WhatsApp Destek Hattı

En son yorumlar

Blog arama

Etiketler

Sandalye Modelleri oyuncu koltuğu Sandalye En Uygun Oyuncu Koltukları Bar Sandalyesi Ofis koltuğu Sandalye Nedir Dxracer Oyuncu Koltuğu incelemes OYUNCU KOLTUK MODELLERİ Yönetici Koltuğu Concorde Oyuncu Koltuğu Ofis koltukları Sandalye Merkezi Siyah Yönetici Koltuğu Modern Kanepe Modelleri Ortopedik Oyuncu Koltukları Ankara Çalışma Sandalyesi yüksek tabure ahşap ayaklı makam koltukları ofisel bar sandalyesi Ofis Kanepe çeşitleri Oyuncu Koltuğu Modelleri Adore Ofis Koltukları Banker Masa Lambası Ofisel İstanbul Çalışma Sandalyesi Tabure modelleri yönetici koltuğu modelleri Bar önü sandalye Ofis Mobilyası Ayak Uzatmalı Koltuk Ofisel Ofis Koltukları Masa Lambası Ofis Sandalyesi siyah sandalye gamer seat Bar Sandalyesi üretici ofis Kanepe Modelleri Refakatçi Koltuğu Çeşitleri kaymakam koltuğu Üretici Ofis koltukları Banker Masa Lambası Siyah Yönetici Sandalyesi sandalye çeşitleri Oyuncu Koltuk çeşitleri Bar Taburesi Antalya Çalışma Sandalyesi kasiyer tabure müdür koltukları Çalışma koltukları Sandalye Deposu Beyaz Kanepe Modelleri Oyuncu Koltukları Banker Masa Lambası Resmi Satış İzmir Çalışma Sandalyesi Tabure Çeşitleri makam koltuğu Sandalye Fiyatları ofisel Kanepe Fırsatları Toptan Refakatçi Koltuk İzmirOfis Banker Masa Lambası Yeşil Camlı Çalışma Sandalyesi Tabure Gaming Chair Mutfak Sandalyesi Kanepe Refakatçi Koltuğu Fiyatları yönetici sandalyesi Toplu Ofis kotukları Banker Lamba Siyah Makam Sandalyesi istanbul sandalye deposu en ucuz oyuncu koltuğu Bar Sandalyesi Fiyatları Gaziantep Ofis Sandalyesi Refakatçi Koltuğu müftü koltukları
Oyuncu Koltuğu

Oyuncu Koltuğu

OYUNCU KOLTUĞU

        Oyuncu Koltukları; Oyunlar ile haşır neşir olan herkesin ve her yaş grubunun ihtiyacıdır. Eski zamanlarda Oyuncu Koltuğu ürünlerine 7-16 yaş arası ihtiyaç duyarken şu anda 7-49 yaş aralığına kadar ilerlediğini görüyoruz. Dönem çok hızlı değişiyor ve gelişiyor. Oyunlarda eskisi gibi değil. 3 Boyutlu Gerçeklik Oyunları, ve Kaliteleri artık her kesim ve yaş grubunun ilgisini çekmektedir.

OFİSEL olarak bizler Oyuncu Koltuğu sektörünün tam ortasındayız ve 10 yılı aşkın süredir Oyuncu Koltuğu üretimlerimizi yapmaktayız. Oyuncu Koltuklarında yaygın olarak kullanılan XFLY Oyuncu Koltuğu ürünlerine en uygun fiyat yapısı ile Ofisel.com adresimizden ulaşabilirsiniz.

Oyuncu Koltuğu ile Normal Koltuk Arasındaki fark nedir?

       Oyuncu Koltuğu ve Normal Standart Çalışma Koltukları arasındaki en büyük fark şudur. Oyuncu Koltuğu günlük olarak 2 saat ile 18 saat arası kullanılmaktadır. Çalışma Koltuğu ise gündelik 2 saat ile en fazla 8 saat kullanım alanına sahiptir. Profesyonel Oyuncular, herhangi bir oyuna başladıklarında kalkmıyorlar ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyorlar. İşte Yukarıda verdiğimiz kullanım miktarına göre de Oyuncu Koltuğu günlük 18 saat kullanıma, Çalışma Koltuğu ise en fazla günlük 8 saatlik kullanıma göre tasarlanılıp ve kalitesi ona göre düzenlenmektedir.

Oyuncu Koltuğu Hemen Satın AL

Oyuncu Koltuğu Türkiye’nin Herhangi bir yerinden Ücretsiz Kargo ile alabilir miyim ?

Evet sizlere Ofisel olarak sağladığımız en önemli avantajlardan bir tanesi ise sitemizdeki tüm ürün ve modellerin Tüm Türkiye’ye ÜCRETSİZ KARGO ile teslimat yapılmasıdır. Oyuncu Koltuğu ürünlerinin boyutlarının çok büyük olmasından dolayı bazı bölgelere Yurtiçi, Aras Kargo gibi firmalar ile gönderim yapılırken çoğu bölgelere Ambar Lojistik firmaları ile gönderim yapılmaktadır. Bunun sebebi yeni çıkan yasa gereği Kargo şirketlerinin 30 desi üzerin gönderim yapmalarının yasak olmasından dolayıdır. Durum bu şekilde olunca Kargo şirketleri 30 desi üzerini almamaktadır. Bu sebepten dolayı Lojistik şirketlere ürünler teslim edilmektedir. Nak Kargo, Horoz Lojistik, Ege Ulaşım ve bazı bölgelere özel yerel lojistik firmalara teslim edilmektedir. Ürününüz Kargoya verildikten sonra 0850 302 10 83 nolu iletişin numaralarımızdan Oyuncu Koltuğu siparişinizin hangi kargo firmasına teslimatının sağlandığının bilgisini kolaylıkla alabilirsiniz.

Ortopedik Oyuncu Koltuğu var mı ?

       Oyuncu Koltuklarında uzun zamanlı kullanım söz konusu olmasından dolayı Ortopedik Oyuncu Koltuğu üretmekteyiz. Ürünlerde kullanılan Dökme sünger olup, Sünger doygunluğu normal çalışma sandalyelerine göre %250 daha fazladır. Oyuncu Koltukları Tasarımları ve Konforu olarak özel üretim koltuk kategorine girmektedir.

XFLY Oyuncu Koltuğu

XFLY Oyuncu Koltuğu çeşitlerinde bu dönemlerde özel kampanyalar yer almakta olup, Tüm Oyuncu Koltuğu Güncel Kampanyalarını ve Kampanyalı Oyuncu Koltuğu ürünlerinizi aşağıda sizler ile paylaşıyor olacağız. Oyuncu Koltuğu Kampanyaları üzerine sürekli güncek tutulacak bir yazımız olup umarım herkesin aklındaki Oyuncu Koltuğu hakkındaki sorulara yanıt verebilmişizdir.

Kampanyalı Oyuncu Koltuğu ürünlerimizden satın almak için aşağıdaki ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Ergonomik ve Ortopedik Oyuncu Koltukları modellerimiz Ofisel.com online mağazamızda Oyuncu Koltuğu Kategorisi altında yer almaktadır.

Oyuncu Koltuğu Siparişinde Ödeme Koşulları

Oyuncu Koltuğu ürünleri diğer normal Ofis Sandalyelerine göre daha maliyetli olmasından dolayı en çok sorulan sorulardan bir tanesi Taksitli sipariş verebiliyor muyuz ? Sorusu olduğuna eminiz. Oyuncu Koltuğu Modellerimizde Kredi Kartına Peşin fiyatına taksit avantajlarımız yer almaktadır. Oyuncu Koltuğu Modellerinde Kredi Kartı ile ödeme yapabileceğiniz gibi Havale/EFT ile Oyuncu Koltukları modellerine sahip olabilirsiniz. Havale/EFT ile yapılan ödemelerde %3 extra indirim alıyorsunuz ve toplam tutarda bu indirimi görüyorsunuz. Havale ve EFT yaparken Sipariş numaranızı açıklama bölümüne yazmayı unutmayınız.

Oyuncu Koltuğu

Yayınlanan 2019-08-30 Tarafından bir OYUNCU KOLTUĞU kullanıcısı Oyuncu Koltuğu 0 49

İlgili Makaleler

OYUNCU KOLTUK MODELLERİ

Üretici Garantili Oyuncu Koltuk Modelleri Burada, En Uygun Fiyat Avantajları Sadece Ofisel.com Oyuncu Koltuğu...

OFİSEL OYUNCU KOLTUKLARI MODELLERİ

Oyuncu Koltukları Modelleri ile Oyun sırasında rahatınız aksamasın !

Bir yorum bırakCevap bırak

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu