WP Destek Hattı

En son yorumlar

Blog arama

Etiketler

oyuncu koltuğu Sandalye Oyuncu Koltukları Çalışma Sandalyesi Sandalye Modelleri oyuncu koltuğu çeşitleri Ofis koltuğu Ofis Sandalyesi fileli çalışma sandalyesi Yönetici Koltuğu ofisel Bar Sandalyesi Banker Masa Lambası sandalye çeşitleri oyuncu koltuğu özellikleri Xprime Yönetici Koltukları Çalışma Koltuğu Ofis koltukları Sandalye Nedir Ofis Mobilyası Dxracer Oyuncu Koltuğu incelemes ofis Kanepe Modelleri oyuncu koltuğu nereden alınır OYUNCU KOLTUK MODELLERİ Bar Taburesi Çalışma koltukları Seminer Koltukları Kanepe Ofisel oyuncu Koltuğu Concorde Oyuncu Koltuğu Sandalye Merkezi En Uygun Oyuncu Koltukları makam koltuğu Gamer Koltuk Oyuncu Koltuğu Satın Alma Rehber ortopedik sandalye Bar Sandalyesi üretici Refakatçi Koltuğu Çeşitleri müftü koltukları Siyah Ofis Sandalyesi Bekleme Koltukları Black Friday Kampanyaları ne zam Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu banker masa lambası camı Dekorasyonda Renk Kartelası Ofis Düzenlemeleri Sağlıklı Oyuncu Koltukları Ofis Sandalye Ayağı Nedir Xprime Oyuncu Koltuğu Resmi Satı Klasik Ofis Koltukları Xprime Oyuncu Koltuğu özellikler Üretici Ofis koltukları Siyah Yönetici Sandalyesi Oyuncu Koltuk çeşitleri Uygun Ofis Sandalyesi Yeşil camlı banker masa lambası ergonomik sandalye Doğru Sandalyeyi Bul Fileli Yönetici Koltukları Mobilya Kdv İndirimi Form Sandalye Yönetici Koltukları Modelleri ve Oyuncu Koltuğu Fiyatları Ofisel Xprime Oyuncu Koltukları Ortopedik Yastıklı Oyuncu Koltuğ Oyuncu Koltuğu En Uygun Fiyat koltuk Bakım talimatı Antalya Çalışma Sandalyesi kasiyer tabure ahşap ayaklı makam koltukları Sandalye Kurulum Videosu Koltuklar en uygun çalışma koltuğu ofisel iletişim ikili kanepe renk kartelası Trend Ofis Mobilyaları Dezenfekte çalışmaları Plastik Ayak Kaç Kilo Taşır Tekli yataklı Kanepe Xprime Pro Oyuncu Koltuğu Xprime King mi Yoksa Winner mı Sandalye Deposu Beyaz Kanepe Modelleri Kırmızı Çalışma Sandalyesi Kumaş Sandalye sandalye tamiri izmir Rengarenk Kanepe Modelleri Hızlı Koltuk Bulucu Oyuncu Koltuğu incelemesi Kdv indirimi Seminer Salonu Koltukları Boyun Destekli Koltuk En Uygun Fiyat Koltuklar Pro Oyuncu Koltukları En Çok Tercih Edilen 10 Oyuncu K Koltuk Mekanik Aksam Bakımı Banker Masa Lambası Resmi Satış
BİLGİLENDİRME: Ofisel Pandemi Dönem Tedbir ve Oyuncu Koltuklarında Yoğun Talep

BİLGİLENDİRME: Ofisel Pandemi Dönem Tedbir ve Oyuncu Koltuklarında Yoğun Talep

PANDEMİ DÖNEMİNDE OYUNCU KOLTUĞUNA GELEN YOĞUN TALEP

Pandemi döneminden geçtiğimiz şu günlerde müşterilerimize Ofisel Markası olarak yaşadığımız zorluk ve siparişlerdeki yoğunluğu özellikle belirtmek isteriz. Özellikle Oyuncu Koltukları Modellerinde Pandemi dönemi başından itibaren artarak devam eden Yoğun Talep için öncelikle teşekkür ederiz.

Ofisel.com Online Sitemizden Ofisel Markalı Oyuncu Koltuklarını Satın alan ve Twitch, Youtube, İntagram gibi kanallardan ürün kalite ve fiyat performansımız hakkında aldığımız yüksek olumlu geri dönüşler sayesinde, Oyuncu Koltuklarında ön göremediğimiz büyük talep gördük. Özellikle Ofisel Markalı olan Yeni Nesil Oyuncu Koltukları, Alpha Oyuncu Koltukları, Bulls Oyuncu Koltukları ve Bonus Expert Modellerimize yoğun talep oluşmuştur.

Pandemi döneminde yaşadığımız zorluklar arasında Aksesuar Tedarikleri, Ham Madde Fabrikalarının Pandemi döneminde kapalı olması gibi aksaklıkları ayrıca yaşadık. Tüm bunların yanında Aras Kargo firmasının 45 Desi üzerine uygulamış oldukları Kapasite limiti gibi extra kendilerince önlemleri hazır olan ürünlerinde ilk etapta İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya olmak üzere şu anda Tüm Türkiye genelinde Kargo Şirketlerinin yoğunluğu nezdinde aldığı önlemler ve karşı teslimat şubesinin uygunluğu ve limit açık olması ile kargo çıkışlarını sisteme girebildiler.

Şunu Asla unutmayalım ki Ofisel; Türkiye’nin Yerli üretim yapan bir markasıdır.  İş hayatımızın hiçbir döneminde yaşamadığımız zorluklar ve sağlığımızı hiçe sayarak hizmete odaklanmamız Müşterilerimize olan saygımızdandır.

OFİSEL MARKAMIZA İTHAM EDİLEN ŞİKAYETLER HAKKINDA

Şikayetvar gibi şikayet platformlarında gecikmeler ile alakalı şikayetler maalesef tüm satış yapan ve üretici firmaların elinde olmadan yaşadığı talihsizliklerdir. Ofisel.com olarak sitemizde özellikle pandemi dönemi içinde olmamız sebebi ile Oyuncu Koltuklarında bu durum özellikle belirtilmekteydi. İlk etapta 5-7 iş günü olarak başladığımız durumu kontrol altına alamayınca 7-10 iş günü olarak sadece Oyuncu Koltuklarının temrin sürelerinde güncellemeye gidilmiştir. Bu durum kasıtlı yapılan bir durum kesinlikle değildir. Asla bahanelerin arkasına da sığınmıyoruz fakat Genç Kardeşlerimizin bir marka şikayeti ve kendilerini ifade ederken kullandıkları dil itibari ile Yalan Beyanları tespit edilmiştir. Üstelik bu beyanlarını şikayet olarak oluşturmalarının yanında genç arkadaşlarından şikayet altına mesnetsiz ve direk karalamaya yönelik şikayetleri görüldü ve şikayetvar tarafından hesap bilgileri Ofisel Hukuk Departmanı tarafından alındı. Haksız yapılan şikayetler üzerinde ivedilikle işlemler yapılacak olup suç duyurusunda bulunulacaktır.

OFİSEL MARKA KALİTESİ

Ofisel Markası olarak içinden geçtiğimiz bu zor zamanlarda bizler de bir tüketici olarak en başta bu dönem çalışan ve hizmet vermeye çalışan kurumlara sonuna kadar iyi niyetimizi asla kaybetmedik. Müşterilerimizden gelen sadece gecikmeye bağlı şikayetler aslında kalite ve ürünlerimizdeki desteğimizi ortaya koymaktadır. Ofisel olarak kaliteden asla ödün vermemekteyiz. Ofisel markalı Oyuncu Koltuklarında ürünlerimizi alıp kullanan herkesin şiddetle tavsiyesi ile bu kadar hızlı satışa ulaştı. Pandemi sonrası asla gecikme olmayacağı gibi Ramazan Bayramı sonrası bu sorun tamamen çözülmüş olacaktır.

Desteğiniz için teşekkür ederiz.

Yayınlanan 2020-05-14 0 649

Bir yorum bırakCevap bırak

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu