WP Destek Hattı

Blog kategorileri

En son yorumlar

Hangi Oyuncu Koltuğu Modelini Satın Almalıyım?

Hangi Oyuncu Koltuğu Modelini Satın Almalıyım?

Hangi Oyuncu Koltuğu Modelini Satın Almalıyım?

Bilgisayar oyun teknolojisi gelişmiş ve günümüzde, turnuvalar yapılmaya başlanmıştır. E-spor dalında birçok bilgisayar oyunu ile karşılaşmalar yapılmaktadır. Bilgisayar oyunlarını oynayanlar, hem sağlıkları hem de oyunlara daha iyi adapte olabilmek için doğru Oyuncu Koltuğu modelini seçmelidir. Oyuncu koltukları, profesyonel oyuncu koltukları, normal koltuklar ve yönetici koltukları olarak farklı tip ve modele sahiptir. Hangi oyuncu koltuğunu alayım diye araştırma yapanlar, renk ve kalite seçeneklerine göre seçim yapabiliyorlar.

Konforlu Koltuğu Seçimi

Son dönemlerde, bilgisayar oyunlarına olan ilginin artması, oyuncu koltukları üreticilerinin farklı modeller geliştirmesine neden olmuştur. Xprime oyuncu koltukları farklı model seçenekleri ve kalitesi ile konforlu koltuk seçimi yapılmasını sağlıyor. Xprime profesyonel oyuncu koltukları, faklı renk seçenekleri, dökme sünger yapısı, istenilen eğimde ayarlanma ve amortisör özelliği ile satın alınabilecek en iyi koltuk modellerinden birisidir. Koltuk seçimi yaparken, ağırlık taşıma kapasitesi en yüksek olan tercih edilmeli ve uzun süre kullanılabilmelidir.

Oyuncu Koltuğu Özellikleri

Oyuncu Koltuğu

Bilgisayar oyuncularının kullandıkları koltuklar, farklı üreticiler tarafından farklı model ve kalitede üretilmektedir. Son dönemlerin en kaliteli ve konforlu oyuncu koltukları xprime oyuncu koltuklarının olduğu gösterilmektedir.

Hangi oyuncu koltuğunu satın almalıyım diye düşünenler şu özellikleri görebiliyor;

 • Sırtlık bölümü 40 - 180 Derece yatıyor,
 • 3D kolluk seçeneği var,
 • Çift kol mekanizma,
 • Krom amortisör ile konfor sağlıyor,
 • Özel teker yapısı parke çizmiyor,
 • Kaliteli dökme sünger yapısında bozulma olmuyor,
 • Kaliteli deri yapısına sahip,

Xprime koltuk seçiminde, kullanıcılara iki farklı seri sunuluyor. Her iki seri modeli de kaliteli ve konforludur.

Oyuncu Koltuğu Modelleri

Xprime oyuncu koltuklarını tercih edenler, iki seriyi karşılaştırarak, kendilerine uygun olan modeli seçebiliyorlar. Xprime oyuncu koltukları, King serisi ve One serisi olarak üretilmektedir. Tüm modeller profesyonel oyuncu koltuklarıdır. Uzun boylu olanlar ya da ileride boylarının uzayacağını düşünenler, Xprime king serisi profesyonel oyuncu koltuklarını seçebilirler. Boyu 1.75 cm’den daha kısa olanlar, oyun oynarken rahat edebilmek ve konforu yaşayabilmek için Xprime One serisi profesyonel oyuncu koltuk modellerini seçebiliyorlar. Her iki seride de tüm renk seçenekleri olduğu için kişiler, renk tercihlerini rahatlıkla yapabiliyor, görsel olarak en iyi görüntüye sahip oyuncu koltuğuna sahip olabiliyorlar.

Oyuncu Koltuk Türleri

Oyuncu Koltuğu Ofisel.com adresinden alınır

Bilgisayar oyunları için hazırlanan özel yerlerde ya da ev, ofis gibi alanlarda çeşitli oyuncu koltuk modelleri kullanılmaktadır. En çok tercih edilen oyuncu koltuğu modelleri ise Xprime oyuncu koltuklarıdır.

Oyuncu koltukları kullanım amaçlarına göre türlere ayrılmaktadır;

 • Profesyonel oyuncu koltuğu,
 • Oyuncu ve çalışma koltuğu,
 • Mini yönetici ve oyuncu koltuğu,
 • Yönetici oyuncu koltuğu,

Uzun süre bilgisayar başında kalacak ve oyun oynayacak olanların, oturdukları koltuklarda rahatsızlık duymamaları gerekiyor. Bunun için profesyonel oyuncu koltuk modelleri arasından renk seçimi yaparak satın alabilirsiniz.

Hangi Oyuncu Koltukları Tercih Edilmelidir?

Oyuncu Koltuğu Modelleri Burada

Oyuncu koltuklarının yapısı ve kalitesi, uzun süre oyunların oynanabilmesi için önemlidir. Oyuna başlayan ve oturduğu koltuktan rahatsız olan birisinin dikkati dağılacak ve oyunu kaybetme riski ile karşı karşıya kalacaktır. Xprime oyuncu koltuk modelleri, 180 derece yatabilme, kaliteli sünger ve deri yapısı, amortisörü, özel kolluk sistemleri ile tüm oyunculara en yüksek konforu sağlamaktadır.

Oyuncu koltuğu tercih edilirken, kullanıcının boy uzunluğu, kilosu gibi özellikler göz önünde bulundurulmalıdır. Xprime King ya da One serileri her yaş grubu ve fizik yapısına uygun olarak yüksek görsellikte tasarlanmıştır. Kullanıcılar, saatlerce hiçbir rahatsızlık hissetmeden, bilgisayar oyunlarını konforlu bir şekilde oynayabilecektir. Koltuk seçiminde bu özellikler göz önünde bulundurulmalıdır.

 

 

 

 

 

Yayınlanan 2020-09-06 Tarafından Oyuncu Koltuğu 0 4303

Bir yorum bırakCevap bırak

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu