WP Destek Hattı

Müşteri Yorumları ( 398 ) RSS
(5,0/5)

İncelemesi Efe Berk,
Efe Berk
XPrime Markus RGB Ledli Oyuncu Masası bu fiyata montaj dahil midir?
10-12-2022
İncelemesi MURAT ERTÜRK,
MURAT ERTÜRK
Merhaba , Alpha oyuncu koltuğu almadan önce yorumları okuduğumda olumlu yorumların yanında olu ...
07-12-2022
Doğrulanan Satın Alma
İncelemesi Mustafa babacan,
Mustafa  babacan
Tesekkürler.Fiyat performans ürünü arıyorsanız XPrime King Modelini tercih edebilirsiniz.Gerek ...
21-12-2021
İncelemesi Yunus Emre,
Yunus Emre
15 Temmuz 2021 Perşembe günü siparişlerini vermiş olduğum; 1- Xprime Fab Pad Oyuncu Koltuğu ...
18-07-2021
Doğrulanan Satın Alma
İncelemesi ilhan,
ilhan
king fabric modeli tercih ettim teslimat için kapıya kadar gelen teknik servis bölümünüzdeki F ...
31-05-2021

Koltuk Modelleri | Sandalye Modelleri | Oyuncu Koltuğu 

sayfa başına
Gösterilen 1 - 20 ile 387 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 20 ile 387 arasındaki öğeler

KAMPANYALI SANDALYE MODELLERİ | ÇALIŞMA SANDALYESİ | OFİS SANDALYESİ | OYUNCU KOLTUĞU | BAR SANDALYESİ MODELLERİ VE EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ BURADA !!

*Çalışma Sandalyesi Modelleri

Çalışma Sandalyesi Modellerinde Kampanyalara OFİSEL.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Çalışma Sandalyesi modellerinde Maximum çeşitlik ve 16 Yıllık Tecrübe burada sizleri bekliyor. Çalışma Sandalyesi Modellerimizde son derece iddialı olduğumuzu söylemek isteriz. Ofis Koltukları, Toplantı Masası Koltuğu, Sekreter Koltuğu, Çalışma KoltuğuÇalışma Sandalyesi gibi Modellerimize ve en çok Tercih edilen Malzeme cinsi olarak FİLELİ ÇALIŞMA Sandalyesi Modellerimize en uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Çalışma Koltuklarında uzun zaman geçirilmesinden dolayı kullanılacak malzeme kalitesi oldukça önemlidir. Çalışma Sandalyesinde Ortopedik ve Terletme yapmaması en önemli konulardandır. Bu Noktada en büyük desteği gene Ofisel vermektedir. Ofisel Çalışma Sandalyesi Kategorisinde yer alan Sol Sütundaki filtreleme alanından Talep ettiğiniz koltuğun Rengini seçebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz Ayak Modelini seçebilirsiniz. Krom Ayak Tercih edilmesi her zaman daha uzun ömürlü olduğunun özellikle altını çizmek isteriz.

Çalışma Sandalyesi Modellerinde Kalite Çok önemlidir. Herkes Sanal almış olduğu bir Çalışma Sandalyesi Modelinde sıkıntı yaşamak istemez. Ofisel olarak Müşterilerimize her zaman destek halindeyiz. Çalışma Sandalyeleri veya Ofis Sandalyesi Modellerinde aklına takılan Tüm soruları 0850 302 10 83 Müşteri Hizmetleri servisimize iletebilirsiniz. Sizlere talep ettiklerinizi ve sormak istedikleriniz ile alakalı en iyi şekilde destek olmak için telefonun diğer ucunda oluyor olacağız. Tüm Koltuk Modellerimizde üretimin içindeyiz. Üretim ve Tedarik işlemlerinde en iyi hizmeti ve gecikmeyi ortadan kaldırmanın peşindeyiz. Tüm Çalışma Sandalyeleri ve Ofis Sandalyesi Modellerinde sipariş vermiş olduğunuz renk ve modele göre üretime alınmasından dolayı 5-7 iş günü içinde kargoya teslimatını sağlıyoruz.

Sandalye ve Koltuk Modellerinde Kargo Riskleri ve Sigortalı Gönderim Faydaları Nelerdir ? 

