WP Destek Hattı

REFERANSLARIMIZ

Uzun yıllardır ofis mobilyası sektöründe imalat ve üretim hizmeti veren Ofisel Ofis Mobilyaları referanslarından bazılarını sunar.

16 Yılın Tecrübesi ile OFİSEL markası Türkiye'nin Ofis Koltuğu ve Oyuncu Koltuğu olarak Yerli markası olup 6 Ülkeye ihracatı yer almaktadır. Kurumsal firmalara yerinde destek olan Ofisel; Profesyonel ekibi ile Tüm Türkiye içinde aktif hizmet vermektedir. 

OFİS Koltuğu, Yönetici koltuğu, Çalışma Koltuğu, Ofis Koltukları ve Ofis Mobilyasının yanı sıra Ofis aksesuarları ve dekorasyon ürünleri ile geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Tüm ürünlerine ve detaylara E-Katalog veya Ofisel.com sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Kaliteyi Marka Kalitesi ile birleştiren OFİSEL markası sizlere desteğini son sürat devam ettirmek ile birlikte, Adresinizde ücretsiz keşif ve ürün seçimi imkanı sunmaktadır. Tüm Bunları Renk kartela ve Ürün Modelleri ile birlikte yapmaktadır

İlgili sayfamızdan Referanslarımız sadece bir kısmına yer ayırabildik. Detaylar için 0850 302 10 83 Whatsaap Destek hattımızdan veya Müşteri Hizmetlerimizi arayarak destek alabilirsiniz.

Ofisel Referansları Kimler hakkında detaylar Burada


Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu