WP Destek Hattı

Blog kategorileri

En son yorumlar

2022 En Geniş Oyuncu Koltuğu İncelemesi

2022 En Geniş Oyuncu Koltuğu İncelemesi

En Geniş Oyuncu Koltuğu

Oyuncu koltuğunda bulunan farklı özellikler ürünü kişiselleştirir. Masajlı ve ortopedik oyuncu koltuğu olma gibi özellikler yanında vücut şeklinize de uygun olanı bulmanız gerekir. Oturma minderi ya da sırt dayama yüksekliği ile ağırlık taşıma kapasitesi önemlidir Vücut yapısı iri olan ya da boyu uzun olan kişiler oyuncu koltuğu seçerken daha dikkatli olmalıdır. Türkiye ortalamasında bu kişiler toplumun % 20’sinden daha az bir kesimi ifade eder. Ağırlığa dayanıklı ve uzun boylu kişilere uygun oyuncu koltuğu seçmek gerekir. İçine sığmadığınız bir oyuncu koltuğu ne kadar konforlu olursa olsun bunu hissedemezsiniz. Bu kişilerin en geniş oyuncu koltuğu seçmesi gerekir. Ürünün tüm cm bilgilerini bilerek özellikli oyuncu koltuğu satın almak konfor seviyenizi yükseltecektir.

Piyasada en geniş oyuncu koltuğu modeli üreten markalar kısıtlıdır. Genel olarak ortalama boy ve kilo standartları göz önünde bulundurularak üretim yapılır. Bu da her boy ve kiloya uymayan oyuncu koltuğu modellerinin ortaya çıkmasına neden olur. O yüzden her boy ve kilodan kişiye uygun üretim yapan markalardan ürün araştırması yapmak daha mantıklı olacaktır. Verdiğiniz paraya değen en geniş oyuncu koltuğu modelleri ile konfor ve rahatlığın keyfini kolayca çıkarabilirsiniz.

En Geniş Oyuncu Koltuğu Tavsiye

Oyuncu koltuğunun genişliğini sırt dayama yüksekliği ile oturma minderi genişliği belirler. Aşağıda sayılan markalarda ürünlerin genişlik ve yükseklik gibi ayırıcı özellikleri belirtildi. Satın almak istediğiniz en geniş oyuncu koltuğu modellerini seçip konforun ve rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz. Xprime ve Ofisel oyuncu koltuğu modellerinin % 99’unda 5 yıllık tekerlek garantisi bulunur. Kırılma, aşınma ve bozulmalara karşı 5 yıl içinde bu garantiyi kullanabilirsiniz. Ayrıca ağırlık fazla olsa bile tekerlekleri zemin ve parke çizmeyen özelliktedir.

Xprime Cool Oyuncu Koltuğu: Xprime markasının Cool serisinin en önemli özelliği 1. kalite euro kumaş kullanılmasıdır. Ürün genişliği 70 cm olup derinliği ise 74 cm, sırt dayama yüksekliği 93 cm ve tüm ürün yüksekliği 138 cm’dir. Oturma alanı genişliği 45 cm olup ( sadece oturma alanı genişliği değeridir, genişliğe kenarlardaki yükseltiler dahil değildir ) yüksekliği ise 48- 56 cm arasındadır. Ürünün diğer özellikleri Xprime oyuncu koltuk modelleri ile aynı kalite standartlarına sahiptir. Cool serisi 10. Yıl özel tasarımıdır. En geniş oyuncu koltuğu tercih edenler için ideal ölçülerdedir.

Xprime King Fabric Oyuncu Koltuğu: Bu ürün en geniş oyuncu koltuğu severler içindir. Ürünün oturma minderi genişliği 70 cm, derinliği 74 cm ve tüm ürün yüksekliği 138 cm’dir. Sırt dayama yüksekliği 93 cm olup oturak yüksekliği ise 56 cm’dir. 120 kiloya kadar ağırlık taşıma kapasitesi olmak ile birlikte tekerlekleri 160 kilo ağırlık taşıyabilir. Ayrıca tekerleklerinin 5 yıl boyunca garantisi vardır.

Xprime King Extra Oyuncu Koltuğu: En geniş oyuncu koltuğu modellerinden biri olan King Extra’dır. Adından da anlaşılacağı gibi iri yapılı kişiler için de idealdir. Hem özellikleri hem de genişliği extra olan bir oyuncu koltuğudur. Ürünün maksimum ağırlık taşıma kapasitesi 120 kilodur. King Extra serisi Xprime serileri içinde üretilen dayanıklı oyuncu koltuğu modellerinden biridir. Oyuncu koltuğunun oturma minderi genişliği 70 cm iken derinliği 74 cm’dir. Tüm ürün yüksekliği 138 cm’dir. Sırt dayama yüksekliği 93 cm olup oturak yüksekliği ise 56 cm’dir. 

Xprime Titan Kumaş Oyuncu Koltuğu: Her ne kadar kumaş oyuncu koltuğu olma özelliği ile karşımıza çıksa da en geniş oyuncu koltuğu modellerinden biridir. 1.kalite dayanıklı kumaştan üretilen ürünün oturma minderi genişliği 70 cm, derinliği 74 cm ve tüm ürün yüksekliği 140 cm ve sırt dayama yüksekliği ise 95 cm’dir. Terletme yapmayan ve nefes alabilen kumaş yapısı ile aşırı terleyen kişiler için de ideal bir oyuncu koltuğudur.

Xprime Winner Oyuncu Koltuğu: Bu seri özel oyun serilerinden biridir. Tüm ürün yüksekliği bazı modellere göre 3 cm az olsa da en geniş oyuncu koltuğu olma özelliklerini taşır. Ortopedik özellikleri olan oyuncu koltuğunun oturma minderi genişliği 72 cm, derinliği 74 cm ve yüksekliği 135 cm’dir. Sırt dayama yüksekliği 90 cm olup oturak yüksekliği ise 53 cm’dir.

Xprime Air Serisi Oyuncu Koltuğu: Nefes alabilen en geniş oyuncu koltuğu modelleri arasındadır. Oyuncu koltuğunun oturma alanı genişliği 72 cm, derinliği 74 cm ve tüm ürün yüksekliği 135 cm’dir. Sırt dayama yüksekliği 90 cm olup oturak yüksekliği ise 53 cm’dir.

Xprime Zeus ve Zeus V2 Oyuncu Koltuğu: Zeus ve Zeus V2 serisi aynı serinin farklı özelliklere sahip olan iki oyuncu koltuğudur.

Zeus V2 Oyuncu Koltuğu: Ürünün sırt yatma açısı 140 dereceye kadardır. Diğer tüm özellikleri ise dayanıklı Xprime oyuncu koltuğu serilerinin kalitesine sahiptir. Zeus V2 oyuncu koltuğunun oturma alanı genişliği 67 cm, derinliği 52 cm ve tüm ürün yüksekliği 136 cm’dir. Diğer modellere göre 2 cm daha az yüksekliği bulunsa da en geniş oyuncu koltuğu olma özelliğini taşır. Sırt dayama yüksekliği 85 cm olup oturak yüksekliği ise 47 ile 53 cm arasındadır.

Zeus Oyuncu Koltuğu: Zeus V2 oyuncu koltuğu ile benzer özellikler taşır. Ürünün oturma minderi genişliği 67 cm, derinliği 52 cm ve tüm ürün yüksekliği 139 cm’dir. Tüm Xprime oyuncu koltuğu modelleri içerisinden en geniş oyuncu koltuğu modelidir. Sırt dayama yüksekliği 88 cm olup oturak yüksekliği ise 45 ile 53 cm arasındadır.

Xprime Hero Oyuncu Koltuğu: 160 kiloya kadar tekerlekleri ağırlık taşıyabilir. Oyuncu koltuğunun 120 kiloya kadar ağırlık taşıma kapasitesi vardır. Geniş sırt başlıkları bulunan bu ürün en geniş oyuncu koltuğu modellerinden biridir. Oyuncu koltuğunun oturma minderi genişliği 70 cm, derinliği 74 cm ve tüm ürün yüksekliği 138 cm’dir. Sırt dayama yüksekliği 93 cm olup oturak yüksekliği ise 48 ile 55 cm arasındadır.

Xprime Omega Oyuncu Koltuğu: en geniş oyuncu koltuğu serilerinden biridir. Bu serinin oturma minderi genişliği 70 cm, derinliği 74 cm ve tüm ürün yüksekliği 138 cm’dir. Sırt dayama yüksekliği 93 cm olup oturak yüksekliği ise 56 cm’dir. Tekerlekleri ise 160 kiloya kadar ağırlık taşırken oyuncu koltuğu yaklaşık 120 kiloya kadar ağırlık taşıyabilir.

Xprime Plus Oyuncu Koltuğu: En geniş oyuncu koltuğu olmaya adaydır. Diğer ürünlerde bulunan 67 cm ve 70 cm’lik oturma minderi genişliği bu üründe 72 cm’dir. Oturma minderi derinliği ise yaklaşık 48 cm’dir. Ürün yüksekliği ayar yapılmadan 114 cm iken en yüksek seviyede 138 cm civarında olur. Ürünün sırt dayama yüksekliği ise toplamda 93 cm’dir. Ağırlık taşıma kapasitesi ise 120 kiloya kadardır ve tekerleklerin 5 yıllık malzeme garantisi vardır.

Daha fazla Xprime ve Ofisel oyuncu koltuğu modellerine bakmak için resmi satış sitelerini ziyaret edebilirsiniz. xprime.com.tr ve ofisel.com siteleri ihtiyacınız olan en geniş oyuncu koltuğu modelleri konusunda size yardımcı olacaktır. 100’den farklı ürün seçeneği içinden zevkinize ve ölçülerinize uygun oyuncu koltuğu seçebilirsiniz.

Ek Kaynaklar

Yayınlanan 2022-03-06 Oyuncu Koltuğu 0 689

Bir yorum bırakCevap bırak

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu