OFİSEL'i kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Blog kategorileri

En son yorumlar

Blog arama

Etiketler

Sandalye Sandalye Modelleri oyuncu koltuğu Ofis Sandalyesi Çalışma Sandalyesi Bar Sandalyesi Ofis koltuğu Sandalye Nedir Ofis Mobilyası Banker Masa Lambası sandalye çeşitleri Yönetici Koltuğu Oyuncu Koltukları Concorde Oyuncu Koltuğu Ofis koltukları Sandalye Merkezi En Uygun Oyuncu Koltukları makam koltuğu Dxracer Oyuncu Koltuğu incelemes ofis Kanepe Modelleri oyuncu koltuğu nereden alınır fileli çalışma sandalyesi OYUNCU KOLTUK MODELLERİ Bar Taburesi Çalışma koltukları Yönetici Koltukları ofisel Kanepe Bar Sandalyesi Fiyatları Gaziantep Ofis Sandalyesi Refakatçi Koltuğu müdür koltukları oyuncu koltuğu çeşitleri Kırmızı Ofis Sandalyesi Kaliteli Yönetici Koltukları Black Friday ofisel şikayet ofis bekleme koltukları Mobilya Renk Kartelası Siyah Yönetici Koltuğu Modern Kanepe Modelleri Ortopedik Oyuncu Koltukları Kumaş Ofis Sandalyesi Kafe Sandalyesi izmir koltuk firması Rengarenk Kanepe Kendi Koltuğunu Bul toplantı masası koltukları Ofis Mobilyasında Kdv İndirimi Ankara Çalışma Sandalyesi yüksek tabure Restaurant Sandalye Ofisel Sandalye Kurulumu Makam Koltuğu modelleri tavsiye edilen ofis sandalyeleri Güvenilir Koltuk firması Ofisel tekli kanepe Suni deri renk kartelası ofisel bar sandalyesi Ofis Kanepe çeşitleri Oyuncu Koltuğu Modelleri Siyah Çalışma Sandalyesi Toptan Koltuk izmir koltuk modelleri Üçlü Kanepe Modelleri Banker Masa Lambası Fırsatları Tavsiyeli Oyuncu Koltuğu Şef Koltukları Adore Ofis Koltukları Banker Masa Lambası Ofisel İstanbul Çalışma Sandalyesi Tabure modelleri Gaming Chair Cafe Sandalyesi Sandalye kurulumu izmir banker masa lambası en iyi ofis koltukları Koltuk kampanyaları Oyuncu Koltuğu Satın Alma Rehber Renkli Çalışma Koltukları Bar önü sandalye Ayak Uzatmalı Koltuk yönetici sandalyesi Konferans Koltuğu izmir ofis koltukları Tekli Kanepe Modelleri Kampanyalı Sandalye Ortopedik Oyuncu Koltuğu banker masa lambası cam özelliği Ofisel Ofis Koltukları Masa Lambası siyah sandalye gamer seat Ergonomik Bar Taburesi siyah fileli çalışma sandalyesi istanbul banker masa iambası ortopedik sandalye Kendi koltuğunu yarat Birifing Masası Koltukları Hangi Renk Ofis Mobilyası
Teşekkürler Türkiye

Teşekkürler Türkiye

Black Friday Kampanyalarında Gösterilen ilgiye ve Güvene Ofisel olarak teşekkür ederiz.

Ofisel.com olarak Ofis Koltukları,Yönetici Koltukları, Oyuncu Koltukları ve diğer tüm koltuk modellerimizde yapmış olduğumuz eşsiz kampanyalar ve indirimler çok büyük ilgi ile karşılanmış olup müşterilerimize Ofis Koltukları ve Sandalyeleri ürünlerini en uygun fiyat garantisi ile ulaştırmanın gururunu yaşamaktayız. 

Gecikmeler söz konusu

Kampanyalardan dolayı gelen yoğun talep üzerine imalat ve üretim birimlerimiz ortalama 7/24 çalışma vardiyasına dönmüş olup hızla ürünlerinizin üretimlerini ve çıkışlarını yapmak için var gücümüzle çalışmakta olduğumuzu belirtmek isteriz. Bazı üretimleri bize ve çıkışa hazır ortalama 12.000 adet sipariş kargoların kapasite limitlerinden dolayı alınamamaktadır. Kargo ve Lojistik firmaları ile bu konularda görüşmelerind evam ettiğini belirtmek isteriz. Kargo ve lojistik firmalarının da bu noktada Araç eksikleri, Personel eksikleri ve Günlük çıkış yapabilecekleri limitlerden dolayı Türkiye Geneli gecikmeler yer almaktadır. 

Sorunlar çözüme kavuşacak

Bu tip Kampanya dönemlerinde bu tip gecikmeler ve kargo kaynaklı sıkıntılar sıklıkla gözükmektedir. Tüm bunların yanında biz enerjimizi düşürmüyoruz ve fiyatlarımızı Yılbaşına kadar sabitleme kararı alıyoruz. Kampanyalarımız ve fiyatlarımızda gelinen tüm indirimler yılbaşına kadar devam etmektedir. 

Koltuk ve Sandalye Siparişleriniz için üzülmeyin, Teslimatlar Hızla Devam ediyor !

Sitemiz genelinde Koltuk ve Sandalye Modellerinde 5-7 iş günü olarak belirtilmektedir ve haklı olarak müşterilerimiz 7 iş günü dolanlar ürünlerini merak etmektedir. Bu haklı talebinizi saygıyla karşılıyoruz lakin gelen yoğun talep ve Fabrika üretim Kapasitesi, Ham madde tedarik firmalarından gelen eksikler ve Kargolardaki Kapasite limitlerinden dolayı bazı gecikmeler olmaktadır. Elimizde olmadan yaşanan gecikmelerden dolayı OFİSEL olarak en içten dileklerimiz ile özür dileriz. En hızlı şekilde tüm sorunlarınızı gidermek için elimizden gelen en hızlı şekilde görüşmelere ve çalışmaya devam ediyoruz. 

OFİSEL KOLTUK VE SANDALYE'DE TÜM DÜNYADA LİDER OLMA YOLUNDA

Ofisel olarak tüm sandalye ve koltuk modellerinde kaliteye önem verdiğimizi devamlı ürün talep eden müşterilerimiz en iyi şekilde bilmektedir. Müşterilerimize sağladığımız güven ve kalite her daim bizleri memnun etmektedir. Ofisel.com sadece Türkçe bir altyapıya sahip değildir. 128 Dil seçeneği ile tüm Dünya'ya satışlarını gerçekleştirmektedir. OFİSEL Türkiye'nin bir markası olup tüm dünya ya ismimizi ve bayrağımızı ulaştırıyoruz. 

2020 yeni ihracat rakamları Aralık 25'te Ofisel.com da duyurulacaktır.

Yayınlanan 2019-12-02 0 94

Bir yorum bırakCevap bırak

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu