WP Destek Hattı
XPrime King Oyuncu Koltuğu Kırmızı 9555K
XPrime King Oyuncu Koltuğu Kırmızı 9555K XPrime King Oyuncu Koltuğu Kırmızı 9555K XPrime King Oyuncu Koltuğu Kırmızı 9555K XPrime King Oyuncu Koltuğu Kırmızı 9555K

XPrime King Oyuncu Koltuğu Kırmızı 9555K

Tahmini Persembe 7/03/2024 günü kargoda (Ortalama 2-7 iş günü)
 • Resmi tatiller ve Hafta sonları iş günü sayılmamaktadır.
 • Aras Kargo : Ücretsiz Kargo

9555K

Yeni ürün

XPrime Oyuncu Koltuğu Modelleri en iyi kalite ve F/P ürünüdür.

XPRİME ORJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

Daha Fazla Detaylar

5 499,90 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

XPRİME KİNG OYUNCU KOLTUĞU ÜRÜN İNCELEME VİDEOSU

XPRİME KİNG OYUNCU KOLTUĞU

XPrime King Oyuncu Koltuğu Kırmızı 9555K

 • Tahmini Kargoya veriliş süresi Teslim Süresi 7-10 iş günü
 • Ortalama montaj süresi: 5 dakika
 • Genişlik: 70cm Derinlik: 74cm Yükseklik: 138cm
 • Sırt Dayama Yükseklik: 93 Cm
 • Oturak Yüksekliği: 56cm Ürün Ağırlığı: 16 kg
 • Maximum Taşıma Kapasitesi: 120 KG
 • 3D Kol Özelliği - Yukarı Aşağı - Üst Ped ileri Geri Fonksiyonlu - Üst Ped Sağa ve Sola Hareketli
 • Üst Kol Yumuşak Doku Özelliği
 • Multi Tilt Mekanizma (Sırt kısmı Yatmalı ve kitlemeli Multi Fonksiyonlu)
 • Sırt alanı oturma alanından bağımsız 180 Derece Yatabilir
 • CLASS4 Yüksek Kalite Amortisör (Avrupa Standartlarında)
 • Kolçaklar Yükseklik Ayarlı (3 Kademeli)
 • Bel desteği ve Sırt Destekli 2 Adet yastık
 • Bel destekli yastık Yukarı aşağı hareket edebilmekte olup kendinize göre ayarlayabilirsiniz
 • Ortopedik Oyuncu Koltuğu özelliklerini taşımaktadır
 • Kullanılan sünger: Yüksek yoğunluklu 60 DNS Dökme Sünger
 • Kullanılan ayak: Krom Ayaklı
 • Tekerlek Kapasitesi: 160 KG Ağırlığa dayanıklı Yüksek Kalite ve Kapasiteli Parke Çizmez Tekerlek
 • Garanti süresi - Menşei: 24 Ay - Yerli
 • Sipariş bazlı üretim-tedarik yapıldığından sipariş iptali yapılamamaktadır
 • Anlaşmalı olunan ambar ve kargolarla bina kapısında teslimat yapılmaktadır

XPRİME OYUNCU KOLTUĞU KURULUM VE PAKET AÇILIM VİDEOSU

XPRİME OYUNCU KOLTUKLARI ÖZELLİKLERİ

 • XPRİME Oyuncu Koltukları OFİSEL Üretici ve Patent Sahibi olup XPRİME Oyuncu Koltukları OFİSEL Koruması altındadır.
 • XPrime Oyuncu Koltukları Estetik ve Konforu sunuyor.
 • XPrime Oyuncu Koltuğu Modellerinde Üst Segment Mekanizma Kullanılmaktadır.
 • XPrime Oyuncu Koltuklarında Üst Kalite Metal Ayak kullanılmış olup 5 YIL Garantilidir.
 • XPrime Oyuncu Koltuğu Modellerimizde Dökme Sünger kullanılmış olup, Ürünün her yanında yüksek kaliteyi ve konforu hissedeceksiniz.
 • Xprime Oyuncu Koltuklarında CLASS4 Avrupa Standartları Amortisörü kullanılmış olup 2 YIL XPRİME Garantisi altındadır. 
 • XPrime Oyuncu Koltuklarında Tasarım ve Dikişler Özenle, el emeği Göz Nuru olarak yapılmış olup diğer marka ve koltuklarda gördüğünüz yüksek seviye potlaşmaya rastlamazsınız. 

XPRİME OYUNCU KOLTUĞU KALİTESİ

XPrime Oyuncu Koltuklarında Oturma Alanının geniş olması ve Yüksek kalitede Amortisör, Teker kullanımı ile Tüm XPrime Modellerinde 100-160 KG Arasına Destek vermektedir. Xprime Serilerinde ürün açıklamalarını dikkatle incelemenizi ve Boy Kilonuza uygun Modeli tercih etmenizde fayda yer almaktadır. 

Xprime Oyuncu Koltukları size sadece Konfor sunmamaktadır, Gözünüze de hitap etmekte ve bir Oyuncu Koltuğunda aradığınız tüm özellikleri kendi içinde barındırmaktadır. 

XPrime Oyuncu Koltuklarına daha düşük kalite de yer alan Jenerik Markalarda 1799 TL den 3500 TL'ye kadar uzanmaktadır. XPRİME ise size Fiyat ve Kalite Performansı sunar. Oyuncu Koltuklarında F/P Dengesini sunabilen tek marka olma gururunu derinden yaşıyoruz. Sizlere Kaliteli ve Yüksek Performanslı Oyuncu Koltuklarını en uygun fiyata satın alma imkanını sunuyoruz. 

 
Teknik Bilgiler
Renk Tercihi Kırmızı
Malzeme Cinsi Suni deri Modelleri
Ayak Modelleri Krom Ayak
Kullanım Alanı Oyuncu Koltuğu
 
Kargo

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

100 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo ücreti OFİSEL Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi, ürünün üretim ve tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Kargo şirketlerinin tümünde yer alan 35 Desi ve üzeri kapıya teslim etmeme hakkı yer almakta olup bu hak Türkiye Çalışma Bakanlığı tarafından kendilerine verilmiştir. Ürünlerimiz 35 Desi üzeri olmasından dolayı kargoların teslimatları bina kapısı olarak gerçekleşmektedir. (Bu durum kargo anlaşması farketmeksizin tüm firmalar için geçerli kanundur) Bu sebepten dolayı kapıya teslim edilmesini talep etmeyiniz veya bu duruma göre siparişinizi oluşturunuz. Bu tip sebepten dolayı teslim alınmayan ürünlerde kargo bedeli tahsil edilip kalan ücretin müşteri hesabına iade hakkı OFİSEL'de saklıdır.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Üretici firma olmamızdan dolayı genellikle 5-7 iş gününde sağlanan teslimatlar belirli yoğun dönemlerde 10-15 iş gününe uzayabilir. Hafta sonu iş günü dahilinden sayılmamaktadır. Kargoya teslim edilmiş lakin ürün teslim alınmadan yaşanılacak iade işlemlerinde alıcıdan kargo ücretleri tahsil edilerek kalan tutarın iadesi ödeme şekline bağlı olarak aynı biçimde sağlanır. 

PANDEMİ DÖNEMİNDE ORTALAMA TESLİMATLAR 10-13 iş günüdür.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. 

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Oyuncu Koltuğu

OYUNCU KOLTUĞU MODELLERİ

Oyuncu Koltukları ve Gamer Koltukları olarak ta geçmektedir çok fazla tercih edilen ve genelde 12-25 yaş arasında kullanılan Koltuk Modelidir. Oyuncu Koltukları bir çok gencin odasında kesinlikle olması gereken Oyuncu Koltukları Modelleri ve Çeşitleridir. Bunun en büyük sebebinin ise artık eskisi gibi çocukların dışarıda oyun oynamamalarıdır. Geçmişimize oran ile Gençlerin artık tercih ettikleri Oyun Şekli ağırlıklı olarak Bilgisayar Başında, Playstation başında geçirilen zamanlar halini almıştır. Oyuncu Koltuğu Modellerini tercih ettiğinizde OFİSEL sizlere en fazla çeşidi sunmakta olup 2000 m2 üretim alanına sahip ve ürünlerinin %95'i kendi fabrikasında üretilmektedir. Peki Oyuncu Koltuğu modellerini Üreticiden almanın faydalarını en başta ürüne garanti verenin, ürünü üreten firma olması. Yani ürünü kullandığınızda ileri zamanlarda Bazı parçaların arıza yapması ve Yedek Parça talebinizin oluşması kaçınılmazdır. OFİSEL olarak OYUNCU KOLTUĞU Modellerinde 7 YIL Yedek Parça Garantisi verilmektedir.

PROFESYONEL OYUNCULARIN KOLTUKLARI OFİSEL'DE

Profesyonel oyuncularımızın Oyuncu Koltukları Ofisel.com'da. Profesyonel Oyuncularımız için geliştirilen Özel tasarımlı Oyuncu Koltukları Modellerimize Oyuncu Koltukları Kategorimizden ulaşabilirsiniz. Profesyonel oyuncu Koltuklarında Sırt Bölümü Ayarlanabilen, Sırt Yükseklik Ayarı yer alan ve maksimum konfor için özel tasarlanmış oyuncu koltuklarımıza ulaşabilirsiniz. Yarış Arabası Koltuğu Tasarımı olan Oyuncu Koltukları Modellerimiz Oyuncu Koltukları Kategorimizde yer almaktadır. Profesyonellerin tercihi Oyuncu Koltuklarında Ofisel.com olarak Oyuncu Koltuklarına Önem Veriyoruz. Oyuncu Koltuklarında Kullanılan Sünger Doygunluğu ve Sünger Kalitesi normal koltuklarımıza oran ile %120 Arttırılmış Dansite Sünger yer almaktadır. Sünger Doygunluğunun verdiği rahatlık sonrasında Sırt Dayama ve Oturma alanlarında Kullanılan özel Hava kanalları ve vücudumuzun Sert Kemiklerinin Koltuklara temas Ettiği Bölgelere özel çukur hazneler eklenmiştir.

OYUNCU KOLTUKLARINDA TAM ORTOPEDİK OYUNCU KOLTUKLARI BURADA !

Oyuncu Koltuklarında, Oyun Oynayan değerli müşterilerimize önem veriyoruz. Ofisel Olarak Oyuncu Koltukları Modellerinde Kaliteden ödün vermedik ve Hem Tasarım Hemde Ortopedik Oyuncu Koltuklarını Üretmeyi amaçladık ve 16 Yıllık Üretim Tecrübemizde 8 Yıllık Oyuncu Koltukları Üretimi yapmaktayız. Oyuncu Koltuklarında Ortopedik olması çok fazla önemli ve hassas bir noktadır. Profesyonel Oyuncuları izlediğimizde ortalama 14 saat oturmakta olan Oyuncularımıza rastladık. 14 Saat Oyun oynamak ve yemeklerini dahi Oyun Başında veya Oyun oynadıkları Masada yemeleri neredeyse sadece Lavabo ihtiyaçlarına kalkmaları dışında Koltuktan ayrılmadıklarını tespit ettik. Yani 14 Saatlik Oyun içerisinde 15-20 Dk'lık sürede sadece koltuktan ayrılıyorlar. Profesyonel Oyuncularımız için özel tasarım koltuklarımız yanında Ortopedik olmasının ne kadar önemli olduğunu anladık ve ürettiğimiz koltuklarda Ortopedik olmasına özen gösterdik.

ORTOPEDİK OYUNCU KOLTUK MODELLERİ BURADA

PROFESYONEL OYUNCU KOLTUK MODELLERİ BURADA

 

 
Kurulum Klavuzu

Kurulum ile alakalı Aşağıdaki linki Tıklayınız;

Oyuncu koltuğu ve Ofis Koltuğu Kurulum Şeması

 
İade Koşulları

Ofisel İade Politikası

Alışverişinizden herhangi bir nedenle memnun kalmadığınızda, para iadesi veya değiştirme için öncelikli yapmanız gereken, teslim alma tarihinden itibaren 14 gün içinde bize talebinizi yazılı veya müşteri hizmetleri aracılığıyla sözlü olarak iletmenizdir.

İade talebiniz bize ulaştıktan sonra, OFİSEL tarafından aşağıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir. Onaylandığı takdirde ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz nakliye firması aracılığı ile geri alınır. İade edeceğiniz ürün veya ürünlerin geri gönderim bedeli tarafımızca karşılanır. Dilerseniz iade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri size en yakın OFİSEL mağazasına kendiniz getirebilir veya kargo masrafını karşılamak kaydı ile sizin tercih ettiğiniz bir kargo firması ile bize gönderebilirsiniz.

İnternetten yapılan alışverişlerde de mağazalarımızda olduğu gibi ürünü orijinal ambalajında ve e-arşiv faturası ile birlikte, üzerindeki gider pusulası bölümü ıslak imzalı olarak göndermeniz/getirmeniz gerekmektedir.

Ürünlerinizin, bize ulaşmasını takip eden 14 gün içerisinde size ödeme yaptığınız yol ile iade işlemi gerçekleştirilir. Kredi kartınıza iade işleminin yansıması, normal koşullar altında 2-5 iş günü sürmekle beraber bankanızın prosedürlerine bağlı olarak değişebilmektedir.

Genel İade Koşulları

1. İadeler mutlak suretle orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
2. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
3. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal faturadaki iade ile ilgili alanların yer alan iade formu eksiksiz doldurulmuş şekilde ve imzalandıktan sonra tarafımıza gönderilmelidir.
4. İade etmek istediğiniz ürünlerin geri alım planlamasını sizin için yapabiliriz. Bizim aracılığımız ile anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca taşınan iadelerin geri nakliye ücreti tarafımızca karşılanır. Aksi takdirde kargo firması sizden taşıma ücreti talep edecektir.
5. Mobilya, Koltuk, Sandalye, Oyuncu Koltuğu kategorisinde yer alan demonte ürünlerde montaj yapıldıktan sonra iade kabul edilmemektedir.

Hasarlı veya Ayıplı Ürünlerin İadesi

Siparişinizi teslim alırken, kolilerin EKSİKSİZ ve SAĞLAM olduğunu mutlaka kontrol ediniz. Ürünleriniz sevk irsaliyesi ile teslim edilir. E-arşiv uygulaması kapsamında, faturanız sadece elektronik ortamda oluşturulur ve e-posta adresinize otomatik olarak gönderilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır. Firma adına kesilen faturalarda ise, satın alan firmanın iade faturası ile değişim veya iade işlemi yapılabilir.

Kargo yetkilisi, sizden kolileri eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınıza dair imza alacaktır. Koli dışında hasar bulunması durumunda, bu ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız. Bu ürünlerin değişimi 14 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Bu durumda, sizden ek bir nakliye veya ürün bedeli talep edilmeyecektir.

Teslim esnasında fark edilmeyerek teslim alınan hasarlı veya ayıplı ürünlerin iadesi için Müşteri Hizmetleri bölümümüz, ürünün hasar veya ayıbını gösteren fotoğraf göndermenizi talep edebilir. Yapılan inceleme sonucunda tüketici kaynaklı olmadığı tespit edilmesi durumunda birebir değişim işlemi yapılacaktır. Değişimi yapılacak olan ürün ile birlikte orijinal faturada yer alan iade alanları eksiksiz doldurulmuş şekilde ve imzalandıktan sonra tarafımıza gönderilmelidir.

Eksik veya Yanlış Ürünlerin İadesi

Siparişinizde eksik ürün var ise, diğer ürünlerinizi teslim alarak, eksik ürünler için imza atmadan önce bunu not olarak belirtmelisiniz. Öte yandan, siparişinizde yanlış ürün bulunuyorsa, bu ürünü teslim almamalı ve teslimat irsaliyesinde yazılı olarak belirtmelisiniz.

Siparişiniz ile ilgili iade ve değişim talepleriniz için Bize Ulaşın formunu kullanarak veya 0850 302 10 83 nolu telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız, tam olarak orjinal paketleri ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

*Sipariş vermeniz durumunda yer alan iade/değişim politikasını kabul etmiş olursunuz.

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde www.ofisel.com'a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Kurulumu yapılmış ürünlerin iadesi yoktur. İade şartları için tıklayınız.

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için teslimat tarihi sonrası 14 günlük süre içinde olması ve satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5- Özellikle Koltuk modelleri siparişinize göre Renk ve Model üretimi yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı size özel üretim olan ürünlerde iade ve sipariş iptali yer almamaktadır. Bu sebepten dolayı Nihai ve doğru karar vermeye özen gösteriniz.

6-Ürünleri teslim alırken paketleri kontrol ediniz, hasarlı veya yırtık paketleri lütfen teslim almayınız, teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz. Hasarlı paket teslim aldığınızda olabilecek sıkıntılardan firmamız sorumlu değildir.

7-Koltuk modellerinde; Plastik Ayak, Kolçağın kırılması, Tekerleklerin kırılması, deri yırtılması vb. kullanıma ve fiziksel müdahaleye bağlı hiçbir parça garanti kapsamına girmemektedir. Mekanik ve fabrikasyon arızalar 2 yıllık garanti kapsamına dahildir.

*Sipariş vermeniz durumunda yer alan iade/değişim politikasını kabul etmiş olursunuz.

Bir Yorum Yaz

XPrime King Oyuncu Koltuğu Kırmızı 9555K

XPrime Oyuncu Koltuğu Modelleri en iyi kalite ve F/P ürünüdür.

XPRİME ORJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(52)
Nilgün K 2023-07-27

Harika

Öncelikle hızlı teslimat için teşekkür ederim. Ürün dört dörtlük. Kalitesi üst düzey ilk görüşte anlaşılıyor. Kurulumu da sağladık, gayet rahat ve şık. 130 kg eşim rahat bir şekilde oturabildi bilginiz olsun. Tek sorun kargocu teslimatı apartman girişine kadar yapabileceğini söyledi ve gitti.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Yasin K 2022-09-19

Xprime King oyuncu koltuğu

Öncelikle herkese merhaba koltuğum bugün elime ulaştı toplamda 15 günde elime geldi biraz geç geldi ama olsun çünkü koltuk aşırı iyi çok yumuşak ve istediğiniz ayara kadar ayarlayabiliyorsunuz 180 derece yatabiliyor bel yastığı ve boyun yastığı tam istediğim yerlere denk geldi boyum 1.74 ve koltuk tam bana göre almak isteyenler kesinlikle gözü kapalı olabilir gayet gayet güzel ve çok kaliteli sadece biraz geç geldi kargonuzu bence değiştirmelisiniz 15 gün de elime ulaştı ama koltuk çok kaliteli olduğu için bunu umursamıyorum bile elinize sağlık exprime XPRİME KOLAY GELSİN;)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Yavuz A 2022-09-14

Mükemmel ürün - Mükemmel fiyat

Ürün gerek malzeme kalitesi gerekse işçilik kalitesi olarak çok iyi yapılmış, üründe çoğu fonksiyonlar mevcut bu fiyata tavsiye ederim, Mağazayada teşekkür ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Bayram A 2022-08-13

Tam Anlamıyla F/P Ürünü

12 gün bekledim ama özel olarak isim logo da yaptırdım çünkü ama gerçekten beklemeye değdi xprime king modelini kesinlikle tavsiye ederim

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Mücahit Fatih Ü 2022-03-15

Ürün şuan için güzel 1 haftadır kullanıyorum

Ürün güzel, fakat kurulumu beni çok sinirlendirdi, vidayı yerine oturtmak için 1 saat uğraştım.
Onun dışında diğer özellikleri anlatıldığı gibi, vidaları gizleyen aparat çıkmadı göndereceklerini söylediler.

Oturma yeri, saatlerce oturunca acıtıyor biraz ama minder alıp rahat edebilirsiniz zaten çokta yumuşak olsa kalitesiz olurdu beğendim ürünü

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Hayati güneş 2022-02-03

Ürün bilgisi

197 boyundayım ve 92 kiloyum rahat edebilirmiyim bu oyuncu koltuğunda?

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Barış K 2021-03-24

Mükemmel

çok rahat.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Kenan a 2021-02-01

EV

YENİ SATIN ALDIM ERKEN GELİR İSE OĞLUMUN DOĞUM GÜNÜ VAR İNŞALLAH ÇABUK GLİR ÇOK HEYCANLANICAK BİLİYORUM ADRES KARTAL SOĞANLIK UMARIMGEÇ KALMAZ ŞUBAT ALTISI DOĞUM GÜNÜ SİZE GÜVENİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİM.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Münevver E 2021-01-21

Xprime oyuncu koltuğu

Başka yerde oyuncu koltuğu aramayın. Güvenilir satıcı. Müşteri hizmetleri ilgili. En önemlisi bu paraya bu kalite mükemmel. Kurulum kolay.çok rahat.Almadan önce çok tereddütlüydüm. Ama olumlu yorumlara bakarak satın aldım ve yanılmadım. Bende sizlere Tavsiye ederim.satıcı firmaya teşekkür ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Onur 2020-12-18

Fiyat

1000 tl olsa anında alıcam da bütçem yetmiyo

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Behzat 2020-12-14

İyi görünüyor

Da anırım fiyat performans en iyisi bu

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
MEHMET B 2020-11-21

Hizmet mi ? işini severek nasıl mı yapılır ?

17 kasım'da spariş verdim sağolsunlar rica mı kırmadılar her aşamada bilgi verdiler ve mükemmel bir ilgi alaka gösterip 3 günde elime ulaştırdılar, bu kadar kaliteli olacağı aklımın ucundan bile geçmezken hala şoktayım, piayasa da ki 2-3k bandının üstündeki markaların koltukları olsa ancak bu kadar olur
çok teşekkür ederim ödediğim paranın hakkını vermişsiniz helal hoş olsun. Koltuk almak isteyen arkadaşım olursa döve döve sizden aldırcağıma söz veriyorum ))

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
CEMRE S 2020-11-20

Biraz Uzun Ama Kesinlikle Okumalısınız.

14.10.2020 Tarihinde Ofisel firmasından almış aldığım xprime king Oyuncu Koltuğu hakkında size 1 aylık deneyim sürecimi anlatmak istiyorum.

Koltuğu sipariş verdikten sonra normal şartlarda 15 gün teslim süresi olmasına rağmen bana 6.7 günde tam hatırlamıyorum tarafıma kargo ile teslim edildi.
Kargomu açtığımda tek parça bir gövde ve 2 parça olarak da ayak ve bağlantı aparatı karşıma çıktı.
Ofisel müşteri hizmetlerinden aldığım destek ile Şahan bey siparişimin başından sonuna kadar kendine yakışanı yaparak desteğini her zaman sürdürdü.
Kurulumumu yaptıktan sonra bir hata olduğunu fark ettim ve direkt olarak Şahan bey ile iletişime geçtim kolçakların yerleri yanlış takılmıştı. Ve bir aksilik kolçağın bir tanesi kırıldı. Bunun üzerine Şahan bey bana 1 adet kolçak gönderdi başka firma olsa arızalı olanı gönderin biz size yenisini gönderelim gibi bi diyalog kuracaklarına eminim.
Neyse fazla uzatmıyorum Şahan bey kolçağımı gönderdikten sonra kolçağını yerine taktım. Kullanmaya başladım.
Koltuk deneyimimden bahsedeyim sizlere.
1-Tamamen yatak pozisyonuna gelebilen bir koltuk çok güvenilir yere düşeceğini düşünmüyorsun bile çok rahat.
2-Kesinlikle terleme yapmıyor
3-Kolçaklar ileri geri sağa sola aşağı yukarı 3D olarak hareket edebiliyor.
4-Ürün gerçekten 1. sınıf A kalite işçilik ile yapılmış gerçekten ilk deneyimimde bu kadar memnun kalacağımı tahmin etmezdim.
5-Üründe salıncak modu var geriye doğru sallanabiliyorsunuz.
6-Standart koltukta otura otura bel ağrısı çekiyordum ve bu koltuk sayesinde bel ağrım gerçekten hafifledi.
Piyasada bir sürü marka var bu konuda çok araştırma yaptım ve üstüne Ofisel firması ile ve Şahan bey ile iletişime geçerek buradan almaya karar verdim. Bu insanlar işi biliyor son derece güvenerek alabilirsiniz.
Öncelikle Şahan bey ve ekip arkadaşlarına teşekkürlerimi sunuyorum.
Ofisel firmasını müşteri memnuniyetini ön planda tutmasından dolayı Tebrik Ediyorum.

Teşekkürler OFİSEL.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ahmet D 2020-11-13

Beklentimin çok üzerinde

Oyuncu koltukları arasında aşırı kararsızken uygun fiyatı beni en cezbeden yanı oldu, youtube incelemeleri sonrası bu modeli satın aldım. Koltuk 10. iş günün de kargoya verildi ve 11. gün elime ulaştı(Hafta sonları hariç). Kurulumu çok çok basit paket açılımıyla beraber 2dk sürmedi. En meraklı olduğum konu dikişleri ve kumaş kalitesiydi ve beklentimin çok üzerinde bir işçilik ve malzeme kalitesiyle geldi. Sırt ve oturma kısmı çok rahat ve geniş, bağdaş kurarak oturabiliyorum. 1.74 boyum en alt seviyede ayaklarım ancak yere değiyor epey yüksek. Alacak arkadaşlara tavsiye ederim gerçekten bu kalitede piyasadaki en uygun ürün, görsel eklemek isterdim öyle bir özellik yokmuş maalesef.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Kaan B 2020-09-30

gayet şık ve kaliteli

kargo 1 günde geldi üretim olduğu için biraz bekledim ama buna değdi bence çok kaliteli ve kullanışlı çok teşekkür ederim iyi alışverişti

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ilknur K 2020-08-19

X prime king değerlendirme

Anlatıldığı kadar kaliteli terletme kişiden kişiye değişir ama bende bu sıcaklarda terletme yapmadı . ürün gerçekten malzeme kalitesi olarak gayet üst seviye . tekerlerde kasma vesayire hiçbir sıkıntı yok . paranızı 1500-2000 TL değerinde yabancı markalara vericeğinize aynı kalitede hatta 1tık daha iyi bu ürüne vermenizi öneririm

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Batuhan 2020-08-10

güzel

Kargocu yukarı çıkarmasada bahşişin çözemeyeceği birşey yoktur. onun haricinde güzel

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (1) (0)
Uğur 2020-08-10

kırmızı King

Alışkın değilim sanırım boyuna birazcık geç alışıcam odaya giriyorum boyum kadar sandalye boyunuz uzunsa king öneririm kafa yastığı falan tam oturuyor

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Uğur 2020-08-10

kırmızı King

Alışkın değilim sanırım boyuna birazcık geç alışıcam odaya giriyorum boyum kadar sandalye boyunuz uzunsa king öneririm kafa yastığı falan tam oturuyor

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Fadime inci 2020-08-10

tek eksiği...

Ürün benim için yeterli yatak gibi tek eksiği ayaklık denebilir 1800 derece yatarken ayakklarım sallanıyor ve boşta kalıyor tabureniz varsa iyi olur

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Akif 2020-08-10

Konfor

detaylı işçilik 4 4lük

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Zülküf 2020-08-09

Güzel ürün kargoya dikkat

Güzel ürün fakat kargo şirketine verilince iletişime geçin ben gidip kendim aldım çünkü yoğunluktan dolayı 1 hafta sonra göndereceklerdi zaten üretim aşaması uzundu birde daha bekleyecektim
Ekibin ellerine sağlık

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Yalçın UZER 2020-08-07

Oyuncu koltuğu mu arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz...

Uzun uğraşlar ve araştırmalarım sonucu tabi bu arada birkaç yerden koltuk aldım ve haftasına iade ettiğim yerler de oldu, bu koltuğu alıp kullanmaya başladıktan sonra tabiri caizse bazen üstüne oturmaya bile kıyamıyorum o derece güzel ve aşırı rahat :) neden oturmaya kıyamıyorum dedim çünkü yatak gibi rahat sürekli yatağımdan etti beni :) Arkadaşlar koltuk için doğru yerdesiniz bir alın ve kullanın eminim benim gibi tavsiye edip arkadaşlarınıza da sipariş verdireceksiniz. Firmaya da ayrı teşekkür ederim bu denli kaliteli malzeme kullandıkları için elimi üzerinde gezdirirken bile bir haz alıyorum çok keyifli an yaşatıyor bana çok teşekkürler tekrardan. Bu yorumu okuyup peehh ben almam diyen arkadaşlarda bir zahmet almasın tahta sandalyelerde oturmaya devam etsinler yorumum bu kadar.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
yasemin kuruöz 2020-08-04

twitch yayıncısıyım

herkes sürekli chat'e koltuğu soruyorlar etkileşim artıyor tavsiye ederim

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (1) (0)
fethi fersah 2020-08-04

çocuğuma aldım

çok beğendi eskiden bana amca diyordu artık baba diyor teşekkürler ofisel :,)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Adem 2020-08-03

Mükemmel

37 yaşındayım 15 yaşımdan beri oyuncuyum 50 tane koltuk değiştirmişimdir böylesini görmedim eskiden 3 saatte bel ağrısı tutuyordu artık günlerce başından kalkmıyorum herkese tavsiye ederim

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Recep Ö 2020-07-31

Muhtesem

Bekledigimden cok cok iyi koltuk geldi ayriyeten musteri whatsapp destek hattindaki arkadasada ilgi alakasindan dolayi tesekkurler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (1)
Ogün Bozyer 2020-07-28

Paket harici herşey güzel.

Paket o kadar da sağlam değildi. İlk taşıdığımda acaba bir şey düştü mü yoksa bir şey kırıldı mı gibi soru sordum. Kutuyu açtığımda kısa süren montaj sonrası oturdum ve dedim ki o heyecana değermiş. Çok rahat ve kullanışlı. Herkese tavsiye ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Onur Taylan 2020-07-28

cok rahat, tam istedigim gibi

bel fitigim var ve bilgisayar basinda calisiyorum. Bu koltuk yuzunden cok daha rahat calisabiliyorum.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Altan 2020-07-28

Kafa yastığı ve Sırt yastığı olması hoş

Parasının hakkını kesinlikle veriyor. Çok rahat ve şık.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Mehmet Buğrahan 2020-07-28

Zamanla sıkıntı yaşasam yazarım ancak ...

magaza sorularima hizli cevap verdi ve urun kaliteli duruyor teşekkürler emeği geçenin emeğine sağlık

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Uluç Emre 2020-07-28

SAĞLAM

ürün çok sağlam görünüyor gerçekten Türk firmalarının bizi yurt dışına mahrum bırakmaması güzel .Yalnız koltuğun yaslanma kolunun kilit mekanızması bende tak tuk ses yapmaya başladı o parçadan biraz tedirginim ama sonuçta 2 yıl garantimiz var bozulduğu yere kadar dayansın.Gerçekten yerli olsun bizim olsun böyle kaliteli ürünleri bizlere sunduğunuz için sağolun

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
İbrahim Onat 2020-07-28

fiyat kalite olağan üstü

piyasada bulunna birçok oyuncu koltuğuna 10 basar o derec vıdeolarını youtubedan izleyebilirsiniz dikişlerin kalitesi boyun ve bel desteğ çok ergonomik hiç düşünmeden alın

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Samed belge 2020-07-28

İlk izlenim

Beklediğimden büyükmüş. Baya rahat bi koltuk kurulumu çok kolay. Ne kadar dayanıklı olduğunu zaman gösterecek.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Mustafa Bekaroğlu 2020-07-28

Muhteşem

Evt ürün problemsiz bir şekilde elime ulaştı çok teşekkür ederim ürünü almak isteyenler rahatlıkla alabilirsiniz biz çok memnun kaldık çok çok rahat bir koltuk bu kadar beklemiyordum ekrandan daha güzel konforlu rahat teşekkürleer.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Barış begiç 2020-07-28

......

Beklediğimden çooook daha rahat, derisi dikişleei çok kaliteli, çok yönlü kullanışlı bir koltuk.Mesajımada hemen cevap verildi ilgili bir satıcı teşekkürler....

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Kubilay 2020-07-28

Evet tam istediğim gibi bir koltuk

Koltuk çok güzel ve fiyatını hak ediyor.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Taylan baykuş 2020-07-28

Bravo

Kalite mükemmel parasını sonuna kadar hak ediyor

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Demircan 2020-07-28

++++

Ürün gerçekten kaliteli piyasadaki saçma sapan koltuklara nazaran spor bir araç koltuğu gibi

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Safa Ahmet 2020-07-28

Ürün Güzel

birkaç saattir kullanıyorum ve hala yormadı. yormuyor bu güzel. Türk malı yerli üretim diye öve öve bitirememişsiniz ama fiyatınız ne hikmetse dolarla doğru orantılı yükselmiş. bunun haricinde problem yok ürün kullanılabilir.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Atahan Ağca 2020-07-28

Kendini geliştiren firmaları seviyorum yerli olması da ayrı sevi

Arkadaşlar ürün anlatıldığı gibiydi ekstra olarak dikiş problemlerinden söz eden arkadaşlar olmuş firma bunu dikkate alıp dikişlerin yoğunlukla belli olduğu kısma plastik bir kalıp koymuş ve gayet şık yenilikçi bir ekleme olmuş. Fotoğrafta detaylı olarak görebilirsiniz. Firmayı da tebrik ederim umarım sürekli olarak kendinizi geliştirir ve bir dünya markası olursunuz. Son olarakta Ürünü tavsiye ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Hüseyin uslu 2020-07-28

Al bak keyfine

Sipariş verdikten 2 gün sonra geldi. Malzeme ve işçilik harika, kurulumu da çok basit. Ve de gayet konforlu.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Fatih aslan 2020-07-28

dusunmeden alin

Urun kalitesi oldukca yuksek ve konforlu. Ayni fiyat araligindaki bir onceki bilgisayar koltugumdan kat ve kat daha iyi gamer olmasaniz bile bilgisayar onunde uzun vakit gecirenler icin ideal.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Mert Ö 2020-06-13

Fiyat performans ürünü

Ürün çok kaliteli çok rahat tam istediğim gibi bir ürün ofisel çalışanlarına teşekkür ediyorum

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Batu Kalender 2020-06-06

Bu fiyata bu kaliteyi beklemiyordum

Xprime ürünlerindeki kalite üst seviye diyebilirim. Muadillderi 2.000 Tl civarındayken ofisel.com olarak Xprime markasında bu kaliteyi 999 Tl ye satmaları gerçekten büyük indirim. Ürünü 3 gündür kullanıyorum ve hayatımda yaptığım en iyi alışverişti sanırım. Bu arada kargolar ciddi anlamda pandemi döneminde sıkıntı yaratıyor. ürünüm 2 gün yolda, 3 gün şubede bekledi. 5. gün bana teslimata getirdiler. Kargolardaki yoğunluktan dolayı yaşanan bu gecikmeyi bu dönemde anlayışla karşılıyorum elbette. Ofisel firmasına bu kaliteyi sundukları için teşekkür ederim, XPRİME OYUNCU KOLTUĞU modellerini satın almayı planlayan herkese öneririm.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Saffet Çetin 2020-05-31

Zamanında kargo, Kaliteli ve konforlu oyuncu koltuğu arayanlara

Pandemi dönemi diye kargo biraz karın ağrısı yapsa da ürün elime ulaşınca herley gitti. Kalitesini çok beğendim. Rahat bir koltuk. Yapanın ellerine ve emeğine sağlık

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Fatih Karaca 2020-05-31

Kalitesi Harika

kalitesni ve fiyat performansını beğendim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Batuhan özlük 2020-05-31

Çok iyi

Rengi muhteşem, çok beğendim. Odama tam uydu. Oyunları artık daha istekli oynutorum :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Erman Can 2020-05-31

Xprime en iyisi diyebilirim

Xprime kalitesine bayıldım, Xdrive falan aynı kalite ama fiyat bariz iyi durumda. Kaçmaz kalite ve fiyat

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ramazan Bakır 2020-05-31

Beğendim

ürün kalitesi muhteşem beğendim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Uğur Uçkan 2020-05-31

A++++++

A++++++ Kalite ve Konfor üzerine laf diyemem

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Serkan yıldırım 2020-05-31

XPrime King Oyuncu Koltuğu Kırmızı 9555K

Ürün öncelikle çok rahat ve pratik kurulumu var. İsmi gibi Prime bir Oyuncu Koltuğu diyebilirim. Sipariş sonrası 5 iş gününde kargoya verildi. ürün tarafıma hızlı şekilde teslimatı orjinal kutusunda sağlam bir şekilde yapıldı. ürün kesinlikle inanılmaz konforlu, Oturduğunuzda adeta WW mini koltuğunda oturuyorsunuz sanki, Saatlerde uzun süren yayınlar ve oyun oynayan biri olarak ortalama günde 8-10 saat koltuğu kullanıyorum. İnanılmaz rahat, trendyol ve diğer sitelerde öneriler ile buldum. Belimde fıtık başlangıcı olmasından dolayı diğer koltuklarda ağrı ile karşılaşırdım 5. saatten sonra fakat Xprime Oyuncu Koltuğunda 9-10 saat kullanım sağladım ve çok rahat. Yorulduğum zaman Sırt kısmı komple yatırıyorum. 180 Derece tam olarak yatıyor arkadaşlar. Piyasada diğer marka olmuş ve 1900 TL lerde satılan oyuncu koltuklarında görmediğim konforu Xprime koltuğunda buldum. Ben ürünün Gri rengini aldım fakat Kuzenime Siyah rengini de satın aldık. ikimizde çok memnunuz ve hem Görsel açıdan hemde kalite açısında sizi kesinlikle tatmin edecektir. Firmanın Müşteri temsilcilerindeki ilgi ve alaka için ayrıca teşekkür ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
 
Taksit Seçenekleri

Bu Kategoride Sepete En Çok Atılan Ürünler: 30

Menu