WP Destek Hattı

Ofisel KİMDİR?

Firmamız ve Markamız OFİSEL BİLİŞİM TİCARET A.Ş. ; Sandalye ve Koltuk üretim, Tedarik ve Satış hizmeti sunabilmek için 2012 yılında OFİSEL olarak İzmir'de kurulmuştur. Kurulduğu yıldan itibaren bireysel ve kurumsal tüm müşterilerin memnuniyetine önem vermiş güvenli ve hızlı çözümler üretmiştir. 2013 Yılı itibari ile Sandalye, Koltuk, Ofis Mobilyası, Oyuncu Koltuğu Kategorilerinde Tasarım ve Patentli ürünler üretmiş, Türkiye'nin üst düzey markaları ve kurumları ile çalışmalar yapmıştır. OFİSEL olarak Referanslarımızın tümünü incelemek için https://ofisel.com/referanslarımız linki tıklayınız.

Ofisel Marka, Tasarım ve Ofis Koltukları

Ofisel Markası olarak sektörün aranan ve tercih edilen markası olmaktan gurur duyuyoruz. Ofisel Ticari yaşamı boyunca, Devlet Kurumları, Parti Binaları, Üst Düzey Markaların Ofis ve Mağaza Konseptlerinde rol oynamış, 2013 yılından beri www.ofisel.com online mağzasından Tüm Türkiye'ye Ofis Sandalyesi, Koltuğu, Oyuncu Koltuğu ve bir çok koltuk ve sandalye ürünlerinin üretimlerini sağlamış, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmuş bir markadır OFİSEL.

Ofisel olarak tasarımcılarımızı ve markanın arka planındaki markaya değer katan isimlerini https://ofisel.com/blog sayfamızdan keşfedebilirisniz.

2012 yılı son çeyreğinde hizmet halkasını genişleterek sektör firmalarına Sandalye ve koltuk alanında ilham kaynağı olmuş ve Bu alanda hizmet politikasını daima müşteri odaklı tutarak ihtiyaca en uygun çözümü sağlamayı ve sunmayı hedeflemiştir.

Ofisel Resmi Online Satış Sitesi

Ofisel Marka Prensipleri

Şeffaflık ve Bilgi Paylaşımı

Ofisel Markası olarak Ofis Sandalyesi ve Koltuk Modelleri üretimi ve Tedariği yapan Patentli Türk Markasıdır. Firmamızın en önemli prensipleri şeffaflık ve bilgi paylaşımıdır. Müşteri Odaklı olmaktan asla vazgeçmeyen ve müşterilerinden gelen tüm geri dönüşleri ve geri bildirimleri itina ile değerlendiren firmamız Şikayetvar.com gibi Bağımsız bir platformda 5 üzerinden 4.7 lik güvene sahiptir. Markamızın Şikayetvar.com platformundaki şikayetlerini görmek için https://www.sikayetvar.com/ofisel linkini tıklayabilirsiniz.

Ofisel Markası Tasarım

XPRİME: HEP YENİLİKÇİ!

Müşteriye güven veren, kalite, hız ve prensiplerine bağlı, etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren, sosyal sorumluluk sahibi bir kurum olmaktan vazgeçmemektir. Kaliteyi ucuza alın! Unutmayın sizin yeriniz bizim yanımız. Fiyatlarımız ile çok iddalıyız.

Xprime Misyonu

Misyonumuz ve müşteri memnuniyeti ve güveni ile daha sağlıklı daha ayrıcalıklı ve mutlu müşteriler oluşturmak ve bilinçlendirmek ürün kalitesini zirvede tutarak kendimizden ödün vermemek için çalışmak, güvenilir ve konforlu alışverişin kapılarını müşterilerimize açmaktır.

Xprime Vizyonu


Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu