WP Destek Hattı
Ofisel Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu Siyah 2555SYH
Ofisel Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu Siyah 2555SYH Ofisel Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu Siyah 2555SYH Ofisel Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu Siyah 2555SYH

Ofisel Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu Siyah 2555SYH

Tahmini Cuma 6/10/2023 günü kargoda (Ortalama 2-7 iş günü)
 • Resmi tatiller ve Hafta sonları iş günü sayılmamaktadır.
 • Aras Kargo : Ücretsiz Kargo

2555SYH

Yeni ürün

Ofis Malzemeleri Modellerinde Lider Marka OFİSEL, Gerek Kalite gerek ise Modern Tasarımları ile öncü firmalar arasında yer almaktadır. Tüm Ofis Malzemeleri Modellerini İncelemek İçin Tıklayınız..

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı Özel İndirim

3 299,90 TL

3 799,90 TL

-500,00 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Ofisel Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu - Siyah - 2555SYH

Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu Açıklamalı Görsel

 • Ortalama montaj süresi: 5 dakika
 • Toplam Ölçüler:
 • Genişlik: 67cm
 • Derinlik: 64cm
 • Yükseklik: 136cm
 • Oturma Alanı;
 • Genişlik: 40 Cm
 • Derinlik Yastıksız: 54 Cm
 • Derinlik Yastıklı: 45 Cm
 • Sırt Yüksekliği: 78 Cm
 • Yerden Oturma Alanı Yüksekliği : Min: 49 Cm - Max: 63 Cm
 • Max Taşıma Kapasitesi: 110 KG
 • Multi Tilt Mekanizma (Sırt kısmı Yatmalı ve kitlemeli Multi Fonksiyonlu)
 • Kolçaklar Yükseklik Ayarlı (3 Kademeli)
 • Bel desteği ve Sırt Destekli 2 Adet yastık
 • Bel destekli yastık Yukarı aşağı hareket edebilmekte olup kendinize göre ayarlayabilirsiniz
 • Ortopedik Oyuncu Koltuğu özelliklerini taşımaktadır
 • Kullanılan malzeme: Metal
 • Kullanılan sünger: Yüksek yoğunluklu dökme sünger
 • CLASS3 Avrupa Standarlartı Kalitesinde Komple Krom Amortisör ile gönderilmektedir.
 • Kullanılan ayak: Krom Ayaklı
 • Kullanılan Mekanizma:Metal Ayaklı + Kromajlı
 • Garanti süresi - Menşei: 24 Ay - Yerli Üretim
 • Sipariş bazlı üretim-tedarik yapıldığından sipariş iptali yapılamamaktadır
 • Anlaşmalı olunan ambar ve kargolarla bina kapısında teslimat yapılmaktadır

Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu olan 2555SYH Modelimiz ile Yüksek Dansite Kalite ile En Uygun Fiyat Avantajının birleştiği bir ürün olan Oyuncu Koltuğu Modelimizin Gri Rengini incelemektesiniz. Siyah Oyuncu Koltuğu Modelleri, Oyuncu Koltukları Kategorisinde en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Yüksek Kaliteli bir Oyuncu Koltuğu bakıyorsanız bu fiyattan daha uyguna bu kaliteyi bulamazsınız. 

Ofisel olarak sizlere Multi Fonksiyonlu Geriye Yatmalı, Kilitlemeli mekanizmalı, Yukarı aşağı Amortisör ile yüksek kolaylık sağlayan ve vücudunuzu saran bir oyuncu koltuk modelini sunmaktayız. Ürünümüzün kolçakları hareketli olup yükselme ve alçalma özelliğine sahiptir. 2 Adet Yastık ile tarafınıza gönderilmektedir. Başlık için Yastık haricinde Bel bölgesi için Yüksekliği ayarlanabilir Yastık yer almaktadır. İstediğiniz ölçüde bırakabilirsiniz. Bu sebepten dolayı Ürünümüz Oyuncu Koltukları Modelleri arasında en Ortopedik olan Oyuncu Koltuğu Modelidir. 

Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu Ürün inceleme videosu;

OYUNCU KOLTUĞU KURULUM VİDEOSU

 
Teknik Bilgiler
Renk Tercihi Siyah
Malzeme Cinsi Suni deri Modelleri
Ayak Modelleri Krom Ayak
Kullanım Alanı Oyuncu Koltuğu
 
Kargo

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

100 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo ücreti OFİSEL Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi, ürünün üretim ve tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Kargo şirketlerinin tümünde yer alan 35 Desi ve üzeri kapıya teslim etmeme hakkı yer almakta olup bu hak Türkiye Çalışma Bakanlığı tarafından kendilerine verilmiştir. Ürünlerimiz 35 Desi üzeri olmasından dolayı kargoların teslimatları bina kapısı olarak gerçekleşmektedir. (Bu durum kargo anlaşması farketmeksizin tüm firmalar için geçerli kanundur) Bu sebepten dolayı kapıya teslim edilmesini talep etmeyiniz veya bu duruma göre siparişinizi oluşturunuz. Bu tip sebepten dolayı teslim alınmayan ürünlerde kargo bedeli tahsil edilip kalan ücretin müşteri hesabına iade hakkı OFİSEL'de saklıdır.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Üretici firma olmamızdan dolayı genellikle 5-7 iş gününde sağlanan teslimatlar belirli yoğun dönemlerde 10-15 iş gününe uzayabilir. Hafta sonu iş günü dahilinden sayılmamaktadır. Kargoya teslim edilmiş lakin ürün teslim alınmadan yaşanılacak iade işlemlerinde alıcıdan kargo ücretleri tahsil edilerek kalan tutarın iadesi ödeme şekline bağlı olarak aynı biçimde sağlanır. 

PANDEMİ DÖNEMİNDE ORTALAMA TESLİMATLAR 10-13 iş günüdür.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. 

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Oyuncu Koltuğu

OYUNCU KOLTUĞU MODELLERİ

Oyuncu Koltukları ve Gamer Koltukları olarak ta geçmektedir çok fazla tercih edilen ve genelde 12-25 yaş arasında kullanılan Koltuk Modelidir. Oyuncu Koltukları bir çok gencin odasında kesinlikle olması gereken Oyuncu Koltukları Modelleri ve Çeşitleridir. Bunun en büyük sebebinin ise artık eskisi gibi çocukların dışarıda oyun oynamamalarıdır. Geçmişimize oran ile Gençlerin artık tercih ettikleri Oyun Şekli ağırlıklı olarak Bilgisayar Başında, Playstation başında geçirilen zamanlar halini almıştır. Oyuncu Koltuğu Modellerini tercih ettiğinizde OFİSEL sizlere en fazla çeşidi sunmakta olup 2000 m2 üretim alanına sahip ve ürünlerinin %95'i kendi fabrikasında üretilmektedir. Peki Oyuncu Koltuğu modellerini Üreticiden almanın faydalarını en başta ürüne garanti verenin, ürünü üreten firma olması. Yani ürünü kullandığınızda ileri zamanlarda Bazı parçaların arıza yapması ve Yedek Parça talebinizin oluşması kaçınılmazdır. OFİSEL olarak OYUNCU KOLTUĞU Modellerinde 7 YIL Yedek Parça Garantisi verilmektedir.

PROFESYONEL OYUNCULARIN KOLTUKLARI OFİSEL'DE

Profesyonel oyuncularımızın Oyuncu Koltukları Ofisel.com'da. Profesyonel Oyuncularımız için geliştirilen Özel tasarımlı Oyuncu Koltukları Modellerimize Oyuncu Koltukları Kategorimizden ulaşabilirsiniz. Profesyonel oyuncu Koltuklarında Sırt Bölümü Ayarlanabilen, Sırt Yükseklik Ayarı yer alan ve maksimum konfor için özel tasarlanmış oyuncu koltuklarımıza ulaşabilirsiniz. Yarış Arabası Koltuğu Tasarımı olan Oyuncu Koltukları Modellerimiz Oyuncu Koltukları Kategorimizde yer almaktadır. Profesyonellerin tercihi Oyuncu Koltuklarında Ofisel.com olarak Oyuncu Koltuklarına Önem Veriyoruz. Oyuncu Koltuklarında Kullanılan Sünger Doygunluğu ve Sünger Kalitesi normal koltuklarımıza oran ile %120 Arttırılmış Dansite Sünger yer almaktadır. Sünger Doygunluğunun verdiği rahatlık sonrasında Sırt Dayama ve Oturma alanlarında Kullanılan özel Hava kanalları ve vücudumuzun Sert Kemiklerinin Koltuklara temas Ettiği Bölgelere özel çukur hazneler eklenmiştir.

OYUNCU KOLTUKLARINDA TAM ORTOPEDİK OYUNCU KOLTUKLARI BURADA !

Oyuncu Koltuklarında, Oyun Oynayan değerli müşterilerimize önem veriyoruz. Ofisel Olarak Oyuncu Koltukları Modellerinde Kaliteden ödün vermedik ve Hem Tasarım Hemde Ortopedik Oyuncu Koltuklarını Üretmeyi amaçladık ve 16 Yıllık Üretim Tecrübemizde 8 Yıllık Oyuncu Koltukları Üretimi yapmaktayız. Oyuncu Koltuklarında Ortopedik olması çok fazla önemli ve hassas bir noktadır. Profesyonel Oyuncuları izlediğimizde ortalama 14 saat oturmakta olan Oyuncularımıza rastladık. 14 Saat Oyun oynamak ve yemeklerini dahi Oyun Başında veya Oyun oynadıkları Masada yemeleri neredeyse sadece Lavabo ihtiyaçlarına kalkmaları dışında Koltuktan ayrılmadıklarını tespit ettik. Yani 14 Saatlik Oyun içerisinde 15-20 Dk'lık sürede sadece koltuktan ayrılıyorlar. Profesyonel Oyuncularımız için özel tasarım koltuklarımız yanında Ortopedik olmasının ne kadar önemli olduğunu anladık ve ürettiğimiz koltuklarda Ortopedik olmasına özen gösterdik.

ORTOPEDİK OYUNCU KOLTUK MODELLERİ BURADA

PROFESYONEL OYUNCU KOLTUK MODELLERİ BURADA

 

 
Kurulum Klavuzu

Kurulum ile alakalı Aşağıdaki linki Tıklayınız;

Oyuncu koltuğu ve Ofis Koltuğu Kurulum Şeması

 
İade Koşulları

Ofisel İade Politikası

Alışverişinizden herhangi bir nedenle memnun kalmadığınızda, para iadesi veya değiştirme için öncelikli yapmanız gereken, teslim alma tarihinden itibaren 14 gün içinde bize talebinizi yazılı veya müşteri hizmetleri aracılığıyla sözlü olarak iletmenizdir.

İade talebiniz bize ulaştıktan sonra, OFİSEL tarafından aşağıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir. Onaylandığı takdirde ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz nakliye firması aracılığı ile geri alınır. İade edeceğiniz ürün veya ürünlerin geri gönderim bedeli tarafımızca karşılanır. Dilerseniz iade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri size en yakın OFİSEL mağazasına kendiniz getirebilir veya kargo masrafını karşılamak kaydı ile sizin tercih ettiğiniz bir kargo firması ile bize gönderebilirsiniz.

İnternetten yapılan alışverişlerde de mağazalarımızda olduğu gibi ürünü orijinal ambalajında ve e-arşiv faturası ile birlikte, üzerindeki gider pusulası bölümü ıslak imzalı olarak göndermeniz/getirmeniz gerekmektedir.

Ürünlerinizin, bize ulaşmasını takip eden 14 gün içerisinde size ödeme yaptığınız yol ile iade işlemi gerçekleştirilir. Kredi kartınıza iade işleminin yansıması, normal koşullar altında 2-5 iş günü sürmekle beraber bankanızın prosedürlerine bağlı olarak değişebilmektedir.

Genel İade Koşulları

1. İadeler mutlak suretle orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
2. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
3. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal faturadaki iade ile ilgili alanların yer alan iade formu eksiksiz doldurulmuş şekilde ve imzalandıktan sonra tarafımıza gönderilmelidir.
4. İade etmek istediğiniz ürünlerin geri alım planlamasını sizin için yapabiliriz. Bizim aracılığımız ile anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca taşınan iadelerin geri nakliye ücreti tarafımızca karşılanır. Aksi takdirde kargo firması sizden taşıma ücreti talep edecektir.
5. Mobilya, Koltuk, Sandalye, Oyuncu Koltuğu kategorisinde yer alan demonte ürünlerde montaj yapıldıktan sonra iade kabul edilmemektedir.

Hasarlı veya Ayıplı Ürünlerin İadesi

Siparişinizi teslim alırken, kolilerin EKSİKSİZ ve SAĞLAM olduğunu mutlaka kontrol ediniz. Ürünleriniz sevk irsaliyesi ile teslim edilir. E-arşiv uygulaması kapsamında, faturanız sadece elektronik ortamda oluşturulur ve e-posta adresinize otomatik olarak gönderilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır. Firma adına kesilen faturalarda ise, satın alan firmanın iade faturası ile değişim veya iade işlemi yapılabilir.

Kargo yetkilisi, sizden kolileri eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınıza dair imza alacaktır. Koli dışında hasar bulunması durumunda, bu ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız. Bu ürünlerin değişimi 14 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Bu durumda, sizden ek bir nakliye veya ürün bedeli talep edilmeyecektir.

Teslim esnasında fark edilmeyerek teslim alınan hasarlı veya ayıplı ürünlerin iadesi için Müşteri Hizmetleri bölümümüz, ürünün hasar veya ayıbını gösteren fotoğraf göndermenizi talep edebilir. Yapılan inceleme sonucunda tüketici kaynaklı olmadığı tespit edilmesi durumunda birebir değişim işlemi yapılacaktır. Değişimi yapılacak olan ürün ile birlikte orijinal faturada yer alan iade alanları eksiksiz doldurulmuş şekilde ve imzalandıktan sonra tarafımıza gönderilmelidir.

Eksik veya Yanlış Ürünlerin İadesi

Siparişinizde eksik ürün var ise, diğer ürünlerinizi teslim alarak, eksik ürünler için imza atmadan önce bunu not olarak belirtmelisiniz. Öte yandan, siparişinizde yanlış ürün bulunuyorsa, bu ürünü teslim almamalı ve teslimat irsaliyesinde yazılı olarak belirtmelisiniz.

Siparişiniz ile ilgili iade ve değişim talepleriniz için Bize Ulaşın formunu kullanarak veya 0850 302 10 83 nolu telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız, tam olarak orjinal paketleri ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

*Sipariş vermeniz durumunda yer alan iade/değişim politikasını kabul etmiş olursunuz.

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde www.ofisel.com'a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Kurulumu yapılmış ürünlerin iadesi yoktur. İade şartları için tıklayınız.

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için teslimat tarihi sonrası 14 günlük süre içinde olması ve satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5- Özellikle Koltuk modelleri siparişinize göre Renk ve Model üretimi yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı size özel üretim olan ürünlerde iade ve sipariş iptali yer almamaktadır. Bu sebepten dolayı Nihai ve doğru karar vermeye özen gösteriniz.

6-Ürünleri teslim alırken paketleri kontrol ediniz, hasarlı veya yırtık paketleri lütfen teslim almayınız, teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz. Hasarlı paket teslim aldığınızda olabilecek sıkıntılardan firmamız sorumlu değildir.

7-Koltuk modellerinde; Plastik Ayak, Kolçağın kırılması, Tekerleklerin kırılması, deri yırtılması vb. kullanıma ve fiziksel müdahaleye bağlı hiçbir parça garanti kapsamına girmemektedir. Mekanik ve fabrikasyon arızalar 2 yıllık garanti kapsamına dahildir.

*Sipariş vermeniz durumunda yer alan iade/değişim politikasını kabul etmiş olursunuz.

Bir Yorum Yaz

Ofisel Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu Siyah 2555SYH

Ofis Malzemeleri Modellerinde Lider Marka OFİSEL, Gerek Kalite gerek ise Modern Tasarımları ile öncü firmalar arasında yer almaktadır. Tüm Ofis Malzemeleri Modellerini İncelemek İçin Tıklayınız..

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(25)
umut ö 2022-12-22

Oyuncu koltuğu

Kaliteli ürün kolay kurulum.
Benim gibi evden çalışan omuz ve bel ağrısı çekenler için çok güzel bir tercih.
Fiyat performans düşünülünce oda çok iyi umarım uzun süre kullanabilirim de kalitesini de ispatlar.
Şimdilik teşekkürler OFISEL...
Unutmadan 7-10 iş günü deniyor ama daha kısa sürede geldi bunu içinde ekstra teşekkürler...

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Yeten m 2022-11-04

RAHAT VE KONFORLU

Çok rahat ve gayet kaliteli. Kurulumu basit. Açıklamalarda anlatılan tüm özellikleri mevcut. Fiyatı güncel koşullarda özelliklerine ve rakiplerine göre uygun.
Görsellerde ve videoda koltuğun mekanizması çif kollu. Biri yükseklik ayarı diğeri sırt yaslama ayarı için. Bana gelen koltukta ise tek kol mevcut ve her iki fonksiyonda bu koldan yapılıyor.
Ürün güzel memnun kaldığımı belirtmek isterim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Mertcan B 2021-11-09

Efsane

Efsane

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Mehmet b 2021-03-16

Fiyat Performans

Uzun araştırmalar sonucu burayı bulup siparişi verdim. Sipariş oldukça hızlı geldi. Kurulum gayet kolaydı. Malzeme gayet kaliteli. Benim gibi gününün 8 saatini masada geçiriyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Mehmet b 2021-03-12

Hızlı ve Sorunsuz Alışveriş

Sipariş tahminimden daha kısa sürede elime ulaştı. Kurulum çok kolay, malzeme kaliteli. Herkese önereceğim bir alışveriş deneyimiydi.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (1)
Bilal G 2021-02-20

Tek kelimeyle "Harika!".

Pazartesi akşamı sipariş verdim, cuma günü öğlen 2 de elime ulaştı. İzmir'den Sakarya'ya bir günde geleceğini beklemiyordum. Öncelikle Ofisel'e ve Yurtiçi kargoya hızları için teşekkür etmek istiyorum. Kurulumu kolaydı 10-15 dakika içinde yaptım. Koltuğa gelecek olursam; bu koltuğun siparişini vermeden önce diğer markalara baktım oturdum denedim. Denediğim ünlü bir markanın 2500₺'lik koltuğuyla aynı konforu veriyor diyebilirim. Şu an koltukla ilgili tek sıkıntım; deri olduğu için hareket edince fazla ses çıkması bunun dışında bir sıkıntım yok bu da Ofisel'le alâkalı bir durum değil zaten. Her şey için çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim. Emeği geçen herkese teşekkürler..

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ali Arda Y 2020-12-31

Bu fiyata en iyisi

Bu fiyata alabileceğiniz en iyi koltuk. Bu rahatlığı bu fiyata bulamazsınız. Firmada çok ilgili ve 7/24 whatsapp destek hattından yardım ediyorlar. Kesinlikle almanızı öneriyorum

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Melih Burak G 2020-10-23

Piyasanın tek sahibi Ofisel ailesine teşekkür ederimm

Arkadaşlar bu fiyat bandında bu kalite inanılmaz bir şey bel omuz sırt her türlü ağrıyı çekiyordum yarı profesyonel espor oyuncusu gibi bir şeyim ve bu artık hem sağlığım açısından hem aldığım keyif açısından hemde oyun performansımı arttırdı bu ikisi gelince düşünmeden alabilirsiniz ürünü almadan önce bile whatsapp destek hattından yazmıştım ilgilenmişlerdi aldıktan sonrada her türlü ürünlerinin arkasında duruyorlar kararsızlığı olan ya da almak isteyip araştıran tayfandansanız burası sizin için en iyi yer ben aldım memnunum :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ahmet Göker 2020-08-17

F/P

Yaptığım en iyi alışverişti. derisi güzel ve kaliteli.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ekin Tekeoğlu 2020-08-17

Güzel

Ürün aynı resimdeki gibi

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Efe Erdoğ 2020-08-17

Siyahi

Kurulumu kolay kalitesi iyi

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Efe Erdoğ 2020-08-17

Siyahi

Kurulumu kolay kalitesi iyi

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Demir Aşcı 2020-08-17

Kalite++++

Ürün kısa zamanda elime ulaştı. Ege Ulaşım gerçekten çok başarılı. Tebrik ediyorum. Ürün güzel montajıda kolay. Teşekkürler Ofisel

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Mehmet şirin 2020-08-17

Oyuncu Koltuğu

çok beğenerek kullanıyorum. sırt yastıkları oturma alanını işgal etmiyor. ihtiyaca göre kullanıcılar tarafından kolaylıkla yapılabilir. kurulumu çok zor değil. tavsiye ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Tuna Arsalan 2020-08-17

çok hoş ürün

Ürün çok başarılı
Bir adet daha almayı düşünüyorum hatta
Teşekkürler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ercan Nalbat 2020-08-17

Urun cok guzel

Ofisele teşekkür ederim,ürün çok güzel,ürününü bize ulaştıran Ege ulaşıma teşekkür ederim. Ürün kurulumunu kanallarından izledim çok kolay oldu

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ali çağlar 2020-08-17

On numara

Ürün çok güzel, kaliteli, sağlam ve çok tarz. siyah rengini aldık çok yakıştı odama. Tam belirtildiği günde geldi. Çok memnun kaldık. Teşekkür ederim. :D

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Kaan Deveci 2020-08-17

Uygun


Çok güzel bir ürün, yer sorunu olanlar için ideal, fiyatıda uygun

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Kemal Utku 2020-08-17

ÇOK ÇOK KALİTELİ BİR ÜRÜN

Ürün 8.günde sorunsuz bir şekilde elime ulaştı.güzel paketlenmiş.montajı yaklaşık 10 dakika sürdü,Oldukça kaliteli bir ürün almak isteyen herkese kesinlikle tavsiye ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Isık Dogu O 2020-06-05

Harika fiyat ve Harika performans.

Ürünü alalı yaklaşık 1 hafta olacak. Diğer koltuklarla yaptığım fiyat ve performans kıyaslamasına göre ''bedava'' diyebileceğim bir koltuk. Ayrıca her anlamda rahat ettirdi beni. Aynı özellikteki koltuklara diğer markalar en az 2-3 katı fiyat istiyor ve performans konusunda sıkıntı yaşatmayacağının garantisi olmayabiliyor. Başarılarınızın devamını dilerim Ofisel!!!

Dipnot: Çalıştığınız kargo firmasını gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Başarınızı gölgelememeli.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Arif Aydoğan 2020-04-25

Kesinlikle tavsiyedir :)

Merhabalar, yeni nesil oyuncu koltuğu aldım. Kesinlikle satış sonrası da ürününün arkasında duran bir firma. Koltukta kullanılan standart malzemelerden rahat olmadığımı söylediğimde daha konforlu olarak yeniden yapıp gönderdiler. Müşteri hizmetleri konusunda kusursuzlar. Koltuk oldukça rahat. Rahat olmasanız bile rahat etmeniz için ellerinden geleni yapıyorlar. Ürünle ilgili bir sorun olduğunu düşündüğümde hemen iletişime geçip kafanızda oluşan tüm soru işaretlerini sabırla cevaplıyorlar. Başka bir yerden alsam belki;Yürü git işine kardeşim ürün böyle ne yapalım almasaydın; diyebilecekken Ofisel üründe olması gerekenden fazlasını bile sizin için tekrar yapıp gönderiyor. Bu yorumları satın almadan önce okuduğumda kendilerinin yazmış olabileceği gibi bir izlenime kapılmıştım. Gerçek kullanıcı yorumları olmadığını düşünmüştüm ancak öyle değilmiş. Ofiselden bir ürün alırsanız demek istediklerimi kesinlikle anlayacaksınız. Ufak tefek pürüzler yaşadık İade etmeyi düşünmedim ama memnun kalmazsanız sıkıntı çıkarmadan iade alacaklarından da eminim. Not: Kargo firmasının başarısızlığı sizin başarınızı gölgeliyor.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (1)
Yağmur anka 2020-04-17

Urun desteği

Gerek sipariş aşamasında gerekse kurulum aşamasında çok yardımcı oldular tesekkur ederiz

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Gizem ATAK 2020-04-08

Kaliteli ve Rahat

Ürün eksiksiz olarak teslim edildi. Kutusu gayet güzel ve kurulumu çok kolaydı.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Hasan P. 2020-04-08

Hızlı Kargo

ürün 4 günde kargoya verildi. Kalitesi güzel. Pembe rengini kızıma alıyorum şimdi :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Halit Seyrantepe 2020-04-08

Güzel

Ürün güzel beğendim. Rahat ve kaliteli

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (1)

Yorumunuzu Yazın!

 
Taksit Seçenekleri

Bu Kategoride Sepete En Çok Atılan Ürünler: 30

XPrime King Oyuncu Koltuğu Pembe 9555P

4 699,90 TL 5 199,90 TL -500,00 TL

Bulls Oyuncu Koltuğu Yeşil - 3555Y

3 299,90 TL 3 799,90 TL -500,00 TL

Bulls Oyuncu Koltuğu Pembe- 3555P

3 299,90 TL 3 799,90 TL -500,00 TL

Bulls Oyuncu Koltuğu Lila - 3555L

3 299,90 TL 3 799,90 TL -500,00 TL

Ofisel Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu Gri 2555G

3 299,90 TL 3 799,90 TL -500,00 TL

Bulls Oyuncu Koltuğu Turuncu - 3555T

3 299,90 TL 3 799,90 TL -500,00 TL

Bulls Oyuncu Koltuğu Mavi - 3555M

3 299,90 TL 3 799,90 TL -500,00 TL

XPrime Winner Oyuncu Koltuğu Beyaz

4 799,90 TL 5 299,90 TL -500,00 TL

XPrime King Oyuncu Koltuğu Lila 9555L

4 699,90 TL 5 199,90 TL -500,00 TL

Ofisel Blody Oyuncu Koltuğu Siyah

3 299,90 TL 3 799,90 TL -500,00 TL

XPrime Winner Oyuncu Koltuğu Turuncu

4 799,90 TL 5 299,90 TL -500,00 TL

Menu