WP Destek Hattı
Ofisel Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu Gri 2555G
Ofisel Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu Gri 2555G Ofisel Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu Gri 2555G Ofisel Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu Gri 2555G

Ofisel Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu Gri 2555G

Tahmini Cuma 1/03/2024 günü kargoda (Ortalama 2-7 iş günü)
 • Resmi tatiller ve Hafta sonları iş günü sayılmamaktadır.
 • Aras Kargo : Ücretsiz Kargo

2555G

Yeni ürün

Ofis Malzemeleri Modellerinde Lider Marka OFİSEL, Gerek Kalite gerek ise Modern Tasarımları ile öncü firmalar arasında yer almaktadır. Tüm Ofis Malzemeleri Modellerini İncelemek İçin Tıklayınız..

Daha Fazla Detaylar

4 999,90 TL

Stokta Yok
 
Daha Fazla Bilgi

Ofisel Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu - GRİ - 2555G

Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu Açıklamalı Görsel

 • Ortalama montaj süresi: 5 dakika
 • Toplam Ölçüler:
 • Genişlik: 67cm
 • Derinlik: 64cm
 • Yükseklik: 136cm
 • Oturma Alanı;
 • Genişlik: 40 Cm
 • Derinlik Yastıksız: 54 Cm
 • Derinlik Yastıklı: 45 Cm
 • Sırt Yüksekliği: 78 Cm
 • Yerden Oturma Alanı Yüksekliği : Min: 49 Cm - Max: 63 Cm
 • Max Taşıma Kapasitesi: 110 KG
 • Multi Tilt Mekanizma (Sırt kısmı Yatmalı ve kitlemeli Multi Fonksiyonlu)
 • Kolçaklar Yükseklik Ayarlı (3 Kademeli)
 • Bel desteği ve Sırt Destekli 2 Adet yastık
 • Bel destekli yastık Yukarı aşağı hareket edebilmekte olup kendinize göre ayarlayabilirsiniz
 • Ortopedik Oyuncu Koltuğu özelliklerini taşımaktadır
 • Kullanılan malzeme: Metal
 • Kullanılan sünger: Yüksek yoğunluklu dökme sünger
 • CLASS3 Avrupa Standarlartı Kalitesinde Komple Krom Amortisör ile gönderilmektedir.
 • Kullanılan ayak: Krom Ayaklı
 • Kullanılan Mekanizma:Metal Ayaklı + Kromajlı
 • Garanti süresi - Menşei: 24 Ay - Yerli Üretim
 • Sipariş bazlı üretim-tedarik yapıldığından sipariş iptali yapılamamaktadır
 • Anlaşmalı olunan ambar ve kargolarla bina kapısında teslimat yapılmaktadır

Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu olan 2555SYH Modelimiz ile Yüksek Dansite Kalite ile En Uygun Fiyat Avantajının birleştiği bir ürün olan Oyuncu Koltuğu Modelimizin Gri Rengini incelemektesiniz. Siyah Oyuncu Koltuğu Modelleri, Oyuncu Koltukları Kategorisinde en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Yüksek Kaliteli bir Oyuncu Koltuğu bakıyorsanız bu fiyattan daha uyguna bu kaliteyi bulamazsınız. 

Ofisel olarak sizlere Multi Fonksiyonlu Geriye Yatmalı, Kilitlemeli mekanizmalı, Yukarı aşağı Amortisör ile yüksek kolaylık sağlayan ve vücudunuzu saran bir oyuncu koltuk modelini sunmaktayız. Ürünümüzün kolçakları hareketli olup yükselme ve alçalma özelliğine sahiptir. 2 Adet Yastık ile tarafınıza gönderilmektedir. Başlık için Yastık haricinde Bel bölgesi için Yüksekliği ayarlanabilir Yastık yer almaktadır. İstediğiniz ölçüde bırakabilirsiniz. Bu sebepten dolayı Ürünümüz Oyuncu Koltukları Modelleri arasında en Ortopedik olan Oyuncu Koltuğu Modelidir. 

Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu Ürün inceleme videosu;

OYUNCU KOLTUĞU KURULUM VİDEOSU

 
Teknik Bilgiler
Renk Tercihi Gri
Malzeme Cinsi Suni deri Modelleri
Ayak Modelleri Krom Ayak
Kullanım Alanı Oyuncu Koltuğu
 
Kargo

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

100 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo ücreti OFİSEL Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi, ürünün üretim ve tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Kargo şirketlerinin tümünde yer alan 35 Desi ve üzeri kapıya teslim etmeme hakkı yer almakta olup bu hak Türkiye Çalışma Bakanlığı tarafından kendilerine verilmiştir. Ürünlerimiz 35 Desi üzeri olmasından dolayı kargoların teslimatları bina kapısı olarak gerçekleşmektedir. (Bu durum kargo anlaşması farketmeksizin tüm firmalar için geçerli kanundur) Bu sebepten dolayı kapıya teslim edilmesini talep etmeyiniz veya bu duruma göre siparişinizi oluşturunuz. Bu tip sebepten dolayı teslim alınmayan ürünlerde kargo bedeli tahsil edilip kalan ücretin müşteri hesabına iade hakkı OFİSEL'de saklıdır.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Üretici firma olmamızdan dolayı genellikle 5-7 iş gününde sağlanan teslimatlar belirli yoğun dönemlerde 10-15 iş gününe uzayabilir. Hafta sonu iş günü dahilinden sayılmamaktadır. Kargoya teslim edilmiş lakin ürün teslim alınmadan yaşanılacak iade işlemlerinde alıcıdan kargo ücretleri tahsil edilerek kalan tutarın iadesi ödeme şekline bağlı olarak aynı biçimde sağlanır. 

PANDEMİ DÖNEMİNDE ORTALAMA TESLİMATLAR 10-13 iş günüdür.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. 

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Oyuncu Koltuğu

OYUNCU KOLTUĞU MODELLERİ

Oyuncu Koltukları ve Gamer Koltukları olarak ta geçmektedir çok fazla tercih edilen ve genelde 12-25 yaş arasında kullanılan Koltuk Modelidir. Oyuncu Koltukları bir çok gencin odasında kesinlikle olması gereken Oyuncu Koltukları Modelleri ve Çeşitleridir. Bunun en büyük sebebinin ise artık eskisi gibi çocukların dışarıda oyun oynamamalarıdır. Geçmişimize oran ile Gençlerin artık tercih ettikleri Oyun Şekli ağırlıklı olarak Bilgisayar Başında, Playstation başında geçirilen zamanlar halini almıştır. Oyuncu Koltuğu Modellerini tercih ettiğinizde OFİSEL sizlere en fazla çeşidi sunmakta olup 2000 m2 üretim alanına sahip ve ürünlerinin %95'i kendi fabrikasında üretilmektedir. Peki Oyuncu Koltuğu modellerini Üreticiden almanın faydalarını en başta ürüne garanti verenin, ürünü üreten firma olması. Yani ürünü kullandığınızda ileri zamanlarda Bazı parçaların arıza yapması ve Yedek Parça talebinizin oluşması kaçınılmazdır. OFİSEL olarak OYUNCU KOLTUĞU Modellerinde 7 YIL Yedek Parça Garantisi verilmektedir.

PROFESYONEL OYUNCULARIN KOLTUKLARI OFİSEL'DE

Profesyonel oyuncularımızın Oyuncu Koltukları Ofisel.com'da. Profesyonel Oyuncularımız için geliştirilen Özel tasarımlı Oyuncu Koltukları Modellerimize Oyuncu Koltukları Kategorimizden ulaşabilirsiniz. Profesyonel oyuncu Koltuklarında Sırt Bölümü Ayarlanabilen, Sırt Yükseklik Ayarı yer alan ve maksimum konfor için özel tasarlanmış oyuncu koltuklarımıza ulaşabilirsiniz. Yarış Arabası Koltuğu Tasarımı olan Oyuncu Koltukları Modellerimiz Oyuncu Koltukları Kategorimizde yer almaktadır. Profesyonellerin tercihi Oyuncu Koltuklarında Ofisel.com olarak Oyuncu Koltuklarına Önem Veriyoruz. Oyuncu Koltuklarında Kullanılan Sünger Doygunluğu ve Sünger Kalitesi normal koltuklarımıza oran ile %120 Arttırılmış Dansite Sünger yer almaktadır. Sünger Doygunluğunun verdiği rahatlık sonrasında Sırt Dayama ve Oturma alanlarında Kullanılan özel Hava kanalları ve vücudumuzun Sert Kemiklerinin Koltuklara temas Ettiği Bölgelere özel çukur hazneler eklenmiştir.

OYUNCU KOLTUKLARINDA TAM ORTOPEDİK OYUNCU KOLTUKLARI BURADA !

Oyuncu Koltuklarında, Oyun Oynayan değerli müşterilerimize önem veriyoruz. Ofisel Olarak Oyuncu Koltukları Modellerinde Kaliteden ödün vermedik ve Hem Tasarım Hemde Ortopedik Oyuncu Koltuklarını Üretmeyi amaçladık ve 16 Yıllık Üretim Tecrübemizde 8 Yıllık Oyuncu Koltukları Üretimi yapmaktayız. Oyuncu Koltuklarında Ortopedik olması çok fazla önemli ve hassas bir noktadır. Profesyonel Oyuncuları izlediğimizde ortalama 14 saat oturmakta olan Oyuncularımıza rastladık. 14 Saat Oyun oynamak ve yemeklerini dahi Oyun Başında veya Oyun oynadıkları Masada yemeleri neredeyse sadece Lavabo ihtiyaçlarına kalkmaları dışında Koltuktan ayrılmadıklarını tespit ettik. Yani 14 Saatlik Oyun içerisinde 15-20 Dk'lık sürede sadece koltuktan ayrılıyorlar. Profesyonel Oyuncularımız için özel tasarım koltuklarımız yanında Ortopedik olmasının ne kadar önemli olduğunu anladık ve ürettiğimiz koltuklarda Ortopedik olmasına özen gösterdik.

ORTOPEDİK OYUNCU KOLTUK MODELLERİ BURADA

PROFESYONEL OYUNCU KOLTUK MODELLERİ BURADA

 

 
Kurulum Klavuzu

Kurulum ile alakalı Aşağıdaki linki Tıklayınız;

Oyuncu koltuğu ve Ofis Koltuğu Kurulum Şeması

 
İade Koşulları

Ofisel İade Politikası

Alışverişinizden herhangi bir nedenle memnun kalmadığınızda, para iadesi veya değiştirme için öncelikli yapmanız gereken, teslim alma tarihinden itibaren 14 gün içinde bize talebinizi yazılı veya müşteri hizmetleri aracılığıyla sözlü olarak iletmenizdir.

İade talebiniz bize ulaştıktan sonra, OFİSEL tarafından aşağıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir. Onaylandığı takdirde ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz nakliye firması aracılığı ile geri alınır. İade edeceğiniz ürün veya ürünlerin geri gönderim bedeli tarafımızca karşılanır. Dilerseniz iade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri size en yakın OFİSEL mağazasına kendiniz getirebilir veya kargo masrafını karşılamak kaydı ile sizin tercih ettiğiniz bir kargo firması ile bize gönderebilirsiniz.

İnternetten yapılan alışverişlerde de mağazalarımızda olduğu gibi ürünü orijinal ambalajında ve e-arşiv faturası ile birlikte, üzerindeki gider pusulası bölümü ıslak imzalı olarak göndermeniz/getirmeniz gerekmektedir.

Ürünlerinizin, bize ulaşmasını takip eden 14 gün içerisinde size ödeme yaptığınız yol ile iade işlemi gerçekleştirilir. Kredi kartınıza iade işleminin yansıması, normal koşullar altında 2-5 iş günü sürmekle beraber bankanızın prosedürlerine bağlı olarak değişebilmektedir.

Genel İade Koşulları

1. İadeler mutlak suretle orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
2. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
3. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal faturadaki iade ile ilgili alanların yer alan iade formu eksiksiz doldurulmuş şekilde ve imzalandıktan sonra tarafımıza gönderilmelidir.
4. İade etmek istediğiniz ürünlerin geri alım planlamasını sizin için yapabiliriz. Bizim aracılığımız ile anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca taşınan iadelerin geri nakliye ücreti tarafımızca karşılanır. Aksi takdirde kargo firması sizden taşıma ücreti talep edecektir.
5. Mobilya, Koltuk, Sandalye, Oyuncu Koltuğu kategorisinde yer alan demonte ürünlerde montaj yapıldıktan sonra iade kabul edilmemektedir.

Hasarlı veya Ayıplı Ürünlerin İadesi

Siparişinizi teslim alırken, kolilerin EKSİKSİZ ve SAĞLAM olduğunu mutlaka kontrol ediniz. Ürünleriniz sevk irsaliyesi ile teslim edilir. E-arşiv uygulaması kapsamında, faturanız sadece elektronik ortamda oluşturulur ve e-posta adresinize otomatik olarak gönderilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır. Firma adına kesilen faturalarda ise, satın alan firmanın iade faturası ile değişim veya iade işlemi yapılabilir.

Kargo yetkilisi, sizden kolileri eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınıza dair imza alacaktır. Koli dışında hasar bulunması durumunda, bu ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız. Bu ürünlerin değişimi 14 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Bu durumda, sizden ek bir nakliye veya ürün bedeli talep edilmeyecektir.

Teslim esnasında fark edilmeyerek teslim alınan hasarlı veya ayıplı ürünlerin iadesi için Müşteri Hizmetleri bölümümüz, ürünün hasar veya ayıbını gösteren fotoğraf göndermenizi talep edebilir. Yapılan inceleme sonucunda tüketici kaynaklı olmadığı tespit edilmesi durumunda birebir değişim işlemi yapılacaktır. Değişimi yapılacak olan ürün ile birlikte orijinal faturada yer alan iade alanları eksiksiz doldurulmuş şekilde ve imzalandıktan sonra tarafımıza gönderilmelidir.

Eksik veya Yanlış Ürünlerin İadesi

Siparişinizde eksik ürün var ise, diğer ürünlerinizi teslim alarak, eksik ürünler için imza atmadan önce bunu not olarak belirtmelisiniz. Öte yandan, siparişinizde yanlış ürün bulunuyorsa, bu ürünü teslim almamalı ve teslimat irsaliyesinde yazılı olarak belirtmelisiniz.

Siparişiniz ile ilgili iade ve değişim talepleriniz için Bize Ulaşın formunu kullanarak veya 0850 302 10 83 nolu telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız, tam olarak orjinal paketleri ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

*Sipariş vermeniz durumunda yer alan iade/değişim politikasını kabul etmiş olursunuz.

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde www.ofisel.com'a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Kurulumu yapılmış ürünlerin iadesi yoktur. İade şartları için tıklayınız.

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için teslimat tarihi sonrası 14 günlük süre içinde olması ve satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5- Özellikle Koltuk modelleri siparişinize göre Renk ve Model üretimi yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı size özel üretim olan ürünlerde iade ve sipariş iptali yer almamaktadır. Bu sebepten dolayı Nihai ve doğru karar vermeye özen gösteriniz.

6-Ürünleri teslim alırken paketleri kontrol ediniz, hasarlı veya yırtık paketleri lütfen teslim almayınız, teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz. Hasarlı paket teslim aldığınızda olabilecek sıkıntılardan firmamız sorumlu değildir.

7-Koltuk modellerinde; Plastik Ayak, Kolçağın kırılması, Tekerleklerin kırılması, deri yırtılması vb. kullanıma ve fiziksel müdahaleye bağlı hiçbir parça garanti kapsamına girmemektedir. Mekanik ve fabrikasyon arızalar 2 yıllık garanti kapsamına dahildir.

*Sipariş vermeniz durumunda yer alan iade/değişim politikasını kabul etmiş olursunuz.

Bir Yorum Yaz

Ofisel Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu Gri 2555G

Ofis Malzemeleri Modellerinde Lider Marka OFİSEL, Gerek Kalite gerek ise Modern Tasarımları ile öncü firmalar arasında yer almaktadır. Tüm Ofis Malzemeleri Modellerini İncelemek İçin Tıklayınız..

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(29)
Gamze Ç 2021-06-23

Hızlı Gönderi Kaliteli Ürün

Ürün 2 günde elime ulaştı henüz kurmadım ama çok kaliteli gözüküyor emeğinize sağlık

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
IŞIL ÖZLEM B 2021-01-13

Güzel ve rahat

Gayet kullanışlı. Kurulumu kolay..zaten sitede ayrıntılı video var.bekleme süresi uygun.ayrıca fiyatta kaliteye göre al beni diyor.cok teşekkür ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Furkan Ş 2020-05-26

Çok ilgililer

Ürün elime ulaşmadan bir kaç sebepten dolayı iptal etmek zorunda kaldım. Fakat şunu söyleyebilirim müşteri hizmetleri çok ilgili. Çok iyi ilgileniyorlar. Eminim alsaydım ve herhangi bir sıkıntısı çıksaydı çok güzel yardımcı olurlardı. Ürünü almadığım için ürün hakkında yorum yapamıyorum fakat müşteri hizmetlerinin çok güzel ve olması gerektiği gibi olduğunu kesinlikle söyleyebilirim. Alışveriş yapan pişman olmaz.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Elif E 2020-05-23

oyuncu koltuğu

Ürünü 21.04.20 tarihinde fiyatı 679 tl iken satın aldım. Havale indirimi ile 659 tl ödedim. Tam 1 ay sonra 21.05.20 tarihinde aras kargo ile elime ulaştı. Sipariş verirken bu süreyi göz önünde bulundurun. Paketleme güzeldi, tüm parçaları birbirinden ayrıydı. İçinden kurulum kılavuzu çıkmadı. Detaylı bir kılavuzu da beraberinde gönderseniz faydalı olur. Sitede bir kılavuz var ama o da çok zayıf, bazı bağlantıları tam anlamak için internetten birkaç videoya bakarak kurduk. Yalnız oturma kısmının altındaki mekanizmanın takıldığı deliklerden biri tam yerine göre açılmamıştı, o biraz uğraştırdı, tekrar deliği genişleterek taktık. 3 gündür kullanıyorum genel anlamda memnun kaldım. Boyun yastığının olduğu kısım yukarı aşağı ayarlanabiliyor. Kollarının yüksekliği ayarlanabiliyor. Sırt yüksekliği oldukça uzun. Tek olumsuz yanı sanırım yazın terletecek olması deri olduğundan ona yapacak bir şey yok. Renk konusuna gelirsek evdeki diğer eşyalar arasında sırıtmaması adına özellikle çok canlı renkleri tercih etmedim, gri renk gayet güzel. Sonuç olarak tavsiye ediyorum.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Elif E 2020-05-23

oyuncu koltuğu

Ürünü 21.04.20 tarihinde fiyatı 679 tl iken satın aldım. Havale indirimi ile 659 tl ödedim. Tam 1 ay sonra 21.05.20 tarihinde aras kargo ile elime ulaştı. Sipariş verirken bu süreyi göz önünde bulundurun. Paketleme güzeldi, tüm parçaları birbirinden ayrıydı. İçinden kurulum kılavuzu çıkmadı. Detaylı bir kılavuzu da beraberinde gönderseniz faydalı olur. Sitede bir kılavuz var ama o da çok zayıf, bazı bağlantıları tam anlamak için internetten birkaç videoya bakarak kurduk. Yalnız oturma kısmının altındaki mekanizmanın takıldığı deliklerden biri tam yerine göre açılmamıştı, o biraz uğraştırdı, tekrar deliği genişleterek taktık. 3 gündür kullanıyorum genel anlamda memnun kaldım. Boyun yastığının olduğu kısım yukarı aşağı ayarlanabiliyor. Kollarının yüksekliği ayarlanabiliyor. Sırt yüksekliği oldukça uzun. Tek olumsuz yanı sanırım yazın terletecek olması deri olduğundan ona yapacak bir şey yok. Renk konusuna gelirsek evdeki diğer eşyalar arasında sırıtmaması adına özellikle çok canlı renkleri tercih etmedim, gri renk gayet güzel. Sonuç olarak tavsiye ediyorum.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Burak KILIÇ 2020-05-04

ürün fiyatına göre çok iyi

Ürünü çok beğendim. Kışlık evimizde kullandığım 2000 Tl lik koltuktan konfor olarak fark görmedim. Zamanında bu kadar para verdiğime üzüldüm açıkçası. Kurulumu da çok rahat ve güzel. Firma ilgili ve alakalı. Ürün Pandemi dolayısıyla 7 iş gününde kargoya verildi, üzerine kargo şirketi biraz geç teslimat yaptı fakat zaten bu gayet normal. Şu anda coronodan dolayı her yerde aynı şekilde gecikme oluyor. Bu dönem anlayış ile karşılamak lazım, Çalışmaları bile bizim için büyük hizmet. Teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (2)
Umut p 2020-05-03

Tavsiye etmiyorum

Bana gelen üründe sırt yastığı ve boyun yastığı resimdekinden küçük ve şekilsiz,sırt yastığı küçük ve ince resimdeki gibi dolu dolu değil boyun yastığı resimdeki sivri uçlu bendeki dahada sivri yapan arkadaş tavşana benzetmeye çalışmış ve gayet de başarılı olmuş.Oturma alına da sert uzun kullanıma müsait değil.Birde bu sitede satılan herşey 5/5 bir ben memnun kalmamışım ne kadar enterasan oysa hepsiburada n11 gibi sitelerde ürünler memnun olmayan biri olur ama bu sitede de öyle bişey mevcut değil. Herkes 5/5 çok memnun gerçek den göz dolduruyor...

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (1) (0)
emrah t 2020-05-02

Amazon dan geliyor sanki

Ürünü alacaklar öncelikle çok uzun süre bekleyecek aceleniz varsa veya birine hediye edecekseniz 20 gün önceden spariş edin nisan 17 de spariş verdim bu gün 2 mayıs ve ürün hala nerde belli değil wp destekten de cevap gelmiyorsa biraz sitem edin cevap geliyor amazondan yaptığım iki ürün elime 12 günde ulaştı benim ürünün akıbeti belli değil acelesi olanlara burdan tek diyeceğim bi ürün beğendiyseniz onu çok önceden saparis verin

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (3) (0)
Arif Aydoğan 2020-04-25

Güzel ve kaliteli hizmet

Merhabalar, yeni nesil oyuncu koltuğu aldım. Kesinlikle satış sonrası da ürününün arkasında duran bir firma. Koltukta kullanılan standart malzemelerden rahat olmadığımı söylediğimde daha konforlu olarak yeniden yapıp gönderdiler. Müşteri hizmetleri konusunda kusursuzlar. Koltuk oldukça rahat. Rahat olmasanız bile rahat etmeniz için ellerinden geleni yapıyorlar. Ürünle ilgili bir sorun olduğunu düşündüğümde hemen iletişime geçip kafanızda oluşan tüm soru işaretlerini sabırla cevaplıyorlar. Başka bir yerden alsam belki;Yürü git işine kardeşim ürün böyle ne yapalım almasaydın; diyebilecekken Ofisel üründe olması gerekenden fazlasını bile sizin için tekrar yapıp gönderiyor. Bu yorumları satın almadan önce okuduğumda kendilerinin yazmış olabileceği gibi bir izlenime kapılmıştım. Gerçek kullanıcı yorumları olmadığını düşünmüştüm ancak öyle değilmiş. Ofiselden bir ürün alırsanız demek istediklerimi kesinlikle anlayacaksınız. Ufak tefek pürüzler yaşadık İade etmeyi düşünmedim ama memnun kalmazsanız sıkıntı çıkarmadan iade alacaklarından da eminim. Not: Kargo firmasının başarısızlığı sizin başarınızı gölgeliyor.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Murat E 2020-04-03

Halı Sahada Adam Olsa 10 Nuamarayı Alır

Evden çalışmaya başladığımız için rahat sandalye ihtiyacından dolayı aldım.

Şimdi kara kara düşünüyorum nasıl çalışıcam diye. Ben bunun üstünde uyurum o dere rahat konforlu. Malzeme kalitesi de gayet iyi.

Biz ülke olarak bir sandalye üretemez miyiz. Üretiriz hemde kralını üretiriz işte böyle. İthal markalarda alacağınız 1.800tl lik koltuklarla eşdeğer kesinlikle(denendi onalandı).

Yayında ve yapımda emeği geçen ustalara işçilere taşıyan kargocusuna herkesin emeğine, alın terine sağlık.

"Türk Milleti Zekidir, Türk Milleti Çalışkandır." M. Kemal Atatürk

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (3)
Rıza Nur K 2020-03-30

Ürün çok konforlu,güvenilir ürünün arkasında duran bir satıcı

Merhaba,

Öncelikle bu zor zamanlarda,hastalıktan dolayı, sipariş verdiğim ürün ,siparişimin 4. gününde kargoya verildi ve ertesi gün elime ulaştı. Ürün konfor olarak gerçekten çok tatmin edici idi. Fakat bana gelen ürünün yaslanma mekanizmasında bir sorun olduğunu düşünerek ofisel ile tekrar iletişime geçtim.Sorun şu idi:Geri yaslandığımda ses yapması. Cuma günü gece 11'de yazmama rağmen bana dönüş yaptılar ve ptesi günü sorunun çözüleceğini söylediler. Ptesi günü üretim şefi ile görüştüm ve bana yeni bir mekanizma göndereceklerini belirttiler. Ürünlerinin arkasında duran ve işini layığı ile yapan bir firma. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
İyi günler dilerim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (2)
burhan b 2020-03-27

Mükemmel

Ürün bugün geldi ve ilk 5 saatlik deneyim mükemmel. Bu fiyata beleş

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (3)
Celal E 2020-03-26

marbaş menkul değerler

fiyatına göre gayet iyi bir ürün ve hızlı teslimat teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (3)
Melis ASLAN 2020-03-26

İlgili Alakalı bir Firma, Kaliteli,

İlgili ve alakalı bir firma, Ürün çok hızlı bir şekilde 3 günde kargoya verildi. Kalitesi rahat, konforlu bir koltuk

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (1) (2)
Kadir USLU 2020-03-26

Hızlı Kargo

Ürün çok hızlı kargo ile geldi.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (2)
Selin Topçu 2020-03-26

Odama çok güzel oldu

Ürün oda takımıma tam oturdu. Rahat ve konforlu koltuk.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (1) (3)
Hüseyin Acar 2020-03-26

Hızlı Kargo, Güzel ürün

Ürün çok güzel rengide tam istediğim gibi.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (3)
Serkan Sarı 2020-03-13

Bu Fiyata Bu kalite Çok iyi

Çok ilgili bir firma olmasının yanında, uzun fiyat araştırmalarımın sonunda bu kadar tatmin edici olacağını düşünmememiştim aslında. Daha önce başka bir firmadan aldığım ürün kolu kırık geldi kimseye ulaşmadım bile. En başından beri her aradığımda ulaştım sabırsız biriyim biraz her defasında sbırla yanıt veren ilgilenen güler yüzlü çalışanlarına çok teşekkür ederim. kalite, erken teslimat ve ilgili bir firma daha ne olsun teşekkür ettim .

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (1)
Mehmet Yusuf D 2020-02-18

Çok Beğendim

Bir haftadır kullanıyorum. Koltuk çok rahat. Mekanizması güzel çalışıyor. Ürün kaliteli ve sağlam. Mağazanın ilgisi çok iyi. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Alışverişimden çok memnun kaldım. Bir eksik nokta var. Bel desteğini sağlayan yastığı beğenmedim. Rahatlığından yana sıkıntı yok ama dikişleri kötüydü ve bağlama ipleri kısaydı. Kendim düzeltmek zorunda kaldım. Yastık da keşke koltuk kadar kaliteli olsaydı.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (1) (3)
Aykut Gelioğlu 2020-01-31

Kullanımı Harika ve Rahat Oyuncu Koltuğu Tavsiyedir

Konforlu ve rahat bir Oyuncu Koltuğu arıyorsanız kesinlikle öneriyorum. www.technopat.com üzerinden oyuncular önermişti ve buna istinaden sipariş verdim. ürün kalitesinden çok memnun kaldım. Terletme yapmıyor ve Mekanizması güzel çalışıyor.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (3)
Hatice Ferda 2020-01-31

Kaliteli

ürün kalitesi iyi memnun kaldım.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (3)
Burcu Yazmaz 2020-01-31

Yeni Nesil Oyuncu Koltukları kalite güzel

Kalitesinden memnun kaldığım ürün oldu. Kargoya teslim süresi 7 en geç 7 iş günü olmasına rağmen 2. gün kargoya verildi. Firma ilgili ve özenli. Teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (4)
Ümit Çolakoğlu 2020-01-31

Hızlı geldi, Kalitesi tatmin edici

Ürün 3 günde kargoya teslim edildi. Kalitesi fiyatına göre çok iyi. Beğendim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (3)
Ümit Çolakoğlu 2020-01-31

Hızlı geldi, Kalitesi tatmin edici

Ürün 3 günde kargoya teslim edildi. Kalitesi fiyatına göre çok iyi. Beğendim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (3)
Kemal Özdel 2020-01-31

Kaliteli Güzel tasarım

ürün modeli ve kullanımı çok rahat. Bir kaç Model oyuncu Koltuğunda kalmıştım lakin ürün siparişi verdim ve oyuncu koltuğundan çok memnun kaldım. Oyuncu Koltuğu Çift mekanizmalı ve oturma ve sırt alanları çok iyi. Vücudunuzu saran bir yapısı var. Diğer 1200 TL lik modelleri daha önce bauhouse mağazasında deneme fırsatım olmuştu ve bu ürün hem fiyat hemde kalite olarak aynı standardı yakalıyor.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (3)
Osman Selvi 2020-01-31

Harika Bir koltuk

Bu fiyata alınabilecek en iyi koltuk bence. Yatarlı Mekanizmalı ve terletmiyor kesinlikle. Herkese öneriyorum

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (3)
Meryem Yıldırım 2019-12-18

Teşekkürler

Ürün beklediğimden çok daha kaliteli geldi. Teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (4)
Deniz Dirgin 2019-12-18

Güzel

Ürün 6 günde teslim edildi. Kalitesini çok beğendim. Bu fiyata bu kalitede oyuncu koltuğu almak çok zor.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (3)
Ferhat D. 2019-12-18

Konforlu ve Rahat Oyuncu Koltuğu

Ürün Kalitesini beğendim. Çok rahat bir oyuncu koltuğu. Satın alacaklara öneriyorum

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (3)
 
Taksit Seçenekleri

Bu Kategoride Sepete En Çok Atılan Ürünler: 30

Menu