WP Destek Hattı

Blog kategorileri

En son yorumlar

Çalışma Sandalyesi

Çalışma Sandalyesi

Çalışma Sandalyesi

Kişiler iş yerleri ve çalışma alanlarında konfor sağlamak için kaliteli bir çalışma sandalyesine ihtiyaç duyarlar. Bu sandalyelerde günün büyük bir bölümünü geçirecekleri için sağlık bakımından da bu sandalyeler önem taşımaktadır. İnternet ortamında faaliyet sunan Ofisel.com'da en kaliteli çalışma sandalyeleri yer alıyor. Her biri tasarım harikası olan bu ürünler rahatlık ve konforu sağladığı gibi tasarımıyla da tüm masalara yakışıyor.

Yeni ve tasarım kaliteli çalışma sandalyelerini Ofisel.com dan satın alabilirsiniz. Bel, sırt, boyun ve bacak ağrısı yapmayacak tarzda üretilen bu sandalyeler, her kilodan bireyin rahat etmesini sağlıyor. En özel çalışma sandalyelerini Ofisel'den satın alabilirsiniz. Kumaş, deri, kısa arkalıklı, uzun arkalıklı, file arkalıklı, kol koyma yerli, tilt mekanizmalı onlarca çeşit çalışma sandalyesi için Ofisel.com'u inceleyebilir, beğenmeniz durumunda satın alabilirsiniz.

Kumaş Çalışma Sandalyeleri

Kumaş çalışma sandalyelerinde rahat bir koltuk istiyorsanız, kabarık olan yani iç kısmı bol süngerli olan koltukları tercih etmeniz yararlı olacaktır. Uzun süre masa başında çalışan birinin ergonomik kapasiteye sahip olan çalışma sandalyelerinde rahatlık konforu hiç azalmayacaktır.

Ofisel'de her beklentiye hitap edecek tarzda çalışma sandalyeleri bulunmaktadır. Makam sandalyeleri, fileli, tekerlekli, kol koyma yerli, beşik hareketli ve dik pozisyonlarda ayarlanmaya elverişli tarzda üretilmiştir. Kumaş yapısı %100 yerli ve terletmeyen özelliğe sahiptir. Ofisel her ürününde 1. kalitede materyal kullanmakta ve en konforlu ürünlere yer vermektedir. Micro süngerle tasarlanmış olan ürünlerin, arkalığı plastik iskele üzerinde, yükseklik ayarı sorunsuz yapılabilmektedir.

Tekerlekli çalışma sandalyelerinin tekerlek kısmı yerleri çizmez yapıda üretilmiş olup 360 derece dönebilen ve sorunsuz kullanıma sahiptir. En özel kumaş aksanlı çalışma sandalyelerini Ofisel'den satın alabilirsiniz. Fileli çalışma sandalyelerinde, fileler özel hammaddeden özel üretim olmakta ve dayanıklı yapıda tasarlanmaktadır. Ofisel, en kaliteli ve dayanıklı çalışma sandalyelerini tasarlamakta ve bu ürünleriyle müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır.

Deri Çalışma Sandalyeleri

Çalışma sandalyenizi deri kaplama olarak satın almak için Ofisel'i tercih edebilirsiniz. Birbirinden modern görünüme sahip olan deri çalışma sandalyeleri, ofisleri son derece gösterişli hale getiriyor. Ofisel.com'da onlarca modelde deri çalışma sandalyesi bulunuyor. Makam sandalyesi, öğrenci sandalyesi, memur sandalyesi ve fileli modellerle ergonomik çalışma sandalyesi kullanmak istiyorsanız Ofisel'i inceleyiniz.

Kolay temizlenebilir olması, terletmemesi ve vücudu rahat ettirici detaylara sahip olan deri çalışma sandalyelerini istediğiniz renk seçeneğiyle Ofisel.com'dan satın alabilirsiniz. Kullanımda kolaylık sağlayan ve kolay kolay aşınmayan deri yüzeyiyle tasarım harikası bir görünüme sahip olan çalışma sandalyeleri modellerini satın almak için Ofisel.com'u tercih edebilirsiniz.

Çalışma Sandalyelerinde Genel Ebatlar

En güzel ve canlı renklere sahip olan deri ve kumaş çalışma koltuklarında; yalnızca makam koltuğunun sırt yüksekliği 68 cm olurken, genişliği ise 58 cm olarak tasarlanmıştır.

Koltuğun toplam yüksekliği ise 103 ile 113 cm arasındadır. Ofisel'in ürünlerinin tamamı %100 yerli imalat olurken, koltuk arkalıkları plastik iskelete döşenmiştir. Deri döşeme terletmeyi engelleyici ve dansite mikro süngerli olarak üretilmiştir. Onlarca modelde çalışma sandalyesi bulunan Ofisel'de sandalyeler, farklı yükseklik ve şekillere sahiptir.

Yüksekliği tek bir koldan sağlanan sandalyeler tekerlekli modellerde üretim harikası modellerdir. Kullanacağınız alan ya da yaptığınız işe uygun olan deri çalışma koltuklarını Ofisel.com'dan satın alabilirsiniz. Çalışma sandalyelerinde sırt kısmı için özel mekanizma tasarlanmış ve bu mekanizma kullanımı özel hale getirmiştir. En kullanışlı ve konforlu çalışma sandalyelerini Ofisel.com 'dan satın alabilirsiniz.

Renkli Çalışma Sandalyeleri

Ofisel.com'da genç nesle hitap eden rengarenk çalışma sandalyeleri yer alıyor. Farklı tasarım ve çizimlere sahip olan çalışma sandalyelerindekrom ayaklı, plastik ayaklı ve ahşap ayaklı olarak tasarımlar dikkat çekiyor. Her biri ayrı tarza sahip olan bu ürünler renkli tasarımlarla Ofisel'den satın alınabiliyor. Rahatlık ve konforun tam olarak sağlandığı bu koltuklarda krom ayaklı koltuklar, parlak ve tarz bir seçim sağlıyor.

Ahşap ayaklı çalışma koltukları ise ofis içinde daha nostaljik bir hava esintisi yaratıyor. Her biri birbirinden tarz olan çalışma koltukları her zevke ve seçime hitap ediyor. Mikro sünger ve tilt özelliğiyle bel, sırt ve bacak ağrısı yaşanmasını engelliyor. En sağlıklı çalışma sandalyelerini Ofisel.com'dan satın alabilirsiniz. Makam, üst yönetici, yönetici, sekreter, memur, öğrenci ve avukat çalışma sandalyelerini Ofisel.com'da bulabilirsiniz.

Çalışma Sandalyeleri Modelleri

Ofisel'de en güzel ve modern çalışma sandalyeleri satışa sunuluyor. Krom, plastik, ahşap ayaklı, ofis, deri, kumaş ve renkli çalışma sandalyeleri en kaliteli malzemelerden tasarlanmış olarak Ofisel'de sunuluyor. Memur çalışma sandalyeleri, bankacı çalışma sandalyeleri, öğrenci çalışma sandalyeleri için farklı farklı modeller sunuluyor.

Özel Mekanizmalı Çalışma Sandalyeleri

Ofisel'de çalışma, yönetici, üst yönetici, operasyonel sandalyelerde tilt mekanizması itinayla kullanılıyor. Bu mekanizmayla sandalyenin sırt bölümünü geriye yasladığınızda istediğiniz anda durmasını sağlayabiliyorsunuz. Bu sayede sırt ve bel ağrısı yaşanmadan kullanım sağlanıyor. Rahatınız ve modern görüntünüzü sağlamak için Ofisel.com'u tercih edebilirsiniz.

Çalışma Sandalyelerinin Boyutları

Çalışma sandalyelerinin boyutları kullanım alanlarına göre değişim gösteriyor. Memur koltuklarında deri ve kumaş modelli koltuklar kullanılırken, fileli sandalyeler de hoş bir görünüm sağlıyor. Son derece işlevsel kullanılan sandalyeler, kolay hareket etmeyi ve rahatlığı sağlıyor. Kol koyma yerlerindeki elipslik, elleri dinlendirmeyi sağlarken masaya iyice yaklaşmayı da sağlıyor. Kısa arkalıklı, uzun arkalıklı ve elips kesimli modelleriyle öğrencilere de rahat ve konforu sunan çalışma sandalyeleri Ofisel'den satın alınabiliyor. Mavi, kırmızı, siyah, pembe, sarı ve iki renkli modelleriyle ofis ve çalışma alanlarında tarz ve özel bir görünüm sağlıyor.

Çalışma Sandalyelerinde Dekoratif Görünümler

Özel alanlar özel görünümlere sahip olmalıdır. Ofisel.com adresinde en dekoratif çalışma sandalyeleri satışa sunulmuştur. Birbirinden tarz ve marjinal ofis, çalışma ve makam sandalyeleri için Ofisel.com sitesini inceleyiniz. Pole, argon, ceylan, palmir, adop, joying, joy, metni, besan, konsit ve daha onlarca farklı seçenekte çalışma sandalyesi Ofisel.com'da satışa sunuluyor. Kısa, uzun, deri, kumaş, ahşap ayaklı, plastik ayaklı, krom ayaklı, ofis, makam, fileli, ayarlanır boyutlu en dekoratif çalışma sandalyeleri Ofisel.com'da sizlere hitap ediyor. Avrupai tasarıma sahip olan yüzlerce çalışma sandalyesi modeli için Ofisel.com'u tercih edebilirsiniz.

Çalışma Sandalyelerinin Kalitesi

Çalışma sandalyelerindeki kalitenin ölçütünde iki seçenek vardır. Birincisi rahat oluşuyla ilgili olurken, ikincisi sağlamlığıyla ilgilidir. Ofisel 'den satın alacağınız çalışma sandalyeleri hem dayanıklı hem de ergonomiktir. İhtiyacınıza özel çalışma sandalyesi almak için Ofisel.com'u tercih edebilirsiniz.

Çalışma Sandalyelerini Nereden Satın Alabilirim?

Konforlu, kaliteli, dekoratif ve modern çalışma sandalyesi satın almak için Ofisel.com adresini tercih edebilirsiniz. En kullanışlı ve rahat çalışma sandalyeleri her beğeni ve zevke hitap ederken, uzun süre oturulduğunda dahi rahatsızlık vermiyor. Dolgun mikro süngeri sayesinde terletme yapmayan çalışma sandalyeleri Ofisel.com'da satışa sunuluyor.

Firmanın ürünlerini incelediğinizde mutlaka beğeninize uygun çalışma sandalyesi bulabilirsiniz. Özel boyutlu yapısıyla, sahibini rahatsız etmeyen çalışma sandalyelerini Ofisel.com adresinden satın alabilirsiniz. Renkli ve farklı tasarımlarla zevkinize uygun olan çalışma sandalyelerini Ofisel.com sitesinde bulabilirsiniz. Yeni model, makam, memur ve ofis çalışma sandalyelerini Ofisel'den uygun fiyat skalasında satın alabilirsiniz. Konfor, rahatlık, ofis görünümündeki modernlik için Ofisel.com'u tercih edebilirsiniz.

 

 

 

Yayınlanan 2019-10-10 Tarafından Sandalye Uzmanı 1 2911

1 Yorum

 • Mustafa CELİL

  Mustafa CELİL 2019-10-10 Yanıt

  Ofis Sandalyesi ürünlerini aldığım tek online mağaza diyebilirim. Toplu aldığımız Sandalye Modelleri de oldu. Tek Tek aldığımız Sandalye ve Koltuk Modelleri de oldu lakin bugüne dek her zaman aldığımız ürünlerde şunu söylemek gerekirse. Ürünün görselini görüyorsunuz ve Fiyatını görüyorsunuz. Sonra Başka yerlere bakıyorsunuz En uygun Ofisel'de var. Satın alıyorsunuz ve gelen ürün üst kalite ve mükemmel ürün. Diğer ürünlerin %90'ında maliyetten dolayı geriye yatma kullanmıyorken, Ofisel.com Tüm Sandalye modellerinde Multi Tilt Mekanizma kullanıyor.

  İlk Zamanlar çok şaşırmıştım..

  Hem En uygun Sandalve Koltukları satacaksın hemde Kaliteden ödün vermeyeceksin. Zarar ediyorlar mı diye düşünmedim değil lakin sonrasında dediğim gibi fazlasıyla alışveriş yapmış olmamdan dolayı Firma Sahibi ile bir kaç kere denk geldik ve inanılmaz kibar ve efendi bir insan olduğunu söylemeden geçmek istemiyorum. Sonra fiyatlarından bahsettim. Neden fiyatınız hem piyasadan bu kadar uygun ve Kaliteden ödün vermiyorsunuz diye.

  Önder bey, Son derece Samimi bir duruş ile; "Mustafa bey ürünü alırken kazanmak gerekir. Diğer üreticiler mekanizma ve Kumaş gibi materyalleri vadeli çalışırlar ve fiyatlarını ona göre alırlar. Bizler ise Peşin çalışırız ve Tüm Sandalye ve Koltuk Modellerinde Kaliteden ödün vermeden Diğerlerinin sabit mekanizma aldığı ücretlerin cüzri üstü fiyata biz Multi Tilt Mekanizmalı alırız. Karlılık aynı lakin Kalite bizde üst düzey. Özellikle Amacımız Kaliteli Sandalye ve Koltuk üretmek üzerine olup dışardan çalıştığımız bazı firmalarda lakin bu konuya özellikle özen gösteriyoruz." Bu şekilde bir cevap aldım ve bir kez daha Alışveriş yaparken doğru firmadan ürün aldığım için memnun oldum.

  Sandalye satın almak isteyenler için umarım iyi bir yazı olmuştur. :)

Bir yorum bırakCevap bırak

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu