WP Destek Hattı

Müşteri Yorumları ( 398 ) RSS
(5,0/5)

İncelemesi Efe Berk,
Efe Berk
XPrime Markus RGB Ledli Oyuncu Masası bu fiyata montaj dahil midir?
10-12-2022
İncelemesi MURAT ERTÜRK,
MURAT ERTÜRK
Merhaba , Alpha oyuncu koltuğu almadan önce yorumları okuduğumda olumlu yorumların yanında olu ...
07-12-2022
Doğrulanan Satın Alma
İncelemesi Mustafa babacan,
Mustafa babacan
Tesekkürler.Fiyat performans ürünü arıyorsanız XPrime King Modelini tercih edebilirsiniz.Gerek ...
21-12-2021
İncelemesi Yunus Emre,
Yunus Emre
15 Temmuz 2021 Perşembe günü siparişlerini vermiş olduğum; 1- Xprime Fab Pad Oyuncu Koltuğu ...
18-07-2021
Doğrulanan Satın Alma
İncelemesi ilhan,
ilhan
king fabric modeli tercih ettim teslimat için kapıya kadar gelen teknik servis bölümünüzdeki F ...
31-05-2021

Organik Kedi Kumu 

Yeni Nesil Kedi Kumu Naturalits Özellikleri

Yeni nesil kedi kumu ürünlerinde Alman Teknolojisi olarak yeni bir madde kullanılmaktadır. Bu madde Mısır Koçanı Maddesi olup özel karışımlar ile organik ve diğer tüm kedi kumlarından ayıran bazı özelliklere sahiptir. Peki Bu özellikler nedir ?

Kedi Kumlarında en önemli ve aranan özellik sağlıklı olması ve kedinin pisliğinin ev içine veya kullanılan mekana bulaşmamasıdır. İşte tam bu noktada Yeni Nesil Naturalits Markalı Alman Malı 1.Kalite Kedi Kumu Yer Almaktadır. 

Kedi Kumunu Diğer Kedi Kumlarından Ayıran Özellikleri Aşağıdadır;

Mısır Koçanı Liflerinden Yapılan %100 Doğal, biyolojik olarak parçalanabilir, çevre dostu ve hiçbir kimyasal katkı içermeyen kedi kumu siz; Eviniz ve evcil dostunuz için en sağlıklı kedi kumu ürünüdür.

Doğal Katkılarla Güçlü ve Hızlı Topaklanma formülü. 

Sıvılar Hemen emilir ve sıkı yığınlar oluşturur. Atıklar normal ev tuvaletinden atılabilir. Doğal Mısır Koçanı lifleri sayesinde idrar hızlıca emilerek hiçbir kimyasal katkı olmaksızın mükemmel bir koku ve muhafaza özelliğine sahiptir. Evinizde hoş bir koku verir ve hava alanınızın sağlıklı olmasına olanak sağlar. 

Sağlıklı Evcil Hayvanlar için; Kedi Kumu %99 Tozsuzdur. Bu nedenle hassas kediler için idealdir. Minik Dostlarımızın Pençeleri yumuşak tutar ve kürk ve bacaklarına kesinlikle yapışmaz. Bu nedenle daha Sağlıklıdır. 

Mükemmel emilim ile kendi ağırlığının %700'ünden fazlası.

Naturalits Kedi Kumu siz ve evcil dostunuz için en hijyenik şekilde üretilir. Antibakteriyeldir ve paketlemeden önce UV ışını altında tüm patojenik bakterilerden temizlenerek ambalaja girer. Hiçbir Katkı maddesi veya Toksit maddeler içermez.

Naturalits Kedi Kumu sıradışı topaklanma ve emilim etkisi , yassı olarak dağılarak idrarın kum kutusunun dibine ulaşarak Kötü kokuların oluşmasını %99.9 oranında önlemektedir. Naturalits Kedi Kumu; Yüksek Topaklanma ve Yüksek Sıvı emme özelliği sayesinde diğer kedi kumlarına oranla daha az miktarda atık üretmektedir. 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu