WP Destek Hattı
XPrime One Oyuncu Koltuğu Siyah 7555SYH
XPrime One Oyuncu Koltuğu Siyah 7555SYH XPrime One Oyuncu Koltuğu Siyah 7555SYH XPrime One Oyuncu Koltuğu Siyah 7555SYH

XPrime One Oyuncu Koltuğu Siyah 7555SYH

Tahmini Persembe 7/12/2023 günü kargoda (Ortalama 2-7 iş günü)
 • Resmi tatiller ve Hafta sonları iş günü sayılmamaktadır.
 • Aras Kargo : Ücretsiz Kargo

7555SYH

Yeni ürün

XPrime Oyuncu Koltuğu Modelleri en iyi kalite ve F/P ürünüdür.

Yüksek Kalite ve Tasarım ürün talep edenlerin tercihi.

XPRİME ORJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

Daha Fazla Detaylar

4 749,90 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Xprime One Oyuncu Koltuğu

XPrime One Oyuncu Koltuğu Siyah 7555SHY

 • Tahmini Kargoya Teslim Süresi 7-10 iş günü
 • Ortalama montaj süresi: 5 dakika
 • Genişlik: 70cm Derinlik: 74cm Yükseklik: 132cm
 • Oturma Alanı Genişlik: 60 Cm
 • Oturma Alanı Derinlik: 50 Cm
 • Sırt Dayama Yükseklik: 85 Cm
 • Oturak Yüksekliği: 56cm Ürün Ağırlığı: 16 kg
 • Maximum Taşıma Kapasitesi: 120 KG
 • Multi Tilt Mekanizma (Sırt kısmı Yatmalı ve kitlemeli Multi Fonksiyonlu)
 • Sırt alanı oturma alanından bağımsız 180 Derece Yatabilir
 • CLASS4 Yüksek Kalite Amortisör (Avrupa Standartlarında)
 • 3D Hareketli Kolçaklar
 • Bel desteği ve Sırt Destekli 2 Adet yastık
 • Bel destekli yastık Yukarı aşağı hareket edebilmekte olup kendinize göre ayarlayabilirsiniz
 • Ortopedik Oyuncu Koltuğu özelliklerini taşımaktadır
 • Kullanılan sünger: Yüksek yoğunluklu 55 DNS Dökme Sünger
 • Kullanılan ayak: Krom Ayaklı
 • Tekerlek Kapasitesi: 160 KG Ağırlığa dayanıklı Yüksek Kalite ve Kapasiteli Parke Çizmez Tekerlek
 • Garanti süresi - Menşei: 24 Ay - Yerli
 • Sipariş bazlı üretim-tedarik yapıldığından sipariş iptali yapılamamaktadır
 • Anlaşmalı olunan ambar ve kargolarla bina kapısında teslimat yapılmaktadır

XPRİME ONE OYUNCU KOLTUĞU ÜRÜN İNCELEME VİDEOSU

XPRİME OYUNCU KOLTUĞU KURULUM VE PAKET AÇILIM VİDEOSU

XPRİME OYUNCU KOLTUKLARI ÖZELLİKLERİ

 • XPRİME Oyuncu Koltukları OFİSEL Üretici ve Patent Sahibi olup XPRİME Oyuncu Koltukları OFİSEL Koruması altındadır.
 • XPrime Oyuncu Koltukları Estetik ve Konforu sunuyor.
 • XPrime Oyuncu Koltuklarında Üst Kalite PU deri kullanılmaktadır. Deri kalitesi Yüksek olduğu gibi kolay yırtılma ve dökülme asla yapmaz. Dökülme ve Çatlamaya karşı 2 Yıl Garantilidir.
 • XPrime Oyuncu Koltuğu Modellerinde Üst Segment Mekanizma Kullanılmaktadır.
 • XPrime Oyuncu Koltuklarında Üst Kalite Metal Ayak kullanılmış olup 5 YIL Garantilidir.
 • XPrime Oyuncu Koltuğu Modellerimizde Dökme Sünger kullanılmış olup, Ürünün her yanında yüksek kaliteyi ve konforu hissedeceksiniz.
 • Xprime Oyuncu Koltuklarında CLASS4 Avrupa Standartları Amortisörü kullanılmış olup 2 YIL XPRİME Garantisi altındadır. 
 • XPrime Oyuncu Koltuklarında Tasarım ve Dikişler Özenle, el emeği Göz Nuru olarak yapılmış olup diğer marka ve koltuklarda gördüğünüz yüksek seviye potlaşmaya rastlamazsınız. 

XPRİME OYUNCU KOLTUĞU KALİTESİ

XPrime Oyuncu Koltuklarında Oturma Alanının geniş olması ve Yüksek kalitede Amortisör, Teker kullanımı ile Tüm XPrime Modellerinde 100-160 KG Arasına Destek vermektedir. Xprime Serilerinde ürün açıklamalarını dikkatle incelemenizi ve Boy Kilonuza uygun Modeli tercih etmenizde fayda yer almaktadır. 

Xprime Oyuncu Koltukları size sadece Konfor sunmamaktadır, Gözünüze de hitap etmekte ve bir Oyuncu Koltuğunda aradığınız tüm özellikleri kendi içinde barındırmaktadır. 

XPrime Oyuncu Koltuklarına daha düşük kalite de yer alan Jenerik Markalarda 1799 TL den 3500 TL'ye kadar uzanmaktadır. XPRİME ise size Fiyat ve Kalite Performansı sunar. Oyuncu Koltuklarında F/P Dengesini sunabilen tek marka olma gururunu derinden yaşıyoruz. Sizlere Kaliteli ve Yüksek Performanslı Oyuncu Koltuklarını en uygun fiyata satın alma imkanını sunuyoruz. 

 
Teknik Bilgiler
Renk Tercihi Siyah
Malzeme Cinsi Suni deri Modelleri
Ayak Modelleri Krom Ayak
Kullanım Alanı Oyuncu Koltuğu
 
Kargo

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

100 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo ücreti OFİSEL Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi, ürünün üretim ve tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Kargo şirketlerinin tümünde yer alan 35 Desi ve üzeri kapıya teslim etmeme hakkı yer almakta olup bu hak Türkiye Çalışma Bakanlığı tarafından kendilerine verilmiştir. Ürünlerimiz 35 Desi üzeri olmasından dolayı kargoların teslimatları bina kapısı olarak gerçekleşmektedir. (Bu durum kargo anlaşması farketmeksizin tüm firmalar için geçerli kanundur) Bu sebepten dolayı kapıya teslim edilmesini talep etmeyiniz veya bu duruma göre siparişinizi oluşturunuz. Bu tip sebepten dolayı teslim alınmayan ürünlerde kargo bedeli tahsil edilip kalan ücretin müşteri hesabına iade hakkı OFİSEL'de saklıdır.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Üretici firma olmamızdan dolayı genellikle 5-7 iş gününde sağlanan teslimatlar belirli yoğun dönemlerde 10-15 iş gününe uzayabilir. Hafta sonu iş günü dahilinden sayılmamaktadır. Kargoya teslim edilmiş lakin ürün teslim alınmadan yaşanılacak iade işlemlerinde alıcıdan kargo ücretleri tahsil edilerek kalan tutarın iadesi ödeme şekline bağlı olarak aynı biçimde sağlanır. 

PANDEMİ DÖNEMİNDE ORTALAMA TESLİMATLAR 10-13 iş günüdür.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. 

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Oyuncu Koltuğu

OYUNCU KOLTUĞU MODELLERİ

Oyuncu Koltukları ve Gamer Koltukları olarak ta geçmektedir çok fazla tercih edilen ve genelde 12-25 yaş arasında kullanılan Koltuk Modelidir. Oyuncu Koltukları bir çok gencin odasında kesinlikle olması gereken Oyuncu Koltukları Modelleri ve Çeşitleridir. Bunun en büyük sebebinin ise artık eskisi gibi çocukların dışarıda oyun oynamamalarıdır. Geçmişimize oran ile Gençlerin artık tercih ettikleri Oyun Şekli ağırlıklı olarak Bilgisayar Başında, Playstation başında geçirilen zamanlar halini almıştır. Oyuncu Koltuğu Modellerini tercih ettiğinizde OFİSEL sizlere en fazla çeşidi sunmakta olup 2000 m2 üretim alanına sahip ve ürünlerinin %95'i kendi fabrikasında üretilmektedir. Peki Oyuncu Koltuğu modellerini Üreticiden almanın faydalarını en başta ürüne garanti verenin, ürünü üreten firma olması. Yani ürünü kullandığınızda ileri zamanlarda Bazı parçaların arıza yapması ve Yedek Parça talebinizin oluşması kaçınılmazdır. OFİSEL olarak OYUNCU KOLTUĞU Modellerinde 7 YIL Yedek Parça Garantisi verilmektedir.

PROFESYONEL OYUNCULARIN KOLTUKLARI OFİSEL'DE

Profesyonel oyuncularımızın Oyuncu Koltukları Ofisel.com'da. Profesyonel Oyuncularımız için geliştirilen Özel tasarımlı Oyuncu Koltukları Modellerimize Oyuncu Koltukları Kategorimizden ulaşabilirsiniz. Profesyonel oyuncu Koltuklarında Sırt Bölümü Ayarlanabilen, Sırt Yükseklik Ayarı yer alan ve maksimum konfor için özel tasarlanmış oyuncu koltuklarımıza ulaşabilirsiniz. Yarış Arabası Koltuğu Tasarımı olan Oyuncu Koltukları Modellerimiz Oyuncu Koltukları Kategorimizde yer almaktadır. Profesyonellerin tercihi Oyuncu Koltuklarında Ofisel.com olarak Oyuncu Koltuklarına Önem Veriyoruz. Oyuncu Koltuklarında Kullanılan Sünger Doygunluğu ve Sünger Kalitesi normal koltuklarımıza oran ile %120 Arttırılmış Dansite Sünger yer almaktadır. Sünger Doygunluğunun verdiği rahatlık sonrasında Sırt Dayama ve Oturma alanlarında Kullanılan özel Hava kanalları ve vücudumuzun Sert Kemiklerinin Koltuklara temas Ettiği Bölgelere özel çukur hazneler eklenmiştir.

OYUNCU KOLTUKLARINDA TAM ORTOPEDİK OYUNCU KOLTUKLARI BURADA !

Oyuncu Koltuklarında, Oyun Oynayan değerli müşterilerimize önem veriyoruz. Ofisel Olarak Oyuncu Koltukları Modellerinde Kaliteden ödün vermedik ve Hem Tasarım Hemde Ortopedik Oyuncu Koltuklarını Üretmeyi amaçladık ve 16 Yıllık Üretim Tecrübemizde 8 Yıllık Oyuncu Koltukları Üretimi yapmaktayız. Oyuncu Koltuklarında Ortopedik olması çok fazla önemli ve hassas bir noktadır. Profesyonel Oyuncuları izlediğimizde ortalama 14 saat oturmakta olan Oyuncularımıza rastladık. 14 Saat Oyun oynamak ve yemeklerini dahi Oyun Başında veya Oyun oynadıkları Masada yemeleri neredeyse sadece Lavabo ihtiyaçlarına kalkmaları dışında Koltuktan ayrılmadıklarını tespit ettik. Yani 14 Saatlik Oyun içerisinde 15-20 Dk'lık sürede sadece koltuktan ayrılıyorlar. Profesyonel Oyuncularımız için özel tasarım koltuklarımız yanında Ortopedik olmasının ne kadar önemli olduğunu anladık ve ürettiğimiz koltuklarda Ortopedik olmasına özen gösterdik.

ORTOPEDİK OYUNCU KOLTUK MODELLERİ BURADA

PROFESYONEL OYUNCU KOLTUK MODELLERİ BURADA

 

 
Kurulum Klavuzu

Kurulum ile alakalı Aşağıdaki linki Tıklayınız;

Oyuncu koltuğu ve Ofis Koltuğu Kurulum Şeması

 
İade Koşulları

Ofisel İade Politikası

Alışverişinizden herhangi bir nedenle memnun kalmadığınızda, para iadesi veya değiştirme için öncelikli yapmanız gereken, teslim alma tarihinden itibaren 14 gün içinde bize talebinizi yazılı veya müşteri hizmetleri aracılığıyla sözlü olarak iletmenizdir.

İade talebiniz bize ulaştıktan sonra, OFİSEL tarafından aşağıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir. Onaylandığı takdirde ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz nakliye firması aracılığı ile geri alınır. İade edeceğiniz ürün veya ürünlerin geri gönderim bedeli tarafımızca karşılanır. Dilerseniz iade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri size en yakın OFİSEL mağazasına kendiniz getirebilir veya kargo masrafını karşılamak kaydı ile sizin tercih ettiğiniz bir kargo firması ile bize gönderebilirsiniz.

İnternetten yapılan alışverişlerde de mağazalarımızda olduğu gibi ürünü orijinal ambalajında ve e-arşiv faturası ile birlikte, üzerindeki gider pusulası bölümü ıslak imzalı olarak göndermeniz/getirmeniz gerekmektedir.

Ürünlerinizin, bize ulaşmasını takip eden 14 gün içerisinde size ödeme yaptığınız yol ile iade işlemi gerçekleştirilir. Kredi kartınıza iade işleminin yansıması, normal koşullar altında 2-5 iş günü sürmekle beraber bankanızın prosedürlerine bağlı olarak değişebilmektedir.

Genel İade Koşulları

1. İadeler mutlak suretle orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
2. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
3. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal faturadaki iade ile ilgili alanların yer alan iade formu eksiksiz doldurulmuş şekilde ve imzalandıktan sonra tarafımıza gönderilmelidir.
4. İade etmek istediğiniz ürünlerin geri alım planlamasını sizin için yapabiliriz. Bizim aracılığımız ile anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca taşınan iadelerin geri nakliye ücreti tarafımızca karşılanır. Aksi takdirde kargo firması sizden taşıma ücreti talep edecektir.
5. Mobilya, Koltuk, Sandalye, Oyuncu Koltuğu kategorisinde yer alan demonte ürünlerde montaj yapıldıktan sonra iade kabul edilmemektedir.

Hasarlı veya Ayıplı Ürünlerin İadesi

Siparişinizi teslim alırken, kolilerin EKSİKSİZ ve SAĞLAM olduğunu mutlaka kontrol ediniz. Ürünleriniz sevk irsaliyesi ile teslim edilir. E-arşiv uygulaması kapsamında, faturanız sadece elektronik ortamda oluşturulur ve e-posta adresinize otomatik olarak gönderilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır. Firma adına kesilen faturalarda ise, satın alan firmanın iade faturası ile değişim veya iade işlemi yapılabilir.

Kargo yetkilisi, sizden kolileri eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınıza dair imza alacaktır. Koli dışında hasar bulunması durumunda, bu ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız. Bu ürünlerin değişimi 14 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Bu durumda, sizden ek bir nakliye veya ürün bedeli talep edilmeyecektir.

Teslim esnasında fark edilmeyerek teslim alınan hasarlı veya ayıplı ürünlerin iadesi için Müşteri Hizmetleri bölümümüz, ürünün hasar veya ayıbını gösteren fotoğraf göndermenizi talep edebilir. Yapılan inceleme sonucunda tüketici kaynaklı olmadığı tespit edilmesi durumunda birebir değişim işlemi yapılacaktır. Değişimi yapılacak olan ürün ile birlikte orijinal faturada yer alan iade alanları eksiksiz doldurulmuş şekilde ve imzalandıktan sonra tarafımıza gönderilmelidir.

Eksik veya Yanlış Ürünlerin İadesi

Siparişinizde eksik ürün var ise, diğer ürünlerinizi teslim alarak, eksik ürünler için imza atmadan önce bunu not olarak belirtmelisiniz. Öte yandan, siparişinizde yanlış ürün bulunuyorsa, bu ürünü teslim almamalı ve teslimat irsaliyesinde yazılı olarak belirtmelisiniz.

Siparişiniz ile ilgili iade ve değişim talepleriniz için Bize Ulaşın formunu kullanarak veya 0850 302 10 83 nolu telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız, tam olarak orjinal paketleri ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

*Sipariş vermeniz durumunda yer alan iade/değişim politikasını kabul etmiş olursunuz.

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde www.ofisel.com'a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Kurulumu yapılmış ürünlerin iadesi yoktur. İade şartları için tıklayınız.

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için teslimat tarihi sonrası 14 günlük süre içinde olması ve satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5- Özellikle Koltuk modelleri siparişinize göre Renk ve Model üretimi yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı size özel üretim olan ürünlerde iade ve sipariş iptali yer almamaktadır. Bu sebepten dolayı Nihai ve doğru karar vermeye özen gösteriniz.

6-Ürünleri teslim alırken paketleri kontrol ediniz, hasarlı veya yırtık paketleri lütfen teslim almayınız, teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz. Hasarlı paket teslim aldığınızda olabilecek sıkıntılardan firmamız sorumlu değildir.

7-Koltuk modellerinde; Plastik Ayak, Kolçağın kırılması, Tekerleklerin kırılması, deri yırtılması vb. kullanıma ve fiziksel müdahaleye bağlı hiçbir parça garanti kapsamına girmemektedir. Mekanik ve fabrikasyon arızalar 2 yıllık garanti kapsamına dahildir.

*Sipariş vermeniz durumunda yer alan iade/değişim politikasını kabul etmiş olursunuz.

Bir Yorum Yaz

XPrime One Oyuncu Koltuğu Siyah 7555SYH

XPrime Oyuncu Koltuğu Modelleri en iyi kalite ve F/P ürünüdür.

Yüksek Kalite ve Tasarım ürün talep edenlerin tercihi.

XPRİME ORJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(46)
Armağan Ö 2022-03-16

Beklediğime Değdi

ufak bir gecikme olduysada tüm beklentilerimi fazlaca karşıladı ve beni rahata erdirdi.
Çok memnun kaldım iyiki almışım

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Mehmet Ö 2020-12-02

Beklediğim Gibi

İlk gelen üründe (ambalaj konusunda not bırakmama rağmen) kalite sorunları ve hasar vardı. Yakından ilgilendiler, kısa süre içinde yeni ürün teslim edildi. Biraz yorucu bir süreç olsa da genel olarak olumluydu. Tüm süreçle ilgili geri dönümü not aldılar, dikkate alıp aksiyona geçerlerse ürün kadar, sevkiyat da mükemmel olacaktır. Sattığı ürünün arkasında duran bir firma. Teşekkür ederim. Bu arada ürün tüm beklentilerimi karşılıyor. F/P ürünü, gözünüz kapalı alabilirsiniz.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Buse Ece Y 2020-10-20

XPrime One

Kargom verilen süre zarfı içerisinde elime ulaştı, kargo sebebiyle kolçakta bir hasar vardı. İletişime geçtim, anında cevap ve çözüm sundular. 3 gün içerisinde yeni kolçak tarafıma ulaştırıldı. Ürünü yorumlamam gerekirse de; oldukça sert ve sağlam bi malzemeden yapılmış. Boyum 1.57 ve ayaklarım en düşük yüksekliğinde bile yere deymiyor, ayak yükselticiyle sorunu çözdüm :D 1.60 ve üstünde böyle bi problem olacağını sanmıyorum. Kesinlikle methedilen çok bilindik diğer markalardan hem daha cüsseli hem de daha kaliteli.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Taner Özkan 2020-08-23

Xprime

Tavsiye ederim.Ürün kaliteli.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Emir A 2020-08-13

Hız Rezalet

ürünü sipariş edeli iki haftadan fazla oldu böyle rezalet görmedim.Müşteri hizmetlerine yazmama rağmen hiç birine herhanhi bir cevap gelmedi.Çok ilgisiz ve yavaş.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
İnci Tulunay 2020-08-10

Hakediyor

süper koltuk helel olsun
koltuk gerçekten çok kaliteli videosunu seyrettik küçük gibi izleniyor arkadaşlar koltuk koltuk büyük khatta kocaman arkalığı ve oturma yeri çok kalın ve kaliteli derisi bayağı kaliteli hissi veriyor kullanılan süngerde iyi gibi sanki oğluma aldık 12 yaşında bayıldı çok beğendi bence fiyatını hakketmiş yerli ve milli olması ayrıca on numara beş yıldız perşembeden siparişle mersine cumartesi oğlumun odasına girmesi çok hızlı kargo oldu mağazadaki arkadaşlara hemen kargo ve iyi paketleme için ayrıca teşekkür ederim

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Arif tekoğlu 2020-08-10

İlgili Satıcı

Ürün anlatıldığı gibi gayet güzel....

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Arda Ayaz 2020-08-10

Dikkat edin!

ÜRün çok güzel ve kaliteli ancak geriye yatarken malum deri olduğu için çok gıcırtı sesi çıakrıyor onun dışında hiçbir sıkıntısı yok

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ferah Yanbeyi 2020-08-10

Konfor+Rahat

Kalite tesadüf değildir.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Cevat Göksoy 2020-08-10

Benim için devrim oldu :)

Arkadaşlar gerçekten ürün çok rahat bel desteği çok iyi malzeme kaliteside bi o kadar iyi herşey için teşekkürler Ofisel

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
cevdet 2020-08-10

Efsane ötesi bir koltuk!

Ürünü gerçekten çok beğendim. Bu koltuk gerçekten Ofisele yakışan bir koltuk. Bence almanızı şiddetle tavsiye ederim. :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
U T 2020-08-10

Rahatlık ve malzeme kalitesi süper

Koltuğum çok eskimişti, yorumlara bakarak bu koltuğu aldım ve gerçekten memnun kaldım. Hem malzeme kalitesi hemde rahatlığı baya iyi. Koltuğun arkasını yatırdığınız zaman bile rahat oyun oynayabiliyosunuz.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Hasan kara 2020-08-10

KONFOR ve OYUNCULUK için tek adres.

Ürün kaliteli rahat ve çok güzel görselliği olan bir ürün.Tavsiye ediyorum.Çok rahat bir ürün.Bu fiyata zaten çok çok iyi almak isteyenler kaçırmasın.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Umut ali Satılmış 2020-08-10

Çok Rahat

Son derece rahat, iyi ki almışım diyorum. Malzeme kalitesi yüksek. . Ense yastığı 182 cm boy için çok az aşağıda kalıyor ama rahatsız edici değil. uzun boyluysanız kıng modelıne bakın. Oturma kısmının yumuşaklığı derinliği, bel desteği çok ergonomik. Dayanıklılığı zamanla göreceğiz.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Babacan ali 2020-08-10

efsaaaaaane

şik ve kaletile çok beğendim .. kargo hızlı paketleme de iyi .. Tşklerr Ofisel

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ufuk Gültekin 2020-08-10

koltuk


çok beğendim teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Murat kucukosman 2020-08-10

Harika bir ürün

Uzun süren bir araştırma süreci sonucu satın alıp daha önce neden almadığımı sorguladıgım bir koltuk kendisi. Kargolaması hızlıydı. Hayat kalitemin arttığını söylecek kadar iddialıyım. 1.65 boy için çok uyumlu oldugunu not düşeyim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Umut Can T 2020-08-06

Geniş ve rahat

Ürün oldukça büyük ve çok rahat. Kargoda hasar görür diye çekinmiştim ama neredeyse çizik bile yoktu. Siyah rengi tercih ettiğim için çok memnunum. Gözüme çarpan tek olumsuz tarafı bel yastığının çıkarılamaması. Onun dışında gerçekten fiyatını tamamiyle hakediyor. Tabii ki uzun süreli kullanımda nasıl olur bilemiyorum ama ilk izlenim olarak başarılı buldum. Teşekkürler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Tufan Kılıç 2020-07-29

Kullanışlı

görsel olarak çok beğendim duruşu şekli harika.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ergün Çilingir 2020-07-29

Manyak birşey

Fiyatına göre mükemmel bir sandalye. Aşırı rahat. Teşekkürler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Çetin Tekin 2020-07-29

Şahane

Üstünde yeni bi yaşam kurulur o derece

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Özcan Yavaşi 2020-07-29

Yaşanır

Ürün indirimdeyken kaçırmayın eksiksiz olduğunu düşünüyorum Rahatlık ve konfor oooo anlatılmaz

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
NEBİ SÜRÜM 2020-07-29

K

Ürün kalitesi mükemmel rahatlık konfor teknik destek bakımından çok iyi

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Cahit Demir 2020-07-29

Gerçekten süper bir koltuk.

Fiyatının hakkını fazlasıyla veriyor. Yaklaşık 2 ay oldu alalı. Bel ve sırt ağrıları bitti. Sıcak havalarda biraz terletse de çok rahatsız edici olmuyor. Geri yaslama ayarlaması çok iyi her derecede sabitlenebiliyor.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Umut Sezer 2020-07-29

Harika

Çok güzel ya rahatlık efsane saatlerce otur oyun oyna ne ağrı ne sızı süper...

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
YAVUZ Demir 2020-07-29

Alın

Siyah hayranı olarak ba-yıl-dım Ürün kaliteside çok güzel

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Gökhan Doğan 2020-07-29

Tek Kelimeyle Müthiş İlgi

Tek kelimeyle XPrime Kalitenin, müşteri memnuniyetinin doruk noktası. Her şey resimdeki gibi, harika bir şekilde korunaklı paketlenip evime gönderildi. Kurulumu inanılmaz basit. Sandalye de belim inanılmaz ağrıyordu şimdi çok rahatım neredeyse koltuk üstünde yatıp uyuyasım var :) Teşekkürler XPrime.. Ülkemizin yıldızı olursunuz inşallah.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Fuat Yılmaz 2020-07-29

Kalite

Ürünün kalitesi gerçekten harika. Satıcı mağaza oldukça ilgili. Ürünü tavsiye ederim, gayet rahat ve konforlu bir oyuncu koltuğu.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Semih murt 2020-07-29

ŞIK

Videoyu izledikten sonra tatmiin oldum sizde izleyin derim soracağınız tüm soruların cevabı yer aldığını düşünüyorum

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (1) (0)
Barış yarbil 2020-07-29

Helal olsun..

F/p konusunda çok başarılı..

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Miraç büyükcam 2020-07-29

Herşeyimi Karşıladı

odama çok yakıştı kaba gözüktüğüne bakmayın yeterince konforlu ve rahat kaliteli maldan kaçmamışlar

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ali Aksel 2020-07-29

Rahat, konforlu, malzeme kalitesi yüksek ve yerli malı

Ürün gayet iyi, gayet dayanıklı olduğu her halinden belli oluyor ve rahatlığı yataktaymış hissi veriyor bunu daha önce bu tarz koltuklara gereksiz diyen biri olarak diyorum. Ergonomi olarak çok iyi, sağlığınızı iyi koltuklarla koruyun.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Serkan Ulugöz 2020-07-29

Efsane ürün.

Ürünü çok beğendim. Kaliteli ve güzel. Uzun süre kullanılacak gibi duruyor. Gayet rahat ve kullanışlı. benim isteklerimi karşıladı. Herkese tavsiye ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Günay ışık 2020-07-29

Mukemmel ve rahat!

Cok rahat gonul rahatligiyla alabilirsiniz 2-3 gunde geliyor tesekkur ediyorum kendilerine...

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (1)
Ayhan pamukçu 2020-07-29

Harika bir sandalye

Hayatımda gördüğüm en sağlam en güzel en şık en rahat tasarım iyi ki aldım teşekkürler Ofisel

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Mehmet Eroğlu 2020-07-29

Çok Beğendim

Ürün kaliteli, sağlam, parasını hak ediyor, güzel bir karne hediyesi oldu oğluma

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Oytun Şikel 2020-07-29

Muhteşem

Ürün harika kalite olarak, kargo özenliydi kurulu geliyor zaten sadece ayağını takıyorsunuz

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Furkan tarlacı 2020-07-29

yo


Yeah bitch , magnets uhhh

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Yiğit Tahtacı 2020-07-29

Aşırı rahat ve kaliteli

Siyah bir koltukta ancak bu kadar güzel durabilirdi

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Özgür Fe. 2020-07-29

çok rahat

Bi çok markadan daha iyi bu fiyata böylesine bir ürün SAKIN KAÇIRMAYIN !!!

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Osman Diri 2020-07-29

YORUMUMU CİDDİYE ALIN

Akşam 5 te aldığım ürün ertesi gün sabah ezanıyla geldi . Kargocu abi hızını alamayıp koltugu 11. kata kadar onbası seyit gibi sırtladı ama 2. katta oturdugum icin bi daha asagıya indirdi. Kargocu abiyle teslimattan sonra sabah namazına gittik . Koltuk sultan süleymanın koltugundan bi tık daha kücük . Koltugun üzerinde amuda kalkabiliyorsunuz ayrıca koltuk odamdan daha buyuk

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
ER 2020-07-29

Rahat + konfor + kalite

Görünümü beni benden aldın örseldekinden ilene iyi duruyor

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Selen ARI 2020-05-31

A++++++

Kaliteli ve Sade bir oyuncu koltuğu, Ergen renklerden sıyrımış :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ünal Bulduk 2020-05-31

İnternet Kafeye aldık 38 Adet

Antalyada Saisy İnternet Kafemize satın aldık 38 adet, İnanılmaz konforlu ve her gelen çok beğeniyor. Firmada çok fazla ilgili ve alakalı. Teşekkür ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Şerif Doğan 2020-05-31

Mükemmel bir koltuk

Çok Klass bir koltuk, inanılmaz beğendim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Serkan yıldırım 2020-05-31

XPrime One Oyuncu Koltuğu Siyah 7555SYH

Ürün öncelikle çok rahat ve pratik kurulumu var. İsmi gibi Prime bir Oyuncu Koltuğu diyebilirim. Sipariş sonrası 5 iş gününde kargoya verildi. ürün tarafıma hızlı şekilde teslimatı orjinal kutusunda sağlam bir şekilde yapıldı. ürün kesinlikle inanılmaz konforlu, Oturduğunuzda adeta WW mini koltuğunda oturuyorsunuz sanki, Saatlerde uzun süren yayınlar ve oyun oynayan biri olarak ortalama günde 8-10 saat koltuğu kullanıyorum. İnanılmaz rahat, trendyol ve diğer sitelerde öneriler ile buldum. Belimde fıtık başlangıcı olmasından dolayı diğer koltuklarda ağrı ile karşılaşırdım 5. saatten sonra fakat Xprime Oyuncu Koltuğunda 9-10 saat kullanım sağladım ve çok rahat. Yorulduğum zaman Sırt kısmı komple yatırıyorum. 180 Derece tam olarak yatıyor arkadaşlar. Piyasada diğer marka olmuş ve 1900 TL lerde satılan oyuncu koltuklarında görmediğim konforu Xprime koltuğunda buldum. Ben ürünün Gri rengini aldım fakat Kuzenime Siyah rengini de satın aldık. ikimizde çok memnunuz ve hem Görsel açıdan hemde kalite açısında sizi kesinlikle tatmin edecektir. Firmanın Müşteri temsilcilerindeki ilgi ve alaka için ayrıca teşekkür ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

 
Taksit Seçenekleri

Bu Kategoride Sepete En Çok Atılan Ürünler: 30

Ofisel Blody Oyuncu Koltuğu Siyah

3 599,90 TL 4 099,90 TL

Menu