WP Destek Hattı
XPrime King Extra Oyuncu Koltuğu 9555TR

XPrime King Extra Oyuncu Koltuğu 9555TR

Tahmini Persembe 14/12/2023 günü kargoda (Ortalama 2-7 iş günü)
 • Resmi tatiller ve Hafta sonları iş günü sayılmamaktadır.
 • Aras Kargo : Ücretsiz Kargo

9555TR

Yeni ürün

XPrime Oyuncu Koltuğu Modelleri en iyi kalite ve F/P ürünüdür.

Yüksek Kalite ve Tasarım ürün talep edenlerin tercihi.

XPRİME ORJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

Daha Fazla Detaylar

5 049,90 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

XPRİME KİNG OYUNCU KOLTUĞU ÜRÜN İNCELEME VİDEOSU

XPRİME KİNG OYUNCU KOLTUĞU

XPrime King Extra Oyuncu Koltuğu

 • Tahmini Kargoya veriliş süresi Teslim Süresi 7-10 iş günü
 • Ortalama montaj süresi: 5 dakika
 • Genişlik: 70cm Derinlik: 74cm Yükseklik: 138cm
 • Sırt Dayama Yükseklik: 93 Cm
 • Oturak Yüksekliği: 56cm Ürün Ağırlığı: 16 kg
 • Maximum Taşıma Kapasitesi: 120 KG
 • 3D Kol Özelliği - Yukarı Aşağı - Üst Ped ileri Geri Fonksiyonlu - Üst Ped Sağa ve Sola
 • Üst Kol Yumuşak Doku Özelliği
 • Multi Tilt Mekanizma (Sırt kısmı Yatmalı ve kitlemeli Multi Fonksiyonlu)
 • Sırt alanı oturma alanından bağımsız 180 Derece Yatabilir
 • CLASS4 Yüksek Kalite Amortisör (Avrupa Standartlarında)
 • Kolçaklar Yükseklik Ayarlı (3 Kademeli)
 • Bel desteği ve Sırt Destekli 2 Adet yastık
 • Bel destekli yastık Yukarı aşağı hareket edebilmekte olup kendinize göre ayarlayabilirsiniz
 • Ortopedik Oyuncu Koltuğu özelliklerini taşımaktadır
 • Kullanılan sünger: Yüksek yoğunluklu 60 DNS Dökme Sünger
 • Kullanılan ayak: Krom Ayaklı
 • Tekerlek Kapasitesi: 160 KG Ağırlığa dayanıklı Yüksek Kalite ve Kapasiteli Parke Çizmez Tekerlek
 • Garanti süresi - Menşei: 24 Ay - Yerli
 • Sipariş bazlı üretim-tedarik yapıldığından sipariş iptali yapılamamaktadır
 • Anlaşmalı olunan ambar ve kargolarla bina kapısında teslimat yapılmaktadır

XPRİME OYUNCU KOLTUĞU KURULUM VE PAKET AÇILIM VİDEOSU

XPRİME OYUNCU KOLTUKLARI ÖZELLİKLERİ

 • XPRİME Oyuncu Koltukları OFİSEL Üretici ve Patent Sahibi olup XPRİME Oyuncu Koltukları OFİSEL Koruması altındadır.
 • XPrime Oyuncu Koltukları Estetik ve Konforu sunuyor.
 • XPrime Oyuncu Koltuğu Modellerinde Üst Segment Mekanizma Kullanılmaktadır.
 • XPrime Oyuncu Koltuklarında Üst Kalite Metal Ayak kullanılmış olup 5 YIL Garantilidir.
 • XPrime Oyuncu Koltuğu Modellerimizde Dökme Sünger kullanılmış olup, Ürünün her yanında yüksek kaliteyi ve konforu hissedeceksiniz.
 • Xprime Oyuncu Koltuklarında CLASS4 Avrupa Standartları Amortisörü kullanılmış olup 2 YIL XPRİME Garantisi altındadır. 
 • XPrime Oyuncu Koltuklarında Tasarım ve Dikişler Özenle, el emeği Göz Nuru olarak yapılmış olup diğer marka ve koltuklarda gördüğünüz yüksek seviye potlaşmaya rastlamazsınız. 

XPRİME OYUNCU KOLTUĞU KALİTESİ

XPrime Oyuncu Koltuklarında Oturma Alanının geniş olması ve Yüksek kalitede Amortisör, Teker kullanımı ile Tüm XPrime Modellerinde 100-160 KG Arasına Destek vermektedir. Xprime Serilerinde ürün açıklamalarını dikkatle incelemenizi ve Boy Kilonuza uygun Modeli tercih etmenizde fayda yer almaktadır. 

Xprime Oyuncu Koltukları size sadece Konfor sunmamaktadır, Gözünüze de hitap etmekte ve bir Oyuncu Koltuğunda aradığınız tüm özellikleri kendi içinde barındırmaktadır. 

XPrime Oyuncu Koltuklarına daha düşük kalite de yer alan Jenerik Markalarda 1799 TL den 3500 TL'ye kadar uzanmaktadır. XPRİME ise size Fiyat ve Kalite Performansı sunar. Oyuncu Koltuklarında F/P Dengesini sunabilen tek marka olma gururunu derinden yaşıyoruz. Sizlere Kaliteli ve Yüksek Performanslı Oyuncu Koltuklarını en uygun fiyata satın alma imkanını sunuyoruz. 

 
Teknik Bilgiler
Renk Tercihi Karışık Çok Renkli
Malzeme Cinsi Suni deri Modelleri
Ayak Modelleri Krom Ayak
Kullanım Alanı Oyuncu Koltuğu
 
Kargo

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

100 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo ücreti OFİSEL Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi, ürünün üretim ve tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Kargo şirketlerinin tümünde yer alan 35 Desi ve üzeri kapıya teslim etmeme hakkı yer almakta olup bu hak Türkiye Çalışma Bakanlığı tarafından kendilerine verilmiştir. Ürünlerimiz 35 Desi üzeri olmasından dolayı kargoların teslimatları bina kapısı olarak gerçekleşmektedir. (Bu durum kargo anlaşması farketmeksizin tüm firmalar için geçerli kanundur) Bu sebepten dolayı kapıya teslim edilmesini talep etmeyiniz veya bu duruma göre siparişinizi oluşturunuz. Bu tip sebepten dolayı teslim alınmayan ürünlerde kargo bedeli tahsil edilip kalan ücretin müşteri hesabına iade hakkı OFİSEL'de saklıdır.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Üretici firma olmamızdan dolayı genellikle 5-7 iş gününde sağlanan teslimatlar belirli yoğun dönemlerde 10-15 iş gününe uzayabilir. Hafta sonu iş günü dahilinden sayılmamaktadır. Kargoya teslim edilmiş lakin ürün teslim alınmadan yaşanılacak iade işlemlerinde alıcıdan kargo ücretleri tahsil edilerek kalan tutarın iadesi ödeme şekline bağlı olarak aynı biçimde sağlanır. 

PANDEMİ DÖNEMİNDE ORTALAMA TESLİMATLAR 10-13 iş günüdür.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. 

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Oyuncu Koltuğu

OYUNCU KOLTUĞU MODELLERİ

Oyuncu Koltukları ve Gamer Koltukları olarak ta geçmektedir çok fazla tercih edilen ve genelde 12-25 yaş arasında kullanılan Koltuk Modelidir. Oyuncu Koltukları bir çok gencin odasında kesinlikle olması gereken Oyuncu Koltukları Modelleri ve Çeşitleridir. Bunun en büyük sebebinin ise artık eskisi gibi çocukların dışarıda oyun oynamamalarıdır. Geçmişimize oran ile Gençlerin artık tercih ettikleri Oyun Şekli ağırlıklı olarak Bilgisayar Başında, Playstation başında geçirilen zamanlar halini almıştır. Oyuncu Koltuğu Modellerini tercih ettiğinizde OFİSEL sizlere en fazla çeşidi sunmakta olup 2000 m2 üretim alanına sahip ve ürünlerinin %95'i kendi fabrikasında üretilmektedir. Peki Oyuncu Koltuğu modellerini Üreticiden almanın faydalarını en başta ürüne garanti verenin, ürünü üreten firma olması. Yani ürünü kullandığınızda ileri zamanlarda Bazı parçaların arıza yapması ve Yedek Parça talebinizin oluşması kaçınılmazdır. OFİSEL olarak OYUNCU KOLTUĞU Modellerinde 7 YIL Yedek Parça Garantisi verilmektedir.

PROFESYONEL OYUNCULARIN KOLTUKLARI OFİSEL'DE

Profesyonel oyuncularımızın Oyuncu Koltukları Ofisel.com'da. Profesyonel Oyuncularımız için geliştirilen Özel tasarımlı Oyuncu Koltukları Modellerimize Oyuncu Koltukları Kategorimizden ulaşabilirsiniz. Profesyonel oyuncu Koltuklarında Sırt Bölümü Ayarlanabilen, Sırt Yükseklik Ayarı yer alan ve maksimum konfor için özel tasarlanmış oyuncu koltuklarımıza ulaşabilirsiniz. Yarış Arabası Koltuğu Tasarımı olan Oyuncu Koltukları Modellerimiz Oyuncu Koltukları Kategorimizde yer almaktadır. Profesyonellerin tercihi Oyuncu Koltuklarında Ofisel.com olarak Oyuncu Koltuklarına Önem Veriyoruz. Oyuncu Koltuklarında Kullanılan Sünger Doygunluğu ve Sünger Kalitesi normal koltuklarımıza oran ile %120 Arttırılmış Dansite Sünger yer almaktadır. Sünger Doygunluğunun verdiği rahatlık sonrasında Sırt Dayama ve Oturma alanlarında Kullanılan özel Hava kanalları ve vücudumuzun Sert Kemiklerinin Koltuklara temas Ettiği Bölgelere özel çukur hazneler eklenmiştir.

OYUNCU KOLTUKLARINDA TAM ORTOPEDİK OYUNCU KOLTUKLARI BURADA !

Oyuncu Koltuklarında, Oyun Oynayan değerli müşterilerimize önem veriyoruz. Ofisel Olarak Oyuncu Koltukları Modellerinde Kaliteden ödün vermedik ve Hem Tasarım Hemde Ortopedik Oyuncu Koltuklarını Üretmeyi amaçladık ve 16 Yıllık Üretim Tecrübemizde 8 Yıllık Oyuncu Koltukları Üretimi yapmaktayız. Oyuncu Koltuklarında Ortopedik olması çok fazla önemli ve hassas bir noktadır. Profesyonel Oyuncuları izlediğimizde ortalama 14 saat oturmakta olan Oyuncularımıza rastladık. 14 Saat Oyun oynamak ve yemeklerini dahi Oyun Başında veya Oyun oynadıkları Masada yemeleri neredeyse sadece Lavabo ihtiyaçlarına kalkmaları dışında Koltuktan ayrılmadıklarını tespit ettik. Yani 14 Saatlik Oyun içerisinde 15-20 Dk'lık sürede sadece koltuktan ayrılıyorlar. Profesyonel Oyuncularımız için özel tasarım koltuklarımız yanında Ortopedik olmasının ne kadar önemli olduğunu anladık ve ürettiğimiz koltuklarda Ortopedik olmasına özen gösterdik.

ORTOPEDİK OYUNCU KOLTUK MODELLERİ BURADA

PROFESYONEL OYUNCU KOLTUK MODELLERİ BURADA

 

 
Kurulum Klavuzu

Kurulum ile alakalı Aşağıdaki linki Tıklayınız;

Oyuncu koltuğu ve Ofis Koltuğu Kurulum Şeması

 
İade Koşulları

Ofisel İade Politikası

Alışverişinizden herhangi bir nedenle memnun kalmadığınızda, para iadesi veya değiştirme için öncelikli yapmanız gereken, teslim alma tarihinden itibaren 14 gün içinde bize talebinizi yazılı veya müşteri hizmetleri aracılığıyla sözlü olarak iletmenizdir.

İade talebiniz bize ulaştıktan sonra, OFİSEL tarafından aşağıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir. Onaylandığı takdirde ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz nakliye firması aracılığı ile geri alınır. İade edeceğiniz ürün veya ürünlerin geri gönderim bedeli tarafımızca karşılanır. Dilerseniz iade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri size en yakın OFİSEL mağazasına kendiniz getirebilir veya kargo masrafını karşılamak kaydı ile sizin tercih ettiğiniz bir kargo firması ile bize gönderebilirsiniz.

İnternetten yapılan alışverişlerde de mağazalarımızda olduğu gibi ürünü orijinal ambalajında ve e-arşiv faturası ile birlikte, üzerindeki gider pusulası bölümü ıslak imzalı olarak göndermeniz/getirmeniz gerekmektedir.

Ürünlerinizin, bize ulaşmasını takip eden 14 gün içerisinde size ödeme yaptığınız yol ile iade işlemi gerçekleştirilir. Kredi kartınıza iade işleminin yansıması, normal koşullar altında 2-5 iş günü sürmekle beraber bankanızın prosedürlerine bağlı olarak değişebilmektedir.

Genel İade Koşulları

1. İadeler mutlak suretle orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
2. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
3. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal faturadaki iade ile ilgili alanların yer alan iade formu eksiksiz doldurulmuş şekilde ve imzalandıktan sonra tarafımıza gönderilmelidir.
4. İade etmek istediğiniz ürünlerin geri alım planlamasını sizin için yapabiliriz. Bizim aracılığımız ile anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca taşınan iadelerin geri nakliye ücreti tarafımızca karşılanır. Aksi takdirde kargo firması sizden taşıma ücreti talep edecektir.
5. Mobilya, Koltuk, Sandalye, Oyuncu Koltuğu kategorisinde yer alan demonte ürünlerde montaj yapıldıktan sonra iade kabul edilmemektedir.

Hasarlı veya Ayıplı Ürünlerin İadesi

Siparişinizi teslim alırken, kolilerin EKSİKSİZ ve SAĞLAM olduğunu mutlaka kontrol ediniz. Ürünleriniz sevk irsaliyesi ile teslim edilir. E-arşiv uygulaması kapsamında, faturanız sadece elektronik ortamda oluşturulur ve e-posta adresinize otomatik olarak gönderilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır. Firma adına kesilen faturalarda ise, satın alan firmanın iade faturası ile değişim veya iade işlemi yapılabilir.

Kargo yetkilisi, sizden kolileri eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınıza dair imza alacaktır. Koli dışında hasar bulunması durumunda, bu ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız. Bu ürünlerin değişimi 14 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Bu durumda, sizden ek bir nakliye veya ürün bedeli talep edilmeyecektir.

Teslim esnasında fark edilmeyerek teslim alınan hasarlı veya ayıplı ürünlerin iadesi için Müşteri Hizmetleri bölümümüz, ürünün hasar veya ayıbını gösteren fotoğraf göndermenizi talep edebilir. Yapılan inceleme sonucunda tüketici kaynaklı olmadığı tespit edilmesi durumunda birebir değişim işlemi yapılacaktır. Değişimi yapılacak olan ürün ile birlikte orijinal faturada yer alan iade alanları eksiksiz doldurulmuş şekilde ve imzalandıktan sonra tarafımıza gönderilmelidir.

Eksik veya Yanlış Ürünlerin İadesi

Siparişinizde eksik ürün var ise, diğer ürünlerinizi teslim alarak, eksik ürünler için imza atmadan önce bunu not olarak belirtmelisiniz. Öte yandan, siparişinizde yanlış ürün bulunuyorsa, bu ürünü teslim almamalı ve teslimat irsaliyesinde yazılı olarak belirtmelisiniz.

Siparişiniz ile ilgili iade ve değişim talepleriniz için Bize Ulaşın formunu kullanarak veya 0850 302 10 83 nolu telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız, tam olarak orjinal paketleri ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

*Sipariş vermeniz durumunda yer alan iade/değişim politikasını kabul etmiş olursunuz.

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde www.ofisel.com'a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Kurulumu yapılmış ürünlerin iadesi yoktur. İade şartları için tıklayınız.

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için teslimat tarihi sonrası 14 günlük süre içinde olması ve satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5- Özellikle Koltuk modelleri siparişinize göre Renk ve Model üretimi yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı size özel üretim olan ürünlerde iade ve sipariş iptali yer almamaktadır. Bu sebepten dolayı Nihai ve doğru karar vermeye özen gösteriniz.

6-Ürünleri teslim alırken paketleri kontrol ediniz, hasarlı veya yırtık paketleri lütfen teslim almayınız, teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz. Hasarlı paket teslim aldığınızda olabilecek sıkıntılardan firmamız sorumlu değildir.

7-Koltuk modellerinde; Plastik Ayak, Kolçağın kırılması, Tekerleklerin kırılması, deri yırtılması vb. kullanıma ve fiziksel müdahaleye bağlı hiçbir parça garanti kapsamına girmemektedir. Mekanik ve fabrikasyon arızalar 2 yıllık garanti kapsamına dahildir.

*Sipariş vermeniz durumunda yer alan iade/değişim politikasını kabul etmiş olursunuz.

Bir Yorum Yaz

XPrime King Extra Oyuncu Koltuğu 9555TR

XPrime Oyuncu Koltuğu Modelleri en iyi kalite ve F/P ürünüdür.

Yüksek Kalite ve Tasarım ürün talep edenlerin tercihi.

XPRİME ORJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(34)
Şenol K 2023-08-08

Koltuk Mükemmel

Siparişim dün geldi paketleme gayet iyi yarı kurulu vaziyette. koltuğun rahatlığı süper renk, döşeme harika tek kusuru var beklediğimden daha büyük . Bütün fonksiyonları saat gibi çalışıyor. Teşekkürler Ofisel

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Fatih 2021-07-01

Görünüşü

Vay be çok güzel görünüyor keşke alacak param olsa (gerçi pc de yok)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Mevlüt Taş 2020-09-21

Yorumlar gerçek mi?

Tamamen deneme amaçlı yorum yapıyorum ürünü almadım ama yorumlar inandırıcı gelmedi.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Mahir 2020-09-18

Rahat, şık ve güzel

Evden çalışan ve bilgisayarında çok zaman geçiren birisi olarak, bu sandalye muhtemelen şimdiye kadarki en iyi yatırımım olabilir. Artık sırtım ağrımıyor, rahat ve kırmızı beyaz! Nasıl sevilmez

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Furkan çelebi 2020-09-18

Harika

Tasarım ve kalite çok iyi rahatlıkla üstünde zaman geçire bilirsiniz

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
gökhan çetinkaya 2020-09-18

SAĞLAM

Boy ve kiloma çok uygun ( 1.82 , 79 kilo) sırt ve bel yastığı ayrıca rahat ettiriyor

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Hasan eken 2020-09-18

İnanılmaz fiyat ve kalite


Mükemmel kalite ve çok rahat, montajı da çok kolay

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Alperen Doğan 2020-09-18

Biz beğendik

Oğluma aldım çok beğendik. Arabaya da şundan 2 tane koyabiliriz :D

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Osman savaş 2020-09-18

F/P

2 hafta dır sıkıntısız kullanıyorum tek sıkıntısı eşimin çok beğenmesi elinden zor alıyorum yakında onada alabilirim :D

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Tuğçe pişkin 2020-09-18

Xprime King İnceleme

Çok kaliteli ve çok rahat. Sandalyenin derisi o kadar iyi ki herhangi bir kusur bulamadık ben biraz takıntılıyımda. Kurulum oldukça basitti, ancak koltuk biraz ağır olduğu için mümkünse size yardımcı olacak bir arkadaş bulmaya çalışın.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Cafer O. 2020-09-18

Rahat ve Şık

Oldukça hızlı bir kuruluma sahip 0 zorluk 10 yaşındaki çocuk puzzel gibi yapar. Terletme çok çok az oda kapalı alanda az camınız falan açıksa 0 terleme bu yaz ayında gerçekten güzel umarım uzun yıllarımız olur

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Eylül Kamış 2020-09-18

Konfor, Kalite ve yine kalite (:

Bu modeli seçmemin en önemli özelliği Kırmızı, beyaz, siyah uyumu cidden çok iyi

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
harun sağır 2020-09-18

XPrime King Extra Oyuncu Koltuğu

Aynen resimdeki gibi geldiği için ayrıca mutluyum ürünün bu kadar rahat uzun saatler oturunca rahatsız etmemesi çok hoş alınır sağlam. Müşteri hizmetleri çok ilgili saat kaç olursa olsun cevap veriyorlar

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
umut can çap 2020-09-18

Odam şahane ...

Xprime Kingle Odam şahane abiler, ablalar odanıza çok güzel bir hava katıyor büyük de olduğunda renkleriyle falan güzelleştiriyor rahatlık ve kalitesine diyecek yok.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Yücel Gökdemir 2020-09-18

Porfect

Çok rahat. Şikayet edecek bir şey bulamıyorum.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Talha üçüncü 2020-09-18

...

Bel sorunlarımdan dolayı doktorum oyuncu koltuklarını önerdi özellikle yastıklı olanları iyice araştırıp aldım cidden bi koltuğu en verimli nasıl kullanırsınız diye düşünün bunda herşey var.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Mustafa Yatmaz 2020-09-18

kalite

Önceki koltuğuma baktıkça oh diyorum birşey alırken içim pek rahat etmez çünkü pek kullanamam. Alıpda en verimli kullandığım şey :D

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ayberk 2020-09-18

Son derece kaliteli

Kullanılan malzemeleri iyice süzdüm oldukça kaliteli. Belli oluyor güzelde bir işçiliği var ressam tablosunu nasıl önemsiyorsa koltuğa da aynen önemsemişler. Benzersiz bir şey çok araştırdım bu fiyata :D bu özellikler piyasa üstüne yok sanırım

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Yiğit sayın 2020-09-15

Piyasanın eni iyisi

artık eve koltuk almaya gerek yok alın bunlardan 5 tane oh sıkışma derdi de yok bakın keyfinize evde yatacak yermi yok tak yatır 180 derece fazladan 5 kişilik yer açıldı.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Mehmet Aslan 2020-09-13

Parasını Hakediyor.

Kurulumu kolaydı ve iş için günde 8 saatten fazla bilgisayardayken bana çok yardımcı oldu.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Anıl Karakabak 2020-08-25

Gaming Koltuk

Sağlam ürün 4,5 yıl götürür diye düşünüyorum. 4 5 den kastım eskir

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
semih şeker 2020-08-25

Rahat Ve Kaliteli Ürün

Montajı kolay. Görüntüsü hoş. Gıcırdama yapmıyor. Bel yastığı gayet rahat ağrı sızı yok. Deri kısmı aralıksız 5 ,6 saat oturunca hafifden terletmeye başlıyor haliyle deri terletmeyen deriden korkacaksınız.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ulaş İşci 2020-08-19

Alın Derim

Şiddetle tavsiye ederim oyuncu olun olmayın, bu rahatlığı başka bir koltukla yakalayamazsınız teşekkür ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Berat bilce 2020-08-18

okuyun

138 kiloyum oturma yerinden biraz darlıyor bel yaslamaya yeri çok güzel tam sırtıma oturuyor
Keşke kilolulara özel daha geniş bayaaaa geniş oturma yeri yapsalar şuanda çok bır sorun yaşamıyorum

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Osman Koyuncu 2020-08-18

Kaliteli ve güzel

Kaliteli ve güzel , kargoda ufak bi sıkıntı yaşandı ama sağolsun gönderici ilgili, sorunu hemen çözdük.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Eren Kuzu 2020-08-18

Güzel

Ürün açıklamada belirtildiği gibi. Gayet rahat. Paketleme başarılı. Kurulum kolay. Kısacası memnun kaldım. Almanızı Öneririm

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Mert Ali DOĞAN 2020-08-18

Teşekkürler Ofisel

güvenerek alabilirsiniz gayet başarılı ürün tam bir f/p ürünü kurulumu basit. Son derece kaliteli ve konfora önem vermişler. Teşekkürler Ofisel

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ahmet Kiraz 2020-08-18

Kaliteli Oyuncu Koltuğu

Oğlum için almış olduğumuz bu koltugun kurulumu da oldukca basit .Renkleri canlı geldi. teşekkür ediyoruz.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Hasan Atalay 2020-08-18

Güzel Koltuk

kaliteli , güzel bir ürün. tavsiye ederim. teşekkürler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Furkan Efe 2020-08-18

Okumdan Almayın

urun bekledigimden iyi ve kalite malzemeleri dolgun saglam 140kg yim oturma yeri rahati falan super ancak aile facialarina yol abiliyor bu yüzden 1 tane daha almak zorundayım :D

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ege Durmaz 2020-08-18

Tam bir Oyuncu Kolttuğu

Çok iyi dün geldi 10 dakikada kurdum çok rahat sağlam malzeme 100 kiloyum boy 1.82 rahatça uzanıp geriye yaslanabiliyorum tavsiye ederim WhatsApp da destek veren arkadaşa teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Cem Temizkan 2020-08-18

Teşekkürler

Ürünü sipariş verdikten 8 gün sonra Ege ulaşım ile teslim edildi. paket büyüklüğüne göre teslim süresi normal şu durumda. ürüne gelecek olursak montajı aşırı kolaydı youtube videosunu izleyebilirsiniz. kalitesi ve rahatlığıyla belimi tam kavrıyor çok rahat ediyorum

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Arda Kumaru 2020-08-18

Güzel

Türkiye bayrağından esinlenilmiş olabilir çok güzel duruyor odamda tam olarak üst düzey kalite ve rahatlık sağlamışlar

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Eren Kaya 2020-08-18

Müthiş

1.80 boyundayım boy anlamında çok güzel oturdu renkler sırıtmıyor aksine renklere ba=yıl=dım. Öte yandan kalite konusunda hiç birşeyden kaçınılmamış ve rahat

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

 
Taksit Seçenekleri

Bu Kategoride Sepete En Çok Atılan Ürünler: 30

Bulls Oyuncu Koltuğu Yeşil - 3555Y

3 599,90 TL 4 099,90 TL

Bulls Oyuncu Koltuğu Pembe- 3555P

3 599,90 TL 4 099,90 TL

Bulls Oyuncu Koltuğu Lila - 3555L

3 599,90 TL 4 099,90 TL

Bulls Oyuncu Koltuğu Mavi - 3555M

3 599,90 TL 4 099,90 TL

Ofisel Blody Oyuncu Koltuğu Siyah

3 599,90 TL 4 099,90 TL

Menu