Etkiler Mi?

Oyuncu koltuğu performansı aparatlar ve malzemelerle sağlanır. Oyuncu koltuğu renk seçimi performansı etkiler mi diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Oyuncu koltuğu renk seçimi birçok açıdan önemli olsa da performans bunlar arasında yoktur. Daha çok algı, tasarım ve dekorasyon açısından oyuncu koltuğu renkleri değerlidir.  Bir anda bir ortamın ruhu havai olabileceği gibi resmi veya şıklığa da bürünür. Oyuncu koltuğu performansı için amortisör, tekerlek, krom ayak, sünger kalınlığı ve hareketli mekanizmalar öne çıkar. Bunlar dışında oyuncu koltuğu renk seçiminin performans üzerinde hiçbir etkisi yoktur. 

Minimalist Oyuncu Koltuğu Nereden Alınır?

Minimalist oyuncu koltuğu nereden alınır bilirseniz daha küçük ofislerde seçeneklerinizi de çoğaltırsınız. Ofisel ve Xprime oyuncu koltuğu satılan yerler içinde şıklık ve minimalizmi en iyi temsil eder.  Oyuncu koltuğunda minimalist ve dekoratif tasarımlar bazı markalarda çok daha fazladır. Ofisel oyuncu koltuğu ve Xprime oyuncu koltuğu minimalist tasarımlarda başarılıdır. Bunun dışında farklı çeşitlerde ve modellerde oyuncu koltuğu da vardır. Minimalist oyuncu koltuğu nereden alınır diye merak etmeniz zaman kaybetmenize neden olur. Oyuncu koltuğu müşteri yorumları ve oyuncu koltuğu yorumları Ofisel’i işaret eder. Renklerin çeşitliliği dışında özelliklerin muhteşem olması satış hacmini de etkilemiştir. 

Ofisel minimalist oyuncu koltuğu Diğer markaların minimalist oyuncu koltuğu
Minimalist olsa da özelliklere bakılınca hepsinden iyidir. Minimalist oyuncu koltuğu modelleri azdır. 
Büyük oyuncu koltuğu ve çocuk oyuncu koltuğu kategorilerinde de minimalist tasarımlı seçenekler vardır. Minimalizmi sağlayabilmek adına bazı özelliklerden vazgeçilmiştir.
Özel seriler olarak tasarlanmayıp işlevsellik üzerine kurulmuştur. İşlevsellik yerine minimalizm ön planda tutulmuştur. 

 

Şık Oyuncu Koltuğu Fiyatları Ne Kadar?

Şık ve beyaz oyuncu koltukları fiyatları Ofisel gibi markalarda değişmez. Çünkü Ofisel ve Xprime modele özgü fiyatlandırma yapmaz. Kalite ve konforu sabit tutup ek özelliklere göre fiyatı artırır ya da azaltır. Markanın kaliteli ve pahalı modelleri ortalamanın bayağı üzerinde standartlara sahiptir. Şık oyuncu koltuğu fiyatları Ofisel ve Xprime’da 10 bin TL’ye kadar değişir.  Şık oyuncu koltuğu fiyatları, beyaz oyuncu koltuğu fiyatları marka ve özelliklere göre çeşitlenir. Ofisel ile Xprime bu konuda başarılıdır. Ucuz oyuncu koltuğu, fiyat performans oyuncu koltuğu bu seçeneklerde çok daha fazladır. Magne therapy yastık, ayak uzatma aparatı, hybrid kumaş ve 4D kolçaklar sizi tatmin edecek, rahatlatacaktır.   

Minimalist Ve Şık Oyuncu Koltuğu Modelleri Hangileridir?

Minimalist, şık ve göz dolduran modellerle bulunduğunuz yere lüksü taşımanız çok daha kolay. Şık oyuncu koltuğu veya açık renkli oyuncu koltukları modelleri arayanlara seçenek sunar. Minimalist tasarımlı küçük oyuncu koltuğu arayışında olanların bir numaralı tercihi olsa da büyük modeller de vardır. Büyük oyuncu koltuğu dışında küçük oyuncu koltukları da bulabilirsiniz.  Şıklık yarışında açık ara farkı bulunan oyuncu koltuğu ile ortamlarınızın görünümünü değiştirin. Kullanacağınız ufak şıklık detayları bile dekorasyon algısına büyük katkı sağlayacaktır. Minimalist ve şık oyuncu koltuğu modelleri Ofisel ve Xprime’da fazla olduğundan buradan satın alabilirsiniz. Şık, minimalist, fiyat performans oyuncu koltukları www.ofisel.com adresinde bulunur. Aşağıda beyaz oyuncu koltuğu ve şık oyuncu koltuğu modelleri vardır. Bunlar dışında daha fazlasına ulaşmak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.   

 • Xprime One Oyuncu Koltuğu Beyaz
 • Xprime Oyuncu Koltuğu Beyaz
 • Xprime King Oyuncu Koltuğu Beyaz
 • Xprime King Fabric Oyuncu Koltuğu Beyaz
 • Xprime King Extra Oyuncu Koltuğu Beyaz
 • Xprime Plus Oyuncu Koltuğu Beyaz
 • Xprime Zeus V2 Oyuncu Koltuğu Beyaz
 • Xprime Winner Oyuncu Koltuğu Beyaz
 • Ofisel Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu Beyaz
 • Ofisel Blody Oyuncu Koltuğu Beyaz
 • Ofisel Bulls Oyuncu Koltuğu Beyaz
 • Ofisel Bonus Expert Oyuncu Koltuğu Beyaz
Yayınlanan 2024-01-02 Tarafından Mehmet Ayvaz Oyuncu Koltuğu 0 380

Bir yorum bırakCevap bırak

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu