WP Destek Hattı

Müşteri Yorumları ( 398 ) RSS
(5,0/5)

İncelemesi Efe Berk,
Efe Berk
XPrime Markus RGB Ledli Oyuncu Masası bu fiyata montaj dahil midir?
10-12-2022
İncelemesi MURAT ERTÜRK,
MURAT ERTÜRK
Merhaba , Alpha oyuncu koltuğu almadan önce yorumları okuduğumda olumlu yorumların yanında olu ...
07-12-2022
Doğrulanan Satın Alma
İncelemesi Mustafa babacan,
Mustafa  babacan
Tesekkürler.Fiyat performans ürünü arıyorsanız XPrime King Modelini tercih edebilirsiniz.Gerek ...
21-12-2021
İncelemesi Yunus Emre,
Yunus Emre
15 Temmuz 2021 Perşembe günü siparişlerini vermiş olduğum; 1- Xprime Fab Pad Oyuncu Koltuğu ...
18-07-2021
Doğrulanan Satın Alma
İncelemesi ilhan,
ilhan
king fabric modeli tercih ettim teslimat için kapıya kadar gelen teknik servis bölümünüzdeki F ...
31-05-2021

Kanepe Grubu 

Gösterilen 1 - 85 ile 85 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 85 ile 85 arasındaki öğeler

Bekleme Koltuğu Fiyatları Ne Kadar?

Bekleme koltuğu, sandalye ve taburelere göre daha fazla malzeme kullanılan oturma elemanıdır. Tekli modeller dışında ikili bekleme koltuğu ve üçlü bekleme koltuğunda daha çok sünger, döşeme ve diğer malzemeler kullanılır. Bu da ister istemez bekleme koltuğu fiyatını etkiler.

Kullanılan iskelet ve gövde yapısının sağlamlığı ve dayanıklılığı bize bekleme koltuğu hakkında fiyat bilgisi verir. Piyasada bulunan markaların % 50’sinden fazlası dayanıklılığı çok göz önünde bulundurmaz. O yüzden de firmaların her 5 senede bir bekleme koltuğu alma ihtiyacı ortaya çıkar. Ofisel markası alüminyum, metal ya da paslanmaz gövde seçenekleri ile ürün çeşitliliği sunar. Ayrıca 2 yıllık imalat hatası ve malzeme kaynaklı problemlere karşı garanti imkanı sağlar. Piyasada bulunan birçok ürüne göre daha uygun fiyatlı ve işlevsel bekleme koltuğu model çeşitliliği sunar.

Piyasa araştırması yaparsanız çok kalitesiz ürünlerin bile yüksek fiyatlara satıldığını görebilirsiniz. Yukarıda sayılan etkenler doğrultusunda üretim aşamasında en iyi ürünler kullanılmasa bile yüksek fiyatlı bekleme koltuğu markaları vardır. Bekleme koltuğu fiyatları yüksek, düşük ve ortalama fiyatlı olarak ayrılır. Ancak markaların çoğunun ürün kalitesi bu fiyat aralıkları ile uyuşmaz. Sizi araştırmaktan kurtaracak Ofisel bekleme koltuğu fiyatı uygundur. Üreticiden en iyi fiyat garantisi sunan bu marka yerli üretim yapar. Dolayısı ile de kaliteyi uygun fiyata satın almanıza imkan sağlar. Fiyatına göre piyasadaki diğer markalardan daha kaliteli ve stil sahibi bekleme koltuğu sunar.    

Kullanılan sünger kalitesi ve döşeme özelliği bekleme koltuğunda önemlidir. Yüksek yoğunluklu bütün sünger ya da dökme sünger konforu ve ortopedik özellikleri artırır. Diğer sünger çeşitlerine göre bu süngerlerin fiyatı biraz daha yüksektir. Ofisel markası, bekleme koltuğu üretirken yüksek yoğunluklu sünger kullanır. Bu da daha kaliteli ve konforlu bekleme koltuğu üretmek anlamına gelir.

Koltuk döşemesi kaliteli ve silinebilir, anti bakteriyel özellikte değilse zaman içerisinde kirden bekleme koltuğu kullanılmaz hale gelir. Ofisel bekleme koltuğu döşemesi silinebilir, aşınmalara ve deformelere karşı dayanıklıdır. Deri yüzeyinde çatlama, dökülme ve aşınma söz konusu da olmaz. Doğal olarak koltuk döşemesi de bekleme koltuğu fiyatını belirleyecektir.

En Ucuz Bekleme Koltuğu Hangileridir?

Bekleme koltuğunda ucuzluk arayanlar için Ofisel markası doğru tercih olacaktır. Ofisel, en ucuz bekleme koltuğu tasarlarken kalitesinden de ödün vermez. Her alanda rahatça kullanılabilecek kaliteli ve dayanıklı ürünler tasarlar.

En ucuz bekleme koltuğu almak için yanlış markalar tercih etmeyin. Sadece 2 yıla kadar anca dayanabilen ürünler size zarar ettirir. Bir de toplu alım yaptığınız düşünülürse zararınız kat be kat artar. O yüzden de doğru ürünü ve markayı seçmek gerekir. Ofisel markası üreticiden en iyi fiyat garantisi prensibi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. Uygun fiyatlı ürünlerden tüm potansiyel müşterilerinin yararlanması için fikirler üretir. Ofisel bekleme koltuğu modelleri, en ucuz bekleme koltuğu olarak karşınıza çıkacaktır.

Bekleme Koltuğu Nerelerde Kullanılır?

Bekleme koltuğu sadece şu alanda kullanılabilir demek çok doğru olmaz. İhtiyaç duyulan her alanda kullanıma müsait bir tasarımı ve yapısı vardır. Ancak bazı iş kolları ya da sektörler bekleme koltuğuna daha fazla ihtiyaç duyar.

Sağlık merkezleri, klinik, hastane, okul, iş yerleri, ofis, resmi kurum ve daireler, kurumsal alanlar, özel kurum ve kuruluşlar, güzellik ve bakım merkezleri, kuaför, berber, mobilya mağazaları, alışveriş merkezleri, kütüphaneler, noterler, adliyeler, home office ve daha birçok alanda kullanıma uygundur. Farklı tasarımları ve ergonomik yapısı kullanım alanını genişletir. Bekleme koltuğu, bu alanlarda müşteri, vatandaş ya da bekleyenlerin konforunu sağlamak için kullanılır. Özellikle hastane ve sağlık merkezlerinde hastaların beklerken rahat etmesini sağlar. Kişilerin bünyelerini daha fazla yormamalarına imkan sağlar. Bu yerlerde fenalaşan kişilere bir an önce müdahale edilmesine de yardımcı olur. Sıra bekleyen kişilerin uzun süren işlemlerde daha da rahatsız olmasını engellemek için idealdir. Ofis mobilyası olarak da tercih edilen bekleme koltuğu, çok sayıda müşterinin ağırlanmasında da işinize yarar.

Temizlenmesi kolay ve yer kaplamayan tasarımı sayesinde çok fazla bekleme alanı sağlar. Sandalye ya da oturak türlerine göre itibarı zedelemeyen bir üründür. Söz konusu yere gelen ya da ziyaret eden kişiye verilen değeri de gösterir. Özellikle ofis mobilyası olarak tamamlayıcı bir üründür. Gelen müşterileri dakikalarca ayakta bekletmek yerine daha işlevsel ve konforlu bekleme koltuğunda bekletmek vizyonunuzu da ortaya koyar. Sadece özel kurum ve kuruluşların değil kamusal alanların da itibarını yükseltmek adına gerekli bir üründür. Karşıdaki kişiye verilen değeri gösterir. Bu da özel sektörde satışlarınızı ya da müşteri portföyünüzü genişletir. Resmi kurumlarda ve kamusal alanlarda ise devlet itibarını yükseltir.

Bekleme Koltuğu Özellikleri Nelerdir?

Oturma elemanı olan bekleme koltuğu, üretilirken bazı özelliklere sahip olması gerekir. Bekleme koltuğu, yaşam alanlarında ve çeşitli iş yerleri ile sağlık merkezlerinde kullanıldığı için gerekli birtakım özellikler olmalıdır.

 Bekleme koltuğunun kullanıldığı yaşam alanlarına gün içerisinde çok fazla sayıda kişi girip çıkar. Dolayısı ile öncelikli özellik dayanıklılık ve sağlamlık olmalıdır. Bekleme koltuğu çok farklı kilolarda kişileri saatlerce taşır. Bu da koltuğun iskelet sisteminin zorlanmasına sebep olur. Ayrıca bekleme koltuğu genelde ikili ya da üçlü tercih edildiği için her bölmede oturan kişilerin kilolarındaki ağırlık farkı, bekleme koltuğunun denge merkezinde de orantısızlığa sebep olur. Bu yüzden de bekleme koltuğu üretilirken bunlar göz önünde bulundurulmalıdır. Ufak ayrıntılar gibi görünse de aslında bu fizik kuralları bekleme koltuğunun dayanıklılığını artıran ya da azaltan önemli ayrıntılardır. Ofisel bekleme koltuğu modelleri uzun araştırmalar ve çeşitli hesaplamalar sonucu oluşturulur. Ağırlık merkezinde orantısızlık ya da dengesizlik olduğunda koltuk ayaklarından biri kırılarak düşme ve yaralanmaya sebep olabilir. O yüzden de doğru açı hesaplamaları ile sağlam olarak tasarlanmalıdır. Koltuğun iki tarafında oturan kişilerin kilosu ne kadar orantısız olursa olsun sağlamlığından ve dayanıklılığından ödün vermez.

Bekleme koltuğu ergonomik olmalıdır. Oturduğunuz zaman vücudunuzu saran ve bedeninizi rahatsız hissettirmeyen tasarımı çok önemlidir. Bekleme koltuğu üretilirken omurga ve iskelet sistemi özellikle baz alınır. Bunun en büyük sebebi ise bekleme süreniz artsa bile bel ve sırt kısmınızda oturmaya bağlı ağrıların oluşmasını önlemektir. Ergonomik ve vücudunuzu kavrayan bekleme koltuğu daha rahat oturma pozisyonunda durmanızı sağlar. Bekleme alanları müşteri ya da hastaların daha çok kullandığı bir alandır. Bekleme süresi arttıkça kişinin duyduğu rahatsızlık da artacaktır. Bu rahatsızlığı bedenen olduğu kadar zihnen de azaltmak için konforlu bir ürün olması gerekir. Böylece zaman içerisinde hastalar beklerken daha fazla rahatsızlanmaz ya da şikayetleri artmaz. Aynı durum güzellik merkezleri vb. gibi alanlar için de geçerlidir.

Bekleme koltuğu konforlu ve rahat olmalıdır. Bekleme koltuğu daha çok sağlık merkezleri, güzellik merkezi, resmi ve özel kurum ile kuruluşlar gibi yerler tarafından çok fazla kullanılır. Gelen vatandaşları ya da müşterileri rahat ettirerek saatlerce ayakta beklemelerinin önüne geçmek için tasarlanmıştır. Randevu saati geçen bir kişinin konforsuz ve rahatsız bir sandalye ya da koltukta oturması kişiyi daha fazla gerer. Bu da o ortamın sürekli kavga, bağırmalar vs. gibi huzursuz bir alana dönüşmesi demektir. Yüksek yoğunluklu ve aşınmalara karşı dayanıklı sünger kullanılan bekleme koltuğu daha dayanıklı ve konforlu olur. Bekleme koltuğunda aşınma eşiğini azaltmak amacı ile iki katlı minder ya da tek katlı kalın sünger kullanılırsa ürün daha konforlu ve rahat olacaktır.

Minimalist tasarımlı bekleme koltuğu, ihtiyaç duyulan alanlarda daha fazla hareket ortamı sağlar. Özellikle koridorlarda minimalist ve ince ayaklı bekleme koltuğu ayakta bekleyen kişilerin de alanı verimli kullanmasına yardımcı olur. Tasarımı daha geniş olan bekleme koltuğu hareket alanını sınırlandırırken dar alandan geçmeye çalışan kişilerin de işini zorlaştırır.

Bekleme koltuğunda kullanılan malzemeler dayanıklı ve paslanmaz özellikli olması gerekir. Özellikle ayakları sürekli olarak pas pas yapılmasına ya da zemin temizliğine dayanıklı olmalıdır. Paslanmaz çelik, alüminyum ya da krom ayaklar bekleme koltuğunun dayanıklılığını artıracaktır.

Bekleme koltuğu yüzeyi rahatlıkla temizlenebilir olmalıdır. Mesai başlangıcından bitişine kadar bekleme koltuğuna yüzlerce kişi oturur. Bu da sürekli temizlenmesine ihtiyaç duyulması anlamına gelir. Deri ya da silinebilir döşemeden yapılan bekleme koltuğu hafif nemli ya da deterjanlı bez ile rahatlıkla temizlenebilir. Ayrıca anti bakteriyel ve anti alerjen koltuk döşemesi, bekleme koltuğunun konforunu daha da artıracaktır. 

Bu özelliklerin hepsi genel özellikler olup iş kolunuza göre ya da sektöre göre sayılanlara ekleme yapılıp ona göre model ve serilere bakılabilir. Ofisel markası sayılan bu özellikleri karşılayan tekli, ikili ve üçlü bekleme koltuğu üretimi yapar. 

En İyi Bekleme Koltuğu Hangileridir?

Bekleme koltuğundan beklenilen fayda önemlidir. En iyi bekleme koltuğu kimine göre dayanıklıdır kimine göre ise konforludur. Hangi amaçla bekleme koltuğu alıyorsanız ona göre de değerlendirmede bulunmak gerekir. Ofisel markasını kullanan müşterilerin % 70’inden fazlası aradığı ürünü bulduğu görüşündedir. Kullanıcı ve müşteri yorumlarına da bakıldığı zaman kalitesi ve fiyatı tartışılmaz bir markadır. Dolayısı ile Ofisel bekleme koltuğu çeşitlerinin her biri en iyi bekleme koltuğudur.

Tekli bekleme koltuğuna ihtiyacınız varsa Ofisel markasının ürünleri işinizi görür. Ofisel Porsche U Ayak Bekleme Koltuğu, Ofisel Porsche Sabit Bekleme Koltuğu, Eames Kabuk Sandalye, Ofisel Seçilya Bekleme Koltuğu, Ofisel Cezar Bekleme Koltuğu en çok tercih edilenler arasındadır.  Ofisel Mınıava Bekleme Koltuğu, Ofisel Ece Krom Bekleme Koltuğu, Ofisel Nitro Bekleme Koltuğu, Ofisel Broad Bekleme Koltuğu, Ofisel Forte Bekleme Koltuğu gibi çeşitler de en iyi bekleme koltuğu olarak karşımıza çıkar.

Ofisel Polyano Fileli Bekleme Koltuğu ve Ofisel Nova Fileli Bekleme Koltuğu en çok satan bekleme koltuğu modellerinden bazılarıdır. 

Ofisel markası bazı ürünleri çok fonksiyonlu olarak tasarlar. Ofisel Form Seminer Koltuğu, Ofisel Form Sandalye Misafir Koltuğu, Ofisel Adop Misafir Koltuğu, Ofisel Ceylan Misafir Koltuğu, Ofisel Palmir Misafir Koltuğu bekleme koltuğu olarak da kullanıma imkan sağlayan ürünlerdir. Ofisel Mostan Misafir Koltuğu, Ofisel Joying Misafir Koltuğu, Ofisel Kooky Misafir Koltuğu Bingo ve Z Ayak, Ofisel Yeni Gracef Misafir Koltuğu çeşitleri bekleme koltuğu yerine de kullanılabilir

İkili bekleme koltuğu arıyorsanız Ofisel’in ürettiği stil sahibi ve konforlu çok sayıda modeli bulunur. Ofisel Cezar İkili Bekleme Koltuğu, Ofisel King İkili Bekleme Koltuğu, Ofisel Ece P. İkili Bekleme Koltuğu, Ofisel Ece Krom İkili Bekleme Koltuğu,  Ofisel Forte İkili Bekleme Koltuğu ve Ofisel Avantaj İkili Bekleme Koltuğu işinizi görecektir.

İkili sehpalı bekleme koltuğu, daha çok işlevselliğe vurgu yapan ürünlerdir. Eşyaları koymaya yarayan ya da ekstra oturma alanı sağlayan bu ürünler ergonomiktir. Ofisel Ergon İkili Sehpalı Bekleme Koltuğu, Ofisel King İkili Sehpalı Bekleme Koltuğu, Ofisel Ece Krom İkili Sehpalı Bekleme Koltuğu, Ofisel Forte İkili Sehpalı Bekleme Koltuğu ile her alanda işlevselliği yakalayabilirsiniz.

Üçlü bekleme koltuğu, daha kalabalık mekanlar tarafından tercih edilir. Çok fazla oturma alanına ihtiyaç duyulan yerlerde Ofisel Forte Üçlü Bekleme Koltuğu modelleri ve renkleri idealdir.

Bekleme Koltuğu Süngeri Farklı Mıdır?

Bekleme koltuğu süngeri, ev gibi yaşam alanlarında kullanılan oturma elemanlarına göre daha dayanıklı olmalıdır. Günün her saati yoğun olan yerlerin bekleme koltuğu ihtiyacı bulunur. Farklı kilolarda ve vücut tiplerinde kişiler saatlerce bu koltukların üzerinde oturur. Zaman içerisinde basınç ve ağırlık sebebi ile yüzeylerde çökme ve aşınmalar meydana gelir. O yüzden de diğer ürünlere göre kalın ya da yüksek yoğunluklu sünger kullanılmalıdır. Ayrıca sünger üzerine monte edilen oturma pedi de hem dayanıklılığı hem de konforu artıracaktır. Ofisel markası iki katlı sünger yapısı ya da tek katlı sünger yapısı ile sünger pedi tercih eder. Bu da bekleme koltuğunun uzun süre kullanılmasına imkan sağlar.

2022 Çok Satan Bekleme Koltuğu Hangileridir?

2022 çok satan bekleme koltuğu markaları çeşitlidir. Ancak bunlar içerisinde kaliteyi uygun fiyata satın alabileceğiniz Ofisel markası daha avantajlıdır. Yerli üretim olup uygun fiyatlı birçok üründen daha kaliteli üretim zincirine sahiptir. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak 100’den fazla ve farklı model, renk ve tarz seçeneği ile ürün çeşitliliği sunar. Konfor ve ortopedik unsurlar ile dayanıklılığı birleştiren marka, çok sayıda bekleme koltuğu satışı yapar.

Ofisel markasının sunduğu 2 yıl imalat hatası ve malzeme garantisi çok satılmasının diğer bir sebebidir. Gereksiz pahalılıkta ürünler almak yerine yeni açtığınız bir mekanda masraflarınızı azaltacak şekilde alışveriş yapmak daha mantıklıdır. Yeni kurulan ya da açılan yerde sistemin kendini toparlaması zaman alana kadar fazla harcama yapmadan kaliteli ürünlere ulaşmak çok daha kolay olacaktır. Yüksek fiyatlardan dolayı ikinci el bekleme koltuğu almayı düşünenler bile Ofisel bekleme koltuğu modellerini satın alabilir. İkinci el bekleme koltuğu alma riskine girmektense Ofisel markasının kaliteli ve dayanıklı bekleme koltuğu modellerini almak daha yerinde olacaktır.

Genelde ikili bekleme koltuğu en çok satılan ürünler arasındadır. Özellikle mekan sıkıntısı çekenlerin ya da daha dar koridorların kurtarıcısı olan bu ürünler minimalist ve işlevsel tasarlanmıştır. Oturma ihtiyacını karşılarken söz konusu alanları da daraltmaz. Bu sebeple de Ofisel ikili bekleme koltuğu modelleri çok fazla tercih edilir. Özellikle; Ofisel Giroud Bekleme Koltuğu, Ofisel Mınıava Bekleme Koltuğu, Ofisel Konsit Bekleme Koltuğu en çok satan modeller arasında yer alır. Daha geniş alanlar için ise çok fazla Ofisel Forte Üçlü Bekleme Koltuğu satın alınır. Minimalist, ergonomik ve stil sahibi tasarımı Ofisel Forte Üçlü Bekleme Koltuğu’nu 2022 çok satan bekleme koltuğu modelleri arasına koyar.

Ofisel İkili Sehpalı Bekleme Koltuğu modelleri de 2022 çok satan bekleme koltuğu modellerinden sadece biridir. Ofisel Ergon İkili Sehpalı Bekleme Koltuğu, Ofisel King İkili Sehpalı Bekleme Koltuğu, Ofisel Ece Krom İkili Sehpalı Bekleme Koltuğu çok talep görür. İki koltuk arasına yerleştirilen bölme hem ekstra alan sağlar hem de dökülecek ürün ya da eşyaları koymanıza yardımcı olur. Aynı zamanda Ofisel.com'da Türkiye'nin en kaliteli oyuncu koltuğu çeşitlerine erişebilirsiniz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu