WP Destek Hattı
XPrime Soft Profesyonel Çalışma ve Oyuncu Koltuğu
XPrime Soft Profesyonel Çalışma ve Oyuncu Koltuğu XPrime Soft Profesyonel Çalışma ve Oyuncu Koltuğu XPrime Soft Profesyonel Çalışma ve Oyuncu Koltuğu XPrime Soft Profesyonel Çalışma ve Oyuncu Koltuğu XPrime Soft Profesyonel Çalışma ve Oyuncu Koltuğu XPrime Soft Profesyonel Çalışma ve Oyuncu Koltuğu XPrime Soft Profesyonel Çalışma ve Oyuncu Koltuğu XPrime Soft Profesyonel Çalışma ve Oyuncu Koltuğu

XPrime Soft Profesyonel Çalışma ve Oyuncu Koltuğu

Tahmini Pazartesi 4/03/2024 günü kargoda (Ortalama 2-7 iş günü)
 • Resmi tatiller ve Hafta sonları iş günü sayılmamaktadır.
 • Aras Kargo : Ücretsiz Kargo

Yeni ürün

Yüksek Kalites Business Çalışma ve Oyuncu Koltuğu Modeli olan Xprime Soft Profesyonel Çalışma ve Oyuncu Koltuğunda İtalyan Multi Tilt Mekanizma ve 4D Kolçaklar ile 65 DNS'lik Çelik Konsürüsyon Dökme Sünger ile Yüksek Konfor Sizi Bekliyor.

Daha Fazla Detaylar

7 499,90 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

XPrime Soft ProFesyonel Çalışma ve Oyuncu Koltuğu

 • Ortalama montaj süresi: 5 dakika
 • Full Ortopedik Moleküler Smart Sünger Teknolojisi
 • Yüksek Kalite Komple Kumaş Malzeme
 • Multi Tilt Çift Kollu Mekanizma veya İthal Senkron yarasa mekanizma opsiyonlu seçim yapılabilir.
 • Genişlik: 75 cm
 • Oturma Alanı Derinlik: 56cm
 • Sırt Dayama Yükseklik: 93 Cm
 • Oturak Yüksekliği: 49-55 cm Ürün Ağırlığı: 18 kg
 • Maximum Taşıma Kapasitesi: 160 KG
 • 4D veya 3D olarak Kolçak Seçimi ürünü seçeneklerinden yapabilirsiniz. Aralarındaki tek fark üst pedinin 0,5cm sağ sol hareketidir. 
 • Kolçaklar 1.Kalite Metal İskelet
 • Üst Kol Yumuşak Doku Özelliği
 • Multi Tilt Mekanizma (Sırt kısmı Yatmalı ve kitlemeli Multi Fonksiyonlu) Yarasa Mekanizma 
 • Sırt alanı oturma alanından bağımsız 180 Derece Yatabilir
 • CLASS4 Yüksek Kalite Amortisör (Avrupa Standartlarında)
 • Kolçaklar Yükseklik Ayarlı (3 Kademeli)
 • Bel destekli Yastık
 • Bel destekli yastık Yukarı aşağı hareket edebilmekte olup kendinize göre ayarlayabilirsiniz
 • Ortopedik Oyuncu Koltuğu özelliklerini taşımaktadır
 • Kullanılan sünger: Yüksek yoğunluklu 65+ DNS Dökme Sünger
 • Kullanılan ayak: Krom Ayaklı
 • Tekerlek Kapasitesi: 160 KG Ağırlığa dayanıklı Yüksek Kalite ve Kapasiteli Parke Çizmez Tekerlek
 • Garanti süresi - Menşei: 24 Ay 
 • Anlaşmalı olunan lojistik firmaları ile bina kapısında teslimat yapılmaktadır

XPRİME PROFESYONEL SOFT ÇALIŞMA KOLTUĞU VE OYUNCU KOLTUĞU İNCELEME VİDEOSU

 
Kargo

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

100 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo ücreti OFİSEL Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi, ürünün üretim ve tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Kargo şirketlerinin tümünde yer alan 35 Desi ve üzeri kapıya teslim etmeme hakkı yer almakta olup bu hak Türkiye Çalışma Bakanlığı tarafından kendilerine verilmiştir. Ürünlerimiz 35 Desi üzeri olmasından dolayı kargoların teslimatları bina kapısı olarak gerçekleşmektedir. (Bu durum kargo anlaşması farketmeksizin tüm firmalar için geçerli kanundur) Bu sebepten dolayı kapıya teslim edilmesini talep etmeyiniz veya bu duruma göre siparişinizi oluşturunuz. Bu tip sebepten dolayı teslim alınmayan ürünlerde kargo bedeli tahsil edilip kalan ücretin müşteri hesabına iade hakkı OFİSEL'de saklıdır.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Üretici firma olmamızdan dolayı genellikle 5-7 iş gününde sağlanan teslimatlar belirli yoğun dönemlerde 10-15 iş gününe uzayabilir. Hafta sonu iş günü dahilinden sayılmamaktadır. Kargoya teslim edilmiş lakin ürün teslim alınmadan yaşanılacak iade işlemlerinde alıcıdan kargo ücretleri tahsil edilerek kalan tutarın iadesi ödeme şekline bağlı olarak aynı biçimde sağlanır. 

PANDEMİ DÖNEMİNDE ORTALAMA TESLİMATLAR 10-13 iş günüdür.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. 

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Oyuncu Koltuğu

OYUNCU KOLTUĞU MODELLERİ

Oyuncu Koltukları ve Gamer Koltukları olarak ta geçmektedir çok fazla tercih edilen ve genelde 12-25 yaş arasında kullanılan Koltuk Modelidir. Oyuncu Koltukları bir çok gencin odasında kesinlikle olması gereken Oyuncu Koltukları Modelleri ve Çeşitleridir. Bunun en büyük sebebinin ise artık eskisi gibi çocukların dışarıda oyun oynamamalarıdır. Geçmişimize oran ile Gençlerin artık tercih ettikleri Oyun Şekli ağırlıklı olarak Bilgisayar Başında, Playstation başında geçirilen zamanlar halini almıştır. Oyuncu Koltuğu Modellerini tercih ettiğinizde OFİSEL sizlere en fazla çeşidi sunmakta olup 2000 m2 üretim alanına sahip ve ürünlerinin %95'i kendi fabrikasında üretilmektedir. Peki Oyuncu Koltuğu modellerini Üreticiden almanın faydalarını en başta ürüne garanti verenin, ürünü üreten firma olması. Yani ürünü kullandığınızda ileri zamanlarda Bazı parçaların arıza yapması ve Yedek Parça talebinizin oluşması kaçınılmazdır. OFİSEL olarak OYUNCU KOLTUĞU Modellerinde 7 YIL Yedek Parça Garantisi verilmektedir.

PROFESYONEL OYUNCULARIN KOLTUKLARI OFİSEL'DE

Profesyonel oyuncularımızın Oyuncu Koltukları Ofisel.com'da. Profesyonel Oyuncularımız için geliştirilen Özel tasarımlı Oyuncu Koltukları Modellerimize Oyuncu Koltukları Kategorimizden ulaşabilirsiniz. Profesyonel oyuncu Koltuklarında Sırt Bölümü Ayarlanabilen, Sırt Yükseklik Ayarı yer alan ve maksimum konfor için özel tasarlanmış oyuncu koltuklarımıza ulaşabilirsiniz. Yarış Arabası Koltuğu Tasarımı olan Oyuncu Koltukları Modellerimiz Oyuncu Koltukları Kategorimizde yer almaktadır. Profesyonellerin tercihi Oyuncu Koltuklarında Ofisel.com olarak Oyuncu Koltuklarına Önem Veriyoruz. Oyuncu Koltuklarında Kullanılan Sünger Doygunluğu ve Sünger Kalitesi normal koltuklarımıza oran ile %120 Arttırılmış Dansite Sünger yer almaktadır. Sünger Doygunluğunun verdiği rahatlık sonrasında Sırt Dayama ve Oturma alanlarında Kullanılan özel Hava kanalları ve vücudumuzun Sert Kemiklerinin Koltuklara temas Ettiği Bölgelere özel çukur hazneler eklenmiştir.

OYUNCU KOLTUKLARINDA TAM ORTOPEDİK OYUNCU KOLTUKLARI BURADA !

Oyuncu Koltuklarında, Oyun Oynayan değerli müşterilerimize önem veriyoruz. Ofisel Olarak Oyuncu Koltukları Modellerinde Kaliteden ödün vermedik ve Hem Tasarım Hemde Ortopedik Oyuncu Koltuklarını Üretmeyi amaçladık ve 16 Yıllık Üretim Tecrübemizde 8 Yıllık Oyuncu Koltukları Üretimi yapmaktayız. Oyuncu Koltuklarında Ortopedik olması çok fazla önemli ve hassas bir noktadır. Profesyonel Oyuncuları izlediğimizde ortalama 14 saat oturmakta olan Oyuncularımıza rastladık. 14 Saat Oyun oynamak ve yemeklerini dahi Oyun Başında veya Oyun oynadıkları Masada yemeleri neredeyse sadece Lavabo ihtiyaçlarına kalkmaları dışında Koltuktan ayrılmadıklarını tespit ettik. Yani 14 Saatlik Oyun içerisinde 15-20 Dk'lık sürede sadece koltuktan ayrılıyorlar. Profesyonel Oyuncularımız için özel tasarım koltuklarımız yanında Ortopedik olmasının ne kadar önemli olduğunu anladık ve ürettiğimiz koltuklarda Ortopedik olmasına özen gösterdik.

ORTOPEDİK OYUNCU KOLTUK MODELLERİ BURADA

PROFESYONEL OYUNCU KOLTUK MODELLERİ BURADA

 

 
Kurulum Klavuzu

Kurulum ile alakalı Aşağıdaki linki Tıklayınız;

Oyuncu koltuğu ve Ofis Koltuğu Kurulum Şeması

 
İade Koşulları

Ofisel İade Politikası

Alışverişinizden herhangi bir nedenle memnun kalmadığınızda, para iadesi veya değiştirme için öncelikli yapmanız gereken, teslim alma tarihinden itibaren 14 gün içinde bize talebinizi yazılı veya müşteri hizmetleri aracılığıyla sözlü olarak iletmenizdir.

İade talebiniz bize ulaştıktan sonra, OFİSEL tarafından aşağıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir. Onaylandığı takdirde ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz nakliye firması aracılığı ile geri alınır. İade edeceğiniz ürün veya ürünlerin geri gönderim bedeli tarafımızca karşılanır. Dilerseniz iade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri size en yakın OFİSEL mağazasına kendiniz getirebilir veya kargo masrafını karşılamak kaydı ile sizin tercih ettiğiniz bir kargo firması ile bize gönderebilirsiniz.

İnternetten yapılan alışverişlerde de mağazalarımızda olduğu gibi ürünü orijinal ambalajında ve e-arşiv faturası ile birlikte, üzerindeki gider pusulası bölümü ıslak imzalı olarak göndermeniz/getirmeniz gerekmektedir.

Ürünlerinizin, bize ulaşmasını takip eden 14 gün içerisinde size ödeme yaptığınız yol ile iade işlemi gerçekleştirilir. Kredi kartınıza iade işleminin yansıması, normal koşullar altında 2-5 iş günü sürmekle beraber bankanızın prosedürlerine bağlı olarak değişebilmektedir.

Genel İade Koşulları

1. İadeler mutlak suretle orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
2. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
3. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal faturadaki iade ile ilgili alanların yer alan iade formu eksiksiz doldurulmuş şekilde ve imzalandıktan sonra tarafımıza gönderilmelidir.
4. İade etmek istediğiniz ürünlerin geri alım planlamasını sizin için yapabiliriz. Bizim aracılığımız ile anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca taşınan iadelerin geri nakliye ücreti tarafımızca karşılanır. Aksi takdirde kargo firması sizden taşıma ücreti talep edecektir.
5. Mobilya, Koltuk, Sandalye, Oyuncu Koltuğu kategorisinde yer alan demonte ürünlerde montaj yapıldıktan sonra iade kabul edilmemektedir.

Hasarlı veya Ayıplı Ürünlerin İadesi

Siparişinizi teslim alırken, kolilerin EKSİKSİZ ve SAĞLAM olduğunu mutlaka kontrol ediniz. Ürünleriniz sevk irsaliyesi ile teslim edilir. E-arşiv uygulaması kapsamında, faturanız sadece elektronik ortamda oluşturulur ve e-posta adresinize otomatik olarak gönderilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır. Firma adına kesilen faturalarda ise, satın alan firmanın iade faturası ile değişim veya iade işlemi yapılabilir.

Kargo yetkilisi, sizden kolileri eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınıza dair imza alacaktır. Koli dışında hasar bulunması durumunda, bu ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız. Bu ürünlerin değişimi 14 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Bu durumda, sizden ek bir nakliye veya ürün bedeli talep edilmeyecektir.

Teslim esnasında fark edilmeyerek teslim alınan hasarlı veya ayıplı ürünlerin iadesi için Müşteri Hizmetleri bölümümüz, ürünün hasar veya ayıbını gösteren fotoğraf göndermenizi talep edebilir. Yapılan inceleme sonucunda tüketici kaynaklı olmadığı tespit edilmesi durumunda birebir değişim işlemi yapılacaktır. Değişimi yapılacak olan ürün ile birlikte orijinal faturada yer alan iade alanları eksiksiz doldurulmuş şekilde ve imzalandıktan sonra tarafımıza gönderilmelidir.

Eksik veya Yanlış Ürünlerin İadesi

Siparişinizde eksik ürün var ise, diğer ürünlerinizi teslim alarak, eksik ürünler için imza atmadan önce bunu not olarak belirtmelisiniz. Öte yandan, siparişinizde yanlış ürün bulunuyorsa, bu ürünü teslim almamalı ve teslimat irsaliyesinde yazılı olarak belirtmelisiniz.

Siparişiniz ile ilgili iade ve değişim talepleriniz için Bize Ulaşın formunu kullanarak veya 0850 302 10 83 nolu telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız, tam olarak orjinal paketleri ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

*Sipariş vermeniz durumunda yer alan iade/değişim politikasını kabul etmiş olursunuz.

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde www.ofisel.com'a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Kurulumu yapılmış ürünlerin iadesi yoktur. İade şartları için tıklayınız.

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için teslimat tarihi sonrası 14 günlük süre içinde olması ve satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5- Özellikle Koltuk modelleri siparişinize göre Renk ve Model üretimi yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı size özel üretim olan ürünlerde iade ve sipariş iptali yer almamaktadır. Bu sebepten dolayı Nihai ve doğru karar vermeye özen gösteriniz.

6-Ürünleri teslim alırken paketleri kontrol ediniz, hasarlı veya yırtık paketleri lütfen teslim almayınız, teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz. Hasarlı paket teslim aldığınızda olabilecek sıkıntılardan firmamız sorumlu değildir.

7-Koltuk modellerinde; Plastik Ayak, Kolçağın kırılması, Tekerleklerin kırılması, deri yırtılması vb. kullanıma ve fiziksel müdahaleye bağlı hiçbir parça garanti kapsamına girmemektedir. Mekanik ve fabrikasyon arızalar 2 yıllık garanti kapsamına dahildir.

*Sipariş vermeniz durumunda yer alan iade/değişim politikasını kabul etmiş olursunuz.

Bir Yorum Yaz

XPrime Soft Profesyonel Çalışma ve Oyuncu Koltuğu

Yüksek Kalites Business Çalışma ve Oyuncu Koltuğu Modeli olan Xprime Soft Profesyonel Çalışma ve Oyuncu Koltuğunda İtalyan Multi Tilt Mekanizma ve 4D Kolçaklar ile 65 DNS'lik Çelik Konsürüsyon Dökme Sünger ile Yüksek Konfor Sizi Bekliyor.

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(20)
Yaşar Çelik 2023-03-02

Sağlam kargo

çok fazla ofis koltuğu sandalyesi, yönetici koltuğu kullandım 40 yaşıma bastım oturduğum en rahat ve fonksiyonel koltuk xprime soft modeli, hazar beyin ilgisinden dolayı teşekkür ederim

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
tahir 2023-03-02

üst düzey

montaj kılavuzunu gereksiz kılan youtube vidoları sayesinde rahatlıkla kurulumunu tamamladık, deri modellerdense kumaş olması daha iyi uzun süre terlemeden oturabiliyorsunuz, hız ve kaliteden dolayı teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
ali ertuğ 2023-03-02

xprime soft

hızlı teslimat yüksek kalite kesinlikle tavsiye ederim

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Fırat Yıldırım 2023-03-02

rahat

rahat, vücudu sarışı efsane, parçaları birleştirmek 10 dakikamı aldı tek başıma zor oldu iki kişi olursanız daha rahat olur,

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
selami yıldız 2023-03-02

soft

telefon numarasını arayıp çok pahalı olduğundan bahsettim memnun kalacağımdan emin olduklarını dile getirdiler, pendik mağazalarına gittim 1,90 , 170(160kg garanti kapsamında) kilo olmama rağmen koltuk beni tartabiliyor mekanizması sağlam dayanıklı birşey alacaksanız rahatlıkla alabilirsiniz

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ayşe Aytaç 2023-03-02

İhtiyacı olan alsın

tek pişmanlığım daha önce almamış olmak

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Metin albayrak 2023-03-02

konforlu ve ergonomik

Kutuyu açtığınız andan itibaren kaliteyi farediyorsunuz, ağırlığına rağmen halı ve parke üzerinde rahat bir şekilde kayıyor, sırt desteğinin etkisi çok büyük, tüm fonksiyonları sorunsuz, eskiye nazaran masa başında daha uzun süre geçirebiliyorum

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Berkay 2023-02-19

Arabam Xprime

Kurulumunu 6 kişi yaptık herkes bi parçayı eline alınca 30 dk sürdü siz 2 kişi yapın yeterli diyeceklerim bukadar güzel ürün 3 tane aldık

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Kadir 2023-02-19

sorunsuz

kardeşim için almıştım, kurulumu gayet kolay, 15dkda bitirdik. Ne bir eksik parça ne de bir sorun vardı koltukta. Son derece rahat, çalışmak için kendime de almayı düşünüyorum. kardeş comes first :) kargo firması aras kargo, 4 günde sorunsuz bir şekilde getirdi. sevdiklerimi bu kısa sürede mutlu görmemde emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Fatma P. 2023-02-19

Güzel

Erkek arkadaşıma hediye aldım. Memnuniyetsiz bir hödük olduğu için beğenmedi ama bence gayet iyi

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
irem yaman 2023-02-19

Hızlı kargo

Eşime hedıye almıştım. Çok begendı cok rahat dıyor. Teşekkür ediyorum. Resmın bırebır aynısı sapa sağlam şekilde geldi kargoda çok hızlı geldi 1 günde elimize geçti

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ali Kibaroğlu 2023-02-19

Koltuk çok kaliteli ve rahat.

Özellikle kolçakların 4d olması. masanıza ve oturma şeklinize,kolların duruş şekline kadar ayarlayabiliyorsunuz. Çelik taban ve iskelet olması size güven veriyor. ürün genel olarak konforlu ve busıness bir model ofisel aras kargo ile hızlı kargolama yapıyor fakat kargocular koliyi hırpalıyabiliyor onlardan dolayı bir yıldız düşeceğim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ceylan Arslan 2023-02-19

Hızlı Teslimat

Ürün kalitesi muhteşem. Kurulumu basit, ilk defa kuracak olanlar bile 20 dakikada kurabilir. Boyum 193cm, Rahatlıkla kullanıyorum. Oturma kısmı geniş ve uzun. Evde hayvanı olanların içi rahat olsun

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
İrfan Yaşar 2023-02-19

Teşekkürler Ofisel

Elhamdülillah, uzun süre oturmama rağmen ne bel ağrısı, ne de sırt ağrısı çektim. Sanırım bilgisayar başında ilk defa bu kadar rahat ettim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Nesim Bayrak 2023-02-19

Şık ve kaliteli

Ürün şık ve kaliteli, Malzemenin kalitesini kutuyu açtığınız anda hissediyorsunuz, 6-7 saat oturumdan sonra ağrılara sebebiyet vermiyor. 180 derece ve salıncak fonksiyonu ayrı bir hava katmış
ürün 3 gün içinde elime ulaştı, xprime kalitseini bilen bilir, tavsiye ederim gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Karahan Daştan 2023-02-19

Güzel Ürün

2 haftadır kullanıyorum son derece sağlam ve rahat kesinlikle parasının hakkını veriyor 100 kilo ve üzeri arkadaşlara tavsiye ederim gönül rahatlığı ile alabilirler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Salih Gelgeç 2023-02-19

F/p

Kaliteli, fiyat performansı yüksek. Öneririm.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Sedat Ateş 2023-02-19

kaliteyi kesinlikle hissediyorsunuz.

Ürün vücuda temas eden yerleri komple kumaş terleme yaşamıyorsunuz. Tüm Fonksiyonları yağ gibi akıyor, özellikle salıncak fonksiyonunun akıcılığı çok güzel.
kurulumu çok basitti 2 kişi 10dk da kurduk.
Kaliteli ve rahat bir koltuk bu modeli kaçırmayın bence ileride herşeye olduğu gibi bunada zam gelir :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Hasan Kürklü 2023-02-19

Kaliteli

Xprime ekibi çok ilgili, Pazartesi günü sipariş verdim salı günü kargoya verildi iki günde'de bana ulaştı.
Günde 7 saat evden çalıştığım için ihtiyaç duydum, bel desteği omurganızı destekliyor bel ağrısı yaşamıyorsunuz. önceden yaşadığım ağrılarında dindiğini rahatlıkla söyliyebilirim.
Konforlu bir koltuk almak isteyenlere tavsiye ederim. Parasını hak ediyor.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ferhat Bilge Şahin 2023-02-18

Ürün tam bir Profesyonel

Ürün Mekanizması, Kolları ve Konforu muhteşem. Verdiğiniz her kuruşun karşılığını veriyor. Smart Sünger Teknolojisi dedikleride visco sünger oluyor sanırım ki çok rahat ve konforlu. boyun 1.73 Ayaklarım rahat değiyor yere. Kumaş kalitesi çok iyi. beğendim. Tavsiye ederim. Lansman indirimi de gayet güzel olmuş. Diğer markalarda bu kalitede koltuk 9-15 arasında geziyor. Teşekkürler Xprime gene bizi kurtardı. :)))

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
 
Taksit Seçenekleri

Bu Kategoride Sepete En Çok Atılan Ürünler: 30

Menu