WP Destek Hattı

Müşteri Yorumları ( 395 ) RSS
(5,0/5)

İncelemesi Yunus Emre,
Yunus Emre
15 Temmuz 2021 Perşembe günü siparişlerini vermiş olduğum; 1- Xprime Fab Pad Oyuncu Koltuğu ...
18-07-2021
Doğrulanan Satın Alma
İncelemesi ilhan,
ilhan
king fabric modeli tercih ettim teslimat için kapıya kadar gelen teknik servis bölümünüzdeki F ...
31-05-2021
İncelemesi enes erkan sarı,
enes erkan sarı
...
04-05-2021
Doğrulanan Satın Alma
İncelemesi Eren,
Eren
XPRİME KİNG modelini aldım. Kargolama için 7-10 İş günü diyordu, bu gün daha 3.gün ve elim ...
29-01-2021
Doğrulanan Satın Alma
İncelemesi Samet OKUTAN,
Samet OKUTAN
Öncelikle herkese merhabalar dilerim, Ben yaklaşık olarak 1 seneden beridir araştırma içindey ...
28-01-2021
Doğrulanan Satın Alma

Yönetici Koltuğu 

sayfa başına
Gösterilen 169 - 176 ile 176 arasındaki öğeler
Gösterilen 169 - 176 ile 176 arasındaki öğeler
En İyi Yönetici Koltuğu Markası Hangisidir?
   

En iyi Yönetici Koltuğu Markası OFİSEL'dir. Çünkü OFİSEL Üretici olmasından kaynaklı ve Modern çizgilerden ödün vermeyen kalitesi ile kendini kanıtlamış bir markadır. OFİSEL Yönetici Koltuğu Modellerinde Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo ile ürünlerini ulaştırmakta olup Tüm Kredi Kartlarına 6 Taksit imkanı ile cebiniz ile dost markadır. Kalite/Fiyat Performansı yanında sağlamış olduğu Ücretsiz Kargo ve Peşin Fiyatına 6 Taksit imkanı ile sektörün lideridir.

Ucuz Yönetici Koltuğu Modelleri Hangileridir?
   

En Ucuz Yönetici Koltuğu olarak en çok tercih edilen modellerimiz aşağıda yer almaktadır;

 • Prestij Yönetici Koltuğu
 • Ecem Yönetici Koltuğu
 • Yönsit Yönetici Koltuğu
 • Cezhan Yönetici Koltuğu
 • Yonca Yönetici Koltuğu
 • Cezar Yönetici Koltuğu
En Popüler Yönetici Koltuğu Hangisidir?
   

En popüler ve çok fazla telep gören Yönetici Koltuğu Modelimiz;

 • Kooky Yönetici Koltuğu
 • Prestij Yönetici Koltuğu
 • Design Yönetici Koltuğu
 • Metni Fileli Yönetici Koltuğu Modelleri başlıca en popüler Yönetici koltuğu Modelleridir.
Yönetici Koltuklarının Özelliği Nedir?
   

Yönetici Koltuğunda başlıca özellik Ergonomik ve Konforlu olmasıdır. Bunun yanında Prestij ve koltuğun ağır duruşu bulunduğu konuma göre önemlidir. Yönetici koltuklarının sırt yükseklikleri Çalışma Koltuklarına oranla daha fazla olur. Ahşap Yönetici Takımı Mobilyalarının olduğu alanlar için Ahşap Ayaklı Modeller fazlasıyla tercih edilmektedir. Örneğin; Patner Yönetici Koltuğu çok fazla tercih edilen ve karizması olan bir yönetici koltuğu modelidir. Kollarında ve Ayaklarında kullanılan Ahşabın kattığı karizma çok fazladır. Üst Yönetici ve Maka koltuğu alanlarında da sıkça tercih edilmektedir. Yönetici koltuklarında konfor açısından Multi Tilt Olarak geçen çift kol mekanizma tercih edilmektedir. 

2021 En Çok Satan Yönetici koltuğu Modeli Hangileridir?
   

2021 Yılının en çok satan Yönetici koltuğu Modeli Kooky Yönetici koltuğu ve Prestij Yönetici Koltuğu modelledir. Mimarların Tasarımsal olarak en çok tercih ettiği Kooky Yönetici koltuğu bir çok projede sıklıkla kullanılmıştır. Kasko Yönetici koltuğu adı ile de bilinen Kokky Modelimiz 2 Yıl Garantilidir. Multi Tilt Mekanizma ile 135 derece Sırt Yatma ve istediğiniz bölgede kitleme özellikleri mevcuttur.

Şirketlerin Kullandığı Yönetici koltuğu Modelleri Nelerdir?
   

Şirketlerde ve Ofislerde en sık kullanılan Yönetici koltuğu Modelleri aşağıdaki gibidir;

 • Kooky Yönetici koltuğu
 • Patner Yönetici Koltuğu
 • Levar Yönetici koltuğu
 • Prestij Yönetici koltuğu
 • Nitro Yönetici koltuğu
 • Design Yönetici Koltuğu Modellerimiz en çok tercih edilen Yönetici Koltuğu ürünlerimizden.

Mimarların ve Tasarımcıların en çok tercih ettiği Yönetici koltuğu ürünlerimiz yukarıdaki gibidir.

Yönetici koltuğu Teslim Süresi Ne Kadardır?
   

Yönetici Koltuğu Modelleri Üretimi itibari ile özenle yapılması gereken ürünler arasındadır. 5-10 iş günü içinde kargoya teslimatları yapılmaktadır. Dönemsel olarak değişkenlik gösterebilir. 

Ortopedik Yönetici Koltuğu Modelleri Hangileridir?
   

Ortopedik Yönetici Koltuğu olarak Xprime King, One, Winner modelleri bel ve boyun yastıklarından dolayı çok sık olarak tercih edilmektedir. Bunlar yanında Fileli Modellerde Ortopedik olarak Sırt Bölgesi itibari ile rahatlık sağlayan modeller arasındadır. Metni Fileli Yönetici Koltuğu Modellerimizde olduğu gibi Fileli Sırt Malzeme ve Ayarlı Bel desteği ile bel boşluğunuzu dolduran yapısı ile Ortopedik bir Yönetici koltuğu özelliklerini taşımaktadır.

Yönetici Koltuğu Modelleri

-Yönetici Koltuğu Modelleri öncelikle nedir ? Yönetici Koltuklarını; Çalışma Koltuklarından ayıran Özellik Nedir ?

Aklımızda hiçbir soru işareti kalmaması adına yukarıdaki soruları öncelikle gidermekte fayda yer almaktadır. Yönetici Koltuğu Modelleri, Çalışma Koltukları ve Standart Ofis Sandalyesi Modellerinin boyut olarak daha geniş ve uzun halidir. Yönetici ve Makam Koltuklarını Genelde Firma Sahipleri ve Uzun Boylu veya Kilolu Müşterilerimiz talep etmektedir. Yönetici Koltuğu kısacası, Çalışma Koltuklarının büyük bedenine Koltuk Modellerinde Yönetici Koltuğu veya Makam Koltuğu denmektedir. Makam Koltuklarında Genellikle Plastik Ayak veya Metal Ayak Kullanmak yerine Ahşap Ayak Kullanılmaktadır. Malzemesi Deri olup Tüm renkler üretim yapılmaktadır lakin en çok tercih edilen Makam Koltuklarında Renk Siyah Renk ve Modelidir. Makam Koltuklarında en çok Google aranan kelimesi Dahi  "SİYAH RENK MAKAM KOLTUĞU AHŞAP AYAKLIolarak arama yapılmaktadır. Yönetici Koltuklarında en çok kullanılan Malzeme Deri Malzemedir. Parlak ve Ağır bir duruşu olması Makam Koltukları için çok daha önemlidir. Çalışma Koltuğunda oturan bir firma Sahibi gördünüz mü ? Göremezsiniz çünkü, her zaman dışarıya verdiği enerji ve durum önemlidir. Yöneticiler ve Mevki Makam Sahipleri Ofiste herkesin kullandığı Koltuğu Kullanmazlar. Onların Koltukları her zaman daha büyük ve gösterişlidir. Yönetici Koltuklarında en fazla Çeşitlilik ve Modeller OFİSEL.COM mağazamızda Yönetici Koltukları ve Makam Koltukları Kategorisinde bulabilirsiniz. Ofislerin ve Kurumsal Şirketlerin restorasyonunda çalışma sağlayan Mimarlar ile Aktif çalışmaktayız. Ofis ve Kurumsal Şirketleriniz için Mimari Keşif birimlerimiz ayrıca yer almaktadır. 

Yönetici Koltuğu ve Makam Koltuğu Çeşitlerinde 1000'lerce çeşit OFİSEL Online mağazamızda yer almaktadır. Yönetici Koltuğu ve Makam Koltuğu Modelleri üretici olan Ofisel, Yönetici Koltuğunun her Üretim kanalında yer almaktadır. Tüm ürünlerimiz özellikle Yerli Üretim olup İZMİR'de üretilmektedir.  Sizlere Ofisel'in bir hizmetini daha anlatmak isteriz. Örneğin Yönetici Koltuğu veya Makam Koltuğu Almak istiyorsunuz. Yönetici Koltuğu Kategorisine girdiğinizde bütün renkte modeller ile karşılaşırsınız ve 1000'lerce Koltuk arasında seçim yapmaya çalışırsınız. OFİSEL sizleri bu yüksen kurtararak Yönetici Koltukları Kategorisine girdiğinizde Tercih ettiğiniz Renk veya Renkleri soldaki Filtre alanından seçiyorsunuz. Sonrası talep ederseniz Ayak Modelini dahii seçebilirsiniz. Bu size sadece istediğiniz renkte Koltuk Modellerini ve Talep ettiğiniz Yönetici Koltuğu veya Makam koltuğu Modellerini sıralar. Sonrasında 1000'lerce koltuk arasında boğulmadan talep ettiğiniz Koltuk Modeline kolaylıkla ulaşmış olursunuz.

YÖNETİCİ KOLTUĞU TAVSİYE

Ofislerde, Mağazalarda, Fabrikalarda kullanılan ve toptan talepte bulunulan YÖNETİCİ KOLTUKLARI modellerinde Ofisel.com kendi imalat ve üretimleri ile birlikte Ofis koltuklarında İthalat sağlamaktadır. Sektöründe ve Yönetici Koltuk Çeşitliliğinde en iyi Fiyat ve Kalite avantajınız sağlayan Ofisel.com aradığınız tüm ihtiyaçlarınıza ivedilikle cevap vermektedir. 

En Çok Satılan Ofis Koltukları Renklerini sizler için derledik;

1) SİYAH YÖNETİCİ KOLTUK MODELLERİ

2) KAHVERENGİ YÖNETİCİ KOLTUK MODELLERİ

3) KIRMIZI YÖNETİCİ KOLTUK MODELLERİ

4) MAVİ YÖNETİCİ KOLTUK MODELLERİ

5) TURUNCU YÖNETİCİ KOLTUK MODELLERİ

6) BEYAZ YÖNETİCİ KOLTUK MODELLERİ

EN İYİ YÖNETİCİ KOLTUĞU

Sektöründe iddaa olan ofisel sizlere en avantajlı ürünleri Orjinal Pektlerinde ve kurulum klavuzunda sunmaktadır. Tüm Türkiye'ye En Uygun Fiyat ile Ofis koltuklarının dağıtımını sağlayan Ofisel firması, Online Mağazasında Tüm Yönetici Koltuklarında ÜCRETSİZ KARGO ile yönetici koltuklarını sunmaktadır. 

FİLELİ YÖNETİCİ KOLTUĞU

Yönetici koltuklarını alırken Dikkat edilmesi gerekenlerden en önemlisi ortopedik ve Yönetici Koltuğunun uzun kullanımlarda rahatlığını ve konforunu sağlamasıdır. OFİSEL olarak ürettiğimiz tüm YÖNETİCİ KOLTUKLARI %100 Ortopedik ve vücudu saran türdedir. Fileli Yönetici Koltuklarının Gösterişli olmasının yanı sıra Rahatlığı Bazı yöneticiler tarafından daha çok ilgi görmektedir. 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu