WhatsApp Destek Hattı
OFİSEL'i kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Ofisel Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu Sarı 2555S

2555S

Yeni ürün

Ofis Malzemeleri Modellerinde Lider Marka OFİSEL, Gerek Kalite gerek ise Modern Tasarımları ile öncü firmalar arasında yer almaktadır. Tüm Ofis Malzemeleri Modellerini İncelemek İçin Tıklayınız..

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı Özel İndirim

899,90 TL

1 169,90 TL

-270,00 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Ofisel Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu - Sarı - 2555S

 • Ortalama montaj süresi: 5 dakika
 • Toplam Ölçüler:
 • Genişlik: 67cm
 • Derinlik: 64cm
 • Yükseklik: 136cm
 • Oturma Alanı;
 • Genişlik: 40 Cm
 • Derinlik Yastıksız: 54 Cm
 • Derinlik Yastıklı: 45 Cm
 • Sırt Yüksekliği: 78 Cm
 • Yerden Oturma Alanı Yüksekliği : Min: 49 Cm - Max: 63 Cm
 • Max Taşıma Kapasitesi: 110 KG
 • Multi Tilt Mekanizma (Sırt kısmı Yatmalı ve kitlemeli Multi Fonksiyonlu)
 • Kolçaklar Yükseklik Ayarlı (3 Kademeli)
 • Bel desteği ve Sırt Destekli 2 Adet yastık
 • Bel destekli yastık Yukarı aşağı hareket edebilmekte olup kendinize göre ayarlayabilirsiniz
 • Ortopedik Oyuncu Koltuğu özelliklerini taşımaktadır
 • Kullanılan malzeme: Metal
 • Kullanılan sünger: Yüksek yoğunluklu dökme sünger
 • CLASS3 Avrupa Standarlartı Kalitesinde Komple Krom Amortisör ile gönderilmektedir.
 • Kullanılan ayak: Krom Ayaklı
 • Kullanılan Mekanizma:Metal Ayaklı + Kromajlı
 • Garanti süresi - Menşei: 24 Ay - Yerli Üretim
 • Sipariş bazlı üretim-tedarik yapıldığından sipariş iptali yapılamamaktadır
 • Anlaşmalı olunan ambar ve kargolarla bina kapısında teslimat yapılmaktadır

Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu olan 2555 Modelimiz ile Yüksek Dansite Kalite ile En Uygun Fiyat Avantajının birleştiği bir ürün olan Oyuncu Koltuğu Modelimizin Gri Rengini incelemektesiniz. Gri Oyuncu Koltuğu Modelleri, Oyuncu Koltukları Kategorisinde en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Yüksek Kaliteli bir Oyuncu Koltuğu bakıyorsanız bu fiyattan daha uyguna bu kaliteyi bulamazsınız. 

Ofisel olarak sizlere Multi Fonksiyonlu Geriye Yatmalı, Kilitlemeli mekanizmalı, Yukarı aşağı Amortisör ile yüksek kolaylık sağlayan ve vücudunuzu saran bir oyuncu koltuk modelini sunmaktayız. Ürünümüzün kolçakları hareketli olup yükselme ve alçalma özelliğine sahiptir. 2 Adet Yastık ile tarafınıza gönderilmektedir. Başlık için Yastık haricinde Bel bölgesi için Yüksekliği ayarlanabilir Yastık yer almaktadır. İstediğiniz ölçüde bırakabilirsiniz. Bu sebepten dolayı Ürünümüz Oyuncu Koltukları Modelleri arasında en Ortopedik olan Oyuncu Koltuğu Modelidir. 

Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu Ürün inceleme videosu;

OYUNCU KOLTUĞU KURULUM VİDEOSU

 
Teknik Bilgiler
Renk Tercihi Gri
Malzeme Cinsi Suni deri Modelleri
Ayak Modelleri Krom Ayak
Kullanım Alanı Oyuncu Koltuğu
 
Kargo

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

100 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo ücreti OFİSEL Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi, ürünün üretim ve tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Kargo şirketlerinin tümünde yer alan 35 Desi ve üzeri kapıya teslim etmeme hakkı yer almakta olup bu hak Türkiye Çalışma Bakanlığı tarafından kendilerine verilmiştir. Ürünlerimiz 35 Desi üzeri olmasından dolayı kargoların teslimatları bina kapısı olarak gerçekleşmektedir. (Bu durum kargo anlaşması farketmeksizin tüm firmalar için geçerli kanundur) Bu sebepten dolayı kapıya teslim edilmesini talep etmeyiniz veya bu duruma göre siparişinizi oluşturunuz. Bu tip sebepten dolayı teslim alınmayan ürünlerde kargo bedeli tahsil edilip kalan ücretin müşteri hesabına iade hakkı OFİSEL'de saklıdır.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Üretici firma olmamızdan dolayı genellikle 5-7 iş gününde sağlanan teslimatlar belirli yoğun dönemlerde 10-15 iş gününe uzayabilir. Hafta sonu iş günü dahilinden sayılmamaktadır. Kargoya teslim edilmiş lakin ürün teslim alınmadan yaşanılacak iade işlemlerinde alıcıdan kargo ücretleri tahsil edilerek kalan tutarın iadesi ödeme şekline bağlı olarak aynı biçimde sağlanır. 

PANDEMİ DÖNEMİNDE ORTALAMA TESLİMATLAR 10-13 iş günüdür.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. 

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Kurulum Klavuzu

Ofis Koltuğu, Oyuncu Koltuğu Kurulum Klavuzu OFİSEL

Yukarıdaki detaylar dahilinde Ofis Koltukları veya Oyuncu Koltuklarınızın kurulumlarını kolaylıkla yapabilirsiniz. Kurulum Klavuzunun Köşesindeki QR Kodu Telefonunuzla okutarak Youtube/OFİSEL kanalımızdaki Kurulum klavuzu videosuna erişebilirsiniz.

XPRİME WİNNER OYUNCU KOLTUĞU KURULUM KLAVUZU

Xprime Oyuncu Koltuğu Kurulum Klavuzu

XPRİME OYUNCU KOLTUĞU KURULUM VE PAKET AÇILIM VİDEOSU

 
İade Koşulları

İADE ŞARTNAME & İADE KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde www.ofisel.com'a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Ofis koltukları ve çalışma koltukları talepler doğrultusunda üretim yapılmasından dolayı iadesi veya iptali yer almamaktadır.
 •          Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
 •          Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
 •          Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
 •          Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Basılı ürünler (Kitap, vb)
 • Kurulumu yapılmış ürünlerin iadesi yoktur. İade şartları için tıklayınız.

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart  takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde  iade kabul edilememektedir.

6.Fotoğraf makinelerinde çekim yapılması halinde iade kabul edilememektedir.

 1. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

8.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 •          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler  iade alınamamaktadır.
 •         Taşınabilir bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
 •           Her türlü yazılım ve programlar
 •          DVD, VCD, CD ve kasetler
 •         Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

9.Toplu verilen siparişler sonrası iade işlemlerinde kargo ücreti alıcıya aittir. Sipariş ile sipariş sözleşmesinde yer alan tüm esasları kabul etmiş sayılır.

10- Özellikle Koltuk modelleri siparişinize göre Renk ve Model üretimi yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı size özel üretim olan ürünlerde iade ve sipariş iptali yer almamaktadır. Bu sebepten dolayı Nihai ve doğru karar vermeye özen gösteriniz.

11-Ürünleri teslim alırken paketleri kontrol ediniz, hasarlı veya yırtık paketleri lütfen teslim almayınız, teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz. Hasarlı paket teslim aldığınızda olabilecek sıkıntılardan firmamız sorumlu değildir.

12-Koltuk modellerinde; Plastik Ayak, Kolçağın kırılması, Tekerleklerin kırılması, deri yırtılması vb. kullanıma ve fiziksel müdahaleye bağlı hiçbir parça garanti kapsamına girmemektedir. Mekanik ve fabrikasyon arızalar 2 yıllık garanti kapsamına dahildir.

Bir Yorum Yaz

Ofisel Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu Sarı 2555S

Ofis Malzemeleri Modellerinde Lider Marka OFİSEL, Gerek Kalite gerek ise Modern Tasarımları ile öncü firmalar arasında yer almaktadır. Tüm Ofis Malzemeleri Modellerini İncelemek İçin Tıklayınız..

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(14)
2020-12-10

T. TUNALI

Okul dışında ki normal zamanlarda da Pc başında biraz fazla vakit geçiren bir eğitimci olarak, başka bir öğretmen arkadaşımın olumlu tavsiyesi neticesinde kısa bir araştırma sonrasında çok da düşünmeden bu koltuğun siparişini verdim. Bundan 2-3 yıl kadar önce bir başka arkadaşımda daha yüksek fiyatlı benzer kalitede başka marka profesyonel oyuncu koltuğu görmüştüm ama o zamanlar alma ihtiyacı hissetmemiştim. Ancak son zamanlarda malum salgın nedeniyle eğitim öğretim faaliyetlerini de evden yapmaya başlayınca yemek masası takımının sandalyesi yetersiz kalmaya başladı. Sıradan bir ofis koltuğu ile aynı fiyata böyle rahat bir koltuk almak en mantıklı seçim diye düşünüyorum.
Sonuç olarak; gayet mantıklı bir fiyat+kalite tercihi diyebilirim...

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2020-09-21

İlk oyuncu koltuğum.

Öncelikle şunu söylemeliyim. Ben bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim bu nedenle uzun süreler vaktimi bilgisayar başında oturarak geçiriyorum. Bu nedenle rahat bir koltuk alma ihtiyacı duydum. Siteye ilk girdiğimde ürün yorumlarına pek inanmamıştım. Bu tür koltuklar hakkında da pek bilgim yoktu açıkçası. Youtube videolarını ve oradaki yorumları inceledim. Başka markaları da uzun bir süre araştırdım. Ürünün yerli ve diğer markalara göre daha uygun fiyatlı olmasından dolayı bu ürünü tercih ettim. 17.09.2020 de verdiğim sipariş araya hafta sonu girmesine rağmen 21.09.2020 de geldi. Hızlı üretim ve kargolama için teşekkürler. Kurulumu gayet kolay 5 dk sürüyor gerçekten. Ben ürünü yeterince kaliteli buldum. Renk ve doku olarak da fotoğraflardan daha güzel olduğunu söyleyebilirim. Gönül ister ki çok daha ucuzlarını alalım lakin günümüz şartlarında diğer ürünlerle karşılaştırdığımızda tam bir fiyat performans ürünü. Yastıkları da süngeri de gayet rahat. Ben çok beğendim. Bu devirde para verip aldığımız ürünün yüzümüzü güldürmesi çok nadir oluyor. Bu ürün yüzümüzü güldürenlerden. Uzun kullanımlar için yorum yapamıyorum fakat ilk izlenimlerim bunlardı. Teşekkür ediyorum.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2020-06-23

Kaliteli ve Sağlam Oyuncu koltuğu

Koltuk pandemi nedeni ile elime biraz geç ulaştı ama beklediğime değdi.Çok sağlam ve rahat bir koltuk.
Bu fiyata bu kadar kaliteli ürün bulmak çok zor.Bu fiyata alınabilecek en iyi oyuncu koltuğu diyebilirim.
Uygun fiyatlı oyuncu koltuğu konforlu,sağlam ve kaliteli bir ürün.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2020-05-14

Oyuncu Koltuğu

Ürün biraz geç ulaştı fakat pandemi sürecinden dolayı mazur görülebilir. Müşteri hizmetleri çok başarılı anında dönüş yapıyolar ve yardımcı oluyorlar. Kendileri de zaten ürünün gecikeceğini yoğunluk olduğunu söylemişlerdi. Ürünün kurulumu çok kolay ve gerçekten kaliteyi hissediyorsunuz. Bu fiyata bu kaliteyi başka yerde bulabileceğimi sanmıyorum. Emeği geçenlere teşekkürler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2020-04-30

Olumlu olumsuz yorumlarım mevcut. Satın alacak kişilere faydalı

Not: Kilo : 135 Boy : 190 cm yorumlarım bu yönde olacak.
Sipariş vermeden önce whatsapp destek hattından bilgi aldım. Kilomu dile getirdim ve daha önce koltuklardan sıkıntı çektiğimi ve rahat taşır mı şeklinde soru yönelttim. Mağaza geç vakit olmasına rağmen bana 150 kg taşıma kapasitesi var şeklinde cevap verdi.
İlk izlenimim çok iyiydi. Hemen soruma yanıt almıştım ve ardından sipariş verdim. 8 günde teslim edildi. Teslim aldıktan hemen sonra ürün montajına geçtim ve kol dayamaların ters montaj edildiğini gördüm. Kol dayamalar sırt bölümüne doğru uzanmaktaydı. Whatsapp tan resimli bir şekilde durumu ilettim ve sağ ve sol kol dayamaların ters montaj edildiğini ve onları söküp yer değiştirmem gerektiği söylendi. Neyse ki malzeme sıkıntım yoktu. Normal tornavida ile yapılacak iş değildi çünkü. En büyük boy tornavida gerekiyordu. Evde montaj etmiş olsa idim halledemezdim. Bu durumdan memnun kalmadım.
İş çıkışı akşamı hemen koltuğuma oturup pc başına geçtim. Yorumlarda çok rahat, nerdeyse uyuyacaktım vs. gibi yorumları görünce bende bi rahatlık beklentisine girdim. Ama bahsedildiği gibi rahatlık ve konfor bulamadım. Yaklaşık 3 saat kullandım ve 1.saatten sonra koltukta bulunan süngerin bir etkisi kalmadı. Süngerin altındaki ahşabın sertliğini çok rahat hissettim ve rahatsız etti. Özellikle koltuğun ön ucunda bulunan sağ ve sol kavrama yerleri (bükülü olan yerler) bacağıma batmaya başladı. Çok moralim bozuldu bu duruma.
Bir diğer sıkıntım ise mekanizmadan ses gelmesi oldu. Sırt yaslama bölümünü sabitlediğim zaman koltuktan çatur çutur sesler gelmeye başladı. Her an kırılıp elimde kalacakmış hissine kapıldım. Güvenerek koltukta yaslanamadım. Bu durumda moralimi bozdu.
Kol dayamalar bana çok basit geldi. Sabit kalmıyordu. Ufak bi dokunuşla sağa sola çok rahat esniyordu. Bu şekilde kullanımlarda uzun süre dayanacağını düşünmüyorum.
Hiç mi olumlu tarafı yok tabi ki var.
-Fiyat olarak uygun
-Kol dayama yükseklik ayarı olması çok verimli
-Bel ve boyun için yastık olması güzel.
-Dizayn olarak hoş görünmekte.
-İletişimlerinden memnun kaldım.
-SONUÇ-
Benim gibi kilolu müşterilere TAVSİYE ETMİYORUM. Ben memnun kalmadım ve 15 yaşındaki yeğenime verdim kullanması için.
Zayıf kişiler için rahat olabilir. O kişilere karşı bir yorumum yok.
Birde mağazada hiç olumsuz yorumun olmaması dikkatimi çekti. Aslında bu kadar olumlu yorumun sipariş vermemde ki etkisi büyük.
Benim yaşadığım sıkıntıları bilmenizi istedim. Benim gibi kilolu kişilerin aynı sıkıntıları çekmesini istemediğim için uzun uzadıya anlattım. Faydalı olmuştur umarım. Teşekkürler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (1) (0)
2020-04-25

Güzel ve Kaliteli Hizmet

Merhabalar, yeni nesil oyuncu koltuğu aldım. Kesinlikle satış sonrası da ürününün arkasında duran bir firma. Koltukta kullanılan standart malzemelerden rahat olmadığımı söylediğimde daha konforlu olarak yeniden yapıp gönderdiler. Müşteri hizmetleri konusunda kusursuzlar. Koltuk oldukça rahat. Rahat olmasanız bile rahat etmeniz için ellerinden geleni yapıyorlar. Ürünle ilgili bir sorun olduğunu düşündüğümde hemen iletişime geçip kafanızda oluşan tüm soru işaretlerini sabırla cevaplıyorlar. Başka bir yerden alsam belki;Yürü git işine kardeşim ürün böyle ne yapalım almasaydın; diyebilecekken Ofisel üründe olması gerekenden fazlasını bile sizin için tekrar yapıp gönderiyor. Bu yorumları satın almadan önce okuduğumda kendilerinin yazmış olabileceği gibi bir izlenime kapılmıştım. Gerçek kullanıcı yorumları olmadığını düşünmüştüm ancak öyle değilmiş. Ofiselden bir ürün alırsanız demek istediklerimi kesinlikle anlayacaksınız. Ufak tefek pürüzler yaşadık İade etmeyi düşünmedim ama memnun kalmazsanız sıkıntı çıkarmadan iade alacaklarından da eminim. Not: Kargo firmasının başarısızlığı sizin başarınızı gölgeliyor.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (1)
2020-03-13

İnternet kafeme aldım

Görsellerini isteyenlerle paylaşabilirim çok sağlam ve güzel oldu. Diğer şuebemizinde koltuklarını , ofiselden almıştık söz verilen teslimat tarihinden önce gönderildi. Logolarımızıda koymuşlar koltuğa bize sürpriz oldu varolsunlar. gönül rahatlığıyla alabilirsiniz .

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (1)
2020-02-06

Çok iyi

Ürün çok çabuk ulaştı Belimde sorun olmasına rağmen bir saniye bile rahatsızlık hissetmedim. Malzeme kalitesi de çok güzel. Şüphesiz alabilirsiniz. Tavsiye ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (1)
2019-12-18

Ortopedik ve Konforlu Oyuncu Koltuğu Arayanlara

Arkadaşlar benim belimde fıtık var ve en büyük şikayetimin, uzun süreli koltukta oturduğumda inanılmaz güçlü bir ağrı yaşıyordum fakat ofiselin Yeni nesil oyuncu koltuğuna yapılan yorumları görünce bir cesaret ile almak istedim ve satın aldım. Ürün elime 5. gün ulaşmıştı. bu kadar erken beklemiyordum. Sİtede 5-7 iş günü olarak özellikle belirtmelerine rağmen 5. gün elime ulaşmış oldu.

İyi ki Bu Oyuncu Koltuğunu Almışım..

Koltuk uzun süreli kullanımda hiçbir şekilde belimi ağrıtmadı. 2 adet yastığının olması çok iyi. Hem boynu destekliyor hemde belinizi destekliyor. üstelik bel bölgesindeki yastığın yüksekliğini kendi belinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Biraz uzun boylu olduğum için yükseltmek durumunda kaldım ve çok rahat ettim.

Ürün kalitesi ve kullanımı çok iyi. Satın almayı planlayan herkese tavsiye ediyorum. Teşekkürler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (1) (1)
2019-12-18

Çok iyi

Ürünün kalitesi ve rahatlığı çok iyi. Beğendim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (1)
2019-12-18

Oyuncu Koltuğunu beğendim

Oyuncu Koltuğunu oğluma aldım ve nerdeyse elinden alım ben kullanacam. Kalitesi ve rahatlığı çok iyi. Vücudunuzu sarıyor ve kalitesini gösteriyor. Ofisele böyle kaliteli ve uygun fiyat avantajını sağladığı için teşekkür ederiz. Buna benzer modellere 1300 TL civarı para verecektik şimdi ise aynı koltuğun farklı renginden kendime de almayı planlıyorum. :))

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (1)
2019-12-18

Hızlı Kargo, Çok Güzel bir ürün. Öneriyorum

Ürün 4 günde elime ulaştı. kalitesi muhteşem. Satın alacak herkese şiddetle öneriyorum.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (1)
2019-12-18

Muhteşem bir ürün

Ürün çok konforlu ve rahat. Yastıklarının 2 adet olması ve sırt yastığının ayarlanabilir olması muhteşem. Aynı koltuğu şimdi kuzenime de alıyorum.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (1)
2019-12-18

Mükemmel Fiyat ve Kalite Performansı

Oyuncu koltuklarını 1,5 aydır araştırıyorum ve bu profesyonellikte 900 TL altına koltuk bulamamıştım. Ofisel müşteri hizmetleri ile görüşme neticesinde ürünü satın almaya karar verdim. Ürün beklediğimden çok üst düzey bir koltuk olarak geldi. Görselinden çok daha güzel. Satın alacak herkese öneriyorum ürün kalitesi muhteşem. 4 iş gününde kargoya verdiler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (1)

Bu Kategoride Sepete En Çok Atılan Ürünler: 10

Menu