Çalışma Sandalyesi Modelleri sadece değil Tüm Sandalye Modellerinin özellikle  Kargo Riskleri yer Almaktadır. Bu riskler E-Ticaret içerisinde tüm ürün grubunda yer almaktadır. Bu sebepten dolayı Tüm Sandalye ve Koltuk Gönderimlerimiz Sigortalı olarak yapılmaktadır. Bunun faydası Satıcıyı ve Müşteriyi korumasıdır. Müşterilerimiz ellerine ulaşan ürünü Kargodan teslim alırken kontrol etmek mecburiyetindedir. Bu sorumluluk devlet tarafından Mesafeli Satış Sözleşmesi kapsamında yer almaktadır. Ürünü Kargo görevlisinin yanında kontrol ederek teslim alınırken ürün Paketinde Bozulma veya Paketinde Bozulma yer almasa dahi Sandalye Kolisi sert bir şekilde yere düşmüş olabilir ve bu durumlarda kolide hasar olmaksızın ürün kırık ulaşmış olabilir bu sebepten dolayı paketinde hasar görmemenizden dolayı kontrol etmekten kaçmayınız. Üründe hasar tespit edilmesi halinde Hasar Tespit Tutanağı ile Sandalye iade etmeniz gerekmektedir. Aksi durumlarda Teslim alınan ürünlere ilişkin Sandalye Modellerinde sonrasında hasar ile alakalı işlem yapılmamaktadır. İade veya Değişim için ürünün sağlam olması zorunludur aksi halde iade ve değişim dışında kalmaktadır.

Tüm Sandalye Modellerimiz Sigortalı Olarak Gönderilmektedir.

   

*Yönetici Koltuğu Modelleri

-Yönetici Koltuğu Modelleri öncelikle nedir ? Yönetici Koltuklarını; Çalışma Koltuklarından ayıran Özellik Nedir ?

Aklımızda hiçbir soru işareti kalmaması adına yukarıdaki soruları öncelikle gidermekte fayda yer almaktadır. Yönetici Koltuğu Modelleri, Çalışma Koltukları ve Standart Ofis Sandalyesi Modellerinin boyut olarak daha geniş ve uzun halidir. Yönetici ve Makam Koltuklarını Genelde Firma Sahipleri ve Uzun Boylu veya Kilolu Müşterilerimiz talep etmektedir. Yönetici Koltuğu kısacası, Çalışma Koltuklarının büyük bedenine Koltuk Modellerinde Yönetici Koltuğu veya Makam Koltuğu denmektedir. Makam Koltuklarında Genellikle Plastik Ayak veya Metal Ayak Kullanmak yerine Ahşap Ayak Kullanılmaktadır. Malzemesi Deri olup Tüm renkler üretim yapılmaktadır lakin en çok tercih edilen Makam Koltuklarında Renk Siyah Renk ve Modelidir. Makam Koltuklarında en çok Google aranan kelimesi Dahi  "SİYAH RENK MAKAM KOLTUĞU AHŞAP AYAKLIolarak arama yapılmaktadır. Yönetici Koltuklarında en çok kullanılan Malzeme Deri Malzemedir. Parlak ve Ağır bir duruşu olması Makam Koltukları için çok daha önemlidir. Çalışma Koltuğunda oturan bir firma Sahibi gördünüz mü ? Göremezsiniz çünkü, her zaman dışarıya verdiği enerji ve durum önemlidir. Yöneticiler ve Mevki Makam Sahipleri Ofiste herkesin kullandığı Koltuğu Kullanmazlar. Onların Koltukları her zaman daha büyük ve gösterişlidir. Yönetici Koltuklarında en fazla Çeşitlilik ve Modeller OFİSEL.COM mağazamızda Yönetici Koltukları ve Makam Koltukları Kategorisinde bulabilirsiniz. Ofislerin ve Kurumsal Şirketlerin restorasyonunda çalışma sağlayan Mimarlar ile Aktif çalışmaktayız. Ofis ve Kurumsal Şirketleriniz için Mimari Keşif birimlerimiz ayrıca yer almaktadır. 

Yönetici Koltuğu ve Makam Koltuğu Çeşitlerinde 1000'lerce çeşit OFİSEL Online mağazamızda yer almaktadır. Yönetici Koltuğu ve Makam Koltuğu Modelleri üretici olan Ofisel, Yönetici Koltuğunun her Üretim kanalında yer almaktadır. Tüm ürünlerimiz özellikle Yerli Üretim olup İZMİR'de üretilmektedir.  Sizlere Ofisel'in bir hizmetini daha anlatmak isteriz. Örneğin Yönetici Koltuğu veya Makam Koltuğu Almak istiyorsunuz. Yönetici Koltuğu Kategorisine girdiğinizde bütün renkte modeller ile karşılaşırsınız ve 1000'lerce Koltuk arasında seçim yapmaya çalışırsınız. OFİSEL sizleri bu yüksen kurtararak Yönetici Koltukları Kategorisine girdiğinizde Tercih ettiğiniz Renk veya Renkleri soldaki Filtre alanından seçiyorsunuz. Sonrası talep ederseniz Ayak Modelini dahii seçebilirsiniz. Bu size sadece istediğiniz renkte Koltuk Modellerini ve Talep ettiğiniz Yönetici Koltuğu veya Makam koltuğu Modellerini sıralar. Sonrasında 1000'lerce koltuk arasında boğulmadan talep ettiğiniz Koltuk Modeline kolaylıkla ulaşmış olursunuz.

*Oyuncu Koltuğu Modelleri ve Fiyatları Burada !

Oyuncu Koltuğu Modellerinde 100'lerce çeşit ve her Oyuncu'ya uygun Renk Seçenekleri Ofisel.com Adresimizde sizleri bekliyor. Sitemize Kayıtlı ortalama 250'den Fazla Oyuncu Müşterimiz yer almaktadır. Tüm Oyuncu Koltuğu Modellerimiz direk Oyuncu Müşterilerimizin Talepleri doğrultusunda en Uygun Fiyat ve En Yüksek Kalite Baz alınarak düzenlendi. Yepyeni Tasarım Oyuncu Koltuğu modellerimiz her geçen gün yenileri eklenmektedir. Oyuncuların en büyük özellikleri; Oyuna Kapılıp Dünyanın Döndüğünü bile unutmasıdır diyebiliriz :) Buda bize şu sonucu çıkarıyor Oyuncu Koltuğu Sadece Oyun Oynanırken kullanılacak bir koltuk değil yeri geldiğinde bir Yatak yeri geldiğinde Minyatür bir Kanepe olarak kullanılabilmesidir. Oyunculardan Öyle fotoğraflar geliyor ki; Ürettiğimiz koltuğun bu denli pozisyonlarda dayanıklı olması bizleri çok sevindiriyor. 

Oyuncu Koltuğu Modellerimizin Ana Özelliği Deri ve Fileli malzeme kullanıyor olmamızdır. Bu Malzeme Oyuncu Koltuğunun hem Ergonomik bir yapıda olmasını hemde ortopedik olarak ileriye dönük sıkıntılara yol aşmasının önüne geçmektedir. XFLY Oyuncu Koltuk Modellerimiz en çok Talep gören Modellerimiz arasındadır. COMODO Serisi Oyuncu Koltuklarımız Profesyonel Oyun Salonları ve Twitch Oyun Platformunda büyük abonelikleri olan Jrokez isimli kullanıcının Oyuncu Koltuğudur. Kendisi kendi sayfasında tanıtımını yapmış olup çok büyük bir ilgi ile karşılaşmıştır. Oyuncu Koltuğu Satın Almak istediğinizde Tartışmasız ilk adresiniz Ofisel.com olmalıdır. Profesyonel Tüm Oyuncular Oyuncu Koltuğu modellerinde OFİSEL'i tercih ederek haksız sayılmazlar. 

Oyuncu Koltuğu Modellerimize göz atarken sizlere büyük bir kolaylık sunuyoruz. Ofisel.com sitemizde Oyuncu Koltukları Kategorisine girdiğinizde Tüm renk ve Model ile karşılacaksınız. 100'lerce Oyuncu Koltuğu Arasında Boğulmamanız için sizlere özel filtreleme alanı veriyoruz bu alan ile İstediğiniz Renk veya Renkleri seçerek talep ettiğiniz Oyuncu Koltuğu modeline kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. OFİSEL olarak sizlerin Oyun sırasında bir Kahramana dönüştüğünün farkındayız ve Kahramanlara uygun Kalite ve Modelleri üretmekten gurur duyuyoruz. Haydi Sende bir iyi bir Oyuncu ve Oyuncu Malzemeleri istiyorsan ve bunun en başında gelen Oyuncu Koltuğu Modelleri bakıyorsan hemen siparişini ver bizlerde üretime başlayalım senin Özel ve Asla Oyun Kaybetmeyeceğin senin en büyük Badin olacak Oyuncu Koltuğu Modelinin. :) Oyuncu Koltuğu Modelleri için vakit Kaybetme ve Hemen Tıkla dostum :)

           

*Bar Sandalyesi Modelleri | Tabure Modelleri

Bar Sandalyesi Modelleri son dönemler çok fazla tercih edilen ve tüm evlerde adeta zorunluluk gerektiren modern bir tabure Modeli olmaya başladı. O kadar Bar Taburesi Modellerine büyük talep söz konusu ki; Müteahhitler Örnek evlerde mutfak ile salonun birleşmiş şekilde Amerikan Mutfak olan evlerde Bar Taburesi olmazsa olmaz ürünler arasındadır. Bar Taburesi Modellerinin özelliklerinden bahsedelim. Bar Sandalyesi Modelleri normal tabure modellerinin ayak dayama bölümü olan ve daha yüksek tabure modellerine Bar Taburesi denir. Bar Taburesinde farklı bir çok model yer almaktadır. Bar Taburesi Modellerinde iç mimarların ortamın rengine göre seçim yapabilir. Bar taburesi modellerinin tümü Deri olarak üretimi yapılmaktadır. Bar Taburesi Modellerinde ortalama 16 Renk seçeneği yer almakta olup Deri malzeme ile kendini göstermektedir. En çok tercih edilen renkler ise; Kırmızı Bar Sandalyesi Modelleri, Bal Rengi Bar Sandalyesi Modelleri, Siyah Bar Sandalyesi Modelleri ve en son Mor veya Lila Bar Sandalyesi Modellerini sıralayabiliriz. Bar Taburesi asıl kullanım amacı Cafelerde ve Gece Klüplerinde Bar denilen alanın önünde yer alan sıralı Bar Taburelerini dizdikleri alanlardır lakin son dönemlerde evlerde sıkça kullanılır durumdadır. 

Mimarlar Bar Taburesinin evlerde farklı bir hava yansıttığını ve bazı kurumsal firmaların cafe alanlarında da kullanıldığını belirtmişlerdir. Kısacası Bar Taburesi Modelleri Her alanda sıklıkla Kullanılmaya başlamıştır. Bar Taburesi Modellerinin ortama kattığı pozitif enerji ve oturduğunuz zaman ergonomik yapısı hemen hemen herkesin hoşuna gitmektedir. Bar Sandalyesi Modellerinde Maximum Çeşitlilik ve kalite OFİSEL Bar Taburesi Kategorisinde yer almaktadır. Bar Taburesi Modellerimizde sizlere büyük kolaylık ile karşılıyoruz. Bar Taburesi Modellerinde 1000'lerce ürün arasında kaybolmamanız için Bar Taburesi Kategorisine girdiğinizde sol bölümde yer alan filtreleme alamnından talep ettiğiniz renk veya renkleri işaretlemek koşuluyla tüm bar taburesi modellerini istediğiniz ve talep ettiğiniz şekilde sıralayabilirsiniz. 

Bar Sandalyesi Alırken Menşei Önemlimidir ? İthal Bar Taburesi mi Yoksa Yerli Bar Taburesi Modelleri mi Tercih etmekte Fayda var ?

Öncelikle bar sandalyesi seçimlerinizde Menşei elbette önemlidir. Geçtiğimiz yıllarda özellikle İthal Bar Taburesi Modelleri fiyat Performansı anlamında çok büyük önem kazanmıştı lakin son dönemlerde gelen gümrük kanunları ve ek vergilendirme sonrasında İthal Bar Taburesi Modellerinde yüksek fiyat artışından dolayı cazibesini yitirmiştir. OFİSEL olarak Bar Taburesi Modellerimizin üretimini yapıyoruz ve %100 Yerli Malı Bar Taburesi Modelleri üretmekteyiz. İthal Bar Taburesi Modellerinde en çok karşılaştığımız sıkıntı Bar Taburesinin Yedek Parçasının olmaması veya kısıtlı olmasıydı. Yerli Üretim Bar Taburesi ile tüm bu sıkıntıları ortadan kaldırdık ve her zaman Bar Taburesi Yedek Parçası Bulabilirsiniz. Özellikle belirtmek gerekirse sadece OFİSEL olarak satışını yaptığımız Bar Taburesi Modellerinin Yedek Parça tedariğini sağlamaktayız. 

Sandalye ve Koltuk Modellerinde Kargo Riskleri ve Sigortalı Gönderim Faydaları Nelerdir ? 

Bar Taburesi ve Bar Sandalyesi Modelleri sadece değil Tüm Sandalye Modellerinin özellikle  Kargo Riskleri yer Almaktadır. Bu riskler E-Ticaret içerisinde tüm ürün grubunda yer almaktadır. Bu sebepten dolayı Tüm Sandalye ve Koltuk Gönderimlerimiz Sigortalı olarak yapılmaktadır. Bunun faydası Satıcıyı ve Müşteriyi korumasıdır. Müşterilerimiz ellerine ulaşan ürünü Kargodan teslim alırken kontrol etmek mecburiyetindedir. Bu sorumluluk devlet tarafından Mesafeli Satış Sözleşmesi kapsamında yer almaktadır. Ürünü Kargo görevlisinin yanında kontrol ederek teslim alınırken ürün Paketinde Bozulma veya Paketinde Bozulma yer almasa dahi Sandalye Kolisi sert bir şekilde yere düşmüş olabilir ve bu durumlarda kolide hasar olmaksızın ürün kırık ulaşmış olabilir bu sebepten dolayı paketinde hasar görmemenizden dolayı kontrol etmekten kaçmayınız. Üründe hasar tespit edilmesi halinde Hasar Tespit Tutanağı ile Sandalyeyi iade etmeniz gerekmektedir. Aksi durumlarda Teslim alınan ürünlere ilişkin Sandalye Modellerinde sonrasında hasar ile alakalı işlem yapılmamaktadır. İade veya Değişim için ürünün sağlam olması zorunludur aksi halde iade ve değişim dışında kalmaktadır.

Tüm Sandalye Modellerimiz Sigortalı Olarak Gönderilmektedir.

BAR SANDALYESİ KULLANIM ALANLARI NELERDİR ?

Bar Sandalyesi Kullanım Alanlarından bahsetmemek olmaz. Kafe, Restoran, Mutfak, Evlerde, Ofislerde, Okul Kantinlerinde ve tabiki bar vb. alanlarda kullanılmaktadır. Bar Sandalyesi ürünleri normal Tabure Modellerine göre daha yüksek modeller olmasından dolayı Bar Sandalyelerinin en Önemli Özelliği Yükselip Alçalmasıdır. Bar Sandalyesinin oturma alanının alt tarafında yer alan kol yardımı ile masanızın ölçüsüne göre yükselip alçalma imkanınız yer almaktadır. Bar Sandalyeleri Yüksek olmasından dolayı Alt Tabanı Geniş ve Metal Ayak olarak üretilmektedir. 

Bar Sandalyeleri kullanıldıkları ortamlarda Dekorasyon anlamında katkı sağlamaktadır. Tüm mimarların özenle tercih ettiği ve renk renk olan Bar Sandalyesi Modellerinde Dekorasyonda yeri büyüktür. Dekoratif Sandalye Modelleri arasında en Önemlilerinden biridir. Bar Sandalyesi seçiminde doğru renk seçimleri ile Dekorasyonunuza büyük renk katabilirsiniz. Dekoratif olan Bar Sandalyesi Modelleri kullanıcılar tarafından büyük ilgi toplamaktadır. Bar Sandalyesi Modellerimiz için Bar Sandalyesi ve Bar Taburesi Kategorimizi ziyaret ediniz. Tüm Bar Sandalyesi Modelleri için Tıklayınız !

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu