WP Destek Hattı
XPrime One Oyuncu Koltuğu Turuncu 7555T
XPrime One Oyuncu Koltuğu Turuncu 7555T XPrime One Oyuncu Koltuğu Turuncu 7555T XPrime One Oyuncu Koltuğu Turuncu 7555T

XPrime One Oyuncu Koltuğu Turuncu 7555T

Tahmini Persembe 30/03/2023 günü kargoda (Ortalama 2-7 iş günü)
 • Resmi tatiller ve Hafta sonları iş günü sayılmamaktadır.
 • Aras Kargo : Ücretsiz Kargo

7555T

Yeni ürün

XPrime Oyuncu Koltuğu Modelleri en iyi kalite ve F/P ürünüdür.

Yüksek Kalite ve Tasarım ürün talep edenlerin tercihi.

XPRİME ORJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

Daha Fazla Detaylar

3 599,90 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Xprime One Oyuncu Koltuğu

XPrime One Oyuncu Koltuğu Turuncu 7555T

 • Tahmini Kargoya Teslim Süresi 7-10 iş günü
 • Ortalama montaj süresi: 5 dakika
 • Genişlik: 70cm Derinlik: 74cm Yükseklik: 132cm
 • Oturma Alanı Genişlik: 60 Cm
 • Oturma Alanı Derinlik: 50 Cm
 • Sırt Dayama Yükseklik: 85 Cm
 • Oturak Yüksekliği: 56cm Ürün Ağırlığı: 16 kg
 • Maximum Taşıma Kapasitesi: 120 KG
 • Multi Tilt Mekanizma (Sırt kısmı Yatmalı ve kitlemeli Multi Fonksiyonlu)
 • Sırt alanı oturma alanından bağımsız 180 Derece Yatabilir
 • CLASS4 Yüksek Kalite Amortisör (Avrupa Standartlarında)
 • 3D Hareketli Kolçaklar
 • Bel desteği ve Sırt Destekli 2 Adet yastık
 • Bel destekli yastık Yukarı aşağı hareket edebilmekte olup kendinize göre ayarlayabilirsiniz
 • Ortopedik Oyuncu Koltuğu özelliklerini taşımaktadır
 • Kullanılan sünger: Yüksek yoğunluklu 55 DNS Dökme Sünger
 • Kullanılan ayak: Krom Ayaklı
 • Tekerlek Kapasitesi: 160 KG Ağırlığa dayanıklı Yüksek Kalite ve Kapasiteli Parke Çizmez Tekerlek
 • Garanti süresi - Menşei: 24 Ay - Yerli
 • Sipariş bazlı üretim-tedarik yapıldığından sipariş iptali yapılamamaktadır
 • Anlaşmalı olunan ambar ve kargolarla bina kapısında teslimat yapılmaktadır

XPRİME ONE OYUNCU KOLTUĞU ÜRÜN İNCELEME VİDEOSU

XPRİME OYUNCU KOLTUĞU KURULUM VE PAKET AÇILIM VİDEOSU

XPRİME OYUNCU KOLTUKLARI ÖZELLİKLERİ

 • XPRİME Oyuncu Koltukları OFİSEL Üretici ve Patent Sahibi olup XPRİME Oyuncu Koltukları OFİSEL Koruması altındadır.
 • XPrime Oyuncu Koltukları Estetik ve Konforu sunuyor.
 • XPrime Oyuncu Koltuklarında Üst Kalite PU deri kullanılmaktadır. Deri kalitesi Yüksek olduğu gibi kolay yırtılma ve dökülme asla yapmaz. Dökülme ve Çatlamaya karşı 2 Yıl Garantilidir.
 • XPrime Oyuncu Koltuğu Modellerinde Üst Segment Mekanizma Kullanılmaktadır.
 • XPrime Oyuncu Koltuklarında Üst Kalite Metal Ayak kullanılmış olup 5 YIL Garantilidir.
 • XPrime Oyuncu Koltuğu Modellerimizde Dökme Sünger kullanılmış olup, Ürünün her yanında yüksek kaliteyi ve konforu hissedeceksiniz.
 • Xprime Oyuncu Koltuklarında CLASS4 Avrupa Standartları Amortisörü kullanılmış olup 2 YIL XPRİME Garantisi altındadır. 
 • XPrime Oyuncu Koltuklarında Tasarım ve Dikişler Özenle, el emeği Göz Nuru olarak yapılmış olup diğer marka ve koltuklarda gördüğünüz yüksek seviye potlaşmaya rastlamazsınız. 

XPRİME OYUNCU KOLTUĞU KALİTESİ

XPrime Oyuncu Koltuklarında Oturma Alanının geniş olması ve Yüksek kalitede Amortisör, Teker kullanımı ile Tüm XPrime Modellerinde 100-160 KG Arasına Destek vermektedir. Xprime Serilerinde ürün açıklamalarını dikkatle incelemenizi ve Boy Kilonuza uygun Modeli tercih etmenizde fayda yer almaktadır. 

Xprime Oyuncu Koltukları size sadece Konfor sunmamaktadır, Gözünüze de hitap etmekte ve bir Oyuncu Koltuğunda aradığınız tüm özellikleri kendi içinde barındırmaktadır. 

XPrime Oyuncu Koltuklarına daha düşük kalite de yer alan Jenerik Markalarda 1799 TL den 3500 TL'ye kadar uzanmaktadır. XPRİME ise size Fiyat ve Kalite Performansı sunar. Oyuncu Koltuklarında F/P Dengesini sunabilen tek marka olma gururunu derinden yaşıyoruz. Sizlere Kaliteli ve Yüksek Performanslı Oyuncu Koltuklarını en uygun fiyata satın alma imkanını sunuyoruz. 

 
Teknik Bilgiler
Renk Tercihi Turuncu
Malzeme Cinsi Suni deri Modelleri
Ayak Modelleri Krom Ayak
Kullanım Alanı Oyuncu Koltuğu
 
Kargo

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

100 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo ücreti OFİSEL Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi, ürünün üretim ve tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Kargo şirketlerinin tümünde yer alan 35 Desi ve üzeri kapıya teslim etmeme hakkı yer almakta olup bu hak Türkiye Çalışma Bakanlığı tarafından kendilerine verilmiştir. Ürünlerimiz 35 Desi üzeri olmasından dolayı kargoların teslimatları bina kapısı olarak gerçekleşmektedir. (Bu durum kargo anlaşması farketmeksizin tüm firmalar için geçerli kanundur) Bu sebepten dolayı kapıya teslim edilmesini talep etmeyiniz veya bu duruma göre siparişinizi oluşturunuz. Bu tip sebepten dolayı teslim alınmayan ürünlerde kargo bedeli tahsil edilip kalan ücretin müşteri hesabına iade hakkı OFİSEL'de saklıdır.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Üretici firma olmamızdan dolayı genellikle 5-7 iş gününde sağlanan teslimatlar belirli yoğun dönemlerde 10-15 iş gününe uzayabilir. Hafta sonu iş günü dahilinden sayılmamaktadır. Kargoya teslim edilmiş lakin ürün teslim alınmadan yaşanılacak iade işlemlerinde alıcıdan kargo ücretleri tahsil edilerek kalan tutarın iadesi ödeme şekline bağlı olarak aynı biçimde sağlanır. 

PANDEMİ DÖNEMİNDE ORTALAMA TESLİMATLAR 10-13 iş günüdür.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. 

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Oyuncu Koltuğu

OYUNCU KOLTUĞU MODELLERİ

Oyuncu Koltukları ve Gamer Koltukları olarak ta geçmektedir çok fazla tercih edilen ve genelde 12-25 yaş arasında kullanılan Koltuk Modelidir. Oyuncu Koltukları bir çok gencin odasında kesinlikle olması gereken Oyuncu Koltukları Modelleri ve Çeşitleridir. Bunun en büyük sebebinin ise artık eskisi gibi çocukların dışarıda oyun oynamamalarıdır. Geçmişimize oran ile Gençlerin artık tercih ettikleri Oyun Şekli ağırlıklı olarak Bilgisayar Başında, Playstation başında geçirilen zamanlar halini almıştır. Oyuncu Koltuğu Modellerini tercih ettiğinizde OFİSEL sizlere en fazla çeşidi sunmakta olup 2000 m2 üretim alanına sahip ve ürünlerinin %95'i kendi fabrikasında üretilmektedir. Peki Oyuncu Koltuğu modellerini Üreticiden almanın faydalarını en başta ürüne garanti verenin, ürünü üreten firma olması. Yani ürünü kullandığınızda ileri zamanlarda Bazı parçaların arıza yapması ve Yedek Parça talebinizin oluşması kaçınılmazdır. OFİSEL olarak OYUNCU KOLTUĞU Modellerinde 7 YIL Yedek Parça Garantisi verilmektedir.

PROFESYONEL OYUNCULARIN KOLTUKLARI OFİSEL'DE

Profesyonel oyuncularımızın Oyuncu Koltukları Ofisel.com'da. Profesyonel Oyuncularımız için geliştirilen Özel tasarımlı Oyuncu Koltukları Modellerimize Oyuncu Koltukları Kategorimizden ulaşabilirsiniz. Profesyonel oyuncu Koltuklarında Sırt Bölümü Ayarlanabilen, Sırt Yükseklik Ayarı yer alan ve maksimum konfor için özel tasarlanmış oyuncu koltuklarımıza ulaşabilirsiniz. Yarış Arabası Koltuğu Tasarımı olan Oyuncu Koltukları Modellerimiz Oyuncu Koltukları Kategorimizde yer almaktadır. Profesyonellerin tercihi Oyuncu Koltuklarında Ofisel.com olarak Oyuncu Koltuklarına Önem Veriyoruz. Oyuncu Koltuklarında Kullanılan Sünger Doygunluğu ve Sünger Kalitesi normal koltuklarımıza oran ile %120 Arttırılmış Dansite Sünger yer almaktadır. Sünger Doygunluğunun verdiği rahatlık sonrasında Sırt Dayama ve Oturma alanlarında Kullanılan özel Hava kanalları ve vücudumuzun Sert Kemiklerinin Koltuklara temas Ettiği Bölgelere özel çukur hazneler eklenmiştir.

OYUNCU KOLTUKLARINDA TAM ORTOPEDİK OYUNCU KOLTUKLARI BURADA !

Oyuncu Koltuklarında, Oyun Oynayan değerli müşterilerimize önem veriyoruz. Ofisel Olarak Oyuncu Koltukları Modellerinde Kaliteden ödün vermedik ve Hem Tasarım Hemde Ortopedik Oyuncu Koltuklarını Üretmeyi amaçladık ve 16 Yıllık Üretim Tecrübemizde 8 Yıllık Oyuncu Koltukları Üretimi yapmaktayız. Oyuncu Koltuklarında Ortopedik olması çok fazla önemli ve hassas bir noktadır. Profesyonel Oyuncuları izlediğimizde ortalama 14 saat oturmakta olan Oyuncularımıza rastladık. 14 Saat Oyun oynamak ve yemeklerini dahi Oyun Başında veya Oyun oynadıkları Masada yemeleri neredeyse sadece Lavabo ihtiyaçlarına kalkmaları dışında Koltuktan ayrılmadıklarını tespit ettik. Yani 14 Saatlik Oyun içerisinde 15-20 Dk'lık sürede sadece koltuktan ayrılıyorlar. Profesyonel Oyuncularımız için özel tasarım koltuklarımız yanında Ortopedik olmasının ne kadar önemli olduğunu anladık ve ürettiğimiz koltuklarda Ortopedik olmasına özen gösterdik.

ORTOPEDİK OYUNCU KOLTUK MODELLERİ BURADA

PROFESYONEL OYUNCU KOLTUK MODELLERİ BURADA

 

 
Kurulum Klavuzu

Kurulum ile alakalı Aşağıdaki linki Tıklayınız;

Oyuncu koltuğu ve Ofis Koltuğu Kurulum Şeması

 
İade Koşulları

Ofisel İade Politikası

Alışverişinizden herhangi bir nedenle memnun kalmadığınızda, para iadesi veya değiştirme için öncelikli yapmanız gereken, teslim alma tarihinden itibaren 14 gün içinde bize talebinizi yazılı veya müşteri hizmetleri aracılığıyla sözlü olarak iletmenizdir.

İade talebiniz bize ulaştıktan sonra, OFİSEL tarafından aşağıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir. Onaylandığı takdirde ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz nakliye firması aracılığı ile geri alınır. İade edeceğiniz ürün veya ürünlerin geri gönderim bedeli tarafımızca karşılanır. Dilerseniz iade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri size en yakın OFİSEL mağazasına kendiniz getirebilir veya kargo masrafını karşılamak kaydı ile sizin tercih ettiğiniz bir kargo firması ile bize gönderebilirsiniz.

İnternetten yapılan alışverişlerde de mağazalarımızda olduğu gibi ürünü orijinal ambalajında ve e-arşiv faturası ile birlikte, üzerindeki gider pusulası bölümü ıslak imzalı olarak göndermeniz/getirmeniz gerekmektedir.

Ürünlerinizin, bize ulaşmasını takip eden 14 gün içerisinde size ödeme yaptığınız yol ile iade işlemi gerçekleştirilir. Kredi kartınıza iade işleminin yansıması, normal koşullar altında 2-5 iş günü sürmekle beraber bankanızın prosedürlerine bağlı olarak değişebilmektedir.

Genel İade Koşulları

1. İadeler mutlak suretle orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
2. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
3. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal faturadaki iade ile ilgili alanların yer alan iade formu eksiksiz doldurulmuş şekilde ve imzalandıktan sonra tarafımıza gönderilmelidir.
4. İade etmek istediğiniz ürünlerin geri alım planlamasını sizin için yapabiliriz. Bizim aracılığımız ile anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca taşınan iadelerin geri nakliye ücreti tarafımızca karşılanır. Aksi takdirde kargo firması sizden taşıma ücreti talep edecektir.
5. Mobilya, Koltuk, Sandalye, Oyuncu Koltuğu kategorisinde yer alan demonte ürünlerde montaj yapıldıktan sonra iade kabul edilmemektedir.

Hasarlı veya Ayıplı Ürünlerin İadesi

Siparişinizi teslim alırken, kolilerin EKSİKSİZ ve SAĞLAM olduğunu mutlaka kontrol ediniz. Ürünleriniz sevk irsaliyesi ile teslim edilir. E-arşiv uygulaması kapsamında, faturanız sadece elektronik ortamda oluşturulur ve e-posta adresinize otomatik olarak gönderilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır. Firma adına kesilen faturalarda ise, satın alan firmanın iade faturası ile değişim veya iade işlemi yapılabilir.

Kargo yetkilisi, sizden kolileri eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınıza dair imza alacaktır. Koli dışında hasar bulunması durumunda, bu ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız. Bu ürünlerin değişimi 14 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Bu durumda, sizden ek bir nakliye veya ürün bedeli talep edilmeyecektir.

Teslim esnasında fark edilmeyerek teslim alınan hasarlı veya ayıplı ürünlerin iadesi için Müşteri Hizmetleri bölümümüz, ürünün hasar veya ayıbını gösteren fotoğraf göndermenizi talep edebilir. Yapılan inceleme sonucunda tüketici kaynaklı olmadığı tespit edilmesi durumunda birebir değişim işlemi yapılacaktır. Değişimi yapılacak olan ürün ile birlikte orijinal faturada yer alan iade alanları eksiksiz doldurulmuş şekilde ve imzalandıktan sonra tarafımıza gönderilmelidir.

Eksik veya Yanlış Ürünlerin İadesi

Siparişinizde eksik ürün var ise, diğer ürünlerinizi teslim alarak, eksik ürünler için imza atmadan önce bunu not olarak belirtmelisiniz. Öte yandan, siparişinizde yanlış ürün bulunuyorsa, bu ürünü teslim almamalı ve teslimat irsaliyesinde yazılı olarak belirtmelisiniz.

Siparişiniz ile ilgili iade ve değişim talepleriniz için Bize Ulaşın formunu kullanarak veya 0850 302 10 83 nolu telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız, tam olarak orjinal paketleri ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

*Sipariş vermeniz durumunda yer alan iade/değişim politikasını kabul etmiş olursunuz.

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde www.ofisel.com'a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Kurulumu yapılmış ürünlerin iadesi yoktur. İade şartları için tıklayınız.

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için teslimat tarihi sonrası 14 günlük süre içinde olması ve satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5- Özellikle Koltuk modelleri siparişinize göre Renk ve Model üretimi yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı size özel üretim olan ürünlerde iade ve sipariş iptali yer almamaktadır. Bu sebepten dolayı Nihai ve doğru karar vermeye özen gösteriniz.

6-Ürünleri teslim alırken paketleri kontrol ediniz, hasarlı veya yırtık paketleri lütfen teslim almayınız, teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz. Hasarlı paket teslim aldığınızda olabilecek sıkıntılardan firmamız sorumlu değildir.

7-Koltuk modellerinde; Plastik Ayak, Kolçağın kırılması, Tekerleklerin kırılması, deri yırtılması vb. kullanıma ve fiziksel müdahaleye bağlı hiçbir parça garanti kapsamına girmemektedir. Mekanik ve fabrikasyon arızalar 2 yıllık garanti kapsamına dahildir.

*Sipariş vermeniz durumunda yer alan iade/değişim politikasını kabul etmiş olursunuz.

Bir Yorum Yaz

XPrime One Oyuncu Koltuğu Turuncu 7555T

XPrime Oyuncu Koltuğu Modelleri en iyi kalite ve F/P ürünüdür.

Yüksek Kalite ve Tasarım ürün talep edenlerin tercihi.

XPRİME ORJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(34)
Özerk O 2020-12-12

Tam bir F/P

Paketleme çok iyiydi hiçbir zarar görmemişti. Çok hızlı sürede geldi. Çok rahat ve kaliteli herkese tavsiye ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Keyfihal 2020-08-22

Güzel ürün

Güzel ürün

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
ŞÜKRÜ Balcı 2020-07-29

Yakışır

Ürün çok uzun sürede geldi ama çok temiz geldi.Oturma yeri çok rahat,çok yumuşak.Sırtı da hiç ağrıtmıyor.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Serdar urfalı 2020-07-29

Sağlam mal Sağlam marka

Ürün çok uzun sürede geldi ama çok temiz geldi.Oturma yeri çok rahat,çok yumuşak.Sırtı da hiç ağrıtmıyor.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
İlkay duru 2020-07-29

XPrime One Oyuncu Koltuk

Tam bir fiyat performans ürünü gerçekten çok güzel ve rahat bir koltuk, sipariş 2 hafta sonra gelse de tüm aparatları eksiksiz olarak teslim aldım.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Furkan ONUK 2020-07-29

İlgili firma

Ürün gayet kaliteli ve rahat.Sorunsuz bir şekilde elime ulaştı.Gönül rahatlığıyla sipariş verilebilir.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Volkan Kart 2020-07-29

Eksiksiz Güvenilir Marka

Bu koltukla odam şahane

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ftaih Çetin 2020-07-29

kaliteeee

cok basarili parasina deger

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
İbrahim Atasoy 2020-07-29

Bu fiyata bukadarı aman aman

Uzun yıllar kullanabileceğiniz bir koltuk rahatlık konfor hepsi var :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Sinan Kara 2020-07-29

5YILDIZ

Fiyatına değecek bir ürün. Başta insan bi alışamıyor bu rahatlığa ama alışınca vazgeçilmez. 10 numara 5 yıldız!

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Onur Göz 2020-07-29

Alınır

Aşırı rahat. uzun süre kullanımlarda ağrı yapmıyor

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Mehmet Özgür 2020-07-29

Bu fiyata yeterde artar

Koltuk çok rahat rengi duruşu muazzam teşekkürler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Mesut Onuk 2020-07-29

Güzel

Kesinlikle tavsiye ediyorum 3 haftadır kullanıyorum sıkıntısız satıcılar gayet güzel bir şekilde ilgilendiler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Umut Atılgan 2020-07-29

Fark yaratacak marka

Ressimde Göründüğünden daha iyi ve hayal edemiyeceğiniz derecede rahat

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Seyfi beder 2020-07-29

Alacaklıysanız kesin alın

bu koltuğu almadan önce birçok koltuk araştırdım ve tavsiye üzerine aldım.kesinlikle çok şık bekledğimden çok daha heybetli Turuncu renkler görselinden çok daha canlı ve aynı zamanda kibar.rahatlığı ve kalitesi gerçekten çok iyi. tek olumsuz yanı fiyatları.Ofiel den ricam belki biraz daha fiyatı uygun ve makul seviyeye çeker de her bütçeye ve almak isteyen kardeşlerimiz alır.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Deniz Akıncı 2020-07-29

Rahat

gayet güzel bir ürün. tek beğenmediğim nokta kolçakların biraz sesli olması. oturma alanı da bir tık daha büyük olabilirdi.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Koray Akküçük 2020-07-29

Güvenebilirsiniz

Ürün elime hızlı bi şekilde geldi ve 15 dakikada tek başıma kurdum ürün gayet kaliteli yalnızca bana gelen amatisör arızalıydı hemen Ofisel yetkilileriyle görüşüp durumu izah ettim 3 gün içinde yeni amatisör gönderdiler gayet nazik ve kibarlardı.Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz satıcı ürünün arkasında... Teşekkürler Ofisel :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Halil gülen 2020-07-29

Renkleri çok dolgun

Harika bir koltuk rahatlık neymiş şimdi anladim. PC başında geçirdiğim vakit artık daha konforlu

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
BARIŞ DOĞAN 2020-07-29

Sağlam marka

Ürünü hafta sonu sipariş vermeme rağmen kargolandı ve kısa sürede elime ulaştı teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Engin ç. 2020-07-29

Kaliteli ve rahat.

Kaliteli ve rahat. İlk kullanmaya başladığınızda bir süre bir deri kokusu veriyor. Bu durum haricinde gayet memnun kaldım. Hareket yeteneği sağlayan aksamlarının sağlam olması da başka bir artısı.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Aksel Doğan 2020-07-29

İçiniz rahat olsun

Renk ve kalite süper

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ufuk Pektaş 2020-07-29

Güzel

cok rahat ama kurmasi biraz zahmetli

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
ÖZHAN 2020-07-29

Fazla diyecek birşey yok

Pişman olmayacaksınız

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Taylan Doğan 2020-07-29

Dört Dörtlük

herşey iyi hoş rahat ama yaz mevsiminde kullanmak biraz zor terletiyor insanı

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Yavuz Kuşku 2020-07-29

Tereddüt etmeyin

Firma kalitesini gerçekten belli ediyor. Çok rahat ve kurulumu kolay. Teşekkür ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ahmet erge 2020-07-29

Kaliteli işcilik

Ürün oldukça güzel fakat kurulmamış haliyle gelmesi biraz sıkıntılı ben zorlandım

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Murat Adanır 2020-07-29

Tavsiye ediyorum

Sipariş hızlı geldi, Kargocu yukarıya kadar taşıdı ürünü, Onun dışında ürün gayet kalite ve konforlu, birleştirmesi 15 dk mı aldı, fiyatına göre efsane ürün tavsiye ederim

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
İsmail Üzer 2020-07-29

Okuyun

Uzun zamandır araştırmalar sonu karar verdim ve beklediğime değmiş gerçekten malzemesi kaliteli. Bel altı biraz tombul ve büyük olanlar diğerlerine bakmalarını öneririm:) Gerisi harika düşünmeden alabilirsiniz.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Bahri Üzer 2020-07-29

Uzun zaman götürür

Müthiş rahat bir ürün. Kesinlikle değerinin üzerinde kalitede. Yaklaşık yarım saatte tek başıma kurulumu yaptım.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Bülent Kılıç 2020-07-29

Çok memnunum

Montajı çok kolay, çok rahat ve kaliteli. Oyun oynayan kişiler iicn olmazsa olmaz diyebileceğim tarzda bir koltuk. Teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Mehmet Özenler 2020-05-31

Xprime F/P Tam anlamıyla

Oyuncu Koltuğunda F/P arayanlar satın aldı bile :)

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ebru kılıç 2020-05-31

Beğendim

ürünü ciddi anlamda beğendim. Kalitesi çok iyi.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Hüseyin Eser 2020-05-31

Çok iyi

Renkleri muhteşem, kalitesi enfes

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Serkan yıldırım 2020-05-31

XPrime One Oyuncu Koltuğu Turuncu 7555T

Ürün öncelikle çok rahat ve pratik kurulumu var. İsmi gibi Prime bir Oyuncu Koltuğu diyebilirim. Sipariş sonrası 5 iş gününde kargoya verildi. ürün tarafıma hızlı şekilde teslimatı orjinal kutusunda sağlam bir şekilde yapıldı. ürün kesinlikle inanılmaz konforlu, Oturduğunuzda adeta WW mini koltuğunda oturuyorsunuz sanki, Saatlerde uzun süren yayınlar ve oyun oynayan biri olarak ortalama günde 8-10 saat koltuğu kullanıyorum. İnanılmaz rahat, trendyol ve diğer sitelerde öneriler ile buldum. Belimde fıtık başlangıcı olmasından dolayı diğer koltuklarda ağrı ile karşılaşırdım 5. saatten sonra fakat Xprime Oyuncu Koltuğunda 9-10 saat kullanım sağladım ve çok rahat. Yorulduğum zaman Sırt kısmı komple yatırıyorum. 180 Derece tam olarak yatıyor arkadaşlar. Piyasada diğer marka olmuş ve 1900 TL lerde satılan oyuncu koltuklarında görmediğim konforu Xprime koltuğunda buldum. Ben ürünün Gri rengini aldım fakat Kuzenime Siyah rengini de satın aldık. ikimizde çok memnunuz ve hem Görsel açıdan hemde kalite açısında sizi kesinlikle tatmin edecektir. Firmanın Müşteri temsilcilerindeki ilgi ve alaka için ayrıca teşekkür ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

 
Taksit Seçenekleri

Bu Kategoride Sepete En Çok Atılan Ürünler: 30

XPrime King Oyuncu Koltuğu Pembe 9555P

3 499,90 TL 3 999,90 TL -500,00 TL

Bulls Oyuncu Koltuğu Yeşil - 3555Y

2 499,90 TL 2 999,90 TL -500,00 TL

Bulls Oyuncu Koltuğu Pembe- 3555P

2 499,90 TL 2 999,90 TL -500,00 TL

Bulls Oyuncu Koltuğu Lila - 3555L

2 499,90 TL 2 999,90 TL -500,00 TL

Ofisel Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu Gri 2555G

2 499,90 TL 2 999,90 TL -500,00 TL

Bulls Oyuncu Koltuğu Turuncu - 3555T

2 499,90 TL 2 999,90 TL -500,00 TL

Bulls Oyuncu Koltuğu Mavi - 3555M

2 499,90 TL 2 999,90 TL -500,00 TL

XPrime Winner Oyuncu Koltuğu Beyaz

3 499,90 TL 3 999,90 TL -500,00 TL

XPrime King Oyuncu Koltuğu Lila 9555L

3 499,90 TL 3 999,90 TL -500,00 TL

Ofisel Blody Oyuncu Koltuğu Siyah

2 499,90 TL 2 999,90 TL -500,00 TL

XPrime Winner Oyuncu Koltuğu Turuncu

3 499,90 TL 3 999,90 TL -500,00 TL

Menu