WhatsApp Destek Hattı
OFİSEL'i kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Blog kategorileri

En son yorumlar

Blog arama

Etiketler

oyuncu koltuğu Sandalye Oyuncu Koltukları Sandalye Modelleri Çalışma Sandalyesi Ofis koltuğu Ofis Sandalyesi oyuncu koltuğu çeşitleri Bar Sandalyesi fileli çalışma sandalyesi Yönetici Koltuğu ofisel Ofis koltukları Sandalye Nedir Ofis Mobilyası sandalye çeşitleri Banker Masa Lambası Xprime Yönetici Koltukları Çalışma Koltuğu Sandalye Merkezi makam koltuğu En Uygun Oyuncu Koltukları Gamer Koltuk Oyuncu Koltuğu Satın Alma Rehber ortopedik sandalye oyuncu koltuğu nereden alınır Dxracer Oyuncu Koltuğu incelemes ofis Kanepe Modelleri oyuncu koltuğu özellikleri OYUNCU KOLTUK MODELLERİ Bar Taburesi Çalışma koltukları Seminer Koltukları Ofisel oyuncu Koltuğu Kanepe Concorde Oyuncu Koltuğu Modern Kanepe Modelleri Ortopedik Oyuncu Koltukları Kumaş Ofis Sandalyesi Kafe Sandalyesi izmir koltuk firması Rengarenk Kanepe Kendi Koltuğunu Bul toplantı masası koltukları Ofis Mobilyasında Kdv İndirimi Yazı Tablalı Koltuk Modelleri Sırt Destekli Koltuk Oyuncu Koltuğu ucuz Xprime Resmi Satış Sitesi Siyah Oyuncu Koltuğu Çok Satan Oyuncu Koltukları Siyah Yönetici Koltuğu yüksek tabure Restaurant Sandalye Ofisel Sandalye Kurulumu Makam Koltuğu modelleri tavsiye edilen ofis sandalyeleri Güvenilir Koltuk firması Ofisel tekli kanepe Suni deri renk kartelası Ofis Mobilyası Tavsiyeleri Corona Dezenfekte Sandalye Ayağı Seçimi Ayak Uzatmalı Tv Koltuğu Xprime Oyuncu Koltuğu Ankara Çalışma Sandalyesi Oyuncu Koltuğu Modelleri Siyah Çalışma Sandalyesi Toptan Koltuk izmir koltuk modelleri Üçlü Kanepe Modelleri Banker Masa Lambası Fırsatları Tavsiyeli Oyuncu Koltuğu Şef Koltukları Koferans Salonu Koltukları Ortopedik Makam Koltukları Faiş Fiyatlar Xprime Oyuncu Koltukları 10 Oyuncu Koltuğunu Derledik ofisel bar sandalyesi Ofis Kanepe çeşitleri Tabure modelleri Gaming Chair Cafe Sandalyesi Sandalye kurulumu izmir banker masa lambası en iyi ofis koltukları Koltuk kampanyaları Renkli Çalışma Koltukları Eames Sandalye Fiyatları Gamer Oyuncu Koltukları Yarı Ortopedik Sandalye Tv Koltukları 2020 Yılının Çok Satan Oyuncu Ko Adore Ofis Koltukları Banker Masa Lambası Ofisel İstanbul Çalışma Sandalyesi Ayak Uzatmalı Koltuk

Gamer Oyuncu Koltuğu Özellikleri

Oyuncu Koltuğu

Oyuncu koltukları, oyun oynarken, çok rahat edebileceğiniz, kendinizi tamamen oyuna kaptırabileceğiniz koltuklardır. Oyuncu koltuklarının özelliklerinden dolayı, sadece koltuk olarak değil yerine göre minyatür bir kanepe ya da yatak olarak da kullanabileceğiniz ürünlerdir. Daha çok profesyonel bilgisayar oyuncuları tercih etmektedir. Aradığınız oyuncu koltuk çeşitlerinin tamamını bulabileceğiniz en iyi yer Ofisel.com sitesi ve oyuncu koltukları kategorisidir.

Koltuk Modelleri

Bilgisayar teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte, çocuklar vakitlerinin çoğunu odalarında bilgisayar oynayarak geçirmektedir. Bunun için her çocuk için oyuncu koltuğu bir ihtiyaç olmuştur. oyuncu koltuğu modelleri, xfly oyuncu koltuğu, krom ayaklı oyuncu koltuğu, kırmızı, mavi gibi çok sayıdaki renk seçeneklerinden oluşan oyuncu koltuğu modelleri vardır. Bu modelleri en iyi bulabileceğiniz her zaman Ofisel.com sitesidir. Xfly modelleri en çok satılan model olurken Comodo serisi modellerde oyun salonları için tercih edilmektedir.

Kullanılan Malzemeler

Oyuncu koltuğu modelleri, renk ve tasarım olarak birbirinden güzel ürünlerdir. Oyuncu koltuklarında, krom ayak ve plastik ayak çeşitleri kullanılmaktadır. Koltuk yüzeyi kaplama ürünlerine göre modeller, fileli modeller, suni deri modelleri ve kumaş modelleri olarak farklı üretilmektedir. Ofisel sitesinde, yüzden fazla oyuncu koltuğu modelini farklı renk seçenekleri ile bulabilir ve seçim yaparak satın alabilirsiniz. Kullanılan malzemelere göre oyuncu koltukları 24 ay garantili olarak satılıyor. Yerli üretim olduğu için yedek parça bulma ve tamir ettirme imkanlarınız bulunmaktadır.

Oyuncu Koltuğu Özellikleri

Oyuncu koltuklarını alırken kullanıcının yapısına ve kullanım alanına göre seçebilirsiniz. Ofisel.com sitesinden alacağınız oyuncu koltukları sizlere kargo ile gönderiliyor. Teslim aldığınız ürünün 5 dakikada montajını yapabiliyorsunuz. Ürün ağırlığı ortalama 13 kg, oturak yüksekliği 40 cm, genişliği 56 cm, derinliği 48 cm, yüksekliği ise 110 cm ortalama ölçülerinde üretiliyor. Tüm modelleri amortisörlü olarak üretilmekte ve yükseklik ayarı bulunmaktadır. Ayak yapıları plastik ya da krom ayak olarak çeşitlendirilmektedir.

Oyuncu koltuklarının sırt yükseklik ayarı yapılabilmekte ve en iyi konforu sağlamaktadır. Konforu artırabilmek için kaliteli sünger çeşitleri kullanılmaktadır. Ofisel sitesinden tüm özelliklerini inceleyerek satın aldığınız oyuncu koltuklarını Ofisel sizlere ücretsiz kargo ile gönderiyor. Sizler sadece ürün ücretini ödemiş oluyorsunuz.

Oyuncu Koltuğu Genel Özellikleri

Oyuncu koltukları, uzun süre oynanan oyunlarda, oyuncuyu en rahat ettirebilecek özelliklerde tasarlanmakta ve üretilmektedir. Oyuncunun rahat edebilmesi için yüksek sırtlıkları, yan kol dayama yerleri bulunmaktadır. Koltuk sırt bölümünde yanlara doğru hafif kıvrımlı tasarımlar yapılmaktadır. Uzun süre oturmalarda belin rahat etmesi için ortopedik tasarımlar geliştirilerek yapılmaktadır.

Oyuncu koltuğu seçiminde, sağladığı konfor kadar, spor görünümüne de dikkat edilmektedir. Özellikle sırt bölümünde kesikli görünümler tasarlanarak ve farklı renk ürünler kullanılarak daha gösterişli olması sağlanmaktadır. Profesyonel oyunlar için oyuncu koltuklarının genel özellikleri iyi seçilmelidir. En iyi özelliklere sahip koltukları Ofisel.com sitesinin ürün kategorileri bölümünde her zaman uygun fiyat seçenekleri ile bulabilirsiniz.

Oyuncu Koltuğu Kampanyaları

Uzun Süreli Kullanıma Uygun Oyuncu Koltukları

Evde ya da oyun salonlarında, oynayacağınız e-spor oyun türlerinden birini seçtiğinizde, en az 1 saat oyun oynayacaksınız demektir. Bunun için oyuncu koltukları uzun süreli hiç kalkmadan oturabileceğiniz ve rahat edebileceğiniz koltuklar olmalıdır. Uzun süre kullandığınızda, sizlerde sırt ağrısı gibi şikayetlerin oluşmaması için ergonomik tasarıma sahip oyuncu koltuk modellerini seçmelisiniz. Ergonomik tasarımlı koltuklar, hem rahat etmenizi hem de oyunları kesintisiz bir şekilde uzun süre oynamanızı sağlayacaktır.

Ofisel sitesinin sizleri sunmuş olduğu tüm oyuncu koltuğu modelleri, farklı renk seçeneklerinde ve ergonomik tasarımlardan oluşmaktadır. Oyuncu koltuklarının tasarımları, boyun ve bel desteği olacak şekilde yapılmaktadır. Bu özellikleri ile uzun süre sorunsuz kullanım sağlamaktadır.

Diğer Oyuncu Koltuklarından Farkı

Oyuncu koltuklarını, diğer koltuk modellerinden ayıran en önemli özelliği sağlamış olduğu rahatlıktır. Kişilerin bu koltuklarda uzun süre oturacakları düşünülerek, en rahat edebilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Diğer koltuk türleri kullanım yerlerinin durumuna göre tasarlanmakta ve uzun süre oturmalarda rahatsızlık oluşturabilmektedir. Oyuncu koltukları, evlerde çocuk odası ya da oyun salonları için özel tasarlanmıştır.

Kolay deforme olmayan sünger kullanıldığı için uzun süre oturduğunuzda da size rahatlık vermektedir. Bazı oyuncu koltuğu modellerinde, ses hoparlör özellikleri, oyun konsolu ekranındaki bazı özellikleri kontrol etme gibi birçok özellikleri bulunabilmektedir. Diğer koltuklardan farklı vermiş olduğu rahatlığın daha ucuz fiyata sağlanabilmesi de gösterilebilmektedir.

Oyuncu Koltuğu Markaları

Ofis koltuğu üreticileri, e-spor faaliyetlerinin gelişmeye başlamasıyla birlikte oyuncu koltuğu alanında çeşitli modelleri üretmeye başladılar. Farklı markalar ve farklı modeller kısa zamanda piyasadaki yerini almaya başlamıştır. Ofisel.com sitesinde, en iyi marka ve en kaliteli ürünlerini bulabilirsiniz.

Online olarak satışını yaptıkları tüm oyuncu koltukları modellerini üretici firma garantisi kapsamında 24 ay garantili olarak sizlere satıyorlar. Her oyuncu kullanacağı koltuğu seçerken, kendi rahatı için, marka ve modeli kendisi belirlemektedir. Ofisel oyuncu koltukları ve ofis koltukları tasarımlarında oldukça başarılı işler çıkarmakta ve kaliteli ürünleri, en iyi fiyatlara satmaktadır.

Oyuncu Koltukları Neden Tercih Ediliyor

Oyuncu Koltuğu Geriye yatma özellikleri

Oyuncu koltukları, oyun deneyimine büyük katkılar sağlamaktadır. Oyuncu, oyunu oynarken, ne kadar çok rahat eder ve oyuna odaklanırsa, oyun tecrübelerini daha da artırabilecektir. Oyuncu koltukları, uzun süreli kullanımlarda hiçbir rahatsızlık vermediği için oyunların en iyi şeklide oynanmasına katkı sağlamaktadır. Rahatsız edici bir koltuk, oyuncunun dikkatinin dağılmasına neden olabilecektir.

Ofisel en iyi tasarımlı, en konforlu oyuncu koltuklarını online olarak sunarak, ülke genelindeki tüm oyuncuların aradıkları koltuk modellerine sahip olmalarını sağlıyor. Oyuncu koltuklarının tercih edilmelerinin nedenleri arasında, hoparlör sistemi, kulaklık aparatları ve diğer oyun aparatlarının bulunması, oyuncunun daha rahat pozisyonda oturarak oyununa adapte olmasını sağlamasıdır. Profesyonel oyun için yapılan yatırımların başında oyuncu koltuğu seçimi gelmektedir.

Oyuncu Koltuğu Nereden Alınır?

Oyuncu koltuğu ihtiyacınız olduğunda, en büyük sorunlardan birisi bu ürünleri nereden alacağınıza karar vermektir. Ülkemizde Ofisel.com sitesi üzerinden online olarak en iyi oyuncu koltuğu modellerini en iyi fiyat seçenekleri ile güvenli ve garantili olarak satın alabiliyorsunuz. Firma sitesine, tüm ürünlerinin detay tasarımları, kullanılan malzeme türleri, ürünlerin genel özellikleri gibi birçok konuda detay bilgiler veriyor.

Ofisel sizlere doğru ürünü seçmenize yardımcı oluyor ve seçtiğiniz ürünleri uygun fiyatlara satın almanızı sağlıyor. Ayrıca aldığınız ürünleriniz size ücretsiz kargo ile gönderiyor. Oyuncu koltuğu için belirlediğiniz bütçeye uygun koltuk modelleri Ofisel.com sitesinde farklı renk ve model seçenekleri ile yer alıyor.

Koltuk Seçimi

Oyuncu koltuğu satın almaya karar verdiğinizde, koltuk seçimini yaparken, nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Satın almak istediğiniz koltuğun boyutlarını, kullanılan malzeme türlerini önceden araştırmalısınız. Ofisel farklı vücut yapılarına göre farklı tasarımlı seçenekler sunuyor. Sitede yer alan oyuncu koltuğu çeşitleri, farklı boyutlardan oluşmaktadır.

Üretici firmalar, çocuk ve gençler tarafından kullanılan bu koltuk modellerini genellikle 12 – 25 yaş gruplarına göre tasarlıyorlar. Koltuk seçimini yaparken vücut yapınıza göre en uygun olanını tercih etmelisiniz. Ofisel sitesinde, oyuncu koltuklarının tüm ölçü bilgilerini, seçeceğiniz ürün sayfasında detaylı olarak gösteriliyor. Vücut yapınıza göre küçük olan koltuklar rahatsız olmanıza neden olabilecektir. Koltuk seçerken dikkat edeceğiniz ayrıntılar hakkında, Ofisel.com sitesi ile iletişime geçerek bilgi alabiliyorsunuz.

 

Yayınlanan 2019-10-16 0 594

Bir yorum bırakCevap bırak

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu