OFİSEL'i kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

XFly Metal Ayaklı Oyuncu Koltuğu - Kırmızı File - 2400B0545

Çok fazla tercih ediliyor

39574
Adet Satıldı !

2400B0545

Yeni ürün

Ofis Malzemeleri Modellerinde Lider Marka OFİSEL, Gerek Kalite gerek ise Modern Tasarımları ile öncü firmalar arasında yer almaktadır. Tüm Ofis Malzemeleri Modellerini İncelemek İçin Tıklayınız..

Daha Fazla Detaylar

Ofisel Ofis Koltukları | Yönetici Koltukları | Oyuncu Koltukları
Ofisel Ofis Koltukları | Yönetici Koltukları | Oyuncu Koltukları
 
Daha Fazla Bilgi

XFly Metal Ayaklı Oyuncu Koltuğu - Kırmızı File - 2400B0545

 • Maksimum kargolanma süresi: Sipariş tarihinden sonraki 7. gün
 • Ortalama montaj süresi: 1 dakika
 • Genişlik: 57cm Derinlik: 48cm Yükseklik: 121cm
 • Oturak Yüksekliği: 37cm Ürün Ağırlığı: 12kg
 • Başlık Yüksekliği: 20cm
 • Kullanılan malzeme: Plastik
 • Kullanılan sünger: Yüksek yoğunluklu gri sünger
 • Kullanılan kol: Plastik Kollu
 • Kullanılan ayak: Metal Boyalı Ayak
 • Kullanılan mekanizma: Amortisörlü-yüksekliği ayarlanabilir
 • Garanti süresi - Menşei: 24 Ay - Yerli
 • Sipariş bazlı üretim-tedarik yapıldığından sipariş iptali yapılamamaktadır
 • Anlaşmalı olunan ambar ve kargolarla bina kapısında teslimat yapılmaktadır

OYUNCU KOLTUĞU BURADA !

XFLY Oyuncu Koltuğu Modelleri Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu Modelleridir. Yeni Nesil Oyuncu Koltuklarının en güzel özelliği ise Oyuncunun vücudunu sarmasıdır. Oyuncular Oyun oynama esnasında Oyuncu Koltuğunun Onu sarması ile kendini daha güvende ve rahat hissetmektedir. OYUNCU KOLTUĞUNDA kendini rahat ve güvenli hisseden bir oyuncu, Oynadığı oyunlarda başarısını arttırmaya destek olmaktadır.

Oyuncu Koltuğu Arayan ve Talep eden tüm Oyuncular için Yeni Nesil ve Kaliteli Oyuncu Koltuk Modelleri sadece OFİSEL.COM'da sizleri bekliyor. Oyuncu Koltuğunda en iyi fiyat ve Kalitenin WWW.OFİSEL.COM Adresinde olduğunu unutma ve hemen Oyuncu Koltuğu Kategorisinde sana en uygun Oyuncu Koltuğunu Seçerek yeni maceralara yelken aç.  Sen bir Kahramansın ve Oyuncu Koltuğunda senin en büyük silahındır.

Oyuncu Koltukları günümüzün en çok talep gören koltukları arasındadır. Oyuncu Koltukları Modelleri Üretim yapmış olmamızdan kaynaklı olarak sizlere en iyi garanti ve fiyat avantajını sunuyoruz. Ürün satın alım işlemlerinde sonrasında yaşanacak sorunlarda satın aldığınız yer ile görüşme sağlanması gerekmektedir. Oyuncu Koltuğu Teknik Servis ve XFLY Oyuncu Koltukları Modellerini en iyi Fiyat ve Teknik Servis ayrıcalıkları ile satın almak isterseniz doğru adrestesiniz. OYUNCU KOLTUĞU denilince akla ilk gelen OFİSEL sizlere daha iyi hizmet sunmak adına her gün yenileniyor ve daha iyi ütün fırsatlarını sunmak için çalışmaktadır. Oyuncu Koltuğunun sürekli Bilgisayar başında zaman geçiren herkes için gerekli ve özel sünger dolgulu ürün olduğunu söylemekte fayda var. Yani Çalışma Koltuğu veya Yönetici koltuğu olarak da kullanılabilir. Oyuncu Koltuğu Modellerinde renk seçeneklerimiz yer almaktadır. Fileli Oyuncu Koltuğu Talep eden Oyuncu Arkadaşlarımıza XFLY serisinden Fileli Oyuncu Koltuğu Modellerini incelemelerini öneririz. Ürünlerimiz terletme yapmaz ve günlük ortalama 5-6 saat aralıksız zaman geçirmek için özel dizayn edilmiştir. Bu demek değildir ki sadece 5-6 saat zaman geçirilmesi gerekmektedir. Oyun esnasında zaman ne kadar hızlı geçer anlamayız ve bundan dolayı zaman kavramı Oyuncular için pek işlememektedir. Mühim olan arada koltuktan kalmanızdır. Yani Lavaboya kalkabilirsiniz. bu tip 5 DK'lık Oyuncu Koltuğundan kalmanız dahi yeterlidir.

Oyuncular için Sağlıklı ve Güvenilir malzeme kullanıyoruz. Uzun zaman geçirilen ve vücut ile temas halinde olan bir Oyuncu Koltuğu için Kullanılan Malzemenin kalitesi çok önemlidir. OFİSEL olarak Oyuncu Koltuklarında Kaliteye ve Kullanılan Malzeme özelliklerine özen gösteriyoruz. Ofisel olarak Tüm Oyuncu Koltuklarımız Tasarım ürünleri olup Mimarlar ve özel Design Tasarımcıların elinden geçmektedir. Ofisel'den satın alacağınız bir Oyuncu Koltuğu Tasarım Ödüllü modellerden biridir. Oyuncu Koltuğu 5-6 Yılda Oyunların gelişmesi ile yaygınlaşmıştır. Oyunların bu denli hızlı ilerleyişi ve sürükleyici hale gelmesi bir Oyuncu sınıfını ortaya çıkarmış oldu. Oyuncular ise üzerlerinde zaman geçirdikleri koltukların kalitesinden zaman içerisinde şikayetçi olmaya ve Yeni ürün talebi içerisinde olmaya başladılar. Oyuncu Klavyeleri ve Mouseları gibi yeni Oyuncu Koltuklarıda Yeni Nesil için gerekli tüm özellikleri barındırması gerekiyordu. OFİSEL olarak Oyuncular için talepleri dahilinde ürünler üretmeye başladık ve bir çok Profesyonel Oyuncudan Taleplerini doğrultusunda sürekli gelişerek yeni Oyuncu Koltukları üretmeye devam ettik ve Günümüzde ve şu anda satışta yer alan Oyuncu Koltukları Modellerimiz Oyuncuların Tüm Taleplerini karşılayacak düzeydedir.

TÜM OYUNCU KOLTUĞU MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ !!

 
Teknik Bilgiler
Renk TercihiKırmızı
Malzeme CinsiFileli Modeller
Ayak ModelleriKrom Ayak
Kullanım AlanıOyuncu Koltuğu
 
Kargo

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

100 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo ücreti OFİSEL Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 5-7 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Kargo firmalarında yer alan kanun gereği 30 desi üzerindeki paketleri kargo firmalarının taşımaları yasaklanmış olup Lojistik (Ambar) Firmalarınca bu teslimat işlemleri yapılmaktadır. Özellikle 30 desi üzeri paketlerinizde Nak Kargo, Ege Ulaşım vb. Lojistik firmalarına teslimatta yapılmaktadır.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Üretici firma olmamızdan dolayı genellikle 5-7 iş gününde sağlanan teslimatlar belirli yoğun dönemlerde 15 iş gününe uzayabilir. Hafta sonu iş günü dahilinden sayılmamaktadır. Kargoya teslim edilmiş lakin ürün teslim alınmadan yaşanılacak iade işlemlerinde alıcıdan kargo ücretleri tahsil edilerek kalan tutarın iadesi ödeme şekline bağlı olarak aynı biçimde sağlanır. 

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
K.K.

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde www.ofisel.com'a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Ofis koltukları ve çalışma koltukları talepler doğrultusunda üretim yapılmasından dolayı iadesi veya iptali yer almamaktadır.
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)
 • Kurulumu yapılmış ürünlerin iadesi yoktur. İade şartları için tıklayınız.

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

9.Toplu verilen siparişler sonrası iade işlemlerinde kargo ücreti alıcıya aittir. Sipariş ile sipariş sözleşmesinde yer alan tüm esasları kabul etmiş sayılır.

10- Özellikle Koltuk modelleri siparişinize göre Renk ve Model üretimi yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı size özel üretim olan ürünlerde iade ve sipariş iptali yer almamaktadır. Bu sebepten dolayı Nihai ve doğru karar vermeye özen gösteriniz.

11-Ürünleri teslim alırken paketleri kontrol ediniz, hasarlı veya yırtık paketleri lütfen teslim almayınız, teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz. Hasarlı paket teslim aldığınızda olabilecek sıkıntılardan firmamız sorumlu değildir.

Bir Yorum Yaz

XFly Metal Ayaklı Oyuncu Koltuğu - Kırmızı File - 2400B0545

Ofis Malzemeleri Modellerinde Lider Marka OFİSEL, Gerek Kalite gerek ise Modern Tasarımları ile öncü firmalar arasında yer almaktadır. Tüm Ofis Malzemeleri Modellerini İncelemek İçin Tıklayınız..

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(2)
2018-10-24

Kaliteli ve Çok güzel

Ürün çok rahat ve temrin olarak belirtildiği sürede kargoya verildi. Herşey gözüktüğü gibiydi. Teşekkürler;

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-10-13

XFly Metal Ayaklı Oyuncu Koltuğu - Kırmızı File - 2400B0545

Ürün fifeli oyuncu koltuğu modelleri arasında kesinlikle en iyi kaliteye sahip oyuncu koltuğu modeli. 7 günde geldi. Montajı kolaydı lakin tekerlekleri takarken biraz zorlandım ama Ofisel mÜşteri hizmetleri Oyuncu Koltuğunun Tekerleklerini takmam konusunda destek oldular.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menu