OFİSEL'i kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Blog kategorileri

En son yorumlar

Blog arama

Etiketler

Sandalye oyuncu koltuğu Sandalye Modelleri Oyuncu Koltukları Çalışma Sandalyesi Ofis Sandalyesi Yönetici Koltuğu ofisel Bar Sandalyesi Ofis koltuğu Banker Masa Lambası sandalye çeşitleri fileli çalışma sandalyesi oyuncu koltuğu çeşitleri Ofis koltukları Sandalye Nedir Ofis Mobilyası OYUNCU KOLTUK MODELLERİ Bar Taburesi oyuncu koltuğu özellikleri Çalışma koltukları Yönetici Koltukları Seminer Koltukları Kanepe Concorde Oyuncu Koltuğu Sandalye Merkezi En Uygun Oyuncu Koltukları makam koltuğu Oyuncu Koltuğu Satın Alma Rehber ortopedik sandalye Dxracer Oyuncu Koltuğu incelemes ofis Kanepe Modelleri oyuncu koltuğu nereden alınır Oyuncu Koltuğu Fiyatları Ofisel Xprime Oyuncu Koltukları Üretici Ofis koltukları Siyah Yönetici Sandalyesi Oyuncu Koltuk çeşitleri Uygun Ofis Sandalyesi Yeşil camlı banker masa lambası ergonomik sandalye Doğru Sandalyeyi Bul Fileli Yönetici Koltukları Mobilya Kdv İndirimi Form Sandalye Yönetici Koltukları Modelleri ve Plastik Ayak Kaç Kilo Taşır Tekli yataklı Kanepe Antalya Çalışma Sandalyesi kasiyer tabure ahşap ayaklı makam koltukları Sandalye Kurulum Videosu Koltuklar en uygun çalışma koltuğu ofisel iletişim ikili kanepe renk kartelası Trend Ofis Mobilyaları Dezenfekte çalışmaları En Uygun Fiyat Koltuklar Xprime Sandalye Deposu Beyaz Kanepe Modelleri Kırmızı Çalışma Sandalyesi Kumaş Sandalye sandalye tamiri izmir Rengarenk Kanepe Modelleri Hızlı Koltuk Bulucu Oyuncu Koltuğu incelemesi Kdv indirimi Seminer Salonu Koltukları Boyun Destekli Koltuk Oyuncu Koltukları Ortopedik Midi Ofisel Tv Koltukları Banker Masa Lambası Resmi Satış İzmir Çalışma Sandalyesi Tabure Çeşitleri yönetici koltuğu modelleri Otel Sandalyesi Ofis Sandalyesi Kurulum Kılavuzu 2019 yılının en çok satılan ofis ofisel satış rekortmeni üçlü kanepe Sandalye renk kartelası Eames Sandalye Modelleri Oyuncu Koltuğu Çeşitleri ve Mode Fiyat Arttıran Firmalar Ofisel Oyuncu Koltukları Sandalye Fiyatları Kanepe Fırsatları Toptan Refakatçi Koltuk Çalışma Koltuğu Koltuk Modelleri izmir yönetici koltukları İkili Kanepe Modelleri Kampanyalı Mobilya Kaliteli Oyuncu Koltuğu Dünyanın en çok satan sandalyesi Seminer Koltuk Fiyatları
Oyuncu Koltuklarında F/P Nedir ? XPRİME Oyuncu Koltuğu Özellikleri

Oyuncu Koltuklarında F/P Nedir ? XPRİME Oyuncu Koltuğu Özellikleri

Oyuncu Koltuklarında F/P Nedir ?

Pandemi Dönemi içinde en çok satılan ürünler OYUNCU KOLTUKLARI modelleri zirvededir. Bunun sebebini bazı müşterilerimizden samimi bir sohbet sonrası şu şekilde işittik.

“Bizler günlük hayatın temposu ve yoğunluğu içinde çalışan insanlarız fakat Pandemi döneminde hayatımızın hiçbir döneminde oturmadığımız kadar oturduk ve belimiz bir yerden sonra ağrımaya başladı. Tabi hal böyle olunca yeni nesil sokaklarda büyümüyor ki; Derlerini ve oyunlarının tümünü bilgisayar başında oturarak yapıyor ve biz bu şekilde bir ağrı çekiyorsak onlar da çekiyordur diye düşündük ve Çocuklarımıza bu dönemi daha rahat geçirmeleri açısından OYUNCU KOLTUĞU satın almak istedik.”

İşte Müşterimizden gelen yanıt tam da bu şekilde. Eba Tv ile çocuklarımız evlerde eğitime devam etmekte ve Oturma sağlıkları daha çok önem kazanmış durumdadır. Oyuncu Koltukları tam olarak burada devreye giriyor. Bel desteği yastığı ve Boyun yastığı rahat ve ortopedik bir kullanım imkanı sağlıyor.

S: Peki Tüm Koltuk ve Sandalyelerde geçen F/P Nedir ?

C: F/P = Fiyat – Performans demektir.

Konuyu biraz açmak gerekirse ise; bir koltuk satın alıyorsunuz ve piyasada tanınmış oyuncu koltuklarına 1.800 ile 4.000 TL arası para ödüyorsunuz. Ödediğiniz paranın %80’i başlıkta yazan Markaya.

Bunu biliyor muydunuz ?

İşte Ofisel Markası olarak Türkiye’nin Prestijli Oyuncu Koltukları Markası olan XPrime Markasını geliştiriyoruz ve çok yakında sizlere Yüksek Ücretler ödemekten kurtarıyoruz.

Şu anda hali hazırda Satışta yer alan Yeni Nesil, Alpha, Bulls ve Bonus Expert Serisi Oyuncu Koltuğu Modellerimiz her bütçeye uygun Oyuncu Koltuğu ihtiyaçlarını çok uygun fiyata karşılamaktadır. Ofisel Markalı Oyuncu Koltuklarımız için sizlere;

XPRİME OYUNCU KOLTUĞU ÖZELLİKKLERİNDEN BAZILARI;

  •          3D Kol

  •          Sırtlık 180 Derece Yatma

  •          Yüksek Dansite Dökme Sünger 59 DNS

  •          Çift Kol Mekanizma

  •          CLASS4 Krom Amortisör

  •          Sırtı Kademeli olarak istenilen konumda sabitleme

  •          Parke çizmez ve Rahat Kullanım imkanı sağlayan tekerler

Yukarıda yer alan XPrime Oyuncu Koltuğu Özelliklerine sahip modellerimiz piyasada aynı özelliklere sahip modellere göre %50 Uygun Fiyatta olması hedeflenmektedir. OFİSEL Markası olarak sizlere en Yüksek Kaliteyi En Uygun Fiyata sunuyoruz.

İşte bunun adına F/P denir. Yani Fiyat = Performans

Tüm Oyuncu Koltukları Modellerimiz için Tıklayınız.

Yayınlanan 2020-05-15 Tarafından Oyuncu Koltuğu Uzmanı 0 50

Bir yorum bırakCevap bırak

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu