WP Destek Hattı

Blog kategorileri

En son yorumlar

Oyuncu Koltuklarının Kişiselleştirilmiş Özellikleri Nelerdir?

Oyuncu Koltuklarının Kişiselleştirilmiş Özellikleri Nelerdir?

XPrime Oyuncu Koltuğu Özellikleri

Bilişim ve bilgisayar uzun süredir altın çağını yaşıyor ve muhtemelen daha da yaşayacak gibi görünüyor. Küçük yaştaki çocuklardan yetişkinlere kadar bilgisayar oyunları en çok oynanan oyunlar arasında yerini aldı. Bireysel ya da çevrimiçi oynanan oyunlar ve turnuvalar sayesinde kimse bilgisayar başından kalkamıyor. Bilgisayardan kalkmak zorunda kalındığı zaman da geçmek bilmeyen sırt, bel, boyun, dirsek ağrıları ile karşılaşılabiliyor. Bilgisayar başında saatlerce zaman geçirenler için özel olarak tasarlanan Xprime oyuncu koltuğu ile zamanın nasıl aktığını fark etmeyeceksiniz. Bilgisayar başından kalktıktan sonra da saatlerce oturmamış gibi ağrınız olmadan normal yaşantınıza devam edebilirsiniz. Xprime oyuncu koltuğu oyun oynarken sürekli oturmadan kaynaklanabilen her durum düşünülerek tasarlandı.

Terleme yapmayan, nefes alabilen kaliteli deri yapısı ile saatlerce terlemeden oturabilirsiniz ve diğer koltuklarda hissettiğiniz terlemeye bağlı rahatsızlık hissini Xprime oyuncu koltuğunda hissetmezsiniz. Ayrıca özel olarak ve kaliteli malzemeden üretilen 60 Dansite dökme sünger özelliği ile diğer koltuklarda olmayan yaşamadığınız konforu yaşarsınız. Kalın teker yapısı sayesinde sürekli olarak hareket ettiğiniz bilgisayar oyun turnuvalarında dikkatinizi dağıtmadan oyuna konsantre olabilirsiniz. Ahşap çizilmesi ya da zemin gıcırtısı gibi oyun oynarken rahatsız edebilecek ve dikkatinizi başka yöne çekecek olumsuz durumlarla karşılaşmazsınız.

3Dkol sistemi sayesinde oyun oynarken, bilgisayar ya da masa başında kendinizi rahatsız hissetmezsiniz. Kademeli ayarlanabilen amortisör sistemi ile uzun süre boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı bir koltuktur. Bu yüzden Xprime oyuncu koltuğu sadece bilgisayar meraklıları için değil uzun süre oturarak iş yapmak durumunda kalan kişiler için de uygundur.

Xprime oyuncu koltuğunun King Extra , King ve One gibi model seçenekleri vardır. Bu modeller genel olarak 70 cm genişliğinde, 138 cm yüksekliğinde ve 74 cm derinliğindedir. Genel olarak tüm modellerin oturak yüksekliği 56 cm olup 16 kg ağırlığındadır. Xprime oyuncu koltuğunun 100 ile 160 kilo arası ağırlık taşıyabilme özelliği vardır. Oturma alanı genişliği 60 cm, derinliği ise 50 cm’dir. King ve King Extra modellerinin sırt yüksekliği 93 cm iken One modelinin sırt yüksekliği 85 cm’dir. Farklı ölçü seçenekleri geniş ya da iri vücut tipli kimseler için de oldukça kullanışlıdır. Xprime oyuncu koltuğu ile oyun zevkinizi ikiye katlayabilirsiniz.

Xprime Oyuncu Koltuğunun Kişiselleştirilmiş Özellikleri

Xprime oyuncu koltuğunun genel özellikleri yanında kişiselleştirilebilen özellikleri de mevcuttur. Bu özellikler sayesinde oyuncu koltuğunuz vücut şeklinize uygun olarak tasarlanmış gibi hissedeceksiniz. Sırt bölgesinde kademeli olarak ayarlanabilme seçeneği ve 180 dereceye kadar eğilebilen gövdesi ile kendinize uygun en rahat pozisyonu bulabilirsiniz. İsterseniz oyuncu koltuğunuzu 180 derece eğip molanızın tadını çıkarabilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak boyun ve bel kısmında kemere tutturulan ayarlanabilir iki ped yastık ile Xprime oyuncu koltuğunuzu kendinize uygun konuma getirebilirsiniz.  Sırt ve beden yapısı sürekli aynı duruş pozisyonunda olan kişilerde zaman içinde eğrilik baş göstereceğinden omurga sağlığı düşünülerek tasarlanan mekanizması sayesinde daha sağlıklı ve düzgün beden şekline sahip olabilirsiniz.

Xprime oyuncu koltuğu sadece işlevsel olarak değil dekoratif olarak da tasarlanmıştır. Siyah, kırmızı, mavi, yeşil, bej, gri gibi 18 ayrı renk seçeneklerini tek renk ya da karışık renkli olarak dilediğiniz şekilde alabilirsiniz. Deri, fileli, kumaş gibi oyuncu koltuğunun yüzey seçenekleri ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. Aldığınız Xprime oyuncu koltuğunu birden çok alanda farklı dekorasyon seçeneklerinde de kullanabilirsiniz. Kalite ve değişik tasarımları bir araya getiren Xprime oyuncu koltuklarından siz de tarzınıza uygun olana seçin.

Uygun fiyat seçenekleri ile düşük fiyata kaliteli ürün aldığınızı göreceksiniz. Kısa sürede ve hasarsız bir şekilde teslim şekli ile de iyi bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.

KAYNAKLAR:

https://ofisel.com/blog/20_gamer-oyuncu-koltugu-ozellikleri.html

Yayınlanan 2022-08-26 Tarafından Mehmet Ayvaz Oyuncu Koltuğu 0 477

Bir yorum bırakCevap bırak

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu