WP Destek Hattı

Müşteri Yorumları ( 398 ) RSS
(5,0/5)

İncelemesi Efe Berk,
Efe Berk
XPrime Markus RGB Ledli Oyuncu Masası bu fiyata montaj dahil midir?
10-12-2022
İncelemesi MURAT ERTÜRK,
MURAT ERTÜRK
Merhaba , Alpha oyuncu koltuğu almadan önce yorumları okuduğumda olumlu yorumların yanında olu ...
07-12-2022
Doğrulanan Satın Alma
İncelemesi Mustafa babacan,
Mustafa babacan
Tesekkürler.Fiyat performans ürünü arıyorsanız XPrime King Modelini tercih edebilirsiniz.Gerek ...
21-12-2021
İncelemesi Yunus Emre,
Yunus Emre
15 Temmuz 2021 Perşembe günü siparişlerini vermiş olduğum; 1- Xprime Fab Pad Oyuncu Koltuğu ...
18-07-2021
Doğrulanan Satın Alma
İncelemesi ilhan,
ilhan
king fabric modeli tercih ettim teslimat için kapıya kadar gelen teknik servis bölümünüzdeki F ...
31-05-2021

Yönetici Koltuğu 

Gösterilen 1 - 169 ile 169 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 169 ile 169 arasındaki öğeler
En İyi Yönetici Koltuğu Markası Hangisidir?
   

En iyi Yönetici Koltuğu Markası OFİSEL'dir. Çünkü OFİSEL Üretici olmasından kaynaklı ve Modern çizgilerden ödün vermeyen kalitesi ile kendini kanıtlamış bir markadır. OFİSEL Yönetici Koltuğu Modellerinde Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo ile ürünlerini ulaştırmakta olup Tüm Kredi Kartlarına 6 Taksit imkanı ile cebiniz ile dost markadır. Kalite/Fiyat Performansı yanında sağlamış olduğu Ücretsiz Kargo ve Peşin Fiyatına 6 Taksit imkanı ile sektörün lideridir.

Ucuz Yönetici Koltuğu Modelleri Hangileridir?
   

En Ucuz Yönetici Koltuğu olarak en çok tercih edilen modellerimiz aşağıda yer almaktadır;

 • Prestij Yönetici Koltuğu
 • Ecem Yönetici Koltuğu
 • Yönsit Yönetici Koltuğu
 • Cezhan Yönetici Koltuğu
 • Yonca Yönetici Koltuğu
 • Cezar Yönetici Koltuğu
En Popüler Yönetici Koltuğu Hangisidir?
   

En popüler ve çok fazla telep gören Yönetici Koltuğu Modelimiz;

 • Kooky Yönetici Koltuğu
 • Prestij Yönetici Koltuğu
 • Design Yönetici Koltuğu
 • Metni Fileli Yönetici Koltuğu Modelleri başlıca en popüler Yönetici koltuğu Modelleridir.
Yönetici Koltuklarının Özelliği Nedir?
   

Yönetici Koltuğunda başlıca özellik Ergonomik ve Konforlu olmasıdır. Bunun yanında Prestij ve koltuğun ağır duruşu bulunduğu konuma göre önemlidir. Yönetici koltuklarının sırt yükseklikleri Çalışma Koltuklarına oranla daha fazla olur. Ahşap Yönetici Takımı Mobilyalarının olduğu alanlar için Ahşap Ayaklı Modeller fazlasıyla tercih edilmektedir. Örneğin; Patner Yönetici Koltuğu çok fazla tercih edilen ve karizması olan bir yönetici koltuğu modelidir. Kollarında ve Ayaklarında kullanılan Ahşabın kattığı karizma çok fazladır. Üst Yönetici ve Maka koltuğu alanlarında da sıkça tercih edilmektedir. Yönetici koltuklarında konfor açısından Multi Tilt Olarak geçen çift kol mekanizma tercih edilmektedir. 

2021 En Çok Satan Yönetici koltuğu Modeli Hangileridir?
   

2021 Yılının en çok satan Yönetici koltuğu Modeli Kooky Yönetici koltuğu ve Prestij Yönetici Koltuğu modelledir. Mimarların Tasarımsal olarak en çok tercih ettiği Kooky Yönetici koltuğu bir çok projede sıklıkla kullanılmıştır. Kasko Yönetici koltuğu adı ile de bilinen Kokky Modelimiz 2 Yıl Garantilidir. Multi Tilt Mekanizma ile 135 derece Sırt Yatma ve istediğiniz bölgede kitleme özellikleri mevcuttur.

Şirketlerin Kullandığı Yönetici koltuğu Modelleri Nelerdir?
   

Şirketlerde ve Ofislerde en sık kullanılan Yönetici koltuğu Modelleri aşağıdaki gibidir;

 • Kooky Yönetici koltuğu
 • Patner Yönetici Koltuğu
 • Levar Yönetici koltuğu
 • Prestij Yönetici koltuğu
 • Nitro Yönetici koltuğu
 • Design Yönetici Koltuğu Modellerimiz en çok tercih edilen Yönetici Koltuğu ürünlerimizden.

Mimarların ve Tasarımcıların en çok tercih ettiği Yönetici koltuğu ürünlerimiz yukarıdaki gibidir.

Yönetici koltuğu Teslim Süresi Ne Kadardır?
   

Yönetici Koltuğu Modelleri Üretimi itibari ile özenle yapılması gereken ürünler arasındadır. 5-10 iş günü içinde kargoya teslimatları yapılmaktadır. Dönemsel olarak değişkenlik gösterebilir. 

Ortopedik Yönetici Koltuğu Modelleri Hangileridir?
   

Ortopedik Yönetici Koltuğu olarak Xprime King, One, Winner modelleri bel ve boyun yastıklarından dolayı çok sık olarak tercih edilmektedir. Bunlar yanında Fileli Modellerde Ortopedik olarak Sırt Bölgesi itibari ile rahatlık sağlayan modeller arasındadır. Metni Fileli Yönetici Koltuğu Modellerimizde olduğu gibi Fileli Sırt Malzeme ve Ayarlı Bel desteği ile bel boşluğunuzu dolduran yapısı ile Ortopedik bir Yönetici koltuğu özelliklerini taşımaktadır.

Ofisel Yönetici Koltuğu Nerelerde Kullanılır?

Ofisel markası deneyimi ve tecrübesi ile ürün bilgisini birleştirerek fonksiyonel koltuk çeşitleri tasarlar. Ev, iş yeri, home office, bilgisayar merkezleri, hastane, okul, ofis, internet cafe ve aklınıza bile gelmeyen farklı alanlara özgü koltuk üretimi yapar. Ayrıca özel ve resmi kamu kurum ve kuruluşları ile kurumsal yerlerde de kullanım için yönetici koltuğu tasarlar. Ofis mobilyasında kurumsallığa vurgu yaparken çalışanların da sağlığını korur. Sayılan bu alanların her birinin çalışma şartları ve koşullarını göz önünde bulundurarak ayrı ayrı konfor çalışmaları yürütülür. Bu sayede yaşam alanlarında rahatlık sağlayan işlevsel ürünler üretmiş olur.

Çocuklarınız ders çalışıyorsa ve saatlerce masa başında oturmak zorunda kalıyorsa tüm Ofisel yönetici koltuğu çeşitlerini onlar için alabilirsiniz. Geriye yaslanma fonksiyonu ve esnek yapısı ile çalışırken ya da molalarda ihtiyaç duyulan konforu sağlayacaktır.

Çok farklı ürün grubu ve çeşitliliği olan Ofisel markasının konforunu ve rahatlığını yaşayınca eski ofis koltuğu, yönetici koltuğu gibi mobilyalarınızı değiştirmek isteyeceksiniz. Ofisel, kaliteyi uygun fiyata üreten yerli bir marka olarak müşteri memnuniyeti ve konfor odaklı çalışmalar yürütür. Ofisel markası ofis koltuğu, çalışma koltuğu, ofis koltuğu, sandalye, tabure, kanepe ve oyuncu koltuğunda stil sahibidir. Bu ürünlerden her birini diğerinin yerine rahatça kullanabilirsiniz. Çok fonksiyonlu ürün çeşitliliği sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Ofisel Yönetici Koltuğu Özellikleri Nelerdir?  

Satın aldığınız Ofisel ofis koltuğunu diğer markalardan ayıran en büyük özellik fonksiyonel oluşudur. Bu sayede konforlu, doğru tarz koltuk ya da kanepe seçimi ile her ürünü çeşitli alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ofisel ve Xprime markasından aldığınız ürün, iş değişikliği ya da işletme kolunda farklılık yapsanız bile yeni ortamda kullanacağınız mobilya olarak her ortama uyum sağlar. 100’den fazla ve farklı ürün grupları ve 100 farklı çeşit renk, döşeme ve tarz çeşitliliği ile ihtiyacınız olan yönetici koltuğuna sahip olursunuz. Oyuncu koltuğunda da sunduğu konforun yanında, farklı tarz ve renk kombinasyonları ile teknolojik donanımlı ürünleri uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Ofisel yönetici koltuğu; bekleme koltuğu, çalışma koltuğu, oyuncu koltuğu vb. gibi çeşitli ürün gruplarının yerine kullanılabilir. Ürünün tekerlek ve ayaklarından tutun da döşeme dikişlerine kadar her ayrıntı kalitelidir. Uzun yıllar yıpranmadan kullanabileceğiniz, kaliteli; çalışma koltuğu, refakatçi koltuğu ve diğer ürünleri bulabileceğiniz tek adres Ofisel’dir. Yüzlerce kez yapılan ortopedik ve fiziksel araştırmalar, denenen son teknoloji konfor ürünleri sonucunda rahatlık ve kaliteden ödün vermeyen, saatlerce yorulmadan oturabileceğiniz koltuk modelleri tasarlar.

Yönetici koltuğunun önemli olan özelliklerden biri de kol destek kısımlarıdır. Dayanıklı olmayan ve birkaç kullanımda kırılan kol destekleri sandalyenin konfor özelliğini azaltır. İlk günkü gibi sapasağlam bir yönetici koltuğuna sahip olmak istiyorsanız Ofisel markasını tercih etmelisiniz. Her biri birbirinden dayanıklı ürün genişliğine sahiptir. Özellikle uzun boylu ve iri vücut tipli kimseler için işlevsel ve dayanıklı yönetici koltuğu modelleri üretir. Kol destekleri, koltuğa sağlamca monte edilmiş olup kolay kolay kırılmaz. Ahşap, metal, plastik kol destek seçenekleri ile çalışma ortamında konforunuzu artırmak mümkündür. Uzun süre dirseklerinizi kol tutucularına dayasanız bile bir süre ağrı ya da acı hissetmezsiniz. Teninizde iz bırakmayan maddelerden yapılan kol tutucuları uzun saatler sonra bile kas ağrısına sebep olmaz. Kol desteklerinin kavisli yapısı konforu artırmak için özel olarak tasarlandı. Böylece dirsekleriniz belli bir yükseklikte durur ve çalışırken yorulmazsınız.

Mobilya ürünlerinde ya da yönetici koltuğu türlerinde 2 yıllık garanti süresi neredeyse görülmeyen bir durumdur. Ofisel yönetici koltuğu çeşitleri, malzemeden kaynaklı problemler ya da imalat hatası  sebebi ile ortaya çıkan sıkıntılarda 2 yıllık garanti sağlar. Bu sayede 2 yıl içerisinde yönetici koltuğunda arıza ya da kırılma olduğunda hiçbir ücret ödemeden ürünü yaptırabilirsiniz. Sağlam tekerlek yapısı, bel desteği, amortisörleri ve diğer aksamları oldukça kaliteli ve dayanıklıdır. 

Ergonomik yapısı belinizi sarar ve iskelet sisteminizi destekler. Ofisel yönetici koltuğu, omurga ve iskelet sisteminize göre üretilen yapısı kamburluk ya da duruş bozuklukları gibi rahatsızlıkları da tedavi eder. Özellikle küçük yaştaki çocuklarda kullanılacak ortopedik özellikli koltuklar ileriki yaşlarda iskelet rahatsızlıklarını engeller. Daha dinç ve dingin bir beden için yönetici koltuğu kullanımı oldukça önemlidir.  Saatlerce üzerinde oturduğunuz oturma elemanı iyi olmadığı sürece ortaya verimli bir çalışma ortamı çıkmaz. Çalışanların ya da yöneticilerin çalışırken dikkatlerinin dağılması beraberinde iş yaşamındaki hata ve başarısızlıkları da getirir. Saatlerce çalışmanıza rağmen vücut ağrılarınızı engelleyen ve çalışırken dinlendiren yönetici koltuğu ile tüm ihtiyaçlarınıza karşılık bulursunuz. Yönetici ve çalışanların dinlenmiş, konsantre bir şekilde çalışmaları hem bireysel hem de kurumsal başarıyı getirecektir.  

Ofisel yönetici koltuğu çeşitleri ile sandalyenizin performansını kendiniz seçebilirsiniz. Sadece yönetici koltuğu ürün grubunda 180 modelden fazla ürün çeşitliliği ve yüzlerce renk seçeneği vardır. Yönetici koltuğunuz sandalye görünümlü mü yoksa daha fonksiyonel ve özellikli mi olsun istiyorsunuz? O zaman Ofisel yönetici koltuğu ürünlerine göz atabilirsiniz. Konfor isteklerinize ve diğer niteliklerinize yardımcı olacak en az 50 ürün karşınıza çıkacaktır. Ofisel markasının ürettiği ürün gruplarının özelliklerini göz önünde bulundurarak ihtiyacınız olan ofis mobilya çeşitlerini ofisel.com adresinden satın alabilirsiniz.

En İyi Yönetici Koltuğu Markası Hangisidir?

Ofisel markası ürün çeşitliliği bakımından bir hayli fazladır. Sırf model türü olarak 180’den fazla model serisi bulunur. Sadece yönetici koltuğunda değil, diğer koltuk türlerinde de çok fazla ürün çeşitliliği sunar. Yönetici koltuğu olarak oldukça geniş modeller yanında daha işlevsel ve minimalist tasarlanmış modeller de bulunur. Bu modellerden her biri alıcının isteklerine cevap verir. Kimi yönetici koltuğu yükseklik ayarında multi tilt yani yükseklik ayarı kilitleme özelliği varken kiminde ise yoktur. Multi tilt özelliği ile sandalyenizle masanızı aynı hizaya getirip rahat ve konforlu bir çalışma ortamı elde edersiniz. Her modelin kendi içerisinde farklı nitelikleri olduğundan ürün grupları içerisinden dilediğinizi seçme imkanınız vardır.

Ofisel Kilyos Yönetici Koltuğu, Ofisel Linda Yönetici Koltuğu, Ofisel Derin Yönetici Koltuğu, Ofisel Bari Yönetici Koltuğu, Ofisel Elba Yönetici Koltuğu, Ofisel Love Yönetici Koltuğu, Ofisel Elbab Yönetici Koltuğu, Ofisel KLC Yönetici Koltuğu, Ofisel Patner Yönetici Koltuğu, Ofisel Destün Yönetici Koltuğu, Ofisel Purha Yönetici Koltuğu, Ofisel Line Yönetici Koltuğu, Ofisel Girlandos Yönetici Koltuğu, Bonus Expert Oyuncu ve Yönetici Koltuğu, Alpha yönetici Koltuğu, Bulls Yönetici Koltuğu, Ofisel Design Yönetici Koltuğu çeşitleri en iyi yönetici koltuğu olarak rahat ve konforlu bir çalışma ortamı sunar.

En Popüler Yönetici Koltuğu Hangisidir?

 En popüler yönetici koltuğu modelleri arasında yer alan bu ürünler sayesinde çalışırken bel ağrısı ve sırt ağrılarınızdan eser kalmaz. Ofisel Molet Yönetici Koltuğu, Ofisel Konsit Yönetici Koltuğu, Ofisel Keskin Yönetici Koltuğu, Ofisel Kevser Yönetici Koltuğu, Ofisel Kino Yönetici Koltuğu, Ofisel Yönsit Yönetici Koltuğu, Ofisel Ecem Yönetici Koltuğu, Ofisel Mina Yönetici Koltuğu, Ofisel Hünkar Yönetici Koltuğu, Ofisel Cezhan Yönetici Koltuğu, Ofisel Zigana Yönetici Koltuğu, Ofisel Kümbet Yönetici Koltuğu, Ofisel Forza Yönetici Koltuğu, Ofisel Brosat Yönetici Koltuğu, Ofisel Zef Yönetici Koltuğu çeşitlerini müdür koltuğu ya da makam koltuğu olarak kullanmak mümkündür.

Ofisel Derince Yönetici Koltuğu, Ofisel Flora Yönetici Koltuğu, Ofisel Kasko Yönetici Koltuğu, Ofisel Thom Yönetici Koltuğu, Ofisel Ela Yönetici Koltuğu, Ofisel Arom Yönetici Koltuğu, Ofisel Planet Yönetici Koltuğu, Ofisel Vasur Yönetici Koltuğu, Ofisel Konfor Yönetici Koltuğu, Ofisel Akım Yönetici Koltuğu, Ofisel Gulset Yönetici Koltuğu kol destekleri ve doğru sırt açısı ile her daim iskelet ve kemik sisteminizi destekler. Duruş bozukluklarını önleyerek daha sağlıklı bir bedene sahip olmanıza yardımcı olur.

2022 En Çok Satan Yönetici Koltuğu Modeli Hangileridir?

Markalara göre bu oran çeşitlilik gösterse de Ofisel markasının en çok satanları arasında çok sayıda yönetici koltuğu vardır. Bunlar; Ofisel Trio Yönetici Koltuğu, Ofisel Ceylan Yönetici Koltuğu, Ofisel Pırlanta Yönetici Koltuğu, Ofisel Seçilya Yönetici Koltuğu, Ofisel Mabel Yönetici Koltuğu, Ofisel Mazhar Yönetici Koltuğu, Ofisel Arha Ahşap Yönetici Koltuğu gibi modellerdir. Geniş ve belinizi saran bir yapıya sahiptirler. Bu sayede de kas ve iskelet sağlığınızı destekler. Günün çalışma yorgunluğunu ve yükünü üzerinizden alır.

Farklı tasarımlarda; Ofisel Doruk Ahşap Makam ve Yönetici Koltuğu, Ofisel Texer Ahşap Makam ve Yönetici Koltuğu, Ofisel Ant Ahşap Makam ve Yönetici Koltuğu, Ofisel Doğuş Ahşap Yönetici Koltuğu, Ofisel Sicilya Ahşap Makam ve Yönetici Koltuğu, Ofisel Kooky Makam Koltuğu, Ofisel Prestij Makam Koltuğu gibi 20’den fazla en çok satan makam ve yönetici koltuğu çeşitleri vardır. 

Şirketlerin Kullandığı Yönetici Koltuğu Modelleri Hangileridir?

Şirketten şirkete göre değişkenlik göstermesine rağmen şirketlerin çalışanları için en çok tercih ettiği Ofisel yönetici koltuğu modelleri vardır. Bunlardan başlıcaları; Ofisel Business Başlıklı Yönetici Koltuğu, Ofisel Berlin Başlıklı Fileli Yönetici ve Çalışma Koltuğu, Ofisel ProV2 Başlıklı Yönetici Koltuğu, Ofisel Lego Başlıklı Yönetici Koltuğu, Ofisel Celly Fileli Yönetici Koltuğu, Ofisel ProV2 Fileli Çalışma Sandalyesi olup cazip fiyatlara da sahiptir.

Ofisel Şamata Fileli Yönetici Koltuğu, Ofisel Metni Fileli Yönetici Koltuğu, Ofisel Pezzey Fileli Çalışma Koltuğu, Ofisel Linda Başlıklı Yönetici Koltuğu vb. gibi modeller ise daha sade ve gösterişli olmayan ofis ve çalışma alanlarında kullanılabilir.

Bazı yönetici koltuğu model ve serilerinde multi tilt mekanizması konforu artırır. Bu mekanizma sayesinde sandalyenizin yükseklik ayarını yaparsınız ve rahat bir çalışma düzeni oluşturursunuz. Multi tilt özelliği her yönetici koltuğunda bulunmadığı için Ofisel markasını tercih etmenizde fayda var. Ofisel markasının yönetici koltuğu çeşitlerinin çok sayıda modelinde bu özellik bulunur. Böylece istediğiniz yükseklik ayarına koltuğunuzu getirerek mekanizmayı kilitlersiniz. Siz çalıştığınızda farkında olmadan yükseklik ayarı yük ya da basınç ile değişmez. Oldukça işlevsel ve kullanışlı bir özellik olduğu için yönetici koltuklarında kullanılmaları bir hayli önemlidir. Ofisel Giriş Ahşap Yönetici Koltuğu, Ofisel Levar Ahşap Yönetici Koltuğu gelişmiş multi tilt mekanizmas