WP Destek Hattı

En son yorumlar

Blog arama

Etiketler

oyuncu koltuğu Sandalye Oyuncu Koltukları Çalışma Sandalyesi Sandalye Modelleri oyuncu koltuğu çeşitleri Ofis koltuğu Ofis Sandalyesi fileli çalışma sandalyesi Yönetici Koltuğu ofisel Bar Sandalyesi Banker Masa Lambası sandalye çeşitleri oyuncu koltuğu özellikleri Xprime Yönetici Koltukları Çalışma Koltuğu Ofis koltukları Sandalye Nedir Ofis Mobilyası Dxracer Oyuncu Koltuğu incelemes ofis Kanepe Modelleri oyuncu koltuğu nereden alınır OYUNCU KOLTUK MODELLERİ Bar Taburesi Çalışma koltukları Seminer Koltukları Kanepe Ofisel oyuncu Koltuğu Concorde Oyuncu Koltuğu Sandalye Merkezi En Uygun Oyuncu Koltukları makam koltuğu Gamer Koltuk Oyuncu Koltuğu Satın Alma Rehber ortopedik sandalye Bar Sandalyesi üretici Refakatçi Koltuğu Çeşitleri müftü koltukları Siyah Ofis Sandalyesi Bekleme Koltukları Black Friday Kampanyaları ne zam Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu banker masa lambası camı Dekorasyonda Renk Kartelası Ofis Düzenlemeleri Sağlıklı Oyuncu Koltukları Ofis Sandalye Ayağı Nedir Xprime Oyuncu Koltuğu Resmi Satı Klasik Ofis Koltukları Xprime Oyuncu Koltuğu özellikler Üretici Ofis koltukları Siyah Yönetici Sandalyesi Oyuncu Koltuk çeşitleri Uygun Ofis Sandalyesi Yeşil camlı banker masa lambası ergonomik sandalye Doğru Sandalyeyi Bul Fileli Yönetici Koltukları Mobilya Kdv İndirimi Form Sandalye Yönetici Koltukları Modelleri ve Oyuncu Koltuğu Fiyatları Ofisel Xprime Oyuncu Koltukları Ortopedik Yastıklı Oyuncu Koltuğ Oyuncu Koltuğu En Uygun Fiyat koltuk Bakım talimatı Antalya Çalışma Sandalyesi kasiyer tabure ahşap ayaklı makam koltukları Sandalye Kurulum Videosu Koltuklar en uygun çalışma koltuğu ofisel iletişim ikili kanepe renk kartelası Trend Ofis Mobilyaları Dezenfekte çalışmaları Plastik Ayak Kaç Kilo Taşır Tekli yataklı Kanepe Xprime Pro Oyuncu Koltuğu Xprime King mi Yoksa Winner mı Sandalye Deposu Beyaz Kanepe Modelleri Kırmızı Çalışma Sandalyesi Kumaş Sandalye sandalye tamiri izmir Rengarenk Kanepe Modelleri Hızlı Koltuk Bulucu Oyuncu Koltuğu incelemesi Kdv indirimi Seminer Salonu Koltukları Boyun Destekli Koltuk En Uygun Fiyat Koltuklar Pro Oyuncu Koltukları En Çok Tercih Edilen 10 Oyuncu K Koltuk Mekanik Aksam Bakımı Banker Masa Lambası Resmi Satış
Xprime Profesyonel Oyuncu Koltukları Özel İndirimler

Xprime Profesyonel Oyuncu Koltukları Özel İndirimler

Xprime Profesyonel Oyuncu Koltukları Resmi Satış Sitesi

XPRİME PROFESYONEL OYUNCU KOLTUĞU

Profesyonel Oyuncu Koltuğu Nasıl Olmalı ?

Profesyonel oyuncu koltukları en başta yüksek oranda rahatlık ve konfor sunmalıdır. Rahatlık ve konforun en önemli yapı taşı ise üründe kullanılan malzemelerin kalitesidir. Örneğin Malzeme olarak kullanılan Sünger Doygunluğu, Deri, Kolçak, Amortisör, Ayak, Tekerlekler ve ölçüler çok önemlidir. Xprime bir Ofisel Markasıdır. Xprime Koltuklarımızda kullanılan 60 Dansite Dökme sünger ile yüksek kaliteyi sunuyoruz. Piyasadaki Oyuncu Koltuğu Modelleri arasında XPRİME; Profesyonel Oyuncu Koltuğu klasmanında yer almaktadır.

