WP Destek Hattı

Müşteri Yorumları ( 398 ) RSS
(5,0/5)

İncelemesi Efe Berk,
Efe Berk
XPrime Markus RGB Ledli Oyuncu Masası bu fiyata montaj dahil midir?
10-12-2022
İncelemesi MURAT ERTÜRK,
MURAT ERTÜRK
Merhaba , Alpha oyuncu koltuğu almadan önce yorumları okuduğumda olumlu yorumların yanında olu ...
07-12-2022
Doğrulanan Satın Alma
İncelemesi Mustafa babacan,
Mustafa  babacan
Tesekkürler.Fiyat performans ürünü arıyorsanız XPrime King Modelini tercih edebilirsiniz.Gerek ...
21-12-2021
İncelemesi Yunus Emre,
Yunus Emre
15 Temmuz 2021 Perşembe günü siparişlerini vermiş olduğum; 1- Xprime Fab Pad Oyuncu Koltuğu ...
18-07-2021
Doğrulanan Satın Alma
İncelemesi ilhan,
ilhan
king fabric modeli tercih ettim teslimat için kapıya kadar gelen teknik servis bölümünüzdeki F ...
31-05-2021

Konferans & Seminer Koltukları 

Gösterilen 1 - 17 ile 17 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 17 ile 17 arasındaki öğeler

KONFERANS VE SEMİNER KOLTUK MODELLERİ

Konferans ve Seminer Koltukları

Konferans Koltukları :

Konferans Salonu Koltukları

Konferans Koltukları genelde Konferans Salonları ve Sinema Salonlarında kullanılmaktadır. Tiyatro, Sinema, Toplantı Salonları, Konferans Salonları vd. tüm mekanlarda en çok tercih edilen Koltuk modellerine Konferans Koltuğu denir.

Konferans Koltuğu son dönemlerde Oturma alanı açılıp kapanan modellerden oluşmaktadır. Konferans Koltukları; Uygulanacak salonun durumuna göre yüksekten alçağa veya dün olarak konumlandırılmak üzere Ofisel Mühendisleri ile birlikte tasarımı yapılır.

Ofisel Mühendisleri ve Tasarımcıların Tüm Konferans koltuklarında Ortopedik ve Ergonomik bir tasarıma sahip olması için çalıştı ve emek verdi. Tüm bu emekleri sonucunda sırt bölgesi için özel bir eğim yerleştirdiler. Konferans ve Seminer Koltuklarındaki bu eğim; Sırt ve Bel boşluğunu almaktadır ve daha uzun süreli sağlıklı bir oturma pozisyonu ve imkanı sağlamaktadır.

Seminer Koltukları:  

Seminer Koltukları Burada

Seminer Koltukları; Toplantı Salonları, Konferans Salonlarında, Eğitim Salonlarında sıkça kullanılmaktadır. Büyük firmalar genelde Eğitim salonları oluşturur ve bu eğitim salonlarına yazı tablalı modelleri tercih ederler. Yazı Tablalı modeller Ofisel Mühendisleri ve Tasarımcıları tarafından tasarlandı ve açılıp kapanma özelliği eklendi. Yazı Tablalı Seminer Koltuğu modellerin de tabla alanında 2 seçenek ile Ofisel.com olara ürün desteği vermekteyiz. Seminer Koltukları Yazı Tabla alanlarında Ahşap MDF malzeme ve Plastik malzeme tercih edilmektedir. Görüntü olarak Venge Renk Yazı Tablalı Seminer koltuğu sıkça tercih edilmekte olup Siyah veya Beyaz renkte plastik tablalı seminer koltukları da talep görmektedir.

Konferans ve Seminer Koltukları Kullanımları

Konferans ve Seminer Koltukları kullanımları oldukça kolaydır. Konferans koltukları gelende açılır kapanır oturma alanına sahip olmasından dolayı el yardımı ile açarak oturmak yeterlidir. Seminer Koltuklarında ise üretilirken Solaklar içinde talepde bulunulabilir. Örneğin 100 Adet Yazı Tablalı Seminer Koltuğu talebiniz yer alıyor ise 85 tanesi Sağ taraf Yazı Tablalı, 15 Tanesini Sol Taraf Yazı Tablalı olarak Sipariş verebilirsiniz. Ofisel.com olarak taleplerinize hizmet vermekteyiz. Açılır ve Kapanır Seminer Koltukları yer almakta olup bir bir içlerine geçme durumundan dolayı yer kaplamamaktadır.

Konferans ve Seminer Koltukları Fiyatları

Konferans ve Seminer Koltukları fiyatlarında üreticiden ve aracısız direk fabrikadan satın almanın keyfini Ofisel.com ile yaşayabilirsiniz. Ofisel olarak İstanbul ve izmir’de Koltuk Modellerinin üretimlerini yapmaktayız. Konferans ve Seminer Koltukları en uygun fiyat avantajı ve Tüm Türkiye’ye Ücretsiz Kargo fırsatı ile kolaylıkla satın alabilirsiniz. Ayrıca www.ofisel.com sitemizden satın alacağınız Konferans ve Seminer Koltukları Peşin Fiyatına Taksit imkanları yer almaktadır.

Tüm Konferans ve Seminer Koltukları için Tıklayınız.

Konferans Koltuğu Modelleri

KONFERANS KOLTUĞU

Konferans Koltukları Artık Günümüzde artan Tiyatro, Sinema Salonları, Spor Kompleksleri ve Şirketlerin Toplantı ve Seminer Salonlarında sıklıkla Konferans Koltuğu Modelleri kullanılmaktadır. Konferans Koltuğu Modelleri Özellikle Oturma alanı açılıp kapanan ve Yazı Tablalı modellerden oluşmaktadır. 

OFİSEL Markası Olarak Türkiye'nin önde gelen firmalarına Proje bazlı işlemler gerçekleştirmemizin yanı sıra Talep etmiş oldukları Materyal ve Renk konusunda hızlı bir destek ile üretim yapılmaktadır. Konferans koltuklarında rahatlık çok önemli olmasının yanı sıra Sünger Dansitesi çok fazla dikkat çekmektedir. OFİSEL olarak Konferans Koltuğu Modellerimizde kullandığımız Sünger Dansitesi 60 DNS'dir. Kaliteli ve en çok satan Ofisel Konferans Koltuğu Modellerimizi en uygun fiyat ve Üreticiden satın alma Fırsatlarını Kaçırmayın. 

Ofisel X-Peak Konferans ve Seminer Koltuğu Modellerimiz ile Eğitimleriniz ve Eğlenceniz Zirvede olacaktır. Eğitim Salonları, Sinema Salonları, Tiyatro Salonları, Stadyum Koltukları, Toplantı Salonları, İzleyici Koltuğu Modelleri ve bir çok koltuk modellerine Üreticiden satın alabilirsiniz. Okul ve Eğitim Serilerinde Türkiye Lideri olan OFİSEL markamız ile sizde en yüksek kalite ile karşı karşıya kalacaksınız. Sünger Ortopedik Kalitesi ve Oturma dinlenme motivasyon yüksekliği ile Odağınız konunuzda olacaktır. 

Ofisel X-Peak Konferans Koltuğu; en uzun süreli Oturma deneyimini sizler için derleyerek Standart koltuklardaki Oturma deneyimlerinizi ilk 8 saatlik kullanım ile %400 Verimlilik sağladığı görülmüştür. İşte bu sebep ile sizlerin Konferans Koltuğu deneyimlerinizi en yüksek seviyeye çıkaracaktır. 

KONFERANS KOLTUĞU NEREDEN ALINIR?

Konferans Koltuğu alırken özellikle uygulamış olduğunuz dekora en uygun model ve materyale sahip olması gerekmektedir.

Ofisel Konferans Koltuğu referans görselleri

Konferans Koltuğu modellerinde Kaliteli tasarımlar burada. Aynı zamanda Stadyum Koltukları, Toplantı Salonu Koltuklarında da Konferans Koltuğu tercih edilmektedir. Ayaklı ve Ayaksız olarak modelleri yer almaktadır. OFİSEL olarak ilgili bölümlerin planları hazırlanıp bölgelere göre ücretsiz keşif imkanı yer almaktadır. Talep ettiğiniz Konferans Koltuğu için info@ofisel.com adresinden talep açmanız halinde tarafınız ile görüşme hızlı bir şekilde sağlanarak Ücretsiz Keşif ve Planlama yapılacaktır. Talebiniz ve Dekorasyonunuza en uygun rengi ve Materyal seçimi yapılarak en doğru ürüne en uygun fiyat planlaması yapılacaktır. 

Konferans Koltuğu için Modellerimizi https://ofisel.com/487-konferans-seminer-koltuklari linkten inceleyebilir, aklınıza takılan her noktada 0850 302 1083 Whatsaap Destek Hattından yazabilir veya Müşteri Hizmetlerimiz ile görüşebilirsiniz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu