WhatsApp Destek Hattı
OFİSEL'i kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Blog kategorileri

En son yorumlar

Blog arama

Etiketler

oyuncu koltuğu Sandalye Oyuncu Koltukları Sandalye Modelleri Çalışma Sandalyesi Ofis koltuğu Ofis Sandalyesi oyuncu koltuğu çeşitleri fileli çalışma sandalyesi Yönetici Koltuğu ofisel Bar Sandalyesi Sandalye Nedir Ofis Mobilyası Banker Masa Lambası sandalye çeşitleri Xprime Yönetici Koltukları Çalışma Koltuğu Ofis koltukları Gamer Koltuk Oyuncu Koltuğu Satın Alma Rehber ortopedik sandalye Dxracer Oyuncu Koltuğu incelemes ofis Kanepe Modelleri oyuncu koltuğu nereden alınır OYUNCU KOLTUK MODELLERİ Bar Taburesi oyuncu koltuğu özellikleri Çalışma koltukları Seminer Koltukları Kanepe Ofisel oyuncu Koltuğu Concorde Oyuncu Koltuğu Sandalye Merkezi En Uygun Oyuncu Koltukları makam koltuğu ofisel bar sandalyesi Ofis Kanepe çeşitleri Oyuncu Koltuğu Modelleri Siyah Çalışma Sandalyesi Toptan Koltuk izmir koltuk modelleri Üçlü Kanepe Modelleri Banker Masa Lambası Fırsatları Tavsiyeli Oyuncu Koltuğu Şef Koltukları Koferans Salonu Koltukları Ortopedik Makam Koltukları Faiş Fiyatlar Xprime Oyuncu Koltukları 10 Oyuncu Koltuğunu Derledik Adore Ofis Koltukları Banker Masa Lambası Ofisel İstanbul Çalışma Sandalyesi Tabure modelleri Gaming Chair Cafe Sandalyesi Sandalye kurulumu izmir banker masa lambası en iyi ofis koltukları Koltuk kampanyaları Renkli Çalışma Koltukları Eames Sandalye Fiyatları Gamer Oyuncu Koltukları Yarı Ortopedik Sandalye Tv Koltukları 2020 Yılının Çok Satan Oyuncu Ko Bar önü sandalye Ayak Uzatmalı Koltuk yönetici sandalyesi Konferans Koltuğu izmir ofis koltukları Tekli Kanepe Modelleri Kampanyalı Sandalye Ortopedik Oyuncu Koltuğu banker masa lambası cam özelliği Konferans Koltuk Fiyatları Oyuncu Sandalyesi Ofisel Müşteri Yorumları DXRacer Oyuncu Koltukları Profesyonel Oyuncu Koltukları En iyi Oyuncu Koltuğu Ofisel Ofis Koltukları Masa Lambası siyah sandalye gamer seat Ergonomik Bar Taburesi siyah fileli çalışma sandalyesi istanbul banker masa iambası Kendi koltuğunu yarat Birifing Masası Koltukları Hangi Renk Ofis Mobilyası Eames Kabuk Sandalye Corona Virüsü Ortopedik Sandalye özellikleri Ofisel Xprime Kasbir Fileli Çalışma Sandalyesi Bar Sandalyesi üretici
BİLGİLENDİRME: Ofisel Pandemi Dönem Tedbir ve Oyuncu Koltuklarında Yoğun Talep

BİLGİLENDİRME: Ofisel Pandemi Dönem Tedbir ve Oyuncu Koltuklarında Yoğun Talep

PANDEMİ DÖNEMİNDE OYUNCU KOLTUĞUNA GELEN YOĞUN TALEP

Pandemi döneminden geçtiğimiz şu günlerde müşterilerimize Ofisel Markası olarak yaşadığımız zorluk ve siparişlerdeki yoğunluğu özellikle belirtmek isteriz. Özellikle Oyuncu Koltukları Modellerinde Pandemi dönemi başından itibaren artarak devam eden Yoğun Talep için öncelikle teşekkür ederiz.

Ofisel.com Online Sitemizden Ofisel Markalı Oyuncu Koltuklarını Satın alan ve Twitch, Youtube, İntagram gibi kanallardan ürün kalite ve fiyat performansımız hakkında aldığımız yüksek olumlu geri dönüşler sayesinde, Oyuncu Koltuklarında ön göremediğimiz büyük talep gördük. Özellikle Ofisel Markalı olan Yeni Nesil Oyuncu Koltukları, Alpha Oyuncu Koltukları, Bulls Oyuncu Koltukları ve Bonus Expert Modellerimize yoğun talep oluşmuştur.

Pandemi döneminde yaşadığımız zorluklar arasında Aksesuar Tedarikleri, Ham Madde Fabrikalarının Pandemi döneminde kapalı olması gibi aksaklıkları ayrıca yaşadık. Tüm bunların yanında Aras Kargo firmasının 45 Desi üzerine uygulamış oldukları Kapasite limiti gibi extra kendilerince önlemleri hazır olan ürünlerinde ilk etapta İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya olmak üzere şu anda Tüm Türkiye genelinde Kargo Şirketlerinin yoğunluğu nezdinde aldığı önlemler ve karşı teslimat şubesinin uygunluğu ve limit açık olması ile kargo çıkışlarını sisteme girebildiler.

Şunu Asla unutmayalım ki Ofisel; Türkiye’nin Yerli üretim yapan bir markasıdır.  İş hayatımızın hiçbir döneminde yaşamadığımız zorluklar ve sağlığımızı hiçe sayarak hizmete odaklanmamız Müşterilerimize olan saygımızdandır.

OFİSEL MARKAMIZA İTHAM EDİLEN ŞİKAYETLER HAKKINDA

Şikayetvar gibi şikayet platformlarında gecikmeler ile alakalı şikayetler maalesef tüm satış yapan ve üretici firmaların elinde olmadan yaşadığı talihsizliklerdir. Ofisel.com olarak sitemizde özellikle pandemi dönemi içinde olmamız sebebi ile Oyuncu Koltuklarında bu durum özellikle belirtilmekteydi. İlk etapta 5-7 iş günü olarak başladığımız durumu kontrol altına alamayınca 7-10 iş günü olarak sadece Oyuncu Koltuklarının temrin sürelerinde güncellemeye gidilmiştir. Bu durum kasıtlı yapılan bir durum kesinlikle değildir. Asla bahanelerin arkasına da sığınmıyoruz fakat Genç Kardeşlerimizin bir marka şikayeti ve kendilerini ifade ederken kullandıkları dil itibari ile Yalan Beyanları tespit edilmiştir. Üstelik bu beyanlarını şikayet olarak oluşturmalarının yanında genç arkadaşlarından şikayet altına mesnetsiz ve direk karalamaya yönelik şikayetleri görüldü ve şikayetvar tarafından hesap bilgileri Ofisel Hukuk Departmanı tarafından alındı. Haksız yapılan şikayetler üzerinde ivedilikle işlemler yapılacak olup suç duyurusunda bulunulacaktır.

OFİSEL MARKA KALİTESİ

Ofisel Markası olarak içinden geçtiğimiz bu zor zamanlarda bizler de bir tüketici olarak en başta bu dönem çalışan ve hizmet vermeye çalışan kurumlara sonuna kadar iyi niyetimizi asla kaybetmedik. Müşterilerimizden gelen sadece gecikmeye bağlı şikayetler aslında kalite ve ürünlerimizdeki desteğimizi ortaya koymaktadır. Ofisel olarak kaliteden asla ödün vermemekteyiz. Ofisel markalı Oyuncu Koltuklarında ürünlerimizi alıp kullanan herkesin şiddetle tavsiyesi ile bu kadar hızlı satışa ulaştı. Pandemi sonrası asla gecikme olmayacağı gibi Ramazan Bayramı sonrası bu sorun tamamen çözülmüş olacaktır.

Desteğiniz için teşekkür ederiz.

Yayınlanan 2020-05-14 0 196

Bir yorum bırakCevap bırak

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu