Blog kategorileri

En son yorumlar

Blog arama

Etiketler

oyuncu koltuğu Sandalye Oyuncu Koltukları Çalışma Sandalyesi Sandalye Modelleri oyuncu koltuğu çeşitleri Ofis koltuğu Ofis Sandalyesi fileli çalışma sandalyesi Yönetici Koltuğu ofisel Bar Sandalyesi Banker Masa Lambası sandalye çeşitleri oyuncu koltuğu özellikleri Xprime Yönetici Koltukları Çalışma Koltuğu Ofis koltukları Sandalye Nedir Ofis Mobilyası OYUNCU KOLTUK MODELLERİ Bar Taburesi Çalışma koltukları Seminer Koltukları Kanepe Ofisel oyuncu Koltuğu Concorde Oyuncu Koltuğu Sandalye Merkezi En Uygun Oyuncu Koltukları makam koltuğu Gamer Koltuk Oyuncu Koltuğu Satın Alma Rehber ortopedik sandalye Dxracer Oyuncu Koltuğu incelemes ofis Kanepe Modelleri oyuncu koltuğu nereden alınır Üretici Ofis koltukları Siyah Yönetici Sandalyesi Oyuncu Koltuk çeşitleri Uygun Ofis Sandalyesi Yeşil camlı banker masa lambası ergonomik sandalye Doğru Sandalyeyi Bul Fileli Yönetici Koltukları Mobilya Kdv İndirimi Form Sandalye Yönetici Koltukları Modelleri ve Oyuncu Koltuğu Fiyatları Ofisel Xprime Oyuncu Koltukları Ortopedik Yastıklı Oyuncu Koltuğ Oyuncu Koltuğu En Uygun Fiyat koltuk Bakım talimatı Antalya Çalışma Sandalyesi kasiyer tabure ahşap ayaklı makam koltukları Sandalye Kurulum Videosu Koltuklar en uygun çalışma koltuğu ofisel iletişim ikili kanepe renk kartelası Trend Ofis Mobilyaları Dezenfekte çalışmaları Plastik Ayak Kaç Kilo Taşır Tekli yataklı Kanepe Xprime Pro Oyuncu Koltuğu Xprime King mi Yoksa Winner mı Sandalye Deposu Beyaz Kanepe Modelleri Kırmızı Çalışma Sandalyesi Kumaş Sandalye sandalye tamiri izmir Rengarenk Kanepe Modelleri Hızlı Koltuk Bulucu Oyuncu Koltuğu incelemesi Kdv indirimi Seminer Salonu Koltukları Boyun Destekli Koltuk En Uygun Fiyat Koltuklar Pro Oyuncu Koltukları En Çok Tercih Edilen 10 Oyuncu K Koltuk Mekanik Aksam Bakımı Banker Masa Lambası Resmi Satış İzmir Çalışma Sandalyesi Tabure Çeşitleri yönetici koltuğu modelleri Otel Sandalyesi Ofis Sandalyesi Kurulum Kılavuzu 2019 yılının en çok satılan ofis ofisel satış rekortmeni üçlü kanepe Sandalye renk kartelası Eames Sandalye Modelleri Oyuncu Koltuğu Çeşitleri ve Mode Oyuncu Koltukları Ortopedik Midi Ofisel Tv Koltukları 2020 En Trend Oyuncu Koltuğu Xpirme King
Black Friday Ne Zaman Başlıyor ?

Black Friday Ne Zaman Başlıyor ?

BLACK FRİDAY KAMPANYASI OFİS KOLTUKLARINDA NE ZAMAN BAŞLIYOR ?

Black Friday Yani Efsane cuma kampanyaları ofisel.com olarak net %20 indirim ile başlamış bulunmaktadır. Yılbaşına kadar devam etmesi planlanan kampanya detayları hakkında bilgilendirmeleri Ofisel Bloğumuzda paylaşıyor olacağız. Chair Yani Sandalye ve Koltuk modellerinde çok fazla müşterilerimizin bu kampanyayı beklediğinin farkındayız ve buna göre özel indirimler hazırlandı. Fırsat Kategorimizde extra indirimlerimizi görebilirsiniz. Fırsat Ürünlerinde Ofis Koltuğu, Çalışma Sandalyesi, Yönetici Koltuğu ve Banker Masa Lambası ürünlerimiz yer almaktadır. Bu ürünlerimizin tümünde %50 indirim uygulanmaktadır. 

Koltuğun Black Friday'i Siyah Koltuklarda mı olur ? 

Black Siyah anlamına gelmesinden dolayı bazı koltuk ve sandalye firmaları sadece siyah koltuklarında indirime gitme kararı almışlardır. Bunun sebebi tek renge ağırlık vermek ve satışları tek renk üzerinden maliyeti düşürerek ilerlemek niyetidir. OFİSEL olarak Tüm renklere indirim uygulamaktayız. Asla Renk Seçeneğine göre fiyat belirlemesi yapmamaktayız. Özel ürünler ve Özel üretim ürünler bu belirttiğimiz durumun dışındadır. 

Black Friday Koltuk ve Sandalye fırsatları için Tıklayınız !

Tüm Koltuk ve Sandalye Modellerimiz için Tıklayınız !

Banker Masa Lambası Kampanyası için Tıklayınız !

Yayınlanan 2019-11-20 Tarafından 0 472

Bir yorum bırakCevap bırak

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu