WP Destek Hattı
Alpha Oyuncu Koltuğu Koltuğu Kırmızı - 96555K
Alpha Oyuncu Koltuğu Koltuğu Kırmızı - 96555K Alpha Oyuncu Koltuğu Koltuğu Kırmızı - 96555K Alpha Oyuncu Koltuğu Koltuğu Kırmızı - 96555K Alpha Oyuncu Koltuğu Koltuğu Kırmızı - 96555K

Alpha Oyuncu Koltuğu Koltuğu Kırmızı - 96555K

Tahmini Persembe 29/02/2024 günü kargoda (Ortalama 2-7 iş günü)
 • Resmi tatiller ve Hafta sonları iş günü sayılmamaktadır.
 • Aras Kargo : Ücretsiz Kargo

96555K

Yeni ürün

Ofis Malzemeleri Modellerinde Lider Marka OFİSEL, Gerek Kalite gerek ise Modern Tasarımları ile öncü firmalar arasında yer almaktadır. Tüm Ofis Malzemeleri Modellerini İncelemek İçin Tıklayınız..

Daha Fazla Detaylar

4 999,90 TL

Stokta Yok
 
Daha Fazla Bilgi

Ofisel Alpha Oyuncu Koltuğu - Kırmızı - 96555K

 • Ortalama montaj süresi: 5 dakika
 • Toplam Ölçüler:
 • Genişlik: 67cm
 • Derinlik: 64cm
 • Yükseklik: 136cm
 • Oturma Alanı;
 • Genişlik: 40 Cm
 • Derinlik Yastıksız: 54 Cm
 • Derinlik Yastıklı: 45 Cm
 • Sırt Yüksekliği: 78 Cm
 • Yerden Oturma Alanı Yüksekliği : Min: 49 Cm - Max: 63 Cm
 • Max Taşıma Kapasitesi: 110 KG
 • Multi Tilt Mekanizma (Sırt kısmı Yatmalı ve kitlemeli Multi Fonksiyonlu)
 • 3D Özellikli Hareketli Kolçaklar - Yumuşak Ploretan Üst Ped
 • Bel desteği ve Sırt Destekli 2 Adet yastık
 • Bel destekli yastık Yukarı aşağı hareket edebilmekte olup kendinize göre ayarlayabilirsiniz
 • Ortopedik Oyuncu Koltuğu özelliklerini taşımaktadır
 • Kullanılan malzeme: Metal
 • Kullanılan sünger: Yüksek yoğunluklu dökme sünger
 • CLASS3 Avrupa Standarlartı Kalitesinde Komple Krom Amortisör ile gönderilmektedir.
 • Kullanılan ayak: Krom Ayaklı
 • Kullanılan Mekanizma:Metal Ayaklı + Kromajlı
 • Garanti süresi - Menşei: 24 Ay - Yerli Üretim
 • Sipariş bazlı üretim-tedarik yapıldığından sipariş iptali yapılamamaktadır
 • Anlaşmalı olunan ambar ve kargolarla bina kapısında teslimat yapılmaktadır

XPRİME ALPHA OYUNCU KOLTUĞU İNCELEME VİDEOSU

Ofisel Alpha Oyuncu Koltuğu olan 96555 Serisi Oyuncu koltuklarının keskin çizgileri ve kahramanların tasarımlarında yer alan özel bir dikim ve tasarım tarzı ile Oyuncuları bir kahramana çevirecektir. Ürün Kalitesindeki ve yapısı ile Yüksek Dansite Sünger Kalitesi ile En Uygun Fiyat Avantajının birleştiği bir ürün olan Oyuncu Koltuğu Modelimizin Gri Rengini incelemektesiniz. Gri Oyuncu Koltuğu Modelleri, Oyuncu Koltukları Kategorisinde en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Yüksek Kaliteli bir Oyuncu Koltuğu bakıyorsanız bu fiyattan daha uyguna bu kaliteyi bulamazsınız. 

Ofisel olarak sizlere Multi Fonksiyonlu Geriye Yatmalı, Kilitlemeli mekanizmalı, Yukarı aşağı Amortisör ile yüksek kolaylık sağlayan ve vücudunuzu saran bir oyuncu koltuk modelini sunmaktayız. Ürünümüzün kolçakları hareketli olup yükselme ve alçalma özelliğine sahiptir. 2 Adet Yastık ile tarafınıza gönderilmektedir. Başlık için Yastık haricinde Bel bölgesi için Yüksekliği ayarlanabilir Yastık yer almaktadır. İstediğiniz ölçüde bırakabilirsiniz. Bu sebepten dolayı Ürünümüz Oyuncu Koltukları Modelleri arasında en Ortopedik olan Oyuncu Koltuğu Modelidir. 

Oyuncu Koltuğu Modellerinde en çok tercih edilen renk Kırmızı Renk Oyuncu Koltuklarıdır. 2019 itibari ile 410 bin adet Kırmızı Oyuncu Koltuğu Satışı gerçekleşmiştir. Oyuncu Koltuğu Satın almanın en keyifli yolu Ofisel.com adresidir.

OYUNCU KOLTUĞU KURULUM VİDEOSU

 
Teknik Bilgiler
Renk Tercihi Kırmızı
Malzeme Cinsi Suni deri Modelleri
Ayak Modelleri Krom Ayak
Kullanım Alanı Oyuncu Koltuğu
 
Kargo

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

100 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo ücreti OFİSEL Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi, ürünün üretim ve tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Kargo şirketlerinin tümünde yer alan 35 Desi ve üzeri kapıya teslim etmeme hakkı yer almakta olup bu hak Türkiye Çalışma Bakanlığı tarafından kendilerine verilmiştir. Ürünlerimiz 35 Desi üzeri olmasından dolayı kargoların teslimatları bina kapısı olarak gerçekleşmektedir. (Bu durum kargo anlaşması farketmeksizin tüm firmalar için geçerli kanundur) Bu sebepten dolayı kapıya teslim edilmesini talep etmeyiniz veya bu duruma göre siparişinizi oluşturunuz. Bu tip sebepten dolayı teslim alınmayan ürünlerde kargo bedeli tahsil edilip kalan ücretin müşteri hesabına iade hakkı OFİSEL'de saklıdır.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Üretici firma olmamızdan dolayı genellikle 5-7 iş gününde sağlanan teslimatlar belirli yoğun dönemlerde 10-15 iş gününe uzayabilir. Hafta sonu iş günü dahilinden sayılmamaktadır. Kargoya teslim edilmiş lakin ürün teslim alınmadan yaşanılacak iade işlemlerinde alıcıdan kargo ücretleri tahsil edilerek kalan tutarın iadesi ödeme şekline bağlı olarak aynı biçimde sağlanır. 

PANDEMİ DÖNEMİNDE ORTALAMA TESLİMATLAR 10-13 iş günüdür.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. 

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Oyuncu Koltuğu

OYUNCU KOLTUĞU MODELLERİ

Oyuncu Koltukları ve Gamer Koltukları olarak ta geçmektedir çok fazla tercih edilen ve genelde 12-25 yaş arasında kullanılan Koltuk Modelidir. Oyuncu Koltukları bir çok gencin odasında kesinlikle olması gereken Oyuncu Koltukları Modelleri ve Çeşitleridir. Bunun en büyük sebebinin ise artık eskisi gibi çocukların dışarıda oyun oynamamalarıdır. Geçmişimize oran ile Gençlerin artık tercih ettikleri Oyun Şekli ağırlıklı olarak Bilgisayar Başında, Playstation başında geçirilen zamanlar halini almıştır. Oyuncu Koltuğu Modellerini tercih ettiğinizde OFİSEL sizlere en fazla çeşidi sunmakta olup 2000 m2 üretim alanına sahip ve ürünlerinin %95'i kendi fabrikasında üretilmektedir. Peki Oyuncu Koltuğu modellerini Üreticiden almanın faydalarını en başta ürüne garanti verenin, ürünü üreten firma olması. Yani ürünü kullandığınızda ileri zamanlarda Bazı parçaların arıza yapması ve Yedek Parça talebinizin oluşması kaçınılmazdır. OFİSEL olarak OYUNCU KOLTUĞU Modellerinde 7 YIL Yedek Parça Garantisi verilmektedir.

PROFESYONEL OYUNCULARIN KOLTUKLARI OFİSEL'DE

Profesyonel oyuncularımızın Oyuncu Koltukları Ofisel.com'da. Profesyonel Oyuncularımız için geliştirilen Özel tasarımlı Oyuncu Koltukları Modellerimize Oyuncu Koltukları Kategorimizden ulaşabilirsiniz. Profesyonel oyuncu Koltuklarında Sırt Bölümü Ayarlanabilen, Sırt Yükseklik Ayarı yer alan ve maksimum konfor için özel tasarlanmış oyuncu koltuklarımıza ulaşabilirsiniz. Yarış Arabası Koltuğu Tasarımı olan Oyuncu Koltukları Modellerimiz Oyuncu Koltukları Kategorimizde yer almaktadır. Profesyonellerin tercihi Oyuncu Koltuklarında Ofisel.com olarak Oyuncu Koltuklarına Önem Veriyoruz. Oyuncu Koltuklarında Kullanılan Sünger Doygunluğu ve Sünger Kalitesi normal koltuklarımıza oran ile %120 Arttırılmış Dansite Sünger yer almaktadır. Sünger Doygunluğunun verdiği rahatlık sonrasında Sırt Dayama ve Oturma alanlarında Kullanılan özel Hava kanalları ve vücudumuzun Sert Kemiklerinin Koltuklara temas Ettiği Bölgelere özel çukur hazneler eklenmiştir.

OYUNCU KOLTUKLARINDA TAM ORTOPEDİK OYUNCU KOLTUKLARI BURADA !

Oyuncu Koltuklarında, Oyun Oynayan değerli müşterilerimize önem veriyoruz. Ofisel Olarak Oyuncu Koltukları Modellerinde Kaliteden ödün vermedik ve Hem Tasarım Hemde Ortopedik Oyuncu Koltuklarını Üretmeyi amaçladık ve 16 Yıllık Üretim Tecrübemizde 8 Yıllık Oyuncu Koltukları Üretimi yapmaktayız. Oyuncu Koltuklarında Ortopedik olması çok fazla önemli ve hassas bir noktadır. Profesyonel Oyuncuları izlediğimizde ortalama 14 saat oturmakta olan Oyuncularımıza rastladık. 14 Saat Oyun oynamak ve yemeklerini dahi Oyun Başında veya Oyun oynadıkları Masada yemeleri neredeyse sadece Lavabo ihtiyaçlarına kalkmaları dışında Koltuktan ayrılmadıklarını tespit ettik. Yani 14 Saatlik Oyun içerisinde 15-20 Dk'lık sürede sadece koltuktan ayrılıyorlar. Profesyonel Oyuncularımız için özel tasarım koltuklarımız yanında Ortopedik olmasının ne kadar önemli olduğunu anladık ve ürettiğimiz koltuklarda Ortopedik olmasına özen gösterdik.

ORTOPEDİK OYUNCU KOLTUK MODELLERİ BURADA

PROFESYONEL OYUNCU KOLTUK MODELLERİ BURADA

 

 
Kurulum Klavuzu

Kurulum ile alakalı Aşağıdaki linki Tıklayınız;

Oyuncu koltuğu ve Ofis Koltuğu Kurulum Şeması

 
İade Koşulları

Ofisel İade Politikası

Alışverişinizden herhangi bir nedenle memnun kalmadığınızda, para iadesi veya değiştirme için öncelikli yapmanız gereken, teslim alma tarihinden itibaren 14 gün içinde bize talebinizi yazılı veya müşteri hizmetleri aracılığıyla sözlü olarak iletmenizdir.

İade talebiniz bize ulaştıktan sonra, OFİSEL tarafından aşağıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir. Onaylandığı takdirde ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz nakliye firması aracılığı ile geri alınır. İade edeceğiniz ürün veya ürünlerin geri gönderim bedeli tarafımızca karşılanır. Dilerseniz iade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri size en yakın OFİSEL mağazasına kendiniz getirebilir veya kargo masrafını karşılamak kaydı ile sizin tercih ettiğiniz bir kargo firması ile bize gönderebilirsiniz.

İnternetten yapılan alışverişlerde de mağazalarımızda olduğu gibi ürünü orijinal ambalajında ve e-arşiv faturası ile birlikte, üzerindeki gider pusulası bölümü ıslak imzalı olarak göndermeniz/getirmeniz gerekmektedir.

Ürünlerinizin, bize ulaşmasını takip eden 14 gün içerisinde size ödeme yaptığınız yol ile iade işlemi gerçekleştirilir. Kredi kartınıza iade işleminin yansıması, normal koşullar altında 2-5 iş günü sürmekle beraber bankanızın prosedürlerine bağlı olarak değişebilmektedir.

Genel İade Koşulları

1. İadeler mutlak suretle orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
2. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
3. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal faturadaki iade ile ilgili alanların yer alan iade formu eksiksiz doldurulmuş şekilde ve imzalandıktan sonra tarafımıza gönderilmelidir.
4. İade etmek istediğiniz ürünlerin geri alım planlamasını sizin için yapabiliriz. Bizim aracılığımız ile anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca taşınan iadelerin geri nakliye ücreti tarafımızca karşılanır. Aksi takdirde kargo firması sizden taşıma ücreti talep edecektir.
5. Mobilya, Koltuk, Sandalye, Oyuncu Koltuğu kategorisinde yer alan demonte ürünlerde montaj yapıldıktan sonra iade kabul edilmemektedir.

Hasarlı veya Ayıplı Ürünlerin İadesi

Siparişinizi teslim alırken, kolilerin EKSİKSİZ ve SAĞLAM olduğunu mutlaka kontrol ediniz. Ürünleriniz sevk irsaliyesi ile teslim edilir. E-arşiv uygulaması kapsamında, faturanız sadece elektronik ortamda oluşturulur ve e-posta adresinize otomatik olarak gönderilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır. Firma adına kesilen faturalarda ise, satın alan firmanın iade faturası ile değişim veya iade işlemi yapılabilir.

Kargo yetkilisi, sizden kolileri eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınıza dair imza alacaktır. Koli dışında hasar bulunması durumunda, bu ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız. Bu ürünlerin değişimi 14 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Bu durumda, sizden ek bir nakliye veya ürün bedeli talep edilmeyecektir.

Teslim esnasında fark edilmeyerek teslim alınan hasarlı veya ayıplı ürünlerin iadesi için Müşteri Hizmetleri bölümümüz, ürünün hasar veya ayıbını gösteren fotoğraf göndermenizi talep edebilir. Yapılan inceleme sonucunda tüketici kaynaklı olmadığı tespit edilmesi durumunda birebir değişim işlemi yapılacaktır. Değişimi yapılacak olan ürün ile birlikte orijinal faturada yer alan iade alanları eksiksiz doldurulmuş şekilde ve imzalandıktan sonra tarafımıza gönderilmelidir.

Eksik veya Yanlış Ürünlerin İadesi

Siparişinizde eksik ürün var ise, diğer ürünlerinizi teslim alarak, eksik ürünler için imza atmadan önce bunu not olarak belirtmelisiniz. Öte yandan, siparişinizde yanlış ürün bulunuyorsa, bu ürünü teslim almamalı ve teslimat irsaliyesinde yazılı olarak belirtmelisiniz.

Siparişiniz ile ilgili iade ve değişim talepleriniz için Bize Ulaşın formunu kullanarak veya 0850 302 10 83 nolu telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız, tam olarak orjinal paketleri ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

*Sipariş vermeniz durumunda yer alan iade/değişim politikasını kabul etmiş olursunuz.

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde www.ofisel.com'a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Kurulumu yapılmış ürünlerin iadesi yoktur. İade şartları için tıklayınız.

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için teslimat tarihi sonrası 14 günlük süre içinde olması ve satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5- Özellikle Koltuk modelleri siparişinize göre Renk ve Model üretimi yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı size özel üretim olan ürünlerde iade ve sipariş iptali yer almamaktadır. Bu sebepten dolayı Nihai ve doğru karar vermeye özen gösteriniz.

6-Ürünleri teslim alırken paketleri kontrol ediniz, hasarlı veya yırtık paketleri lütfen teslim almayınız, teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz. Hasarlı paket teslim aldığınızda olabilecek sıkıntılardan firmamız sorumlu değildir.

7-Koltuk modellerinde; Plastik Ayak, Kolçağın kırılması, Tekerleklerin kırılması, deri yırtılması vb. kullanıma ve fiziksel müdahaleye bağlı hiçbir parça garanti kapsamına girmemektedir. Mekanik ve fabrikasyon arızalar 2 yıllık garanti kapsamına dahildir.

*Sipariş vermeniz durumunda yer alan iade/değişim politikasını kabul etmiş olursunuz.

Bir Yorum Yaz

Alpha Oyuncu Koltuğu Koltuğu Kırmızı - 96555K

Ofis Malzemeleri Modellerinde Lider Marka OFİSEL, Gerek Kalite gerek ise Modern Tasarımları ile öncü firmalar arasında yer almaktadır. Tüm Ofis Malzemeleri Modellerini İncelemek İçin Tıklayınız..

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(32)
Yusuf C 2023-01-06

Alpha

Daha göremedim ama memnun kalacağımı biliyorum

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Muhammed Eren A 2022-02-08

1 seneden daha fazla

1 seneden daha fazla kullanıyorum hiç bir sıkıntısı yok taş gibi koltuk bu fiyata mükemmel hizmet beğenmeyenler yalan söylüyorlar çamur atmak için bedavadan konuşuyorlar koku falanda yok gayet temiz ürün 1 seneyi geçti daha hiç bir sorun çıkmadı maşallah

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Hayati güneş 2022-02-02

Sorum olucak

Ben 197 boyunda ve 92 kiloyum rahat edebilirmiyim bu koltukta

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (1)
Mert b 2021-06-05

f/p koltuk

Yorumlarda söylendiği gibi herhangi bir koku problemi yok, diğer koltuklara göre tam bir fiyat performans ürünü alalı 2-3 gün oluyor şu ana kadar çok memnunum. kurulum için ise 2 kişi olursa daha rahat olur ve kolay bir kurulumu var

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (1)
Gökhan H 2021-05-11

fena değil

1- suni deri olduğu için kötü kokuyor. (2-3 haftaya geçer)
2- oturma bölgesinin sağında ve solunda olan çıkıntılar yüzünden ayağınızı açamıyorsunuz. 170 boyundayım 75 kiloyum buna rağmen ayaklarım kapalı durmak zorunda.
3- kurulumu gayet basit tek başıma yaptım.
4- keşke boyun yastığını bağlamalı değil de ufak bi mekanizmayla yapsaydınız. hem çirkin görünüyor hem işlevsel değil.

iyi yanları da yok değil.
1- kol koyma yerleri sert gibi duruyor ama gayet yumuşak.
2- 130-135 derece yatabiliyor. film veya dizi izlerken çok iyi oluyor.
3- hareketli aksamları stabil çalışıyor. (genelde 3-4 ay sonra sorun oluşuyor ama yine de kaliteli şu anlık)
4- bayağı ucuz. 900 tl bu sandalye için hiçbir şey.
5- sağlam. rampage'nin de ürünlerine bakmıştım. 2 katı fiyat biçmelerime rağmen bi yaslansan kırılacak gibi duruyorlardı. bunun sırtı olsun oturma yeri olsun çok sağlam. camdan aşağı atsan kırılmaz o derece :D

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (1)
Efe Kaan K 2021-05-07

Kargo sıkıntılı

Ürün elime ulaştı çok memnunum fakat kargo firması çok kötüydü kargoda hiç memnum kalmadım

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (1)
Cemalettin k 2021-04-28

3 aylık deneyim

Evet bu yorumu yazmak için bir süre bekledim daha net olabilmek için. 3 aydır kullaniyorum bu rengi. Rahatlık konusunda gerçekten çok harika. Ürünü almadan önce boyun ve bel ağrılarım vardı. Uzun süre bilgisayarda geçirdiğim için. Ürünü aldıktan sonra bel desteği ve boyun desteğiyle birlikte acılarım son buldu. Kollar için fazla oynadıklarını söyleyebilirim. Sabit pozisyondayken bile sağ sola kayıyorlar. Buda ürünün tek eksik noktası. 2 ay sonunda geriye yaşlanmada gıcırtılar başladı fakat bu hangi koltuğu alırsanız alın olacak birşey her yerde satılan yağlarla bu problemi çözebilirsiniz. Bunun dışında geriye yatırma kolunun üzerindeki pedal biraz ince yapılmış. Bir kaç kez aç kapa hareketinden sonra kırılıyor. Kusursuzluk arıyorsanız size göre değildir . Ama fiyat performans olarak bakarsanız piyasanın en iyisi emin olun. Ve buradan ofisel ekibine teşekkür ediyorum. Hem bu fiyata bu kalitede bir ürün çıkardıkları için. Hem de herhangi bir problem ile karşılaşırsanız ilgilerinden memnun kalacaksınız :). Alan herkese hayırlı olsun

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (1)
Recep Y 2021-04-28

Kaliteli

Tercihimi araştırarak iyi ki Alpha'dan yana yapmamın ne kadar doğru bir karar olduğunu koltuk elime ulaşınca bir kez daha anladım. Gerçekten kaliteli ve verdiğiniz parayı hak eden bir ürün xPrime' a tekrar teşekkürler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (1)
Süleyman G 2021-04-28

Mükemmel Hizmet

Öncelikle koltuğa hayran kaldığımı belirtmek isterim.Performansı ve konforu iyi seviyede.Kargolanmasından geliş zamanlamasına kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım.Ofisel ailesine teşekkürler :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (1)
Gürsel G 2021-04-17

OFISEL Alpha Kırmızı

Ürün kısa sürede ve guzel kargolanmış bir şekilde elime ulastı. Kurulumu cok basıt arkadaşlar yaklaşık 5 dakıka sürüyor. 2 kişi tavsıye edılmıs ama ben tek başıma kurdum. Koltuk cok guzel rahat normal bır sandalyeden buna gecınce nelere oturmusuz eskiden dedırtecek cınsten :D. Parasını hakedıyor gerıye yaslanma yukseklık ayarı yapılıyor. Kolluklar gayet guzel 3D sekılde hareket edıyor yukseklık ve ılerı gerı ayarı var. Mınder ve boyunluk ayarlanabılıyor. Malzeme kalıtesi güzel.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (2)
Doğukan T 2021-03-17

Güzel

3 gün içinde geldi. Sırt ağrılarım için adlım. Kullanışlı duruyor

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (1)
Oğuzhan K 2021-02-25

Mükemmel

Çok kısa 3 gün içinde üretimden kargoya direkt elime ulaştı. Çok rahat ve konforlu bir koltuk.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (2)
Yücel K 2021-02-20

harika

şuan koltuğun üzerinden yazıyorum ilk izlenimim çok rakat parasını hakedeceğini düşünüyorum

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (1)
Görkem Salih G 2021-02-11

Harika

Koltuk çok kullanışlı ve rahat, aldıktan 3 iş günü içerisninde elime ulaştı.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (1)
Mikailada Ö 2020-12-12

renk

Ürün renginin canlılığı resimdeki gibi mi?

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (1)
Soner P 2020-11-26

BAŞARILI

ŞUAN BU KOLTUĞUN ÜSTÜNDEN YAZIYORUM BU YORUMU, PAZARTESİ SİPARİŞ VERDİM PERŞEMBE ELİME ULAŞTI. İLGİLENME GÜZEL. KOLTUK RAHAT. DİYECEK BİR ŞEY YOK DÜŞÜNMEDEN ALABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (1)
Yusuf Akın A 2020-10-01

2 GÜNDE EVİME ULAŞTI

ÜRÜN BU GÜB ELİME ULAŞTI GAYET BAŞARILI

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (1)
Murat Köksal 2020-08-19

Uzun


SIRT KISMI 10 CM GİBİ BİRAZ DAHA KISA OLSA İYİ OLURDU. SAYGIALR

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ahmet Yalçın 2020-08-19

Rahat ve Şık


Ürünün montajı kolay, kalitesi iyi. Tekerleri sessiz ve rahat. Oturma alanı gayet geniş ve rahat. Sırt ağrısı yaşıyorsanız tavsiye ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (1) (0)
Sezgin fındık 2020-08-19

rahat ve kullanışlı


Uzun boylular için gayet kullanışlı,oturma kısmı rahat ve kaliteli malzeme.Fiyat/performans olarak gayet iyi.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Bahar 2020-08-19

HEDİYE


Bu koltuğu oğluma, üniversite hediyesi olarak aldık. Koltukta çok rahat olduğunu, sorduğum her seferinde söylüyor. gelen ürünün montajını, eşim kısa bir sürede gerçekleştirdi. Eşimin becerikliliğinin yanı sıra Biz çok memnun kaldık. Tavsiye ediyoruz.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (1) (0)
Yusuf Keklik 2020-08-19

İyi koltuk

Ürün kalitesi itibariyle çok iyi. Dikişleri deri kalitesi çok iyi. Montajı beş dakikanızı almıyor. Tek eksiği arkaya kolayca gidip gelmiyor. almanızı kesinlikle tavsiye ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (2) (0)
Zeki E. Yıldırım 2020-08-19

10 numara 5 yıldız

kurulumu çok kolay kutu halinde geliyor açıp kurması 10 dk. anca sürdü bu ürünü seçmekle çok iyi etmişim gerçekten çok rahat bir koltuk bilgisayar başında uzun saatler geçirenler için tercih edilecek bir ürün Ofisel bu işi biliyor ...

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Tuğrul 2020-08-19

Daha Ne Olsun

Çok rahat. Derisi gerçekten yazıldığı gibi son derece yumuşak özel işlenmiş. Kurulumu aşırı basit. Krom ayakları çok hoş duruyor, ürüne daha pahalı bir görüntü veriyor ve çok da sağlam kolay kayıyor. Ağır zor çekilen koltuklardan değil. Hem kaliteli, hem şık hemde rahat. Ben aradığım bütün özellikleri buldum. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Furkan Abdullah Girgin 2020-08-19

Muhteşem..


Ürün 1 gün önce elime geçti kurulumu oldukça basit kurduktan sonra rahatlığına doyum olmadı :) Kurulumu yalnız yapabiliyorsunuz.Koltuk gerçekten çok rahat ve bel ağrısı gibi durumlar olmuyor herkese tavsiye ederim fiyatıda çok uygun :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Serdar 2020-08-19

kaliteli ve gösterişli


oldukça kaliteli ve asil duruşu var, metal,plastik ve deri kalitesi oldukça iyi... bu tarz bir ürün almak isteyenlere kesinlikle tavsiye edilir.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ufuk Konur 2020-08-19

Fiyatına göre gayet güzel


Ürün çok iyi. Fiyatına göre alınabilecek en iyi koltuklardan. Tek sıkıntısı ürünün montajı sırasında özellikle Benim gibi pek anlamıyorsanız zorlanıyorsunuz. Kesinlikle bir arkadaşınızın da olması gerekiyor. Bilginiz olsun.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ali Tabuk 2020-08-19

hızlı kargo iyi fiyat


Teşekkürler kaliteli ürün kurulumu kolay kullanımı rahat bir ürün

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
dogu unsal 2020-08-04

koltuk harika

musteriyle de cok ilgileniyorlar her sorumu ilgiyle cevapladilar

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Halil G 2020-07-21

Kargo hariç 10 numara

Ürün beklediğimden daha kaliteli çıktı hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz teşekkürler ofisel ailesi. Paketleme ve Kargo çok kötü 1 puan kırıyorum resmen paket açık bir şekilde teslim edildi.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Muhammed Yasin S 2020-04-07

Sitemim kargoya

Kargo geldiğinde karton çok hasarlı idi,kargo çalışanları koltuğun bazı yerlerine zarar vermişler.Firma paketlemeyi çok güzel yapmış fakat kargo mahvetmiş.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (1) (0)
Nurettin Aydoğdu 2020-03-11

İyi Hizmet

Kalitesinden müşteri departmanına kadar herşey on numara kargoda sıkıntı yaşarız sanıyordum ama onu bile takip ettiler sağolsunlar tşekkürler sevgiler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (1)
 
Taksit Seçenekleri

Bu Kategoride Sepete En Çok Atılan Ürünler: 30

Menu