WP Destek Hattı

En son yorumlar

Blog arama

Etiketler

oyuncu koltuğu Sandalye Oyuncu Koltukları Çalışma Sandalyesi Sandalye Modelleri oyuncu koltuğu çeşitleri Ofis koltuğu Ofis Sandalyesi Yönetici Koltuğu ofisel Bar Sandalyesi fileli çalışma sandalyesi Xprime Yönetici Koltukları Çalışma Koltuğu Ofis koltukları Sandalye Nedir Ofis Mobilyası Banker Masa Lambası sandalye çeşitleri oyuncu koltuğu özellikleri Çalışma koltukları Seminer Koltukları Kanepe Ofisel oyuncu Koltuğu Concorde Oyuncu Koltuğu Sandalye Merkezi En Uygun Oyuncu Koltukları makam koltuğu Gamer Koltuk Oyuncu Koltuğu Satın Alma Rehber ortopedik sandalye Dxracer Oyuncu Koltuğu incelemes ofis Kanepe Modelleri oyuncu koltuğu nereden alınır OYUNCU KOLTUK MODELLERİ Bar Taburesi Sandalye Deposu Beyaz Kanepe Modelleri Kırmızı Çalışma Sandalyesi Kumaş Sandalye sandalye tamiri izmir Rengarenk Kanepe Modelleri Hızlı Koltuk Bulucu Oyuncu Koltuğu incelemesi Kdv indirimi Seminer Salonu Koltukları Boyun Destekli Koltuk En Uygun Fiyat Koltuklar Pro Oyuncu Koltukları En Çok Tercih Edilen 10 Oyuncu K Koltuk Mekanik Aksam Bakımı Banker Masa Lambası Resmi Satış İzmir Çalışma Sandalyesi Tabure Çeşitleri yönetici koltuğu modelleri Otel Sandalyesi Ofis Sandalyesi Kurulum Kılavuzu 2019 yılının en çok satılan ofis ofisel satış rekortmeni üçlü kanepe Sandalye renk kartelası Eames Sandalye Modelleri Oyuncu Koltuğu Çeşitleri ve Mode Oyuncu Koltukları Ortopedik Midi Ofisel Tv Koltukları 2020 En Trend Oyuncu Koltuğu Xpirme King Sandalye Fiyatları Kanepe Fırsatları Toptan Refakatçi Koltuk Koltuk Modelleri izmir yönetici koltukları İkili Kanepe Modelleri Kampanyalı Mobilya Kaliteli Oyuncu Koltuğu Dünyanın en çok satan sandalyesi Seminer Koltuk Fiyatları Pezzey Fileli Çalışma Sandalyesi Fiyat Arttıran Firmalar Ofisel Oyuncu Koltukları Xprime Gamer En Çok Satan 10 Oyuncu Koltuğu Oyuncu Koltukları Temizliği İzmirOfis Banker Masa Lambası Yeşil Camlı Tabure Katlanır Bar Sandalyesi kullanım klavuzu tüm türkiye'ye banker masa lamba sandalye tavsiyesi black friday sandalye kampanyala Oyuncu Koltuğu Satın Alma Eames Beyaz Sandalye Virüse Karşı Alıması geren 14 ön Tam Ortopedik Sandalye Xprime Oyuncu Koltukları özellik Kasbir Çalışma Koltukları Xprime Winner Terletmez Oyuncu K
Xprime Oyuncu Koltuğu Özellikleri Nelerdir?

Xprime Oyuncu Koltuğu Özellikleri Nelerdir?

Xprime Oyuncu Koltuğu Özellikleri Nelerdir?

Bilgisayar oyunlarına meraklılar, oyunlarını daha rahat ve konforlu bir şekilde oynamak istiyorlar. Özellikle oyunların başında geçirilen uzun zamanlar, oyuncuların vücutlarında olumsuz sorunlara neden olabiliyor. Bu sorunların tümü Xprime oyuncu koltukları ile tamamen çözülmüş durumda. Xprime oyuncu koltuklarının tümü, oyuncuların daha hızlı hareket edebilmesi ve oyun oynarken rahatsız olmamaları için tasarlanmış.

Xprime Oyuncu Koltuk Çeşitlerinin Genel Özellikleri Nelerdir?

Xprime, oyuncu koltuğu çeşitlerinin tümünde, oyuncuları düşünerek en kaliteli malzemeleri kullanıyor. Özellikle uzun süre koltuğun kullanılacağı düşünülerek, oyuncuların bu süre zarfında terleme oranını en az seviyeye indirmiş. Bunu da kullandığı birinci kalitedeki deri ( yüksek PU değerli deriler) ile sağlıyor.

Koltukların tasarımı, oyunculara en iyi şekilde kullanım kolaylığı ve konfor sağlayacak şekilde yapılmış. Koltukların belirli yerlerine verilmiş olan eğimler, oyuncuların vücutlarını her ortamda rahat ettirecek şekilde tasarlanmış. Koltukların amortisör, tekerlek ve metal aksamları, ağır yükleri ve ani hareketleri karşılayabilecek özelliklere sahip bulunuyor. Koltuklarda bulunan çift kol mekanizmaları, esneme ve 180 derece geriye yatma imkanı sağlıyor.

Xprime Oyuncu Koltuk Çeşitleri Nelerdir?

Xprime marka oyuncu koltuklarının, değişik özelliklere sahip king, king extra ve one çeşitleri bulunuyor. Ayrıca tüm çeşitlerinde; gri, siyah, kırmızı, lila, yeşil, turuncu, beyaz, pembe, sarı ve mavi renkler bulunuyor. 10 renk seçeneği ile sektörde en zengin renk seçeneği olan xprime, renkleri siyah renk ile en uyumlu olacak bölgelerde kullanmış.

Xprime Oyuncu Koltuklarının Garantisi Var mı?

Xprime oyuncu koltuklarının tüm çeşitleri 2 yıl garantili olarak satılıyor. İki yıllık garanti; koltukların deri döşemelerinin çatlaması veya dökülmesi ile Avrupa standartlarındaki amortisörler için geçerli. En yüksek kalitede imal edilen koltuk ayakları ise 5 yıl garanti ediliyor.

Xprime Oyuncu Koltuklarının Özellikleri Nelerdir?

Xprime Oyuncu Koltuğu Özellikleri

Xprime oyuncu koltuklarında, oyuncuların aradığı her türlü özellik bulunuyor.

Bu özellikler şu şekilde sıralanıyor;

 • Koltukların en fazla 5 dakika civarında montajı yapılarak, kullanıma hazırlanabiliyor
 • Tüm modellerinin genişliği 70 cm., derinliği 74 cm. ve yüksekliği 138 cm.
 • King ve king extra modellerinin, sırt dayama yüksekliği 93 cm., one modelinin sırt dayama yüksekliği ise 85 cm.
 • Tüm modellerinin ağırlığı 16 kg., oturak yüksekliği ise 56 cm. Oturma alanlarının derinlikleri 50 cm., genişlikleri ise 60 cm.
 • Tüm modeller 120 kg maksimum taşıma kapasitesine sahip bulunuyor.
 • King ve king extra modellerinde; 3D kol özelliği bulunuyor. Üst ped ileri - geri ve aşağı - yukarı hareket edebiliyor. Ayrıca üst kolun yumuşak doku özelliği de bulunmakta.
 • Koltukların sırt kısımları yatabilecek ve kilitlenecek şekilde, multi fonksiyona sahip ( multi tilt mekanizmalı). Ayrıca sırt alanları, oturma alanlarından bağımsız olarak 180 derece yatabiliyor.
 • Avrupa standartlarına uygun amortisör sistemlerine (CLASS4) sahip
 • Koltukların kolçaklarının, üç kademeli olarak yüksekliği ayarlanabiliyor
 • Bel ve sırt desteği bulunan iki adet yastık bulunmakta. Bel desteği olan yastığı, oyuncular aşağı veya yukarı hareket ettirip, bellerine uygun konuma getirebiliyorlar.
 • King ve king extra modellerinde, 60 DNS yüksek yoğunluklu, one modelinde ise 55 DNS yüksek yoğunluklu dökme sünger kullanılmış.
 • Boyun süngeri ise, boynu tam olarak destekleyecek ve saracak şekilde tasarlanmış.
 • Döşemede kullanılan deri hem ekolojik özelliğe sahip, hem de nefes alması için delikli olarak üretilmiş.

Xprime oyuncu koltuklarının tüm modelleri, ortopedik oyuncu koltuk özelliklerini tam anlamı ile karşılamaktadır. Koltukların ayakları, birinci kalite kromdan üretilmiştir. Koltukların tekerlekleri, 160 kg’a kadar ağırlığı taşıyabilmektedir. Tekerleklerin diğer önemli bir özelliği ise, tekerleklerin parkeleri çizmeme özelliğidir.

Tüm Oyuncu Koltuğu Modellerine www.ofisel.com online mağazamızdan kolaylıkla ulaşabilir ve peşin fiyatına taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Kaliteli Oyuncu Koltuğu Modelleri arasında yer alan Xprime Oyuncu Koltuğu modellerinde kalite ve tasarım ön plandadır.

Xprime Oyuncu koltuğu Modelleri ve Özellikleri

Yayınlanan 2020-11-13 Tarafından Oyuncu Koltuğu 0 581

Bir yorum bırakCevap bırak

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu