WP Destek Hattı

En son yorumlar

Blog arama

Etiketler

oyuncu koltuğu Sandalye Oyuncu Koltukları Sandalye Modelleri Çalışma Sandalyesi oyuncu koltuğu çeşitleri Ofis koltuğu Ofis Sandalyesi Bar Sandalyesi fileli çalışma sandalyesi Yönetici Koltuğu ofisel Ofis koltukları Sandalye Nedir Ofis Mobilyası Banker Masa Lambası sandalye çeşitleri oyuncu koltuğu özellikleri Xprime Yönetici Koltukları Çalışma Koltuğu Concorde Oyuncu Koltuğu Sandalye Merkezi En Uygun Oyuncu Koltukları makam koltuğu Gamer Koltuk Oyuncu Koltuğu Satın Alma Rehber ortopedik sandalye Dxracer Oyuncu Koltuğu incelemes ofis Kanepe Modelleri oyuncu koltuğu nereden alınır OYUNCU KOLTUK MODELLERİ Bar Taburesi Çalışma koltukları Seminer Koltukları Kanepe Ofisel oyuncu Koltuğu Bar Sandalyesi Fiyatları Gaziantep Ofis Sandalyesi Refakatçi Koltuğu müdür koltukları Kırmızı Ofis Sandalyesi Kaliteli Yönetici Koltukları Black Friday ofisel şikayet ofis bekleme koltukları Mobilya Renk Kartelası En Çok Tercih edilen Ofis Mobily Sağlıklı Ofis Sandalyeleri Krom Ayak Kaç Kilo Taşır Xprime Profesyonel Oyuncu Koltuk Modern Ofis Koltukları Oyunchu Koltuğu incelemeleri Siyah Yönetici Koltuğu Modern Kanepe Modelleri Ortopedik Oyuncu Koltukları Kumaş Ofis Sandalyesi Kafe Sandalyesi izmir koltuk firması Rengarenk Kanepe Kendi Koltuğunu Bul toplantı masası koltukları Ofis Mobilyasında Kdv İndirimi Yazı Tablalı Koltuk Modelleri Sırt Destekli Koltuk Oyuncu Koltuğu ucuz Xprime Resmi Satış Sitesi Siyah Oyuncu Koltuğu Çok Satan Oyuncu Koltukları Xprime Oyuncu Koltuğu bakım Tali Ankara Çalışma Sandalyesi yüksek tabure Restaurant Sandalye Ofisel Sandalye Kurulumu Makam Koltuğu modelleri tavsiye edilen ofis sandalyeleri Güvenilir Koltuk firması Ofisel tekli kanepe Suni deri renk kartelası Ofis Mobilyası Tavsiyeleri Corona Dezenfekte Sandalye Ayağı Seçimi Ayak Uzatmalı Tv Koltuğu Xprime Oyuncu Koltuğu Xprime King ile Winner Arasındak ofisel bar sandalyesi Ofis Kanepe çeşitleri Oyuncu Koltuğu Modelleri Siyah Çalışma Sandalyesi Toptan Koltuk izmir koltuk modelleri Üçlü Kanepe Modelleri Banker Masa Lambası Fırsatları Tavsiyeli Oyuncu Koltuğu Şef Koltukları Koferans Salonu Koltukları Ortopedik Makam Koltukları Faiş Fiyatlar Xprime Oyuncu Koltukları
Teşekkürler Türkiye

Teşekkürler Türkiye

Black Friday Kampanyalarında Gösterilen ilgiye ve Güvene Ofisel olarak teşekkür ederiz.

Ofisel.com olarak Ofis Koltukları,Yönetici Koltukları, Oyuncu Koltukları ve diğer tüm koltuk modellerimizde yapmış olduğumuz eşsiz kampanyalar ve indirimler çok büyük ilgi ile karşılanmış olup müşterilerimize Ofis Koltukları ve Sandalyeleri ürünlerini en uygun fiyat garantisi ile ulaştırmanın gururunu yaşamaktayız. 

Gecikmeler söz konusu

Kampanyalardan dolayı gelen yoğun talep üzerine imalat ve üretim birimlerimiz ortalama 7/24 çalışma vardiyasına dönmüş olup hızla ürünlerinizin üretimlerini ve çıkışlarını yapmak için var gücümüzle çalışmakta olduğumuzu belirtmek isteriz. Bazı üretimleri bize ve çıkışa hazır ortalama 12.000 adet sipariş kargoların kapasite limitlerinden dolayı alınamamaktadır. Kargo ve Lojistik firmaları ile bu konularda görüşmelerind evam ettiğini belirtmek isteriz. Kargo ve lojistik firmalarının da bu noktada Araç eksikleri, Personel eksikleri ve Günlük çıkış yapabilecekleri limitlerden dolayı Türkiye Geneli gecikmeler yer almaktadır. 

Sorunlar çözüme kavuşacak

Bu tip Kampanya dönemlerinde bu tip gecikmeler ve kargo kaynaklı sıkıntılar sıklıkla gözükmektedir. Tüm bunların yanında biz enerjimizi düşürmüyoruz ve fiyatlarımızı Yılbaşına kadar sabitleme kararı alıyoruz. Kampanyalarımız ve fiyatlarımızda gelinen tüm indirimler yılbaşına kadar devam etmektedir. 

Koltuk ve Sandalye Siparişleriniz için üzülmeyin, Teslimatlar Hızla Devam ediyor !

Sitemiz genelinde Koltuk ve Sandalye Modellerinde 5-7 iş günü olarak belirtilmektedir ve haklı olarak müşterilerimiz 7 iş günü dolanlar ürünlerini merak etmektedir. Bu haklı talebinizi saygıyla karşılıyoruz lakin gelen yoğun talep ve Fabrika üretim Kapasitesi, Ham madde tedarik firmalarından gelen eksikler ve Kargolardaki Kapasite limitlerinden dolayı bazı gecikmeler olmaktadır. Elimizde olmadan yaşanan gecikmelerden dolayı OFİSEL olarak en içten dileklerimiz ile özür dileriz. En hızlı şekilde tüm sorunlarınızı gidermek için elimizden gelen en hızlı şekilde görüşmelere ve çalışmaya devam ediyoruz. 

OFİSEL KOLTUK VE SANDALYE'DE TÜM DÜNYADA LİDER OLMA YOLUNDA

Ofisel olarak tüm sandalye ve koltuk modellerinde kaliteye önem verdiğimizi devamlı ürün talep eden müşterilerimiz en iyi şekilde bilmektedir. Müşterilerimize sağladığımız güven ve kalite her daim bizleri memnun etmektedir. Ofisel.com sadece Türkçe bir altyapıya sahip değildir. 128 Dil seçeneği ile tüm Dünya'ya satışlarını gerçekleştirmektedir. OFİSEL Türkiye'nin bir markası olup tüm dünya ya ismimizi ve bayrağımızı ulaştırıyoruz. 

2020 yeni ihracat rakamları Aralık 25'te Ofisel.com da duyurulacaktır.

Yayınlanan 2019-12-02 0 531

Bir yorum bırakCevap bırak

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu