WP Destek Hattı

Blog kategorileri

En son yorumlar

Blog arama

Etiketler

oyuncu koltuğu Sandalye Oyuncu Koltukları Sandalye Modelleri Çalışma Sandalyesi Ofis koltuğu Ofis Sandalyesi oyuncu koltuğu çeşitleri Bar Sandalyesi fileli çalışma sandalyesi Yönetici Koltuğu ofisel Ofis koltukları Sandalye Nedir Ofis Mobilyası Banker Masa Lambası sandalye çeşitleri oyuncu koltuğu özellikleri Xprime Yönetici Koltukları Çalışma Koltuğu Sandalye Merkezi En Uygun Oyuncu Koltukları makam koltuğu Gamer Koltuk Oyuncu Koltuğu Satın Alma Rehber ortopedik sandalye Dxracer Oyuncu Koltuğu incelemes ofis Kanepe Modelleri oyuncu koltuğu nereden alınır OYUNCU KOLTUK MODELLERİ Bar Taburesi Çalışma koltukları Seminer Koltukları Ofisel oyuncu Koltuğu Kanepe Concorde Oyuncu Koltuğu toplantı masası koltukları Ofis Mobilyasında Kdv İndirimi Yazı Tablalı Koltuk Modelleri Sırt Destekli Koltuk Oyuncu Koltuğu ucuz Xprime Resmi Satış Sitesi Siyah Oyuncu Koltuğu Çok Satan Oyuncu Koltukları Xprime Oyuncu Koltuğu bakım Tali Siyah Yönetici Koltuğu Modern Kanepe Modelleri Ortopedik Oyuncu Koltukları Kumaş Ofis Sandalyesi Kafe Sandalyesi izmir koltuk firması Rengarenk Kanepe Kendi Koltuğunu Bul Güvenilir Koltuk firması Ofisel tekli kanepe Suni deri renk kartelası Ofis Mobilyası Tavsiyeleri Corona Dezenfekte Sandalye Ayağı Seçimi Ayak Uzatmalı Tv Koltuğu Xprime Oyuncu Koltuğu Xprime King ile Winner Arasındak Ankara Çalışma Sandalyesi yüksek tabure Restaurant Sandalye Ofisel Sandalye Kurulumu Makam Koltuğu modelleri tavsiye edilen ofis sandalyeleri Tavsiyeli Oyuncu Koltuğu Şef Koltukları Koferans Salonu Koltukları Ortopedik Makam Koltukları Faiş Fiyatlar Xprime Oyuncu Koltukları 10 Oyuncu Koltuğunu Derledik Koltuk Deri bakımı ofisel bar sandalyesi Ofis Kanepe çeşitleri Oyuncu Koltuğu Modelleri Siyah Çalışma Sandalyesi Toptan Koltuk izmir koltuk modelleri Üçlü Kanepe Modelleri Banker Masa Lambası Fırsatları Renkli Çalışma Koltukları Eames Sandalye Fiyatları Gamer Oyuncu Koltukları Yarı Ortopedik Sandalye Tv Koltukları 2020 Yılının Çok Satan Oyuncu Ko Terletmez Oyuncu Koltuğu Adore Ofis Koltukları Banker Masa Lambası Ofisel İstanbul Çalışma Sandalyesi Tabure modelleri Gaming Chair Cafe Sandalyesi Sandalye kurulumu
Oyuncu Koltuklarında F/P Nedir ? XPRİME Oyuncu Koltuğu Özellikleri

Oyuncu Koltuklarında F/P Nedir ? XPRİME Oyuncu Koltuğu Özellikleri

Oyuncu Koltuklarında F/P Nedir ?

Pandemi Dönemi içinde en çok satılan ürünler OYUNCU KOLTUKLARI modelleri zirvededir. Bunun sebebini bazı müşterilerimizden samimi bir sohbet sonrası şu şekilde işittik.

“Bizler günlük hayatın temposu ve yoğunluğu içinde çalışan insanlarız fakat Pandemi döneminde hayatımızın hiçbir döneminde oturmadığımız kadar oturduk ve belimiz bir yerden sonra ağrımaya başladı. Tabi hal böyle olunca yeni nesil sokaklarda büyümüyor ki; Derlerini ve oyunlarının tümünü bilgisayar başında oturarak yapıyor ve biz bu şekilde bir ağrı çekiyorsak onlar da çekiyordur diye düşündük ve Çocuklarımıza bu dönemi daha rahat geçirmeleri açısından OYUNCU KOLTUĞU satın almak istedik.”

İşte Müşterimizden gelen yanıt tam da bu şekilde. Eba Tv ile çocuklarımız evlerde eğitime devam etmekte ve Oturma sağlıkları daha çok önem kazanmış durumdadır. Oyuncu Koltukları tam olarak burada devreye giriyor. Bel desteği yastığı ve Boyun yastığı rahat ve ortopedik bir kullanım imkanı sağlıyor.

S: Peki Tüm Koltuk ve Sandalyelerde geçen F/P Nedir ?

C: F/P = Fiyat – Performans demektir.

Konuyu biraz açmak gerekirse ise; bir koltuk satın alıyorsunuz ve piyasada tanınmış oyuncu koltuklarına 1.800 ile 4.000 TL arası para ödüyorsunuz. Ödediğiniz paranın %80’i başlıkta yazan Markaya.

Bunu biliyor muydunuz ?

İşte Ofisel Markası olarak Türkiye’nin Prestijli Oyuncu Koltukları Markası olan XPrime Markasını geliştiriyoruz ve çok yakında sizlere Yüksek Ücretler ödemekten kurtarıyoruz.

Şu anda hali hazırda Satışta yer alan Yeni Nesil, Alpha, Bulls ve Bonus Expert Serisi Oyuncu Koltuğu Modellerimiz her bütçeye uygun Oyuncu Koltuğu ihtiyaçlarını çok uygun fiyata karşılamaktadır. Ofisel Markalı Oyuncu Koltuklarımız için sizlere;

XPRİME OYUNCU KOLTUĞU ÖZELLİKKLERİNDEN BAZILARI;

  •          3D Kol

  •          Sırtlık 180 Derece Yatma

  •          Yüksek Dansite Dökme Sünger 59 DNS

  •          Çift Kol Mekanizma

  •          CLASS4 Krom Amortisör

  •          Sırtı Kademeli olarak istenilen konumda sabitleme

  •          Parke çizmez ve Rahat Kullanım imkanı sağlayan tekerler

Yukarıda yer alan XPrime Oyuncu Koltuğu Özelliklerine sahip modellerimiz piyasada aynı özelliklere sahip modellere göre %50 Uygun Fiyatta olması hedeflenmektedir. OFİSEL Markası olarak sizlere en Yüksek Kaliteyi En Uygun Fiyata sunuyoruz.

İşte bunun adına F/P denir. Yani Fiyat = Performans

Tüm Oyuncu Koltukları Modellerimiz için Tıklayınız.

Yayınlanan 2020-05-15 Tarafından 0 1520

Bir yorum bırakCevap bırak

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu