WP Destek Hattı

Blog kategorileri

En son yorumlar

En İyi Oyuncu Koltuğu

En İyi Oyuncu Koltuğu

En İyi Oyuncu Koltuğu

Oyuncu koltuğu saatlerce masa başında ya da bilgisayarda vakit geçirmek zorunda kalan kişiler için alternatif olarak ortaya çıkarıldı. Zaman içinde teknoloji ile birlikte meslekler de şekil değiştirdi. Sanayileşme ve makineleşmeden bu yana artık insanların yapacağı birçok işi aletler yapıyor. Dolayısı ile de insanların yapması gereken sadece tuşa basıp sistemi çalıştırmak oluyor. Ağır yük taşımak ya da bedensel güç gerektiren işler sadece birkaç sektörde kaldı. Onun dışında çoğu kişi genel anlamda masa başında çalışıyor. Bu durum iyi gibi görünse de aslında bazı olumsuzluklara da sebep oluyor. Şöyle ki; saatlerce oturduğu yerden çalışan insanlarda bir süre sonra oturmaya bağlı olarak problemler ortaya çıkıyor. Bu oturmaya bağlı ortaya çıkan problemlerin çoğu oturma bozukluğundan kaynaklanıyor. Sağlıklı bir oturma pozisyonunda zaman içinde sağlık problemlerini çok az yaşarsınız. Ancak duruş bozukluğu varsa bu problemler artacaktır. Sağlıklı bir oturma şekline sahip bir oyuncu koltuğu duruş bozukluğundan kaynaklanan birçok problemin kaybolmasını sağlayabilir. Oturma bozukluğu basit gibi görünse de aslında zaman içinde ciddi riskleri olan ve başka hastalıklara davetiye çıkaran bir durumdur. Bir süre sonra kas, kemik ve iskelet sistemi rahatsızlıkları baş gösterebilir. Bu problemler ile karşılaşmamak için gün içerisinde oturma şekline dikkat edilmelidir. İnsan sağlığına yararı olan oturma şekli zaman içinde var olan sağlık problemlerini de ortadan kaldırır. En iyi oyuncu koltuğu bulmak tam olarak burada devreye girer. Sandalye, oturak tarzı materyaller her ne kadar işlevsel olsa da zaman içinde daha ortopedik ve konforlu oyuncu koltuğunun üretilmesi aslında çok da rahat olmadıklarını göstermiştir. Oyuncu koltuğu ile sandalye, oturak tarzı oturma elemanları karşılaştırıldığı zaman aslında insanoğlunun kendine eziyet ettiğini görmüş olursunuz. Sandalye ya da oturak tarzı oturma elemanlarında 1 saat bile oturmak bir süre sonra kalça, sırt ve bel ağrılarına sebep olur. Ancak oyuncu koltuğu bunlara göre daha konforludur. Oyuncu koltuğu adı altında satılan bazı ürünler maalesef sandalyenin rahatsızlığından öteye gidemiyor. Bu yüzden de en iyi oyuncu koltuğunu bulmak gerekiyor.

Gün içerisinde 8 saatten fazla oturarak çalışmak zorunda olan kişilerin kullanacağı en iyi oyuncu koltuğu nasıl olmalıdır? Öncelikle bir oyuncu koltuğunun en iyi olmasını ne ile ölçtüğünüze bağlıdır. Kimi için sağlığa önem vermesi kimi için ise tasarımıdır. Ancak önemli olan tabi ki de insan sağlığına gerekli hassasiyeti göstermesidir. Gün içinde saatlerce rahatsız bir şekilde oturan kişinin istediği kadar muhteşem görünümlü en iyi oyuncu koltuğu diyebileceğimiz ürünü olsa da gün sonunda bir anlamı kalmayacak. Ofisel markası olarak en iyi oyuncu koltuğunun insan sağlığına ve ihtiyaçlarına cevap veren koltuk olduğunu düşünüyoruz. Bu sebeple de öncelikli amacımız sağlığınız, konforunuz, rahatlığınız oluyor. Ancak bunlara ek olarak tasarladığımız en iyi oyuncu koltuğunun farklı renk, şekil, seri gibi seçeneklerini de sunmuş oluyoruz. Ofisel markasının çatısı altında ürettiğimiz Xprime oyuncu koltuğu modelleri ve serileri çok uzun çalışmalar sonucu ortaya çıkmıştır. Saatlerce oturmanız sonucu hangi olumsuz durumlar ile karşılaşabileceğiniz test edilmiş ve ona göre oyuncu koltuğu üretilmiştir. Bize göre en iyi oyuncu koltuğu tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren bir oyuncu koltuğudur. Tasarlayıp ürettiğimiz oyuncu koltuğunun öncelikli amacı, kas, iskelet ve kemik sağlığınızdır. Uzun süre oturmaya bağlı olarak gelişecek problemleri ortadan kaldırmak amacı ile farklı malzemeler kullanıyoruz. Akıllı sünger teknolojisi ile ürünlerimizi üretiyoruz. 65 DNS dökme süngerden yapılmış ve kalktığınız zaman geri eski haline dönen kaliteli sünger kullanıyoruz. Bu sayede hem ortopedik özellikleri artırmış oluyoruz hem de ihtiyacınız olan rahatlığı sağlıyoruz. En iyi oyuncu koltuğu tartışmasız en konforlu ve en rahat oyuncu koltuğu olmalıdır. Bu düşünceden yola çıkarak kullandığımız ürünlerin Avrupa Standartlarında ( CLASS4 )kaliteli malzemelerden olmasına özen gösteriyoruz.

Kullanılan ürünlerin en iyi malzemelerden olması zaman içinde en iyi oyuncu koltuğunun da şekillenmesini sağlıyor. Xprime en iyi oyuncu koltuğu serileri bu şekilde ortaya çıkıyor. Her bir seride ürünün farklı bir özelliğine vurgu yapılıyor. Ancak Ofisel markası olarak ürettiğimiz Xprime oyuncu koltuğu modellerinin ortopedik özelliklerinin yanına her zaman bir yenisini daha koyuyoruz. En iyi oyuncu koltuğunu üretmek için oturma ihtiyacının giderilmesi yanında ekstra konfor da sağlamak istiyoruz. 180 dereceye kadar yatabilen en iyi oyuncu koltuğu sayesinde rahatça dinlenebilirsiniz. Piyasada bulunan diğer marka ve modellerde koltuğun yatma derecesi 130 derece ya da 140 dereceden yukarı çıkamaz. Çünkü yatma derecesinden ziyade denge merkezi doğru hesaplanmaz ise koltuğu yatırdığınız anda düşersiniz. Ancak Xprime oyuncu koltuğu modelleri diğer oyuncu koltuğunda olmayan bu özelliği çok iyi gerçekleştirdi. Koltuğun denge merkezini iyi ayarladığı için 180 derece geriye doğru yatsanız bile devrilme ya da düşmek korkusu ile karşılaşmamış olursunuz. Sağlamlık ve kalite standardı sadece bu konuda değil amortisörleri ve koltuk ayaklarında da geçerlidir. Kırılmaz metal platformu ve 160 kiloya kadar dayanan tekerlek yapısı ile en iyi oyuncu koltuğu modellerini üretiyoruz. Ayrıca 120 kiloya kadar taşıma kapasiteli modelleri ile de sağlam oyuncu koltuğu arayıp da bulamayanlar için iyi bir tercihiz. Xprime King oyuncu koltuğu, Xprime CLA oyuncu koltuğu, Xprime Pubg oyuncu koltuğu, Xprime Zeus oyuncu koltuğu gibi serilerin birçoğu farklı özellikler ortaya çıkarılarak üretilmiştir.

En iyi oyuncu koltuğu arayışındaysanız Xprime oyuncu koltuğunun her birini tüm yaşam alanlarınızda kullanabilirsiniz. Evde, ofiste, iş yerinde, okulda, büroda, resmi kurumlarda kullanıma uygundur. 100’den fazla renk ve model seçeneği de vardır. 

Yayınlanan 2021-12-25 0 309

Bir yorum bırakCevap bırak

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu