WP Destek Hattı

Müşteri Yorumları ( 398 ) RSS
(5,0/5)

İncelemesi Efe Berk,
Efe Berk
XPrime Markus RGB Ledli Oyuncu Masası bu fiyata montaj dahil midir?
10-12-2022
İncelemesi MURAT ERTÜRK,
MURAT ERTÜRK
Merhaba , Alpha oyuncu koltuğu almadan önce yorumları okuduğumda olumlu yorumların yanında olu ...
07-12-2022
Doğrulanan Satın Alma
İncelemesi Mustafa babacan,
Mustafa  babacan
Tesekkürler.Fiyat performans ürünü arıyorsanız XPrime King Modelini tercih edebilirsiniz.Gerek ...
21-12-2021
İncelemesi Yunus Emre,
Yunus Emre
15 Temmuz 2021 Perşembe günü siparişlerini vermiş olduğum; 1- Xprime Fab Pad Oyuncu Koltuğu ...
18-07-2021
Doğrulanan Satın Alma
İncelemesi ilhan,
ilhan
king fabric modeli tercih ettim teslimat için kapıya kadar gelen teknik servis bölümünüzdeki F ...
31-05-2021

Oyuncu Koltuklari 

sayfa başına
Gösterilen 1 - 20 ile 209 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 20 ile 209 arasındaki öğeler

Oyuncu Koltuğu Modellerinde %35'e varan indirimler Burada!

Eko Oyuncu Koltuğu Modelleri Burada

Oyuncu Koltuğu Modellerinde Ekonomik ve En uygun Oyuncu Koltuğu Modelleri burada sizi bekliyor. Kaliteli ve yüksek tasarım Oyuncu Koltuğu Modellerinde en uygun fiyat Garantisi Ofisel.com adresinde sizleri bekliyor. 

Ofisel Alpha, Ofisel Alpha Fab1 Oyuncu Koltuğu Modellerinde en uygun fiyat avantajlarına buradan ulaşabilir Peşin fiyatına en uygun fiyat avantajı ile siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Tüm Kredi kartlarına 9'a varan taksit avantajları yanında Peşin Fiyatına 6 Taksit imanı Ofisel.com Oyuncu koltuğu Kategorisinde sizleri bekliyor. Üstelik Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Fırsatı burada!

Eko Oyuncu Koltuğu Modelleri

Türkiye'nin En uygun Oyuncu Koltuğu Modelleri Ofisel.com Oyuncu Koltuğu Kategorisinde yer almaktadır. Ekonomik Oyuncu Koltukları Profesyonel Oyuncu koltuklarından farklı materyallere sahiptir. Eco Oyuncu Koltuğu Modellerinde MDF LAM İskelet üzerine 32 DNS Sünger döşeme modelleri kullanılmaktadır. Profesyonel Oyuncu Koltuğu Modellerinde ise Çelik Konsürüsyon iskelet üzerine 60-70 DNS arası Dökme Sünger kullanılmaktadır. Oyuncu Koltuğu Modellerinde En Uygun Fiyatı Tercih eden veya talep eden kullanıcılar için özel tasarlanmış ve yüksek kaliteye sahip Ofisel Oyuncu Koltuğu Modellerini tercih edebilirsiniz. 

Eko Oyuncu Koltuğu kumaş Malzeme

Oyuncu Koltuklarında 2021 Yılından itibaren en çok tercih edilen malzeme çeşidi kumaş modellerdir. Kumaş Malzemeye sahip Oyuncu Koltukları Terleme vs yapmadıkları gibi ısınma durumları da deri olan modellere göre daha düşüktür. Yüksek verimlilik için genel tercih sebebi olan Kumaş Oyuncu koltuklarının da dez avantaj yaratan durumu yer almaktadır. Örneğin Deri bir oyuncu koltuğunun üzerine herhangi bir şey sıvı veya katı döküldüğünde bir nemli bez ile silmeniz yeterlidir. Kumaş Materyale sahip Oyuncu koltuğu ise Kumaş malzemenin verdiği gözenek yapısı itibari ile dökülen her şeyi kumaşı emebilir ve leke bırakabilir. Bu sebepten dolayı Kumaş Oyuncu koltuğu modellerinin verdiği konfor kadar dez avantajı da yer almaktadır. 

Şık Tasarıma Sahip Oyuncu Koltuğu Modelleri

Ofisel.com Oyuncu koltuğu Kategorimizde yer alan Ekonomik Oyuncu koltukları Şık ve Zarif tasarıma sahiptir. Uzman Mimari ve Grafiker ekiplerimiz Oyuncu Koltuğu Tasarımlarında Oyunculardan ilham almaktadır. Oyuncu Gamer kitlesinin yaşam tarzı, ilgi duyduğu renkler ve karakter analizi sonrası Ofisel Oyuncu Koltuğu Modellerine hayat vermektedir. Ofisel Oyuncu koltuğu Modelleri herkese yakın gelen renkleri ve tasarımları ile kaliteyi en uygun fiyata satın almanın mutluluğu ve hazzını sunmaktadır. 

Dinamik Yapısı ile Oyuncu Koltuğunda Sınırları Zorla !

Ofisel Oyuncu koltuğu Modellerinde Profesyonel Modellerde 180° geriye yatma özelliği yer alırken Ekonomik Oyuncu koltuğu Modellerinde bir çoğunda 140° geriye yatma özelliği yer almaktadır. Yoruldunuz veya Dinlenme pozisyonlarında size en uygun yapıya dönüşen Ofisel Oyuncu Koltuğu Modelleri Multi Tilt Mekanizma seçeneği ile size Sportif ve Dinamik bir Oturma deneyiminin kapılarını açıyor. gerekli Tüm imkanlara ve zorlu şartlara göre size uyumlu bir oyuncu koltuğu modeline sahip olmak istiyorsanız Ofisel.com Oyuncu Koltuğu kategorisini inceleyebilirsiniz. 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu