WP Destek Hattı
OFİSEL PEZZEY FİLELİ ÇALIŞMA KOLTUĞU 12 RENK SEÇENEĞİ PZZY340
OFİSEL PEZZEY FİLELİ ÇALIŞMA KOLTUĞU 12 RENK SEÇENEĞİ PZZY340 OFİSEL PEZZEY FİLELİ ÇALIŞMA KOLTUĞU 12 RENK SEÇENEĞİ PZZY340 OFİSEL PEZZEY FİLELİ ÇALIŞMA KOLTUĞU 12 RENK SEÇENEĞİ PZZY340 OFİSEL PEZZEY FİLELİ ÇALIŞMA KOLTUĞU 12 RENK SEÇENEĞİ PZZY340 OFİSEL PEZZEY FİLELİ ÇALIŞMA KOLTUĞU 12 RENK SEÇENEĞİ PZZY340 OFİSEL PEZZEY FİLELİ ÇALIŞMA KOLTUĞU 12 RENK SEÇENEĞİ PZZY340 OFİSEL PEZZEY FİLELİ ÇALIŞMA KOLTUĞU 12 RENK SEÇENEĞİ PZZY340 OFİSEL PEZZEY FİLELİ ÇALIŞMA KOLTUĞU 12 RENK SEÇENEĞİ PZZY340 OFİSEL PEZZEY FİLELİ ÇALIŞMA KOLTUĞU 12 RENK SEÇENEĞİ PZZY340 OFİSEL PEZZEY FİLELİ ÇALIŞMA KOLTUĞU 12 RENK SEÇENEĞİ PZZY340

OFİSEL PEZZEY FİLELİ ÇALIŞMA KOLTUĞU PZZY340

Tahmini Carsamba 27/09/2023 günü kargoda (Ortalama 2-7 iş günü)
 • Resmi tatiller ve Hafta sonları iş günü sayılmamaktadır.
 • Aras Kargo : Ücretsiz Kargo

Yeni ürün

Ofis Malzemeleri Modellerinde Lider Marka OFİSEL, Gerek Kalite gerek ise Modern Tasarımları ile öncü firmalar arasında yer almaktadır. Tüm Ofis Malzemeleri Modellerini İncelemek İçin Tıklayınız..

Daha Fazla Detaylar

2 299,90 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

PEZZEY FİLELİ ÇALIŞMA KOLTUĞU

TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ KARGO - *** YILDIZ FIRSAT ÜRÜNÜ ***

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN 0850 302 10 83 MÜŞTERİ HİZMETLERİ HATTI

OFİSEL MARKALI ÜRÜNLERİMİZ ÜRETİM YAPILMAKTA OLUP EN İYİ FİYAT GARANTİSİ SUNULMAKTADIR.

  • Gönderim yapılabilen yerler: Tüm Türkiye
  • Şehir merkezi dışındaki ilçelere gönderim durumunu sorunuz
  • Maksimum kargolanma süresi: Sipariş tarihinden sonraki 7 iş günü
  • Ortalama montaj süresi: 1 dakika
  • Yükseklik Ayarlı kolçak
  • Genişlik: 60cm Derinlik: 58cm
  • Oturak Yüksekliği: 60cm Ürün Ağırlığı: 9kg
  • Kullanılan sünger: Dökme Sünger
  • Garanti süresi - Menşei: 24 Ay - Yerli
  • Geriye yatma özelliği yer almamaktadır.
  • Sipariş bazlı üretim-tedarik yapıldığından sipariş iptali yapılamamaktadır
  • Anlaşmalı olunan ambar ve kargolarla bina kapısında teslimat yapılmaktadır
  • Topuz yoktur.
  • 70 KG üzeri için Krom Ayak Alınması tavsiye edilir.

PEZZEY FİLELİ ÇALIŞMA SANDALYESİ ÜRÜN İNCELEME VİDEOSU

*****ÇOk YAKINDA****

OFİSEL PEZZEY ÜRÜN MONTAJ VİDEOSU

Pezzey Fileli Çalışma Koltuğu

Sandalye Koltuk modellerinde Faydalı Bilgiler için TIKLAYINIZ..

 
Teknik Bilgiler
Malzeme Cinsi Fileli Modeller
Ayak Modelleri Plastik Ayak
Kullanım Alanı Çalışma Koltuğu
 
Kargo

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

100 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo ücreti OFİSEL Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi, ürünün üretim ve tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Kargo şirketlerinin tümünde yer alan 35 Desi ve üzeri kapıya teslim etmeme hakkı yer almakta olup bu hak Türkiye Çalışma Bakanlığı tarafından kendilerine verilmiştir. Ürünlerimiz 35 Desi üzeri olmasından dolayı kargoların teslimatları bina kapısı olarak gerçekleşmektedir. (Bu durum kargo anlaşması farketmeksizin tüm firmalar için geçerli kanundur) Bu sebepten dolayı kapıya teslim edilmesini talep etmeyiniz veya bu duruma göre siparişinizi oluşturunuz. Bu tip sebepten dolayı teslim alınmayan ürünlerde kargo bedeli tahsil edilip kalan ücretin müşteri hesabına iade hakkı OFİSEL'de saklıdır.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Üretici firma olmamızdan dolayı genellikle 5-7 iş gününde sağlanan teslimatlar belirli yoğun dönemlerde 10-15 iş gününe uzayabilir. Hafta sonu iş günü dahilinden sayılmamaktadır. Kargoya teslim edilmiş lakin ürün teslim alınmadan yaşanılacak iade işlemlerinde alıcıdan kargo ücretleri tahsil edilerek kalan tutarın iadesi ödeme şekline bağlı olarak aynı biçimde sağlanır. 

PANDEMİ DÖNEMİNDE ORTALAMA TESLİMATLAR 10-13 iş günüdür.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. 

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Kurulum Klavuzu

Kurulum ile alakalı Aşağıdaki linki Tıklayınız;

Oyuncu koltuğu ve Ofis Koltuğu Kurulum Şeması

 
İade Koşulları

Ofisel İade Politikası

Alışverişinizden herhangi bir nedenle memnun kalmadığınızda, para iadesi veya değiştirme için öncelikli yapmanız gereken, teslim alma tarihinden itibaren 14 gün içinde bize talebinizi yazılı veya müşteri hizmetleri aracılığıyla sözlü olarak iletmenizdir.

İade talebiniz bize ulaştıktan sonra, OFİSEL tarafından aşağıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir. Onaylandığı takdirde ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz nakliye firması aracılığı ile geri alınır. İade edeceğiniz ürün veya ürünlerin geri gönderim bedeli tarafımızca karşılanır. Dilerseniz iade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri size en yakın OFİSEL mağazasına kendiniz getirebilir veya kargo masrafını karşılamak kaydı ile sizin tercih ettiğiniz bir kargo firması ile bize gönderebilirsiniz.

İnternetten yapılan alışverişlerde de mağazalarımızda olduğu gibi ürünü orijinal ambalajında ve e-arşiv faturası ile birlikte, üzerindeki gider pusulası bölümü ıslak imzalı olarak göndermeniz/getirmeniz gerekmektedir.

Ürünlerinizin, bize ulaşmasını takip eden 14 gün içerisinde size ödeme yaptığınız yol ile iade işlemi gerçekleştirilir. Kredi kartınıza iade işleminin yansıması, normal koşullar altında 2-5 iş günü sürmekle beraber bankanızın prosedürlerine bağlı olarak değişebilmektedir.

Genel İade Koşulları

1. İadeler mutlak suretle orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
2. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
3. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal faturadaki iade ile ilgili alanların yer alan iade formu eksiksiz doldurulmuş şekilde ve imzalandıktan sonra tarafımıza gönderilmelidir.
4. İade etmek istediğiniz ürünlerin geri alım planlamasını sizin için yapabiliriz. Bizim aracılığımız ile anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca taşınan iadelerin geri nakliye ücreti tarafımızca karşılanır. Aksi takdirde kargo firması sizden taşıma ücreti talep edecektir.
5. Mobilya, Koltuk, Sandalye, Oyuncu Koltuğu kategorisinde yer alan demonte ürünlerde montaj yapıldıktan sonra iade kabul edilmemektedir.

Hasarlı veya Ayıplı Ürünlerin İadesi

Siparişinizi teslim alırken, kolilerin EKSİKSİZ ve SAĞLAM olduğunu mutlaka kontrol ediniz. Ürünleriniz sevk irsaliyesi ile teslim edilir. E-arşiv uygulaması kapsamında, faturanız sadece elektronik ortamda oluşturulur ve e-posta adresinize otomatik olarak gönderilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır. Firma adına kesilen faturalarda ise, satın alan firmanın iade faturası ile değişim veya iade işlemi yapılabilir.

Kargo yetkilisi, sizden kolileri eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınıza dair imza alacaktır. Koli dışında hasar bulunması durumunda, bu ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız. Bu ürünlerin değişimi 14 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Bu durumda, sizden ek bir nakliye veya ürün bedeli talep edilmeyecektir.

Teslim esnasında fark edilmeyerek teslim alınan hasarlı veya ayıplı ürünlerin iadesi için Müşteri Hizmetleri bölümümüz, ürünün hasar veya ayıbını gösteren fotoğraf göndermenizi talep edebilir. Yapılan inceleme sonucunda tüketici kaynaklı olmadığı tespit edilmesi durumunda birebir değişim işlemi yapılacaktır. Değişimi yapılacak olan ürün ile birlikte orijinal faturada yer alan iade alanları eksiksiz doldurulmuş şekilde ve imzalandıktan sonra tarafımıza gönderilmelidir.

Eksik veya Yanlış Ürünlerin İadesi

Siparişinizde eksik ürün var ise, diğer ürünlerinizi teslim alarak, eksik ürünler için imza atmadan önce bunu not olarak belirtmelisiniz. Öte yandan, siparişinizde yanlış ürün bulunuyorsa, bu ürünü teslim almamalı ve teslimat irsaliyesinde yazılı olarak belirtmelisiniz.

Siparişiniz ile ilgili iade ve değişim talepleriniz için Bize Ulaşın formunu kullanarak veya 0850 302 10 83 nolu telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız, tam olarak orjinal paketleri ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

*Sipariş vermeniz durumunda yer alan iade/değişim politikasını kabul etmiş olursunuz.

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde www.ofisel.com'a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Kurulumu yapılmış ürünlerin iadesi yoktur. İade şartları için tıklayınız.

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için teslimat tarihi sonrası 14 günlük süre içinde olması ve satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5- Özellikle Koltuk modelleri siparişinize göre Renk ve Model üretimi yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı size özel üretim olan ürünlerde iade ve sipariş iptali yer almamaktadır. Bu sebepten dolayı Nihai ve doğru karar vermeye özen gösteriniz.

6-Ürünleri teslim alırken paketleri kontrol ediniz, hasarlı veya yırtık paketleri lütfen teslim almayınız, teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz. Hasarlı paket teslim aldığınızda olabilecek sıkıntılardan firmamız sorumlu değildir.

7-Koltuk modellerinde; Plastik Ayak, Kolçağın kırılması, Tekerleklerin kırılması, deri yırtılması vb. kullanıma ve fiziksel müdahaleye bağlı hiçbir parça garanti kapsamına girmemektedir. Mekanik ve fabrikasyon arızalar 2 yıllık garanti kapsamına dahildir.

*Sipariş vermeniz durumunda yer alan iade/değişim politikasını kabul etmiş olursunuz.

Bir Yorum Yaz

OFİSEL PEZZEY FİLELİ ÇALIŞMA KOLTUĞU PZZY340

Ofis Malzemeleri Modellerinde Lider Marka OFİSEL, Gerek Kalite gerek ise Modern Tasarımları ile öncü firmalar arasında yer almaktadır. Tüm Ofis Malzemeleri Modellerini İncelemek İçin Tıklayınız..

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(27)
DOĞUKAN K 2020-11-30

Tavsiye ediyorum

Kaliteli, rahat ve uygun fiyatlı.Müşteri destek hatları tıkır tıkır çalışıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum..

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Hicran E 2020-09-11

Teşekkür

Ofisel den pezzey çalışma koltugu aldık kızım için.sirt kısmı kargoda hasar görmüş fakat hemen yenisi ile değiştirdiler.Cok ilgili ve çözüm odaklı calisiyorlar.Ofisel olarak tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyor hayırlı kazançlar diliyoruz.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Hikmet B 2020-08-13

bir parçasıda eksik gelmiş

Bir parçasıda eksik gelmiş

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Hikmet B 2020-08-13

bir parçası kırık geldi

kırık parça geldi

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Nedim Bey 2020-03-09

Çalışma Koltuğu PEZZEY 340

Ürün sağlam bir şekilde teslim edildi. Fiyatına göre oldukça kaliteli. Tavsiye ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
EMBİYE A 2020-03-09

BEĞENDİK

Bu fiyata alınabilecek en iyi koltuk diye düşünüyorum. Oğlum çok beğendi. Tek kusuru kol dayama yerinde büyük bir çiziğin olmasıydı

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Sevgi Kuleli 2020-02-15

Yeşil ve Sarı Rengin uyumu

Mail adresinize Yeşil Sırtlık ve Sarı renk oturma olarak sipariş verdiğim ürünün görsellerini gönderdim. Kesinlikle sitenize eklemelisiniz. Renkler çok canlı ve çok güzel bir uyum var. Ürün kalitesini çok beğendim, birde hareketli mekanizma olsaydı tadından yenmezdi fakat fiyatına göre harika bir ürün. Hareketli mekanizma için sipariş öncesi 0850 302 10 83 nolu müşteri hizmetleri ile görüştüm ve hareketli mekanizma olması halinde fiyatı 259,90 TL olacağını bildirdiler. ben 199,90 Tl lik standart kampanyadaki üründen sipariş verdim fakat ürün çok rahat ve konforlu. Sırt kısmı fileli olmasından dolayı çok konfor sağlıyor.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Tuna Acar 2020-02-15

Kargo Problem oldu, onun dışında herşey çok güzel

Kargo ege ulaşım nakliye firması ile geldi. Genel olarak kalitesinden memnun kaldık. Kargo sadece teslimatı 2 gün geciktirdi. Ofisel ürünü en geç 7 iş günü demesine rağmen 5. iş günü kargoya teslim etti. Kargonun gecikmesi dışında üründen memnunum. Eksiksiz olarak ulaştı. Sorunsuz ve kaliteli bir deneyim oldu.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Hasan Canikli 2020-02-15

Fiyata göre çok iyi kalite

Ofisimizde kullanılmak üzere 5 adet sandalye ihtiyacımız vardı. 1 haftadır araştırıyordum fakat gerek renk seçeneklerinden gerekse fiyatlardan kaynaklı araştırma yapıyordum. Üründen sipariş verdik ve 5 iş gününde kargoya verdiler. Kalitesini bu kadar beklemiyordum. Bu ayarda koltuklar genelde 300 TL ve üzeri f,yatlardaydı. Bu 199,90 TL kampanyadan sipariş verdik. Kalitesi ve rahatlığı noktasında biz çok memnunuz, fiyat olarak ucuza çözdüğümüzden dolayı patronumuzda mutlu oldu. Teşekkürler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Yasemin Uğurlu 2020-02-15

Beğendim

Ürünü çok beğendim, hızlı kargoya verdiler. Denemek için 1 adet sipariş verdim ve beğendim. 18 Adet sipariş veriyorum şimdi. Sırt ve Oturma alanı renk seçim özelliği güzel. Hiçbir yerde böyle bir ürün görmedim özellikle bu fiyata.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Yılmaz Demirci 2020-02-14

Pezzey Sandalye Toplu Alım

Üründen toplu alım yapmak istiyoruz bizimle iletişime geçiniz. Koret Yapı Malzemeleri

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
İsmail Puslar 2020-02-14

Güzel

Bu fiyata bu kaliteyi beklemiyordum açıkçası. Teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Nihal Güler 2020-02-14

Renkler Harika

İstediğiniz rengi seçebiliyorsunuz. Renklerin özgürlüğü Ofis Sandalyesi olmalıydı adı :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Hakan Çağrı 2020-02-14

Mükemel

Bu fiyata çok iyi ürün.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Merve t 2020-02-10

Pezzey fileli çalışma koltuğu

Alırken biraz tedirgindim ama hem teslimat hemde ürün konusunda hiç sıkıntı yaşamadım. Gayet güzel ve kullanışlı. Fiyatıda gayet makul. Tşk ederim

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Gülhan Tiğci 2020-01-10

Fileli Çalışma Koltuğu Ortopedikliği ve Rahatlığı

Fileli çalışma koltuğu sadece kullanabiliyorum belimdeki ağrılardan dolayı. Fiyatının bu kadar uygun olduğunu görünce almak istedim en kötü küçük kız kardeşime veririm dedim lakin ürün beklediğimden çok iyi geldi. Fiyatının üstünde kaliteye sahip olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ufuk S. 2020-01-10

Güzel Kaliteli, Fiyatına göre çok iyi koltuk

Bu fiyata böyle bir model beklemiyordum. Kalitesini beğendim. Teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Pelin Azim 2020-01-06

Bu Fiyata Alınacak En iyi koltuk

Bu fiyata renk seçimi falan yapabiliyorsunuz. Çok iyi, ürünü ben beğendim. 2 Haftadır kullanıyorum çok rahat ve sağlam malzeme

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Burak Özge 2020-01-06

Kırmızı Siyah Çalışma Koltuğu

Kırmızı Siyah Renk seçimine göre fileli çalışma koltuğu olan Pezzey modelden alım yaptık. Kızıma aldığım ürün kalitesini ben beğendim. Kızımda memnun. Belirttikleri gibi 7 iş gününde çıkışı yapıldı

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Osman Çerçi 2020-01-06

Güzel

Ürün beğendim

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ümran Serbay 2020-01-06

63 Adet alım yaptık

Hazır ofislerimize 63 adet görseldeki renkten alım yaptık. Ürün kalitesi muhteşem. Teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Berat Şahin 2020-01-06

Fiyatına göre harika bir çalışma koltuğu

Sırt ve Oturma rengini odama göre seçimini yaptım. renkler tam istediğim gibi ve malzeme kalitesi fiyatına göre bence çok iyi. 8 günde elime ulaştı

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Hatice Perlin 2020-01-06

Çok güzel

Renkler harika, ürün rahat. beğendim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Deniz Selvan 2019-09-20

Hızlı Kargo, Güzel ürün

Ürün kalitesi fiyatına göre çok iyi seviyede. Teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (1)
Erdal Çakmak 2019-09-20

İlgi alaka ve Kalite çok iyi

Ürün kalitesi çok güzel bu fiyata geriye yatabilen Fileli Çalışma Koltuğu bulmak çok zor. Ofiselin Fırsat Kategorisindeki ürünler çok uygun

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Melek YILDIZ 2019-09-20

Fileli Ofis Koltuğu Siyah Renk

Komple Siyah Renk olarak alım yaptık. 7 iş gününde elimize ulaştı. Firma ilgili ve alakalı. Teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Naim K. 2019-09-20

Harika

Çok hızlı elime ulaştı kalitesi muhteşem

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

 
Taksit Seçenekleri

Bu Kategoride Sepete En Çok Atılan Ürünler: 30

Menu