WP Destek Hattı

En son yorumlar

Blog arama

Etiketler

oyuncu koltuğu Sandalye Oyuncu Koltukları Çalışma Sandalyesi Sandalye Modelleri oyuncu koltuğu çeşitleri Ofis koltuğu Ofis Sandalyesi ofisel Bar Sandalyesi fileli çalışma sandalyesi Yönetici Koltuğu Yönetici Koltukları Çalışma Koltuğu Ofis koltukları Sandalye Nedir Ofis Mobilyası Banker Masa Lambası sandalye çeşitleri oyuncu koltuğu özellikleri Xprime Seminer Koltukları Kanepe Ofisel oyuncu Koltuğu Concorde Oyuncu Koltuğu Sandalye Merkezi En Uygun Oyuncu Koltukları makam koltuğu Gamer Koltuk Oyuncu Koltuğu Satın Alma Rehber ortopedik sandalye Dxracer Oyuncu Koltuğu incelemes ofis Kanepe Modelleri oyuncu koltuğu nereden alınır OYUNCU KOLTUK MODELLERİ Bar Taburesi Çalışma koltukları Ofisel Tv Koltukları 2020 En Trend Oyuncu Koltuğu Xpirme King Banker Masa Lambası Resmi Satış İzmir Çalışma Sandalyesi Tabure Çeşitleri yönetici koltuğu modelleri Otel Sandalyesi Ofis Sandalyesi Kurulum Kılavuzu 2019 yılının en çok satılan ofis ofisel satış rekortmeni üçlü kanepe Sandalye renk kartelası Eames Sandalye Modelleri Oyuncu Koltuğu Çeşitleri ve Mode Oyuncu Koltukları Ortopedik Midi Xprime Gamer En Çok Satan 10 Oyuncu Koltuğu Oyuncu Koltukları Temizliği Sandalye Fiyatları Kanepe Fırsatları Toptan Refakatçi Koltuk Koltuk Modelleri izmir yönetici koltukları İkili Kanepe Modelleri Kampanyalı Mobilya Kaliteli Oyuncu Koltuğu Dünyanın en çok satan sandalyesi Seminer Koltuk Fiyatları Pezzey Fileli Çalışma Sandalyesi Fiyat Arttıran Firmalar Ofisel Oyuncu Koltukları Xprime Oyuncu Koltukları özellik Kasbir Çalışma Koltukları Xprime Winner Terletmez Oyuncu K İzmirOfis Banker Masa Lambası Yeşil Camlı Tabure Katlanır Bar Sandalyesi kullanım klavuzu tüm türkiye'ye banker masa lamba sandalye tavsiyesi black friday sandalye kampanyala Oyuncu Koltuğu Satın Alma Eames Beyaz Sandalye Virüse Karşı Alıması geren 14 ön Tam Ortopedik Sandalye Xprime Koltukları Çalışma Koltukları Modelleri Neden Xprime Oyuncu Koltukları Mutfak Sandalyesi Refakatçi Koltuğu Fiyatları kaymakam koltuğu Seminer Koltuğu Ortopedik Ofis Sandalyesi Kanepe Modelleri Kampanyalı Koltuk banker masa lambaları Konferans Koltukları Modern Ofis Tavsiyeleri Müşteri Memnuniyeti XDrive Oyuncu Koltukları
BİLGİLENDİRME: Ofisel Pandemi Dönem Tedbir ve Oyuncu Koltuklarında Yoğun Talep

BİLGİLENDİRME: Ofisel Pandemi Dönem Tedbir ve Oyuncu Koltuklarında Yoğun Talep

PANDEMİ DÖNEMİNDE OYUNCU KOLTUĞUNA GELEN YOĞUN TALEP

Pandemi döneminden geçtiğimiz şu günlerde müşterilerimize Ofisel Markası olarak yaşadığımız zorluk ve siparişlerdeki yoğunluğu özellikle belirtmek isteriz. Özellikle Oyuncu Koltukları Modellerinde Pandemi dönemi başından itibaren artarak devam eden Yoğun Talep için öncelikle teşekkür ederiz.

Ofisel.com Online Sitemizden Ofisel Markalı Oyuncu Koltuklarını Satın alan ve Twitch, Youtube, İntagram gibi kanallardan ürün kalite ve fiyat performansımız hakkında aldığımız yüksek olumlu geri dönüşler sayesinde, Oyuncu Koltuklarında ön göremediğimiz büyük talep gördük. Özellikle Ofisel Markalı olan Yeni Nesil Oyuncu Koltukları, Alpha Oyuncu Koltukları, Bulls Oyuncu Koltukları ve Bonus Expert Modellerimize yoğun talep oluşmuştur.

Pandemi döneminde yaşadığımız zorluklar arasında Aksesuar Tedarikleri, Ham Madde Fabrikalarının Pandemi döneminde kapalı olması gibi aksaklıkları ayrıca yaşadık. Tüm bunların yanında Aras Kargo firmasının 45 Desi üzerine uygulamış oldukları Kapasite limiti gibi extra kendilerince önlemleri hazır olan ürünlerinde ilk etapta İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya olmak üzere şu anda Tüm Türkiye genelinde Kargo Şirketlerinin yoğunluğu nezdinde aldığı önlemler ve karşı teslimat şubesinin uygunluğu ve limit açık olması ile kargo çıkışlarını sisteme girebildiler.

Şunu Asla unutmayalım ki Ofisel; Türkiye’nin Yerli üretim yapan bir markasıdır.  İş hayatımızın hiçbir döneminde yaşamadığımız zorluklar ve sağlığımızı hiçe sayarak hizmete odaklanmamız Müşterilerimize olan saygımızdandır.

OFİSEL MARKAMIZA İTHAM EDİLEN ŞİKAYETLER HAKKINDA

Şikayetvar gibi şikayet platformlarında gecikmeler ile alakalı şikayetler maalesef tüm satış yapan ve üretici firmaların elinde olmadan yaşadığı talihsizliklerdir. Ofisel.com olarak sitemizde özellikle pandemi dönemi içinde olmamız sebebi ile Oyuncu Koltuklarında bu durum özellikle belirtilmekteydi. İlk etapta 5-7 iş günü olarak başladığımız durumu kontrol altına alamayınca 7-10 iş günü olarak sadece Oyuncu Koltuklarının temrin sürelerinde güncellemeye gidilmiştir. Bu durum kasıtlı yapılan bir durum kesinlikle değildir. Asla bahanelerin arkasına da sığınmıyoruz fakat Genç Kardeşlerimizin bir marka şikayeti ve kendilerini ifade ederken kullandıkları dil itibari ile Yalan Beyanları tespit edilmiştir. Üstelik bu beyanlarını şikayet olarak oluşturmalarının yanında genç arkadaşlarından şikayet altına mesnetsiz ve direk karalamaya yönelik şikayetleri görüldü ve şikayetvar tarafından hesap bilgileri Ofisel Hukuk Departmanı tarafından alındı. Haksız yapılan şikayetler üzerinde ivedilikle işlemler yapılacak olup suç duyurusunda bulunulacaktır.

OFİSEL MARKA KALİTESİ

Ofisel Markası olarak içinden geçtiğimiz bu zor zamanlarda bizler de bir tüketici olarak en başta bu dönem çalışan ve hizmet vermeye çalışan kurumlara sonuna kadar iyi niyetimizi asla kaybetmedik. Müşterilerimizden gelen sadece gecikmeye bağlı şikayetler aslında kalite ve ürünlerimizdeki desteğimizi ortaya koymaktadır. Ofisel olarak kaliteden asla ödün vermemekteyiz. Ofisel markalı Oyuncu Koltuklarında ürünlerimizi alıp kullanan herkesin şiddetle tavsiyesi ile bu kadar hızlı satışa ulaştı. Pandemi sonrası asla gecikme olmayacağı gibi Ramazan Bayramı sonrası bu sorun tamamen çözülmüş olacaktır.

Desteğiniz için teşekkür ederiz.

Yayınlanan 2020-05-14 0 399

Bir yorum bırakCevap bırak

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu