WP Destek Hattı

Blog kategorileri

En son yorumlar

2022 Kumaş Oyuncu Koltuğu

2022 Kumaş Oyuncu Koltuğu

2022 Kumaş Oyuncu Koltuğu Modelleri

Oyuncu koltuğu modellerinde ve tarzında herkesin tercihi farklı olabilir. Kimi kumaş oyuncu koltuğu severken kimi de deri oyuncu koltuğu tercih edebilir. Derinin lüksünü ve rahatlığını sevenler için en iyi oyuncu koltuğu deri olandır. Derinin lüksünden hoşlanmayan ancak spor kumaşın yüzeyini ve görünüşünü tercih eden kişiler de kumaş oyuncu koltuğu tercih eder. Karşılaştırıldığı zaman kullanma rahatlığı açısından aralarında neredeyse hiçbir fark yoktur. Yazın ya da kışın deri oyuncu koltuğu kullanmanın kullanışsız olduğunu düşünen kişiler daha önce 1.kalite malzemeden üretilmiş deri oyuncu koltuğu satın almamış ya da kullanmamış demektir. Ofisel markası olarak deri oyuncu koltuğu modellerini üretirken derinin en iyi kaliteden olmasına özen gösteriyoruz. Böylece derinin nefes almadığı düşünülen yüzeyi Xprime oyuncu koltuğunda dezavantaja dönüşmüyor. Xprime oyuncu koltuğunda kullanılan deri malzemesi nefes alabilen yapıdadır. Yazın uzun süre kullanımda bile terletme gibi rahatsız edici bir durum ile karşılaşmak zorunda kalmazsınız. Ofis mobilyalarınız için deri oyuncu koltuğu tercih edebilirsiniz.

Kumaş Oyuncu Koltuğu modellerini incelemek için resimin üzerine tıklayabilirsiniz.

Kumaş oyuncu koltuğu sevenler grubunda bulunuyorsanız Xprime kumaş oyuncu koltuğu modellerine mutlaka bakmalısınız. Oyuncu koltuğunda nefes alabilen üst kalite kumaşlar kullanılır. Böylece yaz kış rahatsız hissetmeden ve terleme hissi olmadan saatlerce oyuncu koltuğunda oturabilirsiniz. Kumaş oyuncu koltuğunun nefes alabilen yapısı deri oyuncu koltuğuna göre daha fazladır. Bu sebeple de koku oluşumu da meydana gelmez. Deri oyuncu koltuğunun koktuğunu düşünüyorsanız ön yargılarınızı Xprime oyuncu koltuğu ile değiştirebilirsiniz. İlk günlerde ürün kokusu olur ancak ağır ve rahatsız edici bir koku değildir. Bir hafta dolmadan o koku da kaybolur. Xprime kumaş oyuncu koltuğunda ise hiçbir şekilde koku ile karşı karşıya kalmazsınız. Xprime oyuncu koltuğunda kullanılan kumaşlar hijyeniktir ve antibakteriyel özelliklidir. Ayrıca farklı cins kumaş türleri de kullanılır. Delikli ve file kumaş sevenler için özel seriler de üretilmiştir. Daha spor bir kumaş tarzı ve renkleri seviyorsanız Ofisel markasında bu zevkinize de karşılık bulabilirsiniz. Deri ve kumaş karışımını birlikte seviyorsanız o zaman da deri ve kumaş karışımı olan özel modellerimizden satın alabilirsiniz. Deri ve kumaş karışımı modellerde sırt dayama ve oturma kısmı kumaş özellikli olup diğer yerleri deriden üretilmiştir. Oyuncu koltuğunda hem spor hem de lüks bir görüntü tercih edenlerdenseniz bu seriden olan kumaş oyuncu koltuğu modellerinden seçebilirsiniz. Terletme yapmayan ve oldukça hijyenik olan kumaş oyuncu koltuğunun temizlenmesi de çok kolaydır. Ayrıca koltuğu korumak için örtü örtmenize gerek kalmaz. Leke tutmayan kumaştan üretilen Xprime kumaş oyuncu koltuğu ile temizlik sizin için dert olmaktan çıkar. Hafif nemli ya da kuru bezle dökülen şeyi temizlediğiniz zaman leke koltuğun yüzeyine yapışmaz. Özellikle deri oyuncu koltuğunda dökülen şey koltuk yüzeyinden akıp gider. Böylece kuru bezle bile o bölgeyi silmeniz yeterlidir.

Ofisel markasının kumaş severlere özgü olarak tasarladığı ve ürettiği bazı modeller vardır. Bu modeller kumaş oyuncu koltuğu ya da kumaş ağırlıklıdır. Her serinin kumaş rengi, yüzeyi ve detayları farklı tasarımlara sahiptir. Xprime Fabric oyuncu koltuğu, Xprime Omega oyuncu koltuğu, Xprime Cool oyuncu koltuğu, Xprime Titan oyuncu koltuğu modelleri kumaş oyuncu koltuğu tercih edenlerin çok seveceği oyuncu koltuğu modellerindendir. Xprime ya da Ofisel sitelerini ziyaret ederek bu modelleri daha yakından inceleyebilirsiniz.   

Kumaş oyuncu koltuğu diğer Xprime oyuncu koltuğu modelleri gibi en kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Kullanılan tekerlek ve sandalye ayak yapısı yaklaşık 160 kiloya kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Tekerlekleri parke ve zemini çizmeyen özelliklidir. Özellikle araba yarışları ya da motor yarışı tutkunu iseniz rahat hareket etmek için Xprime kumaş oyuncu koltuğu modellerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Yarışların heyecanı ile oyuncu koltuğunda sürekli hareket halinde bile olsanız dayanıklıdır. Sağlamlık ve dayanıklılık konusunda oldukça kalitelidir. Koltuk ve tekerlek bağlantı yerleri dayanıklı krom profillerden yapılmıştır. Bu sayede hafif ama fazla ağırlık taşıyabilen ayaklar ortaya çıkar. Kumaş oyuncu koltuğunun tüm gövdesi 120 kiloya kadar ağırlık taşıyabilir. Döner koltuk olarak da kullanılabilen kumaş oyuncu koltuğu ile konfor ve rahatlığı hissedersiniz.

Hangi sektörde çalışırsanız çalışın, oyun tutkunu bir gamer iseniz ya da saatlerce hiç kalkmadan masa başında ders çalışıyorsanız Xprime kumaş oyuncu koltuğu tam size göredir. Ofisel markası olarak ürettiğimiz koltukları anlatmak gerekirse tam olarak şöyle denilebilir: Siz ona değil o size uyar. Konfor özelliklerinizi kişiselleştirebilirsiniz. Kumaş oyuncu koltuğunun sırt bölümü çeşitli yüksekliktedir. Kendi boy ve kilonuza uygun oyuncu koltuğunu seçerek rahatlığı ve konforu daha iyi yakalayabilirsiniz. Boyunuzun çok uzun ya da çok kısa olması fark etmez. Standart modellere ek olarak minyon tipli ve daha uzun boylu kişiler için farklı ölçü seçenekleri olan kumaş oyuncu koltuğu modelleri üretilmiştir. Xprime oyuncu koltuğu tek bir boyut ve özellikli değildir. Xprime oyuncu koltuğu modellerinin her biri her kesimden kimseye hitap edebilir. Yaptığınız işin ya da oyuncu koltuğu kullanma amacınızın hiçbir önemi yok. Yeter ki kendinize uyan bir oyuncu koltuğu sipariş verin. Kendinize ve sevdiklerinize verdiğiniz değeri en iyi gösterme yolu Xprime oyuncu koltuğu olabilir. Özel günlerde sevdikleriniz için hediye bulmakta güçlük çekiyorsanız Xprime kumaş oyuncu koltuğu iyi bir alternatif olabilir. Sevdikleriniz ya da kendiniz için satın alacağınız Xprime kumaş oyuncu koltuğu ile sağlığınıza uzun vadede yatırım yaparsınız. Gün içinde birkaç saat oturmak için bile konforlu koltuk seçmeye çalışıldığı düşünüldüğünde hiç kalkmadan en az 8 saat çalıştığınız yerde kullandığınız sandalyenin daha konforlu olmasına özen göstermelisiniz.

Kumaş Oyuncu Koltuğu

Kumaş oyuncu koltuğu deri oyuncu koltuğu kullanmak istemeyenlerin tercih ettiği modeldir. Oyuncu koltuğu tasarlarken müşteri memnuniyeti ve isteği önemlidir. Ofisel markası Xprime oyuncu koltuğu modelleri ve serilerini tasarlarken kumaş yapısına da özen gösterir. Öncelikle belirtmek gerekir ki Xprime oyuncu koltuğunun kumaş ve deri seçeneklerinde kullanılan her tür malzeme 1.kalitededir. Bu sayede deri koltuk bile satın alsanız ne aşınma ne de çatlama ile karşı karşıya kalmamış olursunuz. Kalitesiz deri kumaşıyla üretilmiş oyuncu koltuğu kullanan kişiler artık deri oyuncu koltuğu almak yerine kumaş olanlardan tercih ediyor. Xprime oyuncu koltuğunun deri modellerini satın aldığınız zaman deride oluşacak çatlamalar ve dökülmeler ile karşılaşmazsınız. Çünkü en iyi kalite deri kumaş kullanıldığı için aşınmalara ve yıpranmalara karşı dayanıklıdır.

Aşınma ve yıpranmadan ziyade terlemeyi önlemek için de kumaş oyuncu koltuğu seçenlerden olabilirsiniz. Ancak Xprime deri oyuncu koltuklarının kumaşı nefes alabilen yapıda olduğu için terletme gibi durumlar ile de karşılaşmazsınız. Ancak illa ki kumaş oyuncu koltuğu seviyor ve istiyorsanız o zaman da Xprime serilerine ve modellerine göz atmanızda fayda var. Ofisel markası kullandığı kumaşlarda nefes alabilen yapıyı tercih ediyor. Bu sayede yaz ya da kış herhangi bir rahatsızlık ya da terletme gibi durumlar ile karşılaşmazsınız. Xprime Fabric oyuncu koltuğu, Xprime Omega Oyuncu Koltuğu, Xprime Cool Oyuncu Koltuğu, Xprime Titan Oyuncu koltuğu modelleri kumaş oyuncu koltuğu tercih edenlerin çok seveceği oyuncu koltuğu modellerindendir.  Kumaş oyuncu koltuğu modeli olarak bu serilerin tamamında yaklaşık 50’ye yakın seçenek bulabilmeniz mümkündür. Sadece kumaş özellikli olması değil farklı tasarımları ile de oldukça seveceğiniz oyuncu koltuğu tasarımlarına sahiptir. Kumaş oyuncu koltuğunun tüm özellikleri Xprime oyuncu koltuğunun yüksek kalite standartlarını karşılar. İstisna bir iki model dışında tüm oyuncu koltuğu modelleri 180 dereceye kadar yatırılabilir özelliktedir. Multi tilt fonksiyonu ile dilediğiniz dereceye getirip kilitleyebilirsiniz. Bu yüzden de ister deri isterseniz de kumaş oyuncu koltuğu sipariş edin ortopedik özellikli ve yüksek kaliteli oyuncu koltuğuna sahip olmuş olursunuz. Xprime ve Ofisel online satış sitelerini ziyaret ederek istediğiniz renkte ve özellikte olan kumaş türüne göre dilediğiniz oyuncu koltuğu siparişini verebilirsiniz.

Yayınlanan 2022-01-14 Tarafından 0 88

Bir yorum bırakCevap bırak

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu