WP Destek Hattı
Xprime Pad Oyuncu Koltuğu Kol Dirsek Desteği
Xprime Pad Oyuncu Koltuğu Kol Dirsek Desteği Xprime Pad Oyuncu Koltuğu Kol Dirsek Desteği Xprime Pad Oyuncu Koltuğu Kol Dirsek Desteği Xprime Pad Oyuncu Koltuğu Kol Dirsek Desteği

Xprime Pad Oyuncu Koltuğu Kol Dirsek Desteği

Tahmini Persembe 14/12/2023 günü kargoda (Ortalama 2-7 iş günü)
 • Resmi tatiller ve Hafta sonları iş günü sayılmamaktadır.
 • Aras Kargo : Ücretsiz Kargo

9888-1

Yeni ürün

XPrime Oyuncu Koltuğu Modelleri en iyi kalite ve F/P ürünüdür.

Yüksek Kalite ve Tasarım ürün talep edenlerin tercihi.

1 Adet Alımda 1 Çift Takım olarak gönderilmektedir.

XPRİME ORJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

ÜCRETSİZ KARGO

Daha Fazla Detaylar

299,90 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Xprime Pad Oyuncu Koltuğu Kol / Dirsek Desteği

Oyuncu Koltuğu ürünlerinin kolçak alanları genellikle plastik ve yumuşak bir doku yer alır lakin uzun süreli kullanımlarda bu yumuşaklık yeterli gelmeyebilir ve Kol Dirsek ağrısı ile karşılaşabilirsiniz. XPrime Pad Kolçak Desteği ile tüm sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Kullanılan özel Yumuşak Kumaş ve dolgulu sünger ile konforun tadını çıkarabilirisiniz.

 • Dolgulu Yumuşak Kumaş Malzeme
 • Lastikli Bandlar ile 3D,4D,2D Kolçaklarda Kullanabilirsiniz. (Cırt Cırtlı Gelmemektedir, Lastikli ve geçmelidir.)
 • 3D Kolçaklara Uyumlu
 • xPrime Baskılı Modern Yapı
 • Kaydırmaz Kumaş

Ürün Ölçüleri

28x12x7cm

1 Adet Alımda 1 Çift Takım olarak gönderilmektedir.

 
Kargo

KARGO VE TAŞIMA İŞLEMLERİ

100 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo ücreti OFİSEL Firmasına Aittir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi, ürünün üretim ve tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Kargo şirketlerinin tümünde yer alan 35 Desi ve üzeri kapıya teslim etmeme hakkı yer almakta olup bu hak Türkiye Çalışma Bakanlığı tarafından kendilerine verilmiştir. Ürünlerimiz 35 Desi üzeri olmasından dolayı kargoların teslimatları bina kapısı olarak gerçekleşmektedir. (Bu durum kargo anlaşması farketmeksizin tüm firmalar için geçerli kanundur) Bu sebepten dolayı kapıya teslim edilmesini talep etmeyiniz veya bu duruma göre siparişinizi oluşturunuz. Bu tip sebepten dolayı teslim alınmayan ürünlerde kargo bedeli tahsil edilip kalan ücretin müşteri hesabına iade hakkı OFİSEL'de saklıdır.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Üretici firma olmamızdan dolayı genellikle 5-7 iş gününde sağlanan teslimatlar belirli yoğun dönemlerde 10-15 iş gününe uzayabilir. Hafta sonu iş günü dahilinden sayılmamaktadır. Kargoya teslim edilmiş lakin ürün teslim alınmadan yaşanılacak iade işlemlerinde alıcıdan kargo ücretleri tahsil edilerek kalan tutarın iadesi ödeme şekline bağlı olarak aynı biçimde sağlanır. 

PANDEMİ DÖNEMİNDE ORTALAMA TESLİMATLAR 10-13 iş günüdür.

Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. 

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

 
Kurulum Klavuzu

Kurulum ile alakalı Aşağıdaki linki Tıklayınız;

Oyuncu koltuğu ve Ofis Koltuğu Kurulum Şeması

 
İade Koşulları

Ofisel İade Politikası

Alışverişinizden herhangi bir nedenle memnun kalmadığınızda, para iadesi veya değiştirme için öncelikli yapmanız gereken, teslim alma tarihinden itibaren 14 gün içinde bize talebinizi yazılı veya müşteri hizmetleri aracılığıyla sözlü olarak iletmenizdir.

İade talebiniz bize ulaştıktan sonra, OFİSEL tarafından aşağıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir. Onaylandığı takdirde ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz nakliye firması aracılığı ile geri alınır. İade edeceğiniz ürün veya ürünlerin geri gönderim bedeli tarafımızca karşılanır. Dilerseniz iade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri size en yakın OFİSEL mağazasına kendiniz getirebilir veya kargo masrafını karşılamak kaydı ile sizin tercih ettiğiniz bir kargo firması ile bize gönderebilirsiniz.

İnternetten yapılan alışverişlerde de mağazalarımızda olduğu gibi ürünü orijinal ambalajında ve e-arşiv faturası ile birlikte, üzerindeki gider pusulası bölümü ıslak imzalı olarak göndermeniz/getirmeniz gerekmektedir.

Ürünlerinizin, bize ulaşmasını takip eden 14 gün içerisinde size ödeme yaptığınız yol ile iade işlemi gerçekleştirilir. Kredi kartınıza iade işleminin yansıması, normal koşullar altında 2-5 iş günü sürmekle beraber bankanızın prosedürlerine bağlı olarak değişebilmektedir.

Genel İade Koşulları

1. İadeler mutlak suretle orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
2. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
3. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal faturadaki iade ile ilgili alanların yer alan iade formu eksiksiz doldurulmuş şekilde ve imzalandıktan sonra tarafımıza gönderilmelidir.
4. İade etmek istediğiniz ürünlerin geri alım planlamasını sizin için yapabiliriz. Bizim aracılığımız ile anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca taşınan iadelerin geri nakliye ücreti tarafımızca karşılanır. Aksi takdirde kargo firması sizden taşıma ücreti talep edecektir.
5. Mobilya, Koltuk, Sandalye, Oyuncu Koltuğu kategorisinde yer alan demonte ürünlerde montaj yapıldıktan sonra iade kabul edilmemektedir.

Hasarlı veya Ayıplı Ürünlerin İadesi

Siparişinizi teslim alırken, kolilerin EKSİKSİZ ve SAĞLAM olduğunu mutlaka kontrol ediniz. Ürünleriniz sevk irsaliyesi ile teslim edilir. E-arşiv uygulaması kapsamında, faturanız sadece elektronik ortamda oluşturulur ve e-posta adresinize otomatik olarak gönderilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır. Firma adına kesilen faturalarda ise, satın alan firmanın iade faturası ile değişim veya iade işlemi yapılabilir.

Kargo yetkilisi, sizden kolileri eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınıza dair imza alacaktır. Koli dışında hasar bulunması durumunda, bu ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız. Bu ürünlerin değişimi 14 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Bu durumda, sizden ek bir nakliye veya ürün bedeli talep edilmeyecektir.

Teslim esnasında fark edilmeyerek teslim alınan hasarlı veya ayıplı ürünlerin iadesi için Müşteri Hizmetleri bölümümüz, ürünün hasar veya ayıbını gösteren fotoğraf göndermenizi talep edebilir. Yapılan inceleme sonucunda tüketici kaynaklı olmadığı tespit edilmesi durumunda birebir değişim işlemi yapılacaktır. Değişimi yapılacak olan ürün ile birlikte orijinal faturada yer alan iade alanları eksiksiz doldurulmuş şekilde ve imzalandıktan sonra tarafımıza gönderilmelidir.

Eksik veya Yanlış Ürünlerin İadesi

Siparişinizde eksik ürün var ise, diğer ürünlerinizi teslim alarak, eksik ürünler için imza atmadan önce bunu not olarak belirtmelisiniz. Öte yandan, siparişinizde yanlış ürün bulunuyorsa, bu ürünü teslim almamalı ve teslimat irsaliyesinde yazılı olarak belirtmelisiniz.

Siparişiniz ile ilgili iade ve değişim talepleriniz için Bize Ulaşın formunu kullanarak veya 0850 302 10 83 nolu telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız, tam olarak orjinal paketleri ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

*Sipariş vermeniz durumunda yer alan iade/değişim politikasını kabul etmiş olursunuz.

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde www.ofisel.com'a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 •          Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
 •          Kurulumu yapılmış ürünlerin iadesi yoktur. İade şartları için tıklayınız.

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için teslimat tarihi sonrası 14 günlük süre içinde olması ve satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5- Özellikle Koltuk modelleri siparişinize göre Renk ve Model üretimi yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı size özel üretim olan ürünlerde iade ve sipariş iptali yer almamaktadır. Bu sebepten dolayı Nihai ve doğru karar vermeye özen gösteriniz.

6-Ürünleri teslim alırken paketleri kontrol ediniz, hasarlı veya yırtık paketleri lütfen teslim almayınız, teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz. Hasarlı paket teslim aldığınızda olabilecek sıkıntılardan firmamız sorumlu değildir.

7-Koltuk modellerinde; Plastik Ayak, Kolçağın kırılması, Tekerleklerin kırılması, deri yırtılması vb. kullanıma ve fiziksel müdahaleye bağlı hiçbir parça garanti kapsamına girmemektedir. Mekanik ve fabrikasyon arızalar 2 yıllık garanti kapsamına dahildir.

*Sipariş vermeniz durumunda yer alan iade/değişim politikasını kabul etmiş olursunuz.

Bir Yorum Yaz

Xprime Pad Oyuncu Koltuğu Kol Dirsek Desteği

XPrime Oyuncu Koltuğu Modelleri en iyi kalite ve F/P ürünüdür.

Yüksek Kalite ve Tasarım ürün talep edenlerin tercihi.

1 Adet Alımda 1 Çift Takım olarak gönderilmektedir.

XPRİME ORJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

ÜCRETSİZ KARGO

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(9)
Berkay Kaan S 2022-03-09

Rahat

Teslim aldığım anda deneme yaptığımda bile rahatlığı hissettim. Alpha koltuğa bile oluyor. Tavsiye ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Gökhan A 2021-10-27

Mükemmel

Kesinlikle tavsiye ederim çok güzel bir ürün kalitesine zaten soylicek bir söz yok.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Mert 2021-10-23

CIRTCIRTSIZ

Açıklamaya cırtcırtlı yazıp öyle göndermiyorsunuz. Cırtcırtı var diye aldım. Eski tip sandalyemde kullanacaktım.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Kaan B 2021-10-22

Çok yumuşak ve kolunuzu çok rahatlatıyor

Ürün bugün elime geldi iyi ki almışım dedirtti . Mükemmel

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Ahmet S 2021-09-18

FP ürünü

Farklı marka oyuncu koltuğuna taktım gayet başarılı kayma dönme hiç bir şey olmuyor tam oturdu tavsiye ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Yunus Emre Y 2021-07-18

Kol Dirsek Desteği

Öncelikle Xprime marka olmayan başka bir markanın oyuncu koltuğunu kullanmakta olmama rağmen, ürünün ilanında yer alan açıklamalarda da denildiği üzere, koltuğumun markası ve modeli ile gerçekten de uyumlu olmuş olduğunu, bizzat kendim deneyimleyip doğrulamış oldum.
Ürün kumaş bir kaplama da olduğu için, kolumu kolçaklara dayarken yaşamış olduğum terleme ve ısınma problemlerini yaz sıcaklarına rağmen en aza indirdiğini rahatlıkla söyleyebilirim. Keşke daha öncesinde bu ürünle karşılaşsaymışım bile dedim doğrusunu söylemek gerekirse.
Xprime'a, oyuncu koltukları kolçaklarının yaratmış olduğu terleme ve ekstra yumaşaklık ve konfor sağlaması açısından, böyle bir ürün çıkarmış oldukları için teşekkür ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
Cenk D 2021-07-11

Oldukça memnun kaldım.

X-Prime olmayan farklı bir oyuncu koltuğum için tercih ettim, uyum sağlamasının yanı sıra kesinlikle çok rahat ettim. Benim birincil amacım kolçağın yüksekliğini artırmaktı. Daha sonra dirseklerimin kolçağa koymaktan yara olduğunu da fark edince, tercih ettim gayet memnun kaldım. Teşekkürler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
osman arıkan 2021-06-24

Uygun fiyata nereden bulurdum diye düşünüyordum :D:

Yemin ediyorum 1 haftadır araştırıyorum kumaş pedleri 200₺ den aşağı bulamıyordum fiyatı düşük olanları da deri oluyordu 1 tane aldım çok fazla terleme yapıyor çöpe attım Allahtan karşıma çıktı yine xprime :)
bence trendyola falan da ekleyin çünkü ilk o tarz yerlere bakıyoruz genelde.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
selim alkan 2021-06-24

MÜKEMMEL

çok iyi düşünülmüş 3D kolçağın üst kısmı yumuşak bir yapıya sahip ama bununla birlikte daha konforlu oluyor şey gibi düşünülebilir koltuğun sırt kısmı belimi rahatsız etmiyor ama yastık kullanınca çok daha iyi oluyor bunun gibi düşünebilirsiniz kalitesine göre fiyatı da bence ideal. Bu arada fabric kırmızı koltuğa kullanıyorum ben.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

 
Taksit Seçenekleri

Bu Kategoride Sepete En Çok Atılan Ürünler: 5

Menu