Xprime Profesyonel Oyuncu Koltuğu Özellikleri

Xprime Profesyonel Seri Oyuncu Koltuklarında One ve King olarak 2 seri yer almaktadır. Xprime One Oyuncu Koltuğu sırt kısmı daha alçak model olup 1.40 – 1.75 boyundaki kullanıcılara en uygun modeldir. KG olarak 160 KG Maximum ağırlık yer almaktadır.

Uzun Boylu bir Kullanıcı iseniz; Xprime King Oyuncu Koltuğu modelini tercih etmelisiniz. King Serisi Oyuncu Koltuğu modelinin sırt yüksekliği One modelinden daha yüksektir. Ayrıca One Modelinde kolçaklar sadece yukarı aşağı hareket kabiliyetine sahip iken, King Serisi Oyuncu Koltuklarında 2D dediğimiz kolçak sistemi yer almaktadır.

Xprime Oyuncu Koltuğu Özellikleri ve Kampanyalı En uygun Fiyat Ofisel'de

2D Kolçaklı Oyuncu Koltuğu

2D Kolçak sistemi 2 yönlü hareket kabiliyetine sahip kolçaklardır.

1-      Yukarı Aşağı

2-      İleri Geri (Üst Ped)

2D Kolçaklı Oyuncu Koltuklarında yukarıdaki şekilde 2 yönlü hareket kabiliyeti yer almaktadır. 2D Kolçakta önemle üzerinde durulması gereken bir diğer nokta ise Üst Ped alanının Propilen Yumuşak Dokuya sahip olmasıdır. Bu Yumuşak doku kolunuzu yerleştirdiğinizde size plastik gibi sert bir alanı kolunuzu koyduğunuz hissiyatını vermez. Daha yumuşak bir alan dokusu verir. Piyasada Kolçak alanına sünger ekleyen modeller yer alıyor lakin Süngerli kolçaklar da hareket kabiliyeti hiçbir şekilde yer almamaktadır. Hareketli kolçaklarda da sünger eklemesi yapılamamaktadır.

60 Dansite Dökme Sünger Profesyonel Oyuncu Koltuğu Xprime

Piyasadaki bir çok Oyuncu koltuğu modellerinde 30 – 45 DNS arası Dökme sünger yoğunluğu yer almaktadır fakat XPRİME PROFESYONEL OYUNCU KOLTUKLARI 60 DNS Dökme sünger kullanılmaktadır. Buda size Oyuncu Koltuğunda Ortopedik bir kullanım deneyimi sunmaktadır. Herkesin bildiği üzere Oyuncu Koltuğu modellerini tercih edenler, uzun süreli kullanım sağlamaktadır. Yani günde 6-10 saatlik aralığında kullanımlar yer almaktadır. Bu kadar uzun süreli oturma deneyimi yer alırken kullanılacak koltuğun Ortopedik olması büyük bir avantaj yaratmaktadır. Oyuncu Koltuğunda yüksek oturma kalitesi talep edenler için XPRİME Serisi Oyuncu koltuğu modellerini tercih etmelerini öneririz.

XPRİME OYUNCU KOLTUĞU ÜRÜN İNCELEME VİDEOSU

 

Yayınlanan 2020-06-07 Tarafından Oyuncu Koltuğu 1 2180

1 Yorum

  • Erhan F.

    Erhan F. 2020-06-12 Yanıt

    Ürün ciddi anlamda konforlu ve rahat. Xprime Oyuncu Koltuğu konforunu başka bir koltukta alamadım.Kolları çok kaliteli. Kullanılan Malzeme Kalitesi çok yüksek. Oyuncu Koltuğu bakanlar için bu ürünü kaçırmayın. Fiyat ve Kalite Performansı çok iyi. Muadilleri 2.000 TL civarında. Üstelik yerli üretim olması büyük avantaj.

Bir yorum bırakCevap bırak

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu