WP Destek Hattı

Blog kategorileri

En son yorumlar

Gamer Koltuğu Nedir? Özellikleri ve Gamer Koltuk Önerisi

Gamer Koltuğu Nedir? Özellikleri ve Gamer Koltuk Önerisi

Gamer Koltuğu Özellikleri ve Önerisi

Her üründe olduğu gibi gamer koltuğunda da alıcıların farklı beklentileri olabilir. Kimisi daha çok görsel tasarımı ve renk çeşitliliği için tercih eder. Kimisi de piyasada bulunan en ortopedik ve konforlu gamer koltuğuna sahip olmak ister. Gamer koltuğu önerisi isteyenler bu özelliklerden hangilerinin daha iyi olduğuna kişisel tercihleri ile karar verebilir. Xprime oyuncu koltuğunu satın alan kişilerin ortak özelliği bu fonksiyonları bir arada bulabileceği gamer koltuğuna sahip olmaktır. Xprime kullanıcıları kalite ve özellikler konusunda yetinmeyen kişilerdir. Ofisel markası olarak ürettiğimiz gamer koltuğu alıcılarımız her zaman daha da iyi konfor özellikleri talep ediyor. Biz de kullanıcılarımızın güvenini kaybetmemek adına her seferinde yeni araştırmalar ile daha iyisini tasarlayıp üretiyoruz.

Gamer koltuğu önerisi ile ürün almak isteyenlerin dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu hususlar bir Gamer koltuğundan beklentiden daha çok olması gereken özelliklerdir. Bir gamer koltuğunu diğer oturma elemanlarından ayırmak isterseniz öncelikle ürünün konforuna dikkat etmeniz gerekir. Oyuncu koltuğunun üretiminin çıkış fikri günde 7 saat ya da daha fazla süre oturan kişilerin konforunun sağlanmak istenmesidir. Masa başında ya da bilgisayar başında saatlerce oturmak bir süre sonra kas ağrılarına, kemik rahatsızlıklarına ya da iskelet sistemi problemlerine sebep olabilir. Doğru oyuncu koltuğu önerisi almadığınız takdirde bu sorunların çoğu vücudunuzda devam eder. Çünkü bir Gamer koltuğunun öncelikli amacı insan sağlığı düşünülerek üretilmesidir. Yoksa gamer koltuğunun gündelik kullanımdaki sandalyelerden farkı bulunmaz. Plastik, demir, sünger ağırlıklı birçok gamer koltuğu bulunur. Ancak içlerinden hiçbiri insan vücudunu ve omurga sağlığını desteklemez. Tam tersi uzun süre kullanımda kamburluk, kemik sistemi rahatsızlıkları gibi problemlere sebep olur. Xprime oyuncu koltuğu sağlık sorunlarınızı azaltır. Hiçbir yerde bulamayacağınız rahatlık ve konforu yaşamanızı sağlar. Oyuncu koltuğu önerisine ihtiyacınız varsa Xprime ve Ofisel’in resmi internet sitesini gezmeniz yeterlidir. Her ürün özelliği farklı farklı olan Xprime gamer koltuğu modellerini iyice araştırarak dilediğinizi alabilirsiniz.

Gamer koltuğunun esneme özelliği varsa konforunuzu daha da artırır. Ancak esneme ya da geriye yatma özelliği bulunmuyor ise bu durumda sırtınızda zaman içinde sürekli dik durmaya bağlı olarak ağrılar ortaya çıkar. Yorulduğunuzda dinlenebileceğiniz ve 180 dereceye kadar eğilebilen Xprime gamer koltuğu modelleri ile molalarınız daha verimli geçecektir. Masa başında ya da bilgisayarda çalışmak zorunda olduğunuz zaman dinlenmek amacı ile gamer koltuğunuzu yatırabilirsiniz. Ofisel markası olarak gamer koltuğunu tasarlarken denge merkezine oldukça önem verir. İnce hesaplamalar yapar ve koltuğun devrilme riskini önler. Ancak bazı gamer koltuğu marka ya da modellerinin her ne kadar 150 dereceye kadar yatırılabildiği söylense de ufak esnemelerde koltuk geriye devrilir. Özellikle çocuklarınız için aldığınız gamer koltuğu ince hesaplamalar ile üretilmemiş ise yaralanmalara sebep olabilir. Çocuğunuz oyuncu koltuğunu yatırmayı denerse ya da geriye yaslanırken fark etmez ise geriye doğru düşebilir. Sağlığı tehlikeye girebilir o yüzden gamer koltuğu önerisi alırken her ayrıntıyı düşünmeniz gerekir. Geriye yatma özelliğinde hiçbir problem ile karşılaşmayacağınız Xprime oyuncu koltuğu modellerinden oldukça memnun kalırsınız.

Gamer koltuğu önerileri bakarken dikkat etmeniz gereken konulardan biri de gamer koltuğunun sünger yapısıdır. Xprime gamer koltuğunun sünger yapısı ortopedik özelliklere sahiptir. Bel ya da boyun bölgenizde kayma ya da fıtık gibi sağlık problemler varsa bu gamer koltuğu aynı zamanda şikayetlerinizi de azaltır. Avrupa standartları ( CLASS 4 ) düzeyinde kullanılan kaliteli oyuncu koltuğu malzemeleri ile diğer ürünlere göre daha fazla konfor sağlar. Amortismanları uzun süreli kullanıma dayanıklı olan gamer koltuğunun bir süre sonra yükseklik ayarında değişiklikler meydana gelmez. Multi tilt fonksiyonu ile ayarladığınız kilitli seviyede kalır, kendi kendine seviye değişikliğine gitmez. Bu sayede sürekli koltuk yüksekliğini ayarlamak zorunda kalmazsınız. Gamer koltuğu önerisi isterseniz Ofisel markasının kaliteli ve yüksek segment malzemelerden üretilmiş Xprime oyuncu koltuğu modellerinden satın alabilirsiniz. Böylece satın aldığınız ürünü uzun süre herhangi problem ile karşılaşmadan kullanırsınız. Oyuncu koltuğu önerisi alırken ürün fiyatına da dikkat etmek gerekir. Xprime oyuncu koltuğu üreticiden en iyi fiyat garantisi sağlar. Ayrıca oyuncu koltuğu ayakları için 5 yıllık garanti süresi varken genel ürün garantisi ise 2 yıldır. Herhangi bir problem ile karşılaştığınız zaman ürünle ilgili problemleriniz çözülür. Ayaklarında ya da tekerleğinde kırılma ya da kopma olduğu zaman da cebinizden ekstra ücret ödemeden tamirat ve tadilatını yaptırırsınız.

Gamer koltuğunun bazılarında yükseklik ayarı bulunur. Ancak Xprime ve Ofisel üretimi gamer koltuğu modellerinde bu yükseklik ayarı 7 kademelidir. Ayrıca 3 boyutlu hareketli kolçaklarının da 3 kademeli yükseklik ayarı seçeneği bulunur. Bu sayede koltuğunuz ve masa arasında ya da dirsekleriniz ile masa arasında bulunan yükseklik farkını minimuma indirmiş olursunuz. Uzun süre masa başında ya da bilgisayarda çalışırken yükseklik farkından dolayı kollarda herhangi bir acı ya da ağrı hissi ile karşılaşmazsınız. Bu da size ekstra konfor ve rahatlık olarak geri döner. Gamer koltuğu önerisi yapacağınız kişilere bu durumu da göz önünde bulundurmaları gerektiğini söyleyebilirsiniz. 8 saatten daha uzun süreli kullanımlarda bile akıllı sünger yapısı sayesinde koltuk yapısında çökmeler ve aşınmalar meydana gelmez. Hafızalı sünger teknolojisi her gamer koltuğunda bulunmaz. Oturduğunuz zaman vücudunuza göre şekil alan ve sıkışan sünger yapısı siz kalktıktan sonra eski haline geri döner. Bu da oyuncu koltuğunun uzun süreli kullanımlarda bile aşınmasının önüne geçer. En iyi gamer koltuğu önerisi isterseniz Xprime oyuncu koltuğu modelleri aradığınız konfor ve kaliteyi sunacaktır. 

KAYNAKLAR:

Yayınlanan 2022-04-15 Tarafından Mehmet Ayvaz Oyuncu Koltuğu 0 7037

Bir yorum bırakCevap bırak

